6 January 2021

0
29

France – Ligue 1

Brest 18 : 00 Nice
Lorient 18 : 00 Monaco
Metz 18 : 00 Bordeaux
Nantes 18 : 00 Rennes
Strasbourg 18 : 00 Nîmes
Lille 20 : 00 Angers SCO
Olympique Lyonnais 20 : 00 Lens
Olympique Marseille 20 : 00 Montpellier
Reims 20 : 00 Dijon
Saint-Etienne 20 : 00 PSG

Italy – Serie A

Cagliari 11 : 30 Benevento
Atalanta 14 : 00 Parma
Bologna 14 : 00 Udinese
Crotone 14 : 00 Roma
Lazio 14 : 00 Fiorentina
Sampdoria 14 : 00 Internazionale
Sassuolo 14 : 00 Genoa
Torino 14 : 00 Hellas Verona
Napoli 17 : 00 Spezia
Milan 19 : 45 Juventus

South America – CONMEBOL Libertadores

River Plate 00 : 30 Palmeiras
Boca Juniors 22 : 15 Santos

Spain – La Liga

Athletic Club 20 : 00 Barcelona

Spain – Copa del Rey

Portugalete 11 : 00 Levante
La Nucía 11 : 00 Elche
Socuéllamos 11 : 00 Leganes
Numancia 11 : 00 Almería
Mutilvera 16 : 00 Real Betis
Cultural Leonesa 16 : 00 Granada
Haro Deportivo 16 : 00 Rayo Vallecano
Navalcarnero 16 : 00 Las Palmas
Cornellà 17 : 00 Atletico Madrid
TBC 18 : 00 Osasuna
Deportivo La Coruña 18 : 00 Deportivo Alavés
Burgos 18 : 00 Espanyol
Fuenlabrada 20 : 00 Mallorca
Málaga 20 : 00 Real Oviedo

Africa – CAF Champions League

Zamalek CANC Gazelle
Gor Mahia 12 : 00 Belouizdad
Al Hilal Omdurman 13 : 00 Asante Kotoko
TP Mazembe 13 : 30 Bouenguidi
ES Tunis 14 : 00 Al Ahli Benghazi
CS Sfaxien 14 : 00 MC Alger
Simba 14 : 00 Platinum
Vita Club 14 : 30 Young Buffaloes
Enyimba 14 : 30 Al Merreikh
Wydad Casablanca 16 : 00 Stade Malien Bamako
Horoya 16 : 00 Racing d’Abidjan
Petro de Luanda 16 : 00 Nkana

Africa – CAF Confederation Cup

Esae 13 : 00 Tihad Casablanca
KCCA 13 : 00 AS Kigali
Songo 13 : 00 NAPSA Stars
Al Ahli Tripoli 13 : 30 Monastir
Rivers United 15 : 00 Bloemfontein Celtic
San-Pédro 16 : 00 Jaraaf
Etoile du Sahel 17 : 00 Al Mokawloon
Orlando Pirates 17 : 00 Sagrada Esperança
RSB Berkane 18 : 00 Tevragh-Zeïne
Salitas 18 : 00 Alamal Atbara

Argentina – Liga Profesional Argentina

Atlético Tucumán 00 : 30 Colón

Argentina – Primera Nacional

Sarmiento 20 : 10 Defensores de Belgrano

Argentina – Copa Argentina

Temperley 22 : 10 Deportivo Riestra

Australia – A-League

Western United PSTP Macarthur

Bahrain – Second Division

Al Shabab 15 : 00 Khalidiya
Al Hala 15 : 00 Al Ittihad

Bangladesh – Federation Cup

Abahani Chittagong 10 : 00 Saif

Belgium – First Division A

AS Eupen 19 : 45 Genk

Brazil – Serie A

Botafogo 22 : 15 Athletico Paranaense

Brazil – Serie B

Cuiabá 00 : 30 Juventude

Brazil – Carioca B2

Bela Vista 13 : 00 Barcelona RJ
Queimados 13 : 00 Mesquita
Carapebus PSTP CEAC / Araruama
Itaboraí Profute 18 : 00 Tigres do Brasil
Barra da Tijuca 18 : 00 Casimiro de Abreu
Mageense 18 : 00 Céres
Campo Grande 18 : 00 Barra Mansa
Pérolas Negras 18 : 00 7 de Abril

Brazil – Catarinense 3

Carlos Renaux 19 : 00 Atlético Itajaí
Atlético Catarinense 19 : 00 Orleans
Jaraguá 19 : 00 Batistense

Brazil – Copa do Nordeste

Moto Club MA 00 : 30 CSA

Brazil – Copa do Brasil U17

Sport Recife U17 18 : 00 Flamengo U17
São Paulo U17 19 : 00 Ríver U17
Atlético Mineiro U17 22 : 00 Fluminense U17

Chile – Primera División

Santiago Wanderers 13 : 30 Colo Colo
Unión Española PSTP Coquimbo Unido
La Serena 20 : 00 Everton
Universidad de Chile 22 : 15 O’Higgins

Chile – Primera B

Cobreloa 13 : 00 Deportes Valdivia
Magallanes 21 : 00 Santiago Morning

Chile – Segunda División

Deportes Vallenar 21 : 00 General Velásquez

Congo DR – Ligue 1

Sanga Balende 16 : 00 JSK

Cyprus – 1. Division

Anorthosis 14 : 00 Ethnikos Achna
Omonia Nicosia 16 : 00 Apollon
AEL 18 : 00 AEK Larnaca

Cyprus – 2. Division

Akritas 12 : 30 Digenis Ypsonas
ASIL Lysi 12 : 30 Othellos
Onisilos 12 : 30 Anagennisi Deryneia
Digenis Morphou 12 : 30 Ahironas
Ayia Napa 12 : 30 Aris
AE Zakakiou 12 : 30 EN THOI Lakatamia
Kouris Erimi 12 : 30 Alki Oroklini
PAEEK 12 : 30 Xylotympou
Omonia Psevda 12 : 30 Omonia Aradippou

Cyprus – 3. Division

ENAD 12 : 30 APEP
Oroklini / Troulloi 12 : 30 Elpida Astromeritis
Elia Lythrodonta 12 : 30 Iraklis Yerolakkou
MEAP Nisou 12 : 30 Ethnikos Assias
Olympiada Lympion 12 : 30 Halkanoras
Peyia 12 : 30 Amathous
Ormideia 12 : 30 APONA Anagias

England – League One

AFC Wimbledon 18 : 30 Wigan Athletic

England – National League N / S

Billericay Town 19 : 45 Oxford City

England – Non League Div One

Isthmian North

Cambridge City PSTP Canvey Island

Isthmian South Central

Bracknell Town PSTP Westfield

England – Counties Leagues

North West Counties League Premier

Longridge Town 19 : 45 Padiham

Northern Counties East League Premier

Handsworth PSTP Maltby Main

Northern League One

Northallerton Town PSTP Guisborough Town

United Counties League Premier

Quorn PSTP Harborough Town
Pinchbeck United PSTP Shepshed Dynamo

England – League Cup

Manchester United 19 : 45 Manchester City

England – London Senior Cup

Clapton 19 : 45 Watford CC

England – Central League Cup

Grimsby Town Res. 13 : 00 Scunthorpe United Res.
Salford City Res. 13 : 00 Walsall Res.

England – FA Youth Cup

Lincoln City U18 19 : 00 Preston North End U18

Ethiopia – Premier League

Awassa Kenema 07 : 00 Welayta Dicha
Dire Dawa Kenema 12 : 00 Bahardar

Germany – 2. Bundesliga

Würzburger Kickers 17 : 30 St. Pauli

Greece – Super League 1

Apollon Smirnis 13 : 00 Panathinaikos
Larissa 15 : 15 PAS Giannina
AEK Athens 15 : 15 Panaitolikos
Asteras Tripolis 17 : 30 Olympiakos Piraeus

Greece – Football League

Niki Volos PSTP Episkopi
Rodos PSTP Aspropyrgos Enosis
Ialysos PSTP Kalamata
Santorini 2020 PSTP Asteras Vlachioti
Kallithea PSTP Egaleo
Apollon Pontou PSTP AEP Kozani
Veria PSTP Triglia FC
Kavala PSTP Almopos
Pierikos PSTP Olympiakos Volos
Panserraikos PSTP Thesprotos

Greece – Gamma Ethniki

Group 1

Apollon Paralimniou PSTP Pandramaikos
Aris Avato PSTP Didymoteicho
Antheias-Aristinou PSTP M. Alexandros Orfaniou
Doxa Neo Sidirochori PSTP Evosmou
Nestos Chrisoupolis PSTP Elpida Sapes
Aetos Orfani PSTP Ethnikos Sochos
Anagennisi Thalassias PSTP Orfeas Xanthi
Ampelokipon Drama PSTP Iraklis Ampelokipon

Group 2

AS Giannitsa PSTP Thermaikos Thermis
PAOK Alexandreia PSTP Nea Kallikrateia
Edessaikos PSTP Poseidon Nea Michaniona
Niki Agkathia PSTP Aetos Varvaras
Anagennisi Plagia PSTP Thyella Sarakinoi
Agrotikos Asteras EM PSTP Ethnikos Giannitsa
Makedonikos Neapolis PSTP M. Alexandros Trikala

Group 3

Elassona PSTP Fikis
Dias Diou PSTP Ethnikos Neou Keramidiou
Anagennisi Karditsas PSTP Iraklis Larissa
Kozani PSTP Sellana
Aetos Makrychoriou PSTP Karitsa
Meteora PSTP Oikonomos
Makedonikos Foufas PSTP Ermis Amyntaio

Guadeloupe – Division d’Honneur

Arsenal PSTP Solidarité Scolaire
Juventus Sainte-Anne PSTP Sport St. François
La Gauloise PSTP Stade Lamentinois

Hong Kong – Reserve Division

Warriors Res. PSTP Pegasus Res.
BC Rangers Res. PSTP Happy Valley Res.

India – Indian Super League

East Bengal 14 : 00 Goa

Iraq – Iraqi League

Naft 11 : 00 Al Shorta
Al Najaf 11 : 00 Al Kahrabaa
Naft Al-Janoob 11 : 00 Al Simawa
Naft Maysan 11 : 00 Al Hudod
Alsinaat Al Kahrabaiya 11 : 00 Naft Al-Wasat
Al Karkh 11 : 00 Al Quwa Al Jawiya
Al Zawra’a 11 : 00 Al Diwaniya
Erbil 11 : 00 Al Talaba
Al-Qasim 11 : 00 Baghdad
Zakho 11 : 00 Al Minaa Basra

Israel – Ligat ha’Al

Bnei Sakhnin 18 : 00 Maccabi Netanya
Hapoel Hadera 18 : 45 Beitar Jerusalem

Italy – Serie D

Group A

Bra 13 : 30 Gozzano
Borgosesia 13 : 30 Castellanzese
Chieri 13 : 30 Saluzzo
Caronnese 13 : 30 Casale
Città di Varese 13 : 30 Arconatese
Folgore Caratese 13 : 30 Fossano
Derthona 13 : 30 Lavagnese
Imperia 13 : 30 Vado
PDHAE 13 : 30 Legnano
Sestri Levante 13 : 30 Sanremese

Group B

Breno 13 : 30 Real Calepina
Caravaggio 13 : 30 Seregno
Crema 13 : 30 Desenzano Calvina
Fanfulla 13 : 30 Virtus Ciserano Bergamo
Nibionnoggiono 13 : 30 Scanzorosciate
Ponte San Pietro 13 : 30 Franciacorta
Sona 13 : 30 Casatese
Tritium 13 : 30 Villa Valle
Vis Nova Giussano 13 : 30 Brusaporto

Group C

Adriese 13 : 30 Belluno
Caldiero Terme 13 : 30 Trento
Montebelluna 13 : 30 Union S. Giorgio-Sedico
Campodarsego 13 : 30 Delta Porto Tolle
Cartigliano 13 : 30 Ambrosiana
Chions 13 : 30 Cjarlins Muzane
Luparense 13 : 30 Union Clodiense
Manzanese 13 : 30 Union Feltre
Mestre 13 : 30 Arzignano Valchiampo
Virtus Bolzano 13 : 30 Este

Group D

Correggese 13 : 30 Seravezza
Ghivizzano Borgo Mozzano 13 : 30 Forlì
Lentigione 13 : 30 Bagnolese
Mezzolara 13 : 30 Pro Livorno
Progresso 13 : 30 Aglianese
Real Forte Querceta 13 : 30 Marignanese
Rimini 13 : 30 Fiorenzuola
Sammaurese 13 : 30 Corticella
Sasso Marconi Zola 13 : 30 Prato

Group E

Montevarchi Calcio 13 : 30 Trastevere
Scandicci 13 : 30 Sangiovannese
Cannara 13 : 30 Flaminia
Follonica Gavorrano 13 : 30 Sinalunghese
Grassina 13 : 30 Tiferno Lerchi
Lornano Badesse 13 : 30 Siena
Montespaccato 13 : 30 Ostia Mare
San Donato Tavarnelle 13 : 30 Pianese
Sporting Trestina 13 : 30 Città di Foligno

Group F

Porto Sant’Elpidio 13 : 30 Olympia Agnonese
CynthiAlbalonga 13 : 30 Castelnuovo Vomano
Real Giulianova 13 : 30 Atletico Terme Fiuggi
Recanatese 13 : 30 Aprilia
FC Rieti 13 : 30 Pineto
San Nicolò 13 : 30 Matese
Tolentino 13 : 30 Montegiorgio
Vastese 13 : 30 Città di Campobasso
Vastogirardi 13 : 30 Castelfidardo Calcio

Group G

Arzachena 13 : 30 Vis Artena
Nola 1925 13 : 30 Afragolese
Giugliano 13 : 30 Savoia
Gladiator 13 : 30 Lanusei
Muravera 13 : 30 Latina
Nocerina 13 : 30 Carbonia
Insieme Formia 13 : 30 Nuova Monterosi
Latte Dolce 13 : 30 Cassino
Team Nuova Florida 13 : 30 Torres

Group H

Audace Cerignola 13 : 30 Sorrento
Bitonto 13 : 30 Picerno
Fidelis Andria 13 : 30 Gravina
Francavilla 13 : 30 Brindisi
Lavello 13 : 30 Puteolana
Molfetta Calcio 13 : 30 Casarano
Portici 13 : 30 Nardò
Taranto 13 : 30 Città di Fasano
Team Altamura 13 : 30 Real Agro Aversa

Group I

Biancavilla 13 : 30 FC Messina
Cittanovese 13 : 30 Gelbison
Acireale 13 : 30 Rotonda
Città Di Sant’Agata 13 : 30 Roccella
Licata 13 : 30 Santa Maria Cilento
Marina di Ragusa 13 : 30 Castrovillari
Messina 13 : 30 Paternò
Rende 13 : 30 Dattilo
Troina 13 : 30 San Luca

Italy – Super Cup Women

Juventus 11 : 00 Roma
Fiorentina 17 : 00 Milan

Jordan – League

Al Faisaly 14 : 00 Al Salt
Aqaba 16 : 30 Al Ahli

Jordan – 1st Division

Mansheyat 12 : 00 Moghayer Al Sarhan
Dar Al Dawaa 12 : 00 Ittihad Al Ramtha
That Ras 12 : 00 Al Yarmouk

Malta – Premier League

Gzira United 16 : 00 Senglea Athletic
Sliema Wanderers 20 : 00 Mosta

Malta – Challenge League

Qrendi 19 : 00 Swieqi United
St. Andrews 20 : 00 Marsaxlokk
Naxxar Lions PSTP Pembroke Athleta

Malta – First Division Women

Mosta 19 : 45 Swieqi United

Northern Ireland – Premiership Development League

Dungannon Swifts U20 PSTP Cliftonville U20
Linfield U20 PSTP Glenavon U20
Portadown U20 PSTP Glentoran U20
Larne U20 PSTP Ballymena United U20

Portugal – Segunda Liga

Leixões 18 : 00 UD Oliveirense

Portugal – Campeonato de Portugal Prio

Group B

Rio Ave II 15 : 00 Vitória Guimarães II

Group C

Marítimo II 11 : 00 Trofense
Salgueiros 15 : 00 Vila Real

Group E

Vitória de Sernache 15 : 00 Sertanense
Alcains 18 : 30 União de Leiria
GRAP 19 : 30 Oleiros

Group H

Louletano 20 : 00 Lagos

Qatar – Second Division

Al Markhiya 14 : 30 Al Mesaimeer
Muaither 14 : 30 Al Shahaniya

Saudi Arabia – Division 1

Arar 12 : 20 Al Khaleej
Al Ta’ee 12 : 35 Najran
Al-Thuqbah 14 : 40 Hajer
Al Nahdha 14 : 40 Al Jeel
Jeddah 15 : 30 Al-Kawkab

Scotland – Football League

Dalbeattie Star 19 : 45 Cumbernauld Colts

South Africa – PSL

SuperSport United 15 : 00 Chippa United

Spain – Segunda B

Prat 11 : 00 FC Andorra

Spain – Tercera Division

Group 1

Villalbés 15 : 00 Polvorín

Group 17

San Juan Mozarrifar CANC Binéfar
Villanueva CF 10 : 30 Épila
Almudévar 11 : 00 Sariñena
CDJ Tamarite 11 : 00 Illueca
Valdefierro 11 : 00 Cariñena
Real Zaragoza II 14 : 30 Huesca II
Brea 15 : 00 Calamocha
Barbastro 15 : 00 Cuarte
Fraga 15 : 00 Teruel
Utebo 15 : 30 Sabiñánigo
Borja 15 : 30 Robres
Atlético Monzón 15 : 30 Belchite 97

Group 18

Manzanares Huracán Balazote
Albacete II La Roda
Calvo Sotelo 11 : 00 La Solana
Guadalajara 11 : 00 Marchamalo
Azuqueca 11 : 00 Illescas
Conquense 11 : 00 Toledo
Atlético Ibañés 15 : 00 Almansa
Torrijos 15 : 00 Villacañas
Quintanar del Rey 15 : 30 Manchego
Tarancón 15 : 30 Pedroñeras

Group 2

Navarro 11 : 00 Gijón Industrial
Llanera 14 : 45 Praviano
Valdesoto 15 : 00 Condal

Group 7

Trival Valderas 10 : 30 Villaverde-Boetticher

Group 8

Peñaranda PSTP Becerril Campos

Group 9

Maracena 11 : 00 Real Jaén

Spain – Autonómicas

Baleares – Ibiza

Formentera II 11 : 00 Bahía de San Agustín
Peña Deportiva II 16 : 00 Inter Ibiza
Luchador 17 : 00 Penya Independent
Atlético Jesús 17 : 00 PE Sant Jordi II
Sant Josep 17 : 00 Santa Gertrudis

C Valenciana – Gr 4

Sueca 10 : 30 Alginet
L’Alcudia de Crespins 15 : 15 Canals

Castilla LM – Gr 1

Membrilla 11 : 00 Sporting La Gineta

Castilla LM – Gr 2

Orgaceño 15 : 30 Urda

Castilla LM – Gr 3

Yuncos 15 : 00 Mocejón

Spain – División de Honor Juvenil

Athletic Club U19 10 : 30 Leioa U19
Aurrerá Vitoria U19 11 : 00 Deportivo Alavés U19

Spain – Liga Nacional Juvenil

Group 15

Manchego U19 16 : 30 Sporting Alcázar U19

Group 5

Tedeón U19 10 : 30 Calahorra U19

Spain – Primera División Femenina

Real Sociedad Athletic Club
Real Madrid Madrid
Eibar Logroño
Santa Teresa Sporting de Huelva
Real Betis 11 : 00 Sevilla
Rayo Vallecano 15 : 15 Atlético Madrid
Barcelona 17 : 00 Espanyol
Valencia 17 : 30 Levante

Spain – Segunda División Femenina

Sporting Gijón 10 : 45 Parquesol

Spain – Primera Nacional Femenina

Hispalis 16 : 00 Santa Teresa II

Thailand – Thai League 3

BKK-Perimeter

Bangkok 08 : 30 Army
Grakcu Sai Mai United 08 : 30 Welfare Royal Air Force
Prime Bangkok 08 : 30 Muangnont
Inter Bangkok 08 : 30 Chamchuri United
Samut Prakan 08 : 30 Kasem Bundit University
North Bangkok University 09 : 00 Siam
Nonthaburi 11 : 00 Thonburi United

East

ACDC 08 : 30 Kabin United
Pattaya Discovery 08 : 30 Royal Thai Fleet
Rayong United 08 : 30 Kohkwang
Chanthaburi 10 : 00 Bankhai United
Sa Kaeo City 10 : 00 Banbueng
Cha Choeng Sao 11 : 30 Marines Eureka

North

Northern Tak United 08 : 30 Kamphaeng Phet
Wat Bot City 08 : 30 Nan
Chiangrai 09 : 00 Phitsanulok
Maejo United 09 : 00 See Kwae
Uttaradit 09 : 00 Chiangrai Lanna

North East

Mahasarakham United 08 : 30 Sakon Nakhon
Ubon Kruan Apat 09 : 00 Chaiyaphum United
Surin Sugar 09 : 00 Yasothon
Udon United 09 : 00 Khonkaen Mordindang
Huai Thalaeng United 11 : 00 Muang Loei United

South

Pattani 08 : 30 Surat Thani City
Krabi 09 : 00 Nakhon Si United
Surat Thani FC 09 : 00 Nara United
Songkhla 09 : 15 Jalor City
Trang 11 : 00 Phattalung
Patong City 11 : 00 Satun United

West

Kanjanapat Group 08 : 30 Assumption United
Samut Songkhram 08 : 30 Raj Pracha
Kanchanaburi 08 : 30 Pathum Thani University
Bang Pa-in 08 : 30 Saraburi United
IPE Samut Sakhon 08 : 30 Ang Thong
Hua Hin City 09 : 00 Muangkan United

Turkey – Süper Lig

Denizlispor 10 : 30 Kayserispor
Istanbul Basaksehir 13 : 00 BB Erzurumspor
Gençlerbirliği 13 : 00 Hatayspor
Trabzonspor 13 : 00 Göztepe
Beşiktaş 16 : 00 Rizespor
Antalyaspor 16 : 00 Fatih Karagümrük

Turkey – 2. Lig

Beyaz

Hekimoğlu Trabzon 10 : 00 Ankara Demirspor
Hacettepe 10 : 00 İnegölspor
Gümüşhanespor 10 : 00 Kocaelispor
24 Erzincanspor 10 : 00 Sancaktepe FK
Sarıyer 10 : 00 Çorum FK
Zonguldak Kömürspor 10 : 00 Afjet Afyonspor
Kahramanmaraşspor 10 : 00 Amed
Uşak Spor 10 : 00 Niğde Anadolu
Şanlıurfaspor 10 : 00 Ergene Velimeşespor

Kırmızı

Kırşehir Belediyespor 10 : 00 Kardemir Karabükspor
Sivas Belediyespor 10 : 00 Elazığspor
Bodrumspor 10 : 00 Turgutluspor
Kırklarelispor 10 : 00 Tarsus İdman Yurdu
Pendikspor 10 : 00 Bayburt ÖİS
Vanspor FK 10 : 00 Eyüpspor
Mamak 10 : 00 Serik Belediyespor
Karacabey Belediyespor 10 : 00 Etimesgut Belediyespor
Sakaryaspor 10 : 00 Kastamonuspor
Pazarspor 10 : 00 1922 Konyaspor

Turkey – 3. Lig

Group 2

Tokatspor 09 : 00 Kahta 02 Spor
Çengelköyspor 10 : 00 Fethiyespor
Yozgatspor 1959 10 : 00 Karaman Belediyespor
Nazilli Belediyespor 10 : 00 Yomraspor
Ağrı 1970 10 : 00 Ceyhanspor
Darıca Gençlerbirliği 10 : 00 Tepecikspor
Belediye Kütahyaspor 10 : 00 İskenderun
Halide Edip Adıvar 10 : 00 Mardin Fosfat

Group 3

Çarşambaspor 10 : 00 Esenler Erokspor
Somaspor 10 : 00 Isparta 32 Spor
Batman Petrolspor 10 : 00 Osmaniyespor
İçel İdmanyurdu Spor 10 : 00 Altındağ Spor
Cizrespor 10 : 00 Yalovaspor
Arhavispor 10 : 00 Gölcükspor
Karşıyaka 10 : 00 Erbaaspor
Çatalcaspor 10 : 00 Elazığ Karakoçan FK

Group 4

Silivrispor 10 : 00 Bayrampaşaspor
68 Aksaray Belediyespor 10 : 00 1954 Kelkit Belediyespor
Bergama Belediyespor 10 : 00 Sultanbeyli Belediyespor
Muğlaspor 10 : 00 Kestelspor
Adıyaman 1954 10 : 00 Karaköprü Belediyespor
Modafen 10 : 00 52 Orduspor
Kozan Spor FK 10 : 00 Bursa Yıldırımspor

World – Club Friendlies

Sparta Praha 10 : 00 Chrudim
Sparta Praha 12 : 00 Chrudim