25 October 2020

0
92

England – Premier League

Southampton 14 : 00 Everton
Wolverhampton Wanderers 16 : 30 Newcastle United
Arsenal 19 : 15 Leicester City

France – Ligue 1

Lens 12 : 00 Nantes
Bordeaux 14 : 00 Nîmes
Brest 14 : 00 Strasbourg
Metz 14 : 00 Saint-Etienne
Montpellier 14 : 00 Reims
Nice 16 : 00 Lille
Olympique Lyonnais 20 : 00 Monaco

Germany – Bundesliga

Wolfsburg 14 : 30 Arminia Bielefeld
Werder Bremen 17 : 00 Hoffenheim

Italy – Serie A

Cagliari 11 : 30 Crotone
Benevento 14 : 00 Napoli
Parma 14 : 00 Spezia
Fiorentina 17 : 00 Udinese
Juventus 19 : 45 Hellas Verona

Netherlands – Eredivisie

Fortuna Sittard 11 : 15 Groningen
Vitesse 13 : 30 PSV
Sparta Rotterdam 13 : 30 Heracles
RKC Waalwijk 15 : 45 Feyenoord
ADO Den Haag 19 : 00 AZ

Scotland – Premiership

Aberdeen 12 : 00 Celtic
Rangers 15 : 00 Livingston

Spain – La Liga

Real Valladolid 11 : 00 Deportivo Alavés
Cádiz 15 : 00 Villarreal
Getafe 17 : 30 Granada
Real Sociedad 20 : 00 Huesca

World – Friendlies

Ethiopia 13 : 00 Zambia

Africa – CAF Confederation Cup

Pyramids 20 : 00 RSB Berkane

Albania – Superliga

Bylis PSTP Kukësi
Kastrioti Krujë PSTP Vllaznia Shkodër
Partizani Tirana PSTP Teuta Durrës
Laçi PSTP Tirana
Apolonia Fier PSTP Skënderbeu Korçë

Andorra – 1a Divisió

FC Santa Coloma 11 : 00 Engordany
Inter Club d’Escaldes 13 : 00 Sant Julià
Carroi 15 : 00 Penya Encarnada
Atlètic Club d’Escaldes 17 : 00 UE Santa Coloma

Andorra – 2a Divisió

UE Santa Coloma II 11 : 00 Jenlai
La Massana 14 : 00 Ranger’s
Encamp 16 : 00 Ordino
Atlètic Amèrica 17 : 00 Engordany II

Armenia – Premier League

Van 12 : 00 Ararat-Armenia

Asia – AFC U19 Championship

1st Group C PSTP 2nd Group D
1st Group D PSTP 2nd Group C

Australia – Queensland NPL

Moreton Bay United 05 : 00 Gold Coast United
Brisbane Roar II 06 : 00 Peninsula Power
Olympic 08 : 00 SC Wanderers

Australia – Queensland NPL Youth League

Moreton Bay U20 03 : 00 Gold Coast United U20
Brisbane Roar U20 04 : 00 Peninsula Power U20
Olympic U20 05 : 30 SC Wanderers U20
Brisbane Strikers U20 08 : 30 Redlands United U20

Australia – Queensland NPL Women

Souths United 06 : 00 Moreton Bay United

Australia – New South Wales NPL

Rockdale City Suns 04 : 00 Sydney United

Australia – New South Wales NPL Youth League

Australia – Northern NSW NPL

Newcastle Olympic 03 : 30 Maitland

Australia – Northern NSW Reserve League

Broadmeadow Magic Res. 01 : 15 Maitland Res.

Australia – Tasmania Northern Championship

Northern Rangers 03 : 30 Launceston City II

Australia – Brisbane Premier League

Toowong 09 : 00 Centenary Stormers

Australia – Brisbane Reserves Premier League

Toowong Res. 07 : 00 Centenary Stormers Res.

Austria – Bundesliga

LASK 13 : 30 St. Pölten
Swarovski Tirol 13 : 30 Hartberg
Wolfsberger AC 16 : 00 Rapid Wien

Austria – Landesliga

Burgenland

Klingenbach 16 : 00 St. Margarethen / Bur

Oberösterreich

Donau Linz 09 : 30 Pregarten

Tirol

Silz / Mötz 13 : 00 Ebbs

Wien

Favoritner AC 09 : 15 Union Mauer
Fach-Donaufeld 09 : 15 Austria XIII
Vorwärts Brigittenau 13 : 00 First Vienna

Austria – 2. Frauenliga

LUV Graz 10 : 00 Rot Weiß Rankweil

Azerbaijan – Premyer Liqa

Sabah 10 : 00 Sumqayıt
Zira 12 : 00 Qarabag

Belarus – Premier League

Neman Grodno 10 : 00 Slavia
Energetyk-BGU 12 : 00 Shakhtyor
Ruh Brest 14 : 00 Isloch

Belarus – 1. Division

Lida 11 : 00 Krumkachy
Granit 11 : 30 Naftan
Slonim 12 : 00 Lokomotiv Gomel
Volna 12 : 30 Sputnik
Orsha 13 : 00 Arsenal

Belarus – Reserve League

Torpedo Zhodino Res. Slutsk Res.
Minsk Res. Dinamo Brest Res.

Belgium – First Division A

Antwerp 12 : 30 Beerschot
KV Oostende 15 : 00 Zulte-Waregem
Sint-Truiden 17 : 15 Standard Liège
Sporting Charleroi 19 : 45 Waasland-Beveren

Belgium – First Division B

Union Saint-Gilloise 15 : 00 Club Brugge II
RFC Seraing 19 : 00 Lommel

Belgium – First Amateur Division

Francs Borains 13 : 30 Olympic Charleroi
Tienen 14 : 00 Patro Eisden
Liège 14 : 00 La Louvière Centre

Belgium – Second Amateur Division

ACFF

Ganshoren PSTP Couvin-Mariembourg
Hamoir PSTP Waremme
Warnant PSTP Excelsior Virton
Jette PSTP Tubize
US Givry PSTP RES Durbuy

VFV A

Zelzate PSTP Toekomst Menen
Merelbeke PSTP Gullegem
Olsa Brakel PSTP Voorwaarts Zwevezele

VFV B

Pepingen-Halle PSTP City Pirates Antwerpen
Berchem Sport PSTP Spouwen-Mopertingen
Diegem Sport PSTP Lyra-Lierse Berlaar
Eendracht Aalst PSTP Sporting Hasselt

Belgium – Third Amateur Division

ACFF A

Crossing Schaerbeek PSTP PAC Buzet
Entité Manageoise PSTP Ostiches
Gosselies Sports PSTP SG-Tertre-Hautrage
Stockel PSTP Stade Brainois

ACFF B

Jodoigne PSTP Oppagne-Wéris
Huy PSTP Wanze / Bas-Oha
Stade Disonais PSTP Aywaille
Richelle United PSTP Sprimont
Raeren-Eynatten PSTP Marloie Sport
Mormont PSTP Herstal

VFV A

Bambrugge PSTP FC Lebbeke
Rhodienne-De Hoek PSTP Sint-Niklase
Eppegem PSTP Jong Lede
Anzegem PSTP Avanti

VFV B

Eendracht Termien PSTP De Kempen

Belgium – Provincial

Antwerpen

Retie PSTP Kalmthout
Berg en Dal PSTP Oppuurs
Rapid Leest PSTP Vorselaar
Vosselaar PSTP Antonia
Bevel PSTP Ranst

Brabant – ACFF

Etterbeek PSTP BX Brussels
Léopold PSTP FC Schaerbeek
Saint-Josse PSTP Kosova Schaerbeek
Sportive Brainoise PSTP Grez-Doiceau
Stade Everois PSTP Walhain
Nivellois PSTP NSeth Berchem
Union Lasne-Ohain PSTP Ixelles
Sporting Bruxelles PSTP Genappe

Brabant – VFV

Tervuren-Duisburg PSTP Liedekerke
Grimbergen PSTP Linden
Aarschot PSTP Veltem
Hoegaarden-Outgaarden PSTP Sporting Kampenhout
Bodegem Kapelle United PSTP Borght-Humbeek

Hainaut

Soignies Sports PSTP Houdeng
Le Roeulx PSTP RAS Monceau
Belœil PSTP Solre-sur-Sambre
Snef-Tyber PSTP Molenbaix
Montignies PSTP Ransart
Hornu PSTP Gilly
Morlanwelz PSTP Excelsior Biévène

Limburg

Herk PSTP Bilzerse Waltwilder
Schoonbeek-Beverst PSTP Torpedo Hasselt
Herkol PSTP Eendracht Maasmechelen
Zepperen-Brustem PSTP Zonhoven United

Luxembourg

Ethe Belmont PSTP Aubange
Vaux-Noville PSTP Libramont
Florenville PSTP La Roche

Namur

Chevetogne PSTP Flavion-Morialmé
Meux II PSTP Grand-Leez
Loyers PSTP Condruzien
Wallonne Ciney PSTP Fernelmont-Hemptinne
Andennais PSTP Biesme
ES de la Molignée PSTP Nismes
Beauraing PSTP Spy

Oost-Vlaanderen

Munkzwalm PSTP Dendermonde
Lokeren Doorslaar PSTP Latem
HO Kalken PSTP Excelsior Mariakerke
Eendracht Zele PSTP Drongen

West-Vlaanderen

RC Lauwe PSTP Lauwe
Sparta Heestert PSTP Rumbeke
Racing Waregem PSTP Blankenberge

Bermuda – Premier League

St. George’s Colts 01 : 00 Robin Hood
Devonshire Cougars 18 : 00 Somerset Trojans
Devonshire Colts 18 : 00 Southampton Rangers
Dandy Town Hornets 18 : 00 SBRC
X-Roads Warriors 18 : 00 Pembroke Hamilton Club

Bosnia and Herzegovina – 1st League

GOŠK Gabela 13 : 30 Goražde
TOŠK Tešanj 13 : 30 Rudar Kakanj

Brazil – Serie A

São Paulo PSTP Botafogo
Bahia PSTP Fortaleza
Ceará 23 : 00 Coritiba
Atlético Mineiro 01 : 00 Sport Recife
Fluminense 19 : 00 Santos
Atlético GO 19 : 00 Palmeiras
Internacional 21 : 15 Flamengo
Athletico Paranaense 21 : 15 Grêmio

Brazil – Serie B

América Mineiro 01 : 00 AD Confiança
Náutico 19 : 00 Cruzeiro
Figueirense 21 : 15 Juventude
Guarani 21 : 15 Avaí

Brazil – Serie C

Remo 23 : 00 Imperatriz
Ypiranga Erechim 18 : 30 Boa
Brusque 19 : 00 EC São José
Londrina 19 : 00 Ituano
Tombense 20 : 00 Volta Redonda
Santa Cruz 21 : 00 Botafogo PB

Brazil – Serie D

Salgueiro 23 : 00 Campinense
Caldense 23 : 30 Bahia de Feira
Bragantino PA 18 : 00 Galvez
Central 18 : 00 Frei Paulistano
Cabofriense 18 : 00 Ferroviária
Caxias 18 : 00 Marcílio Dias
Real Noroeste 18 : 00 Aparecidense
Brasiliense 18 : 00 Tupynambás
Juventude MA 18 : 30 Sinop
Altos 18 : 45 Baré
Vilhenense 19 : 00 Fast Clube
Atlético Cajazeirense 19 : 00 Afogados
União Rondonópolis 19 : 00 Goianésia
Cascavel 19 : 00 Nacional PR
Ji-Paraná 19 : 00 Rio Branco
Jacyobá 19 : 30 Potiguar Mossoró
São Raimundo RR 20 : 00 Moto Club MA
Santos AP 20 : 00 Ríver
São Luiz 20 : 00 Novorizontino
Atlético Acreano 21 : 00 Independente PA
Águia Negra 22 : 00 Vitória ES
Mirassol 22 : 00 Portuguesa RJ

Brazil – State Leagues

Mineiro 2

Serranense 23 : 00 Ipatinga
Mamoré 13 : 00 Democrata SL
Pouso Alegre 18 : 30 Betim

Baiano 2

UNIRB 18 : 00 Barcelona BA
ABPN Canaã 18 : 00 Teixeira de Freitas
Jequié 18 : 00 Colo Colo

Paulista A3

Capivariano 18 : 00 Velo Clube
Comercial 20 : 30 Linense

Brazil – Cearense 2

Iguatu 18 : 30 União CE
Tiradentes CE 18 : 30 Guarani de Juazeiro

Brazil – Goiano 2

Jataiense 18 : 30 Rio Verde GO
Inhumas 19 : 00 Itumbiara

Brazil – Pernambucano 2

Porto 18 : 00 Timbaúba
Centro Limoeirense 18 : 00 Ipojuca
1.º de Maio 18 : 00 Ypiranga PE
Pesqueira 18 : 00 Sete de Setembro PE
Ferroviário do Cabo 18 : 00 Cabense
Íbis 18 : 00 Vera Cruz

Brazil – Paulista Série B

AEA 13 : 00 Andradina
VOCEM 13 : 00 Osvaldo Cruz
Guarulhos 13 : 00 Amparo
Grêmio Prudente 18 : 00 Assisense
Itararé 18 : 00 União Barbarense
Elosport 18 : 00 Rio Branco SP

Brazil – Brasileiro de Aspirantes

Corinthians U23 17 : 00 Santos U23

Brazil – CBF Brasileiro U20

Flamengo U20 18 : 00 Cruzeiro U20
Palmeiras U20 18 : 00 São Paulo U20
Santos U20 18 : 00 Grêmio U20
Vasco da Gama U20 18 : 00 Ceará U20

Brazil – Brasileiro Women

Grêmio 19 : 00 Corinthians

Brazil – Brasileiro Feminino A2

América Mineiro 18 : 00 Foz Cataratas
Real Brasília 18 : 00 Vila Nova
Goiás 18 : 00 Botafogo
Brasil de Farroupilha 18 : 00 Napoli
Chapecoense 18 : 00 Fluminense
São Valério 20 : 00 3B da Amazônia
Atlético Acreano 21 : 00 Real Ariquemes

Brazil – Paulista Women

Palmeiras 14 : 00 RB Bragantino
São Paulo 17 : 00 AERP
Ferroviária 21 : 00 Taboão da Serra

Brunei Darussalam – Super League

Kasuka CANC DPMM
Tabuan Academy CANC Rimba Star
Jerudong CANC Panchor Murai
BSRC CANC Setia Perdana
Kuala Belait CANC MS ABDB

Bulgaria – First League

CSKA 1948 Sofia 10 : 30 Slavia Sofia
Arda 15 : 45 CSKA Sofia
Montana 18 : 15 Ludogorets

Bulgaria – Second League

Sportist Svoge 12 : 30 Yantra 2019
Lokomotiv Sofia 1929 12 : 30 Strumska slava
Minyor Pernik CANC Vitosha Bistritsa
Dobrudzha 1919 12 : 30 Pirin Blagoevgrad
Sozopol 14 : 00 Septemvri Sofia

Bulgaria – Third League

North-East

Ustrem Donchevo 12 : 00 Dunav
Inter Dobrich 12 : 00 Chernomorets Balchik
Spartak Varna CANC Benkovski Byala
Svetkavitsa Tg 12 : 00 Ludogorets III
Chernolomets 1919 12 : 00 Topoli

North-West

Bdin 12 : 30 Parva atomna
OFK Levski 12 : 30 Akademik Svishtov
Tryavna 12 : 30 Levski Lom
Spartak Pleven 12 : 30 Pavlikeni
Sevlievo 12 : 30 Partizan
Etar VT II 12 : 30 Botev Vratsa II
Lokomotiv Dryanovo 12 : 30 Drenovets
Vihar Slavyanovo 12 : 30 Peshtera Galata
Yantra Polski Trambesh 12 : 30 Lokomotiv Mezdra

South-East

Rodopa Smolyan 14 : 00 Yambol 1915
Levski Karlovo 14 : 00 Izvor Gorski izvor

Bulgaria – Elite U19

Sokol Markovo U19 13 : 30 Beroe Stara Zagora U19
Tsarsko selo U19 13 : 30 Hebar 1918 U19

Bulgaria – Women’s League

Pirin Ladies 09 : 00 Lokomotiv Plovdiv
Paldin 12 : 00 Rial Kovachevtsi
Sevlievo 12 : 00 Etar VT

Burkina Faso – 1ère Division

KOZAF 16 : 30 USFA

Burundi – Ligue A

Dynamik 12 : 30 Rukinzo
Flambeau du Centre PSTP Olympic Star
Bumamuru PSTP Inter Star
Kayanza United PSTP Le Messager Ngozi
Muzinga PSTP Dynamik
Le Messager Ngozi 14 : 00 Les Eléphants
Musongati 14 : 00 Bumamuru
Bujumbura City 15 : 00 Aigle Noir

Cambodia – C-League

Svay Rieng 11 : 00 NagaWorld
National Defense 11 : 00 Visakha
Phnom Penh Crown 11 : 00 Boeung Ket

Cayman Islands – CIFA Premier League

Sunset 23 : 30 Future
Elite 23 : 30 Bodden Town
George Town 01 : 30 Latinos
Scholars International 01 : 30 Academy

China PR – China League One

Promotion Round

Chengdu Better City 07 : 00 Taizhou Yuanda

Relegation Round

Shaanxi Chang’an 10 : 00 Jiangxi Liansheng
Beijing BSU 11 : 35 Beijing Renhe

Chinese Taipei – Taiwan Football Premier League

Taipower 08 : 00 Taichung Futuro

Colombia – Primera A

Deportes Tolima 00 : 05 La Equidad
Junior 01 : 10 Millonarios
Envigado 16 : 30 Alianza Petrolera
Patriotas Boyacá 19 : 00 Atlético Nacional
Independiente Santa Fe 21 : 00 Boyacá Chicó

Colombia – Primera B

Bogotá 19 : 00 Tigres
Leones 20 : 00 Real Cartagena
Cortuluá 20 : 30 Orsomarso

Colombia – Liga Femenina

Junior 20 : 00 Deportivo Pasto

Congo DR – Ligue 1

Maniema Union 13 : 30 Lubumbashi Sport
Saint Eloi Lupopo 13 : 30 Vita Club
Dauphins Noirs 13 : 30 RCK
Motema Pembe 14 : 30 TP Mazembe

Costa Rica – Primera División

Santos de Guápiles 00 : 00 Guadalupe
Alajuelense 22 : 00 Pérez Zeledón

Costa Rica – Liga de Ascenso

Cofutpa Carmelita
Santa Ana Municipal San Ramón
Escazuceña Cariari Pococí
Puerto Golfito Turrialba
Aserrí Uruguay
Consultants Moravia Barrio México
Santa Rosa Municipal Garabito
Guanacasteca Municipal Liberia
La U Universitarios Puntarenas

Croatia – 1. HNL

Šibenik 14 : 00 Dinamo Zagreb
HNK Gorica 16 : 05 Rijeka

Croatia – 2. HNL

Bijelo Brdo 12 : 00 Osijek II
Dinamo Zagreb II 13 : 00 Junak
Inter Zaprešić 14 : 00 Croatia Zmijavci

Croatia – 3. HNL

Center

Gaj 10 : 00 Ponikve
Trnje 10 : 00 Mladost Petrinja

East

Kutjevo 13 : 00 Vukovar

South

Kamen Ivanbegovina 14 : 00 Neretvanac Opuzen

Croatia – 1. HNL Juniori

Lokomotiva Zagreb U19 16 : 30 Rudeš U19

Croatia – First League Women

Donat Marjan
Viktorija Dinamo Maksimir
Osijek Split
Agram Neretva

Curaçao – Curaçao Sekshon Pagá

Inter Willemstad 00 : 30 Scherpenheuvel

Cyprus – 1. Division

Anorthosis 14 : 00 APOEL
Omonia Nicosia 16 : 00 Enosis
Ethnikos Achna 17 : 00 Olympiakos Nicosia

Cyprus – 2. Division

Alki Oroklini 12 : 30 Digenis Ypsonas

Cyprus – 3. Division

Oroklini / Troulloi 12 : 30 Elia Lythrodonta
O Kormakitis 12 : 30 Elpida Astromeritis
Omonia 29is Maiou 12 : 30 Ormideia

Czech Republic – Czech Liga

Zbrojovka Brno PSTP Příbram
Opava PSTP Slavia Praha
Slovan Liberec PSTP Jablonec
Sparta Praha PSTP České Budějovice

Czech Republic – FNL

Viktoria Žižkov PSTP Líšeň
Táborsko PSTP Varnsdorf
Vlašim PSTP Dukla Praha

Czech Republic – 3. liga

ČFL A

Slavia Praha II PSTP Sokol Hostouň
Admira Praha PSTP Příbram II
Viktoria Plzeň II PSTP Sparta Praha II
Rakovník PSTP Motorlet Praha

ČFL B

Dukla Praha II PSTP Jablonec II
Pardubice II PSTP Slovan Velvary
Hradec Králové II PSTP Chlumec nad Cidlinou
Sokol Živanice PSTP Bohemians 1905 II
Sokol Zápy PSTP Slovan Liberec II

MSFL

Uničov PSTP Vrchovina
Sigma Olomouc II PSTP Hanácká
Baník Ostrava II PSTP Slovácko II
Znojmo PSTP Velké Meziříčí

Czech Republic – 4. liga

Division A

Slavoj Mýto PSTP Hvězda Cheb
Otava Katovice PSTP Tatran Sedlčany
Český lev – Union Beroun PSTP Spartak Soběslav
České Budějovice II PSTP Sokol Lom

Division B

Arsenal Česká Lípa PSTP Meteor Praha
Baník Souš PSTP Tatran Rakovník
Chomutov PSTP Olympie Březová
Neratovice-Byškovice PSTP Štětí
Brandýs nad Labem PSTP Louny
Aritma Praha PSTP Slaný
Dobříš PSTP Ostrov

Division C

Kolín PSTP Trutnov
Dvůr Králové PSTP Kosmonosy
Čáslav PSTP Polaban Nymburk
Sokol Libiš PSTP Poříčany
Hlinsko PSTP Vysoké Mýto

Division D

Velká Bíteš PSTP Zbrojovka Brno II
Ždírec nad Doubravou PSTP Hodonín
Sokol Lanžhot PSTP Stará Říše
Slavoj Polná PSTP Sokol Tasovice

Division E

Slavičín PSTP Kozlovice
Tatran Všechovice PSTP Valašské Meziříčí
Šumperk PSTP Strání

Division F

Karviná II PSTP Vítkovice
Opava II PSTP Havířov
Slavoj Olympia Bruntál PSTP Nový Jičín
Beskyd Frenštát PSTP Bospor Bohumín

Czech Republic – 2. Liga Women

ABC Bránik PSTP Baník Ostrava
Sigma Olomouc PSTP Hradec Králové
Sparta Praha II PSTP FC Praha
Líšeň PSTP Teplice

Denmark – Superliga

Horsens 13 : 00 Nordsjælland
Randers 15 : 00 SønderjyskE
AGF 17 : 00 Copenhagen

Denmark – 1st Division

Fremad Amager 12 : 00 Silkeborg
Hvidovre 13 : 00 Viborg

Denmark – 2nd Division

Avarta 12 : 00 Slagelse B&I
AB 12 : 00 FA 2000
Næstved 12 : 00 AB Tårnby

Denmark – 1st Division Women

FB 11 : 30 Solrød
Fredensborg 14 : 15 Damsø

Dominican Republic – Liga Mayor

Atlántico 20 : 00 Cibao
Delfines Del Este 20 : 00 Universidad O&M

Ecuador – Liga Pro

Técnico Universitario 00 : 00 Delfin
LDU Quito 01 : 30 El Nacional
Olmedo 20 : 30 Independiente Valle

El Salvador – Primera Division

Santa Tecla 01 : 00 Chalatenango
Jocoro 20 : 30 Municipal Limeño
Once Deportivo 21 : 00 FAS
Firpo 21 : 00 Águila
Alianza 21 : 15 Atlético Marte

England – Non League Div One

FC Romania 15 : 00 Bracknell Town

England – Northumberland Senior Cup

Heaton Stannington 23 : 55 Bedlington Terriers

England – Premier League 2 Division Two

Leeds United U23 12 : 00 Norwich City U23

England – Women’s National League – Premier Division

North

Burnley 14 : 00 Stoke City
Fylde 14 : 00 Loughborough Foxes
Middlesbrough 14 : 00 Derby County
Nottingham Forest 14 : 00 Hull City
Sheffield 14 : 00 Huddersfield Town
West Bromwich Albion 14 : 00 Sunderland

South

Cardiff City PSTP Watford
Keynsham Town PSTP Crawley Wasps
Milton Keynes Dons PSTP Chichester & Selsey
Plymouth Argyle PSTP Oxford United
Portsmouth 14 : 00 Gillingham

England – Women’s National League – Division One

Midlands

Boldmere SM 14 : 00 Burton Albion
Leafield Athletic 14 : 00 Doncaster Belles
Lincoln City 14 : 00 Wolverhampton
Long Eaton United 14 : 00 Sporting Khalsa
Solihull Moors 14 : 00 Bedworth United
Wem Town 14 : 00 Holwell Sports

North

Barnsley 14 : 00 Chester-le-Street Town
Brighouse Town PSTP Leeds
Durham Cestria 14 : 00 Chorley
Liverpool Feds PSTP Bradford City
Newcastle United PSTP Stockport County
Norton & Stockton 14 : 00 Bolton Wanderers
Brighouse Town 14 : 00 Newcastle United

South-East

Cambridge City 14 : 00 Stevenage
Cambridge United PSTP Enfield Town
Hashtag United PSTP Actonians
Kent PSTP Ipswich Town
Leyton Orient PSTP Billericay Town
Norwich City 14 : 00 AFC Wimbledon
Cambridge United 14 : 00 Kent

South-West

Exeter City 13 : 00 Chesham United
Buckland Athletic 14 : 00 Brislington
Maidenhead United 14 : 00 Southampton
Poole Town 14 : 00 Cheltenham Town
Swindon Town 14 : 00 Southampton WFC

Estonia – Meistriliiga

Trans 11 : 00 FCI Levadia
Kuressaare 11 : 00 Flora
Nõmme Kalju 13 : 00 Paide

Estonia – Esiliiga A

Elva 11 : 00 Tammeka II
FCI Levadia II 11 : 00 Vändra
Maardu 11 : 00 K-Järve JK Järve

Estonia – Esiliiga B

Tallinna Kalev II 11 : 00 Läänemaa Haapsalu

Estonia – II Liiga

East / North

Noorus-96 10 : 00 Sillamäe Kalev
Helios 15 : 00 Jõgeva Wolves

West / South

Piraaja 11 : 00 Tulevik II
Flora III 15 : 00 Viimsi II

Estonia – Women’s Cup

Tulevik ja Suure-Jaani 11 : 00 Legion
Kuressaare 15 : 00 Nõmme Kalju

Europe – UEFA U17 Championship

Italy U17 PSTP Romania U17
Slovenia U17 PSTP Albania U17

Faroe Islands – Meistaradeildin

Skála 15 : 00 B36
15 : 00 ÍF
EB / Streymur 15 : 00 TB

Fiji – National Football League

Suva 03 : 00 Nasinu
Navua 03 : 00 Rewa

Finland – Veikkausliiga

TPS 14 : 00 SJK

Finland – Ykkönen

VPS 14 : 00 Gnistan

Finland – Kakkonen

Group A

Honka Akatemia 12 : 00 EPS
MiPK 12 : 00 Kultsu

Group C

OLS 12 : 00 JS Hercules
KuFu-98 12 : 00 Vaajakoski

France – National 3

Auvergne-Rhône-Alpes

Velay 14 : 00 Montluçon
Chambéry 14 : 00 Lyon Duchère II

Bourgogne-Franche-Comté

Sochaux II 14 : 00 Valdahon Vercel

Centre-Val de Loire

Saint-Jean-le-Blanc 14 : 00 Châteauneuf-sur-Loire
C’ Chartres II 14 : 00 Avoine OCC

Corse-Méditerranée

Mandelieu LN 14 : 00 Athlético Marseille

Grand-Est

Nancy II 13 : 30 Strasbourg II
Prix-lès-Mézières 13 : 30 Mulhouse

Hauts-de-France

Vimy 14 : 00 Lille II
Amiens SC II 14 : 00 Chantilly

Nouvelle-Aquitaine

Niort II 14 : 00 Châtellerault

Occitanie

Fabrègues 14 : 00 Olympique d’Alès

France – Championnat National U19

Group A

Chambly U19 13 : 00 Drancy JA U19
Feignies-Aulnoye U19 14 : 00 Valenciennes U19
Le Havre U19 14 : 00 Evreux U19
Montfermeil U19 14 : 00 Orléans U19
Lens U19 14 : 00 Lille U19
Caen U19 14 : 00 PSG U19
St-Pryvé St-Hilaire U19 14 : 00 Amiens U19

Group B

Auxerre AJ U19 14 : 00 Clermont U19
ASPTT Dijon U19 14 : 00 Paris FC U19
Troyes U19 14 : 00 Torcy U19
Bourg-en-Bresse U19 14 : 00 Nancy U19
Metz U19 14 : 00 Dijon U19
Olympique Lyonnais U19 14 : 00 Pontarlier U19
Strasbourg U19 14 : 00 Sochaux U19

Group C

Guingamp U19 10 : 00 Châteauroux U19
Bordeaux U19 10 : 00 Angers U19
SA Mérignac U19 10 : 00 Avranches U19
Le Mans U19 14 : 00 Nantes U19
Brest U19 14 : 00 Laval U19
Concarneau U19 14 : 00 Tours U19

Group D

Saint-Etienne U19 10 : 00 Toulouse U19
Béziers U19 11 : 30 Monaco U19
Istres U19 14 : 00 Montpellier U19
Olympique Marseille U19 14 : 00 Colomiers U19
Nîmes U19 14 : 00 Pieve di Lota U19
Cannes U19 14 : 00 Toulon U19
Nice U19 15 : 00 Ajaccio U19

France – Feminine Division 2

Group A

Strasbourg 13 : 00 VGA Saint-Maur
Nancy PSTP Metz

Group B

Olympique Marseille PSTP Mérignac

Georgia – Erovnuli Liga

Chikhura 10 : 00 Samtredia

Georgia – Liga 3

Tbilisi City 11 : 00 Spaeri

Germany – 2. Bundesliga

Heidenheim 12 : 30 Osnabrück
Bochum 12 : 30 Erzgebirge Aue
Sandhausen 12 : 30 Paderborn

Germany – 3. Liga

Saarbrücken 12 : 00 Verl
Bayern München II 13 : 00 Waldhof Mannheim

Germany – Regionalliga

Nord

St. Pauli II 13 : 00 Eintracht Norderstedt
Havelse 13 : 00 HSC Hannover
VfB Oldenburg 13 : 00 Schwarz-Weiß Rehden
Oberneuland 14 : 00 Borussia Hildesheim

Nordost

Optik Rathenow 12 : 30 Carl Zeiss Jena
Chemnitzer FC 12 : 30 Luckenwalde
ZFC Meuselwitz 12 : 30 Union Fürstenwalde
Lichtenberg 12 : 30 Lokomotive Leipzig

Südwest

Pirmasens 13 : 00 Freiburg II
Rot-Weiß Koblenz 13 : 00 FSV Frankfurt

West

Wegberg-Beeck 13 : 00 Homberg
Borussia Dortmund II 13 : 00 Fortuna Düsseldorf II

Germany – Oberliga

Bayern Nord

Würzburger FV 13 : 30 Sand

Bremen

Vatan Sport 13 : 30 Bremer SV
Union Bremen 14 : 00 Borgfeld
SFL Bremerhaven 14 : 30 OSC Bremerhaven

Hamburg

HEBC 09 : 45 Hamm United
Niendorfer TSV 13 : 00 Paloma
Rugenbergen 13 : 00 Bramfelder SV
Buchholz 13 : 00 Süderelbe
Union Tornesch 14 : 00 Victoria Hamburg

Hessen

SV Zeilsheim 14 : 00 Rot-Weiß Walldorf
Fernwald 14 : 00 Baunatal
Eddersheim 14 : 00 Ginsheim
SV Steinbach 14 : 00 Hanau 93

Mittelrhein

SV Breinig 14 : 00 Düren Merzenich
Viktoria Arnoldsweiler 14 : 00 Hennef 05
Borussia Freialdenhoven 14 : 00 VfL Vichttal
Siegburger SV 14 : 15 BCV Glesch / Paffendorf
Wesseling-Urfeld 14 : 15 Deutz
Blau-Weiß Friesdorf 14 : 30 Fortuna Köln II
Pesch 14 : 30 Hürth
Frechen 14 : 30 Alfter

Niederrhein

Monheim 14 : 00 Germania Ratingen
1. FC M’gladbach 14 : 00 Meerbusch
Schwarz-Weiß Essen 14 : 00 Kray
Schonnebeck 14 : 00 SF Niederwenigern
Cronenberger SC 14 : 00 FSV Duisburg
Jahn Dinslaken-Hiesfeld 14 : 00 SF Baumberg
TVD Velbert 14 : 00 Teutonia St.Tönis
Sterkrade-Nord 14 : 15 Kleve
Hilden 14 : 30 Union Nettetal
Düsseldorf West 14 : 30 SC Velbert

Niedersachsen

Eintracht Northeim 13 : 00 Germania Egestorf
Heeslinger SC 14 : 00 VfL Oldenburg
BW Lohne 14 : 00 Kickers Emden
Spelle-Venhaus 14 : 00 Rotenburger SV
Eintracht Celle 14 : 00 Bersenbrück
Gifhorn 14 : 00 Lupo-Martini
Arminia Hannover 14 : 00 FT Braunschweig

Nordost-Nord

Neustrelitz 13 : 00 Hertha Zehlendorf
Tasmania Berlin 13 : 00 Rostocker FC
CFC Hertha 13 : 00 Staaken
Hansa Rostock II 13 : 00 BSC Süd 05
Lok Stendal 13 : 00 Blau-Weiß 90 Berlin
Torgelower SV Greif 13 : 00 Stern

Nordost-Süd

Ludwigsfelde 12 : 30 Carl Zeiss Jena II

Rheinland-Pfalz / Saar

Gonsenheim 14 : 00 Alemannia Waldalgesheim
Wormatia Worms 14 : 00 Dudenhofen
Elversberg II 14 : 30 Hertha Wiesbach

Schleswig-Holstein

Eckernförder SV 13 : 00 Altenholz
Todesfelde 13 : 00 Oldenburger SV
Eichede 13 : 00 Eutiner SV

Westfalen

TuS Haltern 14 : 00 Gütersloh
Sportfreunde Siegen 14 : 00 Finnentrop / Bamenohl
Hammer SpVg 14 : 00 Preußen Münster II
Schermbeck 14 : 00 Wattenscheid 09
Paderborn II 14 : 00 Eintracht Rheine
ASC Dortmund 14 : 00 Westfalia Herne
Holzwickeder SC PSTP Sprockhövel
Erndtebrück 14 : 00 Vreden
Victoria Clarholz 14 : 00 Kaan-Marienborn

Germany – U19 Bundesliga

Nord / Nordost

Eimsbütteler TV U19 10 : 00 Hallescher FC U19
Union Berlin U19 10 : 00 Osnabrück U19

West

Fortuna Köln U19 12 : 00 Preußen Münster U19
Paderborn U19 14 : 00 Alemannia Aachen U19

Germany – U17 Bundesliga

Süd / Südwest

Stuttgart U17 09 : 30 Stuttgarter K’rs U17
Eintracht Frankf U17 10 : 00 Heidenheim U17
FSV Frankfurt U17 13 : 00 Nürnberg U17

West

Borussia Dortmund U17 10 : 00 Lippstadt 08 U17
Borussia M’bach U17 10 : 00 Bayer Leverkusen U17
Hennef 05 U17 12 : 00 Preußen Münster U17

Germany – Regionalliga Women

Nord

Büppel 12 : 00 Walddörfer SV
St. Pauli 12 : 00 Wellingsbüttel
Meppen II 12 : 00 Hannover 96
Buntentor 12 : 00 Burg Gretesch
Jahn Delmenhorst 12 : 00 Osnabrücker SC
Hamburger SV 13 : 00 Jesteburg
Werder Bremen II 13 : 00 Henstedt-Ulzburg

Nordost

Türkiyemspor 13 : 00 Rostocker FC
Hohen Neuendorf 13 : 00 Stern
Union Berlin 13 : 00 Viktoria Berlin
Bischofswerdaer FV 13 : 00 Magdeburger FFC
RB Leipzig II 13 : 00 Carl Zeiss Jena II
Phoenix Leipzig 13 : 00 FFV Erfurt

Süd

Freiburg II 10 : 00 Hessen Wetzlar
Crailsheim 11 : 30 Wacker München
Sand II 13 : 00 Karlsruher SC
Jahn Calden 13 : 00 Kickers Offenbach
Neu-Isenburg 13 : 00 Eintracht Frankfurt III
Forstern 13 : 00 Alberweiler
Nürnberg 14 : 00 Obertürkheim

Südwest

Schott Mainz 13 : 00 Issel
Saarbrücken II 13 : 00 Holzbach
Dirmingen 13 : 00 Montabaur
Bitburg 13 : 00 Göttelborn
Siegelbach 13 : 00 Bad Neuenahr
Fidei 13 : 00 Fortuna Göcklingen

West

Borussia M’gladbach II 10 : 00 Warbeyen
Bökendorf 12 : 00 Bochum
SGS Essen II 12 : 00 Budberg
Menden 14 : 00 Alemannia Aachen
Recklinghausen 14 : 00 Köln II
Leverkusen II 14 : 00 Sportfreunde Siegen
Moers 15 : 00 Vorwärts Köln

Gibraltar – Premier Division

Europa Point 15 : 00 Europa
Boca Juniors 17 : 30 College 1975

Greece – Super League 1

Asteras Tripolis 14 : 00 OFI
Apollon Smirnis 16 : 15 Lamia
PAS Giannina 18 : 30 AEK Athens

Greece – Super League 2

Karaiskakis PSTP Levadiakos
OF Ierapetra PSTP Diagoras
Chania PSTP Doxa Dramas
Panachaiki PSTP Trikala
Ergotelis PSTP Ionikos
Apollon Larissa PSTP Xanthi

Greece – Gamma Ethniki

Group 1

Nestos Chrisoupolis Apollon Paralimniou
Doxa Neo Sidirochori Aetos Orfani
Antheias-Aristinou Anagennisi Thalassias
Aris Avato Ampelokipon Drama
Pandramaikos Iraklis Ampelokipon
Didymoteicho Orfeas Xanthi
M. Alexandros Orfaniou Ethnikos Sochos
Evosmou Elpida Sapes

Group 10

Almyros Gaziou Giouchtas
Agios Nikolaos AEEK SYN.KA
Palaiochora AE Neapolis
Asteras Rethymnou Poros
Aris Soudas Rethymniakos
Anagennisi Ierapetra Irodotos
Aris Rethymnou Atsalenios

Group 2

Niki Agkathia PAO Koufalion
Edessaikos Anagennisi Plagia
PAOK Alexandreia Agrotikos Asteras EM
AS Giannitsa Makedonikos Neapolis
Thermaikos Thermis Ethnikos Giannitsa
Nea Kallikrateia Thyella Sarakinoi
Poseidon Nea Michaniona Aetos Varvaras

Group 3

Kozani 13 : 00 Atromitos Palamas
Anagennisi Karditsas 13 : 00 Aetos Makrychoriou
Dias Diou 13 : 00 Meteora
Elassona 13 : 00 Makedonikos Foufas
Fikis 13 : 00 Oikonomos
Ethnikos Neou Keramidiou 13 : 00 Karitsa
Iraklis Larissa 13 : 00 Sellana

Group 4

Fokikos Ypatou
Iraklis Psachna Atalanti
Thiseas Agria Dimitra Efxeinoupolis
Amvrysseas Nea Artaki
Opountios Diagoras Stefanovikeiou

Group 5

Thyella Katsikas Agios Matthaios
Asteras Kalirachis Panagriniakos
Preveza Anagennisi Artas
Missolonghi M. Alexandros Kastorias
Amvrakikos Loutrou Tilikratis
Lefkimmi Thyella Monastirakiou

Group 6

Santorini 2020 Charavgiakos
Aittitos Spata Proodeftiki
Marko Pannaxiakos
Ilioupoli Ano Meras
Moschato Fostiras

Group 7

Nafplio 2017 Aris Skalas
Agios Ierotheos Molaikos
Ermionida Foinikas N. Epidavrou
PAO Rouf Kifisia
Panarkadikos Koronida Koiladas
Pangytheatikos Ermis Meligous

Group 8

Aias Salamina Panelefsiniakos
Aetos Loutron Pyliou
Thyella Diastavroseos Akratitos
Pythagoras Karlovasi Mikrasiatiki
Asteras Varis Aiolikos
Karavas Keratsini

Group 9

Panegialios Zakynthos
Thyella Patras Nafpaktiakos
Aias Gastounis Diavolitsi
Ethnikos Skoulikadou Diagoras Vrachneikon
Pamisos Messini PAO Vardas
Tsilivi Achaiki

Guatemala – Liga Nacional

Santa Lucía 17 : 00 Comunicaciones
Antigua GFC 19 : 05 Iztapa
Guastatoya 21 : 10 Sacachispas

Guatemala – Primera Division

Chimaltenango 15 : 00 Comunicaciones II
Xinabajul 17 : 00 Quiché
Puerto San José 17 : 00 Nueva Concepción
Suchitepéquez 17 : 00 Coatepecano IB /DR
Zacapa Tellioz 17 : 00 Mixco
Carchá 18 : 00 Mictlán
Marquense 21 : 00 Plataneros

Guinea – Ligue 1

Ashanti GB Santoba
SOAR Coyah Wakirya

Haiti – Ligue Haïtienne

Racing des Gônaïves América des Cayes
FICA Capoise
Tempête Don Bosco
Triomphe Liancourt Violette AC
Juventus Baltimore
Cosmopolites Mirebalais
Arcahaie Ouanaminthe
Rivartibonitienne Real du Cap

Honduras – Liga Nacional

Vida 00 : 00 Honduras Progreso
Real de Minas 01 : 00 Olimpia
Motagua 22 : 00 Marathón

Hong Kong – Sapling Cup

Pegasus 07 : 00 Warriors
Kitchee 09 : 30 BC Rangers

Hungary – NB I

Zalaegerszegi TE 13 : 30 Budafoki MTE
Mezőkövesd-Zsóry 16 : 00 Fehérvár
Diósgyőr 18 : 30 Puskás

Hungary – NB II

Soroksár SC 12 : 30 Szolnoki MÁV
Dorogi 12 : 30 Siófok
DEAC 12 : 30 Csákvári TK
Pécsi MFC 16 : 00 Gyirmót
Kaposvári Rákóczi 16 : 00 Szeged 2011
Ajka 16 : 00 Vasas
Békéscsaba 16 : 00 Szentlőrinc SE
Kazincbarcika 16 : 00 Szombathelyi Haladás
Győri ETO 16 : 00 Budaörs
Nyíregyháza Spartacus 18 : 30 Debrecen

Hungary – NB III

Keleti

Ceglédi 12 : 00 Mezőkövesd II
Salgótarjáni BTC 12 : 30 Tiszakécske
Tiszafuredi VSE 12 : 30 BSE
Füzesgyarmati 12 : 30 Jászberényi
FC Hatvan 12 : 30 Diósgyőr II
Tállya 12 : 30 Debrecen II
Putnok VSE 12 : 30 Tiszaújváros
Sényő Carnifex 12 : 30 Sajóbábony Vegyész
BVSC 12 : 30 Kisvárda II
Egri 12 : 30 Gyöngyös

Közép

Ferencváros II 10 : 00 ESMTK
Újpest II 10 : 00 Hódmezővásárhely
Paksi SE II 10 : 00 Szekszárd
Kozármisleny 12 : 30 Dabas-Gyón
Taksony 12 : 30 Körösladány
Dunaújváros-Pálhalma 12 : 30 Rákosmenti KSK
Dabas 12 : 30 Iváncsa
Monor 12 : 30 Honvéd II
Majosi 12 : 30 Vác
Kecskeméti TE 16 : 00 Szegedi VSE

Nyugati

Fehérvár II 10 : 00 Lipót Pékség
Érdi VSE 12 : 30 Nagyatádi
BKV Előre 12 : 30 Veszprém
Balatonfüredi 12 : 30 Puskás II
Bicskei 12 : 30 Pápai Perutz
Nagykanizsa 12 : 30 Szabadkikötő
MTE 1904 12 : 30 SC Sopron
Zalaegerszegi TE II 12 : 30 III. Kerületi TUE
Komárom 12 : 30 Tatabánya
Gárdony 12 : 30 Ménfőcsanak

Hungary – Nöi NB II

Keleti

Szolnoki MAV CANC Hajdúszoboszló
BVSC 15 : 30 Nyiregyháza Spartacus
Újpest 16 : 00 Soroksár

Nyugati

Champion 14 : 00 Ajka

Iceland – Úrvalsdeild

FH PSTP KR
Grótta PSTP Stjarnan

Iraq – Iraqi League

Al Talaba Naft Al-Janoob
Al Shorta Al Zawra’a
Naft Alsinaat Al Kahrabaiya
Zakho Al Karkh
Al Minaa Basra Al Hudod
Al Quwa Al Jawiya Al Kahrabaa
Al Diwaniya Al Najaf
Baghdad Erbil
Al-Qasim Naft Maysan
Naft Al-Wasat Al Simawa

Israel – Ligat ha’Al

Maccabi Tel Aviv 19 : 00 Hapoel Be’er Sheva

Italy – Serie B

Cosenza 14 : 00 Lecce
Cremonese 20 : 00 Brescia

Italy – Serie C

Girone A

Olbia 11 : 30 Pro Vercelli
Alessandria 14 : 00 Pontedera
Grosseto 14 : 00 AlbinoLeffe
Lucchese 14 : 00 Juventus II
Pistoiese 14 : 00 Pro Sesto
Renate 14 : 00 Livorno
Lecco 16 : 30 Piacenza
Novara 16 : 30 Carrarese
Pergolettese 16 : 30 Pro Patria

Girone B

Fano 14 : 00 Mantova
FeralpiSalò 14 : 00 Ravenna
Gubbio 14 : 00 Legnago Salus
Sambenedettese 14 : 00 Modena
Triestina 14 : 00 Virtus Verona
Imolese 16 : 30 Fermana
Matelica Calcio 16 : 30 Arezzo
Calcio Padova 16 : 30 Südtirol
Perugia 16 : 30 Vis Pesaro

Girone C

Cavese 14 : 00 Monopoli
Teramo 14 : 00 Juve Stabia
Vibonese 14 : 00 Viterbese Castrense
Avellino 16 : 30 Casertana
Catanzaro 16 : 30 Palermo
Turris 16 : 30 Paganese
Bisceglie CANC Trapani
Ternana 16 : 30 Foggia

Italy – Serie D

Group A

Bra 13 : 30 Vado
Borgosesia 13 : 30 Casale
Chieri 13 : 30 Lavagnese
Castellanzese 13 : 30 Legnano
Città di Varese 13 : 30 Folgore Caratese
Gozzano 13 : 30 Arconatese
Derthona 13 : 30 Fossano
PDHAE 13 : 30 Imperia
Saluzzo 13 : 30 Sanremese
Sestri Levante 13 : 30 Caronnese

Group B

Breno 13 : 30 Tritium
Brusaporto 13 : 30 Fanfulla
Desenzano Calvina 13 : 30 Sona
Caravaggio 13 : 30 Nibionnoggiono
Casatese 13 : 30 Virtus Ciserano Bergamo
Real Calepina 13 : 30 Crema
Franciacorta 13 : 30 Scanzorosciate
Villa Valle 13 : 30 Ponte San Pietro
Seregno 13 : 30 Vis Nova Giussano

Group C

Adriese 13 : 30 Campodarsego
Caldiero Terme 13 : 30 Chions
Montebelluna 13 : 30 Ambrosiana
Luparense 13 : 30 Delta Porto Tolle
Manzanese 13 : 30 Cjarlins Muzane
Mestre 13 : 30 Este
Union Clodiense 13 : 30 Trento
Union Feltre 13 : 30 Arzignano Valchiampo
Union S. Giorgio-Sedico 13 : 30 Belluno
Virtus Bolzano 13 : 30 Cartigliano

Group D

Aglianese 13 : 30 Corticella
Bagnolese 13 : 30 Correggese
Forlì 13 : 30 Sammaurese
Marignanese 13 : 30 Progresso
Mezzolara 13 : 30 Lentigione
Prato 13 : 30 Ghivizzano Borgo Mozzano
Pro Livorno 13 : 30 Real Forte Querceta
Sasso Marconi Zola 13 : 30 Rimini
Seravezza 13 : 30 Fiorenzuola

Group E

Montevarchi Calcio 13 : 30 San Donato Tavarnelle
Flaminia 13 : 30 Tiferno Lerchi
Città di Foligno 13 : 30 Lornano Badesse
Ostia Mare 13 : 30 Sangiovannese
Pianese 13 : 30 Montespaccato
Siena 13 : 30 Grassina
Sinalunghese 13 : 30 Cannara
Sporting Trestina 13 : 30 Scandicci
Trastevere 13 : 30 Follonica Gavorrano

Group F

Aprilia 13 : 30 Vastese
Atletico Terme Fiuggi 13 : 30 Tolentino
Castelfidardo Calcio 13 : 30 Castelnuovo Vomano
Città di Campobasso 13 : 30 Matese
Montegiorgio 13 : 30 San Nicolò
Olympia Agnonese 13 : 30 Vastogirardi
Pineto 13 : 30 Recanatese
Real Giulianova 13 : 30 CynthiAlbalonga
FC Rieti 13 : 30 Porto Sant’Elpidio

Group G

Afragolese 13 : 30 Lanusei
Arzachena 13 : 30 Cassino
Carbonia 13 : 30 Savoia
Latina 13 : 30 Torres
Nuova Monterosi 13 : 30 Team Nuova Florida
Muravera 13 : 30 Giugliano
Nocerina 13 : 30 Nola 1925
Insieme Formia 13 : 30 Gladiator
Vis Artena 13 : 30 Latte Dolce

Group H

Audace Cerignola 13 : 30 Portici
Picerno 13 : 30 Francavilla
Bitonto 13 : 30 Lavello
Brindisi 13 : 30 Fidelis Andria
Casarano 13 : 30 Taranto
Gravina 13 : 30 Città di Fasano
Puteolana 13 : 30 Team Altamura
Real Agro Aversa 13 : 30 Nardò
Sorrento 13 : 30 Molfetta Calcio

Group I

Cittanovese 13 : 30 Licata
Castrovillari 13 : 30 Rende
Acireale 13 : 30 Biancavilla
Dattilo 13 : 30 San Luca
FC Messina 13 : 30 Messina
Gelbison 13 : 30 Città Di Sant’Agata
Paternò 13 : 30 Santa Maria Cilento
Roccella 13 : 30 Troina
Rotonda 13 : 30 Marina di Ragusa

Italy – Campionato Primavera 1

Cagliari U19 09 : 00 Internazionale U19
Atalanta U19 12 : 00 Torino U19

Italy – Serie B Women

Cesena 14 : 00 Lazio
Cittadella 14 : 00 Riozzese
Orobica 14 : 00 Chievo Verona
Pomigliano 14 : 00 Perugia
Ravenna 14 : 00 Brescia
Roma CF 14 : 00 Città di Pontedera
Vicenza 14 : 00 Tavagnacco

Japan – J1 League

Sagan Tosu 05 : 00 Shonan Bellmare

Japan – J2 League

Omiya Ardija 05 : 00 V-Varen Nagasaki
Ventforet Kofu 05 : 00 Machida Zelvia
Tokushima Vortis 05 : 00 Albirex Niigata
Avispa Fukuoka 05 : 00 JEF United
Júbilo Iwata 06 : 00 ThespaKusatsu Gunma
Renofa Yamaguchi 06 : 00 Mito Hollyhock
Giravanz Kitakyushu 06 : 00 Matsumoto Yamaga
Ehime 07 : 00 Tochigi
Ryūkyū 09 : 30 Kyoto Sanga

Japan – J3 League

Vanraure Hachinohe 04 : 00 Kagoshima United
Grulla Morioka 04 : 00 Gifu
Fukushima United 04 : 00 Parceiro Nagano
Fujieda MYFC 04 : 00 Gainare Tottori
Azul Claro Numazu 04 : 00 Blaublitz Akita
Imabari 04 : 00 Kamatamare Sanuki
Cerezo Osaka II 05 : 00 Gamba Osaka II
Sagamihara 06 : 00 Roasso Kumamoto

Japan – Japan Football League

Tokyo Musashino City 04 : 00 Iwaki
Verspah Oita 04 : 00 Matsue City
Veertien Mie 04 : 00 Honda Lock
Tegevajaro Miyazaki 04 : 00 Reinmeer Aomori

Japan – Nadeshiko League 2

Yamato Sylphid 04 : 00 Parceiro Nagano
Bunny’s Kyoto 04 : 00 Elfen Saitama
Jumonji Ventus 05 : 00 Kamogawa

Kazakhstan – Premier League

Astana PSTP Kaisar
Kyzyl-Zhar PSTP Ordabasy
Kairat PSTP Kaspiy
Ordabasy PSTP Astana
Tobol PSTP Kyzyl-Zhar
Zhetysu PSTP Taraz
Kaisar PSTP Shakhter Karagandy
Okzhetpes CANC Irtysh

Kazakhstan – 1. Division

Baykonur 06 : 00 Maqtaaral
Sport Academy Kairat 06 : 00 Zhetysu II
Ekibastuz 09 : 00 Aktobe
Akademiya Ontustik 10 : 00 Akzhayik
Bulat 10 : 00 Atyrau
Kyran 12 : 00 Altay

Korea Republic – K League 1

Daegu 05 : 00 Pohang Steelers
Gwangju 05 : 00 Sangju Sangmu
Ulsan 07 : 30 Jeonbuk Motors

Korea Republic – K League 2

Bucheon 1995 04 : 30 Gyeongnam
Ansan Greeners 07 : 00 Seoul E-Land

Korea Republic – K3 League

Cheonan City 05 : 00 Changwon City

Kuwait – Premier League

Al Sahel 14 : 35 Al Qadsia
Kazma 16 : 50 Al Kuwait
Khaitan 16 : 50 Al Nasar

Latvia – Virsliga

Tukums 11 : 00 Metta / LU
Ventspils 12 : 00 Liepāja
Valmiera / BSS 14 : 00 Spartaks Jūrmala
Riga 14 : 00 BFC Daugavpils
Rīgas FS 16 : 00 Jelgava

Latvia – 1. Liga

Super Nova PSTP JDFS Alberts
Dinamo Rīga PSTP Grobiņa
Rēzekne FA PSTP Saldus SS / Leevon

Lebanon – Premier League

Tripoli SC 12 : 30 Al Nejmeh
Al Ansar 12 : 30 Al Ahed
Salam Zgharta 12 : 30 Bourj

Lithuania – 1 Lyga

Promotion Round

Jonava 11 : 00 Džiugas Telšiai
Hegelmann Litauen 11 : 00 Dainava
Panevėžys II 12 : 00 Nevėžis

Relegation Round

Kauno Žalgiris II 12 : 00 Riteriai II
Atmosfera 12 : 00 BFA
Minija 12 : 00 Žalgiris II

Luxembourg – National Division

Jeunesse d’Esch 15 : 00 Wiltz
Differdange 03 15 : 00 Racing
Rodange 15 : 00 UNA Strassen
Hostert 15 : 00 F91 Dudelange
Etzella Ettelbrück 15 : 00 RM Hamm Benfica
Mondorf-les-Bains 15 : 00 UT Pétange
Swift Hesperange 15 : 00 Fola Esch
Progrès Niederkorn PSTP Swift Hesperange

Luxembourg – Promotion d’Honneur

Marisca Mersch 15 : 00 Berdenia Berbourg
UN Käerjéng 15 : 00 Atert Bissen
Jeunesse Junglinster 15 : 00 Schifflange
Esch 15 : 00 Bettembourg
Yellow Boys Weiler 15 : 00 Mamer
Rumelange 15 : 00 Alisontia Steinsel
Jeunesse Canach 15 : 00 Blô-Weiss Medernach
Union Mertert 15 : 00 Mondercange

Luxembourg – 1. Division

Serie 1

Berdorf Consdorf 15 : 00 Hosingen
Alliance Aischdall 15 : 00 Young Boys
Lorentzweiler 15 : 00 Jeunesse Useldange
Feulen 15 : 00 Jeunesse Schieren
Norden 15 : 00 Sporting Mertzig
Erpeldange 15 : 00 Minerva Lintgen
Boevange / Attert 15 : 00 Kehlen
Bastendorf 15 : 00 Daring Echternach

Serie 2

Red Black Egalité 15 : 00 Blo-Wäiss Izeg
URB 15 : 00 Union Kayl-Tétange
Stengefort 15 : 00 Luna Obercorn
Avenir Beggen 15 : 00 Sanem
Sandweiler 15 : 00 Résidence Walferdange
Obercorn 15 : 00 Grevenmacher
Sporting Bertrange 15 : 00 Syra Mensdorf
CeBra 01 17 : 00 Koeppchen

Macao – Primeira Divisão

CPK 11 : 00 Benfica
Lun Lok 13 : 00 Sporting Macau

Malta – Premier League

Santa Lucia 14 : 00 Valletta
Hibernians 14 : 00 Lija Athletic
Gudja United 18 : 15 Floriana
Sirens PSTP Mosta

Malta – Challenge League

Marsa PSTP Qormi
Pembroke Athleta 18 : 15 Swieqi United

Malta – National Amateur League

Group A

Mgarr United 14 : 00 Ghaxaq
Gharghur 17 : 15 Ta’ Xbiex

Group B

Siggiewi 17 : 15 Msida St. Joseph

Group C

Attard 14 : 00 Kirkop United

Mexico – Liga MX

Querétaro 23 : 00 Necaxa
Tigres UANL 01 : 00 Juárez
Mazatlán 02 : 00 Monterrey
América 02 : 00 Atlas
Toluca 18 : 00 Tijuana

Mexico – Liga Premier Serie A

Mazorqueros 23 : 00 Colima
Reboceros La Piedad Tecos
CAFESSA Jalisco 01 : 00 Irapuato
Zitacuaro 17 : 00 Azores de Hidalgo
UA Zacatecas 18 : 00 Atlético Saltillo
Cuautla 22 : 00 Inter Playa del Carmen

Mexico – U20 League

Mexiquense U20 15 : 00 Tijuana U20
Guadalajara U20 15 : 00 Cruz Azul U20
Santos Laguna U20 17 : 00 Atlético San Luis U20

Mexico – U17 League

Mazatlán U17 00 : 00 Monterrey U17
Santos Laguna U17 15 : 00 Atlético San Luis U17
Guadalajara U17 17 : 15 Cruz Azul U17
Mexiquense U17 17 : 30 Tijuana U17

Moldova – Divizia Națională

Zimbru 12 : 00 Dinamo-Auto
Sfîntul Gheorghe 12 : 00 Petrocub
Speranţa Nisporeni 15 : 00 Dacia-Buiucani

Montenegro – First League

Rudar 19 : 00 Jezero
Iskra 19 : 00 Zeta
Budućnost 19 : 00 Dečić
Petrovac 19 : 00 Sutjeska
OFK Titograd 19 : 00 Podgorica

Montenegro – Second League

Jedinstvo 16 : 00 Ibar
Igalo 16 : 00 Drezga
Arsenal Tivat 16 : 00 Mornar
Kom 16 : 00 Bokelj
Grbalj 16 : 00 Berane

Netherlands – Tweede Divisie

TEC PSTP Sparta Rotterdam II

Netherlands – Derde Divisie

Quick PSTP GVV Unitas
Hoogland PSTP Westlandia
Gemert PSTP ADO ’20
DEM PSTP USV Hercules
JOS Watergraafsmeer PSTP Hollandia
Groene Ster PSTP Dongen
HSC ’21 PSTP UNA
OSS ’20 PSTP EVV
Blauw Geel ’38 PSTP OFC

Netherlands – Hoofdklasse

Zondag A

VV Emmen PSTP LONGA ’30
Be Quick 1887 PSTP De Zouaven
Silvolde PSTP Velsen
Hoogeveen PSTP Alcides
RKAVV PSTP Purmersteijn
TAC’90 PSTP SDO
Alphense Boys PSTP RKZVC
SJC Noordwijk PSTP HBS

Zondag B

Juliana ’31 PSTP VOC
Orion PSTP UDI ’19
IFC PSTP RKSV Nuenen
OJC Rosmalen PSTP EHC Hoensbroek
Baronie PSTP Minor
Halsteren PSTP TOGB
Moerse Boys PSTP AWC
Meerssen CANC Leonidas

Netherlands – Eerste Klasse

Zondag A

Hillegom PSTP Assendelft
AFC ’34 PSTP Fortuna Wormerveer
Uitgeest PSTP Hoofddorp
Kolping Boys PSTP SDZ
LSVV PSTP Legmeervogels
Kampong PSTP ROAC
AGB PSTP DSOV

Zondag B

Hillegersberg PSTP Den Hoorn
ONA PSTP Zwervers
VUC PSTP Unitas 30
FC Olympia PSTP DOSKO
Rood-Wit Willebrord PSTP Sarto
Spartaan’20 PSTP DHC Delft
‘t Zand PSTP Boshuizen

Zondag C

Leones PSTP Nemelaer
Berghem Sport PSTP Erp
Best Vooruit PSTP SC NEC
Eindhoven AV PSTP EFC
HVCH PSTP Brabantia
Woezik PSTP Rhode
Alverna PSTP TOP Oss Amateurs

Zondag D

ZSV PSTP Geldrop
Chevremont PSTP Deurne
Venlosche Boys PSTP BSV Limburgia
Venray PSTP Heeze
De Ster PSTP Wittenhorst
SSS ’18 PSTP Wilhelmina 08
Veritas PSTP Susteren

Zondag E

Tubantia PSTP ROHDA Raalte
Heino PSTP Winterswijk
SV Dalfsen PSTP De Bataven
Columbia PSTP Stevo
RKHVV PSTP Voorwaarts T
Bemmel PSTP TVC ’28
MASV PSTP BVC ’12

Zondag F

FVC PSTP Hoogezand
Jubbega PSTP GRC Groningen
VV Heerenveen PSTP WVV
Noordster PSTP VKW
SVBO PSTP Roden
GOMOS PSTP CVV Germanicus
Stadspark PSTP SWZ

Netherlands – Hoofdklasse Women

Berghuizen PSTP Someren / NWC
Nooit Gedacht PSTP ‘t Zand
Buitenveldert PSTP Fortuna ’54
RKSV Nuenen PSTP Witkampers
Bavel PSTP Eindhoven II
Trekvogels PSTP DSE

Netherlands – Eerste Klasse Women

Group C

De Tukkers PSTP SDO
Buitenveldert II PSTP Hontenisse
Winkel PSTP Hoogland
Rigtersbleek PSTP Velsen
Victoria Boys PSTP RKDEO
Antibarbari PSTP SEP

Group D

Prinses Irene PSTP DVC ’26
RKSV Nuenen II PSTP UDI ’19
SSS ’18 PSTP Eldenia II
VDZ PSTP Bekkerveld
OVV ’67 PSTP HVCH
Kunde PSTP Orion

New Caledonia – Super Ligue

Kunié 02 : 00 Tiga Sport
AS Mont-Dore 05 : 00 Baco

Nicaragua – Primera Division

Managua 00 : 00 Real Madriz
Walter Ferretti 02 : 00 Junior Managua

Nicaragua – Liga Primera U20

Deportivo Ocotal U20 21 : 00 Chinandega U20
Diriangén U20 22 : 00 Municipal Jalapa U20

North Macedonia – First League

Shkendija 13 : 30 Rabotnički
Makedonija GjP 13 : 30 Akademija Pandev
Belasica 13 : 30 Borec
Pelister 13 : 30 Struga
Vardar 13 : 30 Renova

Norway – Eliteserien

Molde 17 : 00 Strømsgodset
Vålerenga 17 : 00 Kristiansund
Sarpsborg 08 17 : 00 Rosenborg
Aalesund 17 : 00 Odd
Bodø / Glimt 19 : 30 Mjøndalen

Norway – 1. Division

Lillestrøm 14 : 00 Sandnes Ulf

Norway – 2. Division

Fredrikstad 13 : 00 Brattvåg

Panama – LPF

Universitario 20 : 00 Plaza Amador
Independiente 22 : 00 Alianza

Paraguay – Division Profesional

Guaireña 00 : 15 Olimpia
Sportivo San Lorenzo 21 : 00 Nacional

Philippines – PFL

Azkals 01 : 00 Mendiola
Stallion 08 : 30 Kaya
Maharlika 12 : 00 United City

Poland – Ekstraklasa

Raków Częstochowa 14 : 00 Stal Mielec
Lech Poznań 16 : 30 Cracovia Kraków

Poland – I Liga

Arka Gdynia PSTP Zagłębie Sosnowiec
Puszcza Niepołomice 11 : 40 Nieciecza
Chrobry Głogów 15 : 00 Odra Opole
Górnik Łęczna 15 : 00 Miedź Legnica

Poland – II Liga

Śląsk Wrocław II 11 : 00 Sokół Ostróda
Wigry Suwałki 18 : 30 Chojniczanka Chojnice

Poland – III Liga

Group 1

Legia Warszawa II 10 : 00 Broń Radom
Lechia T. Mazowiecki 10 : 00 Wikielec
Ruch Wysokie Mazowieckie 15 : 00 Pogoń Grod. Mazowiecki
Polonia Warszawa 16 : 00 Sokół Aleksandrów

Group 2

Pogoń Szczecin II 10 : 00 Radunia Stężyca
Polonia Środa 13 : 00 Świt Skolwin
Sokół Kleczew 13 : 00 Przodkowo
Bałtyk Gdynia 18 : 30 Unia Swarzędz

Group 4

Wisła Sandomierz 13 : 00 Podlasie Biała Podlaska
Wiązownica 13 : 00 Avia Świdnik
Sokół Sieniawa 13 : 00 Orlęta Radzyń Podlaski
Łagów 13 : 00 Stal Stalowa Wola

Poland – Central Youth League

Gwarek Zabrze U18 11 : 00 SMS Łódź U18
Lech Poznań U18 11 : 00 Legia Warszawa U18
Korona Kielce U18 11 : 00 Hutnik Kraków U18
Zagłębie Lubin U18 11 : 00 Wisła Kraków U18
Arka Gdynia U18 16 : 00 Escola Varsovia U18

Portugal – Primeira Liga

Moreirense 15 : 00 Marítimo
Farense 15 : 00 Rio Ave
Famalicão 17 : 30 Boavista
Vitoria Guimaraes 20 : 00 Sporting Braga

Portugal – Segunda Liga

Varzim 11 : 15 Estoril
UD Oliveirense 15 : 00 Sporting Covilhã

Portugal – Campeonato de Portugal Prio

Group A

Águia FC Vimioso 15 : 00 Cerveira
Maria da Fonte 15 : 00 Vidago
Vianense 15 : 00 Sporting Braga II

Group B

Tirsense 12 : 00 Fafe
Desportivo Aves CANC Felgueiras 1932
Brito 15 : 00 Mondinense

Group C

Vila Real 11 : 00 Marítimo II
Salgueiros 11 : 00 Câmara de Lobos
Amarante 15 : 00 Coimbrões
Trofense 15 : 00 Gondomar
Leça 15 : 00 Pedras Rubras

Group D

Sanjoanense 15 : 00 Castro Daire
Anadia 15 : 00 São João Ver
Vila Cortez 15 : 00 Beira-Mar
Canelas 2010 15 : 00 Lusitânia Lourosa
Valadares Gaia 15 : 00 Lusitano FCV

Group E

Alcains 15 : 00 União de Leiria
Carapinheirense 15 : 00 Sertanense
Oliveira Hospital 15 : 00 Condeixa
Benfica Castelo Branco 15 : 00 Vitória de Sernache
GRAP 15 : 00 Mortágua
Oleiros 15 : 00 Marinhense

Group F

Sacavenense 15 : 00 Torreense
Lourinhanense 15 : 00 Pêro Pinheiro
União Santarém 15 : 00 1º Dezembro

Group G

Fabril Barreiro 15 : 00 Oriental Dragon
Sporting CP II 15 : 00 Belenenses II
Estrela 15 : 00 Oriental Lisboa
Ideal 16 : 00 Real

Group H

Amora 15 : 00 Lusitano GC Évora
Juventude Évora 15 : 00 Moncarapachense
Aljustrelense 15 : 00 Olhanense
Armacenenses CANC Moura

Portugal – 1a Divisão Women

Ouriense 15 : 00 Torreense

Qatar – Stars League

Al Ahli 14 : 30 Al Sadd
Al Rayyan 16 : 45 Al Duhail

Republic of Ireland – Premier Division

Waterford 14 : 00 Dundalk

Réunion – Regionale 1

Saint-Pauloise PSTP Saint-Denis
Saint-Pierroise PSTP Saint-Louis
SDEFA PSTP Piton Saint-Leu
Marsouins PSTP Jeanne d’Arc
Bretagne PSTP Capricorne
Trois Bassins PSTP Sainte-Marienne
La Tamponnaise PSTP Excelsior

Romania – Liga I

Viitorul 16 : 45 Argeș
Voluntari 19 : 30 CFR Cluj

Romania – Liga II

Petrolul 52 13 : 00 U Craiova 1948

Romania – Liga Elitelor U19

East

Sfântu Gheorghe U19 10 : 00 Botoşani U19
Viitorul U19 10 : 00 Iolanda Balaş Soter U19
FCSB U19 10 : 00 Concordia Chiajna U19
Academica Clinceni U19 10 : 00 Dinamo Bucureşti U19
Kids Tâmpa Braşov U19 12 : 00 Sport Team Bucureşti U19

West

Gaz Metan Mediaş U19 10 : 00 Universitatea Cluj U19
UTA Arad U19 10 : 00 Bihor Oradea U19

Russia – Premier League

Ural 11 : 00 Tambov
Rostov 13 : 30 Khimki
Akhmat Grozny 16 : 00 Ufa

Russia – PFL

Group 1

SKA Rostov 11 : 00 Legion Dynamo
Tuapse 12 : 00 Biolog
Makhachkala 12 : 00 Anzhi
Inter Cherkessk 13 : 30 Chernomorets
Mashuk-KMV 13 : 30 Essentuki
Druzhba 14 : 00 Krasnodar III
Forte Taganrog 15 : 00 Kuban Pavlovskaya

Group 2

Leningradets 11 : 00 Zenit II
Kolomna 11 : 00 Tver
Znamya Truda 11 : 00 Olimp-Dolgoprudny
Dinamo Moskva II 13 : 00 Zvezda St. Petersburg
Murom 14 : 00 Luki-Energiya
Kazanka 15 : 00 Smolensk

Group 4

Lada Tolyatti Ural II
Lada Dimitrovgrad Chelyabinsk
Krylya Sovetov II Dinamo Barnaul
Zenit Izhevsk 11 : 00 Volna Nizhegorodskaya
KAMAZ 12 : 00 Volga Ulyanovsk
Zvezda Perm 13 : 00 Nosta
Tyumen 14 : 00 Orenburg II

Russia – III Division

Center

Atom Novovoronezh Avangard Kursk II

Golden Ring

Agat Shinnik II
Spartak Kostroma Fakel Kirov

San Marino – Campionato

Cosmos 14 : 00 Domagnano
Libertas 14 : 00 Juvenes / Dogana
Virtus 14 : 00 San Giovanni

Scotland – SWPL 2

Boroughmuir Thistle 14 : 00 Aberdeen
Kilmarnock 14 : 00 Hamilton Academical
Partick Thistle 14 : 00 Dundee United
Queen’s Park 14 : 00 Glasgow Women
Stirling University 14 : 00 St. Johnstone

Scotland – Women’s Championship

Cove Rangers 14 : 00 Inverness CT
Dundee West 14 : 00 Grampian
Kelty Hearts 14 : 00 East Fife
Stonehaven 14 : 15 Dryburgh Athletic
Montrose 15 : 00 Dunfermline Athletic
Westdyke 15 : 00 Buchan

Serbia – Super Liga

Novi Pazar 13 : 00 Rad Beograd
Zlatibor Čajetina 13 : 00 Vojvodina
Bačka Palanka 13 : 00 Inđija
Crvena Zvezda 15 : 00 Javor Ivanjica
Mačva Šabac 15 : 00 Napredak
Proleter Novi Sad 15 : 00 Voždovac

Serbia – Prva Liga

Dinamo Vranje 12 : 30 Dubočica
IMT Novi Beograd 12 : 30 Trayal Kruševac
Radnički Pirot 12 : 30 Kolubara
Kabel Novi Sad 12 : 30 Loznica
Radnički Kragujevac 12 : 30 Zemun
Žarkovo 12 : 30 Borac Čačak

Serbia – Srpska Liga

Belgrade

Jedinstvo Surčin 12 : 30 Radnički Obrenovac
Leštane 12 : 30 Polet Dorćol
Sremčica 12 : 30 Zvezdara
BSK Batajnica 12 : 30 BSK Borča
Crvena Zvezda MML 12 : 30 Teleoptik
BASK 12 : 30 OFK Beograd

East

Car Konstantin 10 : 00 Kablovi Zaječar
SFS Borac 10 : 00 Dunav Prahovo
Radnički Svilajnac 10 : 00 Sinđelić Niš
Vlasina 13 : 00 Radan
Rembas 13 : 00 Timočanin
Župa 13 : 00 Mladost Medoševac
Budućnost Popovac 13 : 00 Timok Zaječar

Vojvodina

Dunav Stari Banovci 13 : 00 Feniks
Borac Sakule 13 : 00 Dinamo Pančevo

West

Budućnost Arilje 12 : 30 Železničar Lajkovac
Jošanica 12 : 30 Takovo
Sušica 12 : 30 Sloga Petrovac

Singapore – Premier League

Hougang United PSTP DPMM
Young Lions 09 : 30 Tanjong Pagar

Slovakia – Super Liga

DAC 15 : 00 Slovan Bratislava

Slovakia – 2. liga

Žilina II PSTP FC Košice

Slovakia – 3. liga

Bratislava

Rača PSTP Inter Bratislava
Slovan Ivanka PSTP Tomášov
Dunajská Lužná PSTP Malacky
Slovan Most PSTP Kalinkovo
Rohožník PSTP Rovinka
Lokomotíva DNV PSTP Rusovce

Center

Novohrad Lučenec PSTP Jednota Bánová
Lokomotíva Zvolen PSTP Liptovský Hrádok
Fiľakovo PSTP Baník Kalinovo
Liptovská Štiavnica PSTP Námestovo
Tatran Krásno PSTP Rimavská Sobota
Žarnovica PSTP Oravské Veselé
Kováčová PSTP Čadca

East

Slávia TU Košice PSTP Milénium
Mladosť Kalša PSTP Lipany
MSK Tesla Stropkov PSTP Slovan Giraltovce
Snina PSTP Družstevník Plavnica

West

Imeľ PSTP Nitra II
Beluša PSTP Malženice
Veľké Ludince PSTP Nové Zámky
Lednické Rovne PSTP Považská Bystrica
Marcelová PSTP Kalná nad Hronom
Galanta PSTP Častkovce

Slovakia – U19 League

Zemplín Michalovce U19 PSTP Trenčín U19

Slovenia – 1. SNL

Bravo 11 : 00 Aluminij
Tabor Sežana 13 : 00 Olimpija
Domžale 16 : 30 Mura

Slovenia – 2. SNL

Šmartno 13 : 00 Krško
Brda Dobrovo 13 : 00 NŠ Drava

Slovenia – 3. SNL

Vipava 14 : 00 Šencur
Postojna 14 : 00 Brinje Grosuplje

Slovenia – 1. Mladinska Liga

NŠ Drava U19 14 : 00 Gorica U19

Slovenia – 1. Zenska Liga

Krim 13 : 00 Radomlje

South Africa – PSL

Stellenbosch 13 : 30 Swallows
TTM 13 : 30 TS Galaxy

Spain – Segunda División

Sporting Gijón 15 : 00 Ponferradina
Leganes 17 : 15 Real Oviedo
Tenerife 17 : 15 Espanyol
Albacete 19 : 30 Rayo Vallecano
Málaga 19 : 30 Mirandés
Real Zaragoza 20 : 00 Sabadell

Spain – Segunda B

Group 1

Celta de Vigo II 11 : 00 Racing Ferrol
Covadonga 11 : 00 Real Oviedo II
Marino de Luanco 11 : 00 Lealtad
Pontevedra 16 : 00 Unionistas de Salamanca
Salamanca UDS 16 : 00 Coruxo
Compostela 16 : 00 Deportivo La Coruña
Langreo 16 : 00 Real Valladolid II
Zamora 16 : 30 Guijuelo
Cultural Leonesa 16 : 30 Numancia

Group 2

Portugalete 10 : 30 Amorebieta
Osasuna II 10 : 30 Tudelano
Athletic Club II 11 : 00 Racing Santander
Ejea 11 : 00 Haro Deportivo
Leioa 16 : 00 Real Unión
Izarra 16 : 00 Tarazona
SD Logroñés 16 : 00 Mutilvera
Calahorra 16 : 00 Ebro

Group 3

Prat 11 : 00 Cornellà
Valencia II 11 : 00 Peña Deportiva
Ibiza 11 : 00 La Nucía
Gimnàstic Tarragona 16 : 00 Badalona
Olot 16 : 00 Barcelona II
Hércules 17 : 00 Atzeneta
Orihuela 17 : 00 Alcoyano

Group 4

Linense 11 : 00 Tamaraceite
Marbella 11 : 00 Marino
UCAM Murcia 11 : 00 Linares Deportivo
Granada II PSTP Sevilla II
Las Palmas II 12 : 00 Sanluqueño
Recreativo Huelva 16 : 00 Algeciras
San Fernando CD 16 : 00 Cádiz II
Lorca Deportiva 16 : 00 El Ejido
Yeclano 16 : 00 Córdoba
Real Betis II 17 : 00 Real Murcia

Group 5

Rayo Majadahonda 11 : 00 Atlético Baleares
Real Madrid II 11 : 00 Getafe II
Poblense 11 : 00 SS Reyes
Internacional de Madrid 11 : 00 Atlético Madrid II
Villarrobledo 11 : 00 Socuéllamos
Talavera 11 : 00 Melilla
Navalcarnero 15 : 30 Las Rozas
Villanovense 16 : 00 Mérida
Badajoz 17 : 00 Don Benito

Spain – Tercera Division

Group 1

Deportivo La Coruña II 11 : 00 Paiosaco
Villalbés 15 : 30 Polvorín
As Pontes 15 : 30 Arzúa
Pontellas 15 : 30 Estradense
Ribadumia 15 : 30 Choco
Arenteiro 15 : 30 Ourense CF
Bergantiños 16 : 00 Silva
Agrupación Estudiantil 16 : 00 Somozas
Fisterra 16 : 00 Viveiro
UD Ourense 16 : 00 Arosa
Barco 16 : 00 Alondras
Rápido Bouzas 16 : 00 Atios

Group 10

Rota 11 : 00 Cabecense
Coria CF 11 : 00 Utrera
Córdoba II 11 : 00 Puente Genil
Castilleja 11 : 00 Gerena
Xerez 11 : 30 Conil
Sevilla III 15 : 30 La Palma
San Roque Lepe 16 : 00 Ciudad de Lucena
Lebrijana 17 : 00 Xerez Deportivo
Arcos 17 : 00 Los Barrios

Group 11

Formentera 11 : 00 Binissalem
Portmany 15 : 00 Cardassar
Sóller 15 : 30 Génova
Manacor 16 : 00 Felanitx

Group 12

La Cuadra Guía
Panadería Pulido Gran Tarajal
Villa Santa Brígida Arucas
Las Palmas III UD San Fernando
Lanzarote Unión Viera
Tenisca 12 : 00 Tenerife II
Atlético Paso 12 : 00 Mensajero
Atlético Tacoronte 12 : 00 Ibarra
Atlético Victoria 12 : 00 Vera

Group 13

Mazarrón FC Cartagena II
Águilas EDMF Churra
Real Murcia II Olímpico Totana
SFC Minerva 10 : 30 Atlético Pulpileño
El Palmar 11 : 00 Bullense
CAP Ciudad de Murcia 15 : 30 Huércal Overa
Deportiva Minera 15 : 30 Cartagena FC
Muleño 16 : 00 Mar Menor
Racing Murcia 16 : 00 La Unión Atlético
UCAM Murcia II 16 : 00 Plus Ultra

Group 14

Fuente Cantos 11 : 00 Cacereño
Miajadas 11 : 00 Jerez
Campanario 11 : 15 Aceuchal
Chinato 15 : 00 Calamonte
Valdivia 15 : 30 Extremadura UD II
CD Coria 16 : 00 Moralo
Plasencia 16 : 00 Montijo
Llerenense 16 : 00 RCP Valverdeño
Olivenza 16 : 00 Azuaga
Arroyo 16 : 00 Trujillo

Group 15

Burladés 11 : 00 Subiza
Cortes 14 : 30 Murchante
Corellano 15 : 30 River Ega

Group 16

Anguiano Arnedo
Agoncillo Oyonesa
Comillas Villegas
Vianés La Calzada
Alfaro Varea
Casalarreina River Ebro
Calasancio UD Logroñés II
Tedeón Calahorra II
Alberite Náxara
Pradejón Racing Rioja

Group 17

Fraga Illueca
Real Zaragoza II 10 : 30 Valdefierro
San Juan Mozarrifar 10 : 30 Huesca II
Almudévar 15 : 00 Épila
Brea 15 : 00 Cuarte
Villanueva CF 15 : 00 Barbastro
Belchite 97 15 : 00 Binéfar
Borja 15 : 30 Sariñena
Sabiñánigo 15 : 30 Calamocha
CDJ Tamarite 15 : 30 Cariñena
Atlético Monzón 15 : 30 Teruel
Utebo 16 : 00 Robres

Group 18

Quintanar del Rey Almansa
Manzanares Manchego
Huracán Balazote La Solana
Torrijos Toledo
Albacete II 11 : 00 Almagro
Azuqueca 11 : 00 Pedroñeras
Conquense 15 : 15 Madridejos
Marchamalo 15 : 30 Villacañas
Calvo Sotelo 16 : 00 La Roda

Group 2

Vallobín 11 : 00 Gijón Industrial
Lenense 11 : 00 Caudal
Praviano 11 : 00 Mosconia
Siero 11 : 00 Valdesoto
San Martín 11 : 00 L’Entregu
Real Titánico 11 : 00 Tuilla
Ceares 11 : 30 Avilés Stadium
Colunga 14 : 45 Llanes
Urraca 17 : 00 Condal

Group 3

Siete Villas 10 : 45 Atlético Albericia
Rinconeda Polanco 11 : 00 Bezana
Torina 15 : 00 Cartes
Tropezón 16 : 00 Barreda
Gimnástica Torrelavega 16 : 00 Selaya

Group 4

Santutxu 10 : 15 Sestao River
Vitoria 16 : 00 San Ignacio

Group 5

Grama 10 : 45 Figueres
Castelldefels 11 : 00 Valls
San Cristóbal 11 : 00 Montañesa
Europa 11 : 00 Vilafranca
Girona II 11 : 00 Vilassar Mar
Granollers 11 : 00 Cerdanyola del Vallès
Peralada 15 : 30 Horta
Igualada 16 : 00 Manresa
Santfeliuenc 16 : 00 Pobla Mafumet
Sant Andreu 16 : 00 Sants

Group 6

Villajoyosa 10 : 45 Crevillente
RC Catarroja 11 : 00 Vilamarxant
Villarreal III PSTP Roda
Elche II 15 : 00 Intercity
Silla 16 : 00 Paterna
Novelda 16 : 00 Eldense
Olímpic Xàtiva 16 : 00 Jove Español
Hércules II 19 : 15 Benigànim

Group 7

Moratalaz 10 : 00 Pozuelo Alarcón
Torrejón 10 : 30 Flat Earth
Villaverde-Boetticher 10 : 30 Leganés II
Real Aranjuez 10 : 30 Carabanchel
Atlético Pinto 10 : 30 Móstoles
AD Parla 10 : 30 Trival Valderas
Complutense 10 : 45 San Fernando Henares
Villanueva Pardillo 11 : 00 Unión Adarve
Santa Ana 11 : 00 RSD Alcalá
Móstoles CF 11 : 00 El Álamo

Group 8

La Virgen del Camino 11 : 00 Atlético Astorga
Burgos Promesas 11 : 00 Bupolsa
Real Burgos 11 : 00 Colegios Diocesanos
Atlético Tordesillas 15 : 30 Salamanca II
Bembibre 15 : 30 Cultural Leonesa II
Cristo Atlético 16 : 00 Peñaranda
Gimnástica Segoviana 16 : 00 Mirandés II
Real Ávila 16 : 00 Almazán
Arandina 16 : 00 Cultural Cebrereña

Group 9

Alhaurín 11 : 00 Alhaurino
Juventud Torremolinos 11 : 00 Vélez
Real Jaén 11 : 00 Ciudad de Torredonjimeno
Huétor Vega 11 : 00 Loja
Maracena 11 : 00 Almería II
Atlético Porcuna 16 : 00 Polideportivo Almería
El Palo 17 : 00 Estepona
Antequera 17 : 00 Málaga II
Torreperogil 17 : 00 Huétor Tájar

Spain – Autonómicas

Andalucía – Gr 1

Aroche Écija
Cartaya Isla Cristina
Ciudad Jardín Montilla
Viso Atlético Espeleño
Recreativo Huelva II Bollullos
Guadalcacín San Roque Cádiz
Rociera Atlético Algabeño
San José Rinconada Chiclana
Torreblanca Puerto Real
CD Alcalá 11 : 00 Tomares

Andalucía – Gr 2

Rincón Guadix
Churriana UD San Pedro
Torre del Mar Cantoria 2017
Berja Athletic Coín
Villanueva del Arzobispo Atarfe Industrial
Celtic Villacarrillo
Arenas Armilla Cubillas
CD Vera 11 : 00 Casabermeja
Vandalia de Peligros 11 : 00 Baeza
Martos 17 : 00 Begíjar

Asturias – Gr 1

Roces 10 : 45 Tineo
Real Tapia 11 : 00 Gozon
Llaranes 11 : 00 Podes
Luarca 11 : 00 Berrón
Atlético Lugones 11 : 00 Barcia

Asturias – Gr 2

Universidad Oviedo 11 : 00 Nalón
San Claudio 11 : 30 La Madalena de Morcín
Unión Comercial 14 : 45 Asturias
Turón 15 : 30 Colloto
Ribadesella 16 : 00 Langreo II

Baleares – Ibiza

PE Sant Jordi II Penya Independent