24 FEBRUARY 2021

0
61

England – Championship

Barnsley 19 : 00 Stoke City
Brentford 19 : 00 Sheffield Wednesday
Swansea City 19 : 00 Coventry City
AFC Bournemouth 19 : 45 Cardiff City
Blackburn Rovers 19 : 45 Watford
Preston North End 19 : 45 Queens Park Rangers

Europe – UEFA Champions League

Borussia M’gladbach 20 : 00 Manchester City
Atalanta 20 : 00 Real Madrid

Europe – UEFA Europa League

Tottenham Hotspur 17 : 00 Wolfsberger AC

France – Ligue 1

Nîmes 18 : 00 Lorient

Netherlands – Eredivisie

Willem II 15 : 30 ADO Den Haag
Groningen 17 : 45 Feyenoord

Scotland – Premiership

St. Mirren 18 : 00 Motherwell

South America – CONMEBOL Libertadores

Liverpool 00 : 30 Universidad Católica
César Vallejo 22 : 15 Caracas

Spain – La Liga

Barcelona 18 : 00 Elche

Africa – CAF Champions League

Al Hilal Omdurman 13 : 00 TP Mazembe

Angola – Girabola

Cuando Cubango 14 : 00 Bravos do Maquis
Desportivo Huíla 14 : 30 Sagrada Esperança

Argentina – Copa Argentina

Lanús 00 : 10 Real Pilar

Armenia – Premier League

Shirak 10 : 00 Van
Lori 10 : 00 Alashkert

Armenia – First League

Noravank 10 : 00 West Armenia

Australia – A-League

Melbourne Victory 08 : 05 Wellington Phoenix
Adelaide United PSTP Western United

Azerbaijan – Birinci Dasta

Zaqatala Qarabağ II
Sabah II Keşlə II
Neftçi II Sumqayıt II
MOIK Kapaz
Turan Qaradağ Lökbatan

Belgium – Second Amateur Division

VFV A

Olsa Brakel CANC Lokeren-Temse

VFV B

Cappellen CANC Spouwen-Mopertingen
Eendracht Aalst CANC City Pirates Antwerpen

Belgium – Third Amateur Division

VFV A

VW Hamme CANC Sint-Niklase

VFV B

Esperanza Pelt CANC Zwarte Leeuw

Belgium – Provincial

Antwerpen

Geel CANC Eendracht Zoersel

Brabant – VFV

Sporting Kampenhout CANC Houtem-Oplinter

Brazil – Baiano 1

Atlético Alagoinhas 22 : 30 Vitória

Brazil – State Leagues

Catarinense 1

Próspera Criciuma 19 : 00 Joinville
Marcílio Dias 22 : 00 Brusque

Sergipano 1

Frei Paulistano 19 : 00 Maruinense

Amazonense

São Raimundo AM 19 : 30 Fast Clube

Brasiliense

Luziânia 18 : 30 Brasiliense

Maranhense

Bacabal 18 : 30 Pinheiro
Moto Club MA 22 : 30 Juventude MA
Sampaio Corrêa PSTP Imperatriz

Piauiense

Fluminense PI 19 : 00 Altos
Picos 19 : 00 Ríver
Tiradentes PI 21 : 00 4 de Julho

Bulgaria – Third League

South-East

Maritsa Plovdiv 12 : 00 Zagorets
Haskovo 12 : 00 Rozova Dolina
Atletik Kuklen 12 : 00 Spartak Plovdiv

South-West

Marek 12 : 00 Levski Chepintsi
Granit Vladaya 12 : 00 Kyustendil
Bansko 12 : 00 Oborishte
Pirin Gotse Delchev 12 : 00 Belasitsa
Chavdar Etropole 12 : 00 Botev Ihtiman
Rilski Sportist 12 : 00 Pirin Razlog
Perun Kresna 12 : 00 Slivnishki geroy
Velbazhd 12 : 00 Balkan Botevgrad
Nadezhda Dobroslavtsi 12 : 00 Vihren

Colombia – Primera A

Junior 01 : 00 Millonarios
Independiente Santa Fe 19 : 00 Boyacá Chicó
Águilas Doradas 21 : 00 La Equidad

Colombia – Primera B

Cortuluá 22 : 00 Real San Andrés

Congo DR – Ligue 1

Simba 14 : 30 Renaissance
RCK 14 : 30 Lubumbashi Sport

Croatia – Cup

Šibenik 14 : 00 Istra 1961

Cyprus – 2. Division

Omonia Aradippou 13 : 00 ASIL Lysi
Othellos 13 : 00 Onisilos
Ahironas 13 : 00 Akritas
EN THOI Lakatamia 13 : 00 Ayia Napa
Aris 13 : 00 Digenis Ypsonas
Alki Oroklini 13 : 00 PAEEK
Kouris Erimi 13 : 00 Digenis Morphou
Xylotympou 13 : 00 Anagennisi Deryneia
Omonia Psevda 13 : 00 AE Zakakiou

Cyprus – 3. Division

APONA Anagias PSTP ENAD
Halkanoras PSTP MEAP Nisou
Elia Lythrodonta PSTP Oroklini / Troulloi
Peyia PSTP Olympiada Lympion
Elpida Astromeritis PSTP O Kormakitis
Amathous PSTP Ethnikos Assias
Iraklis Yerolakkou PSTP APEP
Ormideia PSTP Omonia 29is Maiou

Cyprus – Cup

Karmiotissa 14 : 00 Anorthosis
APOEL 16 : 30 Omonia Nicosia

Czech Republic – Czech Liga

Jablonec 13 : 00 Slovácko
Zlín 15 : 00 Mladá Boleslav

Czech Republic – 1. Liga U19

Zbrojovka Brno U19 PSTP Baník Ostrava U19

Egypt – Second League

El Hamam 12 : 30 Dikernis
El Mansura 12 : 30 Haras El Hodood

Egypt – Cup

Aswan 12 : 30 Sohag

England – Non League Premier

Isthmian

Cray Wanderers PSTP Bognor Regis Town

Southern South

Gosport Borough PSTP Salisbury

England – Non League Div One

Isthmian North

Romford PSTP Felixstowe & Walton Utd

Southern Central

Kidlington PSTP Coleshill Town
Aylesbury United PSTP Barton Rovers

Southern South

Larkhall Athletic PSTP Barnstaple Town

England – Counties Leagues

Combined Counties League Premier

Guildford City PSTP Colliers Wood United

Midland League Premier

Coventry United PSTP Long Eaton United

Northern Counties East League Premier

Penistone Church PSTP Goole
Grimsby Borough PSTP Hemsworth MW

Southern Combination League Premier

Little Common PSTP Eastbourne United
Loxwood PSTP Horley Town
Newhaven PSTP Uckfield Town
Pagham PSTP Lancing
Steyning Town PSTP East Preston
Eastbourne Town PSTP Langney Wanderers
Hassocks PSTP Horsham YMCA
Alfold PSTP Crawley Down Gatwick
Broadbridge Heath PSTP Saltdean United
Lingfield PSTP Peacehaven & Telscombe

Spartan South Midlands League Premier

Baldock Town PSTP North Greenford United

Western League Premier

Roman Glass St George PSTP Bridgwater Town

England – Surrey Senior Cup

Merstham / Chertsey Town PSTP Knaphill
Sutton United CC / Sutton Common Rovers PSTP TBC
TBC PSTP Dorking Wanderers
Ashford Town (Middlesex) PSTP Colliers Wood United / Corinthian-Casuals
TBC PSTP Chipstead / Whyteleafe
TBC PSTP Raynes Park Vale / Woking CC
Redhill PSTP TBC
Carshalton Athletic / Spelthorne Sports PSTP Sheerwater / Lingfield

England – Central League Cup

Carlisle United Res. 13 : 00 Fleetwood Town Res.
Salford City Res. 13 : 00 Walsall Res.

England – U18 Premier League

Wolves U18 18 : 00 Manchester City U18

England – Women’s National League – Premier Division

Chichester & Selsey PSTP Crawley Wasps

Estonia – U19 Eliitliiga Meistriliiga

Levadia U19 09 : 00 Nõmme Kalju U19
Flora U19 12 : 00 Tammeka U19

Estonia – Winter Tournament

JK Tabasalu 16 : 00 Nõmme Kalju II

Ethiopia – Premier League

Sidama Bunna 07 : 00 Welayta Dicha
Fasil Kenema 12 : 00 Sebeta Kenema

Europe – UEFA Youth League

Basel U19 15 : 00 Odense U19

Europe – UEFA Women’s Championship

Italy 16 : 30 Israel

Europe – UEFA U17 Championship Women Qualification

Portugal U17 CANC Republic of Ireland U17
North Macedonia U17 CANC Wales U17
Czech Republic U17 CANC Norway U17
Georgia U17 CANC Bosnia-Herzegovina U17

Germany – Regionalliga

TSV Steinbach 13 : 00 Aalen
FC Gießen 14 : 30 Elversberg
Sonnenhof Großaspach 17 : 00 Rot-Weiß Koblenz

Greece – Super League 1

Larissa 15 : 15 Lamia

Greece – Super League 2

Doxa Dramas Ergotelis

Guadeloupe – Division d’Honneur

Vieux-Habitants PSTP Red Star

Guinea – Ligue 1

ASFAG Loubha Télimélé
Hafia SOAR Coyah

Honduras – Liga Nacional

Real de Minas 21 : 00 Platense
Motagua 22 : 30 Real Sociedad

Hong Kong – Sapling Cup

1st ranked Group A 07 : 00 2nd ranked Group B
1st ranked Group B 11 : 00 2nd ranked Group A

Hungary – Magyar Kupa

Paksi SE 12 : 00 Budafoki MTE
Tállya 12 : 00 MTK
Zalaegerszegi TE 13 : 00 Honvéd
Puskás 15 : 00 Újpest
Debrecen 15 : 00 Siófok
Szombathelyi Haladás 16 : 00 Kisvárda
Ferencvaros 16 : 30 Fehérvár

Hungary – Nöi NB II

Nimród SE 18 : 45 Champion

India – Indian Super League

Odisha 14 : 00 Mumbai City

India – I-League

Churchill Brothers 08 : 30 NEROCA
Indian Arrows 13 : 30 TRAU

Iran – Persian Gulf Pro League

Paykan 11 : 30 Sanat Naft
Sepahan 12 : 00 Gol Gohar
Persepolis 13 : 45 Saipa

Israel – Ligat ha’Al

Bnei Yehuda 17 : 15 Ironi Kiryat Shmona
Maccabi Petah Tikva 18 : 00 Beitar Jerusalem

Italy – Serie C

Paganese 13 : 30 Catania

Italy – Serie D

Group A

Bra 13 : 30 Fossano
Borgosesia 13 : 30 Vado
Chieri 13 : 30 Sestri Levante
Castellanzese 13 : 30 Sanremese
Città di Varese 13 : 30 Imperia
Gozzano 13 : 30 Legnano
Derthona 13 : 30 Folgore Caratese
Lavagnese 13 : 30 Arconatese
PDHAE 13 : 30 Caronnese
Saluzzo 13 : 30 Casale

Group B

Breno 13 : 30 Fanfulla
Brusaporto 13 : 30 Nibionnoggiono
Desenzano Calvina 13 : 30 Franciacorta
Caravaggio 13 : 30 Sona
Crema 13 : 30 Vis Nova Giussano
Real Calepina 13 : 30 Scanzorosciate
Tritium 13 : 30 Ponte San Pietro
Villa Valle 13 : 30 Casatese
Seregno 13 : 30 Virtus Ciserano Bergamo

Group C

Trento 13 : 30 Este
Belluno 13 : 30 Arzignano Valchiampo
Caldiero Terme 13 : 30 Adriese
Montebelluna 13 : 30 Campodarsego
Luparense 13 : 30 Cartigliano
Manzanese 13 : 30 Virtus Bolzano
Mestre 13 : 30 Chions
Union Clodiense 13 : 30 Delta Porto Tolle
Union Feltre 13 : 30 Ambrosiana
Union S. Giorgio-Sedico 13 : 30 Cjarlins Muzane

Group D

Bagnolese 13 : 30 Aglianese
Forlì 13 : 30 Rimini
Lentigione 13 : 30 Correggese
Marignanese 13 : 30 Seravezza
Mezzolara 13 : 30 Sammaurese
Prato 13 : 30 Corticella
Pro Livorno 13 : 30 Fiorenzuola
Real Forte Querceta 13 : 30 Ghivizzano Borgo Mozzano
Sasso Marconi Zola 13 : 30 Progresso

Group E

Montevarchi Calcio 13 : 30 Grassina
Città di Foligno 13 : 30 Tiferno Lerchi
Follonica Gavorrano 13 : 30 Lornano Badesse
Pianese 13 : 30 Flaminia
San Donato Tavarnelle 13 : 30 Montespaccato
Siena 13 : 30 Scandicci
Sinalunghese 13 : 30 Ostia Mare
Sporting Trestina 13 : 30 Cannara
Trastevere 13 : 30 Sangiovannese

Group F

Aprilia 13 : 30 Castelfidardo Calcio
Porto Sant’Elpidio 13 : 30 Vastogirardi
Atletico Terme Fiuggi 13 : 30 Matese
Montegiorgio 13 : 30 CynthiAlbalonga
Olympia Agnonese 13 : 30 Città di Campobasso
Pineto 13 : 30 Castelnuovo Vomano
Real Giulianova 13 : 30 Vastese
Recanatese 13 : 30 Tolentino
FC Rieti 13 : 30 San Nicolò

Group G

Afragolese 13 : 30 Gladiator
Arzachena 13 : 30 Torres
Carbonia 13 : 30 Lanusei
Latina 13 : 30 Nola 1925
Nuova Monterosi 13 : 30 Cassino
Muravera 13 : 30 Latte Dolce
Nocerina 13 : 30 Savoia
Insieme Formia 13 : 30 Giugliano
Vis Artena 13 : 30 Team Nuova Florida

Group H

Audace Cerignola 13 : 30 Fidelis Andria
Picerno 13 : 30 Nardò
Bitonto 13 : 30 Taranto
Brindisi 13 : 30 Real Agro Aversa
Casarano 13 : 30 Portici
Francavilla 13 : 30 Molfetta Calcio
Lavello 13 : 30 Team Altamura
Puteolana 13 : 30 Gravina
Sorrento 13 : 30 Città di Fasano

Group I

Biancavilla 13 : 30 Messina
Cittanovese 13 : 30 Rende
Castrovillari 13 : 30 Paternò
Acireale 13 : 30 Troina
FC Messina 13 : 30 Dattilo
Gelbison 13 : 30 San Luca
Marina di Ragusa 13 : 30 Città Di Sant’Agata
Roccella 13 : 30 Licata
Rotonda 13 : 30 Santa Maria Cilento

Kenya – FKF Premier League

Leopards 12 : 00 Ulinzi Stars
Western Stima 12 : 00 Nairobi City Stars
Zoo Kericho 12 : 00 Homeboyz
Sofapaka 12 : 00 KCB

Kosovo – Superliga

Gjilani 12 : 00 Ballkani
Trepça’89 12 : 00 Llapi
Feronikeli 12 : 00 Drenica Skënderaj
Besa Pejë 12 : 00 Arbëria
Prishtina 12 : 00 Drita

Kuwait – Premier League

Al Salmiyah 13 : 55 Al Sahel
Al Arabi 16 : 20 Al Fahaheel

Kuwait – Division 1

Al Jahra PSTP Al Tadhamon
Yarmouk PSTP Burgan

Luxembourg – National Division

UNA Strassen 18 : 30 Wiltz
Mondorf-les-Bains 18 : 30 Victoria Rosport
Etzella Ettelbrück 18 : 30 Swift Hesperange
Hostert 18 : 30 Fola Esch
Rodange 18 : 30 Progrès Niederkorn
Differdange 03 18 : 30 UT Pétange
Jeunesse d’Esch 18 : 30 RM Hamm Benfica
Racing 18 : 30 F91 Dudelange

Malta – Challenge League

St. George’s 19 : 30 Swieqi United

Martinique – Division d’Honneur

Club Franciscain 00 : 00 Rivière-Pilote

Mexico – Liga de Expansión MX

Tlaxcala 23 : 00 Venados
Tampico Madero 01 : 05 Mineros de Zacatecas
Cimarrones de Sonora 03 : 05 Dorados

Mexico – Liga Premier Serie A

Ciervos 17 : 00 Cruz Azul Hidalgo
Inter Playa del Carmen 21 : 00 Cañoneros Marina

Moldova – Divizia Națională

Speranţa Nisporeni 10 : 30 Dinamo-Auto
Zimbru 12 : 30 Sheriff

Nigeria – NPFL

Enyimba 15 : 00 Akwa United
Plateau United 15 : 00 Jigawa Golden Stars
Nasarawa United 15 : 00 Ifeanyi Uba
Katsina United 15 : 00 MFM
Adamawa United 15 : 00 Lobi Stars
Kano Pillars 15 : 00 Sunshine Stars
Heartland 15 : 00 Dakkada
Wikki Tourist 15 : 00 Enugu Rangers
Kwara United 15 : 00 Abia Warriors
Warri Wolves 15 : 00 Rivers United

Palestine – West Bank Premier League

Taraji Wadi Al-Nes 13 : 00 Markez Balata
Hilal Al-Quds 13 : 00 Shabab Al Am’ari
Shabab Alsamu 16 : 00 Tubas

Palestine – West Bank 1st Division

Al-Ahli Qalqilya 13 : 00 Al-Karmil
Markaz Tulkarm 13 : 00 Shabab Beit Fajjar

Paraguay – Division Profesional

Guaireña 22 : 00 Libertad

Portugal – Campeonato de Portugal Prio

Group A

Maria da Fonte 14 : 00 Sporting Braga II

Group C

Marítimo II 11 : 00 Pedras Rubras

Group D

Lusitano FCV 15 : 00 Lusitânia Lourosa
Beira-Mar 20 : 30 Águeda

Group E

Sertanense 15 : 00 Condeixa

Group F

União Almeirim 11 : 00 União Santarém

Group G

Oriental Dragon 15 : 00 Olímpico do Montijo
Belenenses II 16 : 00 Sporting CP II

Group H

Lagos 18 : 00 Louletano

Russia – Youth Championship

Dinamo Moskva U19 07 : 00 Spartak Moskva U19
UOR №5 U19 07 : 00 Akademiya Konoplev U19
Strogino U19 08 : 00 Ural U19

Rwanda – National Soccer League

Espoir PSTP APR
AS Kigali PSTP Rutsiro

San Marino – Campionato

Cosmos 19 : 45 Domagnano

Scotland – Feeder Leagues

Whitehill Welfare PSTP Hill Of Beath Hawthorn
Dunbar United PSTP Inverkeithing Hillfield
Lothian Hutchison PSTP Blackburn United

Scotland – Women’s Championship

Airdrie United CANC Edinburgh Caledonia
BSC Glasgow CANC Falkirk FCF
Clyde CANC St. Mirren
Gartcairn CANC Livingston
Morton Girls CANC Ayr United
Stenhousemuir CANC Renfrew
United Glasgow CANC Edinburgh City

Slovenia – 1. SNL

Tabor Sežana 12 : 30 Maribor
Olimpija 14 : 30 Domžale
Celje 16 : 30 Bravo

Slovenia – 2. SNL

Krško 13 : 30 NŠ Drava
Nafta 13 : 30 Brda Dobrovo
Primorje 13 : 30 Triglav
Beltinci 13 : 30 Radomlje
Krka 13 : 30 Dekani
Bilje 13 : 30 Dob
Šmartno 13 : 30 Brežice
Rudar 13 : 30 Fužinar

Solomon Islands – S-League

Real Kakamora 05 : 00 Malaita Kingz

Somalia – Somali Premier League

Mogadishu City Raadsan

South Africa – PSL

TS Galaxy 13 : 00 Bloemfontein Celtic
SuperSport United 15 : 00 Orlando Pirates

Spain – Segunda B

Numancia 15 : 00 Cultural Leonesa
Racing Ferrol 16 : 00 Celta de Vigo II
Guijuelo 16 : 00 Zamora

Spain – Tercera Division

Group 1

Deportivo La Coruña II 18 : 30 Silva
Paiosaco 19 : 00 Fisterra

Group 11

San Rafael 15 : 30 Formentera

Group 17

Teruel 17 : 00 Atlético Monzón
Sariñena 18 : 00 Villanueva CF
Valdefierro 18 : 30 Real Zaragoza II
Binéfar 18 : 30 Cariñena

Group 18

La Roda Calvo Sotelo

Group 2

Caudal 18 : 30 Real Avilés

Group 4

Santurtzi 18 : 30 San Ignacio

Group 5

Santfeliuenc 18 : 00 Montañesa
Sants 18 : 00 Grama

Group 6

Silla 17 : 00 Saguntino
RC Catarroja 17 : 00 Alzira
Acero 17 : 00 Paterna
Torrent 18 : 00 Vilamarxant

Group 7

Móstoles 19 : 00 Móstoles CF
Villaverde-Boetticher 19 : 00 Carabanchel
Trival Valderas 19 : 00 AD Parla

Group 8

Mirandés II 15 : 30 Gimnástica Segoviana
Atlético Tordesillas 16 : 00 La Virgen del Camino
Cristo Atlético 17 : 00 Salamanca II
Almazán 17 : 00 Real Ávila
Colegios Diocesanos 17 : 00 Real Burgos

Spain – Autonómicas

Andalucía – Gr 1

Chiclana Puerto Real
Atlético Espeleño 18 : 00 Bollullos

Andalucía – Gr 2

Rincón 18 : 30 Torre del Mar

C Valenciana – Gr 4

Almusafes 19 : 00 Enguera

Cantabria – Gr 1

Los Ríos 18 : 00 Meruelo

Castilla León – Gr B

Onzonilla 15 : 30 Ponferradina II

Castilla LM – Gr 2

Orgaceño Daimiel

Castilla LM – Gr 3

Yunquera Sporting Cabanillas
Pantoja Torpedo 66

Spain – División de Honor Juvenil

Group 1

Pabellón Ourense U19 17 : 00 Celta de Vigo U19
Racing Ferrol U19 18 : 00 Choco U19
Ural U19 18 : 00 Val Miñor U19

Group 2

Txantrea U19 17 : 00 Pamplona U19
Osasuna U19 17 : 00 UD Logroñés U19
Santutxu U19 18 : 00 Arenas Getxo U19

Group 3

El Olivar U19 15 : 15 Ebro U19
Sabadell U19 17 : 00 Gimnàstic U19

Group 4

Maracena U19 14 : 00 Almería U19
Polillas U19 15 : 30 Sanluqueno U19
Dos Hermanas SA U19 16 : 45 Santa Fe U19
Cádiz U19 17 : 30 Séneca U19

Group 5

Real Madrid U19 15 : 00 Badajoz U19
Alcorcón U19 16 : 00 UD Santa Marta U19
Unión Adarve U19 17 : 00 La Cruz U19

Group 6

CD San José U19 15 : 00 Mensajero U19
Los Llanos Aceró U19 16 : 00 Laguna U19
Llano del Moro U19 18 : 30 Tenerife U19
Marino U19 18 : 30 Ofra U19
Juventud Laguna U19 18 : 30 Sobradillo U19

Group 7

Valencia U19 15 : 00 Villarreal U19
Castellón U19 17 : 00 Torre Levante U19

Spain – Liga Nacional Juvenil

Canarias – Tenerife

Longuera Toscal U19 19 : 00 Tenerife U19 II

Group 3

Isoba U19 15 : 30 Gimnástica Segoviana U19

Group 8

Atlético Benidorm U19 17 : 00 CD Don Bosco U19
Valencia U19 II 17 : 00 Paterna U19
Roda II 17 : 30 Celtic Elche U19

Group 9

Portmany U19 18 : 00 Peña Deportiva U19

Spain – Segunda División Femenina

North

Madrid II 19 : 00 Atlético Madrid II

South

Albacete 17 : 30 Almassora

Spain – Primera Nacional Femenina

Group 5

San Pío X 16 : 00 Olímpico de León
Atlético Madrid III 18 : 30 Samper

Group 7

Lorca 16 : 30 Mislata

Switzerland – Super League

Vaduz 17 : 15 Luzern

Switzerland – Schweizer Pokal

Grasshopper 16 : 30 Lausanne Sport

Switzerland – U18 League

Thun U18 19 : 00 Lausanne Sport U18

Tanzania – Ligi kuu Bara

Namungo 13 : 00 Mbeya City

Thailand – Thai League 1

Nakhon Ratchasima 11 : 00 Samut Prakan City
Police Tero 11 : 00 Sukhothai
Prachuap 11 : 30 Ratchaburi
Buriram United 12 : 00 Chiangrai United

Thailand – Thai League 2

Ayutthaya United 10 : 00 Sisaket
Customs United 11 : 00 Khon Kaen United
Navy 11 : 00 Kasetsart
Nong Bua Pitchaya 11 : 00 Samut Sakhon
Chiangmai United 11 : 00 Uthai Thani
Chainat Hornbill 12 : 00 Chiangmai
Khonkaen 12 : 00 Lampang
Ranong United 12 : 00 Udon Thani
Nakhon Pathom 12 : 00 Phrae United

Turkey – 1. Lig

Adanaspor 10 : 30 Giresunspor
Samsunspor 13 : 00 Eskişehirspor
Akhisarspor 16 : 00 İstanbulspor

Turkey – 2. Lig

Beyaz

Ankara Demirspor 10 : 00 Sarıyer
Kahramanmaraşspor 10 : 00 Hacettepe
İnegölspor 10 : 00 Kocaelispor
Sancaktepe FK 10 : 00 Gümüşhanespor
24 Erzincanspor 10 : 00 Uşak Spor
Hekimoğlu Trabzon 10 : 00 Şanlıurfaspor
Amed 10 : 00 Zonguldak Kömürspor
Niğde Anadolu 10 : 00 Çorum FK
Ergene Velimeşespor 10 : 00 Manisa FK

Kırmızı

Kardemir Karabükspor 10 : 00 Sivas Belediyespor
Kırklarelispor 10 : 00 Bodrumspor
Turgutluspor 10 : 00 Serik Belediyespor
Tarsus İdman Yurdu 10 : 00 Kırşehir Belediyespor
Vanspor FK 10 : 00 Karacabey Belediyespor
Eyüpspor 10 : 00 Mamak
Pazarspor 10 : 00 Sakaryaspor
Etimesgut Belediyespor 10 : 00 Bayburt ÖİS
Kastamonuspor 10 : 00 Elazığspor
1922 Konyaspor 10 : 00 Pendikspor

Uganda – Premier League

Police 13 : 00 Onduparaka
UPDF 13 : 00 Mbarara City
Kitara 13 : 00 URA

World – Club Friendlies

Tulevik 11 : 00 Vaprus
Sirius 14 : 00 Djurgården
Nordstrand 17 : 00 KFUM
Raufoss 18 : 00 Grorud
Arendal 18 : 00 IF Fram

World – Friendlies Women

Netherlands 17 : 30 Germany

World – SheBelieves Cup

Canada 21 : 00 Brazil

World – Club Friendlies Women

Øvrevoll Hosle 16 : 30 Kolbotn