8 November 2020

0
42

England – Premier League

West Bromwich Albion 12 : 00 Tottenham Hotspur
Leicester City 14 : 00 Wolverhampton Wanderers
Manchester City 16 : 30 Liverpool
Arsenal 19 : 15 Aston Villa

France – Ligue 1

Brest 12 : 00 Lille
Lens 14 : 00 Reims
Lorient 14 : 00 Nantes
Metz 14 : 00 Dijon
Nîmes 14 : 00 Angers SCO
Nice 16 : 00 Monaco
Olympique Lyonnais 20 : 00 Saint-Etienne

Germany – Bundesliga

Wolfsburg 14 : 30 Hoffenheim
Bayer Leverkusen 17 : 00 Borussia M’gladbach

Italy – Serie A

Lazio 11 : 30 Juventus
Atalanta 14 : 00 Internazionale
Genoa 14 : 00 Roma
Torino 14 : 00 Crotone
Bologna 17 : 00 Napoli
Milan 19 : 45 Hellas Verona

Netherlands – Eredivisie

Utrecht 11 : 15 Ajax
Vitesse 13 : 30 Emmen
Feyenoord 13 : 30 Groningen
Heerenveen 15 : 45 AZ
PSV 19 : 00 Willem II

Scotland – Premiership

Motherwell 12 : 00 Celtic
Rangers 15 : 00 Hamilton Academical

Spain – La Liga

Getafe 13 : 00 Villarreal
Real Sociedad 15 : 15 Granada
Levante 17 : 30 Deportivo Alavés
Real Valladolid 17 : 30 Athletic Club
Valencia 20 : 00 Real Madrid

World – Friendlies

Jordan Iraq

Albania – Superliga

Tirana Teuta Durrës
Laçi Kastrioti Krujë
Apolonia Fier Bylis
Skënderbeu Korçë Vllaznia Shkodër
Kukësi Partizani Tirana
Kukësi PSTP Tirana
Skënderbeu Korçë PSTP Teuta Durrës
Apolonia Fier PSTP Vllaznia Shkodër
Laçi PSTP Bylis
Partizani Tirana PSTP Kastrioti Krujë

Andorra – 2a Divisió

La Massana PSTP Engordany II
UE Santa Coloma II PSTP Ordino
Atlètic Amèrica PSTP Encamp

Argentina – Liga Profesional Argentina

River Plate 00 : 15 Rosario Central
Arsenal 14 : 00 Atlético Tucumán
Gimnasia La Plata 19 : 15 Vélez Sarsfield
Unión 21 : 45 Racing Club

Armenia – Premier League

Noah 11 : 30 Ararat-Armenia

Armenia – Cup

Lori 10 : 30 BKMA
Pyunik 14 : 00 Urartu

Australia – Queensland NPL

Redlands United 05 : 00 Brisbane Roar II

Australia – Queensland Premier League

Sunshine Coast 06 : 00 Mitchelton

Australia – Queensland NPL Youth League

Redlands United U20 03 : 00 Brisbane Roar U20
Gold Coast United U20 08 : 30 Brisbane Strikers U20

Australia – Queensland NPL 2 Youth

Sunshine Coast U20 04 : 00 Mitchelton U20
Wolves U20 08 : 00 Holland Park Hawks U20

Australia – Queensland NPL Women

Gold Coast United 04 : 15 The Gap
Capalaba 08 : 15 Logan Lightning

Austria – Bundesliga

Wolfsberger AC 13 : 30 Sturm Graz
LASK 13 : 30 Admira
Rapid Wien 16 : 00 Salzburg

Austria – 2. Liga

Vorwärts Steyr 09 : 30 Blau-Weiß Linz
Wacker Innsbruck 11 : 30 Austria Wien II

Austria – Regionalliga

Mitte

Spittal 13 : 00 Wolfsberger AC II

Ost

Mauerwerk 13 : 00 Leobendorf

Vorarlberg

Dornbirner SV 09 : 30 Schwarz-Weiß Bregenz
Wolfurt 13 : 00 Hohenems

Austria – Landesliga

Burgenland

Klingenbach 14 : 00 Pinkafeld

Kärnten

Dellach im Gailtal 13 : 30 Lendorf

Tirol

Völs 10 : 00 Fügen
Union Innsbruck 10 : 00 Söll

Vorarlberg

Nenzing 13 : 00 Schruns

Wien

Fach-Donaufeld 09 : 15 Union Mauer
Vorwärts Brigittenau 09 : 30 Stadlau

Austria – Frauenliga

Südburgenland 10 : 45 Bergheim
Sturm Graz 11 : 00 Neulengbach
Wacker Innsbruck 13 : 00 Vorderland

Austria – 2. Frauenliga

Union Kleinmünchen 10 : 00 Rot Weiß Rankweil
Altera Porta 13 : 00 Carinthians
LUV Graz 13 : 00 Neusiedl am See

Azerbaijan – Premyer Liqa

Neftçi 11 : 00 Qarabag

Bahrain – Federation Cup

Sitra 15 : 00 Al Riffa
Malkiya 15 : 00 Al Tadamun Buri

Belarus – Premier League

Belshina 10 : 00 Energetyk-BGU
Slavia 12 : 00 Dinamo Minsk

Belarus – 1. Division

Slonim 11 : 00 Arsenal
Smorgon 11 : 15 Krumkachy
Khimik Svetlogorsk 11 : 30 Naftan

Belarus – Premier League Women

ABFF U19 12 : 00 Minsk
Dnepr Mogilev 12 : 00 BOTSOR
Bobruichanka 12 : 00 Zorka-BDU
Neman 12 : 00 Dinamo-BGU

Belgium – First Division A

Antwerp 12 : 30 Standard Liège
KV Oostende 15 : 00 Club Brugge
Gent 17 : 15 Anderlecht
Cercle Brugge 19 : 45 Zulte-Waregem

Belgium – First Division B

Union Saint-Gilloise 15 : 00 Deinze
Lommel 19 : 00 Club Brugge II

Belgium – First Amateur Division

Francs Borains PSTP Knokke
Liège PSTP Thes Sport

Belgium – Second Amateur Division

ACFF

US Givry PSTP Hamoir
Ganshoren PSTP Excelsior Virton
Warnant PSTP Tubize
Jette PSTP Solières Sport
Acren-Lessines PSTP Stockay-Warfusée

VFV A

Zelzate PSTP KRC Gent
Merelbeke PSTP Ronse
Olsa Brakel PSTP Toekomst Menen
Westhoek PSTP Voorwaarts Zwevezele

VFV B

Pepingen-Halle PSTP Olympia Wijgmaal
Diegem Sport PSTP Berchem Sport
Eendracht Aalst PSTP Cappellen

Belgium – Third Amateur Division

ACFF A

Gosselies Sports PSTP Stade Brainois
Stockel PSTP Aische
Binche PSTP SG-Tertre-Hautrage
Crossing Schaerbeek PSTP Entité Manageoise

ACFF B

Aywaille PSTP Gouvy
Stade Disonais PSTP Herstal
Mormont PSTP Habay-la-Neuve
Huy PSTP Sprimont
Richelle United PSTP Marloie Sport
Jodoigne PSTP Wanze / Bas-Oha

VFV A

Bambrugge PSTP Voorde Appelterre
Eppegem PSTP Rhodienne-De Hoek
Oostkamp PSTP Sint-Niklase

VFV B

Eendracht Termien PSTP Lille

Belgium – Provincial

Antwerpen

Vosselaar PSTP Ranst
Bornem PSTP Ternesse
Rapid Leest PSTP Wezel
Retie PSTP Oppuurs
Eendracht Zoersel PSTP Vorselaar
Bevel PSTP Berg en Dal

Brabant – ACFF

Union Lasne-Ohain PSTP Kosova Schaerbeek
Stade Everois PSTP Genappe
Etterbeek PSTP FC Schaerbeek
Saint-Josse PSTP Walhain
Sporting Bruxelles PSTP NSeth Berchem
Sportive Brainoise PSTP Nivellois
Léopold PSTP Grez-Doiceau

Brabant – VFV

Grimbergen PSTP Borght-Humbeek
Aarschot PSTP Hoegaarden-Outgaarden
Tervuren-Duisburg PSTP Sporting Kampenhout
Bodegem Kapelle United PSTP Liedekerke
Melsbroek PSTP Bertem-Leefdaal

Hainaut

Snef-Tyber PSTP Ransart
Belœil PSTP Péruwelz
Soignies Sports PSTP Solre-sur-Sambre
Hornu PSTP Le Roeulx
Houdeng PSTP Molenbaix
Morlanwelz PSTP RAS Monceau
Montignies PSTP Gilly
Antoing PSTP Excelsior Biévène

Limburg

Bregel Sport PSTP Eendracht Maasmechelen
Schoonbeek-Beverst PSTP Achel
Zepperen-Brustem PSTP Torpedo Hasselt
Groen Star Beek PSTP Zonhoven United
Juve Hasselt PSTP Helson Helchteren
Herkol PSTP Bilzerse Waltwilder
Alken PSTP KFC Eksel
Herk PSTP Herderen-Millen

Luxembourg

Vaux-Noville PSTP La Roche
Ethe Belmont PSTP Arlon
Meix-Devant-Virton CANC Bastogne

Namur

US Dinantaise PSTP Condruzien
Biesme PSTP Fernelmont-Hemptinne
Andennais PSTP Flavion-Morialmé
Beauraing PSTP Grand-Leez
Wallonne Ciney PSTP Malonne
Chevetogne PSTP Spy
Loyers PSTP ES de la Molignée
Meux II PSTP Nismes

Oost-Vlaanderen

Lokeren Doorslaar PSTP Berlare
Ardennen PSTP Drongen
Munkzwalm PSTP Elene-Grotenberge
Denderhoutem PSTP Jong Zulte
St-Joris Sleidinge PSTP Latem
HO Kalken PSTP Dendermonde
Eendracht Zele PSTP Eendracht Aalter
Grembergen PSTP Excelsior Mariakerke

West-Vlaanderen

Racing Waregem PSTP Diksmuide
Sparta Heestert PSTP Wielsbeke
Sassport Boezinge PSTP Oostnieuwkerke
Excelsior Zedelgem PSTP Blankenberge
SC Zonnebeke PSTP Rumbeke

Belgium – Super League

Anderlecht 13 : 30 Ladies Genk

Belgium – First Division Women

OH Leuven II PSTP Ladies Genk II

Belgium – Second Division Women

Olympic Charleroi PSTP Standard Liège III

Bermuda – Premier League

Robin Hood 01 : 00 North Village Rams
Southampton Rangers 19 : 00 Dandy Town Hornets
SBRC 19 : 00 X-Roads Warriors
Devonshire Cougars 19 : 00 Pembroke Hamilton Club
Devonshire Colts 19 : 00 St. George’s Colts

Bhutan – Premier League

Thimphu City 11 : 00 Paro

Bosnia and Herzegovina – 1st League

GOŠK Gabela 12 : 30 Orašje
TOŠK Tešanj 12 : 30 Radnik Hadžići

Bosnia and Herzegovina – Premijer Ženska Liga

Banja Luka Fortuna Živinice
Lokomotiva SFK 2000
Radnik Bumerang Emina Mostar

Brazil – Serie A

Atlético GO 00 : 00 Corinthians
Vasco da Gama 19 : 00 Palmeiras
Internacional 19 : 00 Coritiba
Atlético Mineiro 21 : 15 Flamengo
Bahia 21 : 15 Botafogo
RB Bragantino 21 : 15 Santos

Brazil – Serie B

Chapecoense 00 : 00 Oeste
Sampaio Corrêa 19 : 00 Vitória
CRB 21 : 15 Juventude

Brazil – Serie C

Remo 21 : 00 Treze

Brazil – Serie D

Atlético Alagoinhas 23 : 30 Brasiliense
Potiguar Mossoró 18 : 00 Vitória da Conquista
Central 18 : 00 ABC
Bragantino PA 18 : 00 Ji-Paraná
Guarany de Sobral 18 : 30 Atlético Cajazeirense
Altos 18 : 45 Juventude MA
Itabaiana 19 : 00 Jacyobá
CEOV Operário 19 : 00 Vitória ES
Sinop 19 : 00 Baré
Santos AP 20 : 00 São Raimundo RR
Atlético Acreano 21 : 00 Vilhenense
Mirassol 22 : 00 Cascavel
Caldense 22 : 30 Gama

Brazil – State Leagues

Carioca 2

Artsul 18 : 00 CFRJ / Maricá

Baiano 2

UNIRB 18 : 00 Jequié
Barcelona BA 18 : 00 Teixeira de Freitas
ABPN Canaã 18 : 00 Colo Colo

Brazil – Catarinense 2

Camboriú 18 : 00 Metropolitano
Fluminense SC 18 : 00 Guarani de Palhoça
Internacional SC 18 : 00 Hercílio Luz
NEC 18 : 00 Caçador

Brazil – Cearense 2

Itapipoca 18 : 30 Guarani de Juazeiro
Pacatuba 18 : 30 Campo Grande

Brazil – Goiano 2

Rio Verde GO 18 : 30 Itumbiara
Inhumas 19 : 00 Jataiense

Brazil – Pernambucano 2

Porto 18 : 00 Centro Limoeirense
Ipojuca 18 : 00 Timbaúba
Pesqueira 18 : 00 1.º de Maio
Sete de Setembro PE 18 : 00 Ypiranga PE
América PE 18 : 00 Cabense

Brazil – Sergipano 2

Maruinense 18 : 15 Aracaju
Socorro SC 18 : 15 Socorrense
Independente Simão Dias 18 : 15 Sete de Junho
Olímpico SE 18 : 15 Boquinhense

Brazil – Paulista Série B

AEA 13 : 00 Tanabi
Independente SP 13 : 00 Rio Branco SP
Bandeirante SP 14 : 00 Andradina
Grêmio Prudente 18 : 00 Osvaldo Cruz
Elosport 18 : 00 União Barbarense
Osasco 18 : 00 Jabaquara
Barcelona EC 18 : 00 Mauá
Tupã 18 : 30 Assisense

Brazil – Brasileiro de Aspirantes

Paraná U23 18 : 00 Vila Nova U23
Paysandu U23 18 : 00 Fortaleza U23
CRB U23 18 : 00 Coritiba U23
Ceará U23 18 : 00 Fluminense U23
Avaí U23 18 : 00 RB Bragantino U23
Santos U23 18 : 00 Juventude U23
Grêmio U23 18 : 00 Corinthians U23

Brazil – CBF Brasileiro U20

América Mineiro U20 18 : 00 Corinthians U20
Botafogo U20 18 : 00 Fluminense U20
Flamengo U20 18 : 00 Ceará U20
Internacional U20 18 : 00 Athletico PR U20
Santos U20 18 : 00 Bahia U20
Sport Recife U20 18 : 00 Goiás U20
Vasco da Gama U20 18 : 00 Grêmio U20
Vitória U20 18 : 00 Chapecoense U20

Brazil – Brasileiro Feminino A2

Bahia 17 : 30 Sport Recife
Náutico 18 : 00 Cruzeiro RN
Auto Esporte 18 : 00 União Desportiva
Juventus 18 : 00 Foz Cataratas
Goiás 18 : 00 Real Brasília
Napoli 18 : 00 Fluminense
Chapecoense 18 : 00 Toledo
Brasil de Farroupilha 18 : 00 Athletico Paranaense
Tiradentes 19 : 00 Oratório
SERC 19 : 00 Atlético GO

Brunei Darussalam – Super League

BSRC CANC MS ABDB
Setia Perdana CANC Wijaya
Rimba Star CANC MS PDB
Kuala Belait CANC IKLS
Tabuan Academy CANC DPMM

Bulgaria – First League

Etar 10 : 30 Arda
Montana 13 : 00 CSKA Sofia
CSKA 1948 Sofia 15 : 30 Ludogorets

Bulgaria – Second League

Neftohimik 12 : 30 Yantra 2019
Dobrudzha 1919 12 : 30 Strumska slava

Bulgaria – Third League

North-East

Inter Dobrich 12 : 00 Ustrem Donchevo
Spartak Varna 12 : 00 Chernomorets Balchik
Chernolomets 1919 12 : 00 Botev Novi Pazar
Topoli 12 : 00 Ludogorets III

North-West

Bdin 12 : 30 OFK Levski
Tryavna 12 : 30 Parva atomna
Spartak Pleven 12 : 30 Akademik Svishtov
Sevlievo 12 : 30 Levski Lom
Etar VT II 12 : 30 Pavlikeni
Lokomotiv Dryanovo 12 : 30 Partizan
Vihar Slavyanovo 12 : 30 Botev Vratsa II
Yantra Polski Trambesh 12 : 30 Drenovets
Lokomotiv Mezdra 12 : 30 Peshtera Galata

South-East

Levski Karlovo 12 : 30 Sokol Markovo
Rodopa Smolyan 12 : 30 Atletik Kuklen

Burkina Faso – 1ère Division

RC Bobo-Dioulasso 15 : 30 Vitesse
Etoile Filante 15 : 30 KOZAF
Salitas 17 : 45 RCK

Burundi – Ligue A

Muzinga 11 : 30 Le Messager Ngozi
Kayanza United 13 : 00 Rukinzo
Bumamuru 13 : 00 Aigle Noir
Musongati 13 : 00 Flambeau du Centre
Athlético Olympic 14 : 00 Royal de Muramvya

Cayman Islands – CIFA Premier League

George Town 23 : 30 Elite
Scholars International 00 : 30 Sunset
Latinos 01 : 30 Future

Chile – Primera División

Palestino 19 : 00 Universidad Católica

Chile – Primera B

Copiapó 14 : 00 Deportes Santa Cruz
Unión San Felipe 14 : 00 Puerto Montt
Cobreloa 14 : 00 Deportes Valdivia
Melipilla 16 : 30 San Luis
Rangers 21 : 30 Magallanes

Chinese Taipei – Taiwan Football Premier League

Hang Yuen 08 : 00 Tatung
Tainan City 08 : 00 NTUPES
Ming Chuan University 08 : 00 Taipei Red Lions

Colombia – Primera A

Deportes Tolima 23 : 30 Boyacá Chicó
América de Cali 01 : 30 Millonarios
Once Caldas 21 : 00 Deportivo Cali

Colombia – Liga Femenina

Fortaleza 18 : 00 La Equidad

Congo DR – Ligue 1

Don Bosco 14 : 30 TP Mazembe

Costa Rica – Primera División

Santos de Guápiles 01 : 00 Jicaral
Alajuelense 02 : 00 Cartaginés
Deportivo Saprissa 17 : 00 Pérez Zeledón
Limón 21 : 00 Herediano

Costa Rica – Liga de Ascenso

Municipal San Ramón Carmelita
Cofutpa Escazuceña
Santa Ana Cariari Pococí
Uruguay Turrialba
Puerto Golfito Consultants Moravia
Aserrí Barrio México
Guanacasteca Santa Rosa
Puntarenas Municipal Liberia
Marineros de Puntarenas Municipal Garabito

Croatia – 1. HNL

Dinamo Zagreb 14 : 00 Istra 1961
Rijeka 16 : 05 Lokomotiva Zagreb
HNK Gorica 18 : 10 Slaven Koprivnica

Croatia – 2. HNL

Bijelo Brdo 12 : 30 Dugopolje
Hajduk Split II 12 : 30 Junak

Croatia – 3. HNL

Center

Gaj 10 : 00 Trešnjevka
Trnje 10 : 00 Maksimir Zagreb

East

Kutjevo 13 : 00 Čepin

South

Urania Baška Voda 13 : 00 Zagora
Neretvanac Opuzen 13 : 00 Neretva Metković

Croatia – First League Women

Viktorija Marjan
Osijek Donat
Agram Dinamo Maksimir
Neretva Split

Curaçao – Curaçao Sekshon Pagá

Scherpenheuvel 23 : 30 VESTA

Cyprus – 1. Division

Olympiakos Nicosia 14 : 00 Nea Salamis
Anorthosis 16 : 00 AEK Larnaca
Omonia Nicosia 18 : 00 Doxa

Cyprus – 2. Division

Xylotympou 12 : 30 Omonia Aradippou
Ahironas 12 : 30 EN THOI Lakatamia

Cyprus – 3. Division

Oroklini / Troulloi 12 : 30 Ormideia
Omonia 29is Maiou 12 : 30 Amathous

Cyprus – First Division Women

Ermis Apollon 09 : 00 Omonia Nicosia
Nea Salamis 09 : 00 AEL Champions
Apollon Limassol 09 : 00 Karmiótissa Chrysomiliá
Lefkothea 09 : 00 Ethnikos Achna

Czech Republic – FNL

Varnsdorf 13 : 00 Slavoj Vyšehrad
Vlašim 13 : 00 Viktoria Žižkov

Czech Republic – 3. liga

ČFL A

Slavia Praha II PSTP Sparta Praha II
Admira Praha PSTP Sokol Hostouň
Viktoria Plzeň II PSTP Písek

ČFL B

Dukla Praha II PSTP Teplice II
Chlumec nad Cidlinou PSTP Ústí nad Orlicí
Pardubice II PSTP Bohemians 1905 II
Hradec Králové II PSTP Slovan Velvary
Sokol Zápy PSTP Jablonec II
Sokol Brozany PSTP Slovan Liberec II

MSFL

Uničov PSTP Dolní Benešov
Baník Ostrava II PSTP Hanácká
Zlín II PSTP Hlučín

Czech Republic – 4. liga

Division C

Hlinsko PSTP Polaban Nymburk
Čáslav PSTP Trutnov
Dvůr Králové PSTP Poříčany
Kolín PSTP Letohrad

Division D

Havlíčkův Brod PSTP Stará Říše

Czech Republic – 1. Liga Women

Dukla Praha 09 : 30 Slovan Liberec

Czech Republic – 2. Liga Women

Sigma Olomouc 10 : 00 Teplice
Baník Ostrava 12 : 00 FC Praha
Sparta Praha II 12 : 00 Líšeň

Denmark – Superliga

Nordsjælland 13 : 00 Vejle
Lyngby 13 : 00 AGF
Brøndby 15 : 00 OB
Midtjylland 17 : 00 København
Horsens 19 : 00 SønderjyskE

Denmark – 1st Division

HB Køge 12 : 30 Silkeborg
Vendsyssel 14 : 00 Esbjerg

Denmark – 2nd Division

Group 1

Holstebro 12 : 00 Næsby

Group 2

Slagelse B&I 12 : 00 Skovshoved
Avarta 12 : 00 Brønshøj
AB 12 : 00 Nykøbing
Næstved 12 : 00 Vanløse

Denmark – Elitedivisionen

Køge 15 : 00 Nordsjælland

Denmark – 1st Division Women

FB 11 : 30 Fredensborg
Lyseng 12 : 15 Aalborg Freja

Ecuador – Liga Pro

Guayaquil City 00 : 00 Aucas

Ecuador – Liga Pro Serie B

Independiente Juniors Manta
Nueve de Octubre Santa Rita
Chacaritas Atlético Porteño
América de Quito Gualaceo
Atlético Santo Domingo Fuerza Amarilla

England – Non League Premier

Worthing 15 : 00 Cheshunt

England – FA Cup

Scunthorpe United 12 : 00 Solihull Moors
Havant & Waterlooville 12 : 45 Cray Valley PM
Barnet 12 : 45 Burton Albion
Wigan Athletic 12 : 45 Chorley
Maldon & Tiptree 12 : 45 Morecambe
Torquay United 12 : 45 Crawley Town
Hayes & Yeading United 12 : 45 Carlisle United
Eastleigh 12 : 45 Milton Keynes Dons
Hampton & Richmond 12 : 45 Oldham Athletic
Eastbourne Borough 14 : 30 Blackpool

England – Premier League 2 Division One

Everton U23 13 : 00 Chelsea U23

England – Premier League 2 Division Two

Middlesbrough U23 13 : 00 West Bromwich Albion U23

England – Professional Development League

Swansea City U23 14 : 00 Nottingham Forest U23

England – Women’s Super League

Chelsea 12 : 00 Everton
Manchester United 12 : 00 Arsenal
Birmingham City 14 : 00 West Ham United
Brighton & Hove Albion 14 : 00 Aston Villa

England – Women’s Championship

Durham 12 : 00 Charlton Athletic
Blackburn Rovers 14 : 00 London Bees
Crystal Palace 14 : 00 Coventry United
Leicester City WFC 14 : 00 Lewes
Liverpool 14 : 00 Sheffield United

England – Women’s National League – Premier Division

North

Burnley 14 : 00 West Bromwich Albion
Fylde 14 : 00 Nottingham Forest
Huddersfield Town 14 : 00 Derby County
Hull City 14 : 00 Stoke City
Middlesbrough 14 : 00 Sheffield
Sunderland 14 : 00 Loughborough Foxes

South

Crawley Wasps PSTP Cardiff City
Gillingham 14 : 00 Chichester & Selsey
Hounslow 14 : 00 Plymouth Argyle
Keynsham Town 14 : 00 Watford
Yeovil Town PSTP Milton Keynes Dons

England – Women’s National League – Division One

Midlands

Bedworth United 14 : 00 Wem Town
Doncaster Belles 14 : 00 Solihull Moors
Holwell Sports 14 : 00 Burton Albion
Leafield Athletic 14 : 00 Lincoln City
Sporting Khalsa 14 : 00 Boldmere SM
Wolverhampton 14 : 00 Long Eaton United

North

Bolton Wanderers 14 : 00 Newcastle United
Chester-le-Street Town 14 : 00 Brighouse Town
Chorley 14 : 00 Norton & Stockton
Durham Cestria 14 : 00 Liverpool Feds
Leeds 14 : 00 Barnsley
Stockport County 14 : 00 Bradford City

South-East

AFC Wimbledon 14 : 00 Cambridge City
Actonians 14 : 00 Billericay Town
Enfield Town 14 : 00 Norwich City
Kent 14 : 00 Hashtag United
Leyton Orient 14 : 00 Ipswich Town
Stevenage 14 : 00 Cambridge United

South-West

Buckland Athletic 14 : 00 Swindon Town
Cheltenham Town 14 : 00 Exeter City
Poole Town 14 : 00 Larkhall Athletic
Southampton PSTP Brislington
Southampton WFC 14 : 00 Maidenhead United

Estonia – Meistriliiga

Paide 11 : 00 Trans
Tallinna Kalev 11 : 00 Tulevik
Tammeka 13 : 00 Flora

Estonia – Esiliiga A

Vändra 11 : 00 FCI Levadia II
K-Järve JK Järve 11 : 00 Pärnu

Estonia – Esiliiga B

Nõmme Kalju II 11 : 00 Võru FC Helios

Estonia – II Liiga

East / North

Noorus-96 10 : 00 Jõgeva Wolves
TJK Legion II 11 : 00 Maardu II
Helios 15 : 00 Ajax Lasnamäe
Põhja-Tallinna JK Volta 17 : 00 Tammeka III

West / South

Flora III 11 : 00 Kuressaare II
Poseidon 12 : 00 Harju Jalgpallikool
Raplamaa 13 : 00 Paide III

Europe – UEFA U17 Championship Women Qualification

Portugal U17 PSTP Republic of Ireland U17
North Macedonia U17 PSTP Wales U17

Fiji – National Football League

Lautoka 03 : 00 Rewa
Navua 03 : 00 Nasinu
Suva 03 : 00 Nadi

Finland – Ykkönen

Oulu 14 : 00 MP
Jaro 14 : 00 KTP

Finland – Naisten Liiga

PK-35 Vantaa 12 : 00 TPS
HJK 12 : 00 JyPK
Honka 12 : 00 Åland United
PK-35 Helsinki 12 : 00 Ilves
KuPS 12 : 00 TiPS

Finland – Ykkönen Women

VIFK 11 : 00 HauPa
TuWe 15 : 00 Sport-j

France – National 3

Auvergne-Rhône-Alpes

Saint-Étienne II PSTP Limonest

Bourgogne-Franche-Comté

Valdahon Vercel PSTP Jura Dolois
Paron PSTP Besançon

Centre-Val de Loire

Châteauneuf-sur-Loire PSTP Montargis
Saran Municipal PSTP Ouest Tourangeau
J3 Amilly PSTP C’ Chartres II

Corse-Méditerranée

Ajaccio II PSTP Gallia Lucciana

Grand-Est

Nancy II PSTP Amnéville

Hauts-de-France

Le Touquet PSTP Saint-Omer
Chantilly PSTP Olympique Marcquois

Nouvelle-Aquitaine

Tartas-St Yaguen PSTP Stade Bordelais

Occitanie

Blagnac PSTP Agde
Muret PSTP Stade Beaucairois
Toulouse II PSTP Fabrègues
Montpellier II PSTP Rodez II

Paris Île-de-France

Brétigny Foot PSTP Mantes 78
Les Mureaux PSTP Paris FC II

France – Championnat National U19

Group A

Amiens U19 PSTP Chambly U19
Evreux U19 PSTP Valenciennes U19
Le Havre U19 PSTP Lens U19
Drancy JA U19 PSTP Montfermeil U19
Lille U19 PSTP St-Pryvé St-Hilaire U19
PSG U19 PSTP Feignies-Aulnoye U19
Orléans U19 PSTP Caen U19

Group B

Pontarlier U19 PSTP Strasbourg U19
Clermont U19 PSTP Olympique Lyonnais U19
Dijon U19 PSTP Auxerre AJ U19
Troyes U19 PSTP Metz U19
Sochaux U19 PSTP ASPTT Dijon U19
Paris FC U19 PSTP Bourg-en-Bresse U19
Torcy U19 PSTP Nancy U19

Group C

Brest U19 PSTP Bordeaux U19
Angers U19 PSTP SA Mérignac U19
Châteauroux U19 PSTP Le Mans U19
Nantes U19 PSTP USSA Vertou U19
Laval U19 PSTP Tours U19
Stade Rennes U19 PSTP Concarneau U19
Avranches U19 PSTP Guingamp U19

Group D

Monaco U19 PSTP Saint-Etienne U19
Ajaccio U19 PSTP Toulon U19
Nice U19 PSTP Istres U19
Montpellier U19 PSTP Béziers U19
Toulouse U19 PSTP Olympique Marseille U19
Colomiers U19 PSTP Nîmes U19

France – Feminine Division 2

Group A

La Roche-sur-Yon PSTP Lens
Strasbourg PSTP Brest
Lille PSTP Nantes
US Orléans PSTP VGA Saint-Maur
Saint Malo PSTP Metz
Nancy PSTP Vendenheim

Group B

Mérignac PSTP ASPTT Albi
Nice PSTP Thonon Évian
Olympique Marseille PSTP Saint-Étienne
Le Puy PSTP Montauban
Rodez PSTP Grenoble Foot 38
Yzeure Allier PSTP Nîmes Metropole Gard

Georgia – Erovnuli Liga

Lokomotivi Tbilisi 14 : 00 Dinamo Tbilisi
Torpedo Kutaisi 16 : 00 Dinamo Batumi

Georgia – Erovnuli Liga 2

Shukura 10 : 00 Rustavi

Georgia – Liga 3

Kolkheti Khobi 10 : 00 Tbilisi City

Georgia – David Kipiani Cup

Gagra 09 : 30 Saburtalo
Samgurali 09 : 30 Chikhura

Germany – 2. Bundesliga

Darmstadt 98 12 : 30 Paderborn
Jahn Regensburg 12 : 30 Osnabrück
St. Pauli 12 : 30 Karlsruher SC

Germany – 3. Liga

Unterhaching 12 : 00 Verl
Lübeck 13 : 00 Uerdingen

Germany – Regionalliga

Nord

Eintracht Norderstedt 13 : 00 Weiche Flensburg
LSK Hansa 13 : 00 Hamburger SV II
Teutonia Ottensen 13 : 00 Drochtersen / Assel
Borussia Hildesheim 13 : 00 Jeddeloh
HSC Hannover 13 : 00 VfB Oldenburg
Havelse 13 : 00 Oberneuland

Nordost

Lokomotive Leipzig 12 : 30 Auerbach
Union Fürstenwalde 12 : 30 Germania Halberstadt
Babelsberg 12 : 30 Chemie Leipzig
Chemnitzer FC 12 : 30 Optik Rathenow
Bischofswerdaer FV 12 : 30 Energie Cottbus
Hertha BSC II 12 : 30 ZFC Meuselwitz

Südwest

Mainz 05 II PSTP Rot-Weiß Koblenz
Aalen PSTP FSV Frankfurt
Kickers Offenbach PSTP Hessen Kassel
Sonnenhof Großaspach PSTP Homburg

West

Borussia M’gladbach II 13 : 00 Borussia Dortmund II

Germany – Oberliga

Bremen

Geestemünde PSTP Komet Arsten
Brinkumer SV PSTP OSC Bremerhaven
Union Bremen PSTP Hemelingen
SFL Bremerhaven PSTP Vatan Sport
Habenhauser FV PSTP Leher TS

Hamburg

Barmbek-Uhlenhorst PSTP Paloma
Niendorfer TSV PSTP Rugenbergen
Buchholz PSTP Osdorf
Union Tornesch PSTP Hamburger SV III

Hessen

SV Steinbach PSTP Neuhof
SV Zeilsheim PSTP Fernwald
Eddersheim PSTP Hanau 93

Mittelrhein

Alfter 13 : 30 Pesch
BCV Glesch / Paffendorf 13 : 30 SV Breinig
Düren Merzenich 13 : 30 Eilendorf
Wesseling-Urfeld 13 : 45 Blau-Weiß Friesdorf
Hennef 05 14 : 00 Frechen
Deutz 14 : 00 Hürth
VfL Vichttal 14 : 00 Viktoria Arnoldsweiler
Fortuna Köln II 14 : 30 Siegburger SV

Niederrhein

1. FC M’gladbach 13 : 30 FC Bocholt
SSVg Velbert 14 : 00 Kray
Monheim 14 : 00 Meerbusch
Schonnebeck 14 : 00 SC Velbert
Cronenberger SC 14 : 00 SF Baumberg
Jahn Dinslaken-Hiesfeld 14 : 00 Teutonia St.Tönis
TVD Velbert 14 : 00 TuRU 1880 Düsseldorf
Union Nettetal 14 : 15 SF Niederwenigern
Sterkrade-Nord 14 : 15 Germania Ratingen
Hilden 14 : 30 FSV Duisburg
Düsseldorf West 14 : 30 Kleve

Niedersachsen

Eintracht Celle 13 : 00 Heeslinger SC
Bersenbrück 13 : 00 Hagen / ​Uthlede
VfL Oldenburg 13 : 00 BW Lohne
SVG Göttingen 13 : 00 Eintracht Northeim
Arminia Hannover 13 : 00 Lupo-Martini
FT Braunschweig 13 : 00 Germania Egestorf

Nordost-Nord

Strausberg 12 : 30 Tasmania Berlin
Neustrelitz 12 : 30 Greifswalder FC
CFC Hertha 12 : 30 Blau-Weiß 90 Berlin
Hansa Rostock II 12 : 30 Stern
Lok Stendal 12 : 30 Victoria Seelow

Nordost-Süd

Einheit Rudolstadt 12 : 30 An der Fahner Höhe

Rheinland-Pfalz / Saar

Speyer PSTP Hertha Wiesbach

Schleswig-Holstein

Eckernförder SV PSTP Inter Türkspor Kiel
Todesfelde PSTP Pansdorf
Preußen Reinfeld PSTP Eutiner SV

Westfalen

TuS Haltern PSTP Preußen Münster II
Sportfreunde Siegen PSTP Wattenscheid 09
Hammer SpVg PSTP Eintracht Rheine
Schermbeck PSTP ASC Dortmund
Paderborn II PSTP Westfalia Herne
Holzwickeder SC PSTP Vreden
Meinerzhagen PSTP Westfalia Rhynern
Erndtebrück PSTP Kaan-Marienborn
Victoria Clarholz PSTP Finnentrop / Bamenohl
Sprockhövel PSTP Ennepetal

Germany – U19 Bundesliga

Nord / Nordost

Eimsbütteler TV U19 10 : 00 RB Leipzig U19

Süd / Südwest

Bayern München U19 10 : 00 Hoffenheim U19

West

Fortuna Düsseldorf U19 10 : 00 MSV Duisburg U19
Fortuna Köln U19 10 : 00 Schalke 04 U19
Preußen Münster U19 12 : 00 Alemannia Aachen U19
Paderborn U19 14 : 00 Rot-Weiss Essen U19

Germany – U17 Bundesliga

Süd / Südwest

Eintracht Frankf U17 10 : 00 Unterhaching U17
Karlsruher SC U17 12 : 00 Greuther Fürth U17
Wehen Wiesbaden U17 13 : 00 Kaiserslautern U17

West

Borussia Dortmund U17 10 : 00 Fortuna Düsseldorf U17
Alemannia Aachen U17 12 : 00 Lippstadt 08 U17

Germany – Frauen Bundesliga

Bayer Leverkusen 13 : 00 Hoffenheim
Meppen 13 : 00 Bayern München
MSV Duisburg 13 : 00 Eintracht Frankfurt
Freiburg 13 : 00 Werder Bremen
SC Sand 13 : 00 SGS Essen

Germany – 2. Bundesliga Women

Nord

Gütersloh CANC Cloppenburg
Borussia M’gladbach 10 : 00 Wolfsburg II
RB Leipzig 10 : 00 Arminia Bielefeld
Carl Zeiss Jena 13 : 00 Turbine Potsdam II
Borussia Bocholt 13 : 00 Berghofen

Süd

Bayern München II 10 : 00 Andernach
Würzburger Kickers 10 : 00 Köln
Hoffenheim II 13 : 00 Ingolstadt
Saarbrücken 13 : 00 FFC 08 Niederkirchen

Germany – Regionalliga Women

Nord

St. Pauli PSTP Walddörfer SV
Jahn Delmenhorst PSTP Burg Gretesch
Meppen II PSTP Holstein Kiel
Osnabrücker SC PSTP Henstedt-Ulzburg
Jesteburg PSTP Buntentor
Werder Bremen II PSTP Hamburger SV
Wellingsbüttel PSTP Hannover 96

Nordost

Union Berlin 12 : 30 Türkiyemspor
Hohen Neuendorf 13 : 00 Rostocker FC

Süd

Karlsruher SC PSTP Freiburg II
Hessen Wetzlar PSTP Neu-Isenburg
Eintracht Frankfurt III PSTP Jahn Calden
Kickers Offenbach PSTP Sand II
Weinberg PSTP Forstern
Alberweiler PSTP Nürnberg
Obertürkheim PSTP Crailsheim

Südwest

Saarbrücken II PSTP Bitburg
Schott Mainz PSTP Holzbach
Riegelsberg PSTP Montabaur
Bad Neuenahr PSTP Wörrstadt
Siegelbach PSTP Fortuna Göcklingen
Wormatia Worms PSTP Issel

West

Sportfreunde Siegen 12 : 00 Recklinghausen
Budberg 12 : 00 Menden
Vorwärts Köln 13 : 00 Köln II
Bochum 14 : 30 Leverkusen II
Alemannia Aachen 14 : 30 Borussia M’gladbach II
Moers 15 : 00 SGS Essen II

Greece – Super League 1

OFI 13 : 00 Olympiakos Piraeus
Larissa 15 : 15 Lamia
Apollon Smirnis 15 : 15 PAOK
Aris 17 : 30 AEK Athens

Greece – Super League 2

Karaiskakis PSTP Chania
Panachaiki PSTP OF Ierapetra
Ergotelis PSTP Levadiakos
Apollon Larissa PSTP Diagoras
Xanthi PSTP Doxa Dramas
Ionikos PSTP Trikala

Greece – Football League

Niki Volos PSTP Egaleo
Rodos PSTP Episkopi
Ialysos PSTP Kallithea
Asteras Vlachioti PSTP Aspropyrgos Enosis
Santorini 2020 PSTP Kalamata
Apollon Pontou PSTP Thesprotos
Veria PSTP AEP Kozani
Kavala PSTP Panserraikos
Olympiakos Volos PSTP Triglia FC
Pierikos PSTP Almopos

Greece – Gamma Ethniki

Group 1

Anagennisi Thalassias 13 : 00 Apollon Paralimniou
Aetos Orfani 13 : 00 Ampelokipon Drama
Nestos Chrisoupolis 13 : 00 Iraklis Ampelokipon
Doxa Neo Sidirochori 13 : 00 Orfeas Xanthi
Antheias-Aristinou 13 : 00 Ethnikos Sochos
Aris Avato 13 : 00 Elpida Sapes
Pandramaikos 13 : 00 Evosmou
Didymoteicho 13 : 00 M. Alexandros Orfaniou

Group 10

Giouchtas 13 : 00 AEEK SYN.KA
AE Neapolis 13 : 00 Almyros Gaziou
Poros 13 : 00 Agios Nikolaos
Damastas 13 : 00 Palaiochora
Rethymniakos 13 : 00 Asteras Rethymnou
Atsalenios 13 : 00 Aris Soudas
Anagennisi Ierapetra 13 : 00 Aris Rethymnou
Irodotos 13 : 00 Platanias

Group 2

Agrotikos Asteras EM 13 : 00 PAO Koufalion
Anagennisi Plagia 13 : 00 Makedonikos Neapolis
Niki Agkathia 13 : 00 M. Alexandros Trikala
Edessaikos 13 : 00 Ethnikos Giannitsa
PAOK Alexandreia 13 : 00 Thyella Sarakinoi
AS Giannitsa 13 : 00 Aetos Varvaras
Thermaikos Thermis 13 : 00 Nea Kallikrateia

Group 3

Meteora 13 : 00 Atromitos Palamas
Aetos Makrychoriou 13 : 00 Makedonikos Foufas
Kozani 13 : 00 Ermis Amyntaio
Anagennisi Karditsas 13 : 00 Oikonomos
Dias Diou 13 : 00 Karitsa
Elassona 13 : 00 Sellana
Fikis 13 : 00 Ethnikos Neou Keramidiou

Group 4

Fokikos 13 : 00 Thiseas Agria
Almyros 13 : 00 Iraklis Psachna
Amvrysseas 13 : 00 Ypatou
Opountios 13 : 00 Atalanti
Diagoras Stefanovikeiou 13 : 00 Dimitra Efxeinoupolis

Group 5

Asteras Kalirachis 13 : 00 Thyella Katsikas
Agios Matthaios 13 : 00 Preveza
Panagriniakos 13 : 00 Acheron Kanalaki
Anagennisi Artas 13 : 00 Missolonghi
M. Alexandros Kastorias 13 : 00 Lefkimmi
Tilikratis 13 : 00 Thyella Monastirakiou
Kerkyra 13 : 00 Amvrakikos Loutrou

Group 6

Aittitos Spata 13 : 00 Panionios
Charavgiakos 13 : 00 Marko
Proodeftiki 13 : 00 Ethnikos Piraeus
Pannaxiakos 13 : 00 Ilioupoli
Fostiras 13 : 00 Ano Meras

Group 7

Nafplio 2017 13 : 00 Ermionida
Atromitos Chiliomodi 13 : 00 Agios Ierotheos
PAO Rouf 13 : 00 Aris Skalas
Panarkadikos 13 : 00 Molaikos
Pangytheatikos 13 : 00 Foinikas N. Epidavrou
Koronida Koiladas 13 : 00 Kifisia

Group 8

Aias Salamina 13 : 00 Thyella Diastavroseos
Pythagoras Karlovasi 13 : 00 Aetos Loutron
Asteras Varis 13 : 00 Panelefsiniakos
Karavas 13 : 00 Pyliou
Keratsini 13 : 00 Akratitos
Aiolikos 13 : 00 Mikrasiatiki

Group 9

Panegialios 13 : 00 Aias Gastounis
Pallixouriakos 13 : 00 Thyella Patras
Ethnikos Skoulikadou 13 : 00 Zakynthos
Pamisos Messini 13 : 00 Nafpaktiakos
Tsilivi 13 : 00 Diavolitsi
PAO Vardas 13 : 00 Diagoras Vrachneikon

Greece – Panelinio Protathlima

PAOK 13 : 00 Larissa
Elpides Karditsa 13 : 00 Aris
Giannina 13 : 00 Kastoria
Agrotikos Asteras AV 13 : 00 Trikala 2011
Vasilissa Thrakis 13 : 00 Agrotikos Asteras EM
OFI 13 : 00 Agia Paraskevi
Feidon 13 : 00 Avantes Chalkida
Olimpiada Imittou 13 : 00 Odysseas Glyfadas
Missolonghi 2008 13 : 00 Ergotelis
Neos Asteras Rethymnou 13 : 00 Atromitos

Guatemala – Liga Nacional

Malacateco 17 : 00 Municipal
Antigua GFC 19 : 05 Deportivo Sanarate
Xelajú 21 : 10 Achuapa

Guatemala – Primera Division

Chimaltenango 15 : 00 Deportivo Petapa
Suchitepéquez 17 : 00 Sololá
Puerto San José 17 : 00 Coatepecano IB /DR
Zacapa Tellioz 17 : 00 Mictlán
Sayaxché 18 : 00 Carchá
Marquense 21 : 00 San Pedro
Xinabajul 21 : 00 Plataneros

Haiti – Ligue Haïtienne

América des Cayes Tempête
Cavaly FICA
Mirebalais Racing des Gônaïves
Baltimore Racing Club Haitien
Don Bosco Triomphe Liancourt
Violette AC Juventus
Real du Cap Ouanaminthe

Honduras – Liga Nacional

UPNFM 23 : 00 Marathón
Real Sociedad 21 : 00 Platense
Olimpia 22 : 00 Vida

Hong Kong – Sapling Cup

Warriors 07 : 00 Pegasus
BC Rangers 09 : 30 Kitchee

Hungary – NB I

Zalaegerszegi TE 13 : 30 Kisvárda
Ferencvaros 16 : 00 Mezőkövesd-Zsóry

Hungary – NB II

Szolnoki MÁV 12 : 30 Győri ETO
Siófok 12 : 30 Kazincbarcika
Budaörs 12 : 30 Csákvári TK
Kaposvári Rákóczi 16 : 00 DEAC
Ajka 16 : 00 Pécsi MFC
Vasas 16 : 00 Soroksár SC
Szeged 2011 16 : 00 Dorogi
Debrecen 16 : 00 Békéscsaba
Szombathelyi Haladás 16 : 00 Szentlőrinc SE
Gyirmót 18 : 45 Nyíregyháza Spartacus

Hungary – NB III

Keleti

Mezőkövesd II 12 : 30 BSE
Salgótarjáni BTC 12 : 30 Tiszafuredi VSE
Gyöngyös 12 : 30 Diósgyőr II
Füzesgyarmati 12 : 30 Debrecen II
FC Hatvan 12 : 30 Tiszaújváros
Tállya 12 : 30 Sajóbábony Vegyész
Putnok VSE 12 : 30 Kisvárda II
Sényő Carnifex 12 : 30 Ceglédi
BVSC 12 : 30 Tiszakécske
Egri 12 : 30 Jászberényi

Közép

Ferencváros II 10 : 00 Körösladány
Újpest II 10 : 00 ESMTK
Paksi SE II 10 : 00 Dabas-Gyón
Kozármisleny 12 : 30 Taksony
Szegedi VSE 12 : 30 Iváncsa
Dunaújváros-Pálhalma 12 : 30 Honvéd II
Dabas 12 : 30 Vác
Monor 12 : 30 Hódmezővásárhely
Majosi 12 : 30 Szekszárd
Kecskeméti TE 15 : 00 Rákosmenti KSK

Nyugati

Fehérvár II 10 : 00 III. Kerületi TUE
Érdi VSE 12 : 30 Puskás II
BKV Előre 12 : 30 Balatonfüredi
Bicskei 12 : 30 Lipót Pékség
Nagykanizsa 12 : 30 SC Sopron
MTE 1904 12 : 30 Tatabánya
Zalaegerszegi TE II 12 : 30 Nagyatádi
Komárom 12 : 30 Veszprém
Gárdony 12 : 30 Pápai Perutz
Ménfőcsanak 13 : 30 Szabadkikötő

Hungary – Nöi NB I

Győri ETO 13 : 15 MTK

Hungary – Nöi NB II

Keleti

Szolnoki MAV 09 : 00 Monori
Gyulai Amazonok 12 : 00 Vasas Kubala Akadémia
BVSC 14 : 30 Cigánd

Nyugati

Balatonfüredi 10 : 00 SC Sopron
Puskás 12 : 00 Ajka
Champion 14 : 00 MLE

Iceland – Úrvalsdeild

KA CANC FH
Víkingur Reykjavík CANC Grótta
Fylkir CANC Valur
Stjarnan CANC ÍA
Fjölnir CANC KR
Breidablik CANC HK

Iceland – 1. Deild

Magni CANC Vestri
Afturelding CANC Thróttur Reykjavík
Leiknir Fáskrúds CANC ÍBV
Víkingur Ólafsvík CANC Thór

Iceland – Cup

TBC CANC TBC

Iceland – Úrvalsdeild Women

KR CANC Thór / KA
Selfoss CANC ÍBV
FH CANC Valur
Breidablik CANC Fylkir

Iceland – 1. Deild Women

Tindastóll CANC Völsungur

Indonesia – Liga 1

Persija PSTP Madura United

Israel – Ligat ha’Al

Maccabi Petah Tikva 17 : 00 Ironi Kiryat Shmona
Bnei Sakhnin 18 : 15 Maccabi Tel Aviv
Hapoel Be’er Sheva 18 : 45 Hapoel Kfar Saba

Italy – Serie B

Pescara 14 : 00 Cittadella
Reggiana 16 : 00 Venezia
Virtus Entella 20 : 00 Lecce

Italy – Serie C

Girone A

Alessandria 14 : 00 Livorno
Como 14 : 00 Olbia
Lucchese 14 : 00 AlbinoLeffe
Pro Patria 14 : 00 Pro Sesto
Novara 16 : 30 Juventus II
Pistoiese 16 : 30 Pontedera

Girone B

FeralpiSalò 14 : 00 Vis Pesaro
Matelica Calcio 14 : 00 Ravenna
Imolese 16 : 30 Modena
Mantova 16 : 30 Arezzo
Calcio Padova 16 : 30 Virtus Verona
Sambenedettese 16 : 30 Perugia

Girone C

Teramo CANC Trapani
Avellino 14 : 00 Catanzaro
Turris 14 : 00 Potenza Calcio
Virtus Francavilla 14 : 00 Casertana
Viterbese Castrense 14 : 00 Paganese
Vibonese 14 : 00 Foggia
Bari 16 : 30 Juve Stabia
Bisceglie 16 : 30 Monopoli

Italy – Serie D

Group A

Arconatese 13 : 30 Derthona
Casale 13 : 30 Sestri Levante
Castellanzese 13 : 30 Saluzzo
Folgore Caratese 13 : 30 Chieri
Fossano 13 : 30 Imperia
Gozzano 13 : 30 Borgosesia
Lavagnese 13 : 30 Bra
Legnano 13 : 30 Città di Varese
Sanremese 13 : 30 PDHAE
Vado 13 : 30 Caronnese

Group B

Breno 13 : 30 Nibionnoggiono
Brusaporto 13 : 30 Ponte San Pietro
Desenzano Calvina 13 : 30 Vis Nova Giussano
Casatese 13 : 30 Fanfulla
Real Calepina 13 : 30 Caravaggio
Franciacorta 13 : 30 Sona
Villa Valle 13 : 30 Crema
Virtus Ciserano Bergamo 13 : 30 Scanzorosciate
Seregno 13 : 30 Tritium

Group C

Trento 13 : 30 Union S. Giorgio-Sedico
Ambrosiana 13 : 30 Luparense
Arzignano Valchiampo 13 : 30 Cartigliano
Belluno 13 : 30 Mestre
Campodarsego 13 : 30 Virtus Bolzano
Chions 13 : 30 Adriese
Cjarlins Muzane 13 : 30 Caldiero Terme
Delta Porto Tolle 13 : 30 Manzanese
Este 13 : 30 Montebelluna
Union Feltre 13 : 30 Union Clodiense

Group D

Aglianese 13 : 30 Sammaurese
Bagnolese 13 : 30 Real Forte Querceta
Corticella 13 : 30 Fiorenzuola
Forlì 13 : 30 Correggese
Marignanese 13 : 30 Ghivizzano Borgo Mozzano
Mezzolara 13 : 30 Rimini
Prato 13 : 30 Lentigione
Pro Livorno 13 : 30 Sasso Marconi Zola
Seravezza 13 : 30 Progresso

Group E

Montevarchi Calcio 13 : 30 Scandicci
Flaminia 13 : 30 Grassina
Città di Foligno 13 : 30 San Donato Tavarnelle
Ostia Mare 13 : 30 Cannara
Pianese 13 : 30 Follonica Gavorrano
Siena 13 : 30 Montespaccato
Sinalunghese 13 : 30 Lornano Badesse
Tiferno Lerchi 13 : 30 Sangiovannese
Trastevere 13 : 30 Sporting Trestina

Group F

Aprilia 13 : 30 Tolentino
Atletico Terme Fiuggi 13 : 30 Porto Sant’Elpidio
Castelfidardo Calcio 13 : 30 Vastese
Città di Campobasso 13 : 30 San Nicolò
Matese 13 : 30 Castelnuovo Vomano
Montegiorgio 13 : 30 Vastogirardi
Olympia Agnonese 13 : 30 Recanatese
Pineto 13 : 30 Real Giulianova
FC Rieti 13 : 30 CynthiAlbalonga

Group G

Afragolese 13 : 30 Giugliano
Arzachena 13 : 30 Team Nuova Florida
Carbonia 13 : 30 Nola 1925
Latina 13 : 30 Savoia
Nuova Monterosi 13 : 30 Lanusei
Muravera 13 : 30 Gladiator
Nocerina 13 : 30 Latte Dolce
Insieme Formia 13 : 30 Torres
Vis Artena 13 : 30 Cassino

Group H

Picerno 13 : 30 Audace Cerignola
Bitonto 13 : 30 Portici
Brindisi 13 : 30 Molfetta Calcio
Casarano 13 : 30 Team Altamura
Città di Fasano 13 : 30 Nardò
Gravina 13 : 30 Taranto
Puteolana 13 : 30 Francavilla
Real Agro Aversa 13 : 30 Fidelis Andria
Sorrento 13 : 30 Lavello

Group I

Castrovillari 13 : 30 Città Di Sant’Agata
Acireale 13 : 30 Licata
Dattilo 13 : 30 Troina
FC Messina 13 : 30 Marina di Ragusa
Gelbison 13 : 30 Biancavilla
Paternò 13 : 30 Rende
Roccella 13 : 30 Messina
Rotonda 13 : 30 Cittanovese
San Luca 13 : 30 Santa Maria Cilento

Italy – Campionato Primavera 1

Internazionale U19 09 : 30 Torino U19

Italy – Serie A Women

Juventus 11 : 30 Sassuolo
Hellas Verona 13 : 30 San Marino

Italy – Serie B Women

Brescia 14 : 00 Orobica
Lazio 14 : 00 Pomigliano
Perugia 14 : 00 Cittadella
Città di Pontedera 14 : 00 Ravenna
Riozzese 14 : 00 Chievo Verona
Tavagnacco 14 : 00 Cesena
Vicenza 14 : 00 Roma CF

Japan – J1 League

Vegalta Sendai 04 : 00 Sagan Tosu
Yokohama 05 : 00 Vissel Kobe

Japan – J2 League

Tochigi 05 : 00 Kyoto Sanga
Omiya Ardija 05 : 00 Ventforet Kofu
JEF United 05 : 00 Montedio Yamagata
Albirex Niigata 05 : 00 Giravanz Kitakyushu
Zweigen Kanazawa 05 : 00 Mito Hollyhock
Júbilo Iwata 05 : 00 Ehime
Fagiano Okayama 05 : 00 Machida Zelvia
Avispa Fukuoka 05 : 00 Matsumoto Yamaga
Ryūkyū 07 : 00 Renofa Yamaguchi
ThespaKusatsu Gunma 10 : 00 V-Varen Nagasaki

Japan – J3 League

Grulla Morioka 04 : 00 Vanraure Hachinohe
Fukushima United 04 : 00 Sagamihara
Fujieda MYFC 04 : 00 Imabari
Gainare Tottori 04 : 00 YSCC
Parceiro Nagano 05 : 00 Blaublitz Akita
Gifu 05 : 00 Kataller Toyama
Gamba Osaka II 05 : 00 Kamatamare Sanuki
Cerezo Osaka II 05 : 00 Azul Claro Numazu

Japan – Japan Football League

Tokyo Musashino City 04 : 00 Nara Club
Veertien Mie 04 : 00 Suzuka Point Getters
Reinmeer Aomori 04 : 00 Osaka
Iwaki 04 : 00 Matsue City
Tegevajaro Miyazaki 04 : 00 Sony Sendai
Kochi United 09 : 00 Biwako Shiga
Maruyasu Okazaki 10 : 00 Honda Lock

Japan – Regional Leagues

Promotion Group A

Blancdieu Hirosaki 01 : 45 Hokkaido Tokachi
Tochigi City 04 : 30 Laranja Kyoto

Promotion Group B

Urayasu 01 : 45 SRC Hiroshima
Kariya 04 : 30 Okinawa SV

Promotion Group C

Miyazaki 01 : 45 TIAMO Hirakata
FC Tokushima 04 : 30 Fukui United

Japan – Nadeshiko League 1

Iga Kunoichi 04 : 00 Albirex Niigata
NTV Beleza 05 : 00 Cerezo Osaka
Urawa Reds 05 : 00 Ehime

Japan – Nadeshiko League 2

Yamato Sylphid 04 : 00 Nittaidai
Bunny’s Kyoto 04 : 00 Yokohama
Setagaya Sfida 05 : 00 Kamogawa

Kazakhstan – Premier League

Kyzyl-Zhar Tobol
Okzhetpes Zhetysu
Taraz Shakhter Karagandy
Astana PSTP Kaspiy
Kairat PSTP Kyzyl-Zhar
Ordabasy PSTP Taraz
Tobol PSTP Shakhter Karagandy
Zhetysu CANC Irtysh
Kaisar PSTP Okzhetpes

Korea Republic – K4 League

Seoul United 04 : 00 Chungju Citizen
Goyang Citizen 05 : 00 Namdong
Pocheon 05 : 00 Siheung Citizen
Jinju Citizen 05 : 00 Yangpyeong
Ulsan Citizen 06 : 00 Seoul Jungnang
Paju Citizen 06 : 00 Yeoju Citizen

Korea Republic – FA Cup

Jeonbuk Motors 05 : 00 Ulsan

Kosovo – Superliga

Ballkani 12 : 30 Gjilani
Llapi 12 : 30 Trepça’89
Drita 12 : 30 Prishtina

Latvia – 1. Liga

Dinamo Rīga 12 : 00 Lokomotiv Daugavpils
Rēzekne FA 12 : 00 JDFS Alberts
Auda 12 : 00 Grobiņa
Smiltene 12 : 00 Saldus SS / Leevon

Latvia – Cup

Liepāja 11 : 00 Ventspils

Latvia – Women League

Metta 11 : 00 Rīgas FS

Lebanon – Premier League

Tripoli SC 12 : 15 Bourj
Salam Zgharta 12 : 15 Tadamon Sour

Lithuania – A Lyga

Žalgiris PSTP Sūduva

Luxembourg – National Division

Racing PSTP Wiltz
Jeunesse d’Esch PSTP UNA Strassen
Differdange 03 PSTP F91 Dudelange
Rodange PSTP RM Hamm Benfica
Hostert PSTP UT Pétange
Etzella Ettelbrück PSTP Progrès Niederkorn
Mondorf-les-Bains PSTP Fola Esch
Victoria Rosport PSTP Swift Hesperange

Luxembourg – Promotion d’Honneur

Marisca Mersch PSTP Atert Bissen
Berdenia Berbourg PSTP Schifflange
UN Käerjéng PSTP Bettembourg
Jeunesse Junglinster PSTP Mamer
Esch PSTP Alisontia Steinsel
Yellow Boys Weiler PSTP Blô-Weiss Medernach
Rumelange PSTP Mondercange
Jeunesse Canach PSTP Union Mertert

Luxembourg – 1. Division

Serie 1

Young Boys PSTP Hosingen
Berdorf Consdorf PSTP Jeunesse Useldange
Alliance Aischdall PSTP Jeunesse Schieren
Lorentzweiler PSTP Sporting Mertzig
Feulen PSTP Minerva Lintgen
Norden PSTP Kehlen
Erpeldange PSTP Daring Echternach
Boevange / Attert PSTP Bastendorf

Serie 2

Union Kayl-Tétange PSTP Blo-Wäiss Izeg
Red Black Egalité PSTP Luna Obercorn
URB PSTP Sanem
Stengefort PSTP Résidence Walferdange
Avenir Beggen PSTP Koeppchen
Sandweiler PSTP Grevenmacher
CeBra 01 PSTP Syra Mensdorf
Obercorn PSTP Sporting Bertrange

Malta – Challenge League

Marsa 13 : 00 Naxxar Lions
Mqabba 17 : 15 Marsaxlokk

Malta – National Amateur League

Group A

Marsaskala 13 : 00 Mgarr United
Ghaxaq 16 : 15 Gharghur

Group B

Msida St. Joseph 13 : 00 Zabbar St. Patrick

Group C

Kirkop United 16 : 15 Kalkara

Malta – Gozo First Division

Oratory Youths 14 : 00 Ghajnsielem

Mauritius – Mauritian League

Cercle de Joachim 12 : 00 Petite Rivière Noire
La Cure Sylvester 14 : 30 Grande Riviere Sud Est

Mexico – Liga MX

Guadalajara 23 : 00 Monterrey
Pachuca 23 : 00 Necaxa
Tigres UANL 01 : 00 Atlas
Cruz Azul 03 : 00 Pumas UNAM
Toluca 18 : 00 León

Mexico – Liga de Expansión MX

Tlaxcala 01 : 05 Tepatitlán

Mexico – Liga Premier Serie A

Mazorqueros 23 : 00 Atlético San Luis II
CAFESSA Jalisco 01 : 00 Cañoneros Marina
Zitacuaro 17 : 00 Irapuato
Cafetaleros Chiapas II 21 : 00 Ciervos

Mexico – U20 League

Mexiquense U20 15 : 00 León U20
Querétaro U20 15 : 00 Tijuana U20
Santos Laguna U20 17 : 00 Mazatlán U20

Mexico – U17 League

Santos Laguna U17 15 : 00 Mazatlán U17
Querétaro U17 17 : 30 Tijuana U17
Mexiquense U17 17 : 30 León U17

Mexico – Liga MX Femenil

Puebla 18 : 00 Guadalajara

Moldova – Divizia Națională

Codru Lozova 15 : 00 Dinamo-Auto

Moldova – Campionatul Moldovei

Nistru 12 : 00 ȘS-4-PGU-Legia
Belceanca 12 : 00 ŞS11 / Real Succes
Noroc 12 : 00 Narta / Drăsliceni
Anenii Noi 12 : 00 Maksimum

Montenegro – First League

Petrovac 19 : 00 Rudar
OFK Titograd 19 : 00 Budućnost
Podgorica 19 : 00 Iskra
Sutjeska 19 : 00 Jezero
Dečić 19 : 00 Zeta

Montenegro – Second League

Kom 16 : 00 Jedinstvo
Grbalj 16 : 00 Arsenal Tivat
Berane 16 : 00 Igalo
Bokelj 16 : 00 Ibar
Mornar 16 : 00 Drezga

Netherlands – Tweede Divisie

Koninklijke HFC PSTP Sparta Rotterdam II

Netherlands – Derde Divisie

Quick PSTP OFC
Hoogland PSTP EVV
Gemert PSTP Hollandia
DEM PSTP ADO ’20
JOS Watergraafsmeer PSTP Dongen
Groene Ster PSTP UNA
HSC ’21 PSTP Westlandia
OSS ’20 PSTP GVV Unitas
Blauw Geel ’38 PSTP USV Hercules

Netherlands – Hoofdklasse

Zondag A

VV Emmen PSTP SDO
Velsen PSTP De Zouaven
Be Quick 1887 PSTP RKZVC
Silvolde PSTP Alcides
LONGA ’30 PSTP Purmersteijn
Hoogeveen PSTP HBS
TAC’90 PSTP RKAVV
Alphense Boys PSTP SJC Noordwijk

Zondag B

Juliana ’31 PSTP Minor
Orion PSTP AWC
IFC PSTP TOGB
VOC PSTP EHC Hoensbroek
Baronie PSTP OJC Rosmalen
RKSV Nuenen PSTP UDI ’19
Halsteren CANC Leonidas
Moerse Boys PSTP Meerssen

Netherlands – Eerste Klasse

Zondag A

Hillegom PSTP Legmeervogels
AFC ’34 PSTP Assendelft
Uitgeest PSTP SDZ
Kolping Boys PSTP Hoofddorp
LSVV PSTP DSOV
Kampong PSTP Fortuna Wormerveer
AGB PSTP ROAC

Zondag B

Hillegersberg PSTP Zwervers
ONA PSTP DHC Delft
FC Olympia PSTP Den Hoorn
VUC PSTP DOSKO
Rood-Wit Willebrord PSTP Boshuizen
Spartaan’20 PSTP Unitas 30
‘t Zand PSTP Sarto

Zondag C

Leones PSTP EFC
Berghem Sport PSTP Rhode
Best Vooruit PSTP TOP Oss Amateurs
Eindhoven AV PSTP SC NEC
HVCH PSTP Nemelaer
Alverna PSTP Brabantia
Woezik PSTP Erp

Zondag D

ZSV PSTP Heeze
De Ster PSTP Susteren
Chevremont PSTP Wilhelmina 08
Venlosche Boys PSTP Wittenhorst
Veritas PSTP Deurne
SSS ’18 PSTP BSV Limburgia
Venray PSTP Geldrop

Zondag E

Tubantia PSTP Stevo
Heino PSTP De Bataven
SV Dalfsen PSTP Voorwaarts T
Columbia PSTP ROHDA Raalte
RKHVV PSTP BVC ’12
Bemmel PSTP Winterswijk
MASV PSTP TVC ’28

Zondag F

VV Heerenveen PSTP Hoogezand
Jubbega PSTP VKW
SVBO PSTP SWZ
GOMOS PSTP GRC Groningen
FVC PSTP CVV Germanicus
Noordster PSTP WVV
Stadspark PSTP Roden

Netherlands – Eredivisie Women

PSV 11 : 15 ADO Den Haag

Netherlands – Hoofdklasse Women

Berghuizen PSTP DSE
Someren / NWC PSTP Fortuna ’54
Nooit Gedacht PSTP Eindhoven II
Buitenveldert PSTP Trekvogels
RKSV Nuenen PSTP ‘t Zand
Bavel PSTP Witkampers

Netherlands – Eerste Klasse Women

Group C

De Tukkers PSTP SEP
Buitenveldert II PSTP Victoria Boys
Winkel PSTP RKDEO
Rigtersbleek PSTP SDO
Hoogland PSTP Hontenisse
Antibarbari PSTP Velsen

Group D

Orion PSTP DVC ’26
Prinses Irene PSTP SSS ’18
RKSV Nuenen II PSTP Bekkerveld
VDZ PSTP HVCH
OVV ’67 PSTP UDI ’19
Kunde PSTP Eldenia II

New Caledonia – Super Ligue

Magenta 02 : 00 Baco
Lössi 05 : 00 Wetr

North Macedonia – Second League

East

Pehchevo 12 : 30 Pobeda
Sloga Vinica 12 : 30 Rosoman
Bregalnica Štip 12 : 30 Sasa
Tikveš 12 : 30 Plačkovica
Osogovo 12 : 30 Kozuv Gevgelija
Kozuv Gevgelija PSTP Tikveš
Osogovo PSTP Pehchevo
Plačkovica PSTP Bregalnica Štip
Sasa PSTP Sloga Vinica
Rosoman PSTP Pobeda

West

Korab Debar 12 : 30 Labunishta
Ohrid 12 : 30 KF Gostivari
Kadino 12 : 30 Veleshta
Vardar Forino 12 : 30 Drita
Velazerimi 77 12 : 30 Skopje
Skopje PSTP Vardar Forino
Velazerimi 77 PSTP Korab Debar
Drita PSTP Kadino
Veleshta PSTP Ohrid
KF Gostivari PSTP Labunishta

North Macedonia – Prva ŽFL

Prilep 11 : 00 Ljuboten
Kamenica Sasa 11 : 00 Skopje 2014
Istatov 11 : 00 Plačkovica
Shkupi 2019 11 : 00 Rečica
Borec 11 : 00 Junajted
Atletiko 11 : 00 Top Gol
Kochani 11 : 00 Tiverija

Norway – Eliteserien

Molde 17 : 00 Kristiansund
Bodø / Glimt 17 : 00 Aalesund
Viking 17 : 00 Rosenborg
Sandefjord 17 : 00 Stabæk
Start 17 : 00 Sarpsborg 08
Vålerenga 19 : 30 Odd

Norway – 1. Division

Kongsvinger 14 : 00 Sandnes Ulf
Lillestrøm 14 : 00 Åsane

Norway – 2. Division

Group 1 – 2nd Phase

Skeid 15 : 30 Tromsdalen

Group 2 – 2nd Phase

Asker 16 : 00 Arendal

Norway – 1. Division Women

Øvrevoll Hosle 12 : 00 Grei
Amazon Grimstad 12 : 00 Medkila
Fart 12 : 00 Stabæk
Åsane 12 : 00 Hønefoss
KIL / Hemne 12 : 00 Fløya

Panama – LPF

Plaza Amador 23 : 00 Árabe Unido
Tauro 21 : 00 Independiente

Paraguay – Division Profesional

Libertad 23 : 30 River Plate
Sportivo Luqueño 22 : 00 Nacional

Peru – Primera División

Universidad San Martín 23 : 00 Sporting Cristal

Peru – Segunda División

Juan Aurich Santa Rosa PNP
Alianza Atlético Sport Chavelines Juniors
Comerciantes Unidos Santos
Deportivo Coopsol Unión Comercio
Union Huaral Pirata

Poland – Ekstraklasa

Wisła Płock 11 : 30 Pogoń Szczecin
Legia Warszawa 14 : 00 Lech Poznań
Górnik Zabrze 16 : 30 Piast Gliwice

Poland – I Liga

Tychy 71 11 : 40 Puszcza Niepołomice
ŁKS Łódź 11 : 40 Chrobry Głogów
Sandecja Nowy Sącz 15 : 00 Arka Gdynia

Poland – II Liga

Stargard Szczeciński 12 : 00 Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki 14 : 00 Sokół Ostróda
Śląsk Wrocław II 16 : 00 GKS Katowice

Poland – III Liga

Group 1

Legia Warszawa II 10 : 00 Sokół Aleksandrów
Lechia T. Mazowiecki 10 : 00 Błonianka Błonie

Group 2

Pogoń Szczecin II 10 : 00 Przodkowo
Pomorzanin Toruń 11 : 00 Gryf Wejherowo

Group 4

Wisła Sandomierz 11 : 00 Wólczanka W. Pełkińska
Sokół Sieniawa 12 : 00 Stal Stalowa Wola
Wiązownica 12 : 30 KSZO 1929
Wisłoka Dębica 13 : 00 Hetman Zamosc

Poland – Central Youth League

Zagłębie Lubin U18 10 : 00 Legia Warszawa U18
Lech Poznań U18 11 : 00 Pogoń Szczecin U18
Korona Kielce U18 11 : 00 Escola Varsovia U18
Jagiellonia U18 14 : 00 Górnik Zabrze U18

Poland – Ekstraliga Women

Śląsk Wrocław 11 : 00 Medyk Konin
Bydgoszcz 11 : 00 Czarni Sosnowiec
Katowice 12 : 00 Akademia Piłkarska LG

Poland – I Liga Women

Wodzisław Śląski 11 : 00 Trójka Jelna
UKS Łódź II 11 : 00 Pogoń Tczew

Portugal – Primeira Liga

Nacional 15 : 00 Gil Vicente
Farense 15 : 00 Boavista
Porto 17 : 30 Portimonense
Benfica 20 : 00 Sporting Braga

Portugal – Segunda Liga

UD Oliveirense 11 : 15 Estoril
Vilafranquense 15 : 00 Académica

Portugal – Campeonato de Portugal Prio

Group A

Águia FC Vimioso 15 : 00 Merelinense
Bragança 15 : 00 Montalegre
Maria da Fonte 15 : 00 Mirandela
Vianense 15 : 00 Pedras Salgadas
Vilaverdense 15 : 00 Cerveira

Group B

Fafe 15 : 00 Berço
AR São Martinho 15 : 00 Felgueiras 1932
Desportivo Aves CANC Mondinense
Tirsense 15 : 00 Rio Ave II

Group C

Trofense 11 : 00 Marítimo II
Amarante 15 : 00 Salgueiros
Pedras Rubras 15 : 00 União Madeira
Leça 15 : 00 Gondomar
Vila Real 15 : 00 Câmara de Lobos
Paredes 15 : 00 Coimbrões

Group D

Sanjoanense 15 : 00 Lusitânia Lourosa
Águeda 15 : 00 Lusitano FCV
Beira-Mar 15 : 00 Castro Daire
Vila Cortez 15 : 00 Espinho
Canelas 2010 15 : 00 Anadia
Valadares Gaia 15 : 00 São João Ver

Group E

Alcains 15 : 00 Vitória de Sernache
Carapinheirense 15 : 00 Oliveira Hospital
Benfica Castelo Branco 15 : 00 Mortágua
GRAP 15 : 00 Condeixa
Oleiros 15 : 00 Sertanense

Group F

1º Dezembro 15 : 00 Pêro Pinheiro
Sacavenense 15 : 00 Fátima
Lourinhanense 15 : 00 Torreense
União Santarém 15 : 00 Caldas
União Almeirim 15 : 00 Loures

Group G

Rabo Peixe 11 : 00 Belenenses II
Fabril Barreiro 15 : 00 Olímpico do Montijo
Real 15 : 00 Oriental Lisboa
Ideal 15 : 00 Praiense
Sporting CP II 15 : 00 Fontinhas
Estrela 15 : 00 Oriental Dragon

Group H

Juventude Évora 15 : 00 Olhanense
Louletano CANC Armacenenses
Moncarapachense 15 : 00 Lagos
Aljustrelense 15 : 00 Lusitano GC Évora
Vitória Setúbal 15 : 00 Pinhalnovense

Portugal – 1a Divisão Women

Norte

Boavista 15 : 00 Fiães
Clube Condeixa 15 : 00 Gil Vicente
Famalicão 15 : 00 Cadima

Sul

Amora 15 : 00 Damaiense
Marítimo 15 : 00 Ouriense
Estoril Praia 15 : 00 CF Benfica
Torreense 15 : 00 SL Benfica
Sporting CP 15 : 00 A-dos-Francos

Republic of Ireland – Premier Division

Cork City 19 : 30 Derry City
Dundalk 19 : 30 Sligo Rovers
St Patrick’s Athletic 19 : 30 Bohemians
Shelbourne 19 : 30 Shamrock Rovers
Finn Harps 19 : 30 Waterford

Réunion – Regionale 1

Saint-Pauloise PSTP Excelsior
Saint-Pierroise PSTP La Tamponnaise
SDEFA PSTP Saint-Denis
Marsouins PSTP Piton Saint-Leu
Bretagne PSTP Saint-Louis
Trois Bassins PSTP Jeanne d’Arc
Sainte-Marienne PSTP Capricorne

Romania – Liga I

Argeș 16 : 00 CFR Cluj
Viitorul 19 : 00 Dinamo Bucureşti

Romania – Liga Elitelor U19

East

Viitorul U19 10 : 00 Sfântu Gheorghe U19
Academica Clinceni U19 10 : 00 Concordia Chiajna U19
Dinamo Bucureşti U19 10 : 00 Voluntari U19

West

Gaz Metan Mediaş U19 10 : 00 Banatul Timișoara U19
Ripensia Timişoara U19 10 : 00 U Craiova U19

Russia – Premier League

Khimki 11 : 00 Rubin Kazan
CSKA Moscow 13 : 30 Rostov
Zenit 16 : 00 Krasnodar
Dinamo Moscow 16 : 00 Lokomotiv Moscow

Russia – PFL

Saturn Ramenskoye Khimki II
Kvant Sakhalin
Kaluga Metallurg Lipetsk
Metallurg Vidnoye Khimik-Arsenal
Sokol Saratov Ryazan
Avangard Kursk 11 : 00 Krasnyy Smolensk
Znamya Noginsk 11 : 00 Salyut-Belgorod
Fakel II 14 : 00 Strogino

Russia – III Division

Tekstilshchik II Spartak Kostroma

Russia – Supreme Division Women

Ryazan CSKA Moskva
Lokomotiv Moskva Zvezda Perm
Chertanovo Zenit
Krasnodar Yenisey

San Marino – Campionato

Cailungo PSTP Murata
Virtus PSTP Tre Fiori
Folgore PSTP Faetano

Saudi Arabia – Division 1

Al-Thuqbah 14 : 30 Al Feiha
Al Adalah 14 : 35 Al Ta’ee

Saudi Arabia – Division 2

Al Riyadh 12 : 10 Al Orubah

Scotland – SWPL 1

Celtic 14 : 00 Spartans
Forfar Farmington 14 : 00 Hearts
Motherwell 14 : 00 Glasgow City
Hibernian 16 : 10 Rangers

Scotland – SWPL 2

Glasgow Women 14 : 00 Aberdeen
St. Johnstone 14 : 00 Hamilton Academical
Kilmarnock 14 : 00 Partick Thistle
Queen’s Park 14 : 00 Dundee United
Stirling University 14 : 00 Boroughmuir Thistle

Scotland – Women’s Championship

North

Dryburgh Athletic PSTP Cove Rangers
Dundee West 14 : 00 Montrose
Dunfermline Athletic 14 : 00 Inverness CT
East Fife 14 : 00 Westdyke
Grampian 14 : 00 Buchan
Kelty Hearts PSTP Stonehaven

South

Ayr United 14 : 00 BSC Glasgow
Edinburgh Caledonia 14 : 00 Livingston
Edinburgh City 14 : 00 Morton Girls
Falkirk FCF 14 : 00 Airdrie United
St. Mirren 14 : 00 United Glasgow
Stenhousemuir 14 : 00 Gartcairn
Renfrew 14 : 00 Clyde

Serbia – Srpska Liga

Belgrade

Zvezdara 12 : 30 BASK
Jedinstvo Surčin 12 : 30 Radnički Novi Beograd

East

Car Konstantin 10 : 00 Mladost Medoševac
SFS Borac 10 : 00 Pčinja Trgovište
Radnički Svilajnac 10 : 00 Timok Zaječar
Vlasina 12 : 30 Rembas
Župa 12 : 30 Radan
Budućnost Popovac 12 : 30 Trstenik PPT

Vojvodina

Dunav Stari Banovci 12 : 00 Bečej
Borac Sakule 12 : 00 Mladost Novi Sad

West

Budućnost Arilje 12 : 00 Jedinstvo Ub
Jošanica 12 : 00 Smederevo 1924
Sušica 12 : 00 Tutin

Singapore – Premier League

Albirex Niigata S 09 : 30 Hougang United

Slovakia – Super Liga

Nitra 15 : 00 Žilina

Slovakia – 2. liga

Slovan Bratislava II 09 : 30 Dukla Banská Bystrica
Petržalka 09 : 30 Skalica
Šamorín 09 : 30 Žilina II

Slovakia – 3. liga

Bratislava

Rača PSTP Malacky
Slovan Ivanka PSTP Bernolákovo
Dunajská Lužná PSTP MŠK Senec
Slovan Most PSTP Báhoň
Lokomotíva DNV PSTP Kalinkovo
Rusovce PSTP Rovinka

East

Spišské Podhradie 12 : 30 Vranov nad Topľou
Pokrok Krompachy 12 : 30 Slávia TU Košice
Svidník 12 : 30 Spišská Nová Ves
Milénium 12 : 30 MSK Tesla Stropkov
Sobrance 12 : 30 Snina

West

Beluša PSTP Nitra II
Veľké Ludince PSTP Slovan Duslo Šaľa
Lednické Rovne PSTP Malženice
Marcelová PSTP Nové Zámky
Galanta PSTP Považská Bystrica

Slovakia – U19 League

Senica U19 10 : 00 Slovan Bratislava U19

Slovakia – I Liga Women

Spartak Trnava PSTP Žilina
Petržalka PSTP Spartak Myjava

Slovenia – 2. SNL

Brežice PSTP Krško
Dob PSTP Šmartno
Dekani PSTP Bilje
Radomlje PSTP Krka
Rudar PSTP Beltinci
Triglav PSTP Fužinar
Brda Dobrovo PSTP Primorje
NŠ Drava PSTP Nafta

Slovenia – 1. Zenska Liga

MB Tabor 10 : 00 Pomurje
Cerklje 10 : 00 Ajdovščina
Olimpija Ljubljana 13 : 00 Radomlje

Solomon Islands – S-League

Central Coast Malaita Kingz
Laugu United Real Kakamora

South Africa – 8 Cup

Kaizer Chiefs 13 : 00 Orlando Pirates

Spain – Segunda División

Sabadell 13 : 00 Málaga
Alcorcón 15 : 00 Fuenlabrada
Rayo Vallecano 15 : 00 Almería
Mallorca 17 : 15 Ponferradina
Real Oviedo 17 : 15 Castellón
Tenerife 19 : 30 Real Zaragoza

Spain – Segunda B

Group 1

Celta de Vigo II Unionistas de Salamanca
Zamora Pontevedra
Salamanca UDS Racing Ferrol
Compostela Guijuelo
Deportivo La Coruña Coruxo
Langreo Sporting Gijón II
Covadonga Burgos
Marino de Luanco Real Valladolid II
Cultural Leonesa Real Oviedo II
Numancia Lealtad

Group 2

Athletic Club II Amorebieta
Deportivo Alavés II Portugalete
Leioa Racing Santander
Laredo Real Unión
Barakaldo Real Sociedad II
SD Logroñés Tarazona
Calahorra Izarra
Ejea Mutilvera
Osasuna II Ebro
Tudelano Haro Deportivo

Group 3

Olot Badalona
Prat Gimnàstic Tarragona
FC Andorra Barcelona II
L’Hospitalet Espanyol II
Lleida Esportiu Llagostera
Hércules Peña Deportiva
Orihuela Valencia II
Ibiza Atzeneta
Villarreal II Alcoyano
Levante II La Nucía

Group 4

Las Palmas II Algeciras
San Fernando CD Recreativo Huelva
Linense Sanluqueño
Marbella Cádiz II
Marino Tamaraceite
Lorca Deportiva Real Murcia
Yeclano Real Betis II
UCAM Murcia El Ejido
Granada II Córdoba
Sevilla II Linares Deportivo

Group 5

Real Madrid II Atlético Baleares
Navalcarnero Rayo Majadahonda
Poblense Getafe II
Internacional de Madrid Las Rozas
Atlético Madrid II SS Reyes
Badajoz Villarrubia
Villarrobledo Extremadura UD
Talavera Don Benito
Villanovense Socuéllamos
Mérida Melilla

Spain – Tercera Division

Group 1

As Pontes Polvorín
Bergantiños Villalbés
Deportivo La Coruña II Arzúa
Agrupación Estudiantil Silva
Fisterra Paiosaco
Viveiro Somozas
Barco Arosa
Pontellas UD Ourense
Rápido Bouzas Alondras
Ribadumia Estradense
Arenteiro Atios
Ourense CF Choco

Group 10

Lebrijana Cabecense
Arcos Rota
Ceuta Xerez Deportivo
Xerez Los Barrios
Conil Antoniano
San Roque Lepe La Palma
Castilleja Ciudad de Lucena
Utrera Pozoblanco
Córdoba II Sevilla III
Coria CF Gerena

Group 11

Mallorca II Alcúdia
San Rafael Llosetense
Formentera PE Sant Jordi
Santa Catalina Atlético Platges Calvià
Esporles Binissalem
Portmany Constància
Andratx Felanitx
Sóller Cardassar
Ferriolense Ibiza Islas Pitiusas
Collerense Génova

Group 12

Tenisca 12 : 00 Vera
Atlético Paso 12 : 00 Santa Úrsula
Mensajero 12 : 00 Tenerife II
Atlético Victoria 12 : 00 Buzanada
Lanzarote 12 : 00 Arucas

Group 13

CAP Ciudad de Murcia Cartagena II
Deportiva Minera La Unión Atlético
Huércal Overa Cartagena FC
Mazarrón FC Mar Menor
Racing Murcia Lorca
Olímpico Totana Atlético Pulpileño
El Palmar EDMF Churra
Real Murcia II Bullense
SFC Minerva Plus Ultra
UCAM Murcia II Los Garres

Group 14

Valdivia Moralo
Plasencia CD Coria
Campanario Extremadura UD II
Lobón Montijo
Chinato Aceuchal
Llerenense Diocesano
Miajadas Cacereño
Olivenza RCP Valverdeño
Arroyo Jerez
Trujillo Azuaga

Group 15

Burladés Huarte
Pamplona San Juan
Corellano Subiza
Beti Kozkor Beti Onak
Txantrea River Ega
Bidezarra Cantolagua
Ardoi Baztán
Peña Azagresa Fontellas
Peña Sport Cirbonero
Cortes Lourdes

Group 16

Agoncillo Berceo
Comillas Arnedo
Vianés Oyonesa
Alfaro Villegas
Varea La Calzada
Calasancio Yagüe
Tedeón River Ebro
Alberite UD Logroñés II
Pradejón Calahorra II