9 January 2021

0
103

France – Ligue 1

Bordeaux 20 : 00 Lorient
Dijon 20 : 00 Olympique Marseille
Lens 20 : 00 Strasbourg
Metz 20 : 00 Nice
Monaco 20 : 00 Angers SCO
Montpellier 20 : 00 Nantes
Nîmes 20 : 00 Lille
PSG 20 : 00 Brest
Reims 20 : 00 Saint-Etienne
Rennes 20 : 00 Olympique Lyonnais

Germany – Bundesliga

Bayer Leverkusen 14 : 30 Werder Bremen
Freiburg 14 : 30 Köln
Union Berlin 14 : 30 Wolfsburg
Schalke 04 14 : 30 Hoffenheim
Mainz 05 14 : 30 Eintracht Frankfurt
RB Leipzig 17 : 30 Borussia Dortmund

Italy – Serie A

Benevento 14 : 00 Atalanta
Genoa 17 : 00 Bologna
Milan 19 : 45 Torino

Netherlands – Eredivisie

RKC Waalwijk 15 : 30 ADO Den Haag
Emmen 17 : 45 Twente
Heracles 19 : 00 Vitesse
PEC Zwolle 19 : 00 AZ
Utrecht 20 : 00 Groningen

Scotland – Premiership

Dundee United 15 : 00 St. Johnstone
Kilmarnock 15 : 00 Hamilton Academical
Livingston 15 : 00 Ross County
St. Mirren 15 : 00 Motherwell

Spain – La Liga

Sevilla 13 : 00 Real Sociedad
Atletico Madrid 15 : 15 Athletic Club
Granada 17 : 30 Barcelona
Osasuna 20 : 00 Real Madrid

World – Friendlies

Kuwait Lebanon

Albania – Superliga

Bylis 12 : 45 Tirana
Kastrioti Krujë 12 : 45 Skënderbeu Korçë
Laçi 12 : 45 Kukësi
Partizani Tirana 15 : 45 Apolonia Fier

Albania – Kampionati i Femrave

Lushnja 12 : 30 Bilisht Sporti
KF Tirana 12 : 30 Juban Danja
Skënderbeu 12 : 30 Tirana AS
Apolonia 12 : 30 AAS
Kinostudio 12 : 30 Partizani Tirana
Vllaznia 12 : 30 Teuta

Algeria – Ligue 1

Olympique Médéa 13 : 00 WA Tlemcen
CA Bordj Bou Arreridj 13 : 30 ES Sétif
Relizane 13 : 30 US Biskra
USM Bel Abbès 14 : 00 NC Magra

Algeria – U21 League 1

Bordj Bou Arreridj U21 09 : 00 ES Sétif U21
RC Relizane U21 09 : 00 US Biskra U21
USM Bel Abbès U21 09 : 00 NC Magra U21
Olympique Médéa U21 09 : 00 WA Tlemcen U21

Angola – Girabola

Sporting de Cabinda 14 : 30 Bravos do Maquis
Académica do Lobito 15 : 00 Recreativo do Libolo
Petro de Luanda 15 : 30 Baixa de Kassange
Progresso 15 : 30 Santa Rita
1º de Agosto 19 : 00 Wiliete

Argentina – Primera Nacional

Lower Table Round

Barracas Central Nueva Chicago
Guillermo Brown San Martín San Juan
Belgrano Alvarado
Independiente Rivadavia Mitre Santiago d. Estero
Almagro Chacarita Juniors
All Boys Instituto
Quilmes Brown de Adrogué
Gimnasia Jujuy Deportivo Santamarina

Upper Table Round

Estudiantes Río Cuarto Agropecuario
Ferro Carril Oeste Estudiantes Caseros
Platense Temperley
Deportivo Morón Atlanta
San Martín Tucumán Gimnasia Mendoza
Villa Dálmine Defensores de Belgrano
Atlético Rafaela Sarmiento
Tigre Deportivo Riestra

Argentina – Primera C

Lower Table Round

Ituzaingó Victoriano Arenas
Berazategui Central Córdoba
Sportivo Italiano San Martín Burzaco
El Porvenir Leandro Nicéforo Alem
Excursionistas Luján
Deportivo Español Midland

Upper Table Round

Deportivo Merlo Deportivo Laferrere
Real Pilar Cañuelas
Dock Sud Argentino Merlo

Argentina – Primera D

Lower Table Round

Argentino Rosario Centro Español
Central Ballester Deportivo Muñiz
Yupanqui Puerto Nuevo

Upper Table Round

Atlas Deportivo Paraguayo
Claypole Defensores de Cambaceres
Liniers Sportivo Barracas

Argentina – Primera A

Boca Juniors San Lorenzo
UAI Urquiza River Plate

Australia – A-League

Macarthur 06 : 05 Wellington Phoenix
Western Sydney Wanderers PSTP Adelaide United

Australia – W-League

Adelaide United PSTP Melbourne Victory
Adelaide United 08 : 05 Perth Glory

Bahrain – Premier League

Muharraq 15 : 00 Al-Hidd
East Riffa 15 : 00 Al Riffa

Belgium – First Division A

Zulte-Waregem 15 : 15 Excel Mouscron
Cercle Brugge 17 : 30 AS Eupen
Kortrijk 17 : 30 Genk
KV Oostende 19 : 45 Sporting Charleroi

Belgium – First Amateur Division

Patro Eisden 19 : 00 Dessel Sport
Heist 19 : 00 Tienen
Olympic Charleroi 19 : 00 Thes Sport
La Louvière Centre 19 : 00 Dender
KSV Roeselare 19 : 00 Francs Borains

Belgium – Second Amateur Division

Couvin-Mariembourg PSTP RAAL La Louvière
Excelsior Virton PSTP Jette
Rebecq PSTP Ganshoren
Meux PSTP Waremme

Belgium – Third Amateur Division

ACFF A

Union Namur PSTP PAC Buzet
Rapid Symphorinois PSTP Jeunesse Tamines

ACFF B

Onhaye PSTP Wanze / Bas-Oha
Oppagne-Wéris PSTP Sprimont

Belgium – Provincial

Saint-Hubert PSTP Jeunesse Freylangeoise
Sartoise PSTP Longlier

Belgium – First Division Women

Eva’s Tienen PSTP SG-Tertre-Hautrage
Massenhoven PSTP Ladies Genk II
Wuustwezel PSTP RFC de Liege
Kontich PSTP OH Leuven II
Chastre PSTP Moldavo
Mechelen PSTP Voorwaarts Zwevezele
Gent II PSTP Famkes Merkem
Anderlecht II PSTP Standard Liège II

Brazil – Serie A

Sport Recife 22 : 00 Palmeiras
Coritiba 22 : 00 Athletico Paranaense

Brazil – Serie B

Figueirense 00 : 30 CSA
Sampaio Corrêa 00 : 30 Cruzeiro
Botafogo SP 19 : 30 Chapecoense
América Mineiro 22 : 00 Vitória

Brazil – Serie C

Vila Nova 20 : 00 Santa Cruz

Brazil – Serie D

Aparecidense 19 : 00 Mirassol

Brazil – Carioca B2

Barcelona RJ 13 : 00 Campo Grande
7 de Abril 18 : 00 Barra da Tijuca
Mesquita 18 : 00 Mageense
CEAC / Araruama 18 : 00 Pérolas Negras
Tigres do Brasil 18 : 00 Queimados
Casimiro de Abreu 18 : 00 Bela Vista
Céres 18 : 00 Carapebus
Barra Mansa 18 : 00 Itaboraí Profute

Brazil – Catarinense 3

Nação 19 : 00 Carlos Renaux
Atlético Itajaí 19 : 00 Jaraguá
Orleans 19 : 00 Porto SC
Batistense 19 : 00 Atlético Catarinense

Brazil – Copa do Brasil U17

Athletico PR U17 20 : 00 Palmeiras U17

Burkina Faso – 1ère Division

Vitesse Salitas

Chile – Primera B

Ñublense 21 : 30 Copiapó

Chile – Segunda División

Colina 13 : 00 Deportes Vallenar
Linares Unido 21 : 00 San Antonio Unido

Chile – Tercera A

Real San Joaquín Deportes Limache
Lota Schwager Provincial Ranco
Provincial Ovalle Municipal Santiago

Congo DR – Ligue 1

Sanga Balende 14 : 00 TP Mazembe

Cyprus – 1. Division

AEL 14 : 00 Omonia Nicosia
Ethnikos Achna 16 : 00 Apollon
APOEL 18 : 00 Ermis

Cyprus – 2. Division

Omonia Aradippou 12 : 30 Kouris Erimi
Anagennisi Deryneia 12 : 30 Omonia Psevda
Ahironas 12 : 30 ASIL Lysi
Othellos 12 : 30 PAEEK
Digenis Ypsonas 12 : 30 Onisilos
EN THOI Lakatamia 12 : 30 Digenis Morphou
Alki Oroklini 12 : 30 AE Zakakiou

Cyprus – 3. Division

APONA Anagias 12 : 30 MEAP Nisou
Ethnikos Assias 12 : 30 ENAD
Elpida Astromeritis 12 : 30 Elia Lythrodonta
Halkanoras PSTP Oroklini / Troulloi
Amathous 12 : 30 Ormideia
APEP 12 : 30 Omonia 29is Maiou

Djibouti – Division 1

GR / SIAF 14 : 00 Gendarmerie
Port 16 : 00 Dikhil

Egypt – Premier League

Misr Lel Makasa 12 : 30 Aswan
Ghazl El Mehalla 15 : 00 El Gouna
Zamalek 17 : 30 El Geish
Ismaily PSTP Al Mokawloon

Egypt – Second League

Qena 12 : 30 Aluminium Nag Hammadi
Sohag 12 : 30 Markaz Shabab Samosta
Asyut Petrol 12 : 30 Shoban Moslemen Qena
Kima Aswan 12 : 30 El Minya
Dayrout 12 : 30 Asmant Asyut
El Alameen 12 : 30 Tahta
Fayoum 12 : 30 Beni Suef

El Salvador – Primera Division

Isidro Metapán Jocoro
Atlético Marte Águila
Sonsonate Alianza
Chalatenango Once Deportivo
Firpo Santa Tecla
FAS Municipal Limeño

El Salvador – Reserve League

Alianza U20 Atlético Marte U20
Municipal Limeño U20 Luis Ángel Firpo U20
Once Deportivo U20 Sonsonate U20
Isidro Metapán U20 FAS U20
Chalatenango U20 Santa Tecla U20
Águila U20 Jocoro U20

England – League One

Lincoln City 12 : 30 Peterborough United
Gillingham 15 : 00 Burton Albion
Oxford United PSTP Shrewsbury Town
Sunderland PSTP Fleetwood Town
Ipswich Town 17 : 30 Swindon Town
Wigan Athletic PSTP Hull City

England – League Two

Carlisle United 13 : 00 Leyton Orient
Cambridge United 15 : 00 Harrogate Town
Port Vale 15 : 00 Grimsby Town
Salford City 15 : 00 Colchester United
Scunthorpe United 15 : 00 Bradford City
Southend United 15 : 00 Barrow

England – National League

Aldershot Town 15 : 00 Barnet
Altrincham 15 : 00 Sutton United
Boreham Wood PSTP Yeovil Town
Bromley 15 : 00 Chesterfield
Dover Athletic 15 : 00 Weymouth
Eastleigh 15 : 00 Notts County
Hartlepool United 15 : 00 Wealdstone
King’s Lynn Town 15 : 00 Halifax Town
Solihull Moors 15 : 00 Dagenham & Redbridge
Wrexham 15 : 00 Woking

England – National League N / S

North

AFC Telford United 15 : 00 Fylde
Blyth Spartans 15 : 00 Alfreton Town
Boston United 15 : 00 York City
Bradford (Park Avenue) 15 : 00 Chester
Gloucester City 15 : 00 Kidderminster Harriers
Guiseley PSTP Curzon Ashton
Hereford 15 : 00 Brackley Town
Kettering Town 15 : 00 Gateshead
Southport 15 : 00 Darlington
Spennymoor Town 15 : 00 Leamington

South

Braintree Town 15 : 00 Dartford
Chippenham Town 15 : 00 Havant & Waterlooville
Concord Rangers 15 : 00 Hampton & Richmond
Dorking Wanderers 15 : 00 Hemel Hempstead Town
Dulwich Hamlet PSTP Slough Town
Eastbourne Borough 15 : 00 Billericay Town
Hungerford Town 15 : 00 Maidstone United
Oxford City 15 : 00 Welling United
St Albans City 15 : 00 Chelmsford City
Tonbridge Angels PSTP Bath City

England – Non League Premier

Isthmian

Brightlingsea Regent PSTP Corinthian-Casuals
Carshalton Athletic PSTP Bognor Regis Town
Cheshunt PSTP Margate
East Thurrock United PSTP Haringey Borough
Enfield Town PSTP Horsham
Folkestone Invicta PSTP Bishop’s Stortford
Kingstonian PSTP Merstham
Lewes PSTP Bowers & Pitsea
Wingate & Finchley PSTP Hornchurch
Worthing PSTP Leatherhead

Northern

Scarborough Athletic PSTP United of Manchester
Whitby Town PSTP Buxton
Atherton Collieries PSTP Grantham Town
Bamber Bridge PSTP Ashton United
Basford United PSTP Lancaster City
Gainsborough Trinity PSTP Warrington Town
Morpeth Town PSTP Mickleover
South Shields PSTP Hyde United
Stafford Rangers PSTP Matlock Town
Stalybridge Celtic PSTP Nantwich Town
Witton Albion PSTP Radcliffe

Southern Central

Alvechurch PSTP Biggleswade Town
Banbury United PSTP Coalville Town
Bromsgrove Sporting PSTP Needham Market
Hednesford Town PSTP AFC Rushden & Diamonds
Hitchin Town PSTP Stratford Town
Kings Langley PSTP Stourbridge
Nuneaton Borough PSTP Barwell
Peterborough Sports PSTP Leiston
Redditch United PSTP St Ives Town
Royston Town PSTP Tamworth
Rushall Olympic PSTP Lowestoft Town

Southern South

Walton Casuals PSTP Beaconsfield Town
Chesham United PSTP Yate Town
Dorchester Town PSTP Swindon Supermarine
Farnborough PSTP Tiverton Town
Harrow Borough PSTP Gosport Borough
Hendon PSTP Poole Town
Metropolitan Police PSTP Taunton Town
Salisbury PSTP Hartley Wintney
Truro City PSTP Hayes & Yeading United
Walton Casuals CANC Merthyr Town
Wimborne Town PSTP Weston-super-Mare

England – Non League Div One

Isthmian North

Bury Town PSTP Heybridge Swifts
Coggeshall Town PSTP Basildon United
Dereham Town PSTP Canvey Island
Felixstowe & Walton Utd PSTP Aveley
Grays Athletic PSTP Witham Town
Histon PSTP Brentwood Town
Hullbridge Sports PSTP Soham Town Rangers
Maldon & Tiptree PSTP Great Wakering Rovers
Romford PSTP Cambridge City
Tilbury PSTP AFC Sudbury

Isthmian South Central

Ashford Town (Middlesex) PSTP FC Romania
Bedfont Sports PSTP Waltham Abbey
Chipstead PSTP Staines Town
Harlow Town PSTP Chertsey Town
Hertford Town PSTP Bracknell Town
Marlow PSTP Hanwell Town
Northwood PSTP Barking
South Park PSTP Chalfont St Peter
Uxbridge PSTP Tooting & Mitcham United
Ware PSTP Westfield

Isthmian South East

Burgess Hill Town PSTP Herne Bay
Cray Valley PM PSTP Haywards Heath Town
East Grinstead Town PSTP Hythe Town
Faversham Town PSTP Ashford United
Phoenix Sports PSTP Sevenoaks Town
Ramsgate PSTP Hastings United
Three Bridges PSTP Sittingbourne
Whitehawk CANC Guernsey
Whitstable Town PSTP Chichester City
Whyteleafe PSTP VCD Athletic

Northern North West

Brighouse Town PSTP Widnes
Clitheroe PSTP Pontefract Collieries
Colne PSTP Pickering Town
Kendal Town PSTP Dunston UTS
Mossley PSTP Marske United
Ossett United PSTP Marine
Prescot Cables PSTP Workington
Tadcaster Albion PSTP City of Liverpool
Trafford PSTP Runcorn Linnets

Northern South East

Carlton Town PSTP Belper Town
Chasetown PSTP Wisbech Town
Cleethorpes Town PSTP Stamford
Frickley Athletic PSTP Leek Town
Ilkeston Town PSTP Glossop North End
Kidsgrove Athletic PSTP Spalding United
Lincoln United PSTP Market Drayton Town
Loughborough Dynamo PSTP Newcastle Town
Stocksbridge Park Steels PSTP Sutton Coldfield Town
Worksop Town PSTP Sheffield

Southern Central

Barton Rovers PSTP Bedworth United
Berkhamsted PSTP Bedford Town
Biggleswade PSTP Welwyn Garden City
Corby Town PSTP Coleshill Town
Didcot Town PSTP AFC Dunstable
Halesowen Town PSTP Kidlington
St Neots Town PSTP Yaxley
Thame United PSTP North Leigh
Wantage Town PSTP Aylesbury United

Southern South

Bristol Manor Farm PSTP Cinderford Town
Larkhall Athletic PSTP Slimbridge
Sholing PSTP Melksham Town
Thatcham Town PSTP Basingstoke Town
Barnstaple Town PSTP Highworth Town
Cirencester Town PSTP Bideford
Evesham United PSTP AFC Totton
Paulton Rovers PSTP Winchester City
Willand Rovers PSTP Mangotsfield United
Frome Town PSTP Moneyfields

England – Counties Leagues

Combined Counties League Premier

Spelthorne Sports PSTP Hanworth Villa
Abbey Rangers PSTP Southall
Ascot United PSTP Molesey
Badshot Lea PSTP Banstead Athletic
Egham Town PSTP Redhill
Frimley Green PSTP CB Hounslow United
Guildford City PSTP Camberley Town
Knaphill PSTP Cobham
Sheerwater PSTP Raynes Park Vale
Sutton Common Rovers PSTP Hanworth Villa

Eastern Counties League Premier

Clacton PSTP Swaffham Town
Brantham Athletic PSTP Kirkley & Pakefield
Ely City PSTP Gorleston
Hadleigh United PSTP Mildenhall Town
Newmarket Town PSTP Norwich United
Stanway Rovers PSTP Haverhill Rovers
Walsham Le Willows PSTP Godmanchester Rovers
Wroxham PSTP Long Melford
Ely City PSTP Whitton United
Hadleigh United PSTP Gorleston
Thetford Town PSTP Woodbridge Town

Essex Senior League

Clapton PSTP Sawbridgeworth Town
Enfield PSTP Cockfosters
Hadley PSTP Hashtag United
Hoddesdon Town PSTP Takeley
Redbridge PSTP Ilford
St Margaretsbury PSTP Sporting Bengal United
Stansted PSTP Walthamstow

Hellenic League Premier

Bishop’s Cleeve PSTP Longlevens
Brimscombe & Thrupp PSTP Ardley United
Easington Sports PSTP Lydney Town
Fairford Town PSTP Burnham
Flackwell Heath PSTP Shrivenham
Holmer Green PSTP Royal Wootton
Reading City PSTP Tuffley Rovers
Virginia Water PSTP Westfields

Midland League Premier

Highgate United PSTP Gresley Rovers
AFC Wulfrunians PSTP Coventry United
Newark Flowserve PSTP Long Eaton United
Romulus PSTP Racing Club Warwick
Sporting Khalsa PSTP Selston
Stourport Swifts PSTP Tividale
Worcester City PSTP Lye Town

North West Counties League Premier

Burscough PSTP Congleton Town
Skelmersdale United PSTP Barnoldswick Town
Whitchurch Alport PSTP Squires Gate
1874 Northwich PSTP Whitchurch Alport
Ashton Athletic PSTP Northwich Victoria
Bootle PSTP Barnoldswick Town
Hanley Town PSTP Winsford United
Litherland Remyca PSTP Longridge Town
Runcorn Town PSTP Squires Gate
Skelmersdale United PSTP Irlam
Warrington Rylands PSTP Padiham
Padiham PSTP Irlam
Bootle PSTP Avro
Winsford United PSTP Charnock Richard
1874 Northwich PSTP Longridge Town
Runcorn Town PSTP Burscough
Litherland Remyca PSTP Northwich Victoria
Ashton Athletic PSTP Hanley Town

Northern Counties East League Premier

Hemsworth MW PSTP Eccleshill United
Albion Sports PSTP Grimsby Borough
Athersley Recreation PSTP Bridlington Town
Bottesford Town PSTP Barton Town Old Boys
Garforth Town PSTP AFC Mansfield
Goole PSTP Penistone Church
Handsworth PSTP Thackley
Silsden PSTP Maltby Main
Staveley MW PSTP Knaresborough Town
Yorkshire Amateur PSTP Liversedge

Northern League One

Billingham Town PSTP North Shields
Consett PSTP Seaham Red Star
Guisborough Town PSTP Whickham
Newcastle Benfield PSTP Newton Aycliffe
Northallerton Town PSTP Shildon AFC
Sunderland Ryhope CW PSTP Penrith AFC
Stockton Town PSTP Sunderland RCA
Thornaby PSTP Ashington AFC
West Auckland Town PSTP Hebburn Town
Whitley Bay PSTP Bishop Auckland

Southern Combination League Premier

Broadbridge Heath PSTP Peacehaven & Telscombe
Crawley Down Gatwick PSTP Langney Wanderers
Eastbourne Town PSTP East Preston
Hassocks PSTP Uckfield Town
Lingfield PSTP Saltdean United
Little Common PSTP Horley Town
Loxwood PSTP Lancing
Newhaven PSTP Horsham YMCA
Pagham PSTP Eastbourne United
Steyning Town PSTP Alfold

Spartan South Midlands League Premier

Broadfields United PSTP Biggleswade United
Colney Heath PSTP Crawley Green
Dunstable Town PSTP Oxhey Jets
Harefield United PSTP Wembley
Harpenden Town PSTP Edgware Town
Leighton Town PSTP Arlesey Town
Leverstock Green PSTP Aylesbury Vale Dynamos
North Greenford United PSTP Newport Pagnell Town
Potton United PSTP London Colney
Tring Athletic PSTP Eynesbury Rovers

United Counties League Premier

Holbeach United PSTP Rothwell Corinthians
Boston Town PSTP Oadby Town
Holbeach United PSTP Anstey Nomads
Loughborough University PSTP Cogenhoe United
Lutterworth Town PSTP Quorn
Northampton ON Chenecks PSTP Sleaford Town
Pinchbeck United PSTP Leicester Nirvana
Rothwell Corinthians PSTP Peterborough N Star
Rugby Town PSTP Harborough Town
Shepshed Dynamo PSTP Desborough Town
Wellingborough Town PSTP Deeping Rangers

Wessex League Premier

Bashley PSTP Portland United
Bournemouth FC PSTP Horndean
Christchurch PSTP Hamworthy United
Baffins Milton Rovers PSTP Shaftesbury Town
Amesbury Town PSTP Alresford Town
Cowes Sports PSTP Brockenhurst
Fareham Town PSTP Blackfield & Langley
Fleet Town PSTP AFC Portchester
Hamble Club PSTP Tadley Calleva
Lymington Town PSTP AFC Stoneham

Western League Premier

Bridport PSTP Westbury United
Bridport PSTP Tavistock
Cadbury Heath PSTP Bridgwater Town
Chipping Sodbury Town PSTP Shepton Mallet
Clevedon Town PSTP Buckland Athletic
Cribbs PSTP Bitton
Hallen PSTP Bradford Town
Keynsham Town PSTP Roman Glass St George
Street PSTP Brislington
Wellington PSTP Exmouth
Odd Down PSTP Plymouth Parkway

England – FA Cup

Everton 12 : 00 Rotherham United
Nottingham Forest 12 : 00 Cardiff City
Boreham Wood 12 : 00 Millwall
Luton Town 12 : 00 Reading
Norwich City 12 : 00 Coventry City
Chorley 12 : 15 Derby County
Oldham Athletic 15 : 00 AFC Bournemouth
Stevenage 15 : 00 Swansea City
Bristol Rovers 15 : 00 Sheffield United
Blackburn Rovers 15 : 00 Doncaster Rovers
Stoke City 15 : 00 Leicester City
Wycombe Wanderers 15 : 00 Preston North End
Burnley 15 : 00 Milton Keynes Dons
Queens Park Rangers 15 : 00 Fulham
Exeter City 15 : 00 Sheffield Wednesday
Blackpool 15 : 00 West Bromwich Albion
Arsenal 17 : 30 Newcastle United
Huddersfield Town 18 : 00 Plymouth Argyle
Brentford 18 : 00 Middlesbrough
Southampton 20 : 00 Shrewsbury Town
Manchester United 20 : 00 Watford

England – FA Vase

Shildon AFC PSTP Warrington Rylands
North Ferriby United PSTP West Auckland Town
Hebburn Town PSTP Liversedge
Stourport Swifts PSTP Walsall Wood
Congleton Town PSTP Malvern Town
Long Eaton United PSTP Westfields
Anstey Nomads PSTP Wellingborough Town
Mulbarton Wanderers PSTP Hanworth Villa
Leighton Town PSTP Guildford City / Walton & Hersham
Lancing PSTP Flackwell Heath
Fakenham Town PSTP Deal Town / Binfield
Stowmarket Town PSTP Cobham
Sutton Common Rovers PSTP Hadley
Plymouth Parkway / Fareham Town PSTP Clevedon Town
United Services PSTP Christchurch
Bridgwater Town PSTP Tavistock

England – U18 Premier League

Leeds United U18 11 : 00 Blackburn Rovers U18
Manchester City U18 14 : 00 Stoke City U18

England – U18 Professional Development League

Colchester United U18 11 : 00 Charlton Athletic U18
Sheffield United U18 11 : 00 Coventry City U18
Cardiff City U18 11 : 00 Ipswich Town U18
Barnsley U18 11 : 30 Crewe Alexandra U18
Sheffield Wednesday U18 11 : 30 Birmingham City U18
Millwall U18 12 : 00 Bristol City U18
Wigan Athletic U18 12 : 00 Nottingham Forest U18
Queens Park Rangers U18 13 : 00 Swansea City U18

England – Youth Alliance

Gillingham U18 10 : 30 AFC Wimbledon U18
Leyton Orient U18 10 : 30 Northampton Town U18
Bradford City U18 11 : 00 Rotherham U18
Doncaster Rovers U18 11 : 00 Scunthorpe United U18
Grimsby Town U18 11 : 00 Mansfield Town U18
Huddersfield Town U18 11 : 00 Lincoln City U18
Accrington Stanley U18 11 : 00 Oldham Athletic U18
Bolton Wanderers U18 11 : 00 Blackpool U18
Morecambe U18 11 : 00 Tranmere Rovers U18
Preston North End U18 11 : 00 Rochdale U18
Salford City U18 11 : 00 Fleetwood Town U18
Stevenage U18 11 : 00 Southend United U18
Milton Keynes Dons U18 11 : 00 Luton Town U18
Peterborough U18 11 : 00 Cambridge United U18
Bristol Rovers U18 11 : 00 AFC Bournemouth U18
Cheltenham Town U18 11 : 00 Exeter City U18
Newport County U18 11 : 00 Portsmouth U18
Oxford United U18 11 : 00 Yeovil Town U18
Swindon Town U18 11 : 00 Plymouth Argyle U18
Carlisle United U18 12 : 00 Port Vale U18
Shrewsbury Town U18 12 : 00 Walsall U18

England – Women’s Super League

Aston Villa 12 : 30 Arsenal
Manchester City 12 : 30 West Ham United

Europe – Tipsport Liga

Varnsdorf 09 : 30 Chrudim

France – Ligue 2

Grenoble Foot 38 14 : 00 Auxerre

France – National 2

Group A

Blois PSTP Stade Plabennec
C’ Chartres PSTP Caen II
Rouen PSTP Vannes
Saint-Malo PSTP St-Pryvé St-Hilaire
Sainte Geneviève PSTP Fleury 91
Versailles PSTP Châteaubriant
Guingamp II PSTP Poissy
Lorient II PSTP Granville

Group B

Lens II PSTP Schiltigheim
Reims II PSTP Metz II
Beauvais PSTP Entente SSG
Sedan PSTP Bobigny
Épinal PSTP Haguenau
Gazélec Ajaccio PSTP Belfort
Auxerre II PSTP St Maur Lusitanos
Paris 13 Atletico PSTP Olympique St Quentin

Group C

Aubagne PSTP Grasse
Fréjus St-Raphaël PSTP Hyères
Rumilly Vallières PSTP Monaco II
Louhans-Cuiseaux PSTP Andrézieux
Marignane Gignac PSTP Martigues
Toulon PSTP Olympique Lyonnais II
Saint-Priest PSTP Monts d’Or Azergues
Olympique Marseille II PSTP Jura Sud Foot

Group D

Bourges Foot PSTP Bergerac
Colomiers PSTP Angers SCO II
Le Puy Foot PSTP Chamalières
Les Herbiers PSTP Béziers
Trélissac PSTP Bourges 18
Moulins Yzeure Foot PSTP Romorantin
Canet Roussillon PSTP Nantes II
Stade Montois PSTP Angoulême

France – National 3

Bourgogne-Franche-Comté

Grandvillars PSTP Valdahon Vercel
Besançon PSTP Racing Besançon
Morteau Montlebon PSTP Saint-Apollinaire
Montceau PSTP Jura Dolois
Dijon II PSTP Pontarlier
Is-Selongey PSTP Sochaux II

Bretagne

TA Rennes 17 : 00 Lannion
Drapeau Fougères 17 : 00 Rennes II
Guipry-Messac 17 : 00 Stade Briochin II
GSI Pontivy 17 : 00 Stade Pontivy
Brest II 17 : 00 Saint-Pierre Milizac
Saint-Colomban Locminé 17 : 00 Vitré
Plouzané 17 : 30 Dinan Léhon

Corse-Méditerranée

Furiani-Agliani PSTP Villefranche SJB
Cannet Rocheville PSTP Istres
Nice II PSTP Cannes

Hauts-de-France

Le Touquet PSTP Lille II
Valenciennes II PSTP Maubeuge
Feignies-Aulnoye PSTP Amiens AC
Saint-Omer PSTP Olympique Marcquois
IC Croix PSTP Boulogne II

Normandie

Bayeux PSTP Évreux
Dieppe PSTP Cherbourg
Quevilly II PSTP Oissel
Saint-Lô Manche PSTP Avranches II
Dives-Cabourg PSTP Vire

Occitanie

Nîmes II PSTP Balma
Muret PSTP Toulouse II
Alberes Argelès PSTP Agde

Paris Île-de-France

Aubervilliers PSTP Brétigny Foot
Blanc Mesnil PSTP Meaux Academy
Paris FC II PSTP Linas-Montlhery
Drancy JA PSTP Les Ulis
Mantes 78 PSTP Racing Paris
Ivry PSTP Créteil II

French Guiana – Régional 1

Arc en Ciel 19 : 00 Le Geldar
CSC Cayenne 19 : 00 Matoury

Germany – 2. Bundesliga

Osnabrück 12 : 00 Würzburger Kickers
St. Pauli 12 : 00 Holstein Kiel
Nürnberg 12 : 00 Hamburger SV

Germany – 3. Liga

Wehen Wiesbaden 13 : 00 Hallescher FC
Bayern München II 13 : 00 1860 München
Meppen 13 : 00 Saarbrücken
Magdeburg 13 : 00 Uerdingen
Hansa Rostock 13 : 00 Unterhaching
Kaiserslautern 13 : 00 Viktoria Köln

Germany – Regionalliga

Südwest

Pirmasens 13 : 00 Bayern Alzenau
Stuttgart II 13 : 00 Balingen
FC Gießen 13 : 00 TSV Steinbach
Ulm 13 : 00 Freiburg II
FSV Frankfurt 13 : 00 Astoria Walldorf
Rot-Weiß Koblenz 13 : 00 Aalen
Elversberg 13 : 00 Mainz 05 II
Homburg 13 : 00 Bahlinger SC
Hessen Kassel 13 : 00 Sonnenhof Großaspach
Eintracht Stadtallendorf 13 : 00 Kickers Offenbach
Schott Mainz 13 : 00 Hoffenheim II

West

Straelen 13 : 00 Alemannia Aachen

Ghana – Premier League

Medeama 15 : 00 Aduana Stars

Greece – Super League 1

Panaitolikos 17 : 30 Olympiakos Piraeus

Hong Kong – Senior Shield

TBC PSTP TBC

India – Indian Super League

Bengaluru 14 : 00 East Bengal

India – I-League

Sudeva 08 : 30 Mohammedan
Punjab FC 10 : 30 Aizawl
Gokulam 13 : 30 Chennai City

Indonesia – Liga 1

PSM PSTP Persiraja Banda Aceh
Persija PSTP Persipura

Israel – Ligat ha’Al

Hapoel Be’er Sheva 15 : 20 Hapoel Hadera
Ironi Kiryat Shmona 17 : 50 Beitar Jerusalem

Israel – Liga Alef

North A

Hapoel Kfar Kana Ihud Bnei Mejdel Krum
Hapoel Bnei Fureidis 18 : 00 Ironi Tiberias

North B

Tzeirey Taibe Hapoel Bnei Ar’ara ‘Ara
Ironi Baka El Garbiya Maccabi Bnei Raina

South A

Maccabi Yavne Dimona

South B

Hapoel Marmorek Hakoah Ramat Gan
Ironi Kuseife Nordia Jerusalem

Israel – Liga Bet

North A

Ihud Bnei Shfaram PSTP Maccabi Ironi Yafia
Bnei HaGolan VeHaGalil PSTP Ironi Bnei Kabul
Ahi Akko PSTP Elnahada Nazareth
Tzeirei Kafr Kanna PSTP Maccabi Ahva Sha’ab
Hapoel Tuba-Zangariyye PSTP Tzeirey Tamra
Tzeirei Sakhnin PSTP Bnei Bir al-Maksur

North B

MS Kfar Kama PSTP Hapoel Ihud Bnei Jatt
Maccabi Neve Sha’anan PSTP Maccabi Nujeidat Ahmed
Ahi Bir al-Maksur PSTP Maccabi Ahi Iksal
Hapoel Sandala Gilboa PSTP Hapoel Ein as-Sahla

South A

Shimshon Bnei Taibe PSTP Beitar Petah Tikva
Roei Heshbon Tel Aviv PSTP Hapoel Kiryat Ono
Ironi Beit Dagan PSTP Otzma Holon
Hapoel Mahane Yehuda PSTP Hapoel Kafr Qasim Shouaa
Bnei Jaffa Ortodoxim PSTP Maccabi Ironi Amishav PT

South B

Hapoel Gedera PSTP Bnei Eilat
Tzeirey Rahat PSTP Beitar Ashdod

Israel – U19 Elite Division

Hapoel Rishon LeZion U19 PSTP Hapoel Tel Aviv U19
Ashdod U19 PSTP Hapoel Hadera U19
Hap Ramat Hasharon U19 PSTP Ironi Nesher U19
Beitar Jerusalem U19 PSTP Maccabi Petah Tikva U19
Beitar Nes Tubruk U19 PSTP Hapoel Be’er Sheva U19
Maccabi Tel Aviv U19 PSTP Maccabi Netanya U19
Ironi Kiryat Shmona U19 PSTP Hapoel Nof HaGalil U19
Hapoel Ramat Gan U19 PSTP Hapoel Raanana U19
Bnei Sakhnin U19 PSTP Maccabi Haifa U19

Israel – U19 Cup

H. Aliyah Kfar Saba U19 Ihud Bnei Baka U19
Neve Yosef U19 Hapoel Petah Tikva U19
Hap Pardesiya Gil U19 Hapoel Jerusalem U19
HaGolan VeHaGalil U19 Maccabi Shoham U19
Beitar Kfar Saba U19 Maccabi Ironi Sderot U19
Sektzia Nes Tziona U19 Hapoel Kiryat Ono U19
Maccabi Ahi Nazareth U19 Hapoel Haifa U19
Beitar Ramat Gan U19 Nordia Jerusalem U19
Pardes Hanna-Karkur U19 Hapoel Mate Asher U19
Hap. Tirat HaCarmel U19 Hakoach Ramat Gan U19
Maccabi Jaffa U19 Maccabi Be’er Sheva U19
Hapoel Herzliya U19 Shimshon Tel Aviv U19
Gadna Tel Aviv U19 Bnei Yehuda Tel Aviv U19
Ramla U19 Hapoel Acre U19

Italy – Serie B

Reggiana 13 : 00 Cittadella

Italy – Serie C

Girone A

Carrarese 14 : 00 Juventus II

Girone B

Cesena 14 : 00 Südtirol
Virtus Verona 14 : 00 Fermana
FeralpiSalò 16 : 30 Sambenedettese

Girone C

Cavese 13 : 30 Palermo
Teramo 16 : 30 Avellino

Jordan – League

Sahab 14 : 00 Shabab Al Ordon

Kenya – FKF Premier League

Mathare United CANC Bidco United
Posta Rangers CANC Zoo Kericho
Vihiga United PSTP KCB

Kenya – Super League

Police PSTP Migori Youth
Talanta 12 : 00 Police
Silibwet PSTP APS Bomet
MCF 12 : 00 Kisumu All Stars
Nairobi Stima 13 : 00 Fortune Sacco

Malawi – Super League

Mzuni 12 : 30 Ekwendeni Hammers
Silver Strikers 12 : 30 Moyale Barracks
Red Lions 12 : 30 Kamuzu Barracks
Blue Eagles PSTP CIVO United
Ntopwa PSTP Silver Strikers
Blue Eagles 12 : 30 Chitipa United
Be Forward Wanderers 12 : 30 Karonga United

Maldives – Dhivehi Premier League

Eagles 11 : 00 United Victory
TC Sports Club 16 : 00 Valencia

Malta – Premier League

Gudja United PSTP Gzira United
Valletta PSTP Sliema Wanderers
Hibernians 13 : 00 Senglea Athletic
Balzan 17 : 00 Sirens

Malta – Challenge League

St. Andrews 13 : 00 Mqabba
Zebbug Rangers 17 : 00 Marsaxlokk

Malta – National Amateur League

Group A

Ghaxaq 13 : 00 Mgarr United
Ta’ Xbiex 16 : 15 Gharghur

Group B

Msida St. Joseph 16 : 15 Siggiewi

Group C

Kirkop United 13 : 00 Attard

Malta – Gozo First Division

Kercem Ajax 14 : 00 Ghajnsielem

Martinique – Division d’Honneur

Trénelle 00 : 00 RC Saint Joseph
Assaut 00 : 00 US Robert
Club Colonial 00 : 00 Aiglon
RC Lorrain 00 : 00 Club Franciscain
New Star 00 : 00 Essor-Préchotain
Rivière-Pilote 00 : 00 Olympique
Golden Lion 19 : 30 Samaritaine
Monnerot 19 : 30 Golden Star

Mexico – Liga MX

Puebla 01 : 30 Guadalajara
Tijuana 03 : 06 Pumas UNAM
Mazatlán 03 : 30 Necaxa

Mexico – U20 League

Tijuana U20 23 : 45 Pumas UNAM U20
Atlas U20 15 : 00 Monterrey U20
Tigres UANL U20 16 : 30 León U20
América U20 17 : 00 Atlético San Luis U20

Mexico – U17 League

Mazatlán U17 00 : 00 Necaxa U17
Tigres UANL U17 15 : 00 León U17
América U17 15 : 00 Atlético San Luis U17
Atlas U17 17 : 30 Monterrey U17

Mexico – Liga MX Femenil

Pumas UNAM 18 : 00 Tijuana

Netherlands – Eerste Divisie

Ajax II 13 : 00 Helmond Sport

Netherlands – Tweede Divisie

Noordwijk PSTP Spakenburg
HHC PSTP Excelsior Maassluis
AFC PSTP Katwijk
Kozakken Boys PSTP Scheveningen
IJsselmeervogels PSTP GVVV
Volendam II PSTP Koninklijke HFC
Quick Boys PSTP Rijnsburgse Boys
ASWH PSTP Sparta Rotterdam II

Netherlands – Derde Divisie

VVOG PSTP VVSB
DOVO PSTP HSV Hoek
GOES PSTP ACV
ODIN ’59 PSTP Ter Leede
Excelsior ’31 PSTP Sportlust ’46
Harkemase Boys PSTP Lisse
Barendrecht PSTP Ajax Amateurs
Staphorst PSTP SteDoCo
Sparta Nijkerk PSTP DVS ’33

New Zealand – Premiership

Wellington Phoenix Res. 01 : 00 Canterbury United

Northern Ireland – Premiership

Ballymena United 15 : 00 Coleraine
Carrick Rangers 15 : 00 Larne
Cliftonville 15 : 00 Crusaders
Linfield 15 : 00 Glentoran
Portadown 15 : 00 Glenavon
Warrenpoint Town 15 : 00 Dungannon Swifts

Northern Ireland – Irish Cup

Queen’s University PSTP Bangor
Warrenpoint Town PSTP Ballyclare Comrades
Ards PSTP Dollingstown
Coleraine PSTP Crusaders
Glenavon PSTP Dungannon Swifts
H&W Welders PSTP St. James’ Swifts
Institute PSTP PSNI
Knockbreda PSTP Newington Youth
Loughgall PSTP Banbridge Town
Ballinamallard United PSTP Dergview
Cliftonville PSTP Portstewart
Linfield PSTP Annagh United
Larne PSTP Newry City
Glentoran PSTP Dundela
Ballymena United PSTP Portadown
Carrick Rangers PSTP Belfast Celtic

Portugal – Primeira Liga

Moreirense 17 : 00 Vitoria Guimaraes
Boavista 20 : 30 Santa Clara

Portugal – Segunda Liga

Chaves 11 : 00 Estoril
Vilafranquense 17 : 00 Academico Viseu

Portugal – Campeonato de Portugal Prio

Rabo Peixe 12 : 00 Estrela
Olímpico do Montijo 15 : 00 Oriental Lisboa

Portugal – Liga Revelação U23

Championship Round

Marítimo U23 11 : 00 Leixões U23
Sporting Braga U23 11 : 00 Famalicão U23

Relegation Round

Boavista U23 11 : 00 Rio Ave U23
Cova da Piedade U23 11 : 00 Sporting CP U23
Portimonense U23 11 : 00 Vitória Guimarães U23
Benfica U23 11 : 00 Académica U23

Qatar – U23 League

Al Duhail U23 14 : 30 Al Wakrah U23
Al Sadd U23 14 : 30 Al Sailiya U23
Al Rayyan U23 14 : 30 Al Gharafa U23

San Marino – Campionato

Cailungo PSTP Pennarossa
Folgore PSTP Fiorentino
Tre Penne PSTP Domagnano
Cosmos PSTP Juvenes / Dogana
Faetano PSTP San Giovanni
Libertas PSTP Virtus
La Fiorita PSTP Tre Fiori

Saudi Arabia – Pro League

Al Taawon 12 : 30 Al Raed
Al Shabab 14 : 55 Al Ittifaq
Al Ittihad 16 : 55 Damak

Saudi Arabia – Division 2

Kumait 12 : 25 Al Hjazz
Al Zulfi 12 : 25 Al Entesar
Al-Sadd 12 : 25 Al Qaisoma
Al Arabi 12 : 30 Al-Lewaa
Bisha 12 : 45 Al Safa
Al Ansar 13 : 05 Al Akhdoud

Saudi Arabia – Youth League

Ohod U19 12 : 00 Al Quadisiya U19
Al Nassr U19 12 : 20 Hajer U19
Al Hilal U19 12 : 20 Abha U19
Al Shabab U19 12 : 20 Al Fateh U19
Al Faisaly U19 12 : 25 Al Wahda U19
Al Taawon U19 12 : 30 Al Ittifaq U19
Al Ahli U19 13 : 05 Al-Feiha U19
Al Ittihad U19 13 : 05 Al Ta’ee U19

Scotland – Football League

Highland League

Deveronvale 15 : 00 Strathspey Thistle
Fort William PSTP Formartine United
Inverurie Loco Works 15 : 00 Brora Rangers
Lossiemouth 15 : 00 Clachnacuddin
Nairn County PSTP Buckie Thistle
Rothes PSTP Fraserburgh
Turriff United PSTP Keith
Wick Academy 15 : 00 Huntly

Lowland League

Berwick Rangers PSTP Bonnyrigg Rose Athletic
Bo’ness United 15 : 00 Edinburgh University
BSC Glasgow PSTP Kelty Hearts
Cumbernauld Colts 15 : 00 Gretna 2008
Dalbeattie Star 15 : 00 Civil Service Strollers
East Kilbride 15 : 00 Vale of Leithen
Gala Fairydean Rovers 15 : 00 Caledonian Braves
Spartans 15 : 00 East Stirlingshire
Berwick Rangers 15 : 00 BSC Glasgow

Scotland – Feeder Leagues

East of Scotland

Crossgates Primrose 14 : 00 Whitehill Welfare
Inverkeithing Hillfield 14 : 00 Musselburgh Athletic
Blackburn United 14 : 30 Penicuik Athletic
Camelon Juniors 14 : 30 Lothian Hutchison
Dunbar United 14 : 30 Dundonald Bluebell
Linlithgow Rose PSTP Hill Of Beath Hawthorn
Newtongrange Star 14 : 30 Sauchie Juniors
Tranent Juniors PSTP Broxburn Athletic
Tynecastle 14 : 30 Jeanfield Swifts

South of Scotland

Lochmaben 14 : 00 Lochar Thistle
Nithsdale Wanderers PSTP Threave Rovers
Stranraer II 14 : 00 Mid-Annandale
Wigtown & Bladnoch 14 : 00 Creetown
Heston Rovers 15 : 00 Caledonian Braves II
St. Cuthbert Wanderers 15 : 00 Abbey Vale
Upper Annandale 15 : 00 Newton Stewart

Scotland – FA Cup

Kelty Hearts Stranraer
Keith Clyde
Arbroath Falkirk
Stirling Albion Raith Rovers
Buckie Thistle Inverness CT
Forfar Athletic Linlithgow Rose
Formartine United Annan Athletic
Nairn County Montrose
Elgin City Ayr United
East Fife Tranent Juniors
Alloa Athletic Cove Rangers
Airdrieonians Edinburgh City
Peterhead Stenhousemuir
Fraserburgh Banks O’ Dee
Greenock Morton Dunfermline Athletic
Partick Thistle Cowdenbeath
Dumbarton 15 : 00 Huntly / Cumbernauld Colts
Camelon Juniors / Brora Rangers 15 : 00 Hearts
Dundee 19 : 45 Bonnyrigg Rose Athletic

Scotland – South Challenge Cup

Thorniewood United 13 : 30 Craigroyston
Thornton Hibs 14 : 15 Nithsdale Wanderers

Solomon Islands – S-League

Marist Fire 03 : 00 Malaita Kingz
Solomon Warriors 05 : 00 Real Kakamora

South Africa – PSL

Baroka 13 : 00 Mamelodi Sundowns
TS Galaxy 13 : 30 SuperSport United
Golden Arrows 13 : 30 Chippa United
Kaizer Chiefs 15 : 00 Maritzburg United
TTM 15 : 00 Cape Town City

South Africa – 1st Division

Royal AM 11 : 00 Steenberg United
Cape Town Spurs 13 : 30 Free State Stars
Jomo Cosmos 13 : 30 Cape United
Uthongathi 13 : 30 Sekhukhune United
JDR Stars 13 : 30 Bizana Pondo Chiefs

South Africa – Diski Challenge

SuperSport United U23 08 : 00 Black Leopards U23
Stellenbosch U23 09 : 00 Bloemfontein Celtic U23
AmaZulu U23 10 : 00 TTM U23
Mamelodi Sundowns U23 11 : 00 Chippa United U23

Spain – Segunda División

Mirandés 15 : 00 Rayo Vallecano
Málaga 17 : 15 Real Oviedo
Alcorcón 19 : 30 Albacete

Spain – Segunda B

Group 1

Marino de Luanco 16 : 00 Cultural Leonesa

Group 2

Deportivo Alavés II 15 : 00 Real Sociedad II

Group 3

FC Andorra 16 : 00 Lleida Esportiu

Group 4

UCAM Murcia 16 : 00 Granada II

Spain – Tercera Division

Group 1

Deportivo La Coruña II 16 : 00 Somozas

Group 11

Mallorca II 11 : 00 Binissalem
Constància 14 : 15 Cardassar
San Rafael 15 : 00 Esporles
Andratx 15 : 00 Collerense
Santanyí 15 : 30 Platges Calvià

Group 12

Las Palmas III 15 : 00 Lanzarote

Group 15

Pamplona 14 : 30 River Ega
Cortes 14 : 30 Cantolagua
Baztán 15 : 00 Fontellas
Huarte 15 : 30 San Juan
Burladés 15 : 30 Beti Onak
Bidezarra 15 : 30 Cirbonero
Ardoi 15 : 30 Lourdes
Valle Egüés 16 : 00 Subiza

Group 16

Comillas 15 : 00 Varea

Group 3

Ribamontán al Mar 14 : 45 Revilla
Escobedo 15 : 00 Cartes
Guarnizo 15 : 00 Barreda
Atlético Albericia 16 : 00 Bezana
Solares 16 : 30 Vimenor

Group 4

Tolosa 15 : 30 Sestao River
Durango 16 : 00 Pasaia KE
Real Sociedad III 17 : 30 Gernika
JD Somorrostro 18 : 00 Beasain

Group 6

Alzira 16 : 00 Vilamarxant
Benigànim 16 : 00 Crevillente

Group 7

Torrejón 15 : 00 Santa Ana
Móstoles CF 17 : 30 Carabanchel

Group 8

Numancia II 14 : 45 Real Burgos
Bupolsa 15 : 00 Almazán
UD Santa Marta 15 : 30 Salamanca II

Spain – Autonómicas

Baleares – Mallorca

Alquería 15 : 30 Rotlet Molinar
Son Veri 16 : 30 UE Santa Maria
La Unión Palma 17 : 00 Atlético Rafal

Baleares – Menorca

Sami 15 : 00 Migjorn
Penya Ciutadella 15 : 30 Mahón
Sant Lluís 17 : 00 Ferreries

C Valenciana – Gr 1

Alqueries 15 : 00 Alcora

C Valenciana – Gr 2

Tavernes Blanques 16 : 15 Godella

C Valenciana – Gr 3

Discóbolo La Torre 14 : 30 Atlético Benimar
Barrio del Cristo 16 : 30 Requena
Quart de Poblet 16 : 30 Buñol

C Valenciana – Gr 5

Tavernes 16 : 00 Pedreguer

Canarias – Gran Canaria

Tahíche 17 : 00 Unión Sur Yaiza
Valsequillo 17 : 00 Breñamén
Herbania 17 : 00 Teror
San Bartolomé 17 : 30 Costa Ayala

Canarias – La Palma

Mensajero II 16 : 00 El Cano
Argual 18 : 30 Los Llanos

Canarias – Tenerife

San Miguel 17 : 00 Las Zocas
San Isidro 18 : 00 I’Gara
Zamorano Esperanza 19 : 00 Icodense
Unión Tejina 19 : 30 Sauzal

Cantabria – Gr 1

Atlético Mineros 15 : 00 Naval
Miengo 15 : 30 Arenas de Frajanas
Velarde 16 : 00 Santillana

Cantabria – Gr 2

Nueva Montaña 15 : 00 Valle Lebaniego

Castilla León – Gr A

San José Soria 14 : 30 Calasanz Soria
Turégano 15 : 00 Atlético Candeleda

Castilla LM – Gr 3

Casarrubios 15 : 00 Hogar Alcarreño
Patrocinio 16 : 00 CD Puebla

Cataluña – Gr 1A

Vic Riuprimer Refo PSTP Lloret
Bescanó PSTP Vic

Cataluña – Gr 1B

Les Franqueses PSTP Mollet

Cataluña – Gr 2A

Ascó PSTP Vilanova

Cataluña – Gr 2B

Alcarràs PSTP Tàrrega

Spain – División de Honor Juvenil

Group 1

Bansander U19 12 : 00 Real Oviedo U19
Racing Santander U19 14 : 30 Real Avilés U19
Sporting Gijón U19 15 : 00 Arenal U19
Celta de Vigo U19 15 : 30 Val Miñor U19
Roces U19 15 : 30 Tropezón U19

Group 2

Valvanera U19 15 : 00 Mutilvera U19
Oyonesa U19 15 : 30 Osasuna U19

Group 3

Real Zaragoza U19 11 : 00 Stadium Casablanca U19
Penya Arrabal U19 11 : 30 Cornellà U19
El Olivar U19 14 : 45 Sabadell U19
Huesca U19 15 : 00 Lleida U19
Ebro U19 16 : 00 Cerdanyola d. Vallès U19

Group 4

Almería U19 12 : 00 Rusadir U19
Polillas U19 12 : 00 Cádiz U19
Séneca U19 15 : 30 Real Betis U19
26 de Febrero U19 17 : 00 San Félix U19

Group 6

Huracán U19 11 : 00 Marítima U19

Spain – Liga Nacional Juvenil

Canarias – Gran Canaria

La Oliva U19 12 : 00 Villa Santa Brígida U19
Doramas U19 15 : 00 Teguise U19
PC Vecindario U19 17 : 00 Acodetti U19 II
RC Victoria U19 II 19 : 00 Daniel Carnevali U19
Guiniguada U19 21 : 00 Unión Pedro Hidalgo U19

Group 1

Areosa U19 09 : 30 Celta de Vigo U19 II
Coruña Montañeros U19 11 : 00 Victoria CF U19
Alondras U19 15 : 30 Porriño Industrial U19
EF Lalín U19 15 : 30 O Val U19

Group 10

Beniaján U19 15 : 00 Yecla U19
Muleño U19 15 : 30 Real Murcia U19 II

Group 11

Castuera U19 12 : 30 CP Don Bosco U19
Badajoz U19 II 15 : 00 Jerez U19
Valdelacalzada U19 16 : 00 Olivenza U19

Group 14

Recreativo U19 II 11 : 00 Tomares U19

Group 15

Conquense U19 15 : 00 Illescas U19
Calvo Sotelo U19 15 : 30 Sporting Alcázar U19
Azuqueca U19 16 : 00 Mora U19
Odelot Toletum U19 16 : 00 Élite Talavera U19
Manchego U19 16 : 30 Valdepeñas U19
EFB La Roda U19 17 : 15 Manzanares U19

Group 16

Pamplona U19 II 10 : 30 Idoya U19
Mutilvera U19 II 10 : 30 Osasuna U19 II
Amigó U19 15 : 00 Izarra U19
Txantrea U19 II 15 : 30 Gazte Berriak U19

Group 17

Racing Santander U19 II 10 : 00 Revilla U19
Atlético Perines U19 II 11 : 00 Textil Escudo U19
Castro U19 11 : 00 Cervantes U19
Solares U19 12 : 00 Bezana U19
Cayón U19 16 : 00 Colindres U19

Group 2

Real Oviedo U19 II 11 : 00 Vallobín U19
Langreo U19 14 : 45 Astur U19
Romanón U19 15 : 00 Llanes U19
Colegio Inmaculada U19 15 : 00 Llano U19
Lealtad U19 15 : 00 Roces U19 II
Quirinal U19 15 : 00 Alcázar U19
Caudal U19 15 : 00 Avilés Stadium U19
Navarro U19 15 : 30 Llanera U19
Veriña U19 17 : 30 Sporting Gijón U19 II

Group 3

Burgos Promesas U19 11 : 00 Inter Amistad U19
La Charca U19 12 : 30 Gimnástica Segoviana U19
Peña León U19 14 : 45 Ponferradina U19
Colegios Diocesanos U19 15 : 00 Numancia U19 II
CD Victoria U19 15 : 00 Parquesol U19
Zamora U19 15 : 15 Puente Castro U19

Group 4

Athletic Bilbao U19 II 11 : 00 Danok Bat U19 II
Real Sociedad U19 II 15 : 15 Hernani U19
Vasconia U19 15 : 30 Indartsu U19
Deusto U19 16 : 00 Durango U19

Group 5

San Marcial U19 Berceo U19
Villegas U19 Arnedo U19
Comillas U19 Oyonesa U19 II

Group 6

Peñas Oscenses U19 14 : 30 Balsas Picarral U19
Atlético Monzón U19 15 : 00 Real Zaragoza U19 II

Group 7

Gimnàstic U19 II 10 : 30 Bellvitge U19
Prat U19 11 : 00 Cornellà U19 II
Llagostera U19 11 : 30 Grama U19
Manlleu U19 14 : 30 Mercantil U19
Jàbac i Terrassa U19 II 15 : 00 Badalona U19
Sant Andreu U19 16 : 30 Gimnàstic Manresa U19
Mataró U19 17 : 00 Espanyol U19 II
Vila Seca U19 17 : 15 La Floresta U19

Group 8

Castellón U19 II 11 : 30 La Nucía U19
San Marcelino U19 14 : 00 Atlético Benidorm U19
Torre Levante U19 II 15 : 00 Elche U19 II
Roda II 15 : 00 Dragon Force U19
Dénia U19 15 : 30 CD Don Bosco U19
CF San José U19 16 : 00 Alzira U19 II
Intangco U19 16 : 00 Levante U19 II
Celtic Elche U19 16 : 00 Valencia U19 II
Paterna U19 16 : 00 Vilamarxant U19
Racing Algemesí U19 18 : 30 Hércules U19 II

Group 9

Penya Ciutadella U19 11 : 00 Sporting Ciutat U19
Atlético Rafal U19 11 : 30 Peña Deportiva U19
Blanc i Blava U19 15 : 00 Mallorca U19 II
Manacor U19 15 : 00 La Salle U19
CIDE U19 15 : 30 Platges Calvià U19
Felanitx U19 15 : 30 Alaior U19
Calvià Atlético U19 19 : 30 Atlético Baleares U19

Spain – Primera División Femenina

Madrid 11 : 00 Barcelona

Thailand – Thai League 1

Trat 10 : 00 Chiangrai United
Prachuap 11 : 00 Suphanburi
Buriram United 11 : 00 Ratchaburi
Nakhon Ratchasima 11 : 30 Chonburi

Thailand – Thai League 2

Sisaket 11 : 00 Udon Thani
Khon Kaen United 11 : 00 Chainat Hornbill
Ranong United 12 : 00 Nakhon Pathom
Navy 12 : 00 Samut Sakhon
Nong Bua Pitchaya 12 : 00 Khonkaen

Thailand – Thai League 3

BKK-Perimeter

Siam 08 : 30 Chamchuri United
Muangnont 11 : 30 Samut Prakan

East

Kohkwang 08 : 30 ACDC
Rayong United 08 : 30 Kabin United
Royal Thai Fleet 08 : 30 Chanthaburi

North

Kamphaeng Phet 08 : 30 Uttaradit
Nan 08 : 30 Lamphun Warrior

North East

Sakon Nakhon 08 : 30 Khonkaen Mordindang
Huai Thalaeng United 11 : 00 Ubon Kruan Apat

South

Jalor City 09 : 00 Surat Thani FC
Krabi 09 : 00 Satun United
Nara United 09 : 00 Nakhon Si United

West

Muangkan United 08 : 30 Kanjanapat Group
Hua Hin City 09 : 00 Assumption United
Saraburi United 09 : 00 Kanchanaburi

Tunisia – Ligue 1

Stade Tunisien PSTP Ben Guerdane
Rejiche PSTP Bizertin
CS Sfaxien PSTP Métlaoui
Tataouine PSTP Soliman
Club Africain PSTP Monastir
Olympique Béja PSTP ES Tunis
Kairouan PSTP Etoile du Sahel
Etoile du Sahel 13 : 00 Tataouine
Bizertin 13 : 00 Club Africain
Métlaoui 13 : 00 Olympique Béja
Soliman 13 : 00 Stade Tunisien

Turkey – Süper Lig

Sivasspor 10 : 30 Gaziantep FK
Kayserispor 13 : 00 Yeni Malatyaspor
Göztepe 13 : 00 Antalyaspor
Galatasaray 16 : 00 Gençlerbirliği

United Arab Emirates – Division 1

Dibba Al Hisn 12 : 50 Emirates
Masafi 12 : 50 Al Orooba

United Arab Emirates – Youth League

Al Arabi U19 12 : 50 Dibba Al Fujairah U19

Vietnam – Super Cup

Viettel 10 : 00 Ha Noi

Wales – Premier League

Penybont PSTP Flint Town United
Barry Town United PSTP Bala Town
Cardiff MU PSTP Cefn Druids
Newtown PSTP Haverfordwest County

World – Club Friendlies

Lugano Chiasso
Servette Grasshopper
Brühl Winterthur
Vaduz Rapperswil-Jona
Mariupol’ Slovan Liberec
Diósgyőr Debrecen
Újpest Budaörs
Sereď 09 : 00 Šamorín
Slavoj Vyšehrad 10 : 00 Přepeře
Ried 13 : 00 Amstetten
Zürich 13 : 00 Luzern
Salzburg 13 : 00 Górnik Zabrze
Mladá Boleslav 13 : 00 Bohemians 1905
Wil 14 : 00 St. Gallen
St. Pölten 14 : 00 Vorwärts Steyr
LASK 14 : 00 Austria Wien
Rapid Wien 14 : 00 Lafnitz

Zambia – Super League

Buildcon 11 : 00 Red Arrows
Lumwana Radiants 13 : 00 Green Buffaloes
Lusaka Dynamos 13 : 00 Green Eagles
NAPSA Stars 13 : 00 Prison Leopards
Nkana 13 : 00 Power Dynamos
Young Green Eagles 13 : 00 Indeni
ZESCO United 13 : 00 Nkwazi