6 December 2020

0
98

England – Premier League

West Bromwich Albion 12 : 00 Crystal Palace
Sheffield United 14 : 15 Leicester City
Tottenham Hotspur 16 : 30 Arsenal
Liverpool 19 : 15 Wolverhampton Wanderers

France – Ligue 1

Lille 12 : 00 Monaco
Angers SCO 14 : 00 Lorient
Bordeaux 14 : 00 Brest
Dijon 14 : 00 Saint-Etienne
Nantes 14 : 00 Strasbourg
Reims 16 : 00 Nice
Metz 20 : 00 Olympique Lyonnais

Germany – Bundesliga

Werder Bremen 14 : 30 Stuttgart
Schalke 04 17 : 00 Bayer Leverkusen

Italy – Serie A

Hellas Verona 11 : 30 Cagliari
Parma 14 : 00 Benevento
Roma 14 : 00 Sassuolo
Udinese 14 : 00 Atalanta
Crotone 17 : 00 Napoli
Sampdoria 19 : 45 Milan

Netherlands – Eredivisie

Feyenoord 11 : 15 Heracles
AZ 13 : 30 Groningen
Utrecht 13 : 30 ADO Den Haag
Heerenveen 15 : 45 PSV

Scotland – Premiership

Ross County 12 : 00 Rangers
Celtic 15 : 00 St. Johnstone

Spain – La Liga

Granada 13 : 00 Huesca
Osasuna 15 : 15 Real Betis
Villarreal 17 : 30 Elche
Deportivo Alavés 20 : 00 Real Sociedad

Africa – CAF Champions League

Le Messager Ngozi 13 : 00 Young Buffaloes
Al Hilal Omdurman 13 : 00 Vipers
Al-Nasr 13 : 45 Belouizdad
Enyimba 15 : 00 Rahimo
Asante Kotoko 15 : 00 Nouadhibou
ASKO de Kara 15 : 30 Racing d’Abidjan
Teungueth 17 : 00 Armed Forces

Africa – CAF Confederation Cup

AS Kigali 01 : 00 Orapa United
Fasil Kenema 13 : 00 Monastir
Green Eagles 13 : 00 Musongati
Renaissance 14 : 00 CI Kamsar
Horseed 14 : 00 Al-Ittihad
Al-Rabita 14 : 00 Namungo
Bravos do Maquis 14 : 00 Étoile du Congo
Cotonsport 14 : 30 Unisport
Rivers United 15 : 00 Futuro Kings
Tevragh-Zeïne 16 : 00 Kaloum Star

Africa – COSAFA U20 Championship

Mozambique U20 10 : 30 Zimbabwe U20
Lesotho U20 13 : 30 South Africa U20
Botswana U20 13 : 30 Angola U20

Albania – 2nd Division

Spartaku Tiranë CANC Mirdita

Andorra – 1a Divisió

Penya Encarnada 11 : 00 Inter Club d’Escaldes
Engordany 13 : 00 Atlètic Club d’Escaldes
Sant Julià 15 : 00 FC Santa Coloma
UE Santa Coloma 17 : 00 Carroi

Andorra – 2a Divisió

Ordino 11 : 00 La Massana
Jenlai 14 : 00 Atlètic Amèrica
Ranger’s 17 : 00 UE Santa Coloma II

Argentina – Liga Profesional Argentina

River Plate 00 : 30 Godoy Cruz
Independiente 20 : 10 Defensa y Justicia
Talleres de Córdoba 22 : 20 Boca Juniors

Argentina – Primera Nacional

Lower Table Round

Guillermo Brown 20 : 10 Mitre Santiago d. Estero
San Martín San Juan 21 : 00 Barracas Central

Upper Table Round

Defensores de Belgrano 20 : 10 San Martín Tucumán
Agropecuario 22 : 00 Temperley

Argentina – Primera C

Deportivo Laferrere 20 : 10 General Lamadrid

Argentina – Primera A

Excursionistas SAT
Huracán Gimnasia La Plata
Rosario Central UAI Urquiza
Defensores de Belgrano Platense
Independiente San Lorenzo
El Porvenir Estudiantes La Plata
Racing Club River Plate
Villa San Carlos Lanús

Armenia – Premier League

Pyunik 10 : 30 Ararat-Armenia
Urartu 13 : 00 Ararat

Armenia – First League

Sevan 10 : 00 Ararat-Armenia II

Asia – AFC Champions League

1st Group F 10 : 00 2nd Group E
1st Group E 14 : 00 2nd Group F

Asia – AFC U16 Championship

1st Group C PSTP 2nd Group D
1st Group D PSTP 2nd Group C

Australia – Victoria NPL Youth League

Avondale Heights U20 CANC Oakleigh Cannons U20
Green Gully U20 CANC St. Albans Saints U20
Melbourne Knights U20 CANC Port Melbourne U20
Heidelberg United U20 CANC South Melbourne U20
Altona Magic U20 CANC Hume City U20
Bentleigh Greens U20 CANC Eastern Lions U20
Dandenong City U20 CANC Dandenong Thunder U20

Austria – Bundesliga

Hartberg 13 : 30 Rapid Wien
Swarovski Tirol 13 : 30 Wolfsberger AC
LASK 16 : 00 Ried

Austria – 2. Liga

Lafnitz 09 : 30 Blau-Weiß Linz

Azerbaijan – Premyer Liqa

Qəbələ Qarabag
Zira Sumqayıt

Belgium – First Division A

Genk 12 : 30 Antwerp
Beerschot 15 : 00 AS Eupen
Standard Liège 17 : 15 Mechelen
KV Oostende 19 : 45 Gent

Belgium – First Division B

Westerlo 15 : 00 Lommel
RWDM 19 : 00 Deinze

Belgium – First Amateur Division

Sint-Eloois-Winkel PSTP Knokke
Tienen PSTP Liège
URSL Visé PSTP Francs Borains

Belgium – Second Amateur Division

ACFF

Ganshoren PSTP Jette
US Givry PSTP Warnant
Verlaine PSTP Solières Sport
Acren-Lessines PSTP Waremme

VFV A

Zelzate PSTP Sparta Petegem
Merelbeke PSTP Ninove
Voorwaarts Zwevezele PSTP Ronse
Westhoek PSTP KRC Gent
Gullegem PSTP Toekomst Menen
Olsa Brakel PSTP Oudenaarde

VFV B

Bocholt PSTP Diegem Sport
Pepingen-Halle PSTP Cappellen
Olympia Wijgmaal PSTP Londerzeel
Spouwen-Mopertingen PSTP Eendracht Aalst

Belgium – Third Amateur Division

ACFF A

SG-Tertre-Hautrage PSTP Braine
Stockel PSTP Rapid Symphorinois
Binche PSTP Aische
Gosselies Sports PSTP Entité Manageoise
Crossing Schaerbeek PSTP Tournai

ACFF B

Gouvy PSTP Sprimont
Herstal PSTP Habay-la-Neuve
Mormont PSTP Marloie Sport
Aywaille PSTP Wanze / Bas-Oha
Jodoigne PSTP Stade Disonais
Huy PSTP Oppagne-Wéris

VFV A

Bambrugge PSTP VW Hamme
Lochristi PSTP Avanti
Voorde Appelterre PSTP Wolvertem Merchtem

VFV B

Berlaar-Heikant PSTP Diest
Eendracht Termien PSTP Wellen

Belgium – Provincial

Brabant – ACFF

Saint-Josse PSTP Sporting Bruxelles
NSeth Berchem PSTP Stade Everois
Union Lasne-Ohain PSTP Genappe
Etterbeek PSTP Nivellois
BX Brussels PSTP Walhain
Léopold PSTP Sportive Brainoise
Kosova Schaerbeek PSTP FC Schaerbeek

Brabant – VFV

Grimbergen PSTP Tervuren-Duisburg
Sporting Kampenhout PSTP Bodegem Kapelle United
Linden PSTP Wambeek
Melsbroek PSTP Veltem
Bertem-Leefdaal PSTP Borght-Humbeek

Hainaut

Snef-Tyber PSTP Le Roeulx
RAS Monceau PSTP Antoing
Belœil PSTP Morlanwelz
Solre-sur-Sambre PSTP Ransart
Soignies Sports PSTP Excelsior Biévène
Houdeng PSTP Gilly
Molenbaix PSTP Péruwelz
Montignies PSTP Hornu

Luxembourg

Vaux-Noville PSTP Jeunesse Freylangeoise
Arlon CANC Bastogne
Florenville PSTP Longlier
RAC Saint-Mard PSTP Aubange

Namur

Chevetogne PSTP Meux II
Wallonne Ciney PSTP ES de la Molignée
Biesme PSTP Condruzien
Fernelmont-Hemptinne PSTP Spy
US Dinantaise PSTP Loyers
Nismes PSTP Beauraing
Flavion-Morialmé PSTP Malonne
Andennais PSTP Grand-Leez

Oost-Vlaanderen

Denderhoutem PSTP Dendermonde
HO Kalken PSTP Munkzwalm
Jong Zulte PSTP Berlare
Lokeren Doorslaar PSTP Eendracht Zele
Grembergen PSTP Elene-Grotenberge

West-Vlaanderen

Oostnieuwkerke PSTP Diksmuide
Racing Waregem PSTP Sparta Heestert
Wielsbeke PSTP SC Zonnebeke
Sassport Boezinge PSTP Eendracht Wervik
Blankenberge PSTP Lauwe
Excelsior Zedelgem PSTP Rumbeke

Belgium – Second Division Women

Olympic Charleroi PSTP Alken

Bermuda – Premier League

Devonshire Colts 19 : 00 Dandy Town Hornets
X-Roads Warriors 19 : 00 Robin Hood
St. George’s Colts 19 : 00 SBRC
Southampton Rangers 19 : 00 Somerset Trojans

Bolivia – Primera División

Atlético Palmaflor 19 : 00 Nacional Potosí
Real Potosí 21 : 15 The Strongest

Brazil – Serie A

Coritiba 00 : 00 RB Bragantino
Grêmio 19 : 00 Vasco da Gama
Santos 19 : 00 Palmeiras
Atlético Mineiro 21 : 15 Internacional

Brazil – Serie B

Cruzeiro 00 : 00 Brasil de Pelotas
Cuiabá 01 : 00 Botafogo SP
Figueirense 19 : 00 Náutico

Brazil – Serie D

4th Group 2 1st Group 1
3rd Group 1 2nd Group 2
4th Group 1 1st Group 2
3rd Group 2 2nd Group 1
4th Group 4 1st Group 3
3rd Group 3 2nd Group 4
4th Group 3 1st Group 4
3rd Group 4 2nd Group 3
4th Group 6 1st Group 5
3rd Group 5 2nd Group 6
4th Group 5 1st Group 6
3rd Group 6 2nd Group 5
4th Group 8 1st Group 7
3rd Group 7 2nd Group 8
4th Group 7 1st Group 8
3rd Group 8 2nd Group 7

Brazil – State Leagues

Matogrossense

Cuiabá 19 : 00 Luverdense

Baiano 2

UNIRB 18 : 10 Colo Colo

Brazil – Catarinense 2

Metropolitano 18 : 00 Barra
Caçador 18 : 00 Hercílio Luz
Próspera Criciuma 18 : 00 Camboriú
Fluminense SC 18 : 00 NEC
Guarani de Palhoça 18 : 00 Internacional SC

Brazil – Pernambucano 2

Vera Cruz 18 : 00 Íbis
Centro Limoeirense 18 : 00 Porto
Sete de Setembro PE 18 : 00 Ypiranga PE

Brazil – Sergipano 2

Socorro SC 18 : 15 Maruinense
Socorrense 18 : 15 Barra SE
Boquinhense 18 : 15 Estanciano
Olímpico SE 18 : 15 Independente Simão Dias

Brazil – CBF Brasileiro U20

Santos U20 18 : 00 Palmeiras U20
Bahia U20 18 : 30 Goiás U20
Botafogo U20 18 : 30 Sport Recife U20
Ceará U20 18 : 30 São Paulo U20
Flamengo U20 18 : 30 Vitória U20
Grêmio U20 18 : 30 Cruzeiro U20
Vasco da Gama U20 18 : 30 América Mineiro U20
Corinthians U20 19 : 00 Internacional U20

Brazil – Gaúcho Women

Internacional RS João Emílio
Grêmio Oriente

Brazil – Pernambucano Women

Íbis 18 : 00 Sport Recife
Ferroviário Bezerros 18 : 00 Náutico

Bulgaria – First League

Botev Vratsa 10 : 15 Lokomotiv Plovdiv
Botev Plovdiv 12 : 30 CSKA Sofia
Slavia Sofia 14 : 45 Ludogorets

Bulgaria – Third League

Levski Lom 12 : 00 Etar VT II

Burkina Faso – 1ère Division

ASFB 15 : 30 Vitesse
Police 16 : 00 Majestic
Salitas 18 : 15 RC Bobo-Dioulasso

Burundi – Ligue A

Dynamik 11 : 30 Vital’O
Royal de Muramvya 13 : 00 Olympic Star
Bumamuru 13 : 00 Flambeau du Centre
Athlético Olympic 14 : 00 Muzinga
Le Messager Ngozi PSTP Inter Star

Cayman Islands – CIFA Premier League

East End United 21 : 00 Latinos
Sunset 22 : 00 Bodden Town
Elite 22 : 00 Roma United

Chile – Primera División

Santiago Wanderers 13 : 30 Coquimbo Unido
Universidad de Chile 21 : 00 Universidad Católica

Chile – Primera B

Melipilla 13 : 00 San Marcos
Cobreloa 13 : 00 Ñublense
Deportes Temuco 13 : 00 Deportes Santa Cruz

Chile – Segunda División

Linares Unido 13 : 00 Deportes Vallenar
Concepción 20 : 00 Independiente
Colchagua 21 : 00 San Antonio Unido

Chile – Tercera A

Rodelindo Román La Pintana Unida
Real San Joaquín Municipal Santiago
Quintero Unido Provincial Ovalle
Deportes Limache Trasandino
Pilmahue Provincial Ranco
Deportes Rengo Lota Schwager

Colombia – Primera B

Deportes Quindío 20 : 30 Llaneros
Cortuluá 22 : 00 Leones

Congo DR – Ligue 1

Rangers 14 : 30 Motema Pembe

Costa Rica – Primera División

Municipal Grecia Deportivo Saprissa
Pérez Zeledón Cartaginés
Guadalupe San Carlos
Jicaral Herediano
Alajuelense Limón
Sporting San José Santos de Guápiles

Croatia – 1. HNL

Slaven Koprivnica 14 : 00 Dinamo Zagreb
Hajduk Split 16 : 05 Rijeka

Croatia – 2. HNL

Osijek II 12 : 30 Cibalia

Croatia – First League Women

Marjan Dinamo Maksimir
Split Donat
Neretva Viktorija
Agram Osijek

Cyprus – 1. Division

Enosis 14 : 00 Apollon
Ermis 16 : 30 Pafos

Cyprus – 2. Division

ASIL Lysi 12 : 30 Aris
Omonia Psevda 12 : 30 Alki Oroklini

Cyprus – 3. Division

Oroklini / Troulloi 12 : 30 Elpida Astromeritis
Omonia 29is Maiou 12 : 30 O Kormakitis
Ormideia 12 : 30 APONA Anagias

Cyprus – First Division Women

Apollon Limassol 09 : 00 Ermis Apollon
Lefkothea 09 : 00 Geroskipou
Ethnikos Achna CANC AEL Champions
Omonia Nicosia 09 : 00 Karmiótissa Chrysomiliá

Czech Republic – Czech Liga

Zbrojovka Brno 13 : 00 České Budějovice
Mladá Boleslav 15 : 00 Teplice
Sparta Praha 17 : 30 Slavia Praha

Czech Republic – FNL

Táborsko 12 : 30 Dukla Praha

Denmark – Superliga

SønderjyskE 13 : 00 Nordsjælland
København 15 : 00 Horsens
Lyngby 17 : 00 Randers

Denmark – 1st Division

Fredericia 13 : 00 Hvidovre
Vendsyssel 14 : 00 Silkeborg

Ecuador – Liga Pro

Universidad Católica 01 : 00 LDU Quito
Independiente Valle 18 : 45 El Nacional
Guayaquil City 21 : 00 LDU Portoviejo

Ecuador – Segunda Categoria

Alianza Cumbayá
Aampetra Guayaquil

England – FA Vase

Barnton 15 : 00 Bacup Borough
Stansfeld 15 : 00 AFC Hayes

England – Women’s Super League

Chelsea 12 : 30 West Ham United
Arsenal 14 : 00 Birmingham City
Reading 14 : 00 Bristol City
Tottenham Hotspur 14 : 00 Brighton & Hove Albion
Everton 14 : 30 Manchester City

England – Women’s Championship

Durham 12 : 00 Blackburn Rovers
Leicester City WFC 14 : 00 London Bees
Lewes 14 : 00 Charlton Athletic
Liverpool 14 : 00 Crystal Palace
London City Lionesses 14 : 00 Coventry United

England – Women’s National League – Division One

Stockport County PSTP Chester-le-Street Town

Estonia – Meistriliiga

Paide 13 : 00 Nõmme Kalju
Flora 13 : 00 FCI Levadia

Estonia – Play-offs 1/2

Kuressaare 11 : 00 Maardu

France – National 3

Auvergne-Rhône-Alpes

Hauts Lyonnais PSTP Saint-Étienne II

Bourgogne-Franche-Comté

Saint-Apollinaire 13 : 30 Paron
Valdahon Vercel 13 : 30 Besançon
Sochaux II 13 : 30 Montceau

Centre-Val de Loire

C’ Chartres II 13 : 30 Châteauneuf-sur-Loire
J3 Amilly 14 : 00 Orléans II

Corse-Méditerranée

Ajaccio II 13 : 30 Mandelieu LN
Villefranche SJB 13 : 30 Athlético Marseille

Grand-Est

Nancy II PSTP Illkirch Graffenstaden
Strasbourg II PSTP Saint-Louis Neuweg
Prix-lès-Mézières PSTP Troyes II

Hauts-de-France

Le Touquet PSTP Amiens SC II
Chantilly PSTP Saint-Omer

Nouvelle-Aquitaine

Niort II 13 : 30 Stade Bordelais

Occitanie

Agde 13 : 30 Narbonne
Fabrègues 13 : 30 Castanet
Toulouse II 13 : 30 Rodez II

Paris Île-de-France

Brétigny Foot 14 : 00 Les Mureaux

France – Championnat National U19

Group A

Amiens U19 PSTP PSG U19
Chambly U19 PSTP Evreux U19
Le Havre U19 PSTP Feignies-Aulnoye U19
Drancy JA U19 PSTP Orléans U19
Lille U19 PSTP Valenciennes U19
Lens U19 PSTP Caen U19
St-Pryvé St-Hilaire U19 PSTP Montfermeil U19

Group B

Auxerre AJ U19 PSTP Strasbourg U19
Pontarlier U19 PSTP Sochaux U19
Clermont U19 PSTP Paris FC U19
Dijon U19 PSTP Nancy U19
Troyes U19 PSTP Bourg-en-Bresse U19
Metz U19 PSTP ASPTT Dijon U19
Olympique Lyonnais U19 PSTP Torcy U19

Group C

Angers U19 PSTP Tours U19
Châteauroux U19 PSTP Nantes U19
Guingamp U19 PSTP Laval U19
Bordeaux U19 PSTP USSA Vertou U19
SA Mérignac U19 PSTP Le Mans U19
Brest U19 PSTP Concarneau U19
Avranches U19 PSTP Stade Rennes U19

Group D

Nice U19 PSTP Cannes U19
Béziers U19 PSTP Olympique Marseille U19
Saint-Etienne U19 PSTP Ajaccio U19
Istres U19 PSTP Nîmes U19
Montpellier U19 PSTP Toulon U19
Monaco U19 PSTP Pieve di Lota U19
Toulouse U19 PSTP Colomiers U19

France – Feminine Division 1

PSG 13 : 45 Paris FC

France – Feminine Division 2

Group A

Brest PSTP Lens
Strasbourg PSTP Nantes
La Roche-sur-Yon PSTP Metz
Lille PSTP VGA Saint-Maur
Nancy PSTP US Orléans

Group B

Mérignac PSTP Thonon Évian
Grenoble Foot 38 PSTP Nîmes Metropole Gard
Rodez PSTP ASPTT Albi
Yzeure Allier PSTP Saint-Étienne
Olympique Marseille PSTP Montauban
Le Puy PSTP Nice

French Guiana – Régional 1

Etoile Matoury 19 : 00 Olympique Cayenne

Georgia – Liga 3

Kolkheti Khobi 10 : 00 Meshakhte

Germany – 2. Bundesliga

Paderborn 12 : 30 Nürnberg
Erzgebirge Aue 12 : 30 Jahn Regensburg
Würzburger Kickers 12 : 30 Sandhausen

Germany – 3. Liga

Wehen Wiesbaden 12 : 00 Hansa Rostock
Verl 13 : 00 Hallescher FC

Germany – Regionalliga

Nord

Holstein Kiel II PSTP Eintracht Norderstedt
LSK Hansa PSTP Teutonia Ottensen
St. Pauli II PSTP Altona 93

Nordost

Chemie Leipzig 12 : 30 Energie Cottbus
Union Fürstenwalde 12 : 30 Lokomotive Leipzig
Babelsberg 12 : 30 BFC Dynamo
Germania Halberstadt 12 : 30 Hertha BSC II
Auerbach 12 : 30 BAK ’07
Viktoria Berlin 12 : 30 Carl Zeiss Jena
ZFC Meuselwitz 12 : 30 Luckenwalde
Lichtenberg 12 : 30 Bischofswerdaer FV
Tennis Borussia 12 : 30 Chemnitzer FC
Altglienicke 12 : 30 Optik Rathenow

Südwest

Freiburg II 13 : 00 Hessen Kassel

West

Fortuna Düsseldorf II 14 : 00 Schalke 04 II

Germany – Oberliga

Baden-Württemberg

Lörrach-Brombach PSTP Oberachern

Bremen

Geestemünde PSTP OSC Bremerhaven
Komet Arsten PSTP Borgfeld
Brinkumer SV PSTP SFL Bremerhaven
Union Bremen PSTP Blumenthaler SV
Leher TS PSTP Hastedt
Habenhauser FV PSTP Hemelingen

Hamburg

Niendorfer TSV PSTP Meiendorfer SV
Rugenbergen PSTP HEBC
Sasel PSTP Union Tornesch

Hessen

Ginsheim PSTP Hünfelder SV
Eddersheim PSTP Rot-Weiß Walldorf
SV Steinbach PSTP Fernwald

Mittelrhein

SV Breinig PSTP Blau-Weiß Friesdorf
Alfter PSTP Hennef 05
Hürth PSTP VfL Vichttal
Viktoria Arnoldsweiler PSTP BCV Glesch / Paffendorf
Borussia Freialdenhoven PSTP Fortuna Köln II
Siegburger SV PSTP Deutz
Eilendorf PSTP Wesseling-Urfeld
Frechen PSTP Düren Merzenich

Niederrhein

Kleve PSTP SF Niederwenigern
Schwarz-Weiß Essen PSTP Sterkrade-Nord
Kray PSTP Düsseldorf West
SSVg Velbert PSTP Monheim
1. FC M’gladbach PSTP TVD Velbert
SF Baumberg PSTP FSV Duisburg
Meerbusch PSTP Cronenberger SC
Germania Ratingen PSTP Hilden
FC Bocholt PSTP Jahn Dinslaken-Hiesfeld
TuRU 1880 Düsseldorf PSTP Schonnebeck
Teutonia St.Tönis PSTP Union Nettetal

Niedersachsen

VfL Oldenburg PSTP Rotenburger SV
Bersenbrück PSTP TB Uphusen
Hagen / ​Uthlede PSTP BW Lohne
SVG Göttingen PSTP FT Braunschweig
Gifhorn PSTP Eintracht Northeim

Nordost-Nord

Stern 12 : 00 BSC Süd 05
Neustrelitz 12 : 00 RSV Eintracht
Pampow 12 : 00 CFC Hertha
Victoria Seelow 12 : 00 Staaken
Hertha Zehlendorf 13 : 00 Hansa Rostock II

Nordost-Süd

1. FC Merseburg 12 : 00 Carl Zeiss Jena II

Rheinland-Pfalz / Saar

Gonsenheim PSTP Hassia Bingen
Elversberg II PSTP Diefflen

Schleswig-Holstein

Eckernförder SV PSTP Frisia 03 Risum-Lindholm
Lübeck II PSTP Union Neumünster
Todesfelde PSTP Eutiner SV
Eichede PSTP Preußen Reinfeld

Westfalen

Kaan-Marienborn PSTP Sprockhövel
Westfalia Rhynern PSTP Ennepetal
Schermbeck PSTP Hammer SpVg
Paderborn II PSTP Sportfreunde Siegen
ASC Dortmund PSTP TuS Haltern
Eintracht Rheine PSTP Victoria Clarholz
Preußen Münster II PSTP Erndtebrück
Finnentrop / Bamenohl PSTP Meinerzhagen
Gütersloh PSTP Holzwickeder SC
Westfalia Herne PSTP Vreden

Germany – U19 Bundesliga

Nord / Nordost

Hannover 96 U19 PSTP Energie Cottbus U19
Union Berlin U19 PSTP Eimsbütteler TV U19
Viktoria Berlin U19 PSTP Magdeburg U19
St. Pauli U19 PSTP Holstein Kiel U19
Osnabrück U19 PSTP Werder Bremen U19

Süd / Südwest

Mainz 05 U19 PSTP Augsburg U19
Kaiserslautern U19 PSTP Bayern München U19
Nürnberg U19 PSTP Greuther Fürth U19
Astoria Walldorf U19 PSTP Ulm U19

West

Bochum U19 PSTP Schalke 04 U19
MSV Duisburg U19 PSTP Preußen Münster U19
Rot-Weiss Essen U19 PSTP Alemannia Aachen U19
RW Oberhausen U19 PSTP Köln U19
Viktoria Köln U19 PSTP Fortuna Düsseldorf U19

Germany – U17 Bundesliga

Nord / Nordost

Hertha BSC U17 PSTP Hannover 96 U17

Süd / Südwest

Nürnberg U17 PSTP Wehen Wiesbaden U17
Stuttgarter K’rs U17 PSTP Darmstadt 98 U17
Unterhaching U17 PSTP Stuttgart U17
FSV Frankfurt U17 PSTP Freiburg U17

West

Unterrath U17 PSTP Rot-Weiss Essen U17
Fortuna Düsseldorf U17 PSTP Lippstadt 08 U17
Preußen Münster U17 PSTP Alemannia Aachen U17
Bayer Leverkusen U17 PSTP Paderborn U17

Germany – Frauen Bundesliga

Bayern München PSTP Bayer Leverkusen

Germany – Regionalliga Women

Nordost

Rostocker FC 12 : 00 Viktoria Berlin
Eintracht Leipzig-Süd 12 : 00 Magdeburger FFC
Bischofswerdaer FV 12 : 00 Carl Zeiss Jena II
RB Leipzig II 12 : 00 Phoenix Leipzig
Babelsberg 13 : 00 Stern

Südwest

Göttelborn PSTP Bad Neuenahr

West

Vorwärts Köln 12 : 00 Bochum
Budberg 12 : 00 Recklinghausen
Menden 14 : 00 Borussia M’gladbach II
SGS Essen II 14 : 00 Bökendorf
Alemannia Aachen 14 : 30 Köln II
Moers 15 : 00 Leverkusen II

Germany – DFB Pokal Women

2nd Round

Göttelborn 13 : 00 SC Sand

8th Finals

Turbine Potsdam Göttelborn / SC Sand
Jahn Delmenhorst / Walddörfer SV Bayern München
RB Leipzig 12 : 00 Eintracht Frankfurt
Andernach 13 : 00 Gütersloh
Wolfsburg 13 : 00 MSV Duisburg
Köln 14 : 00 Hoffenheim

Gibraltar – Premier Division

Lincoln Red Imps 15 : 00 Lions Gibraltar
St Joseph’s 17 : 15 Europa Point

Greece – Super League 1

OFI 13 : 00 Apollon Smirnis
PAOK 15 : 15 Asteras Tripolis
PAS Giannina 15 : 15 Lamia
AEK Athens 17 : 30 Panathinaikos

Greece – Super League 2

Karaiskakis PSTP Xanthi
Ionikos PSTP Apollon Larissa
Trikala PSTP Ergotelis
Doxa Dramas PSTP Panachaiki
Diagoras PSTP Chania
Levadiakos PSTP OF Ierapetra

Greece – Football League

Niki Volos PSTP Santorini 2020
Egaleo PSTP Episkopi
Kalamata PSTP Asteras Vlachioti
Aspropyrgos Enosis PSTP Ialysos
Kallithea PSTP Rodos
Apollon Pontou PSTP Pierikos
Thesprotos PSTP AEP Kozani
Almopos PSTP Olympiakos Volos
Triglia FC PSTP Kavala
Panserraikos PSTP Veria

Greece – Gamma Ethniki

Group 1

Apollon Paralimniou PSTP Elpida Sapes
Evosmou PSTP Ethnikos Sochos
M. Alexandros Orfaniou PSTP Orfeas Xanthi
Didymoteicho PSTP Iraklis Ampelokipon
Pandramaikos PSTP Ampelokipon Drama
Aris Avato PSTP Anagennisi Thalassias
Antheias-Aristinou PSTP Aetos Orfani
Doxa Neo Sidirochori PSTP Nestos Chrisoupolis

Group 10

Irodotos PSTP Giouchtas
Rethymniakos PSTP Atsalenios
Damastas PSTP Aris Rethymnou
Poros PSTP Anagennisi Ierapetra
AE Neapolis PSTP Aris Soudas
Almyros Gaziou PSTP Asteras Rethymnou
Agios Nikolaos PSTP Palaiochora
AEEK SYN.KA PSTP Platanias

Group 2

PAO Koufalion PSTP Aetos Varvaras
Poseidon Nea Michaniona PSTP Thyella Sarakinoi
Nea Kallikrateia PSTP Ethnikos Giannitsa
Thermaikos Thermis PSTP M. Alexandros Trikala
AS Giannitsa PSTP Agrotikos Asteras EM
PAOK Alexandreia PSTP Anagennisi Plagia
Edessaikos PSTP Niki Agkathia

Group 3

Atromitos Palamas PSTP Sellana
Iraklis Larissa PSTP Karitsa
Ethnikos Neou Keramidiou PSTP Oikonomos
Fikis PSTP Ermis Amyntaio
Elassona PSTP Meteora
Dias Diou PSTP Aetos Makrychoriou
Anagennisi Karditsas PSTP Kozani

Group 4

Fokikos PSTP Diagoras Stefanovikeiou
Nea Artaki PSTP Opountios
Dimitra Efxeinoupolis PSTP Almyros
Atalanti PSTP Thiseas Agria
Ypatou PSTP Iraklis Psachna

Group 5

Amvrakikos Loutrou PSTP Thyella Katsikas
Missolonghi PSTP Lefkimmi
Acheron Kanalaki PSTP Thyella Monastirakiou
Preveza PSTP Tilikratis
Asteras Kalirachis PSTP M. Alexandros Kastorias
Panagriniakos PSTP Anagennisi Artas
Agios Matthaios PSTP Kerkyra

Group 6

Moschato PSTP Panionios
Ilioupoli PSTP Fostiras
Ethnikos Piraeus PSTP Ano Meras
Aittitos Spata PSTP Pannaxiakos
Charavgiakos PSTP Proodeftiki

Group 7

Nafplio 2017 PSTP Pangytheatikos
Ermis Meligous PSTP Panarkadikos
Koronida Koiladas PSTP PAO Rouf
Kifisia PSTP Atromitos Chiliomodi
Foinikas N. Epidavrou PSTP Agios Ierotheos
Aris Skalas PSTP Molaikos

Group 8

Aias Salamina PSTP Keratsini
Aiolikos PSTP Karavas
Mikrasiatiki PSTP Asteras Varis
Akratitos PSTP Pythagoras Karlovasi
Pyliou PSTP Thyella Diastavroseos
Panelefsiniakos PSTP Aetos Loutron

Group 9

Panegialios PSTP Tsilivi
Achaiki PSTP Pamisos Messini
PAO Vardas PSTP Ethnikos Skoulikadou
Diagoras Vrachneikon PSTP Pallixouriakos
Diavolitsi PSTP Thyella Patras
Zakynthos PSTP Nafpaktiakos

Greece – Panelinio Protathlima

Larissa 13 : 00 Kastoria
Trikala 2011 13 : 00 Doxa Dramas
Agrotikos Asteras EM 13 : 00 PAOK
Agrotikos Asteras AV 13 : 00 Elpides Karditsa
Agia Paraskevi 13 : 00 Odysseas Glyfadas
Ergotelis 13 : 00 Karyatides Spartis
Neos Asteras Rethymnou 13 : 00 Avantes Chalkida
Atromitos 13 : 00 OFI
Missolonghi 2008 13 : 00 Feidon
Vasilissa Thrakis 13 : 00 Aris

Guatemala – Liga Nacional

Santa Lucía 17 : 00 Municipal
Antigua GFC 21 : 10 Cobán Imperial

Guinea – Ligue 1

Eléphant Coléah Satellite
ASFAG SOAR Coyah

Haiti – Ligue Haïtienne

Don Bosco Baltimore
Tempête Rivartibonitienne
Triomphe Liancourt Cavaly
Violette AC América des Cayes
Ouanaminthe Mirebalais
Juventus Racing Club Haitien
Real du Cap Capoise
Arcahaie Cosmopolites

Honduras – Liga Nacional

Marathón 21 : 00 Olimpia
Real de Minas 21 : 00 Honduras Progreso
Vida 21 : 00 UPNFM
Motagua 21 : 00 Platense
Real Sociedad 21 : 00 Real España

Hong Kong – HKFA 1st Division

Central & Western 05 : 30 Wong Tai Sin
Sham Shui Po 05 : 30 Hong Kong
HK Sapling CANC Dreams Metro Gallery
Eastern District 07 : 30 Yuen Long
South China 07 : 30 Citizen AA
Shatin 07 : 30 Wofoo Tai Po
North District 07 : 30 Hoi King

Hong Kong – FA Cup

Resources Capital 07 : 00 BC Rangers
Happy Valley 07 : 00 Southern District

Hungary – NB I

Honvéd 14 : 15 MTK
Paksi SE 16 : 30 Fehérvár

Hungary – NB II

DEAC 12 : 00 Soroksár SC
Dorogi 12 : 00 Pécsi MFC
Győri ETO 12 : 00 Ajka
Békéscsaba 12 : 00 Szeged 2011
Szentlőrinc SE 12 : 00 Szolnoki MÁV
Nyíregyháza Spartacus 16 : 00 Kaposvári Rákóczi
Kazincbarcika 16 : 00 Vasas
Csákvári TK 16 : 00 Gyirmót
Budaörs 18 : 30 Debrecen

Hungary – NB III

Keleti

Debrecen II 10 : 00 Egri
Tiszaújváros 12 : 00 Diósgyőr II
Sajóbábony Vegyész 12 : 00 Jászberényi
Kisvárda II 12 : 00 Gyöngyös
Ceglédi 12 : 00 Füzesgyarmati
Tiszakécske 12 : 00 FC Hatvan
BSE 12 : 00 Tállya
Tiszafuredi VSE 12 : 00 Putnok VSE
Salgótarjáni BTC 12 : 00 Sényő Carnifex
Mezőkövesd II 12 : 00 BVSC

Közép

Ferencváros II 10 : 00 Paksi SE II
Honvéd II 10 : 00 Kecskeméti TE
Vác 12 : 00 Iváncsa
Hódmezővásárhely 12 : 00 Rákosmenti KSK
Szekszárd 12 : 00 Szegedi VSE
ESMTK 12 : 00 Dunaújváros-Pálhalma
Dabas-Gyón 12 : 00 Dabas
Körösladány 12 : 00 Monor
Taksony 12 : 00 Majosi
Kozármisleny 12 : 00 Újpest II

Nyugati

Puskás II 10 : 00 Fehérvár II
Bicskei 12 : 00 Nagyatádi
Gárdony 12 : 00 Lipót Pékség
III. Kerületi TUE 12 : 00 Pápai Perutz
Tatabánya 12 : 00 Ménfőcsanak
Veszprém 12 : 00 Nagykanizsa
Balatonfüredi 12 : 00 MTE 1904
BKV Előre 12 : 00 Zalaegerszegi TE II
Érdi VSE 12 : 00 Komárom
SC Sopron 12 : 30 Szabadkikötő

Hungary – Nöi NB I

Astra Hungary 12 : 00 Szent Mihály

Hungary – Nöi NB II

Soroksár PSTP Cigánd
Szolnoki MAV PSTP Nyírség

India – Indian Super League

Mumbai City 11 : 30 Odisha
Goa 14 : 00 Kerala Blasters

India – IFA Shield

Kidderpore U19 Mohammedan U19
Sudeva U19 Peerless U19
Indian Arrows U19 Southern Samity U19
United U19 Gokulam U19

Indonesia – Liga 1

Persiraja Banda Aceh PSTP Barito Putera
Persita PSTP Madura United
Bhayangkara PSTP Persebaya Surabaya
PSIS Semarang PSTP Persija

Israel – Ligat ha’Al

Hapoel Hadera 18 : 00 Hapoel Kfar Saba

Italy – Serie B

Reggiana 14 : 00 Monza
Vicenza 20 : 00 Cosenza

Italy – Serie C

Girone A

AlbinoLeffe 14 : 00 Olbia
Carrarese 14 : 00 Pergolettese
Grosseto 14 : 00 Novara
Lucchese 14 : 00 Alessandria
Pontedera 14 : 00 Como
Juventus II 16 : 30 Pro Patria
Lecco 16 : 30 Pistoiese
Piacenza 16 : 30 Pro Sesto
Pro Vercelli 16 : 30 Livorno

Girone B

Arezzo 14 : 00 Südtirol
Ravenna 14 : 00 Calcio Padova
Triestina 14 : 00 Sambenedettese
Virtus Verona 16 : 03 Carpi
FeralpiSalò 16 : 30 Mantova
Legnago Salus 16 : 30 Cesena
Matelica Calcio 16 : 30 Gubbio
Perugia 16 : 30 Imolese
Vis Pesaro 16 : 30 Fano

Girone C

Trapani CANC Juve Stabia
Catania 14 : 00 Cavese
Potenza Calcio 14 : 00 Viterbese Castrense
Teramo 14 : 00 Vibonese
Foggia 14 : 00 Palermo
Ternana 14 : 00 Bisceglie
Catanzaro 16 : 30 Turris
Virtus Francavilla 16 : 30 Avellino

Italy – Campionato Primavera 1

Cagliari U19 PSTP Roma U19
Fiorentina U19 PSTP Atalanta U19

Italy – Serie A Women

Hellas Verona 11 : 30 Empoli
Pink Sport Bari 11 : 30 Sassuolo
Roma 13 : 30 Florentia
Internazionale 13 : 30 San Marino

Italy – Serie B Women

Brescia 13 : 30 Riozzese
Cesena 13 : 30 Vicenza
Chievo Verona 13 : 30 Perugia
Orobica 13 : 30 Cittadella
Pomigliano 13 : 30 Città di Pontedera
Ravenna 13 : 30 Lazio
Roma CF 13 : 30 Tavagnacco

Italy – Primavera Women

Group 1

Cittadella U19 Brescia U19
Internazionale U19 Orobica U19
Riozzese U19 Juventus U19
Sassuolo U19 San Marino U19
Tavagnacco U19 Chievo Verona U19
Vicenza U19 Hellas Verona U19

Group 2

Empoli U19 Cesena U19
Fiorentina U19 Lazio U19
Florentia U19 Pomigliano U19
Napoli U19 Pink Sport Bari U19
Ravenna U19 Roma CF U19
Roma U19 Perugia U19

Japan – J1 League

Oita Trinita 05 : 00 Vegalta Sendai
Shonan Bellmare 06 : 00 Gamba Osaka

Japan – J2 League

Ehime 04 : 00 Kyoto Sanga
Ryūkyū 04 : 00 Fagiano Okayama
Mito Hollyhock 05 : 00 Tokushima Vortis
Tochigi 05 : 00 ThespaKusatsu Gunma
JEF United 05 : 00 Ventforet Kofu
Machida Zelvia 05 : 00 Tokyo Verdy
Matsumoto Yamaga 05 : 00 Albirex Niigata
Renofa Yamaguchi 05 : 00 Giravanz Kitakyushu
Avispa Fukuoka 05 : 00 Zweigen Kanazawa
V-Varen Nagasaki 05 : 00 Montedio Yamagata
Júbilo Iwata 06 : 00 Omiya Ardija

Japan – J3 League

Vanraure Hachinohe 04 : 00 Sagamihara
YSCC 04 : 00 Parceiro Nagano
Azul Claro Numazu 04 : 00 Gamba Osaka II

Japan – Empress’s Cup

Yamato Sylphid 01 : 30 Winner Match 2
Yokohama 02 : 00 Winner Match 8
Nojima Stella 02 : 00 Winner Match 11
Ehime 02 : 00 Winner Match 12
Albirex Niigata 04 : 30 Winner Match 7
Urawa Reds 05 : 00 Winner Match 1
INAC Kobe Leonessa 05 : 00 Winner Match 5
NTV Beleza 05 : 00 Winner Match 9

Kenya – FKF Premier League

Sofapaka 12 : 00 Western Stima
Bidco United 12 : 00 Leopards
Homeboyz 12 : 00 Posta Rangers

Korea Republic – Play-offs 3/4

Gyeongju Citizen 05 : 00 Jinju Citizen

Kosovo – Superliga

Llapi 12 : 00 Besa Pejë
Drita 12 : 30 Ballkani

Lebanon – Premier League

Bourj PSTP Tadamon Sour
Al Ahed PSTP Salam Zgharta
Tripoli SC PSTP Al Ansar

Luxembourg – National Division

Racing PSTP Wiltz
Jeunesse d’Esch PSTP UNA Strassen
Differdange 03 PSTP F91 Dudelange
Rodange PSTP RM Hamm Benfica
Hostert PSTP UT Pétange
Etzella Ettelbrück PSTP Progrès Niederkorn
Mondorf-les-Bains PSTP Fola Esch
Victoria Rosport PSTP Swift Hesperange

Luxembourg – Promotion d’Honneur

Marisca Mersch PSTP Bettembourg
Schifflange PSTP Mamer
Atert Bissen PSTP Alisontia Steinsel
Berdenia Berbourg PSTP Blô-Weiss Medernach
UN Käerjéng PSTP Mondercange
Jeunesse Junglinster PSTP Union Mertert
Esch PSTP Jeunesse Canach
Yellow Boys Weiler PSTP Rumelange

Luxembourg – 1. Division

Serie 1

Jeunesse Schieren PSTP Hosingen
Jeunesse Useldange PSTP Sporting Mertzig
Young Boys PSTP Minerva Lintgen
Berdorf Consdorf PSTP Kehlen
Alliance Aischdall PSTP Daring Echternach
Lorentzweiler PSTP Bastendorf
Feulen PSTP Boevange / Attert
Norden PSTP Erpeldange

Serie 2

Sanem PSTP Blo-Wäiss Izeg
Luna Obercorn PSTP Résidence Walferdange
Union Kayl-Tétange PSTP Koeppchen
Red Black Egalité PSTP Grevenmacher
URB PSTP Syra Mensdorf
Stengefort PSTP Sporting Bertrange
Avenir Beggen PSTP Obercorn
Sandweiler PSTP CeBra 01

Malawi – Super League

Chitipa United PSTP Nyasa Big Bullets
Moyale Barracks PSTP TN Stars
Ntopwa PSTP Red Lions

Malta – Premier League

Valletta 13 : 00 Floriana
Senglea Athletic 17 : 15 Birkirkara

Malta – Challenge League

Vittoriosa Stars 10 : 00 Pembroke Athleta
Qrendi 13 : 00 St. George’s
Fgura United 14 : 15 Naxxar Lions
Marsa 17 : 15 Zebbug Rangers
San Gwann 18 : 30 St. Andrews

Malta – National Amateur League

Group A

Gharghur 13 : 00 Zurrieq
Mgarr United 16 : 15 Birzebbuga

Group B

Luqa St. Andrew’s 13 : 00 Mdina Knights

Group C

Xghajra Tornados 16 : 15 Dingli Swallows

Malta – Gozo First Division

Victoria Wanderers 14 : 00 Xewkija Tigers

Mauritius – Mauritian League

Grande Riviere Sud Est 12 : 00 Bolton City
Petite Rivière Noire 12 : 00 ASVP
Savanne 14 : 30 Cercle de Joachim

Mexico – Liga MX

Pumas UNAM Cruz Azul

Mexico – Liga Premier Serie A

Colima 23 : 00 Reboceros La Piedad
CAFESSA Jalisco 01 : 00 Aguacateros CDU
UA Zacatecas 18 : 00 Mazorqueros
Azores de Hidalgo 21 : 00 Cruz Azul Hidalgo
Irapuato 21 : 30 Ciervos
Gavilanes FC Matamoros 22 : 00 Atlético San Luis II

Moldova – Divizia Națională

Dacia-Buiucani PSTP Floreşti
Speranţa Nisporeni PSTP Dinamo-Auto

Montenegro – First League

Iskra 19 : 00 Rudar
Budućnost 19 : 00 Jezero
Petrovac 19 : 00 Zeta
OFK Titograd 19 : 00 Dečić
Podgorica 19 : 00 Sutjeska

Netherlands – Eerste Divisie

Den Bosch 11 : 15 NEC
NAC Breda 19 : 00 Dordrecht

Netherlands – Derde Divisie

Quick PSTP Westlandia
GVV Unitas PSTP Dongen
Hoogland PSTP DEM
ADO ’20 PSTP UNA
USV Hercules PSTP Groene Ster
HSC ’21 PSTP Hollandia
OSS ’20 PSTP Gemert
EVV PSTP OFC
Blauw Geel ’38 PSTP JOS Watergraafsmeer

Netherlands – Hoofdklasse

Zondag A

Velsen PSTP TAC’90
Be Quick 1887 PSTP RKAVV
Silvolde PSTP RKZVC
Alcides PSTP VV Emmen
Purmersteijn PSTP De Zouaven
LONGA ’30 PSTP HBS
Hoogeveen PSTP Alphense Boys
SDO PSTP SJC Noordwijk

Zondag B

Orion PSTP OJC Rosmalen
IFC PSTP AWC
TOGB PSTP Juliana ’31
VOC CANC Leonidas
RKSV Nuenen PSTP Baronie
EHC Hoensbroek PSTP UDI ’19
Halsteren PSTP Moerse Boys
Minor PSTP Meerssen

Netherlands – Eerste Klasse

Zondag A

SDZ PSTP Hoofddorp
Assendelft PSTP Kolping Boys
Uitgeest PSTP Legmeervogels
Fortuna Wormerveer PSTP DSOV
ROAC PSTP AFC ’34
LSVV PSTP Kampong
AGB PSTP Hillegom

Zondag B

Zwervers PSTP DOSKO
Den Hoorn PSTP ONA
FC Olympia PSTP Spartaan’20
VUC PSTP Hillegersberg
Rood-Wit Willebrord PSTP Unitas 30
DHC Delft PSTP ‘t Zand
Boshuizen PSTP Sarto

Zondag C

Best Vooruit PSTP HVCH
Brabantia PSTP Leones
Nemelaer PSTP TOP Oss Amateurs
EFC PSTP Berghem Sport
Erp PSTP Rhode
Alverna PSTP Eindhoven AV
Woezik PSTP SC NEC

Zondag D

Wittenhorst PSTP Wilhelmina 08
Chevremont PSTP Venlosche Boys
ZSV PSTP Deurne
SSS ’18 PSTP Veritas
Susteren PSTP Venray
Heeze PSTP Geldrop
BSV Limburgia PSTP De Ster

Zondag E

Tubantia PSTP De Bataven
SV Dalfsen PSTP MASV
TVC ’28 PSTP Voorwaarts T
BVC ’12 PSTP Bemmel
Stevo PSTP ROHDA Raalte
RKHVV PSTP Heino
Winterswijk PSTP Columbia

Zondag F

GRC Groningen PSTP Noordster
Roden PSTP SWZ
VKW PSTP CVV Germanicus
WVV PSTP SVBO
GOMOS PSTP VV Heerenveen
FVC PSTP Jubbega
Stadspark PSTP Hoogezand

Netherlands – Hoofdklasse Women

Someren / NWC PSTP Trekvogels
Nooit Gedacht PSTP Fortuna ’54
Witkampers PSTP Berghuizen
Eindhoven II PSTP RKSV Nuenen
DSE PSTP Buitenveldert
Bavel PSTP ‘t Zand

Netherlands – Eerste Klasse Women

Group C

Rigtersbleek PSTP SEP
SDO PSTP Winkel
Hoogland PSTP Victoria Boys
Velsen PSTP De Tukkers
RKDEO PSTP Buitenveldert II
Antibarbari PSTP Hontenisse

Group D

UDI ’19 PSTP Kunde
Orion PSTP SSS ’18
Eldenia II PSTP Prinses Irene
HVCH PSTP RKSV Nuenen II
VDZ PSTP DVC ’26
OVV ’67 PSTP Bekkerveld

New Zealand – Premiership

Hamilton Wanderers 00 : 00 Wellington Phoenix Res.
Hawke’s Bay United 00 : 30 Canterbury United
Eastern Suburbs 03 : 00 Waitakere United
Team Wellington 03 : 00 Auckland City

New Zealand – National Women’s League

Northern Lights 00 : 00 Central Football

Nigeria – NPFL

Adamawa United 15 : 00 Kano Pillars
Katsina United 15 : 00 Heartland
Nasarawa United 15 : 00 Wikki Tourist
Plateau United 15 : 00 Kwara United
Enyimba PSTP Abia Warriors
Akwa United 15 : 00 Dakkada
Rivers United PSTP Enugu Rangers
Jigawa Golden Stars 15 : 00 Sunshine Stars
Ifeanyi Uba 15 : 00 Lobi Stars
MFM 15 : 00 Warri Wolves

North Macedonia – First League

Borec 12 : 00 Shkendija
Struga 12 : 00 Akademija Pandev
Renova 12 : 00 Sileks
Vardar 12 : 00 Rabotnički
Pelister 12 : 00 Shkupi
Belasica 12 : 00 Makedonija GjP

Northern Ireland – Premiership Women

Linfield 14 : 00 Sion Swifts

Norway – Eliteserien

Bodø / Glimt 16 : 00 Stabæk
Kristiansund 16 : 00 Odd
Brann 16 : 00 Sarpsborg 08
Vålerenga 16 : 00 Rosenborg
Strømsgodset 16 : 00 Haugesund
Mjøndalen 16 : 00 Start
Sandefjord 16 : 00 Viking
Molde 18 : 00 Aalesund

Norway – 1. Division

HamKam 14 : 00 Lillestrøm

Norway – Toppserien

Sandviken 12 : 00 Avaldsnes
Klepp 12 : 00 Rosenborg
Lillestrøm 12 : 00 Lyn
Vålerenga 12 : 00 Arna-Bjørnar

Palestine – West Bank Premier League

Markez Balata 13 : 00 Tubas
Hilal Al-Quds 13 : 00 Al-Birah Institution

Palestine – West Bank 1st Division

Shabab Beit Fajjar 13 : 00 Al-Quwaat Al-Falistinia
Shabab Al-Obaideya 16 : 00 Hillal Ariha

Poland – Ekstraklasa

Piast Gliwice 14 : 00 Zagłębie Lubin
Lech Poznań 16 : 30 Podbeskidzie

Poland – I Liga

Radomiak Radom 11 : 40 Arka Gdynia
Puszcza Niepołomice 14 : 00 Sandecja Nowy Sącz
Górnik Łęczna 15 : 00 Zagłębie Sosnowiec
Tychy 71 16 : 00 Odra Opole
Widzew Łódź 18 : 10 Korona Kielce

Poland – II Liga

Hutnik Kraków 12 : 00 Stal Rzeszów
Lech Poznań II 12 : 00 Bytovia Bytów
Olimpia Grudziądz 17 : 00 Kalisz
GKS Katowice 17 : 45 Chojniczanka Chojnice

Poland – III Liga

Świt Skolwin 11 : 00 Pomorzanin Toruń

Poland – Central Youth League

Jagiellonia U18 11 : 00 Lech Poznań U18
SMS Łódź U18 11 : 00 Wisła Kraków U18

Portugal – Primeira Liga

Nacional 15 : 00 Santa Clara
Rio Ave 17 : 30 Boavista
Belenenses 20 : 00 Sporting Braga
Benfica 20 : 00 Paços de Ferreira

Portugal – Segunda Liga

Vilafranquense 11 : 15 Estoril
Porto II 15 : 00 Académica
Varzim 17 : 00 Cova Piedade

Portugal – Campeonato de Portugal Prio

Group A

Bragança 11 : 00 Merelinense
Maria da Fonte 11 : 00 Montalegre
Vianense 11 : 00 Cerveira
Sporting Braga II 11 : 00 Mirandela
Vidago 11 : 00 Pedras Salgadas
Vilaverdense 11 : 00 Águia FC Vimioso

Group B

Fafe 11 : 00 Vitória Guimarães II
Tirsense 11 : 00 Felgueiras 1932
Pevidém 11 : 00 Brito
Berço 11 : 00 Rio Ave II
Camacha 11 : 00 Mondinense
AR São Martinho CANC Desportivo Aves

Group C

Amarante 11 : 00 Câmara de Lobos
Pedras Rubras 11 : 00 Coimbrões
Leça 11 : 00 Marítimo II
Paredes 11 : 00 Salgueiros
União Madeira 11 : 00 Gondomar

Group D

Castro Daire 11 : 00 Espinho
Beira-Mar 11 : 00 Lusitânia Lourosa
Canelas 2010 11 : 00 São João Ver

Group E

Marinhense 11 : 00 Vitória de Sernache
Carapinheirense 11 : 00 Condeixa
Benfica Castelo Branco 11 : 00 GRAP
União de Leiria 11 : 00 Sertanense
Oleiros 11 : 00 Oliveira Hospital

Group F

Pêro Pinheiro 11 : 00 Caldas
Sacavenense 11 : 00 Alverca
Lourinhanense 11 : 00 Fátima
União Santarém 11 : 00 Loures
União Almeirim 11 : 00 Sintrense

Group G

Fabril Barreiro 11 : 00 Fontinhas
Real 11 : 00 Oriental Dragon
Ideal 16 : 00 Belenenses II

Group H

Louletano 11 : 00 Moura
Moncarapachense 11 : 00 Pinhalnovense
Aljustrelense 11 : 00 Amora
Vitória Setúbal CANC Armacenenses

Portugal – 1a Divisão Women

Norte

Albergaria 11 : 00 Boavista

Sul

Damaiense 11 : 00 Marítimo

Qatar – Second Division

Al Shahaniya 14 : 30 Al Shamal
Al Mesaimeer 14 : 30 Al Waab

Republic of Ireland – FAI Cup

Shamrock Rovers 18 : 40 Dundalk

Réunion – Regionale 1

Piton Saint-Leu 11 : 30 Jeanne d’Arc
Sainte-Marienne 11 : 30 Saint-Pierroise
Bretagne 11 : 30 SDEFA
Saint-Pauloise 11 : 30 Marsouins
Trois Bassins 11 : 30 Saint-Denis
Capricorne 11 : 30 Excelsior
Saint-Louis 11 : 30 La Tamponnaise

Romania – Liga I

Viitorul 16 : 00 Hermannstadt
Politehnica Iași 18 : 45 CFR Cluj

Romania – Liga II

Mioveni 09 : 00 Viitorul P. Târgu Jiu
ASU Poli Timişoara 11 : 30 Rapid

Romania – Liga I Feminin

Arad 09 : 00 Fortuna Becicherecu Mic
FF Baia Mare 09 : 00 Carmen București

Russia – Premier League

Rostov 11 : 00 Ufa
Dinamo Moscow 13 : 30 Arsenal Tula
CSKA Moscow 16 : 00 Khimki

Russia – Women’s Cup

CSKA Moskva Lokomotiv Moskva

San Marino – Campionato

Cosmos 14 : 00 Folgore
San Giovanni 14 : 00 Tre Penne
Virtus 14 : 00 Pennarossa

Saudi Arabia – Pro League

Al Quadisiya 14 : 25 Al Shabab
Al Wahda 16 : 45 Al Ittihad

Scotland – SWPL 1

Celtic 14 : 00 Forfar Farmington
Hearts 14 : 00 Hibernian
Rangers 14 : 00 Motherwell
Spartans 14 : 00 Glasgow City

Scotland – SWPL 2

Boroughmuir Thistle 14 : 00 Partick Thistle
Glasgow Women 14 : 00 St. Johnstone
Kilmarnock 14 : 00 Dundee United
Queen’s Park 14 : 00 Hamilton Academical
Stirling University 14 : 00 Aberdeen

Scotland – Women’s Championship

North

Dundee West 14 : 00 Buchan
East Fife 14 : 00 Dunfermline Athletic
Grampian 14 : 00 Dryburgh Athletic
Kelty Hearts 14 : 00 Inverness CT
Montrose 14 : 00 Westdyke
Stonehaven 14 : 00 Cove Rangers

South

Airdrie United 14 : 00 BSC Glasgow
Ayr United 14 : 00 Stenhousemuir
Livingston 14 : 00 Morton Girls
Edinburgh Caledonia 14 : 00 United Glasgow
Edinburgh City 14 : 00 Renfrew
Falkirk FCF 14 : 00 Clyde
St. Mirren 14 : 00 Gartcairn

Slovakia – Super Liga

DAC 14 : 00 Zlaté Moravce

Slovakia – 2. liga

Petržalka 09 : 30 Dukla Banská Bystrica
Slovan Bratislava II 09 : 30 Dubnica
Partizán Bardejov 11 : 30 Žilina II
Šamorín 11 : 30 Podbrezová

Slovenia – 1. SNL

Bravo 11 : 00 Tabor Sežana
Celje 13 : 00 Olimpija
Maribor 16 : 15 Gorica

South Africa – PSL

Baroka 13 : 30 Chippa United
TS Galaxy 13 : 30 Stellenbosch

South Africa – 1st Division

Polokwane City 13 : 30 Royal AM
Sekhukhune United 13 : 30 Richards Bay
Free State Stars 13 : 30 Pretoria Callies

Spain – Segunda División

Alcorcón 13 : 00 Almería
Espanyol 15 : 00 Sporting Gijón
Albacete 17 : 15 Girona
Sabadell 19 : 30 Real Oviedo
Real Zaragoza 20 : 00 Fuenlabrada

Spain – Segunda B

Group 1

Zamora Salamanca UDS
Sporting Gijón II Real Oviedo II
Celta de Vigo II 11 : 00 Compostela
Unionistas de Salamanca 11 : 00 Guijuelo
Langreo 11 : 00 Cultural Leonesa
Real Valladolid II 14 : 30 Lealtad
Racing Ferrol 16 : 00 Coruxo

Group 2

Real Sociedad II Racing Santander
Real Unión Arenas Getxo
Tarazona 11 : 00 Ebro
Calahorra 15 : 30 Ejea
Leioa 16 : 00 Amorebieta
Barakaldo 16 : 00 Portugalete
SD Logroñés 16 : 00 Osasuna II
Izarra 16 : 00 Tudelano

Group 3

FC Andorra Badalona
Espanyol II Cornellà
Atzeneta La Nucía
Orihuela 10 : 30 Ibiza
Hércules 11 : 00 Villarreal II
Peña Deportiva 11 : 00 Alcoyano
Llagostera 16 : 00 Barcelona II
L’Hospitalet 16 : 30 Olot
Lleida Esportiu 17 : 00 Gimnàstic Tarragona

Group 4

Recreativo Huelva Marino
Sanluqueño Tamaraceite
Algeciras 10 : 30 Cádiz II
Las Palmas II 11 : 00 Marbella
Lorca Deportiva 11 : 00 Granada II
Real Betis II 11 : 00 Sevilla II
El Ejido 11 : 00 Linares Deportivo
Yeclano 16 : 00 UCAM Murcia
Real Murcia 16 : 00 Córdoba

Group 5

Villarrobledo Talavera
Getafe II 10 : 30 SS Reyes
Navalcarnero 11 : 00 Poblense
Rayo Majadahonda 11 : 00 Atlético Madrid II
Atlético Baleares 11 : 00 Las Rozas
Badajoz 11 : 00 Villanovense
Don Benito 11 : 00 Melilla
Extremadura UD 16 : 00 Mérida

Spain – Tercera Division

Group 10

Arcos Ceuta
Lebrijana Xerez
Rota Conil
Xerez Deportivo Antoniano
Cabecense Los Barrios
Gerena Puente Genil
Castilleja La Palma
Coria CF San Roque Lepe
Utrera Sevilla III
Pozoblanco Ciudad de Lucena

Group 11

Ibiza Islas Pitiusas 11 : 00 Collerense

Group 12

Tenisca 12 : 00 Atlético Victoria
Atlético Paso 12 : 00 Atlético Tacoronte
Mensajero 12 : 00 Buzanada
Tenerife II 12 : 00 Ibarra
La Cuadra 12 : 00 Unión Viera
Gran Tarajal 12 : 00 UD San Fernando

Group 13

CAP Ciudad de Murcia Muleño
Cartagena FC Mar Menor
Deportiva Minera Racing Murcia
Cartagena II La Unión Atlético
Huércal Overa Lorca
Bullense Plus Ultra
Atlético Pulpileño EDMF Churra
Olímpico Totana Los Garres
Real Murcia II Águilas
SFC Minerva UCAM Murcia II

Group 15

Burladés Pamplona
Valle Egüés Corellano
Huarte Beti Kozkor
San Juan Txantrea
Subiza River Ega
Ardoi Peña Azagresa
Bidezarra Peña Sport
Baztán Cortes
Fontellas Murchante
Cantolagua Lourdes

Group 16

Vianés Agoncillo
Alfaro Anguiano
Varea Berceo
La Calzada Arnedo
Villegas Oyonesa
Alberite Calasancio
Pradejón Casalarreina
Racing Rioja Yagüe
Náxara River Ebro
Calahorra II UD Logroñés II

Group 18

Quintanar del Rey Calvo Sotelo
Albacete II Manzanares
Almansa Manchego
Conquense Guadalajara
Pedroñeras Illescas
Almagro 11 : 00 La Solana
Madridejos 15 : 30 Villacañas

Group 3

Sámano Bezana
Racing Santander II Siete Villas
Textil Escudo Rinconeda Polanco
Revilla Atlético Albericia
Barquereño Cayón
Torina Barreda
Gimnástica Torrelavega Escobedo
Selaya Tropezón
Vimenor Guarnizo
Cartes Castro

Group 4

Urgatzi Santutxu
Aurrerá Ondarroa Tolosa
Balmaseda Real Sociedad III
Beasain Gernika
Deusto Sestao River
Urduliz Ariznabarra
Lagun Onak Durango
Basconia Anaitasuna
Santurtzi 10 : 15 Sodupe
San Ignacio 15 : 00 Pasaia KE

Group 5

Grama 10 : 45 Sant Andreu
Europa 11 : 00 Castelldefels
Pobla Mafumet 11 : 00 Valls
Montañesa 11 : 00 Manresa
Granollers 11 : 00 Peralada
Cerdanyola del Vallès 11 : 00 Banyoles
Figueres 11 : 00 Horta
Vilassar Mar 17 : 00 Sants

Group 6

Acero Torrent
Roda Alzira
Saguntino Vilamarxant
Elche II Novelda
Benigànim Eldense
Villajoyosa 10 : 45 Jove Español
Hércules II 17 : 30 Olímpic Xàtiva

Group 7

Villanueva Pardillo San Fernando Henares
Torrejón Paracuellos Antamira
Santa Ana Moratalaz
RSD Alcalá Complutense
Flat Earth Pozuelo Alarcón
Unión Adarve Rayo Vallecano II
Atlético Pinto Villaverde-Boetticher
AD Parla Móstoles CF
Trival Valderas Alcorcón II
Móstoles El Álamo
Carabanchel Leganés II

Group 8

Atlético Astorga 15 : 30 La Bañeza

Group 9

Alhaurín Juventud Torremolinos
Melilla CD Antequera
El Palo Málaga II
Motril Vélez
Estepona Alhaurino
Torreperogil Polideportivo Almería
Mancha Real Huétor Vega
Maracena Real Jaén
Almería II Atlético Porcuna
Huétor Tájar Loja

Spain – Autonómicas

Andalucía – Gr 1

Ciudad Jardín Viso
Cartaya Recreativo Huelva II
Aroche Bollullos
Isla Cristina Atlético Espeleño
Rociera San José Rinconada
Guadalcacín Puerto Real
Tomares Chiclana
Écija 11 : 00 Montilla
CD Alcalá 11 : 00 Torreblanca
San Roque Cádiz 11 : 00 Atlético Algabeño

Andalucía – Gr 2

Torre del Mar CD Vera
Churriana Berja
Rincón Athletic Coín
UD San Pedro Casabermeja
Guadix Cantoria 2017
Celtic Martos
Villanueva del Arzobispo Arenas Armilla
Atarfe Industrial Begíjar
Baeza Villacarrillo
Vandalia de Peligros 11 : 00 Cubillas

Asturias – Gr 1

Berrón Llaranes
Real Tapia 14 : 45 Podes
Gozon 14 : 45 Candás
Roces 14 : 45 Racing Guía Norte Astur
Tineo 14 : 45 Barcia
Luarca 15 : 00 Atlético Lugones

Asturias – Gr 2

La Madalena de Morcín Nalón
San Claudio Ribadesella
Colloto 11 : 00 Langreo II
Asturias 14 : 45 Astur
Unión Comercial 14 : 45 Universidad Oviedo

Baleares – Ibiza

Penya Independent Puig d’en Valls
PE Sant Jordi II Luchador
Santa Gertrudis 15 : 00 Formentera II
Inter Ibiza 16 : 00 Sant Josep
Bahía de San Agustín 17 : 00 Atlético Jesús

Baleares – Mallorca

Llubí 11 : 00 UE Santa Maria
Petra 15 : 30 CE Sant Jordi
Algaida 16 : 00 Inter Manacor
Cala Millor 16 : 00 Rotlet Molinar

Baleares – Menorca

Atlètic Ciutadella 11 : 00 Ferreries
Mercadal 11 : 00 Mahón
Alaior 15 : 30 Atlético Villacarlos

C Valenciana – Gr 4

Carcaixent Muro
Castellonense Rayo Ibense
Sueca Alberic
L’Alcudia de Crespins Canals
Llosa Almusafes
Enguera L’Alcúdia
L’Olleria Alginet

Canarias – Gran Canaria

El Cotillo 12 : 00 Unión Pedro Hidalgo

Canarias – La Palma

Los Llanos 12 : 00 Fuencaliente

Canarias – Tenerife

Cruz Santa 12 : 00 Sauzal
Isora 12 : 00 Arguijón
UD Tacoronte 12 : 00 Guancha
Santos Reyes 12 : 00 Candela

Cantabria – Gr 1

Santillana Meruelo
Atlético Deva Naval
Velarde Atlético Mineros
Miengo Los Ríos

Cantabria – Gr 2

Ampuero Gama
Colindres Valle Lebaniego
Villaescusa Nueva Montaña
Rayo Santa Cruz Ramales

Castilla León – Gr A

San Esteban 14 : 45 Abejar

Castilla León – Gr B

Laguna de Duero CANC San Agustín Valladolid
Ponferradina II 11 : 00 Universidad Valladolid
Mojados 15 : 30 Atlético Mansillés

Castilla LM – Gr 2

Miguelturreño Mora
Almodóvar Toledo II
Atlético Consuegra La Fuente
Sonseca Carrión
Valdepeñas Daimiel
Urda 15 : 00 Noblejas

Castilla LM – Gr 3

Pantoja Talavera II
Qum Casarrubios
Yunquera Seseña
Torpedo 66 Yuncos
Mocejón 15 : 30 CD Puebla

Cataluña – Gr 1A

L’Escala 15 : 00 Bescanó
La Jonquera 15 : 00 Vic Riuprimer Refo
Palamós 16 : 00 Manlleu

Cataluña – Gr 1B

Júpiter 11 : 00 Rubí
Mollet 11 : 00 Sabadell Nord
Guineueta 11 : 30 Parets
Mataró 16 : 00 Unificacion Llefià

Cataluña – Gr 2A

Rapitenca 11 : 00 Viladecans
Santboià 11 : 00 Sant Ildefons
El Catllar 11 : 00 Vista Alegre
Gandesa 15 : 00 Ascó
Vilanova 16 : 00 Gavà

Cataluña – Gr 2B

Martorell 11 : 00 Martinenc
Borges 15 : 00 Alcarràs
Tàrrega 16 : 00 Can Vidalet

Extremadura – Gr 1

CP Amanecer Malpartida

Extremadura – Gr 2

Villar del Rey Sanvicenteño
San Jorge de Alor 15 : 15 Badajoz II

Extremadura – Gr 3

Ribereña Villafranca
Usagre CD Santa Marta
Gran Maestre La Estrella
Extremadura UD III Zafra Atlético

Extremadura – Gr 5

Castuera Cabeza del Buey
Monterrubio Hernán Cortés
Gimnástico Don Benito 16 : 00 Santa Amalia

Murcia

Balsicas Atlético Cehegín
Alhama Molina
El Raal Abarán
Independiente Ceutí Cabezo de Torres
Mar Menor II Juvenia
UD Caravaca Bala Azul
Alcantarilla Beniel
Archena Sport Algezares
Atlético Pinatarense Algar
Esparragal Águilas II
Cieza Santomera
Yeclano II Villa de Fortuna

Spain – División de Honor Juvenil

Group 1

Racing Ferrol U19 Pabellón Ourense U19
Bansander U19 Real Avilés U19
Racing Santander U19 Roces U19
Arenal U19 Tropezón U19
Real Oviedo U19 Marina Sport U19
Deportivo Coruña U19 11 : 00 Choco U19
Ural U19 11 : 00 Celta de Vigo U19
Sporting Gijón U19 11 : 00 Atlético Perines U19
Lugo U19 11 : 30 Val Miñor U19
Calasanz U19 17 : 00 Conxo Santiago U19

Group 2

Deportivo Alavés U19 Athletic Club U19
Santutxu U19 Eibar U19
Danok Bat U19 Antiguoko U19
Oyonesa U19 Pamplona U19
Txantrea U19 Valvanera U19
UD Logroñés U19 Mutilvera U19
Osasuna U19 Tudelano U19
Aurrerá Vitoria U19 11 : 00 Arenas Getxo U19
AD San Juan U19 11 : 00 Numancia U19
Leioa U19 11 : 30 Real Sociedad U19

Group 3

Girona U19 Mallorca U19
Penya Arrabal U19 Espanyol U19
Damm U19 Atlético Villacarlos U19
San Francisco U19 Barcelona U19
Gimnàstic U19 Stadium Casablanca U19
Huesca U19 El Olivar U19
Real Zaragoza U19 Ebro U19
Lleida U19 Cerdanyola d. Vallès U19
Jàbac i Terrassa U19 Sabadell U19

Group 4

Tiro de Pichón U19 Dos Hermanas SA U19
Málaga U19 Maracena U19
Granada U19 Vázquez Cultural U19
Santa Fe U19 Almería U19
Recreativo Huelva U19 Polillas U19
Córdoba U19 Cádiz U19
Sevilla U19 Séneca U19
Castilleja U19 11 : 00 Real Betis U19
Nervión U19 12 : 30 Sanluqueno U19

Group 5

Extremadura UD U19 Los Yébenes SB U19
Rayo Vallecano U19 Unión Adarve U19
Rayo Majadahonda U19 La Cruz U19
Alcorcón U19 Trival Valderas U19
Leganés U19 Cultural Leonesa U19
Atlético Pinto U19 Real Valladolid U19
Badajoz U19 15 : 00 Aravaca U19
Getafe U19 15 : 00 Burgos U19
Real Madrid U19 16 : 00 Atlético Madrid U19
Móstoles U19 17 : 00 UD Santa Marta U19

Group 6

CD San José U19 Mensajero U19
Los Llanos Aceró U19 Laguna U19
Llano del Moro U19 Tenerife U19
Marino U19 Ofra U19
Juventud Laguna U19 Sobradillo U19
UD San Fernando U19 Marítima U19
Acodetti U19 Arucas U19
Huracán U19 Maspalomas U19
Puertos Las Palmas U19 RC Victoria U19
Las Palmas U19 Unión Viera U19

Group 7

Patacona U19 Alboraya U19
Hércules U19 Valencia U19
Alzira U19 Villarreal U19
Castellón U19 Roda U19
Real Murcia U19 Talavera U19
Kelme U19 Toledo U19
Atl Madrileño U19 Archena U19
Albacete U19 Lorca CFB U19
Elche U19 UCAM Murcia U19
Levante U19 11 : 00 Torre Levante U19

Spain – Liga Nacional Juvenil

Canarias – Gran Canaria

Daniel Carnevali U19 11 : 00 Guiniguada U19

Group 1

Coruxo U19 Valladares U19
Celta de Vigo U19 II Porriño Industrial U19
UD Ourense U19 Ourense CF U19
Val Miñor U19 II Rápido Bouzas U19
Lugo U19 II Deportivo Coruña U19 II
O Val U19 Compostela U19
EF Lalín U19 Arosa U19
Coruña Montañeros U19 Villalbés U19
Pontevedra U19 11 : 00 Victoria CF U19

Group 10

Lorquí U19 Los Garres U19
Cabezo Torres U19 EDM Jumilla U19
Puente Tocinos U19 UCAM Murcia U19 II
Real Murcia U19 II Ranero U19
Águilas U19 Lorca CFB U19 II
Lorca Deportiva U19 Mediterraneo U19
EF San Miguel U19 Cartagena FC U19
Pinatar U19 FC Cartagena U19
EF Santa Ana U19 Torre Pacheco U19
Mar Menor U19 Guadalupe U19
Yecla U19 11 : 00 Académico Murcia U19
Muleño U19 15 : 30 Beniaján U19

Group 13

La Cañada Atlético U19 Los Molinos U19
Atlético Jaén U19 Linares Deportivo U19
Real Jaén U19 Medina U19
Almería U19 II Quesada U19
El Ejido U19 La Mojonera U19
Arenas de Armilla U19 UD San Pedro U19
Málaga U19 II Atarfe Industrial U19
Conejito U19 Alhendín U19
Granada U19 II Marbella U19

Group 14

San Fernando CDI U19 Atlético Antoniano U19
Algeciras U19 Balón de Cádiz
Sporting Ceuta U19 Rociera U19
San Roque Cádiz U19 Sevilla U19 II
Don Bosco CF U19 Recreativo U19 II
Puente Genil U19 Córdoba U19 II
Fundación Lucena U19 Los Rosales U19
Coria U19 Real Betis U19 II

Group 15

Calvo Sotelo U19 Manchego U19
Sporting Alcázar U19 EFB La Roda U19
Atlético Tomelloso U19 Hellín U19
Valdepeñas U19 Atlético Puertollano U19
Manzanares U19 Albacer U19
Mora U19 Conquense U19

Group 17

Guarnizo U19 Colindres U19
Textil Escudo U19 Racing Santander U19 II
Vimenor U19 Cayón U19
Ribamontán al Mar U19 Gimnástica U19
Bezana U19 Amistad Sniace U19

Group 2

Alcázar U19 10 : 30 Avilés Stadium U19
Quirinal U19 11 : 00 Covadonga U19
Veriña U19 11 : 30 Romanón U19

Group 4

Santutxu U19 II Deusto U19
Gernika U19 Vasconia U19
Danok Bat U19 II Getxo U19
Durango U19 Indartsu U19

Group 5

Pradejón U19 Comillas U19
Valvanera U19 II Villegas U19
River Ebro U19 San Marcial U19
Oyonesa U19 II Berceo U19
Alfaro U19 Mareo U19
Varea U19 Náxara U19
Calahorra U19 Logroño U19
UD Logroñés U19 II Tedeón U19

Group 6

Ebro U19 II Valdefierro U19
UD San José U19 Actur Pablo Iglesias U19

Group 7

Barcelona U19 II 11 : 00 Gimnàstic Manresa U19
Cornellà U19 II 17 : 00 Bellvitge U19
Sants U19 17 : 00 Sant Andreu U19

Group 8

Elche U19 II Dénia U19
Tavernes Blanques U19 11 : 15 Castellón U19 II

Spain – Primera División Femenina

Granadilla Tenerife 10 : 00 Real Betis
Real Sociedad 15 : 15 Espanyol

Spain – Segunda División Femenina

North

Athletic Club II 11 : 00 Barcelona II
Seagull 11 : 00 Espanyol II
Collerense 11 : 00 Osasuna

South

Alhama 11 : 00 Femarguín
Albacete 11 : 00 Villarreal
Real Unión de Tenerife 12 : 30 Levante II

Spain – Primera Nacional Femenina

Group 1

Victoria FC Umia
Mos Victoria CF
Valladares Sárdoma
Atlético Arousana Deportivo La Coruña II
Oceja Real Oviedo II
Monte Castro
Sporting Gijón II Racing Santander II
Gijón FF Llanera

Group 2

Castejón UD Logroñés
Itaroa Huarte Mulier
Osasuna II Berriozar
Pradejón Atlético Revellín
Bizkerre Oiartzun
Arratia Real Sociedad II
Añorga San Ignacio
Tolosa Aurrerá Vitoria

Group 3

Sant Gabriel Pallejà
Terrassa Girona
Riudoms Balears
Pardinyes Son Sardina
Levante Las Planas Igualada
Vic Riuprimer Collerense II
Europa Huesca

Group 5

Olímpico de León Samper
Fuensalida Madrid III
San Pío X Getafe
Rayo Vallecano II Olímpico Madrid
Atlético Madrid III Dinamo Guadalajara
Tres Cantos Torrelodones
DNS de Belen Salamanca

Group 6

Las Torres Julio Suárez
Unión Viera Puerto del Carmen
Achamán CANC Montaña Alta
La Garita Las Majoreras
Llamoro Furia Arona
Geneto del Teide Güímar
Real Unión Tenerife II Tarsa
Juventud San Sebastián San Antonio Pureza

Group 7

Atlético de Aspe Plaza Argel
Levante III Albacete II
Discóbolo La Torre Lorca
Murcia Féminas Ciudad de Murcia
SMX Athletic Murcia CFF Albacete
Villarreal II Marítim
Elche Mislata

St. Kitts and Nevis – Premier League

St. Pauls United 23 : 00 Garden Hotspurs
Village Superstars 22 : 00 Conaree United

Sweden – Allsvenskan

Elfsborg 13 : 30 AIK
Norrköping 13 : 30 Helsingborg
IFK Göteborg 13 : 30 Sirius
Djurgården 13 : 30 Varberg
Kalmar 13 : 30 Häcken
Falkenberg 13 : 30 Mjällby
Örebro 13 : 30 Hammarby
Malmö FF 13 : 30 Östersunds FK

Switzerland – Super League

Luzern 15 : 00 Young Boys
Sion 15 : 00 Lugano
Zürich 15 : 00 Lausanne Sport

Switzerland – Nationalliga A Women

Lugano 13 : 00 St. Gallen

Tahiti – Ligue 1

AS Jeunes Tahitiens PSTP Excelsior
Tefana PSTP Tiare Tahiti
Manu Ura PSTP Vénus
AS Pueu PSTP Pirae
Central PSTP Arue

Tanzania – Ligi kuu Bara

Mtibwa Sugar 13 : 00 Mwadui
Ihefu 13 : 00 JKT Tanzania
Young Africans 13 : 00 Ruvu Shooting

Thailand – Thai League 2

Ranong United 11 : 00 Khon Kaen United

Thailand – FA Cup

Lampang 08 : 00 Suphanburi
Wat Bot City 08 : 00 Songkhla
Pluakdaeng United 08 : 00 Trat
Muang Loei United 08 : 00 Bang Pa-in
Chiangrai United PSTP Sukhothai
Port 11 : 00 Customs United
Buriram United 11 : 00 Police Tero
Muang Thong United 11 : 00 BG Pathum United
Dome 11 : 00 Chiangmai

Thailand – Thai Women’s League 1

Chonburi FA 09 : 00 Lampang Sports School
MH Nakhonsi 12 : 00 Burirat Academy

Turkey – Süper Lig

Fatih Karagümrük 10 : 30 Rizespor
Antalyaspor 13 : 00 Ankaragücü
Denizlispor 16 : 00 Fenerbahçe

Turkey – 1. Lig

Altınordu 13 : 00 Ankara Keçiörengücü
Adana Demirspor 16 : 00 Akhisarspor

Turkey – 3. Lig

Group 1

Çankaya FK 10 : 00 Ofspor

Group 3

Arhavispor 10 : 00 Batman Petrolspor

Ukraine – Premier League

Olimpik Donetsk 12 : 00 Rukh Vynnyky
Zorya 15 : 00 Dnipro-1
Desna 15 : 00 Vorskla
Kolos Kovalivka 17 : 30 Oleksandria

Ukraine – U19 League

Kolos Kovalivka U19 Oleksandria U19
Desna U19 Vorskla U19
Zorya Luhansk U19 Dnipro-1 U19
Olimpik Donetsk U19 12 : 00 Rukh Vynnyky U19

United Arab Emirates – Presidents Cup

Emirates 12 : 40 Kalba
Bani Yas 12 : 45 Al Orooba
Shabab Al Ahli 15 : 45 Hatta
Al Dhafra 15 : 45 Al Jazira

Uruguay – Primera División

Boston River PSTP Liverpool
Deportivo Maldonado PSTP Nacional
Rentistas PSTP Danubio
Cerro Largo PSTP Defensor Sporting
Wanderers PSTP Cerro
Peñarol PSTP Fénix
River Plate PSTP Progreso
Torque PSTP Plaza Colonia

USA – MLS

Columbus Crew New England

USA – MLS Next U17

Chargers U17 IMG Academy U17
Inter Miami U17 South Florida U17

Vietnam – Women’s National League

PP Hà Nam 08 : 50 TKS Viet Nam
Son La 11 : 30 GT Thai Nguyen

Wales – Welsh Premier Women’s League

Cardiff City 14 : 00 Port Talbot Town
Swansea City 14 : 00 Cascade