28 November 2020

0
158

England – Premier League

Brighton & Hove Albion 12 : 30 Liverpool
Manchester City 15 : 00 Burnley
Everton 17 : 30 Leeds United
West Bromwich Albion 20 : 00 Sheffield United

England – Championship

Reading 12 : 30 Bristol City
Birmingham City 15 : 00 Millwall
Blackburn Rovers 15 : 00 Barnsley
Cardiff City 15 : 00 Luton Town
Derby County 15 : 00 Wycombe Wanderers
Huddersfield Town 15 : 00 Middlesbrough
Norwich City 15 : 00 Coventry City
Rotherham United 15 : 00 AFC Bournemouth
Sheffield Wednesday 15 : 00 Stoke City
Watford 15 : 00 Preston North End

France – Ligue 1

Olympique Marseille 16 : 00 Nantes
PSG 20 : 00 Bordeaux

Germany – Bundesliga

Borussia Dortmund 14 : 30 Köln
RB Leipzig 14 : 30 Arminia Bielefeld
Union Berlin 14 : 30 Eintracht Frankfurt
Augsburg 14 : 30 Freiburg
Stuttgart 14 : 30 Bayern Munich
Borussia M’gladbach 17 : 30 Schalke 04

Italy – Serie A

Sassuolo 14 : 00 Internazionale
Benevento 17 : 00 Juventus
Atalanta 19 : 45 Hellas Verona

Netherlands – Eredivisie

Emmen 17 : 45 Ajax
ADO Den Haag 19 : 00 Heerenveen
VVV 20 : 00 PEC Zwolle

Spain – La Liga

Elche 13 : 00 Cádiz
Valencia 15 : 15 Atletico Madrid
Huesca 17 : 30 Sevilla
Real Madrid 20 : 00 Deportivo Alavés

Albania – 1st Division

Partizani Tirana II 13 : 00 Korabi Peshkopi
Vora 13 : 00 Erzeni Shijak
Veleçiku Koplik 13 : 00 Dinamo Tirana
Besëlidhja Lezhë 13 : 00 Burreli
Egnatia Rrogozhinë 13 : 00 Flamurtari
Tomori Berat 13 : 00 Pogradeci
Besa Kavajë 13 : 00 Turbina Cërrik
Elbasani 13 : 00 Lushnja

Algeria – Ligue 1

USM Bel Abbès PSTP MC Alger
Aïn M’lila PSTP Belouizdad
NC Magra 13 : 30 ASO Chlef
Olympique Médéa 13 : 30 Saoura
US Biskra 14 : 00 JSM Skikda
USM Alger 15 : 00 ES Sétif

Argentina – Liga Profesional Argentina

Vélez Sarsfield 00 : 30 Gimnasia La Plata
Racing Club 20 : 10 Unión
Colón 22 : 20 Independiente

Argentina – Primera Nacional

Lower Table Round

Barracas Central 20 : 10 Independiente Rivadavia
Deportivo Santamarina 20 : 10 Quilmes
Brown de Adrogué 20 : 10 All Boys
Mitre Santiago d. Estero 22 : 10 Belgrano

Upper Table Round

Atlanta 20 : 10 Platense
Estudiantes Caseros 20 : 10 Agropecuario
Sarmiento 22 : 00 Villa Dálmine

Armenia – Premier League

Lori 10 : 30 Ararat-Armenia

Asia – AFC Champions League

Vissel Kobe 10 : 00 Guangzhou Evergrande
Yokohama F. Marinos 13 : 00 Shanghai SIPG

Asia – AFC U16 Championship

Qatar U16 PSTP Korea DPR U16
Iran U16 PSTP Bahrain U16

Australia – Queensland NPL

Lions 09 : 30 Olympic

Australia – Queensland NPL Women

Logan Lightning 06 : 30 Lions

Australia – South Australia State League 1

Sturt Lions PSTP TBC

Australia – South Australia State League 1 Reserves

White City Res. PSTP TBC

Austria – Bundesliga

Sturm Graz 16 : 00 Swarovski Tirol
St. Pölten 16 : 00 Salzburg
Admira 16 : 00 Hartberg

Austria – 2. Liga

Wacker Innsbruck 13 : 30 Rapid Wien II
Vorwärts Steyr 13 : 30 Juniors OÖ

Austria – Regionalliga

Salzburg

Salzburger AK PSTP Bischofshofen

Vorarlberg

Röthis PSTP Lauterach

Austria – Landesliga

Burgenland

Horitschon PSTP Siegendorf
Oberwart / Rotenturm PSTP Ritzing

Niederösterreich

Retz PSTP Langenrohr
Zwettl PSTP Ardagger
Waidhofen / Thaya PSTP Spratzern

Steiermark

Frauental PSTP TuS Heiligenkreuz
Ilz PSTP Voitsberg

Austria – BFV Cup

Schlaining PSTP Pinkafeld
Kroatisch Minihof PSTP Pilgersdorf

Austria – Jugendliga U18

Red Bull Akademie U18 10 : 00 LASK Juniors OÖ U18
Admira U18 12 : 00 St. Pölten U18
Austria Wien U18 14 : 00 Ried U18

Austria – Jugendliga U16

Admira U16 10 : 00 St. Pölten U16

Austria – Jugendliga U15

Admira U15 12 : 00 St. Pölten U15

Azerbaijan – Premyer Liqa

Neftçi Zira
Sumqayıt Qəbələ

Belarus – Premier League

Slavia 11 : 00 Energetyk-BGU
Dinamo Minsk 11 : 00 BATE
Belshina 11 : 00 Ruh Brest
Shakhtyor 11 : 00 Minsk
Vitebsk 11 : 00 Torpedo BelAZ
Isloch 11 : 00 Gorodeya
Dinamo Brest 11 : 00 Neman Grodno
Slutsk 11 : 00 Smolevichy-STI

Belgium – First Division A

Sint-Truiden 15 : 15 Waasland-Beveren
Cercle Brugge 17 : 30 Genk
Excel Mouscron 19 : 45 Club Brugge

Belgium – First Division B

Lierse K 19 : 45 Westerlo

Belgium – First Amateur Division

Thes Sport PSTP URSL Visé
Olympic Charleroi PSTP Mandel United
La Louvière Centre PSTP Tienen

Belgium – Second Amateur Division

ACFF

Tubize PSTP Ganshoren
Couvin-Mariembourg PSTP Verlaine
Excelsior Virton PSTP Rebecq

VFV A

Dikkelvenne PSTP Olsa Brakel
Oudenaarde PSTP Merelbeke
Ninove PSTP Zelzate
Ronse PSTP Westhoek
KRC Gent PSTP Lokeren-Temse
RFC Wetteren PSTP Gullegem

VFV B

Londerzeel PSTP Houtvenne
Sporting Hasselt PSTP City Pirates Antwerpen
Lyra-Lierse Berlaar PSTP Pepingen-Halle
Hoogstraten PSTP Bocholt

Belgium – Third Amateur Division

ACFF A

PAC Buzet PSTP SG-Tertre-Hautrage
Aische PSTP Gosselies Sports
Tournai PSTP Stockel
Braine PSTP Renaissance Mons 44
Rapid Symphorinois PSTP Crossing Schaerbeek

ACFF B

Sprimont PSTP Herstal
Oppagne-Wéris PSTP Aywaille

VFV A

Oostkamp PSTP Svelta Melsele
Sint-Niklase PSTP Voorde Appelterre

VFV B

Witgoor Sport PSTP Zwarte Leeuw
Weerstand Koersel PSTP Racing Mechelen
KFC Turnhout PSTP Eendracht Termien
Lille PSTP Sint-Lenaarts
Wellen PSTP Esperanza Pelt
Betekom PSTP Diest

Belgium – Provincial

Antwerpen

Kalmthout PSTP Geel
Wezel PSTP Bornem
Antonia PSTP Ternesse
Oppuurs PSTP Vorselaar

Luxembourg

Sartoise PSTP Saint-Hubert
Libramont PSTP Longlier

Oost-Vlaanderen

Berlare PSTP Denderhoutem
Eendracht Aalter PSTP Latem

West-Vlaanderen

Eendracht Wervik PSTP Excelsior Zedelgem
Rumbeke PSTP Oostduinkerke
Meulebeke PSTP SC Zonnebeke
Dadizele PSTP Racing Waregem
Diksmuide PSTP Sassport Boezinge

Belgium – Super League

Eendracht Aalst 13 : 00 Ladies Genk

Belgium – First Division Women

Eva’s Tienen PSTP Gent II
Massenhoven PSTP Wuustwezel
OH Leuven II PSTP Voorwaarts Zwevezele
Kontich PSTP Ladies Genk II
Chastre PSTP RFC de Liege
Mechelen PSTP Famkes Merkem
Standard Liège II PSTP Moldavo
Anderlecht II PSTP SG-Tertre-Hautrage

Belgium – Second Division Women

Group A

SG-Tertre-Hautrage II PSTP Gent III
Egem Pittem PSTP Wolvertem Merchtem
Havinnes PSTP Club Brugge II
Bredene PSTP Eendracht Aalst II
Bosdam Beveren PSTP Zulte-Waregem II
Olsa Brakel PSTP Eendracht Mazenzele
Sottegem PSTP Svelta Melsele

Group B

Westerlo PSTP Vosselaar
Heist PSTP White Star Woluwe II
Alken PSTP Aywaille
Mechelen II PSTP Olympic Charleroi
Irlande-Auderghem PSTP Sibret
Standard Liège III PSTP VVC Brasschaat
Loyers PSTP Chastre II

Bosnia and Herzegovina – Premijer Liga

Borac Banja Luka 12 : 00 Široki Brijeg
Olimpik Sarajevo 12 : 00 Tuzla City
Sloboda Tuzla 12 : 00 Zrinjski
Velež 12 : 00 Sarajevo
Mladost Doboj Kakanj 12 : 00 Željezničar
Radnik Bijeljina 12 : 00 Krupa na Vrbasu

Brazil – Serie A

Grêmio Flamengo
Santos 20 : 00 Sport Recife
Palmeiras 20 : 00 Athletico Paranaense
Bahia 22 : 00 São Paulo

Brazil – Serie B

Cruzeiro 00 : 30 AD Confiança
Cuiabá 01 : 30 Avaí
CSA 19 : 00 Ponte Preta
Vitória 21 : 30 CRB

Brazil – Serie C

Paysandu 23 : 00 Botafogo PB
EC São José 18 : 00 Criciúma
Brusque 18 : 00 Volta Redonda
Ituano 19 : 00 Ypiranga Erechim
Boa 19 : 00 São Bento
Londrina 19 : 00 Tombense
Treze 20 : 00 Vila Nova
Ferroviário 21 : 00 Imperatriz
Manaus 22 : 00 Remo

Brazil – Serie D

Toledo 18 : 00 Portuguesa RJ
Bangu 18 : 00 Mirassol
Ferroviária 18 : 00 Nacional PR
Cabofriense 18 : 00 Cascavel
Marcílio Dias 18 : 00 Pelotas
Caxias 18 : 00 São Caetano
Novorizontino 18 : 00 Joinville
São Luiz 18 : 00 Atlético Tubarão
Fast Clube 19 : 00 Galvez
Vilhenense 19 : 00 Bragantino PA
Independente PA 19 : 00 Rio Branco
São Raimundo RR 19 : 00 Altos
Ríver 19 : 00 Sinop
Santos AP 19 : 00 Juventude MA
Vitória ES 19 : 00 Goianésia
Águia Negra 19 : 00 União Rondonópolis
CEOV Operário 19 : 00 Aparecidense
Moto Club MA 19 : 00 Baré
Goiânia 19 : 00 Real Noroeste
Atlético Acreano 21 : 00 Ji-Paraná

Brazil – State Leagues

Capixaba

Desportiva ES 18 : 00 Rio Branco ES

Sul-Matogrossense

Comercial MS 20 : 00 Operário FC MS

Mineiro 2

Pouso Alegre 18 : 00 Nacional AC MG
Betim 18 : 00 Athletic Club

Brazil – Catarinense 2

Fluminense SC 19 : 00 Internacional SC

Brazil – Cearense 2

Icasa 18 : 30 Tiradentes CE
Crato 18 : 30 Pacatuba
Itapipoca 18 : 30 Iguatu
Maranguape 18 : 30 União CE

Brazil – Goiano 2

Itumbiara 18 : 30 Inhumas
Rio Verde GO 18 : 30 Jataiense

Brazil – Sergipano 2

Atlético Gloriense 18 : 15 Força Jovem SE
Canindé 18 : 15 Guarany SE
Rosário Central 18 : 15 Amadense
Coritiba SE 18 : 15 Santa Cruz SE

Brazil – Brasileiro de Aspirantes

Vila Nova U23 18 : 00 Avaí U23
Juventude U23 18 : 00 Corinthians U23
RB Bragantino U23 18 : 00 Fluminense U23

Brazil – CBF Brasileiro U20

Athletico PR U20 18 : 00 América Mineiro U20
Chapecoense U20 18 : 00 Bahia U20
Corinthians U20 18 : 00 Sport Recife U20
Grêmio U20 18 : 00 São Paulo U20
Internacional U20 18 : 00 Cruzeiro U20
Santos U20 18 : 00 Ceará U20
Vasco da Gama U20 18 : 00 Palmeiras U20

Brazil – Carioca U20

Volta Redonda U20 18 : 00 Botafogo U20

Brazil – Pernambucano U20

Nautico U20 18 : 00 Central U20
Retrô U20 18 : 00 Santa Cruz U20

Brazil – Brasileiro Feminino A2

Fortaleza 18 : 00 Fluminense
Ceará 18 : 00 Sport Recife
Botafogo 18 : 00 Foz Cataratas
Napoli 18 : 00 Real Ariquemes
Bahia 18 : 00 Athletico Paranaense
Juventus 18 : 00 ESMAC
3B da Amazônia 19 : 00 Real Brasília
América Mineiro 20 : 00 Tiradentes

Brazil – Paulista Women

Palmeiras 14 : 00 São José

Bulgaria – First League

Arda 10 : 00 Montana
Beroe PSTP Levski Sofia
Lokomotiv Plovdiv 16 : 30 Botev Plovdiv

Bulgaria – Second League

Pirin Blagoevgrad CANC Vitosha Bistritsa
Neftohimik 12 : 30 Sozopol
Minyor Pernik 12 : 30 Yantra 2019
Dobrudzha 1919 12 : 30 Hebar 1918
Kariana Erden 12 : 30 Strumska slava

Bulgaria – Third League

South-East

Vereya 12 : 30 Levski Karlovo
Borislav 2009 12 : 30 Maritsa Plovdiv
Yambol 1915 12 : 30 Nesebar
Haskovo 12 : 30 Rozova Dolina
Atletik Kuklen 12 : 30 Spartak Plovdiv
Gigant Saedinenie 12 : 30 Zagorets
Sokol Markovo 12 : 30 Rodopa Smolyan
Chernomorets Burgas 12 : 30 Karnobat
Izvor Gorski izvor 12 : 30 Dimitrovgrad

South-West

Vihren 12 : 00 Marek
Nadezhda Dobroslavtsi 12 : 00 Balkan Botevgrad
Velbazhd 12 : 00 Slivnishki geroy
Perun Kresna 12 : 00 Pirin Razlog
Rilski Sportist 12 : 00 Botev Ihtiman
Chavdar Etropole 12 : 00 Belasitsa
Pirin Gotse Delchev 12 : 00 Oborishte
Bansko 12 : 00 Kyustendil
Granit Vladaya 12 : 00 Levski Chepintsi

Bulgaria – Women’s League

Levski Chepintsi 11 : 00 Super Sport
Lokomotiv Stara Zagora 11 : 00 Lokomotiv Plovdiv
Etar VT 11 : 00 NSA Sofia
Rial Kovachevtsi 11 : 00 Yantra 2013 Gabrovo
Enko Plovdiv 11 : 00 Pirin Ladies
Paldin 11 : 00 Barocco
Sevlievo 11 : 00 Varna

Burkina Faso – 1ère Division

Douanes 15 : 30 Etoile Filante
ASEC-K 15 : 30 Léopards
Majestic 15 : 30 RC Bobo-Dioulasso
Vitesse 15 : 30 Salitas
Ouagadougou 16 : 00 Police
KOZAF 18 : 15 SONABEL

Burundi – Ligue A

Royal de Muramvya 13 : 00 Vital’O
Athlético Olympic 13 : 00 Aigle Noir

Cayman Islands – CIFA Premier League

Academy 00 : 00 Sunset
Future 00 : 00 Elite
East End United 00 : 00 George Town

Chile – Primera B

San Luis 23 : 15 Santiago Morning

China PR – FA Cup

Wuhan Zall 06 : 30 Taizhou Yuanda
Beijing Guoan 11 : 35 Chengdu Better City

Colombia – Primera A

Deportivo Cali 22 : 30 La Equidad

Colombia – Liga Femenina

Santa Fe 19 : 00 Junior
Independiente Medellín 20 : 00 Real San Andrés
América de Cali 20 : 00 Atlético Nacional

Congo DR – Ligue 1

Simba 14 : 30 JSK

Costa Rica – Primera División

Municipal Grecia 21 : 00 Deportivo Saprissa
Pérez Zeledón 21 : 00 Cartaginés
Guadalupe 21 : 00 San Carlos
Jicaral 21 : 00 Herediano
Alajuelense 21 : 00 Limón
Sporting San José 21 : 00 Santos de Guápiles

Croatia – 1. HNL

Varaždin 14 : 00 Istra 1961
HNK Gorica 16 : 05 Lokomotiva Zagreb

Croatia – 2. HNL

Cibalia 11 : 55 Hrvatski Dragovoljac
Opatija 12 : 30 Croatia Zmijavci
Sesvete 12 : 30 Dugopolje
Solin 12 : 30 Junak

Croatia – 3. HNL

Center

HAŠK 12 : 30 Gaj
Maksimir Zagreb 12 : 30 Mladost Petrinja
Vrbovec 12 : 30 Jarun
Zagorec 12 : 30 Vrapče Zagreb
Špansko Zagreb 12 : 30 Trnje
Ponikve 12 : 30 Kurilovec
Trešnjevka 12 : 30 Dugo Selo
Segesta Sisak 12 : 30 Lučko

East

Zrinski Jurjevac 12 : 00 Čepin
Vihor 12 : 00 Bedem Ivankovo
Vukovar 12 : 00 Belišće
Slavonac Bukovlje 12 : 00 Marsonia
Slavonija Požega 12 : 00 Graničar Županja
Valpovka 12 : 00 Vuteks-Sloga
Sloga Nova Gradiška 12 : 00 NAŠK Našice
Oriolik Oriovac 12 : 00 Đakovo-Croatia

North

Podravac Virje 12 : 30 Varteks Varaždin
Bjelovar 12 : 30 Podravina Ludbreg
Rudar Mursko Središće 12 : 30 Mladost Ždralovi

South

Zmaj Makarska 12 : 30 Kamen Ivanbegovina
Neretva Metković 12 : 30 Split
Zagora 12 : 30 Otok
Primorac Biograd 12 : 30 Hrvace
Hrvatski vitez 12 : 30 Neretvanac Opuzen
Vodice 12 : 30 GOŠK Dubrovnik
Zmaj Blato 12 : 30 Uskok Klis

West

Buje 12 : 30 Pazinka

Croatia – 1. HNL Juniori

Lokomotiva Zagreb U19 09 : 00 Inter Zaprešić U19
Istra 1961 U19 09 : 00 Osijek U19
Rudeš U19 09 : 00 Sesvete U19
Orijent 1919 U19 09 : 00 Dinamo Zagreb U19
Varaždin U19 09 : 00 Dugopolje U19
Hrv Dragovoljac U19 12 : 00 Rijeka U19
Hajduk Split U19 14 : 00 Slaven Koprivnica U19

Cyprus – 1. Division

Anorthosis 14 : 00 Enosis
Nea Salamis 16 : 30 APOEL

Cyprus – 2. Division

Digenis Ypsonas PSTP ASIL Lysi
Xylotympou PSTP AE Zakakiou
Anagennisi Deryneia PSTP PAEEK
Ahironas PSTP Omonia Aradippou
Akritas PSTP Omonia Psevda
Othellos PSTP Kouris Erimi
Aris PSTP Digenis Morphou
EN THOI Lakatamia PSTP Alki Oroklini

Cyprus – 3. Division

APONA Anagias PSTP Peyia
Elpida Astromeritis PSTP Olympiada Lympion
Amathous PSTP Elia Lythrodonta
APEP PSTP Ethnikos Assias
Halkanoras PSTP Omonia 29is Maiou

Czech Republic – Czech Liga

Příbram 13 : 00 Mladá Boleslav
Karviná 15 : 00 Zlín
Slovácko 15 : 00 Opava
České Budějovice 17 : 30 Viktoria Plzen

Czech Republic – FNL

Viktoria Žižkov 12 : 30 Dukla Praha
Ústí nad Labem 12 : 30 Třinec
Táborsko 12 : 30 Líšeň
Chrudim 12 : 30 Blansko
Slavoj Vyšehrad 12 : 30 Vlašim
Vysočina Jihlava 12 : 30 Varnsdorf
Hradec Králové 12 : 30 Prostějov

Czech Republic – 3. liga

ČFL A

Motorlet Praha PSTP Benešov
Povltava FA PSTP Jiskra Domažlice

ČFL B

Jablonec II PSTP Hradec Králové II
Přepeře PSTP Sokol Zápy
Slovan Liberec II PSTP Ústí nad Orlicí

Czech Republic – 4. liga

Division A

Petřín Plzeň PSTP České Budějovice II
Přeštice PSTP Slavoj Mýto

Division B

Štětí PSTP Kladno
Ostrov PSTP Chomutov
Slaný PSTP Baník Souš

Division C

Sparta Kutná Hora PSTP Kosmonosy
Letohrad PSTP Hlinsko
Trutnov PSTP Sokol Libiš

Czech Republic – 1. Liga U19

České Budějovice U19 PSTP Opava U19
Viktoria Plzeň U19 PSTP Příbram U19
Slavia Praha U19 PSTP Pardubice U19
Sigma Olomouc U19 PSTP Baník Ostrava U19
Zbrojovka Brno U19 PSTP Meteor Praha U19
Karviná U19 PSTP Sparta Praha U19

Denmark – Superliga

Midtjylland 15 : 00 AaB

Denmark – 1st Division

Skive 12 : 00 Fredericia
HB Køge 13 : 00 Esbjerg

Denmark – U19 Ligaen

Esbjerg U19 10 : 45 Horsens U19
København U19 11 : 00 SønderjyskE U19
Lyngby U19 11 : 00 AGF U19
Midtjylland U19 11 : 00 AaB U19
Brøndby U19 12 : 00 Randers Freja U19

Denmark – U17 Ligaen

OB U17 11 : 30 Silkeborg U17
Brøndby U17 12 : 00 Randers Freja U17
Esbjerg U17 13 : 00 Horsens U17
København U17 13 : 00 SønderjyskE U17
Midtjylland U17 13 : 00 AaB U17
Lyngby U17 13 : 30 AGF U17
Nordsjælland U17 14 : 30 Vejle U17

Dominican Republic – Liga Mayor

Cibao 20 : 00 Delfines Del Este

Ecuador – Liga Pro

Mushuc Runa 00 : 00 Emelec
Técnico Universitario 20 : 30 Deportivo Cuenca

El Salvador – Primera Division

Atlético Marte Isidro Metapán
Jocoro Sonsonate
Águila Alianza
Firpo Chalatenango
Once Deportivo FAS
Santa Tecla Municipal Limeño

England – League One

Ipswich Town 15 : 00 Charlton Athletic
Oxford United 15 : 00 Swindon Town

England – League Two

Bolton Wanderers 15 : 00 Southend United
Port Vale 15 : 00 Leyton Orient

England – National League

Aldershot Town PSTP Solihull Moors
Altrincham 15 : 00 Maidenhead United
Barnet PSTP Yeovil Town
Bromley 15 : 00 Wrexham
Dover Athletic PSTP Boreham Wood
Eastleigh PSTP King’s Lynn Town
Hartlepool United PSTP Stockport County
Sutton United 15 : 00 Halifax Town
Weymouth 15 : 00 Chesterfield

England – National League N / S

North

Hereford 15 : 00 Kettering Town
Fylde 15 : 00 Boston United
Fylde PSTP Brackley Town
AFC Telford United 15 : 00 Guiseley
Blyth Spartans PSTP Boston United
Chester 15 : 00 Gateshead
Chorley PSTP Kettering Town
Gloucester City 15 : 00 Farsley Celtic
Kidderminster Harriers 15 : 00 Curzon Ashton
Leamington 15 : 00 York City
Southport 15 : 00 Alfreton Town
Spennymoor Town 15 : 00 Bradford (Park Avenue)

South

Bath City PSTP Welling United
Billericay Town 15 : 00 Hampton & Richmond
Braintree Town PSTP Oxford City
Chippenham Town 15 : 00 Concord Rangers
Dorking Wanderers 15 : 00 Ebbsfleet United
Dulwich Hamlet 15 : 00 Maidstone United
Eastbourne Borough 15 : 00 St Albans City
Hungerford Town 15 : 00 Dartford
Tonbridge Angels 15 : 00 Hemel Hempstead Town

England – Non League Premier

Isthmian

Bognor Regis Town PSTP Corinthian-Casuals
Bowers & Pitsea PSTP Horsham
Brightlingsea Regent PSTP Carshalton Athletic
Cheshunt PSTP Cray Wanderers
East Thurrock United PSTP Bishop’s Stortford
Enfield Town PSTP Worthing
Haringey Borough PSTP Merstham
Hornchurch PSTP Lewes
Kingstonian PSTP Folkestone Invicta
Potters Bar Town PSTP Leatherhead
Wingate & Finchley PSTP Margate

Northern

United of Manchester PSTP Atherton Collieries
Gainsborough Trinity PSTP Ashton United
Grantham Town PSTP South Shields
Lancaster City PSTP Mickleover
Matlock Town PSTP Radcliffe
Morpeth Town PSTP Hyde United
Nantwich Town PSTP Basford United
Scarborough Athletic PSTP Bamber Bridge
Stalybridge Celtic PSTP Warrington Town
Whitby Town PSTP Stafford Rangers
Witton Albion PSTP Buxton

Southern Central

Banbury United PSTP Rushall Olympic
Barwell PSTP Hitchin Town
Hednesford Town PSTP Biggleswade Town
Kings Langley PSTP Alvechurch
Lowestoft Town PSTP Tamworth
Needham Market PSTP Coalville Town
Nuneaton Borough PSTP Leiston
Redditch United PSTP Peterborough Sports
Royston Town PSTP Bromsgrove Sporting
Stourbridge PSTP AFC Rushden & Diamonds
Stratford Town PSTP St Ives Town

Southern South

Chesham United PSTP Metropolitan Police
Dorchester Town PSTP Farnborough
Gosport Borough PSTP Tiverton Town
Harrow Borough PSTP Yate Town
Hartley Wintney CANC Merthyr Town
Salisbury PSTP Walton Casuals
Taunton Town PSTP Poole Town
Truro City PSTP Beaconsfield Town
Weston-super-Mare PSTP Swindon Supermarine
Wimborne Town PSTP Hayes & Yeading United

England – Non League Div One

Isthmian North

AFC Sudbury PSTP Great Wakering Rovers
Basildon United PSTP Hullbridge Sports
Bury Town PSTP Aveley
Cambridge City PSTP Maldon & Tiptree
Canvey Island PSTP Witham Town
Felixstowe & Walton Utd PSTP Tilbury
Grays Athletic PSTP Histon
Heybridge Swifts PSTP Brentwood Town
Romford PSTP Dereham Town
Soham Town Rangers PSTP Coggeshall Town

Isthmian South Central

Barking PSTP Chipstead
Bedfont Sports PSTP Staines Town
Chalfont St Peter PSTP FC Romania
Hanwell Town PSTP Chertsey Town
Marlow PSTP Tooting & Mitcham United
Northwood PSTP Harlow Town
South Park PSTP Hertford Town
Waltham Abbey PSTP Ashford Town (Middlesex)
Ware PSTP Bracknell Town
Westfield PSTP Uxbridge

Isthmian South East

Burgess Hill Town PSTP East Grinstead Town
Chichester City PSTP Phoenix Sports
Faversham Town PSTP Haywards Heath Town
Guernsey CANC Cray Valley PM
Herne Bay PSTP Hastings United
Hythe Town PSTP Three Bridges
Ramsgate PSTP Sevenoaks Town
VCD Athletic PSTP Sittingbourne
Whitehawk PSTP Ashford United
Whyteleafe PSTP Whitstable Town

Northern North West

Brighouse Town PSTP Kendal Town
Clitheroe PSTP City of Liverpool
Marske United PSTP Colne
Mossley PSTP Tadcaster Albion
Ossett United PSTP Trafford
Pickering Town PSTP Runcorn Linnets
Pontefract Collieries PSTP Marine
Workington PSTP Widnes

Northern South East

Belper Town PSTP Wisbech Town
Cleethorpes Town PSTP Frickley Athletic
Glossop North End PSTP Sheffield
Ilkeston Town PSTP Lincoln United
Kidsgrove Athletic PSTP Loughborough Dynamo
Leek Town PSTP Chasetown
Market Drayton Town PSTP Carlton Town
Spalding United PSTP Newcastle Town
Sutton Coldfield Town PSTP Stamford
Worksop Town PSTP Stocksbridge Park Steels

Southern Central

AFC Dunstable PSTP AFC Kempston Rovers
Barton Rovers PSTP North Leigh
Bedworth United PSTP Yaxley
Biggleswade PSTP Thame United
Coleshill Town PSTP Bedford Town
Corby Town PSTP Didcot Town
Daventry Town PSTP Berkhamsted
Halesowen Town PSTP Wantage Town
St Neots Town PSTP Kidlington
Welwyn Garden City PSTP Aylesbury United

Southern South

Barnstaple Town PSTP Highworth Town
Basingstoke Town PSTP Frome Town
Cinderford Town PSTP Thatcham Town
Cirencester Town PSTP Bideford
Evesham United PSTP AFC Totton
Mangotsfield United PSTP Bristol Manor Farm
Melksham Town PSTP Larkhall Athletic
Moneyfields PSTP Willand Rovers
Paulton Rovers PSTP Winchester City
Slimbridge PSTP Sholing

England – Counties Leagues

Combined Counties League Premier

Abbey Rangers PSTP Raynes Park Vale
Ascot United PSTP Spelthorne Sports
Banstead Athletic PSTP Knaphill
CB Hounslow United PSTP Badshot Lea
Cobham PSTP Redhill
Colliers Wood United PSTP Guildford City
Frimley Green PSTP Molesey
Sheerwater PSTP Egham Town
Southall PSTP Camberley Town

Eastern Counties League Premier

Godmanchester Rovers PSTP Clacton
Gorleston PSTP Haverhill Rovers
Long Melford PSTP Brantham Athletic
Newmarket Town PSTP Stanway Rovers
Walsham Le Willows PSTP Mildenhall Town
Whitton United PSTP Ely City

Essex Senior League

Hoddesdon Town PSTP Hadley
Woodford Town PSTP Takeley
Enfield PSTP West Essex
Saffron Walden Town PSTP Sporting Bengal United
Southend Manor PSTP Walthamstow
St Margaretsbury PSTP Ilford

Hellenic League Premier

Ardley United PSTP Flackwell Heath
Binfield PSTP Royal Wootton
Bishop’s Cleeve PSTP Reading City
Brimscombe & Thrupp PSTP Virginia Water
Longlevens PSTP Easington Sports
Lydney Town PSTP Fairford Town
Shrivenham PSTP Burnham
Westfields PSTP Holmer Green
Windsor PSTP Tuffley Rovers

Midland League Premier

Haughmond PSTP Lye Town
Long Eaton United PSTP Gresley Rovers
Racing Club Warwick PSTP Coventry Sphinx
Romulus PSTP Heather St Johns

North West Counties League Premier

1874 Northwich PSTP Ashton Athletic
Barnoldswick Town PSTP Skelmersdale United
Bootle PSTP Winsford United
Irlam PSTP Burscough
Litherland Remyca PSTP Avro
Padiham PSTP Hanley Town
Runcorn Town PSTP Whitchurch Alport
Squires Gate PSTP Northwich Victoria
Warrington Rylands PSTP Charnock Richard

Northern Counties East League Premier

AFC Mansfield PSTP Grimsby Borough
Albion Sports PSTP Barton Town Old Boys
Bottesford Town PSTP Silsden
Eccleshill United PSTP Athersley Recreation
Handsworth PSTP Yorkshire Amateur
Knaresborough Town PSTP Penistone Church
Liversedge PSTP Hemsworth MW
Maltby Main PSTP Bridlington Town
Staveley MW PSTP Garforth Town
Thackley PSTP Goole

Northern League One

Billingham Town PSTP Seaham Red Star
Bishop Auckland PSTP Penrith AFC
Guisborough Town PSTP Consett
Newton Aycliffe PSTP Thornaby
North Shields PSTP Ashington AFC
Whickham PSTP Sunderland RCA
Whitley Bay PSTP Shildon AFC

Southern Combination League Premier

Crawley Down Gatwick PSTP Newhaven
East Preston PSTP Langney Wanderers
Eastbourne Town PSTP Broadbridge Heath
Eastbourne United PSTP Horsham YMCA
Hassocks PSTP Loxwood
Horley Town PSTP Peacehaven & Telscombe
Lancing PSTP Uckfield Town
Pagham PSTP Little Common
Saltdean United PSTP Alfold
Steyning Town PSTP Lingfield

Spartan South Midlands League Premier

Baldock Town PSTP Tring Athletic
Broadfields United PSTP Arlesey Town
Colney Heath PSTP Newport Pagnell Town
Crawley Green PSTP Harefield United
Leverstock Green PSTP Edgware Town
London Colney PSTP Dunstable Town
North Greenford United PSTP Aylesbury Vale Dynamos
Oxhey Jets PSTP Biggleswade United
Potton United PSTP Harpenden Town

United Counties League Premier

Anstey Nomads PSTP Oadby Town
Boston Town PSTP Shepshed Dynamo
Deeping Rangers PSTP Cogenhoe United
Desborough Town PSTP Loughborough University
Harborough Town PSTP Pinchbeck United
Northampton ON Chenecks PSTP Leicester Nirvana
Quorn PSTP Peterborough N Star
Rothwell Corinthians PSTP Sleaford Town
Rugby Town PSTP Holbeach United

Wessex League Premier

AFC Portchester PSTP Horndean
Baffins Milton Rovers PSTP Amesbury Town
Bashley PSTP Fleet Town
Bournemouth FC PSTP Brockenhurst
Cowes Sports PSTP Hamworthy United
Fareham Town PSTP Hamble Club
Portland United PSTP Blackfield & Langley
Shaftesbury Town PSTP Lymington Town
Tadley Calleva PSTP Alresford Town

Western League Premier

Bridport PSTP Odd Down
Cadbury Heath PSTP Keynsham Town
Clevedon Town PSTP Brislington
Cribbs PSTP Bridgwater Town
Exmouth PSTP Westbury United
Roman Glass St George PSTP Hallen

England – FA Cup

Morecambe 12 : 30 Solihull Moors
Newport County 13 : 00 Salford City
Gillingham 13 : 00 Exeter City
Harrogate Town 15 : 00 Blackpool
Plymouth Argyle 15 : 00 Lincoln City
Portsmouth 15 : 00 King’s Lynn Town
Cheltenham Town 15 : 00 Crewe Alexandra
Bradford City 15 : 00 Oldham Athletic
Peterborough United 17 : 30 Chorley

England – Premier League 2 Division One

Liverpool U23 13 : 00 Manchester City U23

England – Professional Development League

Colchester United U23 11 : 00 Cardiff City U23

England – U18 Premier League

North

Liverpool U18 11 : 00 Burnley U18
Stoke City U18 11 : 00 Leeds United U18
Derby County U18 12 : 30 Blackburn Rovers U18
Manchester United U18 12 : 30 Newcastle United U18
Wolves U18 13 : 00 Middlesbrough U18
Manchester City U18 14 : 00 Sunderland U18

South

Aston Villa U18 11 : 00 Crystal Palace U18
Fulham U18 11 : 00 Chelsea U18
Southampton U18 11 : 00 Norwich City U18
Tottenham Hotspur U18 11 : 30 Leicester City U18
West Bromwich Albion U18 12 : 00 West Ham United U18
Reading U18 12 : 00 Brighton U18

England – U18 Professional Development League

Bristol City U18 10 : 30 Watford U18
Barnsley U18 11 : 00 Hull City U18
Millwall U18 11 : 00 Colchester United U18
Coventry City U18 11 : 30 Wigan U18
Sheffield United U18 11 : 30 Birmingham City U18
Crewe Alexandra U18 12 : 00 Sheffield Wednesday U18
Queens Park Rangers U18 12 : 00 Cardiff City U18
Swansea City U18 13 : 00 Ipswich Town U18

England – Youth Alliance

Gillingham U18 10 : 30 Stevenage U18
Leyton Orient U18 10 : 30 Luton Town U18
Grimsby Town U18 11 : 00 Scunthorpe United U18
Notts County U18 11 : 00 Bradford City U18
Bolton Wanderers U18 11 : 00 Preston North End U18
Salford City U18 11 : 00 Accrington Stanley U18
AFC Wimbledon U18 11 : 00 Southend United U18
Cambridge United U18 11 : 00 Milton Keynes Dons U18
Peterborough U18 11 : 00 Northampton Town U18
AFC Bournemouth U18 11 : 00 Yeovil Town U18
Forest Green Rovers U18 11 : 00 Bristol Rovers U18
Portsmouth U18 11 : 00 Cheltenham Town U18
Carlisle United U18 11 : 30 Oldham Athletic U18
Morecambe U18 12 : 00 Walsall U18
Shrewsbury Town U18 12 : 00 Tranmere Rovers U18
Oxford United U18 12 : 00 Exeter City U18

Estonia – Meistriliiga

Trans 11 : 00 Legion
Tallinna Kalev 11 : 00 Kuressaare

Estonia – Esiliiga A

Flora II 16 : 00 Tammeka II

Estonia – Play-offs 3/4

FC Tallinn 11 : 00 Võru FC Helios

Fiji – FA Cup

3rd Place Final

Loser Semi-final 1 22 : 00 Loser Semi-final 2

Semi-finals

1st ranked Group A 02 : 00 2nd ranked Group B
1st ranked Group B 04 : 00 2nd ranked Group A

Finland – Women’s Play-offs 1/2

JyPK 13 : 00 VIFK

France – Ligue 2

Grenoble Foot 38 14 : 00 Paris FC
Toulouse 14 : 00 Niort
Ajaccio 18 : 00 Chambly
Auxerre 18 : 00 Valenciennes
Caen 18 : 00 Châteauroux
Clermont 18 : 00 Nancy
Dunkerque 18 : 00 Pau
Rodez 18 : 00 Guingamp
Sochaux 18 : 00 Le Havre
Troyes 18 : 00 Amiens SC

France – National 1

Annecy 16 : 00 Quevilly-Rouen
Cholet 17 : 00 Red Star

France – National 2

Group A

Blois PSTP Châteaubriant
C’ Chartres PSTP Stade Plabennec
Rouen PSTP Granville
Fleury 91 PSTP Caen II
Saint-Malo PSTP Poissy
St-Pryvé St-Hilaire PSTP Sainte Geneviève
Versailles PSTP Lorient II
Guingamp II PSTP Vannes

Group B

Beauvais PSTP Haguenau
Sedan PSTP Metz II
Gazélec Ajaccio PSTP Épinal
Schiltigheim PSTP Bobigny
Olympique St Quentin PSTP Lens II
Auxerre II PSTP Entente SSG
Reims II PSTP Belfort
Paris 13 Atletico PSTP St Maur Lusitanos

Group C

Fréjus St-Raphaël PSTP Monts d’Or Azergues
Rumilly Vallières PSTP Grasse
Hyères PSTP Toulon
Louhans-Cuiseaux PSTP Aubagne
Marignane Gignac PSTP Andrézieux
Saint-Priest PSTP Monaco II
Olympique Lyonnais II PSTP Jura Sud Foot
Olympique Marseille II PSTP Martigues

Group D

Bourges Foot PSTP Bourges 18
Colomiers PSTP Bergerac
Nantes II PSTP Angoulême
Le Puy Foot PSTP Les Herbiers
Trélissac PSTP Béziers
Angers SCO II PSTP Canet Roussillon
Moulins Yzeure Foot PSTP Chamalières
Stade Montois PSTP Romorantin

France – National 3

Auvergne-Rhône-Alpes

Moulins Football PSTP Aurillac Arpajon
Saint-Étienne II PSTP Ain Sud
Clermont II PSTP Hauts Lyonnais
Montluçon PSTP Thonon Évian
Lyon Duchère II PSTP Limonest
Vaulx PSTP Chambéry
Velay PSTP Bourgoin-Jallieu

Bourgogne-Franche-Comté

Grandvillars PSTP Saint-Apollinaire
Besançon PSTP Gueugnon
Is-Selongey PSTP Valdahon Vercel
Montceau PSTP Racing Besançon
Pontarlier PSTP Sochaux II
Dijon II PSTP Jura Dolois

Bretagne

Lannion PSTP Vitré
Brest II PSTP Stade Pontivy
Drapeau Fougères PSTP Saint-Colomban Locminé
GSI Pontivy PSTP Guipry-Messac
Rennes II PSTP Stade Briochin II
TA Rennes PSTP Plouzané

Centre-Val de Loire

Déols PSTP Vierzon
J3 Amilly PSTP Avoine OCC
Orléans II PSTP Saint-Jean-le-Blanc
Montlouis PSTP C’ Chartres II

Corse-Méditerranée

Nice II PSTP Gallia Lucciana
Cannes PSTP Marseille Endoume
Corte PSTP Rousset-Ste Victoire
Athlético Marseille PSTP Istres

Grand-Est

Troyes II PSTP Colmar
Sarre Union PSTP Strasbourg II
Amnéville PSTP Thaon
Illkirch Graffenstaden PSTP Prix-lès-Mézières
Raon l’Etape PSTP Mulhouse
Épernay PSTP Biesheim
Saint-Louis Neuweg PSTP Nancy II

Hauts-de-France

Feignies-Aulnoye PSTP Le Touquet
IC Croix PSTP Lille II
Valenciennes II PSTP Chantilly
Saint-Omer PSTP Boulogne II

Normandie

Dieppe PSTP Bayeux
Quevilly II PSTP Avranches II
Saint-Lô Manche PSTP Vire
Oissel PSTP Alençon
Dives-Cabourg PSTP Cherbourg

Nouvelle-Aquitaine

Bordeaux II PSTP Stade Poitevin
Châtellerault PSTP Libourne
Cognac PSTP Chauvigny
Lège-Cap-Ferret PSTP Stade Bordelais
Bressuire PSTP Niort II
Anglet Genets PSTP Aviron Bayonnais

Occitanie

Castanet PSTP Agde
Muret PSTP Balma
Alberes Argelès PSTP Toulouse II

Paris Île-de-France

Les Ulis PSTP Créteil II
Blanc Mesnil PSTP Brétigny Foot
Paris FC II PSTP PSG II
Drancy JA PSTP Racing Paris
Ivry PSTP Meaux Academy
Mantes 78 PSTP Linas-Montlhery

Pays de la Loire

Sablé PSTP USSA Vertou
Le Mans II PSTP Saumur
Changé PSTP La Roche VF
Pouzauges Réaumur PSTP La Châtaigneraie
Vendée Fontenay PSTP Sautron

French Guiana – Régional 1

Olympique Cayenne 23 : 00 SC Kourou
Oyapock PSTP Sinnamary
Agouado 19 : 00 Etoile Matoury
Arc en Ciel 19 : 00 Matoury
Remire 19 : 00 ASC Ouest
Le Geldar 19 : 00 CSC Cayenne

Germany – 2. Bundesliga

Sandhausen 12 : 00 Erzgebirge Aue
Jahn Regensburg 12 : 00 Würzburger Kickers
Karlsruher SC 12 : 00 Paderborn

Germany – 3. Liga

Hansa Rostock 13 : 00 Bayern München II
Hallescher FC 13 : 00 Viktoria Köln
Zwickau 13 : 00 Magdeburg
Lübeck 13 : 00 Waldhof Mannheim
Unterhaching 13 : 00 Wehen Wiesbaden
1860 München 13 : 00 Türkgücü München

Germany – Regionalliga

Bayern

Garching PSTP Rain / Lech

Nord

Weiche Flensburg PSTP Phönix Lübeck
Heider SV PSTP Hamburger SV II
Schwarz-Weiß Rehden PSTP Atlas Delmenhorst

Südwest

Pirmasens PSTP FC Gießen
Aalen PSTP Mainz 05 II
Astoria Walldorf PSTP Bahlinger SC
FSV Frankfurt PSTP Sonnenhof Großaspach
Rot-Weiß Koblenz PSTP Kickers Offenbach
Elversberg PSTP Hoffenheim II
Homburg PSTP Balingen
Hessen Kassel PSTP TSV Steinbach
Eintracht Stadtallendorf PSTP Freiburg II
Schott Mainz PSTP Bayern Alzenau

West

Borussia M’gladbach II 13 : 00 Fortuna Köln
Preußen Münster 13 : 00 Wegberg-Beeck
Köln II 13 : 00 Sportfreunde Lotte
Wuppertaler SV 13 : 00 Wiedenbrück
Homberg 13 : 00 Bonner SC
Rödinghausen 13 : 00 Rot Weiss Ahlen
Schalke 04 II 13 : 00 Lippstadt 08
Rot-Weiß Oberhausen 13 : 00 Fortuna Düsseldorf II

Germany – Oberliga

Baden-Württemberg

CfR Pforzheim PSTP Bruchsal
Freiburger FC PSTP Lörrach-Brombach
Backnang PSTP Nöttingen
Rielasingen-Arlen PSTP Reutlingen
Ravensburg PSTP Sandhausen II
Spfr. Dorfmerkingen PSTP Ilshofen
Astoria Walldorf II PSTP Neckarsulmer SU
Bissingen PSTP Göppinger SV
Villingen PSTP Linx
Oberachern PSTP SGV Freiberg

Bremen

Bremer SV PSTP Komet Arsten
Blumenthaler SV PSTP Brinkumer SV
OSC Bremerhaven PSTP BTS Neustadt

Hamburg

Dassendorf PSTP Hamburger SV III
Meiendorfer SV PSTP Curslack-Neuengamme
Süderelbe PSTP Victoria Hamburg

Hessen

Fernwald PSTP Buchonia Flieden
Hünfelder SV PSTP Dietkirchen
Hanau 93 PSTP Ginsheim
Baunatal PSTP FC 1906 Erlensee
Rot-Weiß Hadamar PSTP Barockstadt Fulda-Lehn.

Niedersachsen

Rotenburger SV PSTP Hagen / ​Uthlede
Kickers Emden PSTP Bersenbrück

Nordost-Nord

Strausberg 12 : 00 Neustrelitz
BSC Süd 05 12 : 00 Blau-Weiß 90 Berlin
Torgelower SV Greif 12 : 00 Rostocker FC

Nordost-Süd

Eilenburg 11 : 00 Rot-Weiß Erfurt
Einheit Rudolstadt 12 : 00 Plauen
Oberlausitz Neugersdorf 12 : 00 An der Fahner Höhe
Ludwigsfelde 12 : 00 FC Grimma
Martinroda 12 : 00 Blau-Weiß Zorbau
VfL Halle 12 : 00 International Leipzig

Rheinland-Pfalz / Saar

Salmrohr PSTP Mülheim-Kärlich
Arminia Ludwigshafen PSTP Eppelborn
Kaiserslautern II PSTP Eintracht Trier
Hassia Bingen PSTP Alemannia Waldalgesheim
FV Engers 07 PSTP Gonsenheim
Speyer PSTP Jägersburg
Diefflen PSTP Hertha Wiesbach
Mechtersheim PSTP Wormatia Worms
Pfeddersheim PSTP Dudenhofen
Emmelshausen PSTP Eisbachtal

Schleswig-Holstein

Husumer SV PSTP Frisia 03 Risum-Lindholm
Bordesholm PSTP Altenholz
TSB Flensburg PSTP Eckernförder SV
Kronshagen PSTP Inter Türkspor Kiel
Pansdorf PSTP Eutiner SV
Dornbreite Lübeck PSTP Preußen Reinfeld

Germany – Reg. Cup Niederrhein

Union Hamborn PSTP Straelen

Germany – Bayern Ligapokal

Viktoria Aschaffenburg PSTP Greuther Fürth II
Aubstadt PSTP Schweinfurt
Eichstätt PSTP Bayreuth
Illertissen PSTP Memmingen
Schalding-Heining PSTP Buchbach
Wacker Burghausen PSTP 1860 Rosenheim

Germany – U19 Bundesliga

Nord / Nordost

Energie Cottbus U19 PSTP St. Pauli U19
Magdeburg U19 PSTP RB Leipzig U19
Hamburger SV U19 PSTP Hannover 96 U19
Union Berlin U19 PSTP Wolfsburg U19

Süd / Südwest

Greuther Fürth U19 PSTP Ingolstadt U19
Saarbrücken U19 PSTP Kaiserslautern U19
Eintracht Frankf U19 PSTP Darmstadt 98 U19
Bayern München U19 PSTP Nürnberg U19
Augsburg U19 PSTP Stuttgart U19
Heidenheim U19 PSTP Astoria Walldorf U19
Kickers Offenbach U19 PSTP Hoffenheim U19

West

Borussia Dortmund U19 PSTP Viktoria Köln U19
Wuppertaler SV U19 PSTP Borussia M’bach U19

Germany – U17 Bundesliga

Nord / Nordost

Chemnitzer FC U17 PSTP Holstein Kiel U17
Energie Cottbus U17 PSTP Hertha Zehlendorf U17
Hallescher FC U17 PSTP Carl Zeiss Jena U17
Werder Bremen U17 PSTP Wolfsburg U17
Viktoria Berlin U17 PSTP Dynamo Dresden U17

Süd / Südwest

Hoffenheim U17 PSTP Bayern München U17
Stuttgart U17 PSTP Heidenheim U17

West

Hennef 05 U17 PSTP Schalke 04 U17
Borussia M’bach U17 PSTP Bochum U17
Arminia Bielefeld U17 PSTP Köln U17

Germany – Regionalliga Women

Dirmingen PSTP Schott Mainz

Ghana – Premier League

Liberty Professionals 15 : 00 Eleven Wonders
Asante Kotoko 18 : 00 Great Olympics

Gibraltar – Premier Division

Europa Point 15 : 00 Boca Juniors
Mons Calpe 17 : 30 Lincoln Red Imps

Greece – Super League 1

Larissa 15 : 15 Atromitos
Aris 17 : 30 Olympiakos Piraeus

Guadeloupe – Division d’Honneur

La Gauloise 00 : 30 Moulien
Solidarité Scolaire 00 : 30 Stade Lamentinois
Juventus Sainte-Anne 19 : 30 Gosier
Amical Club 19 : 30 Sport St. François

Guatemala – Liga Nacional

Cobán Imperial 17 : 00 Malacateco
Sacachispas 19 : 05 Xelajú
Deportivo Sanarate 21 : 10 Santa Lucía

Haiti – Ligue Haïtienne

Cosmopolites Triomphe Liancourt

Honduras – Liga Nacional

Vida Real de Minas
Olimpia Honduras Progreso
Real España Motagua
Platense UPNFM
Marathón Real Sociedad

Hong Kong – Premier League

Southern District 07 : 00 BC Rangers
Resources Capital 09 : 30 Pegasus

Hungary – NB I

Kisvárda 13 : 45 Budafoki MTE
Fehérvár 16 : 00 Zalaegerszegi TE
Ferencvaros 18 : 30 MTK

Hungary – U19 League

MTK U19 10 : 00 Fehérvár U19
Diósgyőr U19 11 : 00 Debrecen U19
Nyíregyháza Sp. U19 11 : 00 Honvéd U19

Hungary – Nöi NB II

Keleti

Hajdúszoboszló CANC Nyiregyháza Spartacus
Kazincbarcika 12 : 00 Hatvan
Monori PSTP Újpest
Gyulai Amazonok PSTP Szolnoki MAV
Soroksár 14 : 00 Nagymágocs

Nyugati

Fehérvár 11 : 00 Szentlőrinc
SC Sopron PSTP Champion
Ajka 14 : 00 ZTE
Nimród SE PSTP MLE
Csepel Utánpótlás 18 : 00 Levegő-Energia

India – Indian Super League

Bengaluru 14 : 00 Hyderabad

Indonesia – Liga 1

PSIS Semarang PSTP Persik Kediri
Persebaya Surabaya PSTP Persiraja Banda Aceh
Persib PSTP Persija

Israel – Ligat ha’Al

Maccabi Petah Tikva 13 : 00 Hapoel Hadera
Bnei Sakhnin 15 : 20 Ashdod
Bnei Yehuda 17 : 50 Hapoel Tel Aviv

Israel – Liga Alef

North A

Hapoel Kfar Kana 12 : 00 Maccabi Ironi Tamra

North B

Hapoel Kaukab Maccabi Bnei Raina
Daburiyya Osama 17 : 15 Haifa Robi Shapira
Hapoel Bnei Ar’ara ‘Ara 17 : 45 Ironi Baka El Garbiya

South B

Nordia Jerusalem Maccabi Sha’arayim

Israel – Liga Bet

North B

Ihud Bnei Baka MS Kfar Kama
Ihud Bnei Kfar Kara Hapoel Ramot Menashe
Maccabi Nujeidat Ahmed Hapoel Ihud Bnei Jatt

South A

Beitar Kfar Saba Shimshon Bnei Taibe
Hapoel Qalansawe Hapoel Hod HaSharon
Hapoel Kfar Bara Shimshon Tel Aviv
Hapoel Kiryat Ono Beitar Petah Tikva

South B

Ironi Modi’in Hapoel Gedera
Bnei Eilat Beitar Yavne
MS Jerusalem Tzeirey Rahat
Hapoel Lod Shikun HaMizrah
Beitar Ir Ma’ale Adumim Hapoel Yeruham
Maccabi Ironi Netivot Beitar Ashdod

Israel – U19 Elite Division

Hapoel Hadera U19 Hapoel Tel Aviv U19
Hap Ramat Hasharon U19 Maccabi Petah Tikva U19
Hapoel Nof HaGalil U19 Beitar Nes Tubruk U19
Ironi Nesher U19 Hapoel Be’er Sheva U19
Beitar Jerusalem U19 Hapoel Rishon LeZion U19
Maccabi Haifa U19 Maccabi Netanya U19
Ironi Kiryat Shmona U19 Bnei Sakhnin U19
Ashdod U19 Hapoel Ramat Gan U19
Hapoel Raanana U19 10 : 00 Maccabi Tel Aviv U19

Italy – Serie B

Brescia 13 : 00 Frosinone
Empoli 13 : 00 Vicenza
Pescara 13 : 00 Pordenone
Pisa 13 : 00 Cittadella
Venezia 13 : 00 Ascoli
Monza 15 : 00 Reggina

Italy – Serie C

Girone A

Pergolettese 14 : 00 Renate

Girone B

Imolese 19 : 45 Arezzo

Girone C

Vibonese 14 : 00 Ternana

Italy – Campionato Primavera 1

Genoa U19 PSTP Juventus U19
Internazionale U19 PSTP Roma U19
Ascoli U19 PSTP Sassuolo U19
Lazio U19 PSTP Empoli U19
SPAL U19 PSTP Fiorentina U19

Italy – Campionato Primavera 2

Group A

Brescia U19 PSTP Verona U19
Vicenza U19 PSTP Pordenone U19
Monza U19 PSTP Chievo Verona U19
Parma U19 PSTP Reggiana U19
Udinese U19 PSTP Cremonese U19
Venezia U19 PSTP Cittadella U19

Group B

Cosenza U19 PSTP Lecce U19
Frosinone U19 PSTP Virtus Entella U19
Napoli U19 PSTP Crotone U19
Reggina U19 PSTP Pescara U19
Salernitana U19 PSTP Benevento U19
Spezia U19 PSTP Pisa U19

Italy – Campionato Primavera 3

Girone A

Alessandria U19 PSTP Pro Vercelli U19
Lecco U19 PSTP Como U19
Novara U19 PSTP Pro Sesto U19
Renate U19 PSTP Giana Erminio U19

Girone B

Legnago Salus U19 PSTP AlbinoLeffe U19
Padova U19 PSTP Südtirol U19
Pergolettese U19 PSTP Virtus Verona U19
Triestina U19 PSTP FeralpiSalò U19

Girone C

Imolese U19 PSTP Cesena U19
Modena U19 PSTP Mantova U19
Ravenna U19 PSTP Carpi U19
San Marino U19 PSTP Piacenza U19

Girone D

Grosseto U19 PSTP Livorno U19
Pistoiese U19 PSTP Olbia U19
Pontedera U19 PSTP Lucchese U19
Viterbese Castrense U19 PSTP Carrarese U19

Girone E

Matelica U19 PSTP Fano U19
Perugia U19 PSTP Fermana U19
Teramo U19 PSTP Gubbio U19
Ternana U19 PSTP Sambenedettese U19

Girone F

Avellino U19 PSTP Juve Stabia U19
Casertana U19 PSTP Paganese U19
Foggia U19 PSTP Turris U19
Potenza Calcio U19 PSTP Cavese U19

Girone G

Catanzaro U19 PSTP Virtus Francavilla U19
Monopoli U19 PSTP Bisceglie U19
Palermo U19 PSTP Catania U19
Vibonese U19 PSTP Bari U19

Japan – J1 League

Nagoya Grampus 05 : 00 Oita Trinita
Sanfrecce Hiroshima 05 : 00 Consadole Sapporo

Japan – J2 League

V-Varen Nagasaki 05 : 00 Albirex Niigata
Giravanz Kitakyushu 06 : 00 Fagiano Okayama

Japan – J3 League

Fujieda MYFC 04 : 00 Gamba Osaka II
Kamatamare Sanuki 04 : 00 Gifu
Sagamihara 08 : 00 Gainare Tottori

Jordan – League

Al Wihdat 14 : 00 Ma’an
Al Hussein 16 : 30 Al Faisaly

Kenya – FKF Premier League

Mathare United Homeboyz
Tusker Gor Mahia
Bandari Zoo Kericho
Nairobi City Stars Nzoia Sugar
Leopards Western Stima
Posta Rangers Bidco United
Ulinzi Stars Vihiga United
Kariobangi Sharks 12 : 00 Wazito
Sofapaka 12 : 00 KCB
Nzoia Sugar PSTP Posta Rangers
Gor Mahia PSTP Ulinzi Stars
Bidco United PSTP Leopards

Korea Republic – K3 League

Gyeongju HNP 05 : 00 Gimhae City

Kuwait – Premier League

Al Sulaibikhat 13 : 00 Al Shabab
Al Fahaheel 15 : 30 Al Arabi

Lebanon – Premier League

Bourj 12 : 15 Al Akhaa Al Ahli
Al Ahed 12 : 15 Safa

Luxembourg – Ligue 1 Women

Progrès Niederkorn PSTP Bettembourg
Swift Hesperingen PSTP Fola Esch
Racing PSTP Young Boys
Ell PSTP Jeunesse Junglinster
Sporting Bertrange PSTP Wincrange
Entente Itzig-Canach PSTP Mamer
Rosport-Berd-Christnach PSTP Wormeldange-Munsbach-CSG
Progrès Niederkorn 18 : 00 Racing
Ell 18 : 00 Swift Hesperingen
Sporting Bertrange 18 : 00 Bettembourg
Entente Itzig-Canach 18 : 00 Fola Esch
Rosport-Berd-Christnach 18 : 00 Young Boys
Wormeldange-Munsbach-CSG 18 : 00 Jeunesse Junglinster
Mamer 18 : 00 Wincrange

Macao – Primeira Divisão

Hang Sai 11 : 00 Tak Chun Ka I
Casa de Portugal PSTP Benfica
Polícia 13 : 00 Sporting Macau

Malawi – Super League

Nyasa Big Bullets 12 : 30 Blue Eagles
Ekwendeni Hammers 12 : 30 Kamuzu Barracks
Mighty Tigers 12 : 30 TN Stars
Karonga United 12 : 30 Chitipa United
MAFCO 12 : 30 Red Lions

Malta – Premier League

Hibernians 13 : 00 Sirens
Birkirkara 13 : 00 Gudja United
Sliema Wanderers 17 : 15 Lija Athletic
Gzira United 17 : 15 Santa Lucia

Malta – Challenge League

St. George’s 13 : 00 Fgura United
St. Andrews 17 : 15 Marsa

Malta – National Amateur League

Group A

Ta’ Xbiex 13 : 00 Ghaxaq
Mellieha 16 : 15 Gharghur

Group B

Mtarfa 13 : 00 Luqa St. Andrew’s
Mdina Knights 16 : 15 Zabbar St. Patrick

Group C

St. Venera 13 : 00 Xghajra Tornados
Attard 16 : 15 Melita

Malta – Gozo First Division

Xaghra United 14 : 00 Sannat Lions

Martinique – Division d’Honneur

Trénelle 00 : 00 Assaut
Club Colonial 00 : 00 RC Lorrain
New Star 00 : 00 Club Franciscain
Rivière-Pilote 00 : 00 Aiglon
Golden Lion 19 : 30 US Robert
Monnerot 19 : 30 RC Saint Joseph
Essor-Préchotain 19 : 30 Olympique

Mauritius – Mauritian League

Entente Boulet Rouge 12 : 00 Savanne
ASPL 2000 14 : 30 Pamplemousses

Mexico – Liga Premier Serie A

Cañoneros Marina 18 : 00 Azores de Hidalgo
Aguacateros CDU 21 : 00 Pioneros de Cancún

Moldova – Divizia Națională

Codru Lozova 14 : 00 Sheriff

Moldova – Divizia A

Speranța Drochia 11 : 00 Spartanii Selemet

Moldova – Divizia B

Cruiz 11 : 00 Edineţ

Netherlands – Eerste Divisie

Roda JC 13 : 00 Excelsior
Dordrecht 15 : 30 Ajax II

Netherlands – Tweede Divisie

GVVV PSTP HHC
Kozakken Boys PSTP Noordwijk
ASWH PSTP Excelsior Maassluis
Spakenburg PSTP Quick Boys
Scheveningen PSTP De Treffers
Koninklijke HFC PSTP IJsselmeervogels
Sparta Rotterdam II PSTP AFC
Katwijk PSTP Volendam II
TEC PSTP Rijnsburgse Boys

Netherlands – Derde Divisie

VVOG PSTP DOVO
Harkemase Boys PSTP SteDoCo
ACV PSTP Staphorst
HSV Hoek PSTP Sparta Nijkerk
Ajax Amateurs PSTP Excelsior ’31
Lisse PSTP Barendrecht
Sportlust ’46 PSTP GOES
Ter Leede PSTP DVS ’33
VVSB PSTP ODIN ’59

Netherlands – Hoofdklasse

Zaterdag A

ARC PSTP Achilles ’29
Scherpenzeel PSTP Spijkenisse
Capelle PSTP Jodan Boys
Rijsoord PSTP SC Feyenoord
FC ‘s-Gravenzande PSTP Achilles Veen
Smitshoek PSTP Zwaluwen
DHSC PSTP Rijnvogels
DUNO PSTP Poortugaal

Zaterdag B

Genemuiden PSTP Noordscheschut
NSC PSTP Berkum
Buitenpost PSTP Eemdijk
AZSV PSTP DETO Twenterand
SDC Putten PSTP RKAV Volendam
De Dijk PSTP ONS Sneek
Flevo Boys PSTP Urk
HZVV PSTP Swift

Zondag A

Alphense Boys PSTP Be Quick 1887

Netherlands – Eerste Klasse

Zaterdag A

Monnickendam PSTP Die Haghe
BOL PSTP Honselersdijk
Forum Sport PSTP Zwaluwen ’30
Valken ’68 PSTP Voorschoten ’97
ZOB PSTP VELO
Nootdorp PSTP WV-HEDW
AFC II PSTP Argon

Zaterdag B

Heerjansdam PSTP RVVH
BVCB PSTP Heinenoord
Nieuwenhoorn PSTP Kloetinge
Nieuw Lekkerland PSTP Papendrecht
SHO PSTP Oranje Wit
Brielle PSTP Terneuzense Boys
Neptunus-Schiebroek PSTP XerxesDZB (Zat)

Zaterdag C

De Bilt PSTP Sliedrecht
Zuidvogels PSTP GRC 14
Woudenberg PSTP SVL
WNC PSTP Breukelen
Almkerk PSTP Huizen
Roda ’46 PSTP Montfoort
Nivo Sparta PSTP LRC

Zaterdag D

DOS ’37 PSTP Bennekom
Hierden PSTP De Merino’s
Go Ahead PSTP KHC
DOS Kampen PSTP SVI
DZC ’68 PSTP SVZW
Apeldoorn PSTP Nunspeet
DTS Ede PSTP SDV Barneveld

Zaterdag E

Leeuwarder Zwaluwen PSTP WHC
Balk PSTP Drachtster Boys
Burgum PSTP Broekster Boys
Oranje Nassau PSTP VV Groningen
Pelikaan-S PSTP Blauw Wit ’34
Zeerobben PSTP PKC ’83
Winsum PSTP Olde Veste ’54

Netherlands – U21 Divisie 1

Feyenoord U21 PSTP ADO Den Haag U21
Heerenveen U21 PSTP NAC U21
NEC U21 PSTP Almere City U21
Twente / Heracles U21 PSTP Groningen U21

Netherlands – U21 Divisie 2

De Graafschap U21 PSTP Excelsior U21
PEC Zwolle U21 PSTP Emmen U21
Willem II U21 PSTP Vitesse U21
Alphense Boys U21 PSTP Roda JC U21

Netherlands – U21 Divisie 3

Den Bosch U21 PSTP AFC U21
VVV / Helmond Sport U21 PSTP Spartaan’20 U21
Fortuna Sittard U21 PSTP Alexandria ’66 U21
Zeeburgia U21 PSTP Go Ahead Eagles U21

Netherlands – U21 Divisie 4

Eindhoven U21 PSTP Hollandia U21

Netherlands – U18 Divisie 1

Heerenveen U18 PSTP Utrecht U18
Feyenoord U18 PSTP PSV U18
PEC Zwolle U18 PSTP AZ U18
Ajax U18 PSTP Sparta Rotterdam U18

Netherlands – U18 Divisie 2

Volendam U18 PSTP AFC U18
Vitesse U18 PSTP Twente / Heracles U18
NAC U18 PSTP NEC U18
Groningen U18 PSTP ADO Den Haag U18

Netherlands – U18 Divisie 3

Dordrecht U18 PSTP VVV / Helmond Sport U18
Almere City U18 PSTP Alphense Boys U18
De Graafschap U18 PSTP Excelsior U18
Koninklijke HFC U18 PSTP Willem II U18

Netherlands – U18 Divisie 4

Group A – Fall

Cambuur U18 PSTP Waterwijk U18
Zeeburgia U18 PSTP Hollandia U18
Fortuna Wormerveer U18 PSTP DEM U18
Emmen U18 PSTP DWS U18

Group B – Fall

Go Ahead Eagles U18 PSTP Argon U18
Excelsior Maassluis U18 PSTP Den Bosch U18
Eindhoven U18 PSTP Roda JC U18
MVV U18 PSTP Alexandria ’66 U18

Netherlands – Topklasse Women

Wartburgia PSTP Eldenia
DTS Ede PSTP DSS
RVVH PSTP Ter Leede
Be Quick ’28 PSTP Saestum
Rijnvogels PSTP SSS
Woezik PSTP Eindhoven

Netherlands – Hoofdklasse Women

Barendrecht PSTP RCL
Knickerbockers PSTP Berkum
ACV PSTP Stiens
Reiger Boys PSTP Heerenveense Boys
Wartburgia II PSTP Oranje Nassau
Sparta / JVOZ PSTP Saestum II

Netherlands – Eerste Klasse Women

Group A

RVVH II PSTP Ter Leede II
IJFC PSTP Sporting ’70
DZC ’68 PSTP Blauw Geel ’55
Hercules PSTP SSS II
Berkel PSTP ‘t Gooi
IJzendijke PSTP CSW

Group B

Be Quick ’28 II PSTP ASC ’62
De Weide PSTP Oranje Nassau II
Klarenbeek PSTP Sint Annaparochie
Helpman PSTP Epe
Winsum PSTP Vitesse ’63
AZSV PSTP HZVV

New Zealand – Premiership

Wellington Phoenix Res. 00 : 00 Eastern Suburbs
Waitakere United 00 : 00 Team Wellington

North Macedonia – First League

Vardar 12 : 00 Akademija Pandev

North Macedonia – Second League

East

Rosoman 12 : 00 Plačkovica
Pobeda 12 : 00 Kozuv Gevgelija
Sloga Vinica 12 : 00 Osogovo
Bregalnica Štip 12 : 00 Tikveš
Pehchevo 12 : 00 Sasa

West

KF Gostivari 12 : 00 Drita
Labunishta 12 : 00 Skopje
Ohrid 12 : 00 Velazerimi 77
Kadino 12 : 00 Vardar Forino
Korab Debar 12 : 00 Veleshta

Northern Ireland – Premiership

Ballymena United 15 : 00 Carrick Rangers
Cliftonville 15 : 00 Portadown
Coleraine 15 : 00 Larne
Glenavon 15 : 00 Crusaders
Glentoran 15 : 00 Dungannon Swifts
Warrenpoint Town 17 : 30 Linfield

Northern Ireland – Championship

Queen’s University 14 : 00 H&W Welders
Dundela 15 : 00 Ards
Ballyclare Comrades 15 : 00 Knockbreda
Ballinamallard United 15 : 00 Loughgall
Annagh United 15 : 00 Institute
Newry City 15 : 00 Dergview

Northern Ireland – Premiership Development League

Larne U20 19 : 45 Coleraine U20
Linfield U20 19 : 45 Glentoran U20

Northern Ireland – FA Women’s Cup

Bangor Ladies 19 : 30 Lurgan Town Ladies
Lisburn 19 : 30 Mid-Ulster

Norway – Eliteserien

Viking 15 : 00 Start
Brann 17 : 00 Aalesund

Norway – 1. Division

Grorud 14 : 00 Kongsvinger
HamKam 14 : 00 Lillestrøm
KFUM 14 : 00 Øygarden
Sandnes Ulf 14 : 00 Jerv
Stjørdals-Blink 14 : 00 Raufoss
Tromsø 14 : 00 Ranheim
Ullensaker / Kisa 14 : 00 Sogndal
Åsane 14 : 00 Strømmen

Norway – 2. Division

Asker Skeid

Palestine – West Bank Premier League

Thaqafi Tulkarem 13 : 00 Shabab Alsamu
Ahli Al-Khalil 13 : 00 Hilal Al-Quds
Tubas 16 : 00 Jabal Al Mukaber
Shabab Al-Dhahiriya 16 : 00 Markez Balata

Panama – LPF

Independiente 20 : 00 Atlético Chiriquí
San Francisco 22 : 00 Árabe Unido

Paraguay – Division Profesional

Guaireña 23 : 30 Sportivo San Lorenzo
Olimpia 22 : 00 River Plate

Peru – Primera División

Sporting Cristal 20 : 00 Academia Cantolao
Atlético Grau 20 : 00 Alianza Universidad
Carlos Stein 20 : 00 UTC Cajamarca
Universidad San Martín 20 : 00 Cienciano
Deportivo Binacional 20 : 00 Universitario
César Vallejo 20 : 00 Sport Boys
Sport Huancayo 20 : 00 Alianza Lima
Deportivo Llacuabamba 20 : 00 Cusco
Ayacucho 20 : 00 Carlos Mannucci
Melgar 20 : 00 Deportivo Municipal

Poland – Ekstraklasa

Stal Mielec 14 : 00 Jagiellonia Białystok
Podbeskidzie 16 : 30 Śląsk Wrocław
Wisła Kraków 19 : 00 Zagłębie Lubin

Poland – I Liga

Jastrzębie 11 : 30 Zagłębie Sosnowiec
Puszcza Niepołomice 11 : 30 Stomil Olsztyn
Nieciecza 11 : 40 Tychy 71
Chrobry Głogów 14 : 00 Sandecja Nowy Sącz
Korona Kielce 17 : 00 Resovia Rzeszów
Radomiak Radom 18 : 10 Bełchatów

Poland – II Liga

Olimpia Elbląg 11 : 00 Stargard Szczeciński
Hutnik Kraków 12 : 00 Bytovia Bytów
Lech Poznań II 12 : 00 Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce 12 : 00 Śląsk Wrocław II
Górnik Polkowice 13 : 00 Kalisz
Olimpia Grudziądz 15 : 00 Garbarnia Kraków
Sokół Ostróda 17 : 00 Chojniczanka Chojnice

Poland – III Liga

Group 1

Radomsko 11 : 00 Broń Radom
Jagiellonia II 11 : 00 Ursus Warszawa
Olimpia Zambrów 11 : 30 Sokół Aleksandrów
Unia Skierniewice 12 : 00 Legia Warszawa II
Kutno 12 : 00 Znicz Biała Piska
Wikielec 12 : 00 Concordia Elbląg
Błonianka Błonie 12 : 00 Pogoń Grod. Mazowiecki
Polonia Warszawa 16 : 00 Huragan Morąg

Group 2

Starogard Gdański 11 : 00 Pomorzanin Toruń
Bałtyk Gdynia 14 : 00 Świt Skolwin

Group 3

Polonia-Stal Świdnica 12 : 00 Gać Oława
Warta Gorzów 12 : 00 Goczałkowice Zdrój
Piast Żmigród 12 : 00 Miedź Legnica II
Ślęza Wrocław 12 : 00 Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia Bytom 12 : 00 Stal Brzeg
Lechia Zielona Góra 12 : 00 ROW Rybnik
Rekord Bielsko-Biała 12 : 00 Polonia Nysa
Ruch Chorzów 17 : 00 Górnik Zabrze II

Group 4

Chełmianka Chełm 11 : 30 Korona Kielce II

Poland – Central Youth League

Hutnik Kraków U18 Escola Varsovia U18
Arka Gdynia U18 Jagiellonia U18
Śląsk Wrocław U18 11 : 00 Gwarek Zabrze U18
Zagłębie Lubin U18 12 : 00 SMS Łódź U18

Portugal – Primeira Liga

Santa Clara 18 : 00 Porto
Sporting CP 20 : 30 Moreirense

Portugal – Segunda Liga

Academico Viseu 11 : 00 Penafiel
Cova Piedade 15 : 00 Feirense
Leixões 17 : 00 UD Oliveirense

Portugal – Campeonato de Portugal Prio

Group B

Vitória Guimarães II 15 : 00 Tirsense

Group C

Marítimo II 15 : 00 Paredes

Group F

Caldas 15 : 00 1º Dezembro

Portugal – Liga Revelação U23

Boavista U23 11 : 00 Académica U23

Portugal – 1a Divisão Women

Norte

Cadima 15 : 00 Boavista

Sul

Ouriense 15 : 00 Torreense

Qatar – U23 League

Al Sailiya U23 15 : 00 Al Wakrah U23
Al Rayyan U23 15 : 00 Al Ahli U23
Qatar SC U23 15 : 00 Al Arabi U23

Romania – Cupa României

Turris-Oltul T. Măgurele 09 : 00 Sepsi
Sânmartin 10 : 00 Dunărea Călăraşi
U Craiova 1948 11 : 15 ASU Poli Timişoara
Farul Constanţa 1920 11 : 30 Academica Clinceni
Concordia Chiajna 11 : 30 Botoşani
Viitorul P. Târgu Jiu 11 : 30 Argeș
Ceahlăul Piatra Neamţ 16 : 00 Petrolul 52
Dinamo Bucureşti 18 : 45 Viitorul

Romania – Liga I Feminin

Universitatea Alexandria 09 : 00 Arad

Romania – Liga Elitelor U19

East

Botoşani U19 08 : 00 Concordia Chiajna U19
Iolanda Balaş Soter U19 10 : 00 Voluntari U19
Sport Team Bucureşti U19 10 : 00 Dinamo Bucureşti U19
Viitorul U19 10 : 00 FCSB U19

West

Banatul Timișoara U19 10 : 00 Academia G. Popescu U19
Bihor Oradea U19 10 : 00 U Craiova U19
Universitatea Cluj U19 10 : 00 Ripensia Timişoara U19
Ştiinţa U Craiova U19 10 : 00 Csikszereda U19
UTA Arad U19 10 : 00 Poli. Timişoara U19

Russia – Premier League

Arsenal Tula 11 : 00 Zenit
Khimki 13 : 30 Krasnodar
Rostov 16 : 00 Dinamo Moscow
Akhmat Grozny 16 : 00 Lokomotiv Moscow

San Marino – Campionato

Fiorentino PSTP Tre Fiori
Cailungo PSTP Cosmos
La Fiorita PSTP San Giovanni
Pennarossa PSTP Juvenes / Dogana
Tre Penne PSTP Murata
Faetano PSTP Domagnano
Folgore PSTP Virtus

Saudi Arabia – Pro League

Al-Ain 12 : 35 Al Raed

Saudi Arabia – Division 2

Al Safa 11 : 50 Al Hjazz
Kumait 12 : 15 Al-Lewaa
Al Taqdom 12 : 20 Al-Sadd
Al Akhdoud 12 : 30 Al Qaisoma
Al Jandal 12 : 30 Al Entesar
Bisha 12 : 30 Al Zulfi

Saudi Arabia – King’s Cup

Al Hilal 16 : 45 Al Nassr

Saudi Arabia – Youth League

Al Hilal U19 12 : 10 Al Nassr U19
Al Faisaly U19 12 : 15 Hajer U19
Al-Feiha U19 12 : 15 Al Ta’ee U19
Ohod U19 12 : 45 Al Wahda U19
Al Shabab U19 14 : 30 Al Ahli U19
Al Quadisiya U19 14 : 45 Al Ittifaq U19

Scotland – League One

Airdrieonians 15 : 00 Cove Rangers
East Fife 15 : 00 Clyde
Montrose 15 : 00 Partick Thistle
Peterhead 15 : 00 Forfar Athletic

Scotland – League Two

Albion Rovers 15 : 00 Stirling Albion
Annan Athletic 15 : 00 Edinburgh City
Brechin City 15 : 00 Stranraer
Elgin City 15 : 00 Cowdenbeath
Queen’s Park 15 : 00 Stenhousemuir

Scotland – Football League

Highland League

Deveronvale Brora Rangers
Fort William Strathspey Thistle
Inverurie Loco Works Keith
Lossiemouth Fraserburgh
Nairn County Clachnacuddin
Rothes Huntly
Turriff United Formartine United
Wick Academy Buckie Thistle

Lowland League

Vale of Leithen 14 : 00 Civil Service Strollers
Bonnyrigg Rose Athletic 15 : 00 East Kilbride
BSC Glasgow 15 : 00 Edinburgh University
Cumbernauld Colts 15 : 00 Caledonian Braves
East Stirlingshire 15 : 00 Stirling University
Gala Fairydean Rovers 15 : 00 Kelty Hearts
Gretna 2008 15 : 00 Berwick Rangers
Spartans 15 : 00 Dalbeattie Star

Scotland – Feeder Leagues

East of Scotland

Crossgates Primrose 14 : 00 Camelon Juniors
Inverkeithing Hillfield 14 : 00 Dunbar United
Blackburn United 14 : 30 Dundonald Bluebell
Linlithgow Rose 14 : 30 Newtongrange Star
Musselburgh Athletic PSTP Jeanfield Swifts
Penicuik Athletic PSTP Lothian Hutchison
Sauchie Juniors 14 : 30 Broxburn Athletic
Tynecastle 14 : 30 Tranent Juniors
Whitehill Welfare 14 : 30 Hill Of Beath Hawthorn

South of Scotland

Heston Rovers 14 : 00 Lochar Thistle
Lochmaben 14 : 00 Nithsdale Wanderers
Stranraer II 14 : 00 Abbey Vale
Wigtown & Bladnoch 14 : 00 Upper Annandale
Caledonian Braves II 15 : 00 Newton Stewart
Mid-Annandale 15 : 00 Threave Rovers
St. Cuthbert Wanderers PSTP Creetown

Scotland – FA Cup

Lothian Hutchison 15 : 00 St. Cuthbert Wanderers
Penicuik Athletic 15 : 00 Musselburgh Athletic

Scotland – League Cup

Alloa Athletic 15 : 00 Hearts
Arbroath 15 : 00 Dunfermline Athletic
Hibernian 15 : 00 Dundee
Livingston 15 : 00 Ayr United
Motherwell 15 : 00 St. Johnstone
St. Mirren 17 : 15 Aberdeen

Serbia – Srpska Liga

Belgrade

Teleoptik 10 : 00 TEK Sloga
Radnički Novi Beograd 12 : 00 Radnički Obrenovac
OFK Beograd 12 : 00 Polet Dorćol

East

Timok Zaječar 12 : 00 Vlasina
Pčinja Trgovište 12 : 00 Dunav Prahovo
Jedinstvo Paraćin 12 : 00 SFS Borac

Vojvodina

Mladost Novi Sad 12 : 00 1. Maj Ruma
Feniks 12 : 00 Tisa Adorjan
Radnički Zrenjanin 12 : 00 Dinamo Pančevo
Bečej 12 : 00 Borac Sakule
Radnički Sombor 12 : 00 Sloga Čonoplja
Kozara 12 : 00 Dunav Stari Banovci
Stari Grad 12 : 00 Bačka 1901
Omladinac NB 12 : 00 OFK Vršac

Serbia – U19 League

Radnički Kragujevac U19 IMT Novi Beograd U19
Crvena Zvezda U19 Grafičar U19
Čukarički U19 Spartak Subotica U19
Radnički Niš U19 Mladost Lučani U19
Partizan U19 Voždovac U19
Vojvodina U19 Rad U19
OFK Beograd U19 Trayal Kruševac U19
Brodarac U19 Internacional U19
Napredak U19 Novi Sad U19
Bačka Topola U19 Radnički NB U19

Singapore – Premier League

Hougang United 09 : 30 Tanjong Pagar
Balestier Khalsa 09 : 30 Geylang International

Slovakia – Super Liga

Žilina 13 : 00 Pohronie
Ružomberok 13 : 00 Nitra
Zlaté Moravce 13 : 00 Zemplín Michalovce
Spartak Trnava 15 : 15 DAC

Slovakia – 2. liga

Púchov 11 : 30 Poprad
FC Košice 11 : 30 Podbrezová
Partizán Bardejov 11 : 30 Skalica
Komárno 11 : 30 Dubnica

Slovenia – 1. SNL

Mura 13 : 15 Koper
Maribor 16 : 15 Tabor Sežana

Slovenia – 1. Mladinska Liga

Domžale U19 PSTP Triglav Kranj U19
Bravo U19 PSTP Aluminij U19
Koper U19 PSTP Brinje Grosuplje U19
Mura U19 PSTP NŠ Drava U19
Celje U19 PSTP Ilirija Ljubljana U19
Maribor U19 PSTP Radomlje U19
Olimpija U19 PSTP Gorica U19

South Africa – PSL

TS Galaxy 13 : 30 Golden Arrows
Orlando Pirates 13 : 30 Baroka
Mamelodi Sundowns 16 : 00 Stellenbosch
AmaZulu 18 : 15 Cape Town City

South Africa – 1st Division

Free State Stars 13 : 30 Uthongathi
Sekhukhune United 13 : 30 Royal AM
TS Sporting 13 : 30 Cape United

Spain – Segunda División

Sabadell 15 : 00 Fuenlabrada
Rayo Vallecano 17 : 15 FC Cartagena
Mirandés 19 : 30 Castellón

Spain – Segunda B

Group 1