7 November 2020

0
32

England – Premier League

Everton 12 : 30 Manchester United
Crystal Palace 15 : 00 Leeds United
Chelsea 17 : 30 Sheffield United
West Ham United 20 : 00 Fulham

England – Championship

Reading 12 : 30 Stoke City
Birmingham City 15 : 00 AFC Bournemouth
Blackburn Rovers 15 : 00 Queens Park Rangers
Brentford 15 : 00 Middlesbrough
Derby County 15 : 00 Barnsley
Huddersfield Town 15 : 00 Luton Town
Norwich City 15 : 00 Swansea City
Nottingham Forest 15 : 00 Wycombe Wanderers
Rotherham United 15 : 00 Preston North End
Sheffield Wednesday 15 : 00 Millwall
Watford 15 : 00 Coventry City

France – Ligue 1

Bordeaux 16 : 00 Montpellier
PSG 20 : 00 Rennes

Germany – Bundesliga

RB Leipzig 14 : 30 Freiburg
Union Berlin 14 : 30 Arminia Bielefeld
Mainz 05 14 : 30 Schalke 04
Augsburg 14 : 30 Hertha BSC
Stuttgart 14 : 30 Eintracht Frankfurt
Borussia Dortmund 17 : 30 Bayern Munich

Italy – Serie A

Cagliari 14 : 00 Sampdoria
Benevento 17 : 00 Spezia
Parma 19 : 45 Fiorentina

Netherlands – Eredivisie

ADO Den Haag 15 : 30 Twente
VVV 17 : 45 Heracles
RKC Waalwijk 20 : 00 Sparta Rotterdam

Spain – La Liga

Huesca 13 : 00 Eibar
Barcelona 15 : 15 Real Betis
Sevilla 17 : 30 Osasuna
Atletico Madrid 20 : 00 Cádiz

World – Friendlies

Bahrain 15 : 00 Tajikistan

Africa – COSAFA Women’s Cup

Botswana 10 : 30 Tanzania
Malawi 13 : 30 Lesotho

Andorra – 2a Divisió

Jenlai PSTP Ranger’s

Argentina – Liga Profesional Argentina

Argentinos Juniors 00 : 15 Aldosivi
Banfield 19 : 00 Godoy Cruz
San Lorenzo 21 : 30 Estudiantes

Armenia – Cup

Alashkert 11 : 00 Shirak
Sevan 11 : 30 Ararat
Gandzasar 14 : 00 West Armenia

Australia – Queensland NPL

Moreton Bay United 08 : 00 Brisbane City
Gold Coast Knights 08 : 30 SC Wanderers
Gold Coast United 08 : 30 Brisbane Strikers
Lions 09 : 00 Olympic

Australia – Queensland Premier League

SWQ Thunder 08 : 00 Southside Eagles
Western Pride 09 : 00 Logan Lightning

Australia – Queensland NPL Youth League

Gold Coast Knights U20 05 : 45 SC Wanderers U20
Moreton Bay U20 06 : 00 Brisbane City U20
Lions U20 06 : 45 Olympic U20

Australia – Queensland NPL 2 Youth

SWQ Thunder U20 04 : 00 Southside Eagles U20
Western Pride U20 07 : 00 Logan Lightning
Rochedale Rovers U20 08 : 00 Souths United U20

Australia – Queensland NPL Women

SWQ Thunder 06 : 00 Souths United
FQ QAS 08 : 00 Eastern Suburbs NPL
Mitchelton 08 : 00 Moreton Bay United

Australia – Brisbane Premier League

Championship Round

Taringa Rovers 07 : 00 Centenary Stormers
Toowong 09 : 00 St George Willawong
Grange Thistle 09 : 00 Albany Creek

Lower Table Round

Bayside United 08 : 00 Acacia Ridge
Caboolture 08 : 00 The Gap
North Star 09 : 00 Brisbane Knights

Australia – Brisbane Reserves Premier League

Championship Round

Taringa Rovers Res. 05 : 00 Centenary Stormers Res.
Toowong Res. 07 : 00 St. George Willawong Res
Grange Thistle Res. 07 : 00 Albany Creek Res.

Lower Table Round

Bayside United Res. 06 : 00 Acacia Ridge Res.
Caboolture Res. 06 : 00 The Gap Res.

Austria – Bundesliga

Rheindorf Altach 16 : 00 Austria Wien
St. Pölten 16 : 00 Swarovski Tirol
Ried 16 : 00 Hartberg

Austria – 2. Liga

Dornbirn 19 : 25 Lafnitz

Austria – Regionalliga

Mitte

Stadl-Paura 14 : 00 Union Vöcklamarkt
Wels 15 : 00 Ried II
Sturm Graz II 17 : 00 Kalsdorf

Ost

Stripfing 13 : 00 Neusiedl

Salzburg

Seekirchen PSTP Austria Salzburg
Anif PSTP Salzburger AK
TSV St. Johann PSTP Pinzgau Saalfelden
Wals-Grünau PSTP Grödig
Kuchl PSTP Bischofshofen

Tirol

Schwaz 13 : 00 Swarovski Tirol II
Hall 13 : 00 Imst
Kufstein 13 : 00 Wacker Innsbruck II
SVG Reichenau 13 : 00 Kitzbühel
Telfs 13 : 00 Wörgl

Vorarlberg

Röthis 13 : 00 Austria Lustenau II
Lauterach 14 : 30 Rot-Weiß Rankweil

Austria – Landesliga

Burgenland

Siegendorf 14 : 30 Leithaprodersdorf
Markt Allhau 15 : 00 St. Margarethen / Bur
Oberpetersdorf 16 : 00 Horitschon
Ritzing 16 : 00 Güssing

Kärnten

Kraig 13 : 00 St. Jakob Rosental
Maria Saal 13 : 00 St. Michael Bleiburg
Bleiburg 13 : 00 Köttmannsdorf
Gmünd 13 : 00 ATUS Ferlach

Niederösterreich

Spratzern 13 : 00 Retz
Zwettl 15 : 30 Kilb
Ortmann 16 : 00 Kottingbrunn
Mannersdorf 16 : 30 Schrems

Oberösterreich

Grün Weiß Micheldorf 13 : 00 SV Wallern
Friedburg / Pöndorf 13 : 00 Union Perg
Bad Schallerbach 13 : 00 Union Weißkirchen
St. Martin i.M. 13 : 00 Pöttinger Grieskirchen
St. Valentin 13 : 00 Union St. Florian
Zebau Bad Ischl 13 : 00 Pregarten
Mondsee 14 : 00 Union Edelweiß

Salzburg

Thalgau PSTP Adnet
Golling PSTP Altenmarkt
Bürmoos PSTP Hallwang
Neumarkt PSTP ÖTSU Hallein
Eugendorf PSTP Bergheim
Puch PSTP Bramberg

Steiermark

TuS Heiligenkreuz 13 : 00 Leoben
Wildon 13 : 00 Fürstenfeld
Frauental 13 : 00 Gnas
Hitthaller St. Michael 13 : 00 Union Gamlitz
Voitsberg 16 : 00 Lebring
Lafnitz II 16 : 00 Rottenmann

Tirol

Silz / Mötz 13 : 00 Kematen
Natters 13 : 00 Ebbs
St. Johann in Tirol 13 : 00 SV Innsbruck
Kundl 15 : 00 Mils

Vorarlberg

Göfis 13 : 30 Bezau
Lustenau 13 : 30 Lochau

Wien

Wienerberg 13 : 00 Donau
ASV 13 13 : 00 Favoritner AC
Elektra 13 : 00 First Vienna

Austria – Jugendliga U18

Vorarlberg U18 11 : 00 Ried U18
St. Pölten U18 11 : 30 Tirol U18
Austria Wien U18 12 : 00 Rapid Wien U18
Admira U18 14 : 00 Sturm Graz U18
Burgenland U18 15 : 00 Red Bull Akademie U18
Wolfsberger AC U18 15 : 00 LASK Juniors OÖ U18

Austria – Jugendliga U16

Vorarlberg U16 09 : 00 Ried U16
St. Pölten U16 09 : 30 Tirol U16
Austria Wien U16 10 : 00 Rapid Wien U16
Admira U16 12 : 00 Sturm Graz U16
Burgenland U16 13 : 00 Red Bull Akademie U16
Wolfsberger AC U16 13 : 00 LASK Juniors OÖ U16

Austria – Jugendliga U15

Vorarlberg U15 09 : 00 Ried U15
St. Pölten U15 09 : 30 Tirol U15
Austria Wien U15 10 : 00 Rapid Wien U15
Admira U15 12 : 00 Sturm Graz U15
Wolfsberger AC U15 13 : 00 LASK Juniors OÖ U15
Burgenland U15 13 : 00 Red Bull Akademie U15

Austria – Frauenliga

Altenmarkt 10 : 45 Austria Wien / Landhaus
St. Pölten 13 : 00 Horn

Austria – 2. Frauenliga

Union Geretsberg 13 : 00 First Vienna
Wiener SC 17 : 30 Wildcats Krottendorf

Azerbaijan – Premyer Liqa

Keşlə 10 : 00 Qəbələ
Səbail 12 : 00 Sumqayıt

Bahrain – Federation Cup

Al Shabab 15 : 00 Al Ittihad
Bahrain SC 15 : 00 Al-Hidd
Isa Town 15 : 00 Muharraq
Al Hala 15 : 00 Al Ittifaq Maqaba

Belarus – Premier League

Smolevichy-STI 10 : 00 Neman Grodno
Slutsk 12 : 00 Gorodeya
Dinamo Brest 14 : 00 Torpedo BelAZ
Shakhtyor 16 : 00 BATE

Belarus – 1. Division

Lida 11 : 00 Sputnik
Oshmyany 11 : 30 Lokomotiv Gomel
Granit 12 : 00 Gomel
Orsha 12 : 15 Volna

Belarus – 2. Division

Dnepr Mogilev Stenles Pinsk
Osipovichy Molodechno
Baranovichi Shakhtyor Petrikov

Belarus – Reserve League

Slavia Res. Dinamo Minsk Res.
Belshina Res. Energetyk-BGU Res.

Belgium – First Division A

Kortrijk 15 : 15 Beerschot
AS Eupen 17 : 30 Waasland-Beveren
OH Leuven 17 : 30 Excel Mouscron
Sint-Truiden 19 : 45 Genk

Belgium – First Division B

RFC Seraing 19 : 45 Lierse K

Belgium – First Amateur Division

Dessel Sport PSTP Tienen
Dender PSTP Sint-Eloois-Winkel
Mandel United PSTP Patro Eisden
Heist PSTP URSL Visé
Olympic Charleroi PSTP Rupel Boom
KSV Roeselare PSTP La Louvière Centre

Belgium – Second Amateur Division

ACFF

RAAL La Louvière PSTP Verlaine
Meux PSTP RES Durbuy
Rebecq PSTP Couvin-Mariembourg

VFV A

Harelbeke PSTP Dikkelvenne
Sparta Petegem PSTP Oudenaarde
Ninove PSTP RFC Wetteren
Lokeren-Temse PSTP Gullegem

VFV B

Bocholt PSTP Lyra-Lierse Berlaar
Hades PSTP Sporting Hasselt
Heur Tongeren PSTP Londerzeel
Hoogstraten PSTP Spouwen-Mopertingen
City Pirates Antwerpen PSTP Houtvenne

Belgium – Third Amateur Division

ACFF A

Jeunesse Tamines PSTP PAC Buzet
Tournai PSTP Ostiches
Rapid Symphorinois PSTP Renaissance Mons 44
Union Namur PSTP Braine

ACFF B

Rochefort PSTP Oppagne-Wéris
Onhaye PSTP Raeren-Eynatten

VFV A

Torhout PSTP Avanti
Anzegem PSTP VW Hamme
Svelta Melsele PSTP Jong Lede
Tempo Overijse PSTP Wolvertem Merchtem
FC Lebbeke PSTP Lochristi

VFV B

Sint-Lenaarts PSTP Zwarte Leeuw
Esperanza Pelt PSTP Weerstand Koersel
Beringen PSTP Witgoor Sport
Racing Mechelen PSTP De Kempen
Wellen PSTP Berlaar-Heikant
Betekom PSTP KFC Turnhout
Diest PSTP Nijlen

Belgium – Provincial

Antwerpen

K. Kontich PSTP Kalmthout
Geel PSTP Antonia

Brabant – ACFF

Ixelles PSTP BX Brussels

Brabant – VFV

Houtem-Oplinter PSTP Wambeek
Stade Bierbeek PSTP Linden
Huldenberg PSTP Veltem

Luxembourg

Saint-Hubert PSTP Libramont
Longlier PSTP Aubange
Sartoise PSTP Florenville
Jeunesse Freylangeoise PSTP RAC Saint-Mard

West-Vlaanderen

RC Lauwe PSTP Eendracht Wervik
Meulebeke PSTP Dadizele
Oostduinkerke PSTP Lauwe

Belgium – Super League

Club Brugge 13 : 00 Gent
Zulte-Waregem 17 : 00 OH Leuven

Belgium – First Division Women

Voorwaarts Zwevezele PSTP Famkes Merkem
Moldavo PSTP SG-Tertre-Hautrage
Kontich PSTP Wuustwezel
Chastre PSTP Massenhoven
Mechelen PSTP Eva’s Tienen
Standard Liège II PSTP RFC de Liege
Anderlecht II PSTP Gent II

Belgium – Second Division Women

Group A

Zulte-Waregem II PSTP Bredene
Gent III PSTP Havinnes
Svelta Melsele PSTP Olsa Brakel
Eendracht Aalst II PSTP Egem Pittem
Eendracht Mazenzele PSTP Club Brugge II
Bosdam Beveren PSTP SG-Tertre-Hautrage II
Wolvertem Merchtem PSTP Sottegem

Group B

Chastre II PSTP VVC Brasschaat
Vosselaar PSTP Alken
White Star Woluwe II PSTP Westerlo
Sibret PSTP Heist
Aywaille PSTP Loyers
Irlande-Auderghem PSTP Mechelen II

Bhutan – Premier League

Paro United 11 : 00 Druk Stars

Bosnia and Herzegovina – Premijer Liga

Velež 12 : 30 Široki Brijeg
Olimpik Sarajevo 12 : 30 Krupa na Vrbasu
Borac Banja Luka 12 : 30 Željezničar
Radnik Bijeljina 12 : 30 Zrinjski
Mladost Doboj Kakanj 12 : 30 Sloboda Tuzla
Tuzla City 12 : 30 Sarajevo

Bosnia and Herzegovina – 1st League

FBiH

Zvijezda Gradačac 12 : 30 Vis Kosova
Budućnost Banovići 12 : 30 Igman Konjic
Jedinstvo Bihać 12 : 30 Goražde
Slaven Živinice 12 : 30 Čapljina
Bratstvo Gračanica 12 : 30 Posušje
Travnik 12 : 30 Rudar Kakanj

RS

Slavija 12 : 30 Rudar Prijedor
Sloboda Novi Grad 12 : 30 Sloga Doboj
Željezničar Banja Luka 12 : 30 Kozara Gradiška
Sutjeska Foča 12 : 30 Podrinje Janja
Zvijezda 09 12 : 30 Ljubić Prnjavor
Modriča 12 : 30 Jedinstvo Brčko
Drina Zvornik 12 : 30 Borac Kozarska Dubica
Tekstilac Derventa 12 : 30 Leotar

Bosnia and Herzegovina – Premijer Ženska Liga

Modriča Iskra

Brazil – Serie A

Athletico Paranaense 21 : 00 Fortaleza
São Paulo 22 : 00 Goiás

Brazil – Serie B

Paraná 00 : 30 AD Confiança
Brasil de Pelotas 19 : 00 Cuiabá
Figueirense 19 : 30 Operário PR
América Mineiro 21 : 30 Ponte Preta

Brazil – Serie C

EC São José 18 : 00 Ituano
Volta Redonda 18 : 00 Criciúma
São Bento 19 : 00 Londrina
Botafogo PB 20 : 00 Imperatriz
Manaus 20 : 00 Ferroviário
Tombense 20 : 00 Ypiranga Erechim
Santa Cruz 22 : 00 Vila Nova

Brazil – Serie D

Globo 18 : 00 Salgueiro
Cabofriense 18 : 00 Bangu
Floresta 18 : 30 Campinense
Nacional PR 18 : 30 Portuguesa RJ
Independente PA 19 : 00 Fast Clube
Ríver 19 : 00 Moto Club MA
Afogados 19 : 00 América RN
Frei Paulistano 19 : 00 Coruripe
Aparecidense 19 : 00 Goianésia
Tupynambás 19 : 00 Villa Nova
Novorizontino 19 : 00 Marcílio Dias
União Rondonópolis 19 : 00 Real Noroeste
Bahia de Feira 20 : 00 Palmas
Joinville 20 : 00 Pelotas
Rio Branco 21 : 00 Galvez
Ferroviária 21 : 00 Toledo
São Caetano 21 : 00 Atlético Tubarão

Brazil – State Leagues

Rondoniense

Real Ariquemes 20 : 00 Porto Velho

Carioca 2

Goytacaz 18 : 00 Nova Cidade
Sampaio Corrêa RJ 18 : 00 Serra Macaense
Campos AA 18 : 00 Audax Rio
Bonsucesso 18 : 00 Olaria
Angra dos Reis 18 : 00 Rio São Paulo
São Gonçalo EC RJ 18 : 00 Gonçalense
Nova Iguaçu 18 : 00 Duque de Caxias

Paulista A3

EC São Bernardo 18 : 00 Comercial
Noroeste 20 : 30 Velo Clube

Brazil – Catarinense 2

Barra 19 : 00 Próspera Criciuma

Brazil – Cearense 2

Crato 18 : 30 Tiradentes CE
Iguatu 18 : 30 Icasa
Maranguape 18 : 30 União CE

Brazil – Pernambucano 2

Ferroviário do Cabo 18 : 00 Vera Cruz

Brazil – Sergipano 2

Força Jovem SE 18 : 15 Atlético Gloriense
Guarany SE 18 : 15 Canindé
Amadense 18 : 15 Rosário Central
Santa Cruz SE 18 : 15 Coritiba SE

Brazil – Paulista Série B

Matonense 18 : 00 XV de Jaú
Brasilis 18 : 00 Amparo
Itapirense 18 : 00 Flamengo SP
Atlético Mogi 18 : 00 União Mogi
USAC 18 : 00 São José EC
Francana 19 : 00 Grêmio Sãocarlense

Brazil – Carioca U20

Flamengo U20 13 : 00 Macaé U20
Botafogo U20 13 : 00 Bangu U20
Vasco da Gama U20 18 : 00 Nova Iguaçu U20
Volta Redonda U20 18 : 00 Portuguesa RJ U20
Fluminense U20 18 : 00 Friburguense U20
Resende FC U20 18 : 00 Madureira U20
Boavista U20 18 : 00 Cabofriense U20
América RJ U20 CANC Americano U20

Brazil – Brasileiro U17

Chapecoense U17 18 : 00 Botafogo U17
Grêmio U17 18 : 00 Corinthians U17
Vasco da Gama U17 18 : 00 Bahia U17
Internacional U17 18 : 00 Fluminense U17
Flamengo U17 18 : 00 Santos U17
Goiás U17 18 : 00 Cruzeiro U17
São Paulo U17 18 : 00 Ceará U17
Athletico PR U17 18 : 00 Vitória U17
Atlético Mineiro U17 20 : 00 América Mineiro U17
Palmeiras U17 20 : 00 Sport Recife U17

Brazil – Brasileiro Feminino A2

Ceará 18 : 00 ESMAC
Juventude Timonense 18 : 00 Santos Dumont
3B da Amazônia 18 : 00 São Francisco
Fortaleza 18 : 00 Real Ariquemes
São Valério 20 : 00 Atlético Acreano

Bulgaria – First League

Botev Vratsa PSTP Slavia Sofia
Botev Plovdiv 13 : 00 Cherno More
Levski Sofia 15 : 30 Lokomotiv Plovdiv

Bulgaria – Second League

Sportist Svoge 12 : 30 Sozopol
Lokomotiv GO 12 : 30 Septemvri Simitli
Lovech CANC Vitosha Bistritsa

Bulgaria – Third League

North-East

Shumen 2007 12 : 00 Dunav
Sportist G.Toshevo 12 : 00 Dorostol
Septemvri Tervel 12 : 00 Kubrat
Svetkavitsa Tg CANC Benkovski Byala

South-East

Karnobat 12 : 30 Gigant Saedinenie
Dimitrovgrad 12 : 30 Haskovo
Zagorets 12 : 30 Yambol 1915
Spartak Plovdiv 12 : 30 Borislav 2009
Rozova Dolina 12 : 30 Vereya
Nesebar 12 : 30 Maritsa Plovdiv
Chernomorets Burgas 12 : 30 Izvor Gorski izvor

South-West

Marek 12 : 00 Bansko
Granit Vladaya 12 : 00 Pirin Gotse Delchev
Levski Chepintsi 12 : 00 Chavdar Etropole
Kyustendil 12 : 00 Rilski Sportist
Oborishte 12 : 00 Perun Kresna
Belasitsa 12 : 00 Velbazhd
Botev Ihtiman 12 : 00 Nadezhda Dobroslavtsi
Pirin Razlog 12 : 00 Vihren
Slivnishki geroy 12 : 00 Balkan Botevgrad

Bulgaria – Elite U19

Slavia Sofia U19 12 : 30 Pirin Blagoevgrad U19
CSKA Sofia U19 12 : 30 Cherno More U19
Sokol Markovo U19 12 : 30 Neftohimik U19
Septemvri Sofia U19 12 : 30 Montana U19
Lokomotiv Plovdiv U19 12 : 30 Beroe Stara Zagora U19
Levski Sofia U19 12 : 30 Vitosha Bistritsa U19
Tsarsko selo U19 12 : 30 Botev Plovdiv U19
Hebar 1918 U19 12 : 30 Ludogorets U19

Bulgaria – Women’s League

Paldin 11 : 00 Levski Chepintsi
Sevlievo 11 : 00 Enko Plovdiv
Varna 11 : 00 Rial Kovachevtsi
Barocco 11 : 00 Etar VT
Pirin Ladies 11 : 00 Lokomotiv Stara Zagora
Yantra 2013 Gabrovo 11 : 00 Super Sport
NSA Sofia 11 : 00 Lokomotiv Plovdiv

Burkina Faso – 1ère Division

Police 15 : 30 ASEC-K
Royal 15 : 30 Majestic
SONABEL 15 : 30 Ouagadougou
ASFB 15 : 30 Douanes
USFA 17 : 45 Rahimo
ASFA-Yennenga 17 : 45 Léopards

Burundi – Ligue A

Les Eléphants 13 : 00 Inter Star
Bujumbura City 13 : 00 Dynamik
Olympic Star 13 : 00 Vital’O

Cambodia – Hun Sen Cup

3rd Place Final

Phnom Penh Crown 08 : 00 Prey Veng

Final

NagaWorld 11 : 00 Visakha

Cayman Islands – CIFA Premier League

Roma United 00 : 00 Academy
East End United 00 : 00 Bodden Town

China PR – China League One

Promotion Round

Chengdu Better City Changchun Yatai
Taizhou Yuanda Zhejiang Greentown
Kunshan Meizhou Hakka

Relegation Round

Guizhou Zhicheng Beijing Renhe
Liaoning Shenyang Xinjiang Tianshan
Sichuan Jiuniu Beijing BSU
Nantong Zhiyun Jiangxi Liansheng
Suzhou Dongwu Shaanxi Chang’an
Nei Mongol Zhongyou Heilongjiang Lava Spring

Colombia – Primera A

Envigado 23 : 00 La Equidad
Águilas Doradas 01 : 00 Cúcuta Deportivo
Patriotas Boyacá 19 : 30 Deportivo Pereira
Atlético Bucaramanga 21 : 30 Jaguares de Córdoba

Colombia – Liga Femenina

Deportivo Cali 18 : 00 Deportivo Pasto
Junior 20 : 00 América de Cali

Congo DR – Ligue 1

Lubumbashi Sport 12 : 30 Renaissance
Rangers 14 : 30 Blessing
Saint Eloi Lupopo 14 : 30 Motema Pembe

Costa Rica – Primera División

Municipal Grecia 20 : 00 San Carlos

Croatia – 1. HNL

Varaždin 14 : 00 Šibenik
Hajduk Split 16 : 05 Osijek

Croatia – 2. HNL

Rudeš 12 : 00 Orijent 1919
Kustošija 12 : 30 Croatia Zmijavci
Opatija 12 : 30 Inter Zaprešić
Dinamo Zagreb II 12 : 30 Međimurje Čakovec
Solin 12 : 30 Hrvatski Dragovoljac
Cibalia 12 : 30 Dubrava Zagreb

Croatia – 3. HNL

Center

Segesta Sisak 13 : 30 Ponikve
Lučko 13 : 30 Bistra
Dugo Selo 13 : 30 Špansko Zagreb
Kurilovec 13 : 30 Zagorec
Karlovac 1919 13 : 30 Vrbovec
Vrapče Zagreb 13 : 30 HAŠK
Jarun 13 : 30 Mladost Petrinja

East

NAŠK Našice 13 : 00 Zrinski Jurjevac
Đakovo-Croatia 13 : 00 Vuteks-Sloga
Oriolik Oriovac 13 : 00 Graničar Županja
Sloga Nova Gradiška 13 : 00 Marsonia
Valpovka 13 : 00 Slavija Pleternica
Slavonija Požega 13 : 00 Belišće
Slavonac Bukovlje 13 : 00 Bedem Ivankovo
Vukovar 13 : 00 Vihor

North

Virovitica 12 : 30 Rudar Mursko Središće
Polet 12 : 30 Papuk
Podravac Virje 12 : 30 Varteks Varaždin
Radnik Križevci 12 : 30 Mladost Ždralovi
Bjelovar 12 : 30 Podravina Ludbreg
Tehničar 1974 12 : 30 Graničar Đurđevac

South

Zmaj Blato 13 : 00 Sloga Mravince
Uskok Klis 13 : 00 Hrvatski vitez
GOŠK Dubrovnik 13 : 00 Primorac Biograd
Hrvace 13 : 00 Zmaj Makarska
Otok 13 : 00 Jadran LP

West

Novigrad 13 : 00 Buje
Krk 13 : 00 Jadran Poreč
Nehaj 13 : 00 Cres
Crikvenica 13 : 00 Grobničan Čavle
Naprijed Hreljin 13 : 00 Vinodol
Uljanik 13 : 00 Rudar Labin
Rovinj 13 : 00 Pazinka

Croatia – 1. HNL Juniori

Inter Zaprešić U19 09 : 00 Rudeš U19
Osijek U19 09 : 00 Orijent 1919 U19
Sesvete U19 09 : 00 Varaždin U19
Dinamo Zagreb U19 09 : 00 Hrv Dragovoljac U19
Dugopolje U19 09 : 00 Hajduk Split U19
Rijeka U19 09 : 00 Slaven Koprivnica U19
Lokomotiva Zagreb U19 13 : 00 Istra 1961 U19

Cyprus – 1. Division

Pafos 14 : 00 AEL
Ermis 16 : 00 Enosis
Ethnikos Achna 18 : 00 APOEL

Cyprus – 2. Division

Ayia Napa 12 : 30 Omonia Psevda
Akritas 12 : 30 PAEEK
Anagennisi Deryneia 12 : 30 Digenis Morphou
Digenis Ypsonas 12 : 30 AE Zakakiou
Onisilos 12 : 30 ASIL Lysi
Othellos 12 : 30 Alki Oroklini
Aris 12 : 30 Kouris Erimi

Cyprus – 3. Division

MEAP Nisou 12 : 30 O Kormakitis
ENAD 12 : 30 Iraklis Yerolakkou
APEP 12 : 30 Halkanoras
Elia Lythrodonta 12 : 30 Peyia
Ethnikos Assias 12 : 30 Elpida Astromeritis
Olympiada Lympion 12 : 30 APONA Anagias

Czech Republic – Czech Liga

Viktoria Plzen 13 : 30 Karviná
Zbrojovka Brno 13 : 30 České Budějovice
Mladá Boleslav 13 : 30 Teplice
Opava 13 : 30 Baník Ostrava
Sparta Praha 13 : 30 Slavia Praha
Bohemians 1905 13 : 30 Pardubice
Sigma Olomouc 13 : 30 Příbram
Zlín 13 : 30 Jablonec
Slovan Liberec 13 : 30 Slovácko

Czech Republic – FNL

Třinec 13 : 00 Chrudim
Dukla Praha 13 : 00 Hradec Králové
Líšeň 13 : 00 Prostějov
Blansko 13 : 00 Ústí nad Labem

Czech Republic – 3. liga

ČFL A

Loko Vltavín PSTP Motorlet Praha
Rakovník PSTP Povltava FA
Benešov PSTP Baník Sokolov
Králův Dvůr PSTP Slavia Karlovy Vary
Jiskra Domažlice PSTP Příbram II

ČFL B

Zbuzany PSTP Přepeře
Sokol Živanice PSTP Mladá Boleslav II

MSFL

Viktoria Otrokovice PSTP Velké Meziříčí
Frýdek-Místek PSTP Slovácko II
Slovan Rosice PSTP Vrchovina
Uherský Brod PSTP Vyškov
Odra Petřkovice PSTP Vysočina Jihlava II

Czech Republic – 4. liga

Division A

Mariánské Lázně PSTP Doubravka
České Budějovice II PSTP Přeštice
Rokycany PSTP Hvězda Cheb
Spartak Soběslav PSTP Hořovicko
Klatovy PSTP Jindřichův Hradec
Slavoj Mýto PSTP Tatran Sedlčany
Český lev – Union Beroun PSTP Petřín Plzeň
Otava Katovice PSTP Sokol Lom

Division B

Kladno PSTP Meteor Praha
Tatran Rakovník PSTP Český Brod
Arsenal Česká Lípa PSTP Slaný
Brandýs nad Labem PSTP Štětí
Aritma Praha PSTP Olympie Březová
Baník Souš PSTP Ostrov
Dobříš PSTP Louny

Division C

Velké Hamry PSTP Benátky nad Jizerou
Sokol Libiš PSTP Sparta Kutná Hora
Kosmonosy PSTP Náchod
Horky nad Jizerou PSTP Vysoké Mýto

Division F

Beskyd Frenštát 13 : 00 Opava II
Jiskra Rýmařov 13 : 00 Třinec II

Czech Republic – 1. Liga U19

Baník Ostrava U19 PSTP Opava U19
Pardubice U19 PSTP Mladá Boleslav U19
Příbram U19 PSTP Sigma Olomouc U19
Meteor Praha U19 PSTP Slovácko U19
Sparta Praha U19 PSTP Zbrojovka Brno U19
Slavia Praha U19 PSTP Viktoria Plzeň U19
Hradec Králové U19 PSTP Karviná U19
Zlín U19 PSTP České Budějovice U19

Czech Republic – 1. Liga Women

Horní Heršpice 10 : 00 Slovácko
Slavia Praha 13 : 00 Sparta Praha
Viktoria Plzeň 13 : 30 Pardubice

Czech Republic – 2. Liga Women

ABC Bránik 09 : 00 Hradec Králové

Denmark – 1st Division

Skive 13 : 00 Hvidovre
Fremad Amager 14 : 00 Kolding IF

Denmark – 2nd Division

Group 1

Sydvest 12 : 00 Thisted
Jammerbugt 12 : 00 Frem
SfB-Oure 12 : 00 Aarhus Fremad
VSK Århus 12 : 30 Brabrand
Middelfart 13 : 00 Holbæk B&I
Dalum 13 : 00 B 93

Group 2

Hillerød 13 : 00 AB Tårnby

Denmark – U19 Ligaen

Randers Freja U19 10 : 45 SønderjyskE U19
Lyngby U19 11 : 00 Odense U19
Horsens U19 11 : 30 Silkeborg U19
Vejle U19 11 : 30 AGF U19
København U19 12 : 00 Midtjylland U19
AaB U19 12 : 00 Brøndby U19
Esbjerg U19 16 : 00 Nordsjælland U19

Denmark – U17 Ligaen

Esbjerg U17 13 : 30 Nordsjælland U17
Lyngby U17 13 : 30 OB U17
Randers Freja U17 13 : 45 SønderjyskE U17
Horsens U17 13 : 45 Silkeborg U17
Vejle U17 14 : 00 AGF U17
København U17 14 : 15 Midtjylland U17
AaB U17 14 : 15 Brøndby U17

Denmark – Elitedivisionen

Brøndby 13 : 00 AGF
KoldingQ 13 : 00 Fortuna Hjørring
Thy ThistedQ 13 : 00 AaB

Denmark – 1st Division Women

Promotion Round

Herlufsholm 11 : 00 Næsby
Odense Q 12 : 00 ASA
JAI 12 : 30 Vildbjerg
B 93 13 : 00 Sundby

Relegation Round

BSF 13 : 00 Damsø
Østerbro 13 : 00 Solrød
Varde 13 : 00 Fortuna Hjørring II
Romalt 15 : 00 Aarhus 1900

Djibouti – Division 1

Police Nationale 14 : 00 Q5 / Nourie Transit
Arta / SIHD 16 : 00 ASAS

Dominican Republic – Liga Mayor

Jarabacoa 20 : 00 Atlántico
Cibao 20 : 00 Vega Real
San Cristóbal 20 : 00 Delfines Del Este
Atlético Pantoja 20 : 00 Universidad O&M

El Salvador – Primera Division

Sonsonate FAS
Once Deportivo Isidro Metapán
Santa Tecla Atlético Marte
Alianza Chalatenango
Jocoro Águila
Firpo Municipal Limeño

England – National League

Aldershot Town 15 : 00 Notts County

England – National League N / S

North

AFC Telford United 15 : 00 Southport
Brackley Town PSTP Darlington
Bradford (Park Avenue) 15 : 00 Alfreton Town
Curzon Ashton 15 : 00 Blyth Spartans
Farsley Celtic 15 : 00 Gateshead
Guiseley 15 : 00 Kidderminster Harriers
Hereford 15 : 00 Kettering Town
Leamington PSTP Fylde
Spennymoor Town 15 : 00 Gloucester City
York City 15 : 00 Chester

South

Bath City 15 : 00 Hemel Hempstead Town
Braintree Town 15 : 00 Hungerford Town
Dartford PSTP Dorking Wanderers
Dulwich Hamlet PSTP Eastbourne Borough
Ebbsfleet United PSTP Concord Rangers
Hampton & Richmond PSTP Havant & Waterlooville
Oxford City PSTP St Albans City
Slough Town 15 : 00 Maidstone United
Tonbridge Angels PSTP Chippenham Town
Welling United PSTP Chelmsford City

England – Non League Premier

Isthmian

Bowers & Pitsea 15 : 00 Hornchurch
Enfield Town 15 : 00 Cray Wanderers
Folkestone Invicta PSTP Corinthian-Casuals
Horsham PSTP Bishop’s Stortford
Kingstonian 15 : 00 Carshalton Athletic
Leatherhead 15 : 00 Merstham
Lewes 15 : 00 East Thurrock United
Margate 15 : 00 Haringey Borough
Potters Bar Town 15 : 00 Bognor Regis Town
Wingate & Finchley PSTP Brightlingsea Regent

Northern

Ashton United 15 : 00 Hyde United
Bamber Bridge PSTP United of Manchester
Basford United 15 : 00 Atherton Collieries
Lancaster City 15 : 00 Nantwich Town
Matlock Town 15 : 00 Whitby Town
Mickleover 15 : 00 Gainsborough Trinity
Radcliffe 15 : 00 Grantham Town
South Shields PSTP Buxton
Stafford Rangers 15 : 00 Morpeth Town
Stalybridge Celtic 15 : 00 Witton Albion
Warrington Town 15 : 00 Scarborough Athletic
Buxton 15 : 00 Bamber Bridge

Southern Central

AFC Rushden & Diamonds 15 : 00 Rushall Olympic
Barwell 15 : 00 Redditch United
Hednesford Town 15 : 00 Leiston
Hitchin Town 15 : 00 Peterborough Sports
Kings Langley 15 : 00 Coalville Town
Needham Market 15 : 00 Tamworth
Nuneaton Borough 15 : 00 Bromsgrove Sporting
St Ives Town 15 : 00 Alvechurch
Stourbridge 15 : 00 Lowestoft Town
Stratford Town 15 : 00 Royston Town

Southern South

Beaconsfield Town 15 : 00 Dorchester Town
Hartley Wintney 15 : 00 Wimborne Town
Hayes & Yeading United PSTP Tiverton Town
Hendon 15 : 00 Weston-super-Mare
Merthyr Town CANC Harrow Borough
Poole Town 15 : 00 Farnborough
Salisbury 15 : 00 Chesham United
Taunton Town 15 : 00 Gosport Borough
Truro City PSTP Metropolitan Police
Walton Casuals 15 : 00 Swindon Supermarine

England – Non League Div One

Isthmian North

Basildon United 15 : 00 Cambridge City
Brentwood Town 15 : 00 Felixstowe & Walton Utd
Bury Town 15 : 00 Great Wakering Rovers
Coggeshall Town 15 : 00 Hullbridge Sports
Heybridge Swifts 15 : 00 Aveley
Histon 15 : 00 Tilbury
Soham Town Rangers 15 : 00 Romford
Witham Town 15 : 00 Dereham Town

Isthmian South Central

Barking PSTP Tooting & Mitcham United
Bedfont Sports 15 : 00 Ashford Town (Middlesex)
Bracknell Town 15 : 00 Staines Town
Chalfont St Peter 15 : 00 Uxbridge
FC Romania 15 : 00 Chertsey Town
Hanwell Town 15 : 00 Waltham Abbey
Hertford Town 15 : 00 Chipstead
Marlow 15 : 00 South Park
Northwood 15 : 00 Ware
Westfield 15 : 00 Harlow Town

Isthmian South East

Ashford United 15 : 00 Chichester City
Burgess Hill Town 15 : 00 Whitehawk
East Grinstead Town 15 : 00 Herne Bay
Hythe Town 15 : 00 Hastings United
Phoenix Sports 15 : 00 Whyteleafe
Ramsgate 15 : 00 Faversham Town
Sevenoaks Town 15 : 00 VCD Athletic
Sittingbourne 15 : 00 Haywards Heath Town
Three Bridges PSTP Cray Valley PM
Whitstable Town CANC Guernsey

Northern North West

Brighouse Town 15 : 00 Ramsbottom United
Clitheroe 15 : 00 Pickering Town
Colne 15 : 00 Runcorn Linnets
Mossley PSTP Marine
Ossett United 15 : 00 City of Liverpool
Pontefract Collieries 15 : 00 Dunston UTS
Prescot Cables 15 : 00 Trafford
Tadcaster Albion 15 : 00 Widnes
Workington 15 : 00 Marske United

Northern South East

Carlton Town 15 : 00 Chasetown
Cleethorpes Town 15 : 00 Newcastle Town
Frickley Athletic 15 : 00 Stamford
Ilkeston Town 15 : 00 Sheffield
Kidsgrove Athletic 15 : 00 Belper Town
Lincoln United 15 : 00 Loughborough Dynamo
Spalding United 15 : 00 Leek Town
Stocksbridge Park Steels 15 : 00 Wisbech Town
Sutton Coldfield Town 15 : 00 Glossop North End
Worksop Town 15 : 00 Market Drayton Town

Southern Central

Aylesbury United 15 : 00 AFC Dunstable
Berkhamsted 15 : 00 Barton Rovers
Corby Town 15 : 00 North Leigh
Didcot Town 15 : 00 Bedworth United
Halesowen Town 15 : 00 Biggleswade
AFC Kempston Rovers 15 : 00 Coleshill Town
St Neots Town 15 : 00 Thame United
Wantage Town 15 : 00 Bedford Town
Welwyn Garden City 15 : 00 Daventry Town
Yaxley 15 : 00 Kidlington

Southern South

AFC Totton 15 : 00 Highworth Town
Barnstaple Town 15 : 00 Thatcham Town
Basingstoke Town 15 : 00 Paulton Rovers
Bristol Manor Farm 15 : 00 Melksham Town
Cinderford Town 15 : 00 Mangotsfield United
Cirencester Town 15 : 00 Moneyfields
Evesham United 15 : 00 Bideford
Larkhall Athletic 15 : 00 Winchester City
Sholing 15 : 00 Willand Rovers
Slimbridge 15 : 00 Frome Town

England – Counties Leagues

Combined Counties League Premier

Banstead Athletic 15 : 00 Abbey Rangers
CB Hounslow United 15 : 00 Egham Town
Camberley Town 15 : 00 Cobham
Colliers Wood United 15 : 00 Badshot Lea
Frimley Green 15 : 00 Sutton Common Rovers
Guildford City 15 : 00 Ascot United
Hanworth Villa 15 : 00 Sheerwater
Knaphill 15 : 00 Redhill
Molesey 15 : 00 Raynes Park Vale
Southall 15 : 00 Spelthorne Sports

Eastern Counties League Premier

Ely City 15 : 00 Kirkley & Pakefield
Gorleston 15 : 00 Newmarket Town
Hadleigh United 15 : 00 Wroxham
Haverhill Rovers 15 : 00 Thetford Town
Mildenhall Town 15 : 00 Stanway Rovers
Norwich United 15 : 00 Clacton
Stowmarket Town 15 : 00 Swaffham Town
Walsham Le Willows 15 : 00 Brantham Athletic
Whitton United 15 : 00 Godmanchester Rovers
Woodbridge Town 15 : 00 Long Melford

Essex Senior League

Clapton 15 : 00 Southend Manor
Cockfosters 15 : 00 Sawbridgeworth Town
Enfield 15 : 00 Hadley
Ilford 15 : 00 Walthamstow
Redbridge PSTP Takeley
Saffron Walden Town 15 : 00 Hashtag United
Sporting Bengal United PSTP Hoddesdon Town

Hellenic League Premier

Burnham 15 : 00 Tuffley Rovers
Easington Sports 15 : 00 Brimscombe & Thrupp
Fairford Town 15 : 00 Westfields
Flackwell Heath 15 : 00 Bishop’s Cleeve
Holmer Green 15 : 00 Ardley United
Reading City 15 : 00 Longlevens
Royal Wootton 15 : 00 Shrivenham
Windsor 15 : 00 Lydney Town
Binfield 15 : 00 Virginia Water

Midland League Premier

AFC Wulfrunians 15 : 00 Selston
Coventry Sphinx 15 : 00 Highgate United
Haughmond 15 : 00 Stourport Swifts
Heather St Johns 15 : 00 Boldmere St. Michaels
Long Eaton United 15 : 00 Romulus
Lye Town 15 : 00 Gresley Rovers
Sporting Khalsa 15 : 00 Newark Flowserve
Tividale 15 : 00 Coventry United
Walsall Wood 15 : 00 Racing Club Warwick

North West Counties League Premier

1874 Northwich 15 : 00 Congleton Town
Ashton Athletic 15 : 00 Bootle
Avro 15 : 00 Longridge Town
Barnoldswick Town 15 : 00 Whitchurch Alport
Runcorn Town 15 : 00 Charnock Richard
Warrington Rylands 15 : 00 Squires Gate
Northwich Victoria 15 : 00 Burscough

Northern Counties East League Premier

AFC Mansfield 15 : 00 Albion Sports
Athersley Recreation 15 : 00 Thackley
Bridlington Town 15 : 00 Liversedge
Goole 15 : 00 Barton Town Old Boys
Grimsby Borough 15 : 00 Knaresborough Town
Penistone Church 15 : 00 Maltby Main
Silsden 15 : 00 Handsworth
Yorkshire Amateur 15 : 00 Eccleshill United
Bottesford Town 15 : 00 Staveley MW

Northern League One

Ashington AFC 15 : 00 Shildon AFC
Guisborough Town 15 : 00 Sunderland Ryhope CW
Hebburn Town 15 : 00 Billingham Town
Newton Aycliffe 15 : 00 Bishop Auckland
Northallerton Town 15 : 00 Whitley Bay
Penrith AFC 15 : 00 West Auckland Town
Stockton Town 15 : 00 North Shields
Sunderland RCA 15 : 00 Seaham Red Star
Thornaby 15 : 00 Whickham

Southern Combination League Premier

Alfold 15 : 00 Lancing
Crawley Down Gatwick 15 : 00 Little Common
Horsham YMCA 15 : 00 Peacehaven & Telscombe
Langney Wanderers 15 : 00 Horley Town
Lingfield 15 : 00 Hassocks
Newhaven 15 : 00 Broadbridge Heath
Pagham 15 : 00 Eastbourne Town
Steyning Town 15 : 00 Loxwood
Uckfield Town 15 : 00 Saltdean United
East Preston 15 : 00 Eastbourne United

Southern Counties East League Premier

Bearsted 15 : 00 Punjab United
Canterbury City PSTP Erith Town
Corinthian 15 : 00 Chatham Town
Deal Town 15 : 00 Crowborough Athletic
Glebe PSTP Erith & Belvedere
K Sports PSTP Beckenham Town
Lordswood PSTP Fisher
Tunbridge Wells 15 : 00 Sheppey United
Welling Town 15 : 00 Tower Hamlets
AFC Croydon Athletic PSTP Hollands & Blair

Spartan South Midlands League Premier

Aylesbury Vale Dynamos 15 : 00 Potton United
Baldock Town 15 : 00 Harefield United
Biggleswade United 15 : 00 Edgware Town
Dunstable Town 15 : 00 Wembley
Eynesbury Rovers 15 : 00 Leverstock Green
London Colney 15 : 00 Leighton Town
Newport Pagnell Town 15 : 00 Colney Heath
North Greenford United 15 : 00 Broadfields United
Oxhey Jets 15 : 00 Arlesey Town
Tring Athletic 15 : 00 Harpenden Town

United Counties League Premier

Anstey Nomads 15 : 00 Rothwell Corinthians
Cogenhoe United 15 : 00 Quorn
Desborough Town 15 : 00 Wellingborough Town
Oadby Town 15 : 00 Pinchbeck United
Harborough Town 15 : 00 Rugby Town
Leicester Nirvana 15 : 00 Boston Town
Northampton ON Chenecks 15 : 00 Holbeach United
Shepshed Dynamo 15 : 00 Peterborough N Star
Sleaford Town 15 : 00 Lutterworth Town

Wessex League Premier

AFC Portchester 15 : 00 Bashley
Amesbury Town 15 : 00 Lymington Town
Blackfield & Langley 15 : 00 AFC Stoneham
Bournemouth FC 15 : 00 Alresford Town
Brockenhurst 15 : 00 Baffins Milton Rovers
Christchurch 15 : 00 Tadley Calleva
Hamworthy United 15 : 00 Hamble Club
Horndean 15 : 00 Cowes Sports
Portland United 15 : 00 Fleet Town
Shaftesbury Town 15 : 00 Fareham Town

Western League Premier

Bridport 15 : 00 Bradford Town
Brislington 15 : 00 Bitton
Buckland Athletic 15 : 00 Hallen
Cadbury Heath 15 : 00 Exmouth
Clevedon Town 15 : 00 Plymouth Parkway
Keynsham Town 15 : 00 Westbury United
Odd Down 15 : 00 Wellington
Roman Glass St George 15 : 00 Bridgwater Town
Shepton Mallet 15 : 00 Chipping Sodbury Town
Tavistock 15 : 00 Cribbs

England – FA Cup

Tonbridge Angels 12 : 30 Bradford City
Leyton Orient 15 : 00 Newport County
Sunderland 15 : 00 Mansfield Town
Bolton Wanderers 15 : 00 Crewe Alexandra
Oxford United 15 : 00 Peterborough United
Exeter City 15 : 00 Fylde
Walsall 15 : 00 Bristol Rovers
Rochdale 15 : 00 Chesterfield
Swindon Town 15 : 00 Darlington
Tranmere Rovers 15 : 00 Accrington Stanley
Bromley 15 : 00 Yeovil Town
Cheltenham Town 15 : 00 South Shields
Stevenage 15 : 00 Concord Rangers
Gillingham 15 : 00 Woking
Charlton Athletic 15 : 00 Plymouth Argyle
Salford City 15 : 00 Hartlepool United
Scunthorpe United 15 : 00 Solihull Moors
Hull City 15 : 00 Fleetwood Town
Colchester United 15 : 00 Marine
Barrow 15 : 00 AFC Wimbledon
Dagenham & Redbridge 15 : 00 Grimsby Town
Cambridge United 15 : 00 Shrewsbury Town
Boreham Wood 15 : 00 Southend United
Ipswich Town 15 : 00 Portsmouth
Lincoln City 15 : 00 Forest Green Rovers
Banbury United 15 : 00 Canvey Island
Port Vale 15 : 00 King’s Lynn Town
Brackley Town 15 : 00 Bishop’s Stortford
United of Manchester 17 : 30 Doncaster Rovers

England – FA Vase

Abbey Hey 15 : 00 Hemsworth MW
Hallam 15 : 00 AFC Blackpool
Barnton 15 : 00 Bacup Borough
Hanley Town 15 : 00 Deeping Rangers

England – London Senior Cup

Harrow Borough Glebe
Sporting Bengal United Tooting & Mitcham United
Beckenham Town Fisher
Redbridge Welling United
Cray Valley PM Corinthian-Casuals
Wingate & Finchley Erith Town
Balham AFC Wimbledon CC
Metropolitan Police Leyton Orient CC
Dartford Dulwich Hamlet
AFC Croydon Athletic Charlton Athletic CC

England – Premier League 2 Division One

Southampton U23 12 : 00 Manchester City U23

England – U18 Premier League

North

Derby County U18 11 : 00 Stoke City U18
Manchester United U18 11 : 30 Everton U18
Wolves U18 11 : 30 Liverpool U18
Leeds United U18 12 : 00 Manchester City U18
Blackburn Rovers U18 13 : 00 Sunderland U18
Newcastle United U18 13 : 00 Burnley U18

South

Brighton U18 11 : 00 West Bromwich Albion U18
Reading U18 11 : 00 Arsenal U18
West Ham United U18 11 : 00 Crystal Palace U18
Norwich City U18 11 : 30 Tottenham Hotspur U18
Chelsea U18 12 : 00 Leicester City U18
Aston Villa U18 13 : 00 Southampton U18

England – U18 Professional Development League

Hull City U18 11 : 00 Bristol City U18
Birmingham City U18 12 : 00 Queens Park Rangers U18
Barnsley U18 13 : 00 Millwall U18
Crewe Alexandra U18 13 : 00 Watford U18
Nottingham Forest U18 13 : 00 Cardiff City U18
Sheffield United U18 13 : 00 Charlton Athletic U18
Wigan U18 13 : 00 Ipswich Town U18

England – Youth Alliance

Fleetwood Town U18 10 : 30 Oldham Athletic U18
Tranmere Rovers U18 10 : 30 Accrington Stanley U18
Leyton Orient U18 10 : 30 Cambridge United U18
Luton Town U18 10 : 30 Northampton Town U18
Stevenage U18 10 : 30 Southend United U18
Grimsby Town U18 11 : 00 Bradford City U18
Huddersfield Town U18 11 : 00 Scunthorpe United U18
Rotherham U18 11 : 00 Notts County U18
Carlisle United U18 11 : 00 Bolton Wanderers U18
Morecambe U18 PSTP Salford City U18
Preston North End U18 11 : 00 Shrewsbury Town U18
Milton Keynes Dons U18 11 : 00 AFC Wimbledon U18
Peterborough U18 11 : 00 Gillingham U18
Bristol Rovers U18 11 : 00 Yeovil Town U18
Cheltenham Town U18 11 : 00 AFC Bournemouth U18
Exeter City U18 11 : 00 Swindon Town U18
Portsmouth U18 11 : 00 Newport County U18
Walsall U18 12 : 00 Blackpool U18
Plymouth Argyle U18 12 : 00 Oxford United U18

England – Women’s Super League

Tottenham Hotspur 14 : 00 Reading
Manchester City 15 : 00 Bristol City

Estonia – Meistriliiga

Kuressaare 11 : 00 Nõmme Kalju
Legion 11 : 00 FCI Levadia

Estonia – Esiliiga A

Vaprus 11 : 00 Flora II
Tammeka II 11 : 00 Elva

Estonia – Esiliiga B

Promotion Group

Tallinna Kalev II 10 : 00 Tartu Welco

Relegation Round

Keila 11 : 00 Rakvere Tarvas

Estonia – II Liiga

Sillamäe Kalev 11 : 00 FCI Tallinn
K-Järve JK Järve II 12 : 00 Trans II
Tartu Welco II 12 : 00 FC Tallinn

Estonia – Meistriliiga Women

Championship Round

Saku Sporting 11 : 00 Flora
Tallinna Kalev 13 : 00 Vaprus

Relegation Round

Lootos 11 : 00 Nõmme Kalju
Tulevik ja Suure-Jaani 11 : 00 Tammeka

Faroe Islands – Meistaradeildin

B36 14 : 00 NSÍ
14 : 00 HB
TB 14 : 00 Skála
AB 14 : 00 EB / Streymur
Víkingur 14 : 00 ÍF

Fiji – National Football League

Labasa 01 : 30 Ba

Finland – Kakkonen

JIPPO 12 : 00 OLS
VIFK 12 : 00 Vaajakoski
GBK 12 : 00 JJK
PS Kemi 12 : 00 RoPS II
JS Hercules 12 : 00 Kiisto
KuFu-98 12 : 00 JBK

Finland – Ykkönen Women

Sport-j 11 : 00 NJS

France – Ligue 2

Clermont 14 : 00 Guingamp
Grenoble Foot 38 14 : 00 Le Havre
Auxerre 18 : 00 Amiens SC
Caen 18 : 00 Nancy
Châteauroux 18 : 00 Pau
Dunkerque 18 : 00 Paris FC
Rodez 18 : 00 Ajaccio
Sochaux 18 : 00 Niort
Toulouse 18 : 00 Valenciennes
Troyes 18 : 00 Chambly

France – National 1

Cholet 16 : 45 Annecy

France – National 2

Group A

Versailles PSTP Blois
Châteaubriant PSTP Saint-Malo
Granville PSTP C’ Chartres
Poissy PSTP Caen II
Sainte Geneviève PSTP Rouen
Stade Plabennec PSTP St-Pryvé St-Hilaire
Vannes PSTP Fleury 91
Lorient II PSTP Guingamp II

Group B

Belfort PSTP Paris 13 Atletico
Entente SSG PSTP Schiltigheim
Épinal PSTP Auxerre II
Gazélec Ajaccio PSTP Reims II
Haguenau PSTP Sedan
St Maur Lusitanos PSTP Bobigny
Lens II PSTP Beauvais
Metz II PSTP Olympique St Quentin

Group C

Monaco II PSTP Olympique Lyonnais II
Monts d’Or Azergues PSTP Jura Sud Foot
Aubagne PSTP Saint-Priest
Martigues PSTP Hyères
Louhans-Cuiseaux PSTP Marignane Gignac
Grasse PSTP Olympique Marseille II
Toulon PSTP Rumilly Vallières

Group D

Canet Roussillon PSTP Trélissac
Béziers PSTP Stade Montois
Bourges 18 PSTP Nantes II
Chamalières PSTP Colomiers
Le Puy Foot PSTP Moulins Yzeure Foot
Les Herbiers PSTP Bourges Foot

France – National 3

Auvergne-Rhône-Alpes

Montluçon PSTP Bourgoin-Jallieu
Vaulx PSTP Hauts Lyonnais
Clermont II PSTP Thonon Évian
Lyon Duchère II PSTP Velay
Aurillac Arpajon PSTP Chambéry
Moulins Football PSTP Ain Sud

Bourgogne-Franche-Comté

Saint-Apollinaire PSTP Montceau
Gueugnon PSTP Pontarlier
Morteau Montlebon PSTP Is-Selongey
Grandvillars PSTP Dijon II

Bretagne

Drapeau Fougères PSTP TA Rennes
Saint-Colomban Locminé PSTP Saint-Pierre Milizac
Dinan Léhon PSTP Stade Briochin II
Vitré PSTP GSI Pontivy
Stade Pontivy PSTP Rennes II
Guipry-Messac PSTP Brest II
Plouzané PSTP Lannion

Centre-Val de Loire

Orléans II PSTP Châteauroux II
Avoine OCC PSTP Tours
Déols PSTP Saint-Jean-le-Blanc
Montlouis PSTP Vierzon

Corse-Méditerranée

Istres PSTP Corte
Villefranche SJB PSTP Cannes
Furiani-Agliani PSTP Mandelieu LN
Athlético Marseille PSTP Nice II
Cannet Rocheville PSTP Côte Bleue
Rousset-Ste Victoire PSTP Marseille Endoume

Grand-Est

Prix-lès-Mézières PSTP Raon l’Etape
Biesheim PSTP Saint-Louis Neuweg
Strasbourg II PSTP Mulhouse
Colmar PSTP Sarre Union
Thaon PSTP Troyes II
Épernay PSTP Illkirch Graffenstaden

Hauts-de-France

Lille II PSTP Valenciennes II
Feignies-Aulnoye PSTP Wasquehal
Amiens AC PSTP Vimy
IC Croix PSTP Amiens SC II
Boulogne II PSTP Maubeuge

Normandie

Romilly-Pt St Pierre PSTP Quevilly II
Cherbourg PSTP Oissel
Bayeux PSTP Le Havre II
Vire PSTP Alençon
AG Caennaise PSTP Avranches II
Dieppe PSTP Dives-Cabourg
Évreux PSTP Saint-Lô Manche

Nouvelle-Aquitaine

Bordeaux II PSTP Aviron Bayonnais
Anglet Genets PSTP Libourne
Cognac PSTP CA Neuville
Stade Poitevin PSTP Niort II
Bressuire PSTP Chauvigny
Châtellerault PSTP Lège-Cap-Ferret

Occitanie

Olympique d’Alès PSTP Castanet
Nîmes II PSTP Alberes Argelès
Balma PSTP Narbonne

Paris Île-de-France

Aubervilliers PSTP Ivry
Blanc Mesnil PSTP Drancy JA
PSG II PSTP Les Ulis
Meaux Academy PSTP Racing Paris
Linas-Montlhery PSTP Créteil II

Pays de la Loire

St-Philbert Gd Lieu PSTP Sablé
La Châtaigneraie PSTP USSA Vertou
Laval II PSTP Le Mans II
Challans PSTP Changé
La Roche VF PSTP Saumur
Vendée Fontenay PSTP Le Poiré sur Vie
Sautron PSTP Pouzauges Réaumur

France – Championnat National U19

Pieve di Lota U19 PSTP Cannes U19

Germany – 2. Bundesliga

Hannover 96 12 : 00 Erzgebirge Aue
Bochum 12 : 00 Greuther Fürth
Nürnberg 12 : 00 Fortuna Dusseldorf

Germany – 3. Liga

Hansa Rostock 13 : 00 Türkgücü München
Magdeburg 13 : 00 Bayern München II
Zwickau 13 : 00 Kaiserslautern
Saarbrücken 13 : 00 Dynamo Dresden
1860 München 13 : 00 Hallescher FC
Meppen 13 : 00 Waldhof Mannheim

Germany – Regionalliga

Bayern

Viktoria Aschaffenburg 13 : 00 1860 Rosenheim
Heimstetten 13 : 00 Memmingen
Schalding-Heining 13 : 00 Garching
Aubstadt 13 : 00 Bayreuth
Greuther Fürth II 13 : 00 Nürnberg II
Wacker Burghausen 13 : 00 Illertissen
Rain / Lech 13 : 00 Augsburg II
Schweinfurt 13 : 00 Buchbach

Nord

Phönix Lübeck 12 : 00 Altona 93
Heider SV 13 : 00 St. Pauli II
Atlas Delmenhorst 13 : 00 Hannover 96 II
Schwarz-Weiß Rehden 13 : 00 Wolfsburg II

Nordost

Luckenwalde 12 : 30 Altglienicke
Carl Zeiss Jena 12 : 30 Tennis Borussia
BAK ’07 12 : 30 Lichtenberg
BFC Dynamo 12 : 30 Viktoria Berlin

Südwest

Bahlinger SC PSTP Elversberg
Astoria Walldorf PSTP Pirmasens
Bayern Alzenau PSTP Ulm
Freiburg II PSTP FC Gießen
TSV Steinbach PSTP Stuttgart II
Balingen PSTP Schott Mainz
Hoffenheim II PSTP Eintracht Stadtallendorf

West

Preußen Münster 13 : 00 Rot Weiss Ahlen
Fortuna Düsseldorf II 13 : 00 Wegberg-Beeck
Wuppertaler SV 13 : 00 Alemannia Aachen
Homberg 13 : 00 Köln II
Straelen 13 : 00 Sportfreunde Lotte
Bergisch Gladbach 13 : 00 Rot-Weiss Essen
Rödinghausen 13 : 00 Wiedenbrück
Schalke 04 II 13 : 00 Bonner SC
Lippstadt 08 13 : 00 Fortuna Köln

Germany – Oberliga

Baden-Württemberg

SGV Freiberg PSTP Lörrach-Brombach
Ilshofen PSTP Stuttgarter Kickers
Sandhausen II PSTP Freiburger FC
Nöttingen PSTP Spfr. Dorfmerkingen
Linx PSTP Rielasingen-Arlen
Bruchsal PSTP Ravensburg
Neckarsulmer SU PSTP CfR Pforzheim
Astoria Walldorf II PSTP Villingen
Reutlingen PSTP Oberachern

Bayern Süd

Türkspor Augsburg PSTP Deisenhofen
Kottern PSTP Donaustauf
Landsberg PSTP Kirchanschöring
Nördlingen PSTP Ismaning
Pullach PSTP Dachau
Ingolstadt II PSTP Schwaben Augsburg

Bremen

Werder Bremen III PSTP Schwachhausen
BTS Neustadt PSTP Borgfeld
Blumenthaler SV PSTP Bremer SV
Aumund-Vegesack PSTP Hastedt

Hamburg

Meiendorfer SV PSTP Sasel
Lohbrügge PSTP Hamm United
Curslack-Neuengamme PSTP Bramfelder SV

Hessen

Viktoria Griesheim PSTP Türk Gücü Friedberg
Rot-Weiß Hadamar PSTP Baunatal
Dietkirchen PSTP Ginsheim
Waldgirmes PSTP FC 1906 Erlensee
Buchonia Flieden PSTP Bad Vilbel
Barockstadt Fulda-Lehn. PSTP Rot-Weiß Walldorf

Niedersachsen

Rotenburger SV 12 : 30 Kickers Emden
TB Uphusen 13 : 00 Spelle-Venhaus
Ramlingen / Ehlershausen 13 : 00 Gifhorn
Wolfenbüttel 13 : 00 BW Schwalbe Tündern

Nordost-Nord

RSV Eintracht 12 : 30 Rostocker FC
Staaken 13 : 00 BSC Süd 05
Torgelower SV Greif 13 : 00 Pampow

Nordost-Süd

Eilenburg 12 : 00 Krieschow
Ludwigsfelde 12 : 30 1. FC Merseburg
Oberlausitz Neugersdorf 12 : 30 International Leipzig
Plauen 12 : 30 Union Sandersdorf
Martinroda 12 : 30 Rot-Weiß Erfurt
VfL Halle 12 : 30 FC Grimma

Rheinland-Pfalz / Saar

Eintracht Trier PSTP Gonsenheim
Kaiserslautern II PSTP Mülheim-Kärlich
Röchling Völklingen PSTP Eppelborn
Eisbachtal PSTP Salmrohr
FV Engers 07 PSTP Karbach
Hassia Bingen PSTP Koblenz
Jägersburg PSTP Pfeddersheim
Diefflen PSTP Arminia Ludwigshafen
Wormatia Worms PSTP Elversberg II
Emmelshausen PSTP Alemannia Waldalgesheim

Schleswig-Holstein

Bordesholm PSTP Frisia 03 Risum-Lindholm
Altenholz PSTP Weiche Flensburg II
Husumer SV PSTP Kronshagen
Dornbreite Lübeck PSTP Lübeck II
Union Neumünster PSTP Oldenburger SV

Germany – Reg. Cup Niederrhein

MSV Düsseldorf 15 : 00 Rot-Weiß Oberhausen

Germany – U19 Bundesliga

Nord / Nordost

Magdeburg U19 10 : 00 Hallescher FC U19
Chemnitzer FC U19 10 : 00 Osnabrück U19
Dynamo Dresden U19 10 : 00 Wolfsburg U19
Energie Cottbus U19 10 : 00 Holstein Kiel U19
Union Berlin U19 11 : 00 Viktoria Berlin U19
Werder Bremen U19 12 : 00 St. Pauli U19
Hamburger SV U19 13 : 00 Hertha BSC U19

Süd / Südwest

Saarbrücken U19 10 : 00 Ingolstadt U19
Darmstadt 98 U19 10 : 00 Freiburg U19
Kickers Offenbach U19 10 : 00 Mainz 05 U19
Karlsruher SC U19 11 : 00 Kaiserslautern U19
Ulm U19 11 : 00 Augsburg U19
Greuther Fürth U19 12 : 00 Astoria Walldorf U19
Eintracht Frankf U19 12 : 00 Nürnberg U19
Heidenheim U19 12 : 00 Stuttgart U19

West

Borussia Dortmund U19 10 : 00 Bayer Leverkusen U19
Köln U19 10 : 00 Viktoria Köln U19
RW Oberhausen U19 10 : 00 Borussia M’bach U19
Arminia Bielefeld U19 13 : 30 Bochum U19

Germany – U17 Bundesliga

Nord / Nordost

St. Pauli U17 10 : 00 Carl Zeiss Jena U17
Chemnitzer FC U17 10 : 00 Eintracht Braunsch U17
Hamburger SV U17 11 : 00 Hannover 96 U17
Energie Cottbus U17 11 : 00 Hertha BSC U17
Wolfsburg U17 12 : 00 RB Leipzig U17
Viktoria Berlin U17 12 : 00 Union Berlin U17
Hallescher FC U17 12 : 00 Dynamo Dresden U17
Werder Bremen U17 13 : 00 Holstein Kiel U17

Süd / Südwest

1860 München U17 09 : 00 Bayern München U17
Freiburg U17 09 : 30 Augsburg U17
FSV Frankfurt U17 10 : 00 Heidenheim U17
Stuttgart U17 11 : 30 Nürnberg U17
Mainz 05 U17 12 : 00 Stuttgarter K’rs U17
Darmstadt 98 U17 14 : 00 Hoffenheim U17

West

Fortuna Köln U17 10 : 00 Schalke 04 U17
Rot-Weiss Essen U17 10 : 00 Bayer Leverkusen U17
Hennef 05 U17 12 : 00 Bochum U17
Borussia M’bach U17 12 : 00 Preußen Münster U17
Paderborn U17 15 : 00 Köln U17

Germany – Regionalliga Women

Südwest

Dirmingen 16 : 00 Göttelborn

West

Warbeyen 14 : 30 Bökendorf

Greece – Super League 1

Asteras Tripolis 13 : 00 Volos NFC
PAS Giannina 15 : 15 Panaitolikos
Panathinaikos 17 : 30 Atromitos

Greece – Super League 2

Karaiskakis Levadiakos
OF Ierapetra Diagoras
Chania Doxa Dramas
Panachaiki Trikala
Ergotelis Ionikos
Apollon Larissa Xanthi

Guatemala – Liga Nacional

Iztapa 17 : 00 Cobán Imperial
Santa Lucía 19 : 05 Guastatoya
Comunicaciones 21 : 10 Sacachispas

Guatemala – Primera Division

Aurora 19 : 00 Comunicaciones II

Haiti – Ligue Haïtienne

Capoise Arcahaie
Cosmopolites Rivartibonitienne

Hong Kong – Sapling Cup

Resources Capital 07 : 00 Southern District
Happy Valley 09 : 30 Eastern

Hungary – NB I

Paksi SE 13 : 45 Puskás
Budafoki MTE 16 : 00 Honvéd
MTK 18 : 45 Fehérvár

Hungary – U19 League

Nyíregyháza Sp. U19 Illés Akadémia U19
Vasas U19 08 : 30 Puskás Akadémia U19
Ferencváros U19 09 : 00 Honvéd U19
MTK U19 10 : 00 Győri ETO U19
Paksi U19 12 : 00 Debrecen U19
Diósgyőr U19 13 : 00 Fehérvár U19

Hungary – Nöi NB I

Kelen Ferencváros
Viktória Szombathely 13 : 00 Astra Hungary
Diósgyőri VTK 13 : 00 Szent Mihály

Hungary – Nöi NB II

Keleti

Nyírség Soroksár
Újpest Nyiregyháza Spartacus
Hatvan CANC Hajdúszoboszló
Nagymágocs 12 : 00 Kazincbarcika

Nyugati

ZTE 11 : 00 Fehérvár
Levegő-Energia 14 : 00 PELC-Nyárád

Iceland – 2. Deild

Völsungur 13 : 30 Dalvík / Reynir
Thróttur Vogar 13 : 30 ÍR
Haukar 13 : 30 Kári
Fjardabyggd 13 : 30 Njardvík
Selfoss 13 : 30 Vídir
Kórdrengir 13 : 30 KF

Iceland – 3. Deild

Vængir Júpiters 13 : 30 Álftanes
Augnablik 13 : 30 KV
KFG 13 : 30 Ellidi
Einherji 13 : 30 Tindastóll
Reynir 13 : 30 Ægir
Höttur / Huginn 13 : 30 Sindri

Indonesia – Liga 1

PSIS Semarang PSTP Persib

Iran – Persian Gulf Pro League

Shahr Khodrou 12 : 20 Machine Sazi
Gol Gohar 12 : 50 Sepahan
Nassaji Mazandaran PSTP Tractor
Esteghlal 13 : 00 Mes Rafsanjan
Sepahan PSTP Aluminium Arak
Naft Masjed Soleyman PSTP Saipa
Sanat Naft 13 : 15 Paykan
Foolad PSTP Esteghlal

Israel – Ligat ha’Al

Maccabi Netanya 13 : 00 Hapoel Haifa
Maccabi Haifa 16 : 45 Ashdod
Bnei Yehuda 18 : 30 Beitar Jerusalem

Israel – Liga Alef

North A

Ihud Bnei Mejdel Krum Maccabi Ironi Tamra
Hapoel Bnei Fureidis Tira

North B

Ironi Baka El Garbiya Hapoel Migdal HaEmek
Hapoel Bnei Zalafa Daburiyya Osama
Hapoel Kaukab Hapoel Bnei Ar’ara ‘Ara

Israel – Liga Bet

North A

Ihud Bnei Shfaram Ironi Bnei Kabul
Maccabi Ironi Yafia Elnahada Nazareth
Ahi Akko Hapoel Ironi Safed
Ahva Kafr Manda Beitar Nahariya

North B

MS Kfar Kama Maccabi Nujeidat Ahmed
Maccabi Neve Sha’anan Ihud Bnei Kfar Kara
Hapoel Ramot Menashe Beitar Haifa
Hapoel Tirat HaCarmel Ihud Bnei Baka

South A

Shimshon Bnei Taibe Hapoel Kiryat Ono
Beitar Petah Tikva Hapoel Kfar Bara
Shimshon Tel Aviv Hapoel Qalansawe
Beitar Ramat Gan Beitar Kfar Saba

South B

Beitar Ironi Kiryat Gat Arad
Maccabi Kiryat Malachi Bnei Eilat
Beitar Yavne Ironi Modi’in
Hapoel Gedera Hapoel Merhavim
Tzeirey Rahat Maccabi Ironi Netivot
Beitar Ashdod Beitar Ir Ma’ale Adumim
MS Be’er Sheva Hapoel Lod
Shikun HaMizrah MS Jerusalem

Italy – Serie B

Cosenza 13 : 00 Brescia
Cremonese 13 : 00 Vicenza
Monza 13 : 00 Frosinone
Pisa 13 : 00 Ascoli
Pordenone 13 : 00 Chievo
Empoli 15 : 00 Reggina

Italy – Serie C

Girone A

Giana Erminio 14 : 00 Piacenza
Grosseto 14 : 00 Carrarese
Renate 17 : 30 Lecco
Pergolettese 19 : 45 Pro Vercelli

Girone B

Fano 14 : 00 Südtirol
Carpi 14 : 00 Legnago Salus
Cesena 14 : 00 Fermana
Gubbio 14 : 00 Triestina

Girone C

Cavese 14 : 00 Ternana

Italy – Campionato Primavera 1

Atalanta U19 09 : 00 Cagliari U19
Lazio U19 10 : 00 Milan U19
Juventus U19 12 : 00 Sassuolo U19
Ascoli U19 13 : 30 Sampdoria U19
Empoli U19 13 : 30 Bologna U19
SPAL U19 14 : 00 Roma U19

Italy – Campionato Primavera 2

Group A

Brescia U19 13 : 30 Reggiana U19
Cittadella U19 13 : 30 Chievo Verona U19
Cremonese U19 13 : 30 Parma U19
Vicenza U19 13 : 30 Venezia U19
Monza U19 13 : 30 Pordenone U19
Udinese U19 13 : 30 Verona U19

Group B

Cosenza U19 14 : 00 Pisa U19
Frosinone U19 14 : 00 Napoli U19
Lecce U19 14 : 00 Virtus Entella U19
Reggina U19 14 : 00 Benevento U19
Salernitana U19 14 : 00 Crotone U19
Spezia U19 14 : 00 Pescara U19

Italy – Campionato Primavera 3

Girone A

Como U19 PSTP Alessandria U19
Lecco U19 PSTP Novara U19
Pro Patria U19 PSTP Renate U19
Pro Sesto U19 PSTP Pro Vercelli U19

Girone B

Legnago Salus U19 PSTP Triestina U19
Padova U19 PSTP FeralpiSalò U19
Pergolettese U19 PSTP AlbinoLeffe U19
Südtirol U19 PSTP Virtus Verona U19

Girone C

Imolese U19 PSTP Carpi U19
Mantova U19 PSTP Cesena U19
Modena U19 PSTP Piacenza U19
Ravenna U19 PSTP San Marino U19

Girone D

Arezzo U19 PSTP Grosseto U19
Carrarese U19 PSTP Lucchese U19
Olbia U19 PSTP Pontedera U19
Pistoiese U19 PSTP Viterbese Castrense U19

Girone E

Fano U19 PSTP Ternana U19
Fermana U19 PSTP Sambenedettese U19
Matelica U19 PSTP Perugia U19
Vis Pesaro U19 PSTP Teramo U19

Girone F

Avellino U19 PSTP Cavese U19
Casertana U19 PSTP Turris U19
Foggia U19 PSTP Potenza Calcio U19
Juve Stabia U19 PSTP Paganese U19

Girone G

Catanzaro U19 PSTP Bari U19
Monopoli U19 PSTP Catania U19
Palermo U19 PSTP Vibonese U19
Virtus Francavilla U19 PSTP Bisceglie U19

Italy – Serie A Women

Roma 11 : 30 Fiorentina
Napoli 11 : 30 Milan
Florentia 13 : 30 Empoli
Internazionale 13 : 30 Pink Sport Bari

Japan – J2 League

Tokyo Verdy 07 : 00 Tokushima Vortis

Japan – J3 League

Kagoshima United 07 : 00 Roasso Kumamoto

Japan – Japan Football League

Honda 04 : 00 Verspah Oita

Japan – Regional Leagues

Promotion Group A

Blancdieu Hirosaki 01 : 45 Laranja Kyoto
Tochigi City 04 : 30 Hokkaido Tokachi

Promotion Group B

Urayasu 01 : 45 Okinawa SV
Kariya 04 : 30 SRC Hiroshima

Promotion Group C

Miyazaki 01 : 45 Fukui United
FC Tokushima 04 : 30 TIAMO Hirakata

Japan – J-League Cup

Kashiwa Reysol 04 : 05 Tokyo

Japan – Nadeshiko League 1

INAC Kobe Leonessa 04 : 00 Nojima Stella
JEF United 05 : 00 Vegalta Sendai

Japan – Nadeshiko League 2

Harima 04 : 00 Parceiro Nagano
Jumonji Ventus 05 : 00 Elfen Saitama

Jordan – League

Shabab Al Ordon 14 : 00 Al Sareeh
Al Ramtha 16 : 30 Al Faisaly

Kazakhstan – Premier League

Kaisar Kairat
Kyzyl-Zhar PSTP Astana
Okzhetpes PSTP Ordabasy
Taraz PSTP Kairat
Shakhter Karagandy PSTP Tobol
Zhetysu PSTP Kaspiy

Korea Republic – K League 2

Anyang 06 : 00 Suwon
Ansan Greeners 06 : 00 Bucheon 1995
Chungnam Asan 06 : 00 Jeju United
Seoul E-Land 06 : 00 Jeonnam Dragons

Kosovo – Superliga

Arbëria 12 : 30 Besa Pejë

Kuwait – Premier League

Al Salmiyah 14 : 25 Al Nasar
Kazma 14 : 25 Al Tadhamon
Al Arabi 16 : 40 Yarmouk
Burgan 16 : 40 Al Sulaibikhat

Latvia – Virsliga

Jelgava 11 : 00 Valmiera / BSS
Tukums 11 : 00 Riga
Metta / LU 11 : 00 Rīgas FS

Lebanon – Premier League

Shabab El Bourj 12 : 15 Al Ahed
Shabab Al Ghazieh 12 : 15 Shabab Al Sahel
Al Nejmeh 12 : 15 Al Akhaa Al Ahli
Al Ansar 12 : 15 Safa

Luxembourg – Ligue 1 Women

Mamer PSTP Progrès Niederkorn
Wincrange PSTP Wormeldange-Munsbach-CSG
Jeunesse Junglinster PSTP Rosport-Berd-Christnach
Young Boys PSTP Entente Itzig-Canach
Fola Esch PSTP Sporting Bertrange
Bettembourg PSTP Ell
Swift Hesperingen PSTP Racing

Malta – Premier League

Sirens 13 : 00 Tarxien Rainbows

Malta – National Amateur League

Group A

Birzebbuga 13 : 00 Mellieha
Ta’ Xbiex 16 : 15 Zurrieq

Group B

Mdina Knights 13 : 00 Mtarfa
Rabat Ajax 16 : 15 Luqa St. Andrew’s

Group C

Dingli Swallows 13 : 00 St. Venera
Melita 16 : 15 Xghajra Tornados

Malta – Gozo First Division

Xaghra United 14 : 00 Xewkija Tigers

Martinique – Division d’Honneur

Trénelle 00 : 00 RC Saint Joseph
Assaut 00 : 00 US Robert
Club Colonial 00 : 00 Aiglon
RC Lorrain 00 : 00 Club Franciscain
New Star 00 : 00 Essor-Préchotain
Rivière-Pilote 00 : 00 Olympique
Golden Lion 19 : 30 Samaritaine
Monnerot 19 : 30 Golden Star

Mexico – Liga MX

Puebla 01 : 30 Atlético San Luis
Juárez 03 : 30 América

Mexico – Liga Premier Serie A

Mineros de Fresnillo 23 : 00 Reboceros La Piedad
Atlético Saltillo 23 : 30 Durango
Leones Negros 17 : 00 UA Zacatecas
Aguacateros CDU 22 : 00 Cuautla

Mexico – U20 League

Guadalajara U20 15 : 00 Monterrey U20
Cruz Azul U20 15 : 00 Pumas UNAM U20
Pachuca U20 15 : 30 Necaxa U20
Tigres UANL U20 16 : 30 Atlas U20

Mexico – U17 League

Tigres UANL U17 15 : 00 Atlas U17
Cruz Azul U17 17 : 00 Pumas UNAM U17
Guadalajara U17 17 : 15 Monterrey U17
Pachuca U17 18 : 00 Necaxa U17

Moldova – Divizia Națională

Sheriff 15 : 00 Dacia-Buiucani

Moldova – Divizia A

CSF Bălți 12 : 00 Grănicerul
Cahul 12 : 00 Sucleia
Real Succes 12 : 00 Victoria Bardar

Moldova – Divizia B

North

Codru Călărași II 12 : 00 Cruiz
Visoca 12 : 00 Sîngerei
Mănoilești 12 : 00 FCM Ungheni
Olimpia 12 : 00 Inter Soroca
Pepeni 12 : 00 Edineţ
Bogzești 12 : 00 Rîşcani

South

ARF Ialoveni 12 : 00 Cimişlia
Congaz 12 : 00 Sporting Trestieni
Văsieni 12 : 00 Maiak Chirsova
Socol Copceac 12 : 00 Slobozia Mare
Saksan 12 : 00 CSF Cricova
Academia Viitorul 12 : 00 Sinteza Căuşeni

Montenegro – 1. ŽFL

Mladost 2015 Cvetex
Breznica Ekonomist

Netherlands – Eerste Divisie

De Graafschap 13 : 00 Volendam
Cambuur 15 : 30 Ajax II

Netherlands – Tweede Divisie

Excelsior Maassluis PSTP Scheveningen
GVVV PSTP ASWH
HHC PSTP Quick Boys
IJsselmeervogels PSTP AFC
Volendam II PSTP Spakenburg
Rijnsburgse Boys PSTP Noordwijk
Katwijk PSTP De Treffers
TEC PSTP Kozakken Boys

Netherlands – Derde Divisie

SteDoCo PSTP VVSB
GOES PSTP Barendrecht
Excelsior ’31 PSTP HSV Hoek
DVS ’33 PSTP DOVO
ACV PSTP Harkemase Boys
Ajax Amateurs PSTP ODIN ’59
Sportlust ’46 PSTP Lisse
Staphorst PSTP Sparta Nijkerk
Ter Leede PSTP VVOG

Netherlands – Hoofdklasse

Zaterdag A

Scherpenzeel PSTP Jodan Boys
Rijnvogels PSTP ARC
Zwaluwen PSTP Rijsoord
Achilles Veen PSTP Achilles ’29
Poortugaal PSTP FC ‘s-Gravenzande
Smitshoek PSTP DHSC
SC Feyenoord PSTP Spijkenisse
DUNO PSTP Capelle

Zaterdag B

RKAV Volendam PSTP Genemuiden
Eemdijk PSTP ONS Sneek
Swift PSTP Flevo Boys
AZSV PSTP SDC Putten
DETO Twenterand PSTP Buitenpost
De Dijk PSTP Berkum
Urk PSTP Noordscheschut
HZVV PSTP NSC

Netherlands – Eerste Klasse

Zaterdag A

Argon PSTP Valken ’68
BOL PSTP Monnickendam
Nootdorp PSTP VELO
ZOB PSTP Die Haghe
Honselersdijk PSTP Zwaluwen ’30
Forum Sport PSTP Voorschoten ’97
AFC II PSTP WV-HEDW

Zaterdag B

Heerjansdam PSTP Kloetinge
BVCB PSTP XerxesDZB (Zat)
Nieuwenhoorn PSTP Oranje Wit
Nieuw Lekkerland PSTP RVVH
Terneuzense Boys PSTP Heinenoord
Papendrecht PSTP Neptunus-Schiebroek
Brielle PSTP SHO

Zaterdag C

Zuidvogels PSTP SVL
Montfoort PSTP LRC
Woudenberg PSTP Breukelen
WNC PSTP Huizen
GRC 14 PSTP De Bilt
Roda ’46 PSTP Almkerk
Nivo Sparta PSTP Sliedrecht

Zaterdag D

KHC PSTP DOS Kampen
SVZW PSTP De Merino’s
Hierden PSTP SVI
Go Ahead PSTP SDV Barneveld
DTS Ede PSTP Nunspeet
DZC ’68 PSTP DOS ’37
Apeldoorn PSTP Bennekom

Zaterdag E

Broekster Boys PSTP Zeerobben
Leeuwarder Zwaluwen PSTP Drachtster Boys
Burgum PSTP VV Groningen
Oranje Nassau PSTP WHC
Olde Veste ’54 PSTP Blauw Wit ’34
Pelikaan-S PSTP PKC ’83
Winsum PSTP Balk

Netherlands – U21 Divisie 1

Heerenveen U21 PSTP Feyenoord U21
NEC U21 PSTP ADO Den Haag U21
Groningen U21 PSTP Almere City U21
Twente / Heracles U21 PSTP NAC U21

Netherlands – U21 Divisie 2

PEC Zwolle U21 PSTP Vitesse U21
De Graafschap U21 PSTP Willem II U21
Roda JC U21 PSTP Emmen U21
Alphense Boys U21 PSTP Excelsior U21

Netherlands – U21 Divisie 3

Alexandria ’66 U21 PSTP Go Ahead Eagles U21
Spartaan’20 U21 PSTP Den Bosch U21
Fortuna Sittard U21 PSTP Zeeburgia U21
AFC U21 PSTP VVV / Helmond Sport U21

Netherlands – U21 Divisie 4

Excelsior Maassluis U21 PSTP De Treffers U21
Westlandia U21 PSTP De Dijk U21
Koninklijke HFC U21 PSTP Dordrecht U21
Cambuur U21 PSTP Be Quick 1887 U21
Telstar U21 PSTP MVV U21
Hollandia U21 PSTP Hercules U21
Quick Boys U21 PSTP Eindhoven U21

Netherlands – U18 Divisie 1

Heerenveen U18 PSTP AZ U18
Feyenoord U18 PSTP PEC Zwolle U18
Utrecht U18 PSTP Sparta Rotterdam U18
Ajax U18 PSTP PSV U18

Netherlands – U18 Divisie 2

Volendam U18 PSTP Vitesse U18
NAC U18 PSTP AFC U18
Groningen U18 PSTP Twente / Heracles U18
ADO Den Haag U18 PSTP NEC U18

Netherlands – U18 Divisie 3

Dordrecht U18 PSTP Alphense Boys U18
Willem II U18 PSTP VVV / Helmond Sport U18
De Graafschap U18 PSTP Almere City U18
Koninklijke HFC U18 PSTP Excelsior U18

Netherlands – U18 Divisie 4

Group A – Fall

Cambuur U18 PSTP DEM U18
Zeeburgia U18 PSTP DWS U18
Hollandia U18 PSTP Waterwijk U18
Emmen U18 PSTP Fortuna Wormerveer U18

Group B – Fall

Roda JC U18 PSTP Alexandria ’66 U18
Excelsior Maassluis U18 PSTP Go Ahead Eagles U18
Eindhoven U18 PSTP Den Bosch U18
MVV U18 PSTP Argon U18

Netherlands – Topklasse Women

Wartburgia PSTP Be Quick ’28
DSS PSTP SSS
RVVH PSTP Eindhoven
Rijnvogels PSTP Saestum
DTS Ede PSTP Eldenia
Woezik PSTP Ter Leede

Netherlands – Hoofdklasse Women

Barendrecht PSTP Saestum II
Knickerbockers PSTP Heerenveense Boys
ACV PSTP Oranje Nassau
Stiens PSTP RCL
Reiger Boys PSTP Berkum
Wartburgia II PSTP Sparta / JVOZ

Netherlands – Eerste Klasse Women

Group A

RVVH II PSTP Blauw Geel ’55
Berkel PSTP CSW
IJzendijke PSTP IJFC
Hercules PSTP Sporting ’70
DZC ’68 PSTP Ter Leede II
‘t Gooi PSTP SSS II

Group B

De Weide PSTP Be Quick ’28 II
Klarenbeek PSTP ASC ’62
Helpman PSTP HZVV
Vitesse ’63 PSTP Sint Annaparochie
Winsum PSTP Oranje Nassau II
AZSV PSTP Epe

New Caledonia – Super Ligue

Tiga Sport 02 : 00 Horizon Patho
Hienghène Sport 03 : 00 Kunié
AS Mont-Dore 05 : 00 Ne Drehu

New Zealand – National Women’s League

Central Football 23 : 00 WaiBOP Utd
Capital Football 00 : 00 Southern United
Canterbury United 00 : 00 Auckland Football

North Macedonia – First League

Renova 12 : 30 Shkendija
Struga 12 : 30 Vardar
Borec 12 : 30 Pelister
Akademija Pandev 12 : 30 Belasica
Sileks 12 : 30 Makedonija GjP
Rabotnički 12 : 30 Shkupi
Shkendija PSTP Shkupi
Rabotnički PSTP Makedonija GjP
Sileks PSTP Belasica
Akademija Pandev PSTP Pelister
Borec PSTP Vardar
Struga PSTP Renova

Northern Ireland – Premiership

Ballymena United 15 : 00 Crusaders
Carrick Rangers 15 : 00 Dungannon Swifts
Cliftonville 15 : 00 Warrenpoint Town
Glenavon 15 : 00 Coleraine
Portadown 15 : 00 Linfield
Glentoran 17 : 30 Larne

Northern Ireland – Premiership Development League

Coleraine U20 14 : 00 Glenavon U20
Crusaders U20 14 : 00 Ballymena United U20
Dungannon Swifts U20 14 : 00 Carrick Rangers U20
Larne U20 14 : 00 Glentoran U20
Linfield U20 14 : 00 Portadown U20
Warrenpoint Town U20 14 : 00 Cliftonville U20

Norway – Eliteserien

Mjøndalen 17 : 00 Strømsgodset
Brann 19 : 30 Haugesund

Norway – 1. Division

Strømmen 12 : 00 Stjørdals-Blink
HamKam 14 : 30 Ullensaker / Kisa
Jerv 14 : 30 Grorud