5 December 2020

0
333

England – Premier League

Burnley 12 : 30 Everton
Manchester City 15 : 00 Fulham
West Ham United 17 : 30 Manchester United
Chelsea 20 : 00 Leeds United

England – Championship

Reading 12 : 30 Nottingham Forest
Brentford 15 : 00 Blackburn Rovers
Bristol City 15 : 00 Birmingham City
Coventry City 15 : 00 Rotherham United
Huddersfield Town 15 : 00 Queens Park Rangers
Millwall 15 : 00 Derby County
Norwich City 15 : 00 Sheffield Wednesday
Preston North End 15 : 00 Wycombe Wanderers
Stoke City 15 : 00 Middlesbrough
Swansea City 15 : 00 Luton Town
Watford 15 : 00 Cardiff City

France – Ligue 1

Rennes 16 : 00 Lens
Montpellier 20 : 00 PSG

Germany – Bundesliga

Freiburg 14 : 30 Borussia M’gladbach
Eintracht Frankfurt 14 : 30 Borussia Dortmund
Köln 14 : 30 Wolfsburg
Arminia Bielefeld 14 : 30 Mainz 05
Bayern Munich 17 : 30 RB Leipzig

Italy – Serie A

Spezia 14 : 00 Lazio
Juventus 17 : 00 Torino
Internazionale 19 : 45 Bologna

Netherlands – Eredivisie

RKC Waalwijk 15 : 30 VVV
Fortuna Sittard 17 : 45 Willem II
Ajax 19 : 00 Twente
PEC Zwolle 20 : 00 Vitesse

Scotland – Premiership

Hamilton Academical 15 : 00 Kilmarnock
Livingston 15 : 00 Dundee United
Motherwell 15 : 00 Hibernian
St. Mirren 15 : 00 Aberdeen

Spain – La Liga

Levante 13 : 00 Getafe
Sevilla 15 : 15 Real Madrid
Atletico Madrid 17 : 30 Real Valladolid
Cádiz 20 : 00 Barcelona

Africa – CAF Champions League

Mekelle 70 Enderta CANC Al Ahli Benghazi
Nkana 13 : 00 Bantu
Platinum 13 : 00 Costa do Sol
Simba 13 : 00 Plateau United
Gor Mahia 13 : 00 APR
Mogadishu City 14 : 00 SONIDEP
CS Sfaxien 14 : 00 Mlandege
Bouenguidi 14 : 30 Forest Rangers
Stade Malien Bamako 16 : 00 Ashanti GB
Petro de Luanda 16 : 00 Akonangui

Africa – CAF Confederation Cup

NAPSA Stars 13 : 00 Ngazi Club
Bloemfontein Celtic 13 : 30 Maniema Union
USGN 14 : 30 Yeelen Olympique
Kano Pillars 15 : 00 Jaraaf
KVZ 16 : 00 Alamal Atbara
Salitas 18 : 00 Ashanti Gold
Tihad Casablanca 19 : 00 GAMTEL

Albania – Superliga

Vllaznia Shkodër 12 : 45 Bylis
Skënderbeu Korçë 12 : 45 Laçi
Teuta Durrës 15 : 45 Kastrioti Krujë
Kukësi 15 : 45 Apolonia Fier

Albania – 1st Division

Oriku 13 : 00 Veleçiku Koplik
Dinamo Tirana 13 : 00 Vora
Korabi Peshkopi 13 : 00 Besëlidhja Lezhë
Erzeni Shijak 13 : 00 Partizani Tirana II
Flamurtari 13 : 00 Tomori Berat
Pogradeci 13 : 00 Elbasani
Turbina Cërrik 13 : 00 Egnatia Rrogozhinë
Luftëtari Gjirokastër CANC Besa Kavajë

Albania – 2nd Division

Group A

Sopoti Librazhd 13 : 00 Iliria Fushë-Krujë
Luzi 2008 13 : 00 Internacional Tirana
Mirdita 13 : 00 Tërbuni Pukë
Bulqiza 13 : 00 Shënkolli
Ada Velipojë 13 : 00 Gramshi
Klosi 13 : 00 Shkumbini Peqin

Group B

Përmeti 13 : 00 Labëria
Këlcyra 13 : 00 Albpetrol Patos
Devolli 13 : 00 Naftëtari Kuçovë
Tepelena 13 : 00 Skrapari
Delvina 13 : 00 Butrinti Sarandë
Maliqi 13 : 00 Gramozi Ersekë

Albania – Kampionati i Femrave

AAS Lushnja
Tirana AS Juban Danja
Vllaznia Apolonia
Teuta Skënderbeu
Partizani Tirana KF Tirana
Bilisht Sporti Kinostudio

Andorra – 2a Divisió

Engordany II 19 : 30 Encamp

Argentina – Liga Profesional Argentina

Banfield 00 : 30 Rosario Central
Arsenal 20 : 10 Racing Club
Unión 22 : 20 Atlético Tucumán
Patronato 22 : 20 Vélez Sarsfield

Argentina – Primera Nacional

Lower Table Round

Nueva Chicago 20 : 10 Alvarado
All Boys 20 : 10 Deportivo Santamarina
Quilmes 20 : 10 Gimnasia Jujuy
Belgrano 22 : 00 Independiente Rivadavia
Instituto 22 : 00 Almagro

Upper Table Round

Estudiantes Caseros 20 : 10 Estudiantes Río Cuarto
Platense 20 : 10 Deportivo Morón
Gimnasia Mendoza 20 : 10 Sarmiento
Villa Dálmine 20 : 10 Deportivo Riestra

Argentina – Torneo Federal A

Deportivo Madryn Huracán Las Heras
Villa Mitre Juventud Unida Univ.
Olimpo Sansinena

Argentina – Prim B Metro

Lower Table Round

Fénix Defensores Unidos
San Miguel Talleres Remedios
San Telmo Deportivo Armenio
Sacachispas UAI Urquiza / Los Andes
Argentino Quilmes Colegiales
Flandria Los Andes / Acassuso

Upper Table Round

UAI Urquiza / Acassuso Villa San Carlos
Almirante Brown Tristán Suárez
Comunicaciones JJ Urquiza

Argentina – Primera C

Lower Table Round

Victoriano Arenas Central Córdoba
Ituzaingó San Martín Burzaco
Berazategui Sportivo Italiano
Leandro Nicéforo Alem Luján
El Porvenir Midland
Excursionistas Deportivo Español

Upper Table Round

Argentino Merlo 20 : 10 Real Pilar
Cañuelas 20 : 10 Deportivo Merlo

Argentina – Primera D

Lower Table Round

Deportivo Muñiz 20 : 10 Argentino Rosario

Upper Table Round

Sportivo Barracas 20 : 10 Claypole
Defensores de Cambaceres 20 : 10 Atlas

Armenia – Premier League

Van 10 : 00 Noah

Armenia – First League

Ararat II 10 : 00 West Armenia
Alashkert II 10 : 00 Lernayin Artsakh
Pyunik II 10 : 00 Noravank

Asia – AFC U16 Championship

1st Group B PSTP 2nd Group A
1st Group A PSTP 2nd Group B

Austria – Bundesliga

Austria Wien 16 : 00 Sturm Graz
Rheindorf Altach 16 : 00 St. Pölten
Admira 16 : 00 Salzburg

Austria – 2. Liga

Dornbirn 13 : 30 Austria Wien II
Liefering 19 : 25 Vorwärts Steyr

Austria – Landesliga

Spratzern PSTP Zwettl

Austria – Jugendliga U18

Wolfsberger AC U18 15 : 00 LASK Juniors OÖ U18

Austria – Jugendliga U16

Wolfsberger AC U16 13 : 00 LASK Juniors OÖ U16

Austria – Jugendliga U15

Wolfsberger AC U15 13 : 00 LASK Juniors OÖ U15

Azerbaijan – Premyer Liqa

Keşlə Səbail
Sabah Neftçi

Belarus – Cup

BATE 15 : 45 Dinamo Brest

Belarus – Play-offs 2/3

Molodechno Khimik Svetlogorsk

Belgium – First Division A

Waasland-Beveren 15 : 15 Excel Mouscron
OH Leuven 17 : 30 Cercle Brugge
Club Brugge 19 : 45 Sint-Truiden

Belgium – First Division B

Union Saint-Gilloise 19 : 45 Lierse K

Belgium – First Amateur Division

Dessel Sport PSTP KSV Roeselare
Thes Sport PSTP Rupel Boom
Dender PSTP Heist
Mandel United PSTP La Louvière Centre
Patro Eisden PSTP Olympic Charleroi

Belgium – Second Amateur Division

ACFF

RAAL La Louvière PSTP RES Durbuy
Rebecq PSTP Hamoir
Meux PSTP Tubize
Couvin-Mariembourg PSTP Stockay-Warfusée

VFV A

Lokeren-Temse PSTP Dikkelvenne
RFC Wetteren PSTP Harelbeke

VFV B

Hades PSTP Hoogstraten
Heur Tongeren PSTP Berchem Sport
Houtvenne PSTP Sporting Hasselt
City Pirates Antwerpen PSTP Lyra-Lierse Berlaar

Belgium – Third Amateur Division

ACFF A

Union Namur PSTP Stade Brainois
Renaissance Mons 44 PSTP PAC Buzet
Jeunesse Tamines PSTP Ostiches

ACFF B

Onhaye PSTP Richelle United
Rochefort PSTP Raeren-Eynatten

VFV A

Torhout PSTP Oostkamp
Sint-Niklase PSTP Anzegem
Svelta Melsele PSTP Eppegem
Tempo Overijse PSTP Rhodienne-De Hoek
FC Lebbeke PSTP Jong Lede

VFV B

Sint-Lenaarts PSTP Weerstand Koersel
Zwarte Leeuw PSTP Lille
De Kempen PSTP Witgoor Sport
Esperanza Pelt PSTP Betekom
Beringen PSTP KFC Turnhout
Racing Mechelen PSTP Nijlen

Belgium – Provincial

Brabant – ACFF

Ixelles PSTP Grez-Doiceau

Brabant – VFV

Houtem-Oplinter PSTP Hoegaarden-Outgaarden
Stade Bierbeek PSTP Liedekerke
Huldenberg PSTP Aarschot

Luxembourg

Saint-Hubert PSTP La Roche
Sartoise PSTP Ethe Belmont
Libramont PSTP Meix-Devant-Virton

Oost-Vlaanderen

St-Joris Sleidinge PSTP Drongen
Latem PSTP Excelsior Mariakerke
Eendracht Aalter PSTP Ardennen

West-Vlaanderen

RC Lauwe PSTP Meulebeke
Oostduinkerke PSTP Dadizele

Belgium – First Division Women

SG-Tertre-Hautrage PSTP Mechelen
Voorwaarts Zwevezele PSTP Standard Liège II
Wuustwezel PSTP Eva’s Tienen
Moldavo PSTP Kontich
Ladies Genk II PSTP Anderlecht II
Famkes Merkem PSTP Chastre
Gent II PSTP OH Leuven II
RFC de Liege PSTP Massenhoven

Belgium – Second Division Women

Group A

Gent III PSTP Sottegem
Egem Pittem PSTP Havinnes
Svelta Melsele PSTP Bosdam Beveren
Club Brugge II PSTP Olsa Brakel
Eendracht Aalst II PSTP SG-Tertre-Hautrage II
Wolvertem Merchtem PSTP Zulte-Waregem II
Eendracht Mazenzele PSTP Bredene

Group B

Chastre II PSTP Heist
Westerlo PSTP Standard Liège III
Vosselaar PSTP Sibret
VVC Brasschaat PSTP Loyers
White Star Woluwe II PSTP Mechelen II
Aywaille PSTP Irlande-Auderghem

Bermuda – Premier League

Pembroke Hamilton Club 19 : 00 North Village Rams

Bosnia and Herzegovina – Premijer Liga

Sloboda Tuzla 12 : 00 Krupa na Vrbasu
Borac Banja Luka 12 : 00 Sarajevo
Željezničar 12 : 00 Široki Brijeg
Velež 12 : 00 Olimpik Sarajevo
Mladost Doboj Kakanj 12 : 00 Zrinjski
Radnik Bijeljina 12 : 00 Tuzla City

Brazil – Serie A

Botafogo 20 : 00 Flamengo
Fluminense 22 : 00 Athletico Paranaense
Bahia 22 : 00 Ceará

Brazil – Serie B

Ponte Preta 00 : 30 Paraná
Juventude 19 : 00 Chapecoense
CSA 21 : 30 América Mineiro
Sampaio Corrêa 22 : 00 CRB

Brazil – Serie C

Remo 20 : 00 Paysandu
Botafogo PB 20 : 00 Treze
Imperatriz 20 : 00 Manaus
Santa Cruz 20 : 00 Ferroviário
Vila Nova 20 : 00 Jacuipense
Ypiranga Erechim 22 : 00 EC São José
Criciúma 22 : 00 Brusque
São Bento 22 : 00 Ituano
Tombense 22 : 00 Boa
Volta Redonda 22 : 00 Londrina

Brazil – State Leagues

Piauiense

Ríver 19 : 00 Parnahyba

Rondoniense

Real Ariquemes 20 : 00 Porto Velho

Sul-Matogrossense

Águia Negra CANC Maracaju

Brazil – Cearense 2

Icasa 18 : 30 Itapipoca
Crato 18 : 30 Maranguape

Brazil – Sergipano 2

Força Jovem SE 18 : 15 Canindé
Guarany SE 18 : 15 Atlético Gloriense
Amadense 18 : 15 Coritiba SE
Santa Cruz SE 18 : 15 Rosário Central

Brazil – Brasileiro de Aspirantes

Ceará U23 18 : 00 Vila Nova U23
Avaí U23 18 : 00 Grêmio U23
Corinthians U23 18 : 00 RB Bragantino U23
Fluminense U23 18 : 00 Juventude U23

Brazil – Pernambucano U20

Final

TBC TBC

Semi-finals

Nautico U20 18 : 00 Central U20
Retrô U20 18 : 00 Santa Cruz U20

Brazil – Mineiro Women

Cruzeiro 18 : 00 América Mineiro

Bulgaria – First League

CSKA 1948 Sofia 12 : 15 Beroe
Levski Sofia 14 : 30 Arda

Bulgaria – Second League

Septemvri Sofia CANC Vitosha Bistritsa
Sozopol 10 : 00 Lokomotiv Sofia 1929
Hebar 1918 12 : 00 Lovech
Yantra 2019 12 : 00 Dobrudzha 1919
Sportist Svoge 12 : 00 Lokomotiv GO

Bulgaria – Third League

North-East

Chernomorets Balchik 12 : 00 Ludogorets III

South-West

Nadezhda Dobroslavtsi 12 : 00 Belasitsa

Bulgaria – Women’s League

Varna 11 : 00 Levski Chepintsi
Barocco 11 : 00 Sevlievo
Pirin Ladies 11 : 00 Paldin
Yantra 2013 Gabrovo 11 : 00 Enko Plovdiv
NSA Sofia 11 : 00 Rial Kovachevtsi
Lokomotiv Plovdiv 11 : 00 Etar VT
Super Sport 11 : 00 Lokomotiv Stara Zagora

Burkina Faso – 1ère Division

Royal 15 : 30 USFA
ASEC-K 15 : 30 KOZAF
Léopards 16 : 00 Douanes
ASFA-Yennenga 18 : 15 Rahimo

Burundi – Ligue A

Rukinzo 11 : 30 Les Eléphants
Aigle Noir 13 : 00 Kayanza United
Bujumbura City 14 : 00 Musongati

Chile – Primera División

Huachipato 20 : 00 Colo Colo

Chile – Primera B

Puerto Montt 13 : 00 San Luis
Magallanes 13 : 30 Santiago Morning
Rangers 22 : 15 Copiapó

Chile – Segunda División

Colina 21 : 00 General Velásquez

Colombia – Primera A

Patriotas Boyacá 00 : 40 Millonarios
Once Caldas 20 : 00 Boyacá Chicó

Congo DR – Ligue 1

RCK 14 : 30 TP Mazembe

Croatia – 1. HNL

Osijek 14 : 00 Varaždin
Lokomotiva Zagreb 16 : 05 Šibenik

Croatia – 2. HNL

Croatia Zmijavci 12 : 30 Orijent 1919
Hrvatski Dragovoljac 12 : 30 Dubrava Zagreb
Junak 12 : 30 Rudeš
Dugopolje 12 : 30 Solin
Kustošija 12 : 30 Bijelo Brdo
Opatija 12 : 30 Dinamo Zagreb II
Međimurje Čakovec 18 : 00 Sesvete

Croatia – 3. HNL

Center

Mladost Petrinja PSTP Karlovac 1919

West

Buje PSTP Pazinka

Croatia – 1. HNL Juniori

Rijeka U19 09 : 00 Varaždin U19
Dugopolje U19 09 : 00 Orijent 1919 U19
Dinamo Zagreb U19 09 : 00 Rudeš U19
Osijek U19 09 : 00 Inter Zaprešić U19
Hajduk Split U19 11 : 00 Lokomotiva Zagreb U19
Slaven Koprivnica U19 11 : 00 Hrv Dragovoljac U19

Cyprus – 1. Division

AEL 14 : 00 Ethnikos Achna
AEK Larnaca 16 : 30 Olympiakos Nicosia

Cyprus – 2. Division

AE Zakakiou 12 : 30 Othellos
Kouris Erimi 12 : 30 Ahironas
Akritas 12 : 30 Onisilos
Digenis Morphou 12 : 30 Xylotympou
Omonia Aradippou 12 : 30 EN THOI Lakatamia
PAEEK 12 : 30 Digenis Ypsonas

Cyprus – 3. Division

ENAD 12 : 30 APEP
Elia Lythrodonta 12 : 30 Iraklis Yerolakkou
MEAP Nisou 12 : 30 Ethnikos Assias
Olympiada Lympion 12 : 30 Halkanoras
Peyia 12 : 30 Amathous

Czech Republic – Czech Liga

Opava 13 : 00 Baník Ostrava
Sigma Olomouc 15 : 00 Příbram
Zlín 15 : 00 Jablonec
Viktoria Plzen 17 : 30 Karviná

Czech Republic – FNL

Viktoria Žižkov 12 : 30 Vysočina Jihlava
Chrudim 12 : 30 Vlašim
Prostějov 12 : 30 Třinec
Slavoj Vyšehrad 12 : 30 Blansko
Ústí nad Labem 12 : 30 Líšeň
Hradec Králové 12 : 30 Varnsdorf

Denmark – Superliga

Vejle 15 : 00 Midtjylland

Denmark – 1st Division

Fremad Amager 13 : 00 Viborg

Denmark – U19 Ligaen

Randers Freja U19 11 : 00 SønderjyskE U19
Odense U19 11 : 30 København U19
Midtjylland U19 12 : 00 Nordsjælland U19

Denmark – U17 Ligaen

Esbjerg U17 11 : 00 Vejle U17
Brøndby U17 12 : 00 Midtjylland U17
Lyngby U17 13 : 30 SønderjyskE U17
OB U17 14 : 00 Randers Freja U17
Nordsjælland U17 14 : 30 AGF U17

Djibouti – Division 1

Dikhil 14 : 00 Gendarmerie
Port 16 : 00 Barwaqo / CCO

Ecuador – Liga Pro

Deportivo Cuenca 00 : 00 Mushuc Runa
Orense 20 : 15 Delfin
Macará 22 : 30 Aucas

El Salvador – Primera Division

Isidro Metapán Alianza
Sonsonate Águila
Atlético Marte Jocoro
Chalatenango Municipal Limeño
FAS Santa Tecla
Firpo Once Deportivo

El Salvador – Reserve League

Alianza U20 Sonsonate U20
Once Deportivo U20 Luis Ángel Firpo U20
Municipal Limeño U20 Atlético Marte U20
Isidro Metapán U20 Jocoro U20
Águila U20 Santa Tecla U20
Chalatenango U20 FAS U20

England – League One

Gillingham 13 : 00 Swindon Town
AFC Wimbledon 15 : 00 Bristol Rovers
Accrington Stanley 15 : 00 Milton Keynes Dons
Burton Albion 15 : 00 Crewe Alexandra
Fleetwood Town 15 : 00 Blackpool
Northampton Town 15 : 00 Doncaster Rovers
Oxford United 15 : 00 Hull City
Plymouth Argyle 15 : 00 Ipswich Town
Portsmouth 15 : 00 Peterborough United
Rochdale 15 : 00 Lincoln City
Shrewsbury Town 15 : 00 Charlton Athletic
Sunderland 15 : 00 Wigan Athletic

England – League Two

Barrow 15 : 00 Salford City
Bolton Wanderers 15 : 00 Port Vale
Bradford City 15 : 00 Carlisle United
Cambridge United 15 : 00 Oldham Athletic
Cheltenham Town 15 : 00 Exeter City
Harrogate Town 15 : 00 Forest Green Rovers
Mansfield Town 15 : 00 Crawley Town
Newport County 15 : 00 Morecambe
Scunthorpe United 15 : 00 Leyton Orient
Stevenage 15 : 00 Southend United
Tranmere Rovers 15 : 00 Walsall
Colchester United 17 : 30 Grimsby Town

England – National League

Aldershot Town 15 : 00 Dagenham & Redbridge
Altrincham 15 : 00 King’s Lynn Town
Barnet 15 : 00 Wealdstone
Bromley 15 : 00 Stockport County
Dover Athletic 15 : 00 Chesterfield
Eastleigh 15 : 00 Maidenhead United
Hartlepool United 15 : 00 Boreham Wood
Notts County 15 : 00 Woking
Sutton United 15 : 00 Solihull Moors
Torquay United 15 : 00 Wrexham
Weymouth 17 : 20 Halifax Town

England – National League N / S

North

Guiseley 15 : 00 Brackley Town
Leamington 15 : 00 Gateshead
Boston United 15 : 00 Chorley
York City 15 : 00 Chester
Kettering Town 15 : 00 Blyth Spartans
Darlington 15 : 00 Hereford
Southport 15 : 00 Alfreton Town
Spennymoor Town 15 : 00 Curzon Ashton
Farsley Celtic 15 : 00 AFC Telford United

South

Ebbsfleet United PSTP Concord Rangers
Dorking Wanderers 15 : 00 Bath City
Hungerford Town 15 : 00 Dulwich Hamlet
Braintree Town 15 : 00 Oxford City
Havant & Waterlooville 15 : 00 Chelmsford City
Hampton & Richmond 15 : 00 St Albans City
Eastbourne Borough 19 : 45 Dartford

England – Non League Premier

Northern

Hyde United 15 : 00 Radcliffe
Ashton United PSTP Witton Albion
Atherton Collieries PSTP Morpeth Town
Bamber Bridge 15 : 00 Grantham Town
Basford United PSTP United of Manchester
Buxton PSTP Gainsborough Trinity
Hyde United PSTP Scarborough Athletic
Mickleover 15 : 00 Whitby Town
South Shields PSTP Nantwich Town
Warrington Town PSTP Matlock Town

Southern Central

AFC Rushden & Diamonds 15 : 00 Kings Langley
Alvechurch 15 : 00 Lowestoft Town
Biggleswade Town PSTP Needham Market
Bromsgrove Sporting PSTP Stratford Town
Coalville Town PSTP Stourbridge
Hitchin Town PSTP Hednesford Town
Leiston PSTP Redditch United
Peterborough Sports PSTP Royston Town
Rushall Olympic PSTP Nuneaton Borough
St Ives Town PSTP Barwell
Tamworth PSTP Banbury United
St Ives Town 15 : 00 Nuneaton Borough

Southern South

Beaconsfield Town PSTP Taunton Town
Farnborough PSTP Weston-super-Mare
Hayes & Yeading United PSTP Hartley Wintney
Merthyr Town CANC Hendon
Metropolitan Police PSTP Dorchester Town
Poole Town PSTP Chesham United
Swindon Supermarine PSTP Wimborne Town
Tiverton Town PSTP Harrow Borough
Walton Casuals PSTP Truro City
Yate Town PSTP Gosport Borough

England – Non League Div One

Isthmian South East

Hastings United CANC Guernsey

Northern North West

Ramsbottom United 15 : 00 Colne
City of Liverpool 15 : 00 Dunston UTS
Kendal Town 15 : 00 Marske United
Marine PSTP Workington
Runcorn Linnets PSTP Ramsbottom United
Tadcaster Albion 15 : 00 Clitheroe
Widnes 15 : 00 Pickering Town

Northern South East

Carlton Town 15 : 00 Cleethorpes Town
Frickley Athletic 15 : 00 Sutton Coldfield Town
Lincoln United 15 : 00 Belper Town
Stamford 15 : 00 Market Drayton Town
Wisbech Town PSTP Kidsgrove Athletic

Southern Central

Aylesbury United PSTP Barton Rovers
Bedford Town 15 : 00 AFC Dunstable
Berkhamsted PSTP Corby Town
Didcot Town PSTP Halesowen Town
AFC Kempston Rovers 15 : 00 Bedworth United
Kidlington PSTP Coleshill Town
North Leigh PSTP Biggleswade
Thame United PSTP Daventry Town
Wantage Town PSTP St Neots Town
Yaxley PSTP Welwyn Garden City

Southern South

AFC Totton PSTP Melksham Town
Bideford PSTP Cinderford Town
Bristol Manor Farm PSTP Basingstoke Town
Frome Town PSTP Moneyfields
Highworth Town PSTP Mangotsfield United
Larkhall Athletic PSTP Barnstaple Town
Sholing 15 : 00 Paulton Rovers
Thatcham Town PSTP Evesham United
Willand Rovers PSTP Slimbridge
Winchester City PSTP Cirencester Town

England – Counties Leagues

Combined Counties League Premier

Abbey Rangers PSTP Cobham
Camberley Town 15 : 00 Badshot Lea
Egham Town 15 : 00 Ascot United
Guildford City PSTP Banstead Athletic
Knaphill 15 : 00 Frimley Green
Molesey 15 : 00 Colliers Wood United
Raynes Park Vale PSTP Southall
Redhill PSTP Hanworth Villa
Sheerwater PSTP Sutton Common Rovers
Spelthorne Sports 15 : 00 CB Hounslow United

Eastern Counties League Premier

Gorleston 15 : 00 Thetford Town
Gorleston PSTP Newmarket Town
Ely City PSTP Stanway Rovers
Haverhill Rovers 15 : 00 Whitton United
Clacton 15 : 00 Newmarket Town

Essex Senior League

Stansted 15 : 00 Woodford Town
Hoddesdon Town 15 : 00 Cockfosters
Saffron Walden Town 15 : 00 Redbridge
Sawbridgeworth Town 15 : 00 Southend Manor
St Margaretsbury 15 : 00 Enfield
Walthamstow 15 : 00 Sporting Bengal United

Hellenic League Premier

Tuffley Rovers PSTP Reading City
Burnham PSTP Bishop’s Cleeve
Flackwell Heath PSTP Easington Sports
Holmer Green PSTP Virginia Water
Royal Wootton PSTP Ardley United
Shrivenham PSTP Westfields
Windsor PSTP Longlevens

North West Counties League Premier

Burscough 15 : 00 Litherland Remyca
Northwich Victoria 15 : 00 Barnoldswick Town
Skelmersdale United 15 : 00 Runcorn Town
Whitchurch Alport 15 : 00 Padiham
Winsford United 15 : 00 Squires Gate
Irlam 15 : 00 Ashton Athletic
Bootle 15 : 00 Avro

Northern League One

Seaham Red Star 15 : 00 Whitley Bay
Northallerton Town 15 : 00 Sunderland Ryhope CW
Penrith AFC 15 : 00 Newton Aycliffe
Shildon AFC 15 : 00 Billingham Town
Thornaby 15 : 00 Stockton Town
Whickham 15 : 00 Newcastle Benfield
Bishop Auckland 15 : 00 Sunderland RCA

Spartan South Midlands League Premier

Baldock Town PSTP Oxhey Jets
Biggleswade United PSTP Dunstable Town
Broadfields United PSTP Crawley Green
Edgware Town PSTP Colney Heath
Harpenden Town PSTP Arlesey Town
Leverstock Green PSTP Potton United
London Colney PSTP Eynesbury Rovers
Newport Pagnell Town PSTP Tring Athletic
North Greenford United PSTP Harefield United
Wembley PSTP Leighton Town

United Counties League Premier

Rugby Town 15 : 00 Boston Town
Cogenhoe United PSTP Boston Town
Holbeach United 15 : 00 Rothwell Corinthians
Peterborough N Star PSTP Rugby Town
Quorn 15 : 00 Desborough Town
Sleaford Town 15 : 00 Harborough Town
Pinchbeck United 15 : 00 Northampton ON Chenecks

Wessex League Premier

Amesbury Town PSTP AFC Portchester
Blackfield & Langley PSTP Baffins Milton Rovers
Bournemouth FC PSTP Cowes Sports
Fareham Town PSTP Christchurch
Fleet Town PSTP Brockenhurst
Horndean PSTP Hamworthy United
Lymington Town PSTP Hamble Club
Tadley Calleva PSTP Bashley
Bournemouth FC 15 : 00 Portland United

Western League Premier

Brislington 15 : 00 Chipping Sodbury Town
Tavistock 15 : 00 Westbury United
Cadbury Heath 15 : 00 Bridport
Keynsham Town 15 : 00 Exmouth
Wellington 15 : 00 Hallen
Shepton Mallet 15 : 00 Odd Down

England – FA Trophy

Moneyfields 15 : 00 Truro City
Evesham United 15 : 00 Bideford
Swindon Supermarine 15 : 00 Dorchester Town
Poole Town 15 : 00 Willand Rovers

England – FA Vase

1st Round

Abbey Hey 15 : 00 Hemsworth MW
Charnock Richard 15 : 00 Ashington AFC
Hallam 15 : 00 AFC Blackpool
Hanley Town 15 : 00 Deeping Rangers
Anstey Nomads 15 : 00 Leicester Nirvana
Stourport Swifts 15 : 00 Skegness Town
Worthing United 15 : 00 Edgware Town
Cheddar 15 : 00 Ashton & Backwell United
Brockenhurst 15 : 00 Street
Fareham Town 15 : 00 Roman Glass St George
Millbrook 15 : 00 Sherborne Town

2nd Round

Guisborough Town 15 : 00 Liversedge
Hebburn Town 15 : 00 North Shields
New Mills 15 : 00 Congleton Town
Holker Old Boys 15 : 00 Vauxhall Motors
Consett 15 : 00 Maltby Main
Jarrow FC 15 : 00 Warrington Rylands
Longridge Town 15 : 00 Penistone Church
1874 Northwich 15 : 00 West Auckland Town
Radford 15 : 00 Bewdley Town
Long Eaton United 15 : 00 Stone Old Alleynians
Atherstone Town 15 : 00 Malvern Town
Lutterworth Town 15 : 00 Westfields
Dudley Sports 15 : 00 Coventry Sphinx
Walsall Wood 15 : 00 AFC Bridgnorth
Shepshed Dynamo 15 : 00 Worcester City
Boldmere St. Michaels 15 : 00 Newark Flowserve
Sporting Khalsa 15 : 00 Aylestone Park
Ilford 15 : 00 Colney Heath
Norwich United 15 : 00 Burton Park Wanderers
Wroxham 15 : 00 Milton Keynes Irish
Mulbarton Wanderers 15 : 00 Cogenhoe United
Gorleston CANC Kirkley & Pakefield
Fakenham Town 15 : 00 Hashtag United
Wellingborough Town 15 : 00 Woodbridge Town
Stowmarket Town 15 : 00 Eynesbury Rovers
Stanway Rovers 15 : 00 Ampthill Town
Norwich CBS 15 : 00 May & Baker Eastbrook
Hadley 15 : 00 Raynes Park Vale
North Greenford United 15 : 00 Walsham Le Willows
Hanworth Villa 15 : 00 Corinthian
Newhaven 15 : 00 Binfield
Saltdean United 15 : 00 Deal Town
Horley Town 15 : 00 Chatham Town
Steyning Town 15 : 00 Walton & Hersham
Littlehampton Town 15 : 00 Sheppey United
Sutton Common Rovers 15 : 00 Southall
Glebe 15 : 00 Kennington
Uckfield Town 15 : 00 Guildford City
Plymouth Parkway 15 : 00 Newton Abbot Spurs
Christchurch 15 : 00 Cribbs
Bradford Town 15 : 00 Brimscombe & Thrupp
Wells City 15 : 00 Buckland Athletic
Bridgwater Town 15 : 00 Royal Wootton
Clapton 15 : 00 Hamworthy United
Falmouth Town 15 : 00 Bishop’s Cleeve
Clevedon Town 15 : 00 Bitton
Mildenhall Town 15 : 00 Leighton Town
Cobham 15 : 00 Risborough Rangers
North Ferriby United 15 : 00 Lower Breck
New Milton Town 15 : 00 Longlevens
Coventry United 15 : 00 Abbey Hulton United

England – London Senior Cup

Cray Valley PM 15 : 00 Corinthian-Casuals

England – FA Youth Cup

Southampton U18 13 : 00 Coventry City U18

England – U18 Premier League

North

Stoke City U18 11 : 00 Blackburn Rovers U18
Manchester United U18 11 : 30 Liverpool U18
Everton U18 12 : 00 Wolves U18
Manchester City U18 14 : 00 Derby County U18

South

Crystal Palace U18 11 : 00 Tottenham Hotspur U18
Reading U18 11 : 00 Norwich City U18
Arsenal U18 11 : 30 Leicester City U18

England – U18 Professional Development League

Sheffield United U18 11 : 00 Swansea City U18
Watford U18 12 : 00 Barnsley U18
Sheffield Wednesday U18 13 : 30 Colchester United U18

England – Youth Alliance

Northampton Town U18 10 : 30 Cambridge United U18
Leyton Orient U18 10 : 30 Peterborough U18
Doncaster Rovers U18 11 : 00 Bradford City U18
Huddersfield Town U18 PSTP Grimsby Town U18
Notts County U18 11 : 00 Mansfield Town U18
Rotherham U18 11 : 00 Scunthorpe United U18
Accrington Stanley U18 11 : 00 Bolton Wanderers U18
Port Vale U18 11 : 00 Blackpool U18
Preston North End U18 PSTP Oldham Athletic U18
Rochdale U18 11 : 00 Fleetwood Town U18
Tranmere Rovers U18 11 : 00 Carlisle United U18
Walsall U18 11 : 00 Salford City U18
Portsmouth U18 11 : 00 AFC Bournemouth U18
Forest Green Rovers U18 11 : 00 Exeter City U18
Bristol Rovers U18 11 : 00 Plymouth Argyle U18
Cheltenham Town U18 11 : 00 Yeovil Town U18
Newport County U18 11 : 00 Swindon Town U18
Shrewsbury Town U18 12 : 00 Morecambe U18

England – Women’s Super League

Aston Villa 12 : 30 Manchester United

Estonia – Play-offs 2/3

Pärnu 11 : 00 JK Tabasalu

Estonia – Play-offs 3/4

Võru FC Helios 11 : 00 FC Tallinn

Faroe Islands – Løgmanssteypid

Víkingur 16 : 00 NSÍ / HB

France – Ligue 2

Troyes 14 : 00 Paris FC
Auxerre 18 : 00 Niort
Caen 18 : 00 Grenoble Foot 38
Chambly 18 : 00 Valenciennes
Clermont 18 : 00 Pau
Dunkerque 18 : 00 Châteauroux
Rodez 18 : 00 Amiens SC
Sochaux 18 : 00 Nancy
Toulouse 18 : 00 Guingamp

France – National 2

Group A

Châteaubriant PSTP Rouen
Granville PSTP Versailles
Poissy PSTP C’ Chartres
St-Pryvé St-Hilaire PSTP Fleury 91
Sainte Geneviève PSTP Lorient II
Caen II PSTP Saint-Malo
Stade Plabennec PSTP Guingamp II
Vannes PSTP Blois

Group B

Haguenau PSTP Gazélec Ajaccio
Olympique St Quentin PSTP Schiltigheim
Belfort PSTP Beauvais
Bobigny PSTP Paris 13 Atletico
Entente SSG PSTP Reims II
St Maur Lusitanos PSTP Sedan
Lens II PSTP Épinal
Metz II PSTP Auxerre II

Group C

Andrézieux PSTP Rumilly Vallières
Martigues PSTP Saint-Priest
Monts d’Or Azergues PSTP Olympique Marseille II
Hyères PSTP Olympique Lyonnais II
Jura Sud Foot PSTP Fréjus St-Raphaël
Grasse PSTP Louhans-Cuiseaux
Toulon PSTP Aubagne
Monaco II PSTP Marignane Gignac

Group D

Angoulême PSTP Colomiers
Béziers PSTP Le Puy Foot
Bergerac PSTP Stade Montois
Canet Roussillon PSTP Les Herbiers
Romorantin PSTP Bourges Foot
Angers SCO II PSTP Nantes II
Chamalières PSTP Trélissac
Bourges 18 PSTP Moulins Yzeure Foot

France – National 3

Auvergne-Rhône-Alpes

Vaulx PSTP Moulins Football
Aurillac Arpajon PSTP Clermont II
Ain Sud PSTP Montluçon
Limonest PSTP Velay
Thonon Évian PSTP Lyon Duchère II
Chambéry PSTP Bourgoin-Jallieu

Bourgogne-Franche-Comté

Gueugnon 17 : 00 Grandvillars
Morteau Montlebon 17 : 00 Dijon II
Racing Besançon 17 : 00 Is-Selongey
Jura Dolois 17 : 00 Pontarlier

Bretagne

Saint-Colomban Locminé 17 : 00 Guipry-Messac
Stade Briochin II 17 : 00 Lannion
Vitré 17 : 00 Saint-Pierre Milizac
Stade Pontivy 17 : 00 TA Rennes
Dinan Léhon 17 : 00 Brest II
Rennes II 17 : 00 GSI Pontivy
Plouzané 17 : 30 Drapeau Fougères

Centre-Val de Loire

Ouest Tourangeau 17 : 00 Déols
Montargis 17 : 00 Saint-Jean-le-Blanc
Tours 17 : 00 Montlouis
Vierzon 17 : 30 Châteauroux II
Avoine OCC 17 : 30 Saran Municipal

Corse-Méditerranée

Marseille Endoume 13 : 30 Corte
Gallia Lucciana 13 : 30 Cannes
Istres 17 : 00 Furiani-Agliani
Cannet Rocheville 17 : 00 Nice II
Rousset-Ste Victoire 17 : 00 Côte Bleue

Grand-Est

Colmar PSTP Épernay
Mulhouse PSTP Sarre Union
Thaon PSTP Biesheim
Amnéville PSTP Raon l’Etape

Hauts-de-France

Lille II PSTP Feignies-Aulnoye
Maubeuge PSTP Vimy
Amiens AC PSTP IC Croix
Boulogne II PSTP Wasquehal
Olympique Marcquois PSTP Valenciennes II

Normandie

Cherbourg 17 : 00 Romilly-Pt St Pierre
AG Caennaise 17 : 00 Dives-Cabourg
Bayeux 17 : 00 Quevilly II
Alençon 17 : 00 Saint-Lô Manche
Avranches II 17 : 00 Oissel
Vire 17 : 00 Le Havre II
Évreux 17 : 30 Dieppe

Nouvelle-Aquitaine

Chauvigny 17 : 00 Anglet Genets
Aviron Bayonnais 17 : 00 Tartas-St Yaguen
CA Neuville 17 : 30 Châtellerault
Stade Poitevin 17 : 30 Cognac
Bressuire 18 : 00 Bordeaux II
Libourne 18 : 00 Lège-Cap-Ferret

Occitanie

Blagnac 17 : 00 Alberes Argelès
Nîmes II 17 : 00 Stade Beaucairois
Balma 17 : 30 Montpellier II
Olympique d’Alès 18 : 00 Muret

Paris Île-de-France

Racing Paris 14 : 00 Les Ulis
Aubervilliers 15 : 00 Drancy JA
PSG II 17 : 00 Blanc Mesnil
Linas-Montlhery 17 : 00 Ivry
Meaux Academy 17 : 00 Paris FC II
Créteil II 17 : 00 Mantes 78

Pays de la Loire

Laval II PSTP St-Philbert Gd Lieu
Challans PSTP Vendée Fontenay
La Châtaigneraie PSTP Le Poiré sur Vie
La Roche VF PSTP Pouzauges Réaumur
USSA Vertou PSTP Le Mans II
Saumur PSTP Changé
Sautron PSTP Sablé

France – Feminine Division 1

Montpellier 13 : 30 Issy
Le Havre 13 : 30 Olympique Lyonnais
Bordeaux 13 : 30 Soyaux
Dijon 13 : 30 Stade de Reims
Guingamp 13 : 30 Fleury 91

France – Feminine Division 2

Saint Malo PSTP Vendenheim

French Guiana – Régional 1

CSC Cayenne 23 : 00 Arc en Ciel
SC Kourou 19 : 00 Loyola
Saint-Georges 19 : 00 Oyapock
Sinnamary 19 : 00 Agouado
Matoury 19 : 00 Grand Santi
ASC Ouest 19 : 00 Le Geldar

Georgia – Erovnuli Liga

Torpedo Kutaisi 10 : 00 Dinamo Batumi
Dinamo Tbilisi 10 : 00 Samtredia

Georgia – Liga 3

Saburtalo II 10 : 00 Spaeri

Germany – 2. Bundesliga

Hamburger SV 12 : 00 Hannover 96
Greuther Fürth 12 : 00 Heidenheim
Osnabrück 12 : 00 Karlsruher SC
Eintracht Braunschweig 12 : 00 St. Pauli

Germany – 3. Liga

Ingolstadt 13 : 00 Lübeck
Dynamo Dresden 13 : 00 Uerdingen
Waldhof Mannheim 13 : 00 Saarbrücken
Viktoria Köln 13 : 00 1860 München
Kaiserslautern 13 : 00 MSV Duisburg
Türkgücü München 13 : 00 Unterhaching

Germany – Regionalliga

Nord

Phönix Lübeck PSTP Drochtersen / Assel
Hannover 96 II PSTP VfB Oldenburg
Werder Bremen II PSTP HSC Hannover
Atlas Delmenhorst PSTP Borussia Hildesheim
Wolfsburg II PSTP Jeddeloh

Südwest

Bahlinger SC 13 : 00 Aalen
Mainz 05 II 13 : 00 Pirmasens
FC Gießen 13 : 00 Stuttgart II
Ulm 13 : 00 Schott Mainz
Bayern Alzenau 13 : 00 Eintracht Stadtallendorf
TSV Steinbach 13 : 00 Homburg
Balingen 13 : 00 Elversberg
Hoffenheim II 13 : 00 Rot-Weiß Koblenz
Kickers Offenbach 13 : 00 FSV Frankfurt
Sonnenhof Großaspach 13 : 00 Astoria Walldorf

West

Preußen Münster 13 : 00 Borussia M’gladbach II
Lippstadt 08 13 : 00 Rödinghausen
Rot Weiss Ahlen 13 : 00 Bergisch Gladbach
Borussia Dortmund II 13 : 00 Straelen
Bonner SC 13 : 00 Wuppertaler SV
Wiedenbrück 13 : 00 Alemannia Aachen
Rot-Weiss Essen 13 : 00 Köln II

Germany – Oberliga

Baden-Württemberg

Stuttgarter Kickers PSTP Freiburger FC
SGV Freiberg PSTP Spfr. Dorfmerkingen
Ilshofen PSTP Ravensburg
Nöttingen PSTP CfR Pforzheim
Linx PSTP Bissingen
Göppinger SV PSTP Astoria Walldorf II
Sandhausen II PSTP Rielasingen-Arlen
Bruchsal PSTP Villingen
Reutlingen PSTP Backnang

Bremen

Werder Bremen III 12 : 00 Bremer SV
BTS Neustadt 12 : 00 Schwachhausen
Aumund-Vegesack 13 : 00 Vatan Sport

Hamburg

Lohbrügge PSTP Paloma
Curslack-Neuengamme PSTP Barmbek-Uhlenhorst

Hessen

Waldgirmes PSTP Bad Vilbel
Buchonia Flieden PSTP Rot-Weiß Hadamar
Baunatal PSTP Viktoria Griesheim
Barockstadt Fulda-Lehn. PSTP SV Zeilsheim
Dietkirchen PSTP Neuhof
FC 1906 Erlensee PSTP Hanau 93

Niedersachsen

Eintracht Celle 13 : 00 Kickers Emden
Ramlingen / Ehlershausen 13 : 00 Lupo-Martini
BW Schwalbe Tündern 13 : 00 Germania Egestorf
Wolfenbüttel 13 : 00 Arminia Hannover
Spelle-Venhaus 15 : 00 Heeslinger SC

Nordost-Nord

Blau-Weiß 90 Berlin 12 : 00 Strausberg
Rostocker FC 12 : 00 Lok Stendal

Nordost-Süd

Krieschow 12 : 00 Einheit Rudolstadt
Plauen 12 : 00 Oberlausitz Neugersdorf
International Leipzig 12 : 00 Martinroda
Blau-Weiß Zorbau 12 : 00 Ludwigsfelde
FC Grimma 12 : 00 Eilenburg

Rheinland-Pfalz / Saar

Alemannia Waldalgesheim PSTP Salmrohr
Eisbachtal PSTP Karbach
Jägersburg PSTP Eppelborn
Wormatia Worms PSTP Röchling Völklingen
Hertha Wiesbach PSTP Pfeddersheim
Emmelshausen PSTP Kaiserslautern II

Schleswig-Holstein

TSB Flensburg PSTP Weiche Flensburg II
Husumer SV PSTP Altenholz
Bordesholm PSTP Inter Türkspor Kiel
Dornbreite Lübeck PSTP Oldenburger SV

Germany – Reg. Cup Niederrhein

Sonsbeck PSTP Homberg

Germany – Bayern Ligapokal

Schweinfurt PSTP Greuther Fürth II
Viktoria Aschaffenburg PSTP Aubstadt
Nürnberg II PSTP Bayreuth
Rain / Lech PSTP Memmingen
1860 Rosenheim PSTP Buchbach
Schalding-Heining PSTP Wacker Burghausen

Germany – U19 Bundesliga

Nord / Nordost

Hallescher FC U19 PSTP Hamburger SV U19
Wolfsburg U19 PSTP Hertha BSC U19
Dynamo Dresden U19 PSTP Chemnitzer FC U19

Süd / Südwest

Hoffenheim U19 PSTP Heidenheim U19
Karlsruher SC U19 PSTP Eintracht Frankf U19
Darmstadt 98 U19 PSTP Saarbrücken U19
Ingolstadt U19 PSTP Kickers Offenbach U19
Freiburg U19 PSTP Stuttgart U19

West

Bayer Leverkusen U19 PSTP Fortuna Köln U19
Borussia M’bach U19 PSTP Borussia Dortmund U19
Arminia Bielefeld U19 PSTP Wuppertaler SV U19

Germany – U17 Bundesliga

Nord / Nordost

Dynamo Dresden U17 PSTP Hamburger SV U17
Hertha Zehlendorf U17 PSTP Viktoria Berlin U17
Union Berlin U17 PSTP Werder Bremen U17
Wolfsburg U17 PSTP Chemnitzer FC U17
Holstein Kiel U17 PSTP St. Pauli U17
Carl Zeiss Jena U17 PSTP Energie Cottbus U17
Eintracht Braunsch U17 PSTP Hallescher FC U17

Süd / Südwest

Bayern München U17 PSTP Eintracht Frankf U17
Augsburg U17 PSTP Mainz 05 U17
Greuther Fürth U17 PSTP 1860 München U17
Kaiserslautern U17 PSTP Hoffenheim U17
Heidenheim U17 PSTP Karlsruher SC U17

West

Köln U17 PSTP Hennef 05 U17
Wuppertaler SV U17 PSTP Borussia M’bach U17
Bochum U17 PSTP Borussia Dortmund U17
Fortuna Köln U17 PSTP Arminia Bielefeld U17

Germany – Regionalliga Women

Warbeyen 17 : 00 Sportfreunde Siegen

Germany – DFB Pokal Women

Werder Bremen 13 : 00 Meppen
Weinberg 13 : 00 Freiburg

Ghana – Premier League

Berekum Chelsea 15 : 00 Liberty Professionals
Great Olympics 15 : 00 Ebusua Dwarfs
Dreams 15 : 00 Legon Cities
King Faisal 15 : 00 Inter Allies
Medeama 15 : 00 Asante Kotoko
Bechem United PSTP Ashanti Gold
Eleven Wonders 15 : 00 WAFA

Gibraltar – Premier Division

Boca Juniors 15 : 00 Mons Calpe
College 1975 17 : 15 Glacis United

Greece – Super League 1

Atromitos 15 : 15 Aris
Olympiakos Piraeus 17 : 30 Volos NFC

Guadeloupe – Division d’Honneur

USR Sainte-Rose 19 : 30 Racing Club
Gosier 19 : 30 Arsenal

Guatemala – Liga Nacional

Malacateco 17 : 00 Sacachispas
Iztapa 19 : 05 Achuapa

Guinea – Ligue 1

Horoya Loubha Télimélé

Haiti – Ligue Haïtienne

FICA Racing des Gônaïves

Hong Kong – FA Cup

Warriors 07 : 00 Pegasus
Eastern 09 : 30 Kitchee

Hungary – NB I

Zalaegerszegi TE 13 : 45 Mezőkövesd-Zsóry
Diósgyőr 16 : 00 Ferencvaros
Puskás 18 : 30 Kisvárda

Hungary – U19 League

Győri ETO U19 12 : 00 Diósgyőr U19

Hungary – Nöi NB I

Győri ETO 12 : 00 Diósgyőri VTK
Kelen 12 : 30 MTK
Viktória Szombathely 13 : 00 Ferencváros

Hungary – Nöi NB II

Keleti

Gyulai Amazonok PSTP Monori

Nyugati

MLE PSTP Fehérvár

India – Indian Super League

NorthEast United 14 : 00 East Bengal

Indonesia – Liga 1

Persik Kediri PSTP Borneo
PSS Sleman PSTP Bali United
Persipura PSTP Persib

Iran – Azadegan League

Arman Gohar 10 : 45 Baadraan
Fajr Sepasi 10 : 45 Navad Urmia
Shahrdari Astara 10 : 45 Mes Kerman
Rayka Babol 10 : 45 Malavan
Gol Reyhan 11 : 00 Pars Jam Bushehr
Havadar 11 : 00 Qashqai
Kheybar Khorramabad 11 : 30 Esteghlal Mollasani
Esteghlal Khuzestan 11 : 30 Chooka Talesh
Shahin Bushehr 11 : 30 Khooshe Talaee Saveh

Israel – Ligat ha’Al

Ironi Kiryat Shmona 13 : 00 Maccabi Haifa
Maccabi Petah Tikva 15 : 20 Bnei Yehuda
Hapoel Haifa 16 : 45 Bnei Sakhnin
Hapoel Tel Aviv 17 : 50 Maccabi Netanya

Israel – Liga Alef

North A

Maccabi Tzur Shalom Hapoel Bnei Fureidis
Hapoel Bu’eine Ihud Bnei Mejdel Krum

North B

Hapoel Bnei Ar’ara ‘Ara Hapoel Bnei Zalafa
Tzeirey Taibe Ironi Baka El Garbiya
Daburiyya Osama Maccabi Bnei Raina

South A

Agudat Sport Ashdod Hapoel Bnei Lod
Holon Yermiyahu Maccabi Herzliya

South B

Hapoel Ashkelon Maccabi Sha’arayim
Hakoah Ramat Gan Nordia Jerusalem

Israel – U19 Elite Division

Hapoel Be’er Sheva U19 Maccabi Haifa U19
Hapoel Rishon LeZion U19 Ashdod U19
Bnei Sakhnin U19 Hapoel Ramat Gan U19
Maccabi Netanya U19 Hapoel Raanana U19
Hapoel Tel Aviv U19 Ironi Nesher U19
Maccabi Petah Tikva U19 Hapoel Hadera U19
Maccabi Tel Aviv U19 Hapoel Nof HaGalil U19
Hap Ramat Hasharon U19 Ironi Kiryat Shmona U19
Beitar Nes Tubruk U19 Beitar Jerusalem U19

Italy – Serie B

Cremonese 13 : 00 Virtus Entella
Frosinone 13 : 00 Chievo
Lecce 13 : 00 Venezia
Salernitana 13 : 00 Cittadella
SPAL 13 : 00 Pisa
Reggina 14 : 30 Brescia

Italy – Serie C

Girone A

Renate 19 : 45 Giana Erminio

Girone B

Modena 19 : 45 Fermana

Girone C

Paganese 19 : 45 Bari

Italy – Campionato Primavera 1

Juventus U19 PSTP Bologna U19
Milan U19 PSTP Internazionale U19
Genoa U19 PSTP Torino U19
Sassuolo U19 PSTP Sampdoria U19

Italy – Campionato Primavera 2

Group A

Chievo Verona U19 13 : 30 Brescia U19
Cittadella U19 13 : 30 Vicenza U19
Cremonese U19 13 : 30 Monza U19
Verona U19 13 : 30 Venezia U19
Pordenone U19 13 : 30 Parma U19
Udinese U19 13 : 30 Reggiana U19

Group B

Benevento U19 14 : 00 Frosinone U19
Cosenza U19 14 : 00 Spezia U19
Lecce U19 14 : 00 Reggina U19
Pescara U19 14 : 00 Crotone U19
Pisa U19 14 : 00 Salernitana U19
Virtus Entella U19 14 : 00 Napoli U19

Italy – Campionato Primavera 3

Girone A

Como U19 Pro Patria U19
Giana Erminio U19 Novara U19
Pro Sesto U19 Lecco U19
Pro Vercelli U19 Renate U19

Girone B

FeralpiSalò U19 AlbinoLeffe U19
Padova U19 Legnago Salus U19
Südtirol U19 Pergolettese U19
Virtus Verona U19 Triestina U19

Girone C

Cesena U19 San Marino U19
Mantova U19 Imolese U19
Modena U19 Ravenna U19
Piacenza U19 Carpi U19

Girone D

Carrarese U19 Pistoiese U19
Livorno U19 Viterbese Castrense U19
Lucchese U19 Grosseto U19
Olbia U19 Arezzo U19

Girone E

Fano U19 Vis Pesaro U19
Fermana U19 Matelica U19
Gubbio U19 Perugia U19
Sambenedettese U19 Teramo U19

Girone F

Avellino U19 Foggia U19
Cavese U19 Turris U19
Juve Stabia U19 Casertana U19
Paganese U19 Potenza Calcio U19

Girone G

Bari U19 Catania U19
Bisceglie U19 Vibonese U19
Catanzaro U19 Palermo U19
Virtus Francavilla U19 Monopoli U19

Italy – Serie A Women

Fiorentina 11 : 30 Milan
Napoli 13 : 30 Juventus

Japan – J1 League

Consadole Sapporo 05 : 00 Cerezo Osaka
Kashiwa Reysol 05 : 00 Nagoya Grampus
Shimizu S-Pulse 05 : 00 Kawasaki Frontale
Yokohama 07 : 00 Sagan Tosu

Japan – J3 League

Grulla Morioka 04 : 00 Roasso Kumamoto
Blaublitz Akita 04 : 00 Imabari
Kataller Toyama 05 : 00 Kamatamare Sanuki
Kagoshima United 05 : 00 Fukushima United
Cerezo Osaka II 05 : 00 Fujieda MYFC
Gifu 06 : 00 Gainare Tottori

Japan – Empress’s Cup

Kamogawa 01 : 30 Winner Match 6
Setagaya Sfida 01 : 30 Winner Match 16
Harima 02 : 00 Winner Match 10
Elfen Saitama 02 : 00 Winner Match 14
Iga Kunoichi 04 : 30 Winner Match 4
Vegalta Sendai 04 : 30 Winner Match 15
JEF United 05 : 00 Winner Match 3
Cerezo Osaka 05 : 00 Winner Match 13

Kenya – FKF Premier League

Tusker 12 : 00 Bandari
Nzoia Sugar 12 : 00 Kariobangi Sharks

Korea Republic – K3 League

Gimhae City 05 : 00 Gyeongju HNP

Lebanon – Premier League

Shabab El Bourj PSTP Al Akhaa Al Ahli
Shabab Al Sahel PSTP Safa
Shabab Al Ghazieh PSTP Al Nejmeh

Luxembourg – Ligue 1 Women

Rosport-Berd-Christnach PSTP Progrès Niederkorn
Wormeldange-Munsbach-CSG PSTP Entente Itzig-Canach
Mamer PSTP Sporting Bertrange
Wincrange PSTP Ell
Jeunesse Junglinster PSTP Racing
Young Boys PSTP Swift Hesperingen
Fola Esch PSTP Bettembourg

Malawi – Super League

MAFCO 12 : 30 CIVO United
Be Forward Wanderers 12 : 30 Silver Strikers
Ekwendeni Hammers 12 : 30 TN Stars
Karonga United 12 : 30 Nyasa Big Bullets
Mighty Tigers 12 : 30 Red Lions

Malta – Premier League

Mosta 13 : 00 Tarxien Rainbows
Santa Lucia 13 : 00 Hibernians
Sirens 17 : 15 Gzira United
Zejtun Corinthians 17 : 15 Sliema Wanderers

Malta – Challenge League

Marsaxlokk 13 : 00 Qormi
Mqabba 17 : 15 Pietà Hotspurs

Malta – National Amateur League

Group A

Ghaxaq 13 : 00 Mellieha
Marsaskala 16 : 15 Ta’ Xbiex

Group B

Msida St. Joseph 13 : 00 Mtarfa
Zabbar St. Patrick 16 : 15 Siggiewi

Group C

Kirkop United 13 : 00 St. Venera
Kalkara 16 : 15 Attard

Malta – Gozo First Division

Oratory Youths 14 : 00 Victoria Hotspurs

Martinique – Division d’Honneur

Assaut 00 : 00 Golden Lion
Trénelle 00 : 00 Golden Star
Aiglon 00 : 00 Essor-Préchotain
RC Lorrain 00 : 00 New Star
Club Colonial 00 : 00 Olympique
Club Franciscain 00 : 00 Rivière-Pilote
US Robert 19 : 30 Monnerot
RC Saint Joseph 19 : 30 Samaritaine

Mauritius – Mauritian League

Entente Boulet Rouge 12 : 00 ASPL 2000
La Cure Sylvester 14 : 30 Pamplemousses

Mexico – Liga Premier Serie A

Atlético Saltillo 23 : 00 Leones Negros
Durango 16 : 00 Mineros de Fresnillo
Cimarrones de Sonora II 17 : 00 Tecos
Cafetaleros Chiapas II 21 : 00 Deportivo Dongu

Moldova – Divizia Națională

Sfîntul Gheorghe PSTP Milsami

Netherlands – Eerste Divisie

AZ II 13 : 00 TOP Oss
PSV II 15 : 30 Roda JC

Netherlands – Tweede Divisie

Excelsior Maassluis PSTP Spakenburg
Noordwijk PSTP Sparta Rotterdam II
AFC PSTP Scheveningen
HHC PSTP Koninklijke HFC
IJsselmeervogels PSTP Katwijk
Volendam II PSTP ASWH
Quick Boys PSTP TEC
Rijnsburgse Boys PSTP GVVV
De Treffers PSTP Kozakken Boys

Netherlands – Derde Divisie

SteDoCo PSTP HSV Hoek
DOVO PSTP Lisse
GOES PSTP Ajax Amateurs
ODIN ’59 PSTP VVOG
Excelsior ’31 PSTP Harkemase Boys
DVS ’33 PSTP ACV
Barendrecht PSTP VVSB
Staphorst PSTP Sportlust ’46
Sparta Nijkerk PSTP Ter Leede

Netherlands – Hoofdklasse

Zaterdag A

Rijnvogels PSTP DUNO
Zwaluwen PSTP Capelle
Achilles Veen PSTP Rijsoord
Achilles ’29 PSTP Scherpenzeel
Spijkenisse PSTP ARC
Poortugaal PSTP Smitshoek
Jodan Boys PSTP DHSC
SC Feyenoord PSTP FC ‘s-Gravenzande

Zaterdag B

RKAV Volendam PSTP HZVV
Noordscheschut PSTP De Dijk
Eemdijk PSTP Flevo Boys
Swift PSTP AZSV
Berkum PSTP SDC Putten
DETO Twenterand PSTP NSC
Urk PSTP Buitenpost
ONS Sneek PSTP Genemuiden

Netherlands – Eerste Klasse

Zaterdag A

Argon PSTP ZOB
Zwaluwen ’30 PSTP Nootdorp
Die Haghe PSTP Valken ’68
Forum Sport PSTP WV-HEDW
Voorschoten ’97 PSTP Monnickendam
Honselersdijk PSTP AFC II
VELO PSTP BOL

Zaterdag B

Terneuzense Boys PSTP Nieuw Lekkerland
Papendrecht PSTP Nieuwenhoorn
Heinenoord PSTP Heerjansdam
BVCB PSTP RVVH
Kloetinge PSTP Brielle
XerxesDZB (Zat) PSTP SHO
Oranje Wit PSTP Neptunus-Schiebroek

Zaterdag C

Huizen PSTP De Bilt
Montfoort PSTP Zuidvogels
Nivo Sparta PSTP SVL
Sliedrecht PSTP Almkerk
LRC PSTP Woudenberg
GRC 14 PSTP WNC
Breukelen PSTP Roda ’46

Zaterdag D

De Merino’s PSTP DTS Ede
KHC PSTP Apeldoorn
SVZW PSTP Go Ahead
Nunspeet PSTP DZC ’68
Hierden PSTP SDV Barneveld
SVI PSTP DOS ’37
Bennekom PSTP DOS Kampen

Zaterdag E

Blauw Wit ’34 PSTP Oranje Nassau
Broekster Boys PSTP Leeuwarder Zwaluwen
Drachtster Boys PSTP Zeerobben
PKC ’83 PSTP Balk
WHC PSTP Winsum
Olde Veste ’54 PSTP Burgum
Pelikaan-S PSTP VV Groningen

Netherlands – U21 Divisie 1

NEC U21 PSTP Twente / Heracles U21
Groningen U21 PSTP Heerenveen U21
ADO Den Haag U21 PSTP NAC U21
Almere City U21 PSTP Feyenoord U21

Netherlands – U21 Divisie 2

PEC Zwolle U21 PSTP Alphense Boys U21
Vitesse U21 PSTP Excelsior U21
Roda JC U21 PSTP De Graafschap U21
Emmen U21 PSTP Willem II U21

Netherlands – U21 Divisie 3

Alexandria ’66 U21 PSTP Spartaan’20 U21
Den Bosch U21 PSTP Zeeburgia U21
Go Ahead Eagles U21 PSTP VVV / Helmond Sport U21
AFC U21 PSTP Fortuna Sittard U21

Netherlands – U21 Divisie 4

De Treffers U21 PSTP Koninklijke HFC U21
Be Quick 1887 U21 PSTP De Dijk U21
MVV U21 PSTP Excelsior Maassluis U21
Cambuur U21 PSTP Telstar U21
Hercules U21 PSTP Quick Boys U21
Hollandia U21 PSTP Westlandia U21
Eindhoven U21 PSTP Dordrecht U21

Netherlands – U18 Divisie 1

Feyenoord U18 PSTP Heerenveen U18
Ajax U18 PSTP Utrecht U18
PEC Zwolle U18 PSTP PSV U18
AZ U18 PSTP Sparta Rotterdam U18

Netherlands – U18 Divisie 2

Volendam U18 PSTP Groningen U18
Vitesse U18 PSTP AFC U18
NAC U18 PSTP ADO Den Haag U18
Twente / Heracles U18 PSTP NEC U18

Netherlands – U18 Divisie 3

Dordrecht U18 PSTP Koninklijke HFC U18
VVV / Helmond Sport U18 PSTP Almere City U18
Willem II U18 PSTP De Graafschap U18
Alphense Boys U18 PSTP Excelsior U18

Netherlands – U18 Divisie 4

Group A – Fall

Cambuur U18 PSTP Zeeburgia U18
Waterwijk U18 PSTP Fortuna Wormerveer U18
Hollandia U18 PSTP Emmen U18
DEM U18 PSTP DWS U18

Group B – Fall

Argon U18 PSTP Den Bosch U18
Roda JC U18 PSTP Excelsior Maassluis U18
Alexandria ’66 U18 PSTP Go Ahead Eagles U18
MVV U18 PSTP Eindhoven U18

Netherlands – Topklasse Women

DSS PSTP Be Quick ’28
RVVH PSTP SSS
Ter Leede PSTP Wartburgia
DTS Ede PSTP Saestum
Eindhoven PSTP Rijnvogels
Eldenia PSTP Woezik

Netherlands – Hoofdklasse Women

Berkum PSTP Barendrecht
Stiens PSTP Sparta / JVOZ
ACV PSTP Saestum II
Heerenveense Boys PSTP Wartburgia II
Oranje Nassau PSTP Knickerbockers
Reiger Boys PSTP RCL

Netherlands – Eerste Klasse Women

Group A

Ter Leede II PSTP IJzendijke
RVVH II PSTP SSS II
Blauw Geel ’55 PSTP Hercules
CSW PSTP DZC ’68
Berkel PSTP Sporting ’70
‘t Gooi PSTP IJFC

Group B

Oranje Nassau II PSTP AZSV
Helpman PSTP Sint Annaparochie
Vitesse ’63 PSTP Be Quick ’28 II
Epe PSTP De Weide
Winsum PSTP ASC ’62
HZVV PSTP Klarenbeek

New Zealand – National Women’s League

Southern United 22 : 00 WaiBOP Utd

North Macedonia – Second League

East

Tikveš 12 : 00 Sloga Vinica
Bregalnica Štip 12 : 00 Pehchevo
Osogovo 12 : 00 Pobeda
Kozuv Gevgelija 12 : 00 Rosoman
Plačkovica 12 : 00 Sasa

West

Vardar Forino 12 : 00 Ohrid
Kadino 12 : 00 Korab Debar
Velazerimi 77 12 : 00 Labunishta
Skopje 12 : 00 KF Gostivari
Drita 12 : 00 Veleshta

Northern Ireland – Premiership

Carrick Rangers 15 : 00 Warrenpoint Town
Crusaders 15 : 00 Glentoran
Larne 15 : 00 Glenavon
Portadown 15 : 00 Ballymena United
Linfield 17 : 30 Cliftonville

Northern Ireland – Championship

Knockbreda PSTP Newry City
H&W Welders PSTP Annagh United
Loughgall PSTP Dundela
Institute PSTP Ballinamallard United
Dergview PSTP Queen’s University
Ards PSTP Ballyclare Comrades

Northern Ireland – Premiership Development League

Coleraine U20 PSTP Dungannon Swifts U20
Glenavon U20 PSTP Larne U20
Warrenpoint Town U20 PSTP Carrick Rangers U20

Norway – 2. Division

Skeid PSTP Asker

Palestine – West Bank Premier League

Taraji Wadi Al-Nes 13 : 00 Thaqafi Tulkarem

Palestine – West Bank 1st Division

Islami Kalkelea 13 : 00 Al-Ahli Qalqilya
Silwan 14 : 00 Markaz Jenin
Markaz Tulkarm 16 : 00 Markaz Askar

Panama – LPF

Sporting San Miguelito 22 : 00 Independiente
Árabe Unido 22 : 00 Universitario
Atlético Chiriquí 22 : 00 Tauro
Plaza Amador 22 : 00 Alianza
San Francisco 22 : 00 Costa del Este

Poland – Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok 14 : 00 Warta Poznań
Śląsk Wrocław 16 : 30 Raków Częstochowa
Legia Warszawa 19 : 00 Lechia Gdańsk

Poland – I Liga

Jastrzębie 11 : 30 Bełchatów
Nieciecza 11 : 40 ŁKS Łódź
Chrobry Głogów 14 : 00 Resovia Rzeszów

Poland – II Liga

Olimpia Elbląg 11 : 00 Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce 12 : 00 Wigry Suwałki
Stargard Szczeciński 12 : 00 SKRA Częstochowa
Górnik Polkowice 13 : 00 Motor Lublin
Znicz Pruszków 16 : 00 Śląsk Wrocław II

Poland – III Liga

Group 1

Znicz Biała Piska 12 : 00 Legia Warszawa II
Jagiellonia II 12 : 00 Ursus Warszawa

Group 2

Flota Świnoujście 11 : 00 Gwardia Koszalin

Group 4

Podlasie Biała Podlaska 11 : 00 Wiązownica

Poland – Central Youth League

Pogoń Szczecin U18 Hutnik Kraków U18
Gwarek Zabrze U18 10 : 00 Arka Gdynia U18
Śląsk Wrocław U18 11 : 00 Górnik Zabrze U18
Cracovia U18 11 : 00 Korona Kielce U18
Lechia Gdańsk U18 11 : 00 Zagłębie Lubin U18
Escola Varsovia U18 11 : 00 Legia Warszawa U18

Poland – Ekstraliga Women

Rolnik Biedrzychowice 12 : 00 Śląsk Wrocław

Poland – Women’s Cup

Unia Opole Górnik Łęczna

Portugal – Primeira Liga

Vitoria Guimaraes 15 : 30 Portimonense
Moreirense 15 : 30 Gil Vicente
Famalicão 18 : 00 Sporting CP
Porto 20 : 30 Tondela

Portugal – Segunda Liga

Feirense 11 : 00 Benfica II
UD Oliveirense 15 : 00 Arouca
Vizela 17 : 00 Academico Viseu

Portugal – Campeonato de Portugal Prio

Group C

Trofense 11 : 00 Vila Real

Group D

Águeda 11 : 00 Valadares Gaia
Vila Cortez 11 : 00 Lusitano FCV

Group E

Alcains 11 : 00 Mortágua

Group F

1º Dezembro 11 : 00 Torreense

Group G

Rabo Peixe 16 : 00 Sporting CP II

Group H

Lagos 11 : 00 Olhanense
Juventude Évora 11 : 00 Lusitano GC Évora

Portugal – Liga Revelação U23

Académica U23 11 : 00 Famalicão U23
Sporting Braga U23 11 : 00 Leixões U23
Vitória Guimarães U23 11 : 00 Rio Ave U23
Belenenses U23 11 : 00 Sporting CP U23
Benfica U23 11 : 00 Marítimo U23

Qatar – U23 League

Al Duhail U23 15 : 00 Al Arabi U23
Al Sadd U23 15 : 00 Al Gharafa U23
Al Khor U23 15 : 00 Qatar SC U23

Republic of Ireland – Women’s National League

Cork City 13 : 00 Galway WFC
Wexford Youths 13 : 00 Peamount United

Romania – Liga I

Sepsi 12 : 30 Botoşani
FCSB 19 : 30 UTA Arad

Romania – Liga II

SCM Gloria Buzău 09 : 00 Aerostar Bacău
Pandurii Târgu Jiu 09 : 00 U Craiova 1948
Turris-Oltul T. Măgurele 09 : 00 Comuna Recea
Concordia Chiajna 09 : 00 Slatina
Farul Constanţa 1920 09 : 00 Csikszereda
CSM Reşiţa 09 : 00 Ripensia Timişoara
Unirea Slobozia 10 : 00 Petrolul 52

Russia – Premier League

Lokomotiv Moscow 11 : 00 Rubin Kazan
Spartak Moscow 13 : 30 Tambov
Zenit 16 : 00 Ural
Krasnodar 16 : 00 Rotor Volgograd

Russia – FNL

Alaniya Vladikavkaz Chertanovo
Volgar Astrakhan Orenburg
Akron Baltika
Krasnodar II 10 : 00 Spartak Moskva II
Neftekhimik 10 : 30 Tom Tomsk
Irtysh 11 : 00 Dinamo Bryansk
Krylya Sovetov 11 : 00 Yenisey
Shinnik 11 : 00 SKA Khabarovsk
Tekstilshchik 12 : 00 Nizhny Novgorod
Fakel 13 : 00 Chayka
Torpedo Moskva 13 : 00 Veles

San Marino – Campionato

Tre Fiori 14 : 00 Libertas
Domagnano 14 : 00 Fiorentino
Murata 14 : 00 La Fiorita
Juvenes / Dogana 14 : 00 Faetano

Saudi Arabia – Pro League

Damak 12 : 30 Al Ahli
Al Batin 14 : 35 Al Taawon
Al Faisaly 14 : 45 Al-Ain

Saudi Arabia – Division 1

Ohod 12 : 35 Al Feiha
Al Nahdha 14 : 25 Al Ta’ee
Al Sahel 14 : 25 Al-Thuqbah
Hajer 14 : 30 Al Najoom
Jeddah 15 : 15 Arar

Saudi Arabia – Division 2

Al Rawdhah 11 : 55 Al Mojzel
Al Taraji 11 : 55 Al Sharq
Afief 12 : 15 Hottain
Al-Washm 12 : 15 Al Kholood
Al Selmiyah 12 : 40 Al Najma
Weg 12 : 45 Al Riyadh

Saudi Arabia – Youth League

Abha U19 11 : 30 Al Faisaly U19
Hajer U19 11 : 55 Al Shabab U19
Al Ittifaq U19 11 : 55 Ohod U19
Al-Feiha U19 12 : 15 Al Nassr U19
Al Ta’ee U19 12 : 25 Al Quadisiya U19
Al Ahli U19 12 : 45 Al Hilal U19
Al Wahda U19 15 : 25 Al Ittihad U19

Scotland – Championship

Alloa Athletic 15 : 00 Ayr United
Dundee 15 : 00 Arbroath
Greenock Morton 15 : 00 Hearts
Raith Rovers 15 : 00 Dunfermline Athletic

Scotland – League One

Clyde 15 : 00 Forfar Athletic
Cove Rangers 15 : 00 Montrose
East Fife 15 : 00 Airdrieonians
Falkirk 15 : 00 Peterhead
Partick Thistle 15 : 00 Dumbarton

Scotland – League Two

Cowdenbeath 15 : 00 Queen’s Park
Edinburgh City 15 : 00 Albion Rovers
Elgin City 15 : 00 Annan Athletic
Stenhousemuir 15 : 00 Brechin City
Stranraer 15 : 00 Stirling Albion

Scotland – Football League

Highland League

Brora Rangers Wick Academy
Buckie Thistle Inverurie Loco Works
Clachnacuddin Turriff United
Formartine United Lossiemouth
Fraserburgh Fort William
Huntly Deveronvale
Keith Nairn County
Strathspey Thistle Rothes

Lowland League

Berwick Rangers 15 : 00 Kelty Hearts
Dalbeattie Star 15 : 00 Bonnyrigg Rose Athletic
East Kilbride 15 : 00 Civil Service Strollers
Edinburgh University 15 : 00 Vale of Leithen
Gretna 2008 15 : 00 Bo’ness United
Stirling University 15 : 00 Gala Fairydean Rovers

Scotland – Feeder Leagues

East of Scotland

Dundonald Bluebell 13 : 30 Musselburgh Athletic
Broxburn Athletic 14 : 30 Crossgates Primrose
Camelon Juniors 14 : 30 Inverkeithing Hillfield
Dunbar United 14 : 30 Linlithgow Rose
Hill Of Beath Hawthorn 14 : 30 Penicuik Athletic
Tranent Juniors 14 : 30 Jeanfield Swifts
Newtongrange Star 14 : 30 Blackburn United
Sauchie Juniors 14 : 30 Tynecastle
Whitehill Welfare 14 : 30 Lothian Hutchison

South of Scotland

Nithsdale Wanderers 14 : 00 Wigtown & Bladnoch
Caledonian Braves II 15 : 00 Creetown
Lochar Thistle 15 : 00 Abbey Vale
Mid-Annandale 15 : 00 Stranraer II
Newton Stewart 15 : 00 Heston Rovers
Threave Rovers 15 : 00 Lochmaben
St. Cuthbert Wanderers 15 : 00 Upper Annandale

Serbia – Super Liga

Mladost Lučani Novi Pazar
Napredak Voždovac
Partizan Čukarički
Javor Ivanjica Bačka Topola
Radnik Surdulica Proleter Novi Sad
Inđija Spartak Subotica
Vojvodina Mačva Šabac
Rad Beograd Radnički Niš
Zlatibor Čajetina Crvena Zvezda
Bačka Palanka Metalac GM

Serbia – U19 League

Voždovac U19 OFK Beograd U19
Novi Sad U19 Bačka Topola U19
Internacional U19 Napredak U19
Trayal Kruševac U19 Brodarac U19
IMT Novi Beograd U19 Vojvodina U19
Rad U19 Partizan U19
Mladost Lučani U19 Radnički Kragujevac U19
Spartak Subotica U19 Radnički Niš U19
Grafičar U19 Čukarički U19
Radnički NB U19 Crvena Zvezda U19

Singapore – Premier League

Hougang United 09 : 30 Albirex Niigata S
Tanjong Pagar 09 : 30 Young Lions
Lion City Sailors 09 : 30 Balestier Khalsa
Tampines Rovers 09 : 30 Geylang International
DPMM CANC Hougang United

Slovakia – Super Liga

Nitra 13 : 00 Senica
Zemplín Michalovce 13 : 00 Žilina
Sereď 13 : 00 Spartak Trnava
Pohronie 13 : 00 Ružomberok
Slovan Bratislava 16 : 00 Trenčín

Slovakia – 2. liga

Púchov 11 : 30 Slavoj Trebišov
FC Košice 11 : 30 Poprad
Komárno 11 : 30 Skalica

Slovenia – 1. SNL

Domžale 14 : 00 Koper
Aluminij 16 : 00 Mura

South Africa – PSL

Cape Town City 13 : 30 Orlando Pirates
Golden Arrows 13 : 30 Swallows
TTM 16 : 00 AmaZulu
Maritzburg United 18 : 15 Mamelodi Sundowns

South Africa – 1st Division

Cape United 13 : 30 Steenberg United
TS Sporting 13 : 30 JDR Stars
Uthongathi 13 : 30 Cape Town All Stars
University of Pretoria 13 : 30 Bizana Pondo Chiefs

Spain – Segunda División

Rayo Vallecano 13 : 00 UD Logroñés
Ponferradina 15 : 00 Las Palmas
Mirandés 17 : 15 Lugo
Málaga 19 : 30 FC Cartagena

Spain – Tercera Division

Group 1

Deportivo La Coruña II Polvorín
Agrupación Estudiantil Bergantiños
Fisterra As Pontes
Viveiro Villalbés
Somozas Arzúa
Rápido Bouzas Arosa
Ribadumia Pontellas
Arenteiro Barco
Ourense CF UD Ourense
Choco Alondras
Atios Estradense
Paiosaco 17 : 00 Silva

Group 11

Felanitx 14 : 30 Portmany

Group 12

Panadería Pulido 15 : 00 Lanzarote
Santa Úrsula 16 : 30 Vera

Group 14

Campanario Moralo
Lobón Plasencia
Chinato Valdivia
Calamonte CD Coria
Aceuchal Montijo
Olivenza Llerenense
Arroyo Fuente Cantos
Trujillo Diocesano
Azuaga Cacereño
Jerez RCP Valverdeño

Group 17

San Juan Mozarrifar CANC Cariñena
Calamocha 10 : 30 Almudévar
Cuarte 11 : 00 Sariñena
Belchite 97 11 : 00 Real Zaragoza II
Brea 15 : 00 Épila
Robres 15 : 00 Villanueva CF
Atlético Monzón 15 : 00 Fraga
Huesca II 15 : 00 Illueca
Utebo 15 : 30 Borja
Sabiñánigo 15 : 30 Barbastro
Binéfar 15 : 30 CDJ Tamarite
Teruel 16 : 00 Valdefierro

Group 18

Atlético Ibañés 15 : 00 Huracán Balazote
Azuqueca 16 : 00 Torrijos
Tarancón 16 : 00 Marchamalo

Group 5

Vilafranca 16 : 00 Terrassa
Santfeliuenc 17 : 00 Igualada

Group 6

Villarreal III 15 : 00 RC Catarroja
Paterna 15 : 00 Benicarló
Crevillente 17 : 00 Intercity

Group 8

Real Burgos Burgos Promesas
Salamanca II 14 : 45 Cultural Leonesa II
Numancia II 14 : 45 Gimnástica Segoviana
Atlético Tordesillas 15 : 00 UD Santa Marta
La Virgen del Camino 15 : 00 Bembibre
Peñaranda 15 : 00 Becerril Campos
Cultural Cebrereña 15 : 00 Mirandés II
La Granja 15 : 00 Bupolsa
Colegios Diocesanos 15 : 00 Real Ávila
Arandina 16 : 00 Almazán

Spain – Autonómicas

Baleares – Mallorca

Murense 15 : 00 Atlético Rafal
Xilvar 15 : 30 Sineu
Campos 16 : 00 Son Cladera
Son Veri 16 : 30 Porreres
Alquería 16 : 30 Serverense
La Unión Palma 18 : 00 Alaró

Baleares – Menorca

Sami 15 : 00 Menorca
Penya Ciutadella 15 : 30 Sporting Mahón
Sant Lluís 17 : 00 Migjorn

Canarias – Gran Canaria

Breñamén 12 : 00 Balos
Costa Ayala 15 : 00 Tahíche
Doramas 15 : 00 San Bartolomé
Unión Sur Yaiza 17 : 00 Tablero
RC Victoria 17 : 00 Herbania
San Antonio 21 : 00 SD San Isidro Gáldar

Canarias – La Palma

Mensajero II 16 : 00 Unión Breñas

Canarias – Tenerife

Icodense 17 : 00 Laguna
San Miguel 17 : 00 Tenerife III
San Isidro 18 : 00 San Lorenzo Constancia
Real Unión de Tenerife 18 : 30 Marino II
Zamorano Esperanza 19 : 00 Buenavista
Unión Tejina 19 : 30 Florida

Castilla León – Gr A

Inter Vista Alegre Palencia CF
Tardelcuende 14 : 30 Turégano
Racing Lermeño 15 : 00 Villamuriel
Bosco Arévalo 15 : 00 San José Soria
Calasanz Soria 15 : 00 Sporting Uxama
Unami 15 : 30 Atlético Candeleda

Castilla León – Gr B

Onzonilla 14 : 45 Fabero
Betis CF 15 : 00 La Cistérniga

Castilla LM – Gr 3

Sporting Cabanillas 16 : 00 Horche
Hogar Alcarreño 16 : 00 Patrocinio

Cataluña – Gr 1A

Lloret 15 : 00 Tona
Vic 15 : 00 Llagostera II

Cataluña – Gr 1B

Sant Cugat 17 : 00 Les Franqueses

Cataluña – Gr 2B

Atlètic Lleida 15 : 30 Mollerussa
Atlètic Sant Just 19 : 00 Solsona

Extremadura – Gr 1

Piornal 11 : 30 Jaraíz

Spain – Liga Nacional Juvenil

Canarias – Gran Canaria

Guía U19 12 : 30 PC Vecindario U19
Teguise U19 12 : 30 La Oliva U19
Villa Santa Brígida U19 17 : 00 Las Palmas U19 II

Group 1

Alondras U19 10 : 30 Areosa U19

Group 11

Academia Extremadura U19 11 : 00 Castuera U19
Cacereño U19 15 : 00 CD Coria U19

Group 17

Marina Sport U19 II 09 : 00 Revilla U19
Atlético Perines U19 II 10 : 15 Monte U19
Cervantes U19 10 : 30 Laredo U19
Bansander U19 II 11 : 00 Nueva Montaña U19
Castro U19 11 : 00 Solares U19

Group 2

Real Oviedo U19 II 09 : 30 Caudal U19
Roces U19 II 11 : 00 Llanes U19
Llano U19 11 : 00 Manuel Rubio U19
Colegio Inmaculada U19 14 : 45 Sporting Gijón U19 II
Lealtad U19 15 : 00 Codema U19
Langreo U19 15 : 30 Navarro U19
Vallobín U19 15 : 30 Llanera U19

Group 3

Inter Vista Alegre U19 Gimnástica Segoviana U19
Real Valladolid U19 II Parquesol U19
Ponferradina U19 11 : 00 Puente Castro U19
Atlético Pinilla U19 11 : 30 Zamora U19
La Charca U19 12 : 00 Isoba U19
Peña León U19 14 : 45 CD Victoria U19