28 FEBRUARY 2021

0
248

England – Premier League

Crystal Palace 12 : 00 Fulham
Leicester City 12 : 00 Arsenal
Tottenham Hotspur 14 : 00 Burnley
Chelsea 16 : 30 Manchester United
Sheffield United 19 : 15 Liverpool

England – Championship

Wycombe Wanderers 12 : 00 Norwich City

France – Ligue 1

Monaco 12 : 00 Brest
Angers SCO 14 : 00 Lens
Lorient 14 : 00 Saint-Etienne
Nîmes 14 : 00 Nantes
Reims 14 : 00 Montpellier
Lille 16 : 05 Strasbourg
Olympique Marseille 20 : 00 Olympique Lyonnais

Germany – Bundesliga

Union Berlin 12 : 30 Hoffenheim
Mainz 05 14 : 30 Augsburg
Bayer Leverkusen 17 : 00 Freiburg

Italy – Serie A

Sampdoria 11 : 30 Atalanta
Crotone 14 : 00 Cagliari
Udinese 14 : 00 Fiorentina
Internazionale 14 : 00 Genoa
Napoli 17 : 00 Benevento
Roma 19 : 45 Milan

Netherlands – Eredivisie

Sparta Rotterdam 11 : 15 Willem II
Groningen 13 : 30 Fortuna Sittard
PSV 13 : 30 Ajax
AZ 15 : 45 Feyenoord

Spain – La Liga

Celta Vigo 13 : 00 Real Valladolid
Cádiz 15 : 15 Real Betis
Granada 17 : 30 Elche
Villarreal 20 : 00 Atletico Madrid

Africa – CAF Champions League

Belouizdad 13 : 00 Mamelodi Sundowns
Wydad Casablanca 16 : 00 Kaizer Chiefs

Albania – 1st Division

Partizani Tirana II 12 : 30 Burreli

Albania – 2nd Division

Group A

Shënkolli CANC Spartaku Tiranë

Group B

Naftëtari Kuçovë 12 : 30 Butrinti Sarandë
Devolli 12 : 30 Përmeti
Skrapari 12 : 30 Labëria
Maliqi 12 : 30 Memaliaj
Tepelena 12 : 30 Këlcyra
Gramozi Ersekë 12 : 30 Albpetrol Patos

Andorra – 1a Divisió

Engordany 10 : 30 Penya Encarnada
Inter Club d’Escaldes 10 : 30 Carroi
Atlètic Club d’Escaldes 15 : 30 Sant Julià
FC Santa Coloma 15 : 30 UE Santa Coloma

Andorra – 2a Divisió

Engordany II 10 : 30 La Massana
Ordino 15 : 30 UE Santa Coloma II
Encamp 16 : 00 Atlètic Amèrica

Angola – Girabola

Cuando Cubango 14 : 00 Petro de Luanda
Desportivo Huíla 14 : 00 Progresso
Ferroviário do Huambo 14 : 00 Académica do Lobito
Bravos do Maquis 14 : 00 Wiliete
1º de Agosto 16 : 00 Sporting de Cabinda

Argentina – Liga Profesional Argentina

San Lorenzo 00 : 30 Central Córdoba SdE
Platense 20 : 10 River Plate
Estudiantes 22 : 20 Racing Club

Argentina – Torneo Regional Federal Amateur

Ciudad de Bolívar 20 : 10 Independiente Neuquén
Independiente Chivilcoy 20 : 10 FADEP
Racing Córdoba 20 : 10 Ben Hur
Gimnasia y Tiro 20 : 10 Fontana

Armenia – Premier League

Noah CANC Gandzasar
Alashkert 10 : 00 Lori

Armenia – First League

Shirak II 10 : 00 Noravank
Lernayin Artsakh 10 : 00 West Armenia

Australia – A-League

Sydney 05 : 05 Macarthur
Newcastle Jets 07 : 10 Wellington Phoenix

Australia – Victoria NPL

St. Albans Saints 06 : 00 Green Gully
Heidelberg United 07 : 00 South Melbourne

Australia – Victoria NPL Youth League

Avondale Heights U21 02 : 30 Oakleigh Cannons U21
Heidelberg United U21 03 : 00 South Melbourne U21
St. Albans Saints U21 03 : 30 Green Gully U21

Australia – New South Wales NPL

Rockdale Ilinden 04 : 00 Wollongong Wolves

Australia – New South Wales NPL Youth League

Rockdale Ilinden U20 02 : 00 Wollongong Wolves U20

Australia – W-League

Melbourne Victory 05 : 05 Canberra United

Australia – Western Australia State League Night Series

Morley Windmills 09 : 00 Ashfield
Kingsley 09 : 00 Swan United
Murdoch Uni Melville 11 : 00 Mandurah City
Shamrock Rovers Perth 11 : 00 Olympic Kingsway

Australia – Western Australia Women’s Night Series

Northern Redbacks 09 : 00 Balcatta
Perth 11 : 00 West NTC

Austria – Bundesliga

Wolfsberger AC 13 : 30 Rheindorf Altach
St. Pölten 13 : 30 Austria Wien
Sturm Graz 16 : 00 Salzburg

Austria – 2. Liga

Wacker Innsbruck 09 : 30 Kapfenberger SV
Rapid Wien II 10 : 30 Liefering

Austria – Regionalliga

Mitte

Ried II PSTP St. Anna

Ost

Mauerwerk PSTP Leobendorf

Austria – Landesliga

Slovan HAC PSTP Post
Austria XIII PSTP Mannswörth
Stadlau PSTP Gerasdorf Stammersdorf
First Vienna PSTP Wienerberg
Union Mauer PSTP Schwechat
Vorwärts Brigittenau PSTP Fach-Donaufeld
Favoritner AC PSTP Elektra

Austria – 2. Frauenliga

Wiener SC PSTP Wildcats Krottendorf
Altera Porta PSTP Carinthians
LUV Graz PSTP Neusiedl am See
Union Geretsberg PSTP First Vienna
Union Kleinmünchen PSTP Rot Weiß Rankweil

Bangladesh – Premier League

Baridhara 09 : 00 Sheikh Russel
Abahani 10 : 00 Bashundhara Kings

Belgium – First Division A

Standard Liège 12 : 30 Anderlecht
Beerschot 15 : 00 Excel Mouscron
Gent 17 : 15 Club Brugge
Sint-Truiden 19 : 45 AS Eupen

Belgium – First Division B

Lierse K 15 : 00 RFC Seraing
Westerlo 19 : 00 Deinze

Belgium – First Amateur Division

Sint-Eloois-Winkel CANC Liège
URSL Visé CANC La Louvière Centre
Tienen CANC Heist
Knokke CANC Francs Borains
Rupel Boom CANC Olympic Charleroi

Belgium – Second Amateur Division

ACFF

Couvin-Mariembourg CANC Ganshoren
Acren-Lessines CANC Excelsior Virton
Waremme CANC Hamoir
Solières Sport CANC Meux
Verlaine CANC Rebecq

VFV A

RFC Wetteren CANC Westhoek
Voorwaarts Zwevezele CANC Lokeren-Temse
Toekomst Menen CANC Merelbeke
Gullegem CANC Olsa Brakel

VFV B

Olympia Wijgmaal CANC Heur Tongeren
Spouwen-Mopertingen CANC City Pirates Antwerpen
Cappellen CANC Diegem Sport
Berchem Sport CANC Hoogstraten

Belgium – Third Amateur Division

ACFF A

Entité Manageoise CANC Stade Brainois
Crossing Schaerbeek CANC Ostiches
SG-Tertre-Hautrage CANC PAC Buzet
Stockel CANC Braine
Gosselies Sports CANC Renaissance Mons 44

ACFF B

Stade Disonais CANC Richelle United
Gouvy CANC Habay-la-Neuve
Wanze / Bas-Oha CANC Huy
Raeren-Eynatten CANC Oppagne-Wéris
Mormont CANC Aywaille
Jodoigne CANC Sprimont

VFV A

Wolvertem Merchtem CANC Torhout
Avanti CANC Svelta Melsele
Jong Lede CANC Anzegem
Rhodienne-De Hoek CANC Oostkamp
Lochristi CANC Bambrugge
Voorde Appelterre CANC Tempo Overijse
VW Hamme CANC Eppegem

VFV B

Berlaar-Heikant CANC Sint-Lenaarts

Belgium – Provincial

Antwerpen

Kalmthout CANC Bevel
Antonia CANC Rapid Leest
Ranst CANC K. Kontich
Berg en Dal CANC Retie
Ternesse CANC Eendracht Zoersel

Brabant – ACFF

Nivellois CANC Genappe
Etterbeek CANC Ixelles
Saint-Josse CANC BX Brussels
Stade Everois CANC FC Schaerbeek
Léopold CANC Kosova Schaerbeek
Union Lasne-Ohain CANC NSeth Berchem
Sporting Bruxelles CANC Grez-Doiceau
Sportive Brainoise CANC Walhain

Brabant – VFV

Hoegaarden-Outgaarden CANC Tervuren-Duisburg
Wambeek CANC Grimbergen
Sporting Kampenhout CANC Melsbroek
Borght-Humbeek CANC Huldenberg
Linden CANC Houtem-Oplinter
Bertem-Leefdaal CANC Stade Bierbeek
Veltem CANC Bodegem Kapelle United
Liedekerke CANC Aarschot

Hainaut

Hornu CANC Péruwelz
Antoing CANC Ransart
Belœil CANC Molenbaix
Snef-Tyber CANC Houdeng
Morlanwelz CANC Gilly
Le Roeulx CANC Excelsior Biévène
Montignies CANC Solre-sur-Sambre
Soignies Sports CANC RAS Monceau

Limburg

Herderen-Millen CANC Schoonbeek-Beverst
Torpedo Hasselt CANC Herk
Eendracht Maasmechelen CANC Groen Star Beek
Bilzerse Waltwilder CANC Zepperen-Brustem

Luxembourg

Vaux-Noville CANC Florenville
Ethe Belmont CANC RAC Saint-Mard
Meix-Devant-Virton CANC La Roche

Namur

Andennais CANC Nismes
Chevetogne CANC Fernelmont-Hemptinne
ES de la Molignée CANC Grand-Leez
US Dinantaise CANC Flavion-Morialmé
Beauraing CANC Malonne
Loyers CANC Spy
Meux II CANC Condruzien
Wallonne Ciney CANC Biesme

Oost-Vlaanderen

Dendermonde CANC Ardennen
Elene-Grotenberge CANC Eendracht Zele
Jong Zulte CANC St-Joris Sleidinge
Excelsior Mariakerke CANC Lokeren Doorslaar
Drongen CANC Munkzwalm

West-Vlaanderen

Wielsbeke CANC Sassport Boezinge
Lauwe CANC Racing Waregem
Blankenberge CANC Oostduinkerke

Belgium – Super League

Club Brugge 13 : 00 Charleroi
OH Leuven 17 : 00 Ladies Genk

Belgium – First Division Women

OH Leuven II CANC Chastre

Benin – Championnat National

Soleil 13 : 00 Adjidja
Ayema 15 : 00 ASVO
ASPAC 15 : 00 JAC
Eternel 15 : 00 AS Cotonou
Damissa 15 : 00 Dadjè
Béké Bembèrèkè 15 : 00 Dynamique Djougou
Réal Sport 15 : 00 Tukunnin

Bermuda – Premier League

Dandy Town Hornets 00 : 00 Southampton Rangers
X-Roads Warriors 19 : 00 SBRC
North Village Rams 19 : 00 Robin Hood
Pembroke Hamilton Club 19 : 00 Devonshire Cougars
St. George’s Colts 19 : 00 Devonshire Colts

Bosnia and Herzegovina – Premijer Liga

Mladost Doboj Kakanj 12 : 00 Široki Brijeg
Sloboda Tuzla 14 : 00 Tuzla City

Brazil – Copa do Brasil

Grêmio 19 : 00 Palmeiras

Brazil – Paulista A1

RB Bragantino 21 : 15 Corinthians
Santo André 22 : 15 Santos

Brazil – Mineiro 1

Pouso Alegre 18 : 30 Coimbra
CA Patrocinense 19 : 00 Athletic Club
Atlético Mineiro 21 : 15 URT

Brazil – Baiano 1

Fluminense de Feira 19 : 00 Vitória da Conquista
Jacuipense 19 : 00 Juazeirense

Brazil – State Leagues

Catarinense 1

Hercílio Luz 19 : 00 Próspera Criciuma
Figueirense 19 : 00 Concórdia
Chapecoense 21 : 00 Avaí
Brusque 22 : 00 Metropolitano
Joinville 22 : 00 Marcílio Dias

Goiano 1

Iporá 18 : 30 Goiás
Grêmio Anápolis 19 : 00 Anápolis
Atlético GO PSTP Jataiense
Itumbiara 19 : 00 CRAC
Goianésia PSTP Aparecidense
Vila Nova 19 : 00 Jaraguá EC

Paranaense 1

Coritiba 19 : 00 Cascavel CR
Toledo 19 : 00 Rio Branco PR
Operário PR 19 : 00 Azuriz

Pernambucano 1

Retrô 19 : 00 Sete de Setembro PE

Sergipano 1

Boca Júnior 18 : 15 Frei Paulistano

Alagoano

Aliança AL 19 : 00 CSE

Amazonense

Manaus 23 : 00 JC
Fast Clube 23 : 00 Cliper
Nacional AM 23 : 00 São Raimundo AM
Peñarol 23 : 00 Iranduba
Princesa Solimões 23 : 00 Amazonas

Brasiliense

Formosa 18 : 30 Taguatinga
Brasiliense 18 : 30 Samambaia
Sobradinho 18 : 30 Luziânia
Santa Maria 18 : 30 Unaí Itapuã

Capixaba

Desportiva ES 18 : 00 Vilavelhense

Matogrossense

Grêmio Sorriso 23 : 00 Sinop
Cuiabá 13 : 00 Poconé
Nova Mutum EC 19 : 30 Ação

Paraense

Carajás 12 : 30 Bragantino PA
Paysandu 13 : 30 Castanhal
Águia de Marabá 19 : 00 Tuna Luso
Independente PA 19 : 00 Tapajós
Itupiranga 19 : 00 Paragominas

Piauiense

Ríver 12 : 00 Flamengo PI
Parnahyba 19 : 00 Fluminense PI

Potiguar

Globo 18 : 00 Palmeira
América RN 19 : 00 Santa Cruz de Natal RN
ASSU 19 : 00 Potiguar Mossoró

Sul-Matogrossense

Comercial MS 19 : 00 União ABC
Costa Rica 19 : 00 Três Lagoas
Dourados Atlético 19 : 00 Aquidauanense
Águia Negra 21 : 00 Novoperário

Tocantinense

Gurupi 19 : 00 NC Paraíso
Capital 19 : 00 Tocantinópolis
Tocantins Miracema 19 : 00 Palmas

Paulista A2

Sertãozinho 13 : 00 XV de Piracicaba
Rio Claro 18 : 00 São Bernardo

Brazil – Copa do Nordeste

CSA 21 : 00 Treze
Salgueiro 21 : 00 Bahia

Brazil – Pernambucano Women

Sport Recife 18 : 00 Íbis
Náutico 18 : 00 Ferroviário Bezerros

Bulgaria – First League

Botev Vratsa 10 : 00 Tsarsko selo
Botev Plovdiv 12 : 30 Montana
CSKA 1948 Sofia 15 : 00 Levski Sofia

Bulgaria – Second League

Lovech 12 : 00 Ludogorets II

Bulgaria – Third League

North-East

Topoli CANC Kubrat
Chernolomets 1919 12 : 00 Chernomorets Balchik
Spartak Varna 12 : 00 Shumen 2007

North-West

Botev Vratsa II 12 : 00 Bdin
Drenovets 12 : 00 Partizan
Peshtera Galata 12 : 00 Pavlikeni
Lokomotiv Mezdra 12 : 00 Levski Lom
Yantra Polski Trambesh 12 : 00 Akademik Svishtov
Vihar Slavyanovo 12 : 00 Parva atomna
Lokomotiv Dryanovo 12 : 00 OFK Levski
Etar VT II 12 : 00 Tryavna
Sevlievo 12 : 00 Spartak Pleven

Burkina Faso – 1ère Division

Majestic 15 : 30 Police
KOZAF 15 : 30 ASEC-K
Vitesse 15 : 30 ASFB
Ouagadougou 17 : 45 Etoile Filante

Burundi – Ligue A

Royal de Muramvya 13 : 00 Aigle Noir
Le Messager Ngozi 13 : 00 Kayanza United
Dynamik 13 : 00 Muzinga
Olympic Star 13 : 00 Flambeau du Centre

Cayman Islands – CIFA Premier League

George Town East End United
Elite Future
Sunset Academy
Scholars International Latinos
Bodden Town Roma United

Colombia – Primera A

Patriotas Boyacá 01 : 00 Junior
Envigado 19 : 00 Independiente Medellín
Deportes Tolima 21 : 00 Águilas Doradas

Colombia – Primera B

Tigres 19 : 00 Boca Juniors de Cali

Congo DR – Ligue 1

Maniema Union 14 : 30 Sanga Balende
Motema Pembe 14 : 30 Vita Club
Saint Eloi Lupopo 14 : 30 TP Mazembe

Costa Rica – Primera División

Santos de Guápiles 01 : 00 Deportivo Saprissa
Herediano 02 : 00 Pérez Zeledón

Costa Rica – Liga de Ascenso

Marineros de Puntarenas 01 : 00 Guanacasteca
Municipal San Ramón 17 : 00 Cariari Pococí
Turrialba 17 : 00 Consultants Moravia

Croatia – 1. HNL

HNK Gorica 14 : 00 Istra 1961
Dinamo Zagreb 16 : 05 Slaven Koprivnica

Croatia – 2. HNL

Bijelo Brdo 12 : 00 Hajduk Split II
Croatia Zmijavci 14 : 00 Osijek II

Croatia – Cup

Oriolik Oriovac 12 : 00 Rudar Labin

Croatia – 1. HNL Juniori

Inter Zaprešić U19 09 : 00 Sesvete U19
Lokomotiva Zagreb U19 12 : 00 Osijek U19
Orijent 1919 U19 12 : 00 Rijeka U19
Rudeš U19 14 : 00 Dugopolje U19

Cyprus – 1. Division

Championship Round

Olympiakos Nicosia 14 : 00 Omonia Nicosia

Relegation Round

APOEL 16 : 30 Ethnikos Achna

Cyprus – 3. Division

Omonia 29is Maiou PSTP APONA Anagias

Cyprus – First Division Women

Championship Round

Apollon Limassol 09 : 00 Nea Salamis
Lefkothea 09 : 00 Omonia Nicosia

Lower Table Round

Ermis Apollon 09 : 00 Karmiótissa Chrysomiliá
Geroskipou 09 : 00 AEL Champions

Czech Republic – Czech Liga

Sigma Olomouc 13 : 00 Zlín
Mladá Boleslav 13 : 00 Karviná
Slovácko 15 : 00 Slavia Praha
Sparta Praha 17 : 30 Příbram

Czech Republic – 3. liga

Uničov PSTP Dolní Benešov
Baník Ostrava II PSTP Hanácká
Znojmo PSTP Sigma Olomouc II
Zlín II PSTP Hlučín

Czech Republic – 4. liga

Zbrojovka Brno II PSTP Humpolec

Czech Republic – 1. Liga Women

Slovácko 12 : 00 Viktoria Plzeň
Pardubice 13 : 30 Dukla Praha

Denmark – Superliga

OB 13 : 00 Randers
Nordsjælland 13 : 00 AaB
København 15 : 00 AGF
Midtjylland 17 : 00 Brøndby

Denmark – 1st Division

HB Køge 12 : 30 Vendsyssel
Fremad Amager 14 : 00 Hobro

Denmark – 1st Division Women

Varde 13 : 00 Romalt

Ecuador – Liga Pro

Aucas 00 : 00 Emelec
Nueve de Octubre 18 : 00 Mushuc Runa
Olmedo 20 : 30 LDU Quito

Egypt – Premier League

Aswan 12 : 30 National Bank of Egypt
Al Ahly 17 : 30 El Geish

England – Women’s Super League

Birmingham City 14 : 00 Manchester City
Aston Villa 14 : 00 Arsenal
Tottenham Hotspur 14 : 00 Everton

England – Women’s Championship

London City Lionesses 12 : 00 Durham
Liverpool 14 : 00 London Bees
Coventry United 14 : 00 Charlton Athletic
Leicester City WFC 14 : 00 Crystal Palace

England – Women’s National League – Premier Division

North

Derby County PSTP Sheffield
Fylde PSTP Sunderland
Hull City PSTP Burnley
Loughborough Foxes PSTP Nottingham Forest
Stoke City PSTP West Bromwich Albion

South

Cardiff City PSTP Yeovil Town
Gillingham PSTP Milton Keynes Dons
Keynsham Town PSTP Chichester & Selsey
Oxford United PSTP Hounslow
Plymouth Argyle PSTP Portsmouth
Watford PSTP Crawley Wasps

England – Women’s National League – Division One

Midlands

Boldmere St. Michaels PSTP Holwell Sports
Leafield Athletic PSTP Burton Albion
Lincoln City PSTP Bedworth United
Long Eaton United PSTP Doncaster Belles
Sporting Khalsa PSTP Solihull Moors
Wolverhampton PSTP Wem Town

North

Barnsley PSTP Stockport County
Brighouse Town PSTP Chorley
Durham Cestria PSTP Chester-le-Street Town
Liverpool Feds PSTP Bolton Wanderers
Newcastle United PSTP Leeds
Norton & Stockton PSTP Bradford City

South-East

Actonians PSTP AFC Wimbledon
Cambridge United PSTP Ipswich Town
Kent PSTP Enfield Town
Leyton Orient PSTP Stevenage
Norwich City PSTP Billericay Town

South-West

Chesham United PSTP Larkhall Athletic
Exeter City PSTP Southampton
Maidenhead United PSTP Cheltenham Town
Poole Town PSTP Southampton WFC
Swindon Town PSTP Brislington

Estonia – Super Cup

Flora 11 : 00 Paide

Ethiopia – Premier League

Dire Dawa Kenema 07 : 00 Sebeta Kenema
Fasil Kenema 12 : 00 Kedus Giorgis

Faroe Islands – Super Cup

HB 16 : 00 NSÍ

Finland – A-Junior League

Group A

TPS U20 PSTP Kontu U20
PK-35 U20 PSTP Honka U20

Group B

KäPa U20 PSTP Komeetat U20
KuPS U20 PSTP HJS U20
TPV U20 PSTP PPJ U20

France – National 2

Gazélec Ajaccio 17 : 00 Sedan

France – National 3

Strasbourg II PSTP Nancy II

France – Feminine Division 2

Group A

US Orléans PSTP Lens
Vendenheim PSTP Nantes
Saint Malo PSTP Brest
VGA Saint-Maur PSTP Metz
Lille PSTP Strasbourg
Nancy PSTP La Roche-sur-Yon

Group B

Nice PSTP Nîmes Metropole Gard
Montauban PSTP ASPTT Albi
Olympique Marseille PSTP Grenoble Foot 38
Thonon Évian PSTP Saint-Étienne
Mérignac PSTP Rodez
Le Puy PSTP Yzeure Allier

French Guiana – Régional 1

Matoury PSTP Arc en Ciel

Gambia – GFA League

Tallinding United 16 : 00 Waa Banjul Football
Wallidan 16 : 00 GPA

Georgia – Erovnuli Liga

Dila 14 : 00 Shukura
Telavi 16 : 00 Samtredia

Germany – 2. Bundesliga

Heidenheim 12 : 30 Fortuna Dusseldorf
Sandhausen 12 : 30 Osnabrück
Nürnberg 12 : 30 Eintracht Braunschweig

Germany – 3. Liga

Türkgücü München 12 : 00 Zwickau
Uerdingen 13 : 00 MSV Duisburg

Germany – Regionalliga

Nordost

Chemnitzer FC PSTP Lokomotive Leipzig
Optik Rathenow PSTP Union Fürstenwalde
Energie Cottbus PSTP Babelsberg
Altglienicke PSTP Germania Halberstadt
Tennis Borussia PSTP Auerbach
Lichtenberg PSTP Viktoria Berlin
Chemie Leipzig PSTP ZFC Meuselwitz
Carl Zeiss Jena PSTP BAK ’07
Luckenwalde PSTP Hertha BSC II
Bischofswerdaer FV PSTP BFC Dynamo

Südwest

Stuttgart II 13 : 00 Rot-Weiß Koblenz
Freiburg II 13 : 00 Mainz 05 II

Germany – Oberliga

Baden-Württemberg

Lörrach-Brombach PSTP Ravensburg
Reutlingen PSTP Villingen

Hessen

Eddersheim PSTP Rot-Weiß Hadamar
Ginsheim PSTP Rot-Weiß Walldorf
Hanau 93 PSTP Neuhof
Buchonia Flieden PSTP Barockstadt Fulda-Lehn.

Mittelrhein

Alfter PSTP BCV Glesch / Paffendorf
Hennef 05 PSTP Düren Merzenich
Hürth PSTP Fortuna Köln II
Viktoria Arnoldsweiler PSTP Siegburger SV
Borussia Freialdenhoven PSTP SV Breinig
Deutz PSTP Eilendorf
Pesch PSTP Wesseling-Urfeld
Frechen PSTP Blau-Weiß Friesdorf

Niederrhein

Kray PSTP Kleve
Schwarz-Weiß Essen PSTP SC Velbert
1. FC M’gladbach PSTP FSV Duisburg
SSVg Velbert PSTP SF Niederwenigern
Monheim PSTP Union Nettetal
Jahn Dinslaken-Hiesfeld PSTP Cronenberger SC
Meerbusch PSTP Teutonia St.Tönis
TVD Velbert PSTP Hilden
Sterkrade-Nord PSTP Schonnebeck
FC Bocholt PSTP SF Baumberg
TuRU 1880 Düsseldorf PSTP Germania Ratingen

Nordost-Nord

Greifswalder FC PSTP Stern
Tasmania Berlin PSTP Blau-Weiß 90 Berlin
Neustrelitz PSTP BSC Süd 05
RSV Eintracht PSTP Staaken
Torgelower SV Greif PSTP Hansa Rostock II
Strausberg PSTP Lok Stendal
Hertha Zehlendorf PSTP Pampow
Rostocker FC PSTP Victoria Seelow

Nordost-Süd

Union Sandersdorf PSTP 1. FC Merseburg
An der Fahner Höhe PSTP Krieschow
Plauen PSTP Carl Zeiss Jena II
Oberlausitz Neugersdorf PSTP Wacker Nordhausen
VfL Halle PSTP Ludwigsfelde
Einheit Rudolstadt PSTP Martinroda
Blau-Weiß Zorbau PSTP FC Grimma
International Leipzig PSTP Rot-Weiß Erfurt

Rheinland-Pfalz / Saar

Mülheim-Kärlich PSTP Eintracht Trier
Hassia Bingen PSTP Eisbachtal
Karbach PSTP Emmelshausen
Koblenz PSTP Kaiserslautern II
Salmrohr PSTP FV Engers 07
Alemannia Waldalgesheim PSTP Gonsenheim
Diefflen PSTP Jägersburg
Eppelborn PSTP Speyer
Arminia Ludwigshafen PSTP Mechtersheim
Pfeddersheim PSTP Röchling Völklingen
Hertha Wiesbach PSTP Elversberg II

Schleswig-Holstein

Eckernförder SV PSTP Frisia 03 Risum-Lindholm
Lübeck II PSTP Union Neumünster
Todesfelde PSTP Eutiner SV
Eichede PSTP Preußen Reinfeld

Westfalen

Victoria Clarholz PSTP Westfalia Herne
Preußen Münster II PSTP Kaan-Marienborn
Wattenscheid 09 PSTP Westfalia Rhynern
Eintracht Rheine PSTP Vreden
ASC Dortmund PSTP Ennepetal
Paderborn II PSTP Sprockhövel
Schermbeck PSTP Holzwickeder SC
Hammer SpVg PSTP Meinerzhagen
Sportfreunde Siegen PSTP Erndtebrück
Finnentrop / Bamenohl PSTP Gütersloh

Germany – U17 Bundesliga

Nord / Nordost

Hertha Zehlendorf U17 PSTP Hertha BSC U17
Dynamo Dresden U17 PSTP Werder Bremen U17
Chemnitzer FC U17 PSTP Hallescher FC U17
Wolfsburg U17 PSTP Energie Cottbus U17
Holstein Kiel U17 PSTP Viktoria Berlin U17
RB Leipzig U17 PSTP Hamburger SV U17
Eintracht Braunsch U17 PSTP Hannover 96 U17
Carl Zeiss Jena U17 PSTP Union Berlin U17

Süd / Südwest

Greuther Fürth U17 PSTP Kaiserslautern U17
Stuttgarter K’rs U17 PSTP Eintracht Frankf U17
Stuttgart U17 PSTP Karlsruher SC U17
Freiburg U17 PSTP Mainz 05 U17
FSV Frankfurt U17 PSTP Wehen Wiesbaden U17
Unterhaching U17 PSTP 1860 München U17
Heidenheim U17 PSTP Darmstadt 98 U17
Augsburg U17 PSTP Hoffenheim U17
Nürnberg U17 PSTP Bayern München U17

West

Unterrath U17 PSTP Fortuna Düsseldorf U17
Preußen Münster U17 PSTP Paderborn U17
Arminia Bielefeld U17 PSTP Borussia M’bach U17
Fortuna Köln U17 PSTP Borussia Dortmund U17
Köln U17 PSTP Rot-Weiss Essen U17
Schalke 04 U17 PSTP Alemannia Aachen U17
Wuppertaler SV U17 PSTP Lippstadt 08 U17
Bochum U17 PSTP Bayer Leverkusen U17

Germany – Frauen Bundesliga

Eintracht Frankfurt 13 : 00 MSV Duisburg

Germany – Regionalliga Women

Nordost

Babelsberg PSTP Viktoria Berlin
Türkiyemspor PSTP Hohen Neuendorf
Rostocker FC PSTP Union Berlin
Carl Zeiss Jena II PSTP Magdeburger FFC
Bischofswerdaer FV PSTP FFV Erfurt
Eintracht Leipzig-Süd PSTP RB Leipzig II

Südwest

Fortuna Göcklingen PSTP Issel
Schott Mainz PSTP Saarbrücken II
Riegelsberg PSTP Göttelborn
Bad Neuenahr PSTP Holzbach
Siegelbach PSTP Montabaur
Wormatia Worms PSTP Bitburg
Fidei PSTP Dirmingen

West

Borussia M’gladbach II PSTP Bökendorf
Moers PSTP Köln II
Budberg PSTP Sportfreunde Siegen
Warbeyen PSTP Vorwärts Köln
Menden PSTP Leverkusen II
SGS Essen II PSTP Recklinghausen
Alemannia Aachen PSTP Bochum

Germany – DFB Pokal Women

Turbine Potsdam 12 : 00 SC Sand
Werder Bremen 14 : 00 Meppen

Ghana – Premier League

Asante Kotoko 15 : 00 Hearts of Oak

Greece – Super League 1

Aris 13 : 00 Atromitos
Larissa 15 : 15 Panaitolikos
Lamia 15 : 15 PAS Giannina
Panathinaikos 17 : 30 AEK Athens

Greece – Super League 2

Ergotelis 11 : 45 Apollon Larissa
Levadiakos 12 : 45 Doxa Dramas
Panachaiki 12 : 45 Xanthi

Greece – Football League

Kallithea PSTP Niki Volos
Ialysos PSTP Asteras Vlachioti
Rodos PSTP Santorini 2020
Egaleo PSTP Kalamata
Aspropyrgos Enosis PSTP Episkopi
Panserraikos PSTP Apollon Pontou
Kavala PSTP Olympiakos Volos
Veria PSTP Pierikos
Thesprotos PSTP Almopos
Triglia FC PSTP AEP Kozani

Greece – Gamma Ethniki

Group 1

Apollon Paralimniou PSTP Iraklis Ampelokipon
Orfeas Xanthi PSTP Ampelokipon Drama
Ethnikos Sochos PSTP Anagennisi Thalassias
Elpida Sapes PSTP Aetos Orfani
Evosmou PSTP Nestos Chrisoupolis
M. Alexandros Orfaniou PSTP Doxa Neo Sidirochori
Didymoteicho PSTP Antheias-Aristinou
Pandramaikos PSTP Aris Avato

Group 10

Giouchtas PSTP Damastas
Rethymniakos PSTP Poros
Irodotos PSTP AE Neapolis
Atsalenios PSTP AEEK SYN.KA
Aris Rethymnou PSTP Almyros Gaziou
Anagennisi Ierapetra PSTP Agios Nikolaos
Aris Soudas PSTP Palaiochora
Platanias PSTP Asteras Rethymnou

Group 2

PAO Koufalion PSTP M. Alexandros Trikala
Ethnikos Giannitsa PSTP Makedonikos Neapolis
Thyella Sarakinoi PSTP Agrotikos Asteras EM
Aetos Varvaras PSTP Anagennisi Plagia
Poseidon Nea Michaniona PSTP Niki Agkathia
Nea Kallikrateia PSTP Edessaikos
Thermaikos Thermis PSTP PAOK Alexandreia

Group 3

Atromitos Palamas PSTP Ermis Amyntaio
Oikonomos PSTP Makedonikos Foufas
Karitsa PSTP Meteora
Sellana PSTP Aetos Makrychoriou
Iraklis Larissa PSTP Kozani
Ethnikos Neou Keramidiou PSTP Anagennisi Karditsas
Fikis PSTP Dias Diou

Group 4

Fokikos PSTP Almyros
Amvrysseas PSTP Thiseas Agria
Opountios PSTP Iraklis Psachna
Diagoras Stefanovikeiou PSTP Ypatou
Nea Artaki PSTP Atalanti

Group 5

Thyella Katsikas PSTP Acheron Kanalaki
Missolonghi PSTP Preveza
Amvrakikos Loutrou PSTP Asteras Kalirachis
Lefkimmi PSTP Agios Matthaios
Thyella Monastirakiou PSTP Panagriniakos
Tilikratis PSTP Anagennisi Artas
M. Alexandros Kastorias PSTP Kerkyra

Group 6

Panionios PSTP Ethnikos Piraeus
Ilioupoli PSTP Marko
Moschato PSTP Aittitos Spata
Fostiras PSTP Charavgiakos
Ano Meras PSTP Proodeftiki

Group 7

Nafplio 2017 PSTP Atromitos Chiliomodi
PAO Rouf PSTP Ermionida
Panarkadikos PSTP Agios Ierotheos
Pangytheatikos PSTP Aris Skalas
Ermis Meligous PSTP Molaikos
Koronida Koiladas PSTP Foinikas N. Epidavrou

Group 8

Aias Salamina PSTP Pythagoras Karlovasi
Asteras Varis PSTP Thyella Diastavroseos
Karavas PSTP Aetos Loutron
Keratsini PSTP Panelefsiniakos
Aiolikos PSTP Pyliou
Mikrasiatiki PSTP Akratitos

Group 9

Panegialios PSTP Pallixouriakos
Ethnikos Skoulikadou PSTP Aias Gastounis
Pamisos Messini PSTP Thyella Patras
Tsilivi PSTP Zakynthos
Achaiki PSTP Nafpaktiakos
PAO Vardas PSTP Diavolitsi

Greece – Panelinio Protathlima

Aris PSTP Larissa
PAOK PSTP Doxa Dramas
Elpides Karditsa PSTP Kastoria
Giannina PSTP Vasilissa Thrakis
Agrotikos Asteras AV PSTP Agrotikos Asteras EM
Avantes Chalkida PSTP Agia Paraskevi
OFI PSTP Karyatides Spartis
Feidon PSTP Odysseas Glyfadas
Olimpiada Imittou PSTP Neos Asteras Rethymnou
Missolonghi 2008 PSTP Atromitos

Guadeloupe – Division d’Honneur

USBM 19 : 30 Red Star
Vieux-Habitants 19 : 30 Jeunesse Evolution
CERFA 19 : 30 USR Sainte-Rose

Guatemala – Liga Nacional

Achuapa 17 : 00 Cobán Imperial
Deportivo Sanarate 19 : 00 Sacachispas
Xelajú 21 : 30 Iztapa

Guatemala – Primera Division

Puerto San José 17 : 00 Nueva Concepción
Suchitepéquez 17 : 00 Coatepecano IB /DR
Mictlán 17 : 00 Carchá
Sayaxché 18 : 00 Mixco
Marquense 21 : 00 Xinabajul

Guinea – Ligue 1

Horoya Hafia
Santoba CI Kamsar

Honduras – Liga Nacional

UPNFM 23 : 00 Real de Minas
Vida 23 : 15 Real Sociedad
Motagua 22 : 00 Olimpia

Hong Kong – Premier League

Pegasus 07 : 00 BC Rangers
Southern District PSTP Happy Valley
Resources Capital 11 : 00 Warriors

Hungary – NB I

Paksi SE 13 : 30 Újpest
Zalaegerszegi TE 16 : 00 Fehérvár

Hungary – NB II

Csákvári TK 13 : 00 Soroksár SC
Szentlőrinc SE 13 : 00 Pécsi MFC
Budaörs 13 : 00 Ajka
Siófok 13 : 00 Szeged 2011
Szolnoki MÁV 13 : 00 Gyirmót
Kazincbarcika 13 : 00 Nyíregyháza Spartacus
Békéscsaba 13 : 00 Dorogi
Győri ETO 13 : 00 DEAC
Szombathelyi Haladás 16 : 00 Kaposvári Rákóczi
Debrecen 18 : 30 Vasas

Hungary – NB III

Keleti

Mezőkövesd II 13 : 00 Sényő Carnifex
Putnok VSE 13 : 00 Salgótarjáni BTC
Tállya 13 : 00 Tiszafuredi VSE
FC Hatvan 13 : 00 BSE
Füzesgyarmati 13 : 00 Tiszakécske
Gyöngyös 13 : 00 Ceglédi
Jászberényi 13 : 00 Kisvárda II
Diósgyőr II 13 : 00 Sajóbábony Vegyész
Debrecen II 13 : 00 Tiszaújváros
BVSC 13 : 00 Egri

Közép

Újpest II 10 : 00 Ferencváros II
Honvéd II 10 : 00 Vác
Paksi SE II 10 : 00 Kecskeméti TE
Majosi 13 : 00 Kozármisleny
Monor 13 : 00 Taksony
Dabas 13 : 00 Körösladány
Dunaújváros-Pálhalma 13 : 00 Dabas-Gyón
Szegedi VSE 13 : 00 ESMTK
Rákosmenti KSK 13 : 00 Szekszárd
Iváncsa 13 : 00 Hódmezővásárhely

Nyugati

Gárdony 10 : 00 Komárom
Zalaegerszegi TE II 10 : 00 Érdi VSE
Fehérvár II 10 : 00 Balatonfüredi
Szabadkikötő 10 : 00 III. Kerületi TUE
MTE 1904 13 : 00 BKV Előre
Nagykanizsa 13 : 00 Puskás II
Bicskei 13 : 00 Veszprém
Ménfőcsanak 13 : 00 Nagyatádi
Pápai Perutz 13 : 00 Tatabánya
Lipót Pékség 13 : 00 SC Sopron

Hungary – Nöi NB II

Keleti

Szolnoki MAV 10 : 00 BVSC

Nyugati

Balatonfüredi 13 : 00 Levegő-Energia

Iceland – League Cup

Valur 13 : 00 Víkingur Ólafsvík
Leiknir Reykjavík 14 : 00 Fjölnir
Keflavík 18 : 00 Selfoss

Iceland – League Cup B

Leiknir Fáskrúds 13 : 00 Höttur / Huginn

Iceland – League Cup C

Vatnaliljur 14 : 00 Mídas
Álafoss 16 : 00 GG

Iceland – Reykjavík / Faxaflói U19 A-Division

HK / Ýmir U19 13 : 00 Breiðablik / Augn U19
Thróttur / SR U19 16 : 00 ÍA / Kari U19

Iceland – League Cup Women A

Thróttur Reykjavík 14 : 00 ÍBV
Selfoss 14 : 00 KR

India – Indian Super League

Goa 11 : 30 Hyderabad
Mumbai City 14 : 00 ATK Mohun Bagan

India – I-League

Mohammedan 08 : 30 Real Kashmir
Sudeva 10 : 35 TRAU
Chennai City 13 : 30 Aizawl

Indonesia – Liga 1

TIRA-Persikabo CANC Persela
Borneo CANC Persik Kediri
Persib CANC Persipura
Persija CANC PSIS Semarang
Arema CANC PSM
Barito Putera CANC Persiraja Banda Aceh
Bali United CANC PSS Sleman
Madura United CANC Persita
Persebaya Surabaya CANC Bhayangkara

Israel – Ligat ha’Al

Hapoel Be’er Sheva 18 : 45 Beitar Jerusalem

Italy – Serie C

Girone A

Lecco 11 : 30 Juventus II
Pergolettese 14 : 00 Livorno
Renate 14 : 00 Piacenza
Grosseto 16 : 30 Pontedera

Girone B

Carpi 11 : 30 Fermana
Triestina 14 : 00 Arezzo
Fano 14 : 00 Ravenna
Calcio Padova 16 : 30 Cesena

Girone C

Avellino CANC Trapani
Vibonese 14 : 00 Catania
Teramo 16 : 30 Paganese

Italy – Serie D

Group A

Arconatese 13 : 30 Chieri
Caronnese 13 : 30 Città di Varese
Casale 13 : 30 Castellanzese
Folgore Caratese 13 : 30 Bra
Fossano 13 : 30 Borgosesia
Imperia 13 : 30 Derthona
Legnano 13 : 30 Lavagnese
Sanremese 13 : 30 Gozzano
Sestri Levante 13 : 30 PDHAE
Vado 13 : 30 Saluzzo

Group B

Casatese 13 : 30 Franciacorta
Fanfulla 13 : 30 Villa Valle
Nibionnoggiono 13 : 30 Tritium
Ponte San Pietro 13 : 30 Real Calepina
Scanzorosciate 13 : 30 Desenzano Calvina
Sona 13 : 30 Seregno
Virtus Ciserano Bergamo 13 : 30 Brusaporto
Vis Nova Giussano 13 : 30 Breno

Group C

Ambrosiana 13 : 30 Union S. Giorgio-Sedico
Arzignano Valchiampo 13 : 30 Trento
Belluno 13 : 30 Union Feltre
Campodarsego 13 : 30 Manzanese
Cartigliano 13 : 30 Caldiero Terme
Chions 13 : 30 Luparense
Cjarlins Muzane 13 : 30 Montebelluna
Delta Porto Tolle 13 : 30 Mestre
Este 13 : 30 Union Clodiense
Virtus Bolzano 13 : 30 Adriese

Group D

Aglianese 13 : 30 Seravezza
Correggese 13 : 30 Pro Livorno
Corticella 13 : 30 Forlì
Fiorenzuola 13 : 30 Marignanese
Ghivizzano Borgo Mozzano 13 : 30 Mezzolara
Progresso 13 : 30 Prato
Real Forte Querceta 13 : 30 Sasso Marconi Zola
Rimini 13 : 30 Lentigione
Sammaurese 13 : 30 Bagnolese

Group E

Scandicci 13 : 30 San Donato Tavarnelle
Flaminia 13 : 30 Ostia Mare
Cannara 13 : 30 Città di Foligno
Follonica Gavorrano 13 : 30 Sporting Trestina
Grassina 13 : 30 Pianese
Lornano Badesse PSTP Montevarchi Calcio
Montespaccato 13 : 30 Trastevere
Sangiovannese 13 : 30 Sinalunghese
Tiferno Lerchi 13 : 30 Siena

Group F

Castelnuovo Vomano 13 : 30 Aprilia
Città di Campobasso 13 : 30 Castelfidardo Calcio
CynthiAlbalonga 13 : 30 Porto Sant’Elpidio
Matese 13 : 30 Montegiorgio
Recanatese 13 : 30 Real Giulianova
San Nicolò 13 : 30 Olympia Agnonese
Tolentino 13 : 30 FC Rieti
Vastese 13 : 30 Atletico Terme Fiuggi
Vastogirardi 13 : 30 Pineto

Group G

Cassino 13 : 30 Afragolese
Nola 1925 13 : 30 Arzachena
Giugliano 13 : 30 Latina
Gladiator 13 : 30 Carbonia
Lanusei 13 : 30 Insieme Formia
Latte Dolce 13 : 30 Nuova Monterosi
Team Nuova Florida 13 : 30 Muravera
Torres 13 : 30 Nocerina
Savoia 13 : 30 Vis Artena

Group H

Città di Fasano 13 : 30 Casarano
Fidelis Andria 13 : 30 Sorrento
Francavilla 13 : 30 Audace Cerignola
Gravina 13 : 30 Real Agro Aversa
Molfetta Calcio 13 : 30 Bitonto
Nardò 13 : 30 Brindisi
Portici 13 : 30 Lavello
Taranto 13 : 30 Puteolana
Team Altamura 13 : 30 Picerno

Group I

Città Di Sant’Agata 13 : 30 Acireale
Dattilo 13 : 30 Paternò
Licata 13 : 30 Biancavilla
Marina di Ragusa 13 : 30 Cittanovese
Messina 13 : 30 Rotonda
Santa Maria Cilento 13 : 30 Castrovillari
Rende 13 : 30 Gelbison
San Luca 13 : 30 Roccella
Troina 13 : 30 FC Messina

Italy – Campionato Primavera 1

Sampdoria U19 09 : 00 Roma U19
Sassuolo U19 11 : 30 Genoa U19

Italy – Serie A Women

Roma 11 : 30 Empoli
San Marino 13 : 30 Juventus

Italy – Serie B Women

Chievo Verona 13 : 30 Brescia
Perugia 13 : 30 Cesena
Riozzese 13 : 30 Lazio
Tavagnacco 13 : 30 Orobica
Cittadella 13 : 30 Pomigliano
Roma CF 13 : 30 Ravenna
Città di Pontedera 13 : 30 Vicenza

Italy – Primavera Women

Group 1

Brescia U19 San Marino U19
Cittadella U19 Vicenza U19
Internazionale U19 Chievo Verona U19
Orobica U19 Hellas Verona U19
Riozzese U19 Tavagnacco U19
Sassuolo U19 Juventus U19

Group 2

Cesena U19 Fiorentina U19
Empoli U19 Roma U19
Florentia U19 Ravenna U19
Perugia U19 Lazio U19
Pomigliano U19 Pink Sport Bari U19
Roma CF U19 Napoli U19

Japan – J1 League

Avispa Fukuoka 04 : 00 Nagoya Grampus

Japan – J2 League

Sagamihara 04 : 00 Kyoto Sanga
Mito Hollyhock 05 : 00 Omiya Ardija
Tochigi 05 : 00 Fagiano Okayama
ThespaKusatsu Gunma 05 : 00 Blaublitz Akita
JEF United 05 : 00 Ventforet Kofu
Machida Zelvia 05 : 00 Montedio Yamagata
Tokyo Verdy 06 : 00 Ehime
Ryūkyū 06 : 00 Júbilo Iwata
Renofa Yamaguchi 06 : 30 Matsumoto Yamaga

Jordan – Shield Cup

Al Faisaly 13 : 00 Al Buqa’a
Ma’an 16 : 00 Sahab

Kenya – FKF Premier League

KCB 10 : 00 Kariobangi Sharks
Ulinzi Stars 12 : 00 Bandari
Wazito 12 : 00 Zoo Kericho
Posta Rangers 12 : 00 Sofapaka
Nairobi City Stars 12 : 00 Mathare United
Vihiga United 12 : 00 Western Stima
Homeboyz 12 : 30 Leopards

Kenya – Super League

Murang’a SEAL PSTP Mount Kenya United
Coast Stima PSTP Kisumu All Stars
Nairobi Stima PSTP Modern Coast Rangers
APS Bomet PSTP Shabana
Mwatate United PSTP Kibera Black Stars

Korea Republic – K League 1

Pohang Steelers 05 : 00 Incheon United
Suwon Bluewings 07 : 30 Gwangju

Korea Republic – K League 2

Bucheon 1995 04 : 30 Daejeon Hana Citizen
Busan IPark 07 : 00 Seoul E-Land

Kuwait – Premier League

Al Qadsia 13 : 55 Al Sahel
Al Fahaheel PSTP Al Shabab
Khaitan PSTP Al Salmiyah
Al Salmiyah 16 : 25 Al Fahaheel
Al Sahel PSTP Al Arabi

Kuwait – Division 1

Al Sulaibikhat PSTP Al Jahra
Burgan PSTP Al Tadhamon

Luxembourg – National Division

Wiltz 15 : 00 Mondorf-les-Bains
Victoria Rosport 15 : 00 Etzella Ettelbrück
Swift Hesperange 15 : 00 Hostert
Fola Esch 15 : 00 Rodange
Progrès Niederkorn 15 : 00 Differdange 03
UT Pétange 15 : 00 Jeunesse d’Esch
RM Hamm Benfica 15 : 00 Racing
F91 Dudelange 15 : 00 UNA Strassen

Luxembourg – Promotion d’Honneur

Marisca Mersch PSTP Blô-Weiss Medernach
Mondercange PSTP Alisontia Steinsel
Union Mertert PSTP Mamer
Jeunesse Canach PSTP Bettembourg
Rumelange PSTP Schifflange
Yellow Boys Weiler PSTP Atert Bissen
Esch PSTP Berdenia Berbourg
Jeunesse Junglinster PSTP UN Käerjéng

Luxembourg – 1. Division

Serie 1

Hosingen PSTP Lorentzweiler
Alliance Aischdall PSTP Feulen
Berdorf Consdorf PSTP Norden
Young Boys PSTP Erpeldange
Jeunesse Useldange PSTP Boevange / Attert
Jeunesse Schieren PSTP Bastendorf
Sporting Mertzig PSTP Daring Echternach
Minerva Lintgen PSTP Kehlen

Serie 2

Blo-Wäiss Izeg PSTP Stengefort
URB PSTP Avenir Beggen
Red Black Egalité PSTP Sandweiler
Union Kayl-Tétange PSTP CeBra 01
Luna Obercorn PSTP Obercorn
Sanem PSTP Sporting Bertrange
Résidence Walferdange PSTP Syra Mensdorf
Koeppchen PSTP Grevenmacher

Madagascar – Pro League

Zanak’Ala USCA Foot
Tia Kitra COSFA
Five Elgeco Plus
Fosa Juniors Jet Kintana

Malta – Premier League

Balzan 13 : 00 Sliema Wanderers
Senglea Athletic 17 : 00 Valletta

Malta – Challenge League

Marsa 10 : 00 Pembroke Athleta
Fgura United 13 : 00 Qrendi
Marsaxlokk 14 : 00 St. George’s
Pietà Hotspurs 17 : 00 Zebbug Rangers
Mqabba 18 : 00 Vittoriosa Stars

Malta – Gozo First Division

Xewkija Tigers 14 : 00 Victoria Hotspurs

Martinique – Division d’Honneur

Samaritaine 23 : 00 US Robert

Mauritius – Mauritian League

Savanne 12 : 00 Grande Riviere Sud Est
Petite Rivière Noire 12 : 00 Pamplemousses
La Cure Sylvester 12 : 00 ASPL 2000

Mexico – Liga MX

Toluca 23 : 00 Atlas
América 01 : 00 Pachuca
León 03 : 00 Cruz Azul

Mexico – Liga de Expansión MX

Atlético Morelia 18 : 00 Celaya

Mexico – Liga Premier Serie A

CAFESSA Jalisco 02 : 00 Ciervos
Azores de Hidalgo 22 : 00 Inter Playa del Carmen

Mexico – U20 League

Monterrey U20 15 : 00 Tijuana U20
Guadalajara U20 15 : 00 Pumas UNAM U20
Santos Laguna U20 17 : 00 Juárez U20

Mexico – U17 League

Santos Laguna U17 15 : 00 Juárez U17
Guadalajara U17 17 : 15 Pumas UNAM U17
Monterrey U17 17 : 30 Tijuana U17

Mexico – Liga MX Femenil

Guadalajara 17 : 15 León
Puebla 18 : 00 Querétaro

Moldova – Divizia Națională

Floreşti 10 : 30 Speranţa Nisporeni
Zimbru 12 : 30 Codru Lozova

Montenegro – First League

Rudar 16 : 00 Petrovac
Budućnost 16 : 00 OFK Titograd
Iskra 16 : 00 Podgorica
Jezero 16 : 00 Sutjeska
Zeta 16 : 00 Dečić

Morocco – Botola Pro

Olympic Safi 14 : 00 FUS Rabat
Ittihad Tanger 16 : 15 Mouloudia Oujda
Difaâ El Jadida 18 : 30 Raja Casablanca

Morocco – Botola 2

Widad Témara 14 : 00 Kawkab Marrakech
AS Salé 14 : 00 Wydad Fès
Raja Beni Mellal 14 : 00 Tihad Casablanca

Netherlands – Eerste Divisie

Almere City 11 : 15 Cambuur

Netherlands – Tweede Divisie

Koninklijke HFC PSTP AFC

Netherlands – Derde Divisie

Quick PSTP UNA
Gemert PSTP USV Hercules
Westlandia PSTP ADO ’20
DEM PSTP GVV Unitas
Dongen PSTP Blauw Geel ’38
JOS Watergraafsmeer PSTP EVV
OFC PSTP Hoogland
Groene Ster PSTP HSC ’21
OSS ’20 PSTP Hollandia

Netherlands – Hoofdklasse

Zondag A

Be Quick 1887 PSTP Alcides
Silvolde PSTP LONGA ’30
Hoogeveen PSTP Purmersteijn
RKAVV PSTP RKZVC
TAC’90 PSTP HBS
Alphense Boys PSTP VV Emmen
SJC Noordwijk PSTP De Zouaven
SDO PSTP Velsen

Zondag B

Orion PSTP TOGB
IFC PSTP VOC
OJC Rosmalen PSTP AWC
Baronie CANC Leonidas
Halsteren PSTP EHC Hoensbroek
Moerse Boys PSTP Juliana ’31
Meerssen PSTP UDI ’19
Minor PSTP RKSV Nuenen

Netherlands – Eerste Klasse

Zondag A

Hillegom PSTP ROAC
DSOV PSTP LSVV
Assendelft PSTP Hoofddorp
Uitgeest PSTP Fortuna Wormerveer
Kolping Boys PSTP Legmeervogels
Kampong PSTP AFC ’34
AGB PSTP SDZ

Zondag B

Hillegersberg PSTP ONA
FC Olympia PSTP Boshuizen
Rood-Wit Willebrord PSTP Zwervers
DHC Delft PSTP Sarto
Spartaan’20 PSTP Den Hoorn
DOSKO PSTP VUC
‘t Zand PSTP Unitas 30

Zondag C

Berghem Sport PSTP SC NEC
Eindhoven AV PSTP Brabantia
HVCH PSTP Leones
EFC PSTP Rhode
Woezik PSTP Nemelaer
Alverna PSTP Erp
TOP Oss Amateurs PSTP Best Vooruit

Zondag D

ZSV PSTP Wittenhorst
Venray PSTP Deurne
Susteren PSTP Geldrop
SSS ’18 PSTP Heeze
Venlosche Boys PSTP De Ster
Veritas PSTP BSV Limburgia
Wilhelmina 08 PSTP Chevremont

Zondag E

Tubantia PSTP TVC ’28
Heino PSTP BVC ’12
Columbia PSTP De Bataven
RKHVV PSTP Stevo
Winterswijk PSTP ROHDA Raalte
Voorwaarts T PSTP SV Dalfsen
MASV PSTP Bemmel

Zondag F

Jubbega PSTP Noordster
VV Heerenveen PSTP GRC Groningen
SVBO PSTP Hoogezand
WVV PSTP SWZ
GOMOS PSTP Roden
CVV Germanicus PSTP FVC
Stadspark PSTP VKW

Netherlands – Hoofdklasse Women

Berghuizen PSTP Fortuna ’54
Someren / NWC PSTP Buitenveldert
Nooit Gedacht PSTP Trekvogels
‘t Zand PSTP Eindhoven II
Witkampers PSTP DSE
RKSV Nuenen PSTP Bavel

Netherlands – Eerste Klasse Women

Group C

De Tukkers PSTP Rigtersbleek
Winkel PSTP Hontenisse
SDO PSTP RKDEO
Hoogland PSTP Buitenveldert II
SEP PSTP Velsen
Antibarbari PSTP Victoria Boys

Group D

UDI ’19 PSTP Eldenia II
Bekkerveld PSTP HVCH
Orion PSTP Prinses Irene
RKSV Nuenen II PSTP OVV ’67
VDZ PSTP SSS ’18
Kunde PSTP DVC ’26

Netherlands – Eredivisie Cup

Heerenveen 11 : 30 Ajax
Twente 13 : 30 PSV

New Zealand – Premiership

Hawke’s Bay United 03 : 00 Eastern Suburbs

Nicaragua – Primera Division

Municipal Jalapa 00 : 00 Real Madriz

Nicaragua – Liga Primera U20

CD Junior Managua U20 14 : 00 Juventus Managua U20
Walter Ferretti U20 17 : 00 Chinandega U20
Real Estelí U20 22 : 00 Managua U20
Diriangén U20 22 : 00 Deportivo Ocotal U20

Nigeria – NPFL

Akwa United 15 : 00 Rivers United
Jigawa Golden Stars 15 : 00 Enyimba
Ifeanyi Uba 15 : 00 Plateau United
MFM 15 : 00 Nasarawa United
Lobi Stars 15 : 00 Katsina United
Sunshine Stars 15 : 00 Adamawa United
Dakkada 15 : 00 Kano Pillars
Enugu Rangers 15 : 00 Heartland
Abia Warriors 15 : 00 Wikki Tourist
Kwara United 15 : 00 Warri Wolves

North Macedonia – First League

Shkendija 13 : 00 Vardar
Pelister 13 : 00 Renova
Belasica 13 : 00 Struga
Makedonija GjP 13 : 00 Borec
Shkupi 13 : 00 Akademija Pandev

North Macedonia – Prva ŽFL

Prilep 11 : 00 Plačkovica
Kamenica Sasa 11 : 00 Kochani
Borec 11 : 00 Shkupi 2019
Tiverija 13 : 00 Skopje 2014
Ljuboten 13 : 00 Top Gol

Palestine – West Bank 1st Division

Silwan 13 : 00 Al-Ahli Qalqilya
Shabab Beit Fajjar 13 : 00 Markaz Askar

Panama – LPF

Tauro 00 : 00 Árabe Unido
Sporting San Miguelito 22 : 00 Plaza Amador
Costa del Este 22 : 00 Alianza

Panama – Liga Prom

Eastern Conference

UMECIT 20 : 00 Centenario

Western Conference

Universidad de Panamá 23 : 00 Independiente II
Universitario II 20 : 00 Mario Mendez

Paraguay – Division Profesional

Olimpia 21 : 30 Cerro Porteño

Poland – Ekstraklasa

Wisła Płock 11 : 30 Wisła Kraków
Cracovia Kraków 14 : 00 Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław 16 : 30 Pogoń Szczecin

Poland – I Liga

Korona Kielce 11 : 40 Chrobry Głogów

Poland – II Liga

Stargard Szczeciński 12 : 00 Śląsk Wrocław II
Górnik Polkowice 19 : 00 Chojniczanka Chojnice

Poland – III Liga

Chełmianka Chełm 11 : 00 Wisła Sandomierz
Avia Świdnik 12 : 00 Cracovia Kraków II
Jutrzenka Giebułtów 13 : 30 Łagów

Portugal – Primeira Liga

Portimonense 15 : 00 Marítimo
Tondela 17 : 30 Gil Vicente
Nacional 20 : 00 Sporting Braga

Portugal – Segunda Liga

Estoril 11 : 15 Benfica II
Mafra 14 : 00 Penafiel
Casa Pia 15 : 00 UD Oliveirense
Leixões 17 : 00 Academico Viseu

Portugal – Campeonato de Portugal Prio

Group A

Bragança 15 : 00 Águia FC Vimioso
Maria da Fonte 15 : 00 Cerveira
Vianense 15 : 00 Mirandela
Sporting Braga II 15 : 00 Pedras Salgadas
Vidago 15 : 00 Merelinense
Vilaverdense 15 : 00 Montalegre

Group B

Fafe 15 : 00 Rio Ave II
AR São Martinho 15 : 00 Brito
Camacha CANC Desportivo Aves
Berço 15 : 00 Mondinense

Group C

Amarante 15 : 00 Vila Real
Trofense 15 : 00 Salgueiros
Pedras Rubras 15 : 00 Gondomar
Leça 15 : 00 Coimbrões
Paredes 15 : 00 Marítimo II
União Madeira CANC Câmara de Lobos

Group D

Castro Daire 15 : 00 São João Ver
Sanjoanense 15 : 00 Lusitano FCV
Beira-Mar 15 : 00 Espinho
Vila Cortez 15 : 00 Lusitânia Lourosa
Canelas 2010 15 : 00 Valadares Gaia

Group E

Alcains 15 : 00 Sertanense
Carapinheirense CANC GRAP
União de Leiria 15 : 00 Vitória de Sernache
Oleiros 15 : 00 Mortágua

Group F

Sacavenense 11 : 00 Sintrense
1º Dezembro 15 : 00 Caldas
Lourinhanense 15 : 00 Loures
União Santarém 15 : 00 Torreense
União Almeirim CANC Fátima

Group G

Real 10 : 45 Praiense
Oriental Lisboa 11 : 00 Fontinhas
Rabo Peixe 12 : 00 Olímpico do Montijo
Fabril Barreiro 15 : 00 Sporting CP II
Estrela 15 : 00 Belenenses II

Group H

Louletano 11 : 00 Amora
Moncarapachense 12 : 45 Olhanense
Lagos 15 : 00 Moura
Juventude Évora 15 : 00 Pinhalnovense
Aljustrelense CANC Armacenenses

Portugal – Liga Revelação U23

Académica U23 11 : 00 Cova da Piedade U23

Portugal – 1a Divisão Women

Championship Round

Sporting CP 15 : 00 Clube Condeixa
Torreense 15 : 00 Famalicão
SL Benfica 15 : 00 Marítimo

Relegation Round

Ovarense 15 : 00 Valadares Gaia
Cadima 15 : 00 Boavista
Gil Vicente 15 : 00 Fiães
CF Benfica 15 : 00 Damaiense
Amora 15 : 00 Ouriense
A-dos-Francos 15 : 00 Estoril Praia

Romania – Liga I

Hermannstadt 16 : 00 Sepsi
Botoşani 18 : 30 FCSB

Romania – Liga II

Farul Constanţa 1920 09 : 30 Viitorul P. Târgu Jiu
Pandurii Târgu Jiu 11 : 45 Petrolul 52

Russia – Premier League

Spartak Moscow 11 : 00 Rubin Kazan
Akhmat Grozny 13 : 30 Dinamo Moscow
Krasnodar 16 : 00 Ural

Russia – Youth Championship

Chertanovo U19 09 : 00 Rotor Volgograd U19

Rwanda – National Soccer League

Gorilla PSTP Gasogi United
Bugesera PSTP AS Kigali
Etincelles PSTP Marines
Muhanga PSTP APR
Musanze PSTP Mukura
Rayon Sports PSTP Sunrise
Police PSTP Kiyovu Sports

San Marino – Campionato

Domagnano 14 : 00 Cailungo
San Giovanni 14 : 00 Tre Fiori
Folgore 14 : 00 Tre Penne

Saudi Arabia – Pro League

Al Raed 13 : 00 Al-Ain
Damak 13 : 05 Al Shabab
Al Quadisiya 15 : 15 Al Ittihad
Al Fateh 15 : 20 Al Hilal
Al Nassr 17 : 30 Abha

Scotland – League Cup

Livingston 14 : 00 St. Johnstone

Scotland – SWPL 1

Celtic PSTP Motherwell
Forfar Farmington PSTP Hibernian
Rangers PSTP Glasgow City
Spartans PSTP Hearts

Scotland – SWPL 2

Boroughmuir Thistle PSTP Hamilton Academical
Dundee United PSTP Aberdeen
Kilmarnock PSTP St. Johnstone
Partick Thistle PSTP Queen’s Park
Stirling University PSTP Glasgow Women

Scotland – Women’s Championship

North

Stonehaven CANC Montrose
Buchan CANC Dryburgh Athletic
Cove Rangers CANC Dundee West
Dunfermline Athletic CANC Grampian
Inverness CT CANC East Fife
Montrose CANC Stonehaven
Westdyke CANC Kelty Hearts

South

Ayr United CANC Airdrie United
Edinburgh Caledonia CANC Gartcairn
Edinburgh City CANC BSC Glasgow
Falkirk FCF CANC Livingston
St. Mirren CANC Morton Girls
Stenhousemuir CANC Clyde
Renfrew CANC United Glasgow

Senegal – Ligue 1

DSC 16 : 00 CNEPS Excellence
Gorée 16 : 00 Douanes
ASEC Ndiambour 16 : 00 Teungueth
Stade de Mbour 16 : 00 Diambars
Génération Foot 16 : 00 Jaraaf

Serbia – Super Liga

Crvena Zvezda 16 : 00 Proleter Novi Sad

Serbia – Prva Liga

Zemun 12 : 00 Budućnost Dobanovci
Borac Čačak 12 : 00 Jagodina
Kabel Novi Sad 12 : 00 Sloga Kraljevo
Radnički Pirot 12 : 00 Radnički Sr. Mitrovica
Kolubara 15 : 00 Dinamo Vranje

Serbia – U19 League

Bačka Topola U19 09 : 00 Napredak U19

Slovakia – Super Liga

Sereď 14 : 00 Slovan Bratislava

Slovakia – 2. liga

Slovan Bratislava II 09 : 30 Podbrezová
Šamorín 13 : 00 Liptovský Mikuláš

Slovenia – 1. SNL

Bravo 13 : 30 Mura
Domžale 15 : 30 Gorica

Slovenia – 2. SNL

Brežice 13 : 30 Krško
Dob 13 : 30 Šmartno
Dekani 13 : 30 Bilje
Radomlje 13 : 30 Krka
Rudar 13 : 30 Beltinci
Triglav 13 : 30 Fužinar
Brda Dobrovo 13 : 30 Primorje
NŠ Drava 13 : 30 Nafta

Solomon Islands – S-League

Marist Fire 03 : 00 Laugu United
Solomon Warriors 05 : 00 Central Coast

South Africa – Cup

Pretoria Callies 13 : 00 JDR Stars
TS Sporting 13 : 00 Richards Bay
Chippa United 16 : 00 Cape Town City

Spain – Segunda División

Fuenlabrada 13 : 00 Girona
Sporting Gijón 15 : 00 Espanyol
Tenerife 17 : 15 Alcorcón
Real Oviedo 20 : 00 Real Zaragoza

Spain – Segunda B

Group 2

Leioa 16 : 00 Deportivo Alavés II
Real Sociedad II 16 : 00 Arenas Getxo
Laredo 16 : 30 Portugalete

Group 3

Lleida Esportiu 17 : 00 Barcelona II

Group 4

Las Palmas II 11 : 00 Cádiz II
Recreativo Huelva 16 : 00 San Fernando CD

Group 5

Rayo Majadahonda 11 : 00 Las Rozas
SS Reyes 11 : 00 Atlético Baleares

Spain – Tercera Division

Group 1

Deportivo La Coruña II 11 : 00 Bergantiños
Somozas 11 : 00 Silva
Rápido Bouzas 11 : 00 Pontellas
Fisterra 15 : 30 Villalbés
Arenteiro 15 : 30 UD Ourense
Ourense CF 15 : 30 Alondras
Viveiro 15 : 45 Arzúa
Agrupación Estudiantil 16 : 00 As Pontes
Paiosaco 16 : 00 Polvorín
Ribadumia 16 : 00 Barco
Choco 16 : 00 Estradense
Atios 16 : 00 Arosa

Group 10

Coria CF 11 : 00 La Palma

Group 11

Llosetense 10 : 30 Santa Catalina Atlético
Ibiza Islas Pitiusas 11 : 00 Génova
Platges Calvià 11 : 30 Binissalem
Alcúdia 12 : 00 Formentera
Cardassar 16 : 00 Collerense

Group 12

Villa Santa Brígida Unión Viera
Panadería Pulido UD San Fernando
Gran Tarajal Guía
Vera 12 : 00 Santa Úrsula
Atlético Victoria 12 : 00 Tenisca
Atlético Tacoronte 12 : 00 Atlético Paso
Buzanada 12 : 00 Mensajero

Group 13

CAP Ciudad de Murcia 10 : 30 Lorca
Huércal Overa 10 : 30 Mar Menor
SFC Minerva 10 : 30 Águilas
Deportiva Minera 11 : 00 Muleño
El Palmar 11 : 00 UCAM Murcia II
Real Murcia II 11 : 00 Los Garres
Cartagena FC 15 : 00 La Unión Atlético
Mazarrón FC 16 : 00 Racing Murcia
Olímpico Totana 16 : 00 EDMF Churra
Atlético Pulpileño 16 : 30 Plus Ultra

Group 14

Plasencia 11 : 00 Lobón
Montijo 11 : 00 Aceuchal
Fuente Cantos 11 : 00 Arroyo
Cacereño 11 : 00 Azuaga
Diocesano 11 : 30 Trujillo
Moralo 16 : 00 Campanario
Valdivia 16 : 00 Chinato
CD Coria 16 : 00 Calamonte
Llerenense 16 : 00 Olivenza
RCP Valverdeño 16 : 00 Jerez

Group 15

Peña Azagresa 15 : 30 Ardoi
Murchante 15 : 30 Fontellas
Corellano 16 : 00 Valle Egüés
River Ega 16 : 00 Subiza
Peña Sport 16 : 00 Bidezarra

Group 16

Vianés 11 : 00 Anguiano
Varea 11 : 00 Arnedo
Tedeón 11 : 00 Calasancio
Alfaro 15 : 30 Berceo
Pradejón 15 : 30 Yagüe
Racing Rioja 15 : 30 River Ebro
Alberite 15 : 45 Casalarreina
La Calzada 16 : 00 Oyonesa
Náxara 16 : 00 UD Logroñés II

Group 17

Cariñena CANC San Juan Mozarrifar
Real Zaragoza II 10 : 30 Belchite 97
Épila 11 : 00 Brea
Valdefierro 11 : 00 Teruel
Barbastro 15 : 00 Sabiñánigo
Borja 15 : 30 Utebo
Almudévar 15 : 30 Calamocha
Villanueva CF 15 : 30 Robres
Sariñena 15 : 30 Cuarte
Fraga 15 : 30 Atlético Monzón
CDJ Tamarite 15 : 30 Binéfar
Illueca 15 : 30 Huesca II

Group 18

Illescas 10 : 30 Pedroñeras
Guadalajara 11 : 00 Conquense
Manzanares 15 : 30 Albacete II
La Solana 15 : 30 Almagro
Torrijos 15 : 30 Azuqueca
Calvo Sotelo 16 : 00 Quintanar del Rey
Manchego 16 : 00 Almansa
Marchamalo 16 : 00 Tarancón
Huracán Balazote 17 : 30 Atlético Ibañés

Group 2

Lenense 11 : 00 Real Avilés
Vallobín 11 : 00 Ceares
Llanera 11 : 00 Avilés Stadium
Gijón Industrial 11 : 00 Navarro
San Martín 11 : 00 Llanes
Valdesoto PSTP Siero
Caudal 16 : 30 Mosconia

Group 3

Racing Santander II 11 : 00 Rinconeda Polanco
Sámano 11 : 30 Ribamontán al Mar
Barquereño 16 : 00 Bezana
Gimnástica Torrelavega 16 : 00 Tropezón
Selaya 16 : 00 Guarnizo
Vimenor 16 : 00 Castro

Group 4

Santutxu 10 : 00 Urgatzi
Ariznabarra 11 : 00 Urduliz
Sodupe 16 : 00 Santurtzi
Real Sociedad III 17 : 45 Balmaseda

Group 5

Grama 10 : 45 Peralada
San Cristóbal 11 : 00 Igualada
Europa 11 : 00 Terrassa
Pobla Mafumet 11 : 00 Manresa
Girona II 11 : 00 Sant Andreu
Granollers 11 : 00 Banyoles
Figueres 11 : 00 Sants
Santfeliuenc PSTP Castelldefels

Group 6

RC Catarroja 10 : 30 Villarreal III
Olímpic Xàtiva 15 : 00 Jove Español
Benigànim 15 : 00 Hércules II
Alzira 16 : 00 Roda
Vilamarxant 16 : 30 Saguntino
Torrent 17 : 00 Acero
Eldense 17 : 30 Novelda

Group 7

Torrejón 10 : 30 Moratalaz
Real Aranjuez 10 : 30 Villaverde-Boetticher
Atlético Pinto 10 : 30 Móstoles CF
AD Parla 10 : 30 Alcorcón II
Trival Valderas 10 : 30 El Álamo
Santa Ana 11 : 00 Complutense
RSD Alcalá 11 : 00 Pozuelo Alarcón
Móstoles 11 : 00 Leganés II
Villanueva Pardillo 11 : 15 Paracuellos Antamira
Unión Adarve 12 : 00 San Fernando Henares
Flat Earth 16 : 00 Rayo Vallecano II

Group 8

Mirandés II 15 : 00 Cultural Cebrereña
Bembibre 15 : 30 La Virgen del Camino
Becerril Campos 16 : 00 Peñaranda
La Bañeza 16 : 00 Atlético Astorga
Almazán 16 : 00 Arandina
Real Ávila 16 : 00 Colegios Diocesanos
Gimnástica Segoviana 16 : 00 Numancia II

Group 9

Real Jaén 10 : 30 Loja
Polideportivo Almería 11 : 00 Huétor Vega
Melilla CD 11 : 15 El Palo
Mancha Real 11 : 30 Almería II
Atlético Porcuna 16 : 00 Ciudad de Torredonjimeno

Spain – Autonómicas

Andalucía – Gr 1

Viso Écija
Ciudad Jardín Recreativo Huelva II
Cartaya Bollullos
Aroche Atlético Espeleño
Isla Cristina Montilla
San José Rinconada San Roque Cádiz
Rociera Torreblanca
Guadalcacín Chiclana
Tomares Atlético Algabeño
CD Alcalá 11 : 00 Puerto Real

Andalucía – Gr 2

Torre del Mar Berja
Churriana Athletic Coín
Rincón Casabermeja
UD San Pedro Cantoria 2017
Martos Baeza
Celtic Arenas Armilla
Villanueva del Arzobispo Cubillas
Atarfe Industrial Villacarrillo
CD Vera 11 : 00 Guadix
Vandalia de Peligros 11 : 00 Begíjar

Aragón – Gr 1

Peña Ferranca 10 : 45 Biescas
Peñas Oscenses 11 : 00 Peña Fragatina
Mequinenza 15 : 00 EH Siétamo
Tardienta 15 : 00 Gurrea
San Lorenzo Flumen 16 : 00 Almunia San Juan

Aragón – Gr 2

Delicias 11 : 15 Villa Alagón
Alfindén 11 : 30 Santa Anastasia
Magallón 15 : 00 Montecarlo
Mallén 15 : 00 Santa Isabel
Zuera 15 : 30 UD San José

Aragón – Gr 3

Morata La Almunia
Giner Torrero 10 : 30 Morés
Zaragoza 2014 11 : 00 Atlético Calatayud
Herrera 15 : 00 Actur Pablo Iglesias
Calatorao 15 : 30 Casetas

Aragón – Gr 4

Andorra CF 13 : 00 Atlético Albalate
Alcorisa 15 : 00 Utrillas
Fuentes 15 : 00 Maella
Caspe 15 : 30 Quinto
Cella 16 : 00 Alcañiz

Asturias – Gr 1

Racing Guía Norte Astur Roces
Barcia Tineo
Llaranes 15 : 45 Berrón
Podes 15 : 45 Real Tapia
Candás 15 : 45 Gozon
Atlético Lugones 15 : 45 Luarca

Asturias – Gr 2

Astur Asturias
Universidad Oviedo 11 : 00 Unión Comercial
Langreo II 15 : 45 Colloto
Nalón 15 : 45 La Madalena de Morcín
Ribadesella 16 : 00 San Claudio

C Madrid – Gr 1

Sporting Hortaleza Galapagar
San Roque Madrid Tres Cantos
Periso Colmenar Viejo
Collado Villalba Rayo Ciudad Alcobendas
SS Reyes II Aravaca
Barrio del Pilar Alcobendas
Torrejón II Avance
San Agustín Dosa
Concepción 10 : 30 Atlético Villalba
La Moraleja 16 : 00 Canillas

C Madrid – Gr 2

Vicálvaro 10 : 00 Villarejo
Getafe III 10 : 15 Ciudad de los Ángeles
CD Ciempozuelos 10 : 30 Villaviciosa Odón
Lugo Fuenlabrada 10 : 30 Los Yébenes SB
Colonia Moscardó 10 : 30 Ciudad de Getafe
Ursaria 10 : 30 ED Moratalaz II
Coslada 10 : 30 Sitio Aranjuez
Humanes 11 : 00 Arganda
Fuenlabrada II 11 : 00 Móstoles II
Fortuna 11 : 15 Internacional Móstoles

C Valenciana – Gr 1

Vall de Uxó Vila d’Onda
Alqueries CF San Pedro
Almenara Atletic Nules
Soneja La Pobla Tornesa
Almazora Burriana
Castellón II Cabanes
Onda Alcora

C Valenciana – Gr 2

Paterna II Patacona
Torre Levante Albuixech
Atlètico Vallbonense Burjassot
Puzol Rayo Lliria
Alboraya Tavernes Blanques
La Eliana Godella
Ribarroja Huracán Moncada

C Valenciana – Gr 3

Alcàsser Paiporta
Utiel Barrio del Cristo
Aldaia Discóbolo La Torre
Monte Sion Benetuser-Fabara
Requena Quart de Poblet
Atlético Benimar Buñol
San Marcelino Manises

C Valenciana – Gr 4

Sueca L’Alcudia de Crespins
Castellonense Llosa
Carcaixent Enguera
Promeses Sueca L’Olleria
Muro Alginet
Rayo Ibense L’Alcúdia
Alberic Almusafes

C Valenciana – Gr 5

Jávea Calpe
Tavernes Dénia
Universidad Alicante Racing Rafelcofer
Atlético Benidorm Racing CF Benidorm
CF Gandía Portuarios
La Nucía II Pego
CFI Alicante Pedreguer

C Valenciana – Gr 6

Tháder Elda Unión
Santa Pola Orihuela II
Redován Esportiva Il-Licitana
Murada Benferri
Torrellano Petrelense
Ilicitana Almoradí
Callosa Deportiva Novelda UD

Canarias – Gran Canaria

Maspalomas 12 : 00 Herbania
El Cotillo 12 : 00 Breñamén

Canarias – Tenerife

Isora 12 : 00 Unión Tejina
UD Tacoronte 12 : 00 Puerto Cruz
Cruz Santa 12 : 00 Guancha
San Isidro 12 : 00 Santos Reyes

Cantabria – Gr 1

Atlético Deva Velarde
Santillana 10 : 30 Miengo
Meruelo 15 : 00 Atlético Mineros

Cantabria – Gr 2

Ampuero Rayo Santa Cruz
Noja 16 : 00 Ramales
Colindres 16 : 00 Villaescusa

Castilla León – Gr A

Calasanz Soria 14 : 45 Monteresma La Atalaya
Palencia CF 15 : 30 Castilla Palencia
Tardelcuende 15 : 30 Bosco Arévalo