15 November 2020

0
33

World – Friendlies

Guatemala 17 : 00 Honduras

Africa – Africa Cup of Nations Qualification

Burundi 13 : 00 Mauritania
Chad 16 : 00 Guinea
Comoros 16 : 00 Kenya
Guinea-Bissau 16 : 00 Senegal
Equatorial Guinea 19 : 00 Libya

Albania – 2nd Division

Spartaku Tiranë CANC Internacional Tirana

Albania – Kampionati Femrave

Kinostudio 13 : 00 Skënderbeu

Andorra – 2a Divisió

Encamp PSTP La Massana
Ranger’s PSTP Atlètic Amèrica
Ordino PSTP Jenlai

Argentina – Liga Profesional Argentina

Godoy Cruz 00 : 15 River Plate
Huracán 17 : 00 Gimnasia La Plata
Estudiantes 19 : 15 Argentinos Juniors
Defensa y Justicia 21 : 45 Independiente

Australia – Queensland NPL

Moreton Bay United 07 : 00 Brisbane Roar II
Olympic 08 : 00 Brisbane City

Australia – Queensland Premier League

Sunshine Coast 06 : 00 Wolves
Mitchelton 08 : 00 Logan Lightning

Australia – Queensland NPL Women

Mitchelton 06 : 00 Lions

Australia – Brisbane Premier League

Championship Round

Taringa Rovers 08 : 00 Toowong

Lower Table Round

Acacia Ridge 08 : 00 North Star
The Gap 08 : 00 Bayside United

Australia – Brisbane Reserves Premier League

Championship Round

Taringa Rovers Res. 06 : 00 Toowong Res.

Lower Table Round

Acacia Ridge Res. 06 : 00 North Star Res.
The Gap Res. 06 : 00 Bayside United Res.

Austria – Regionalliga

Ost

Admira II PSTP Bruck / Leitha

Vorarlberg

Rot-Weiß Rankweil PSTP Dornbirner SV
Wolfurt PSTP Röthis

Austria – Landesliga

Kärnten

Völkermarkt PSTP Lendorf
Dellach im Gailtal PSTP Köttmannsdorf
ATUS Ferlach PSTP Lendorf

Wien

Favoritner AC PSTP Vorwärts Brigittenau
Slovan HAC PSTP Wienerberg

Austria – Frauenliga

Neulengbach 10 : 00 Wacker Innsbruck
Vorderland 10 : 00 Südburgenland
Austria Wien / Landhaus 12 : 00 Sturm Graz

Austria – 2. Frauenliga

Rot Weiß Rankweil PSTP Wiener SC
Carinthians PSTP Union Kleinmünchen
First Vienna PSTP LUV Graz

Belarus – 1. Division

Naftan 11 : 00 Gomel
Granit 11 : 00 Krumkachy
Smorgon 11 : 00 Sputnik
Lida 11 : 00 Orsha
Khimik Svetlogorsk 11 : 00 Lokomotiv Gomel
Oshmyany 11 : 00 Arsenal
Slonim 11 : 00 Volna

Belgium – First Division B

Deinze 15 : 00 RFC Seraing

Belgium – First Amateur Division

Rupel Boom PSTP Heist
Sint-Eloois-Winkel PSTP Tienen
Knokke PSTP KSV Roeselare
URSL Visé PSTP Mandel United

Belgium – Second Amateur Division

ACFF

Waremme PSTP Ganshoren
Stockay-Warfusée PSTP RAAL La Louvière
Solières Sport PSTP Rebecq
Hamoir PSTP Jette
Verlaine PSTP Meux

VFV A

RFC Wetteren PSTP Voorwaarts Zwevezele
Toekomst Menen PSTP Lokeren-Temse
Gullegem PSTP Westhoek

VFV B

Olympia Wijgmaal PSTP City Pirates Antwerpen
Spouwen-Mopertingen PSTP Houtvenne
Cappellen PSTP Bocholt
Berchem Sport PSTP Eendracht Aalst

Belgium – Third Amateur Division

ACFF A

Stade Brainois PSTP Rapid Symphorinois
Entité Manageoise PSTP Tournai
SG-Tertre-Hautrage PSTP Jeunesse Tamines
Ostiches PSTP Gosselies Sports

ACFF B

Wanze / Bas-Oha PSTP Onhaye
Gouvy PSTP Mormont
Herstal PSTP Aywaille
Raeren-Eynatten PSTP Richelle United
Habay-la-Neuve PSTP Huy
Marloie Sport PSTP Rochefort

VFV A

Wolvertem Merchtem PSTP Bambrugge
Avanti PSTP Tempo Overijse
Jong Lede PSTP Torhout
Rhodienne-De Hoek PSTP Anzegem
Voorde Appelterre PSTP FC Lebbeke
VW Hamme PSTP Svelta Melsele

VFV B

Berlaar-Heikant PSTP Zwarte Leeuw

Belgium – Provincial

Antwerpen

Berg en Dal PSTP K. Kontich
Ranst PSTP Rapid Leest
Retie PSTP Bevel

Brabant – ACFF

NSeth Berchem PSTP BX Brussels
Nivellois PSTP Stade Everois
Grez-Doiceau PSTP Saint-Josse
FC Schaerbeek PSTP Union Lasne-Ohain
Walhain PSTP Etterbeek
Kosova Schaerbeek PSTP Ixelles
Genappe PSTP Léopold
Sporting Bruxelles PSTP Sportive Brainoise

Brabant – VFV

Wambeek PSTP Stade Bierbeek
Hoegaarden-Outgaarden PSTP Bodegem Kapelle United
Tervuren-Duisburg PSTP Aarschot
Sporting Kampenhout PSTP Bertem-Leefdaal
Linden PSTP Melsbroek
Borght-Humbeek PSTP Houtem-Oplinter
Veltem PSTP Grimbergen
Liedekerke PSTP Huldenberg

Hainaut

Excelsior Biévène PSTP Hornu
Solre-sur-Sambre PSTP Snef-Tyber
RAS Monceau PSTP Houdeng
Le Roeulx PSTP Morlanwelz
Péruwelz PSTP Montignies
Gilly PSTP Antoing
Molenbaix PSTP Soignies Sports
Ransart PSTP Belœil

Limburg

Torpedo Hasselt PSTP Herkol
Zonhoven United PSTP Bregel Sport
Helson Helchteren PSTP Schoonbeek-Beverst
Herderen-Millen PSTP Zepperen-Brustem
Bilzerse Waltwilder PSTP Groen Star Beek

Luxembourg

Aubange PSTP Meix-Devant-Virton
Vaux-Noville PSTP Sartoise
Arlon PSTP Jeunesse Freylangeoise
RAC Saint-Mard PSTP Longlier
Florenville PSTP Saint-Hubert

Namur

Condruzien PSTP Beauraing
ES de la Molignée PSTP Meux II
Grand-Leez PSTP Loyers
Flavion-Morialmé PSTP Wallonne Ciney
Spy PSTP US Dinantaise
Fernelmont-Hemptinne PSTP Andennais
Malonne PSTP Chevetogne
Nismes PSTP Biesme

Oost-Vlaanderen

Elene-Grotenberge PSTP Ardennen
Dendermonde PSTP Lokeren Doorslaar
Excelsior Mariakerke PSTP St-Joris Sleidinge
Drongen PSTP HO Kalken
Eendracht Zele PSTP Munkzwalm

West-Vlaanderen

Wielsbeke PSTP Oostnieuwkerke
Lauwe PSTP Excelsior Zedelgem
Sparta Heestert PSTP Meulebeke
Blankenberge PSTP Sassport Boezinge

Belgium – Super League

OH Leuven 17 : 00 Charleroi

Belgium – First Division Women

OH Leuven II PSTP Moldavo

Bermuda – Premier League

Robin Hood 01 : 00 Dandy Town Hornets
Devonshire Cougars 19 : 00 Southampton Rangers
SBRC 19 : 00 Devonshire Colts
Pembroke Hamilton Club 19 : 00 St. George’s Colts

Bhutan – Premier League

Druk Stars 11 : 00 Paro

Bolivia – Nacional B

Fancesa Independiente Petrolero
Sol Radiante 15 : 00 Deportivo Cervecería
Rosario Central 19 : 00 Stormers San Lorenzo

Brazil – Serie A

Palmeiras 00 : 30 Fluminense
Flamengo 00 : 30 Atlético GO

Brazil – Serie B

Cuiabá 00 : 30 América Mineiro

Brazil – Catarinense 2

Camboriú 23 : 00 Internacional SC

Brunei Darussalam – Super League

IKLS CANC MS ABDB
Kuala Belait CANC Kasuka
Tabuan Academy CANC Jerudong

Bulgaria – Third League

North-East

Dunav 12 : 00 Ludogorets III
Benkovski Byala CANC Chernolomets 1919
Kubrat 12 : 00 Svetkavitsa Tg
Dorostol 12 : 00 Spartak Varna
Ustrem Donchevo 12 : 00 Sportist G.Toshevo

North-West

Peshtera Galata 12 : 30 Bdin
Drenovets 12 : 30 Lokomotiv Mezdra
Botev Vratsa II 12 : 30 Yantra Polski Trambesh
Partizan 12 : 30 Vihar Slavyanovo
Pavlikeni 12 : 30 Lokomotiv Dryanovo
Levski Lom 12 : 30 Etar VT II
Akademik Svishtov 12 : 30 Sevlievo
Parva atomna 12 : 30 Spartak Pleven
OFK Levski 12 : 30 Tryavna

Bulgaria – Women’s League

Etar VT 09 : 00 Pirin Ladies
Levski Chepintsi 11 : 00 Lokomotiv Plovdiv
Paldin 11 : 00 Sevlievo

Burkina Faso – 1ère Division

Rahimo 15 : 30 RC Bobo-Dioulasso
KOZAF 15 : 30 Police
Léopards 17 : 45 Etoile Filante

Burundi – Ligue A

Muzinga 11 : 30 Musongati
Le Messager Ngozi 13 : 00 Athlético Olympic
Flambeau du Centre 13 : 00 Kayanza United
Inter Star 14 : 00 Bujumbura City

Chile – Primera División

Audax Italiano 00 : 00 Coquimbo Unido
Universidad Concepción 14 : 00 Deportivo Antofagasta
La Serena 19 : 00 Huachipato
Universidad de Chile 21 : 30 Santiago Wanderers

Chile – Segunda División

Iberia Colina
Colchagua 14 : 00 Linares Unido
Recoleta 14 : 00 Fernández Vial
Lautaro de Buin 19 : 00 General Velásquez
Independiente 19 : 00 Deportes Vallenar

Colombia – Primera A

Deportivo Pereira Deportivo Pasto
Millonarios Alianza Petrolera
Atlético Nacional Cúcuta Deportivo
América de Cali La Equidad
Patriotas Boyacá Jaguares de Córdoba
Junior Boyacá Chicó
Águilas Doradas Deportivo Cali
Envigado Independiente Medellín
Atlético Bucaramanga Independiente Santa Fe
Deportes Tolima Once Caldas

Colombia – Liga Femenina

Deportivo Pasto 17 : 00 Junior
Llaneros 20 : 00 Santa Fe

Costa Rica – Primera División

Municipal Grecia PSTP Deportivo Saprissa
Pérez Zeledón PSTP Cartaginés
Guadalupe PSTP San Carlos
Jicaral PSTP Herediano
Alajuelense PSTP Limón
Sporting San José PSTP Santos de Guápiles
Santos de Guápiles 21 : 00 Limón
Deportivo Saprissa 22 : 00 Guadalupe

Costa Rica – Liga de Ascenso

Municipal San Ramón Carmelita
Cofutpa Escazuceña
Santa Ana Cariari Pococí
Uruguay Turrialba
Puerto Golfito Consultants Moravia
Aserrí Barrio México
Guanacasteca Santa Rosa
Puntarenas Municipal Liberia
Marineros de Puntarenas Municipal Garabito

Croatia – 3. HNL

Center

Bistra 13 : 00 Dugo Selo

East

Čepin 12 : 30 Vukovar
Bedem Ivankovo 12 : 30 Kutjevo
Graničar Županja 12 : 30 Sloga Nova Gradiška

South

Sloga Mravince 13 : 00 Uskok Klis

Croatia – 1. HNL Juniori

Inter Zaprešić U19 14 : 00 Varaždin U19

Croatia – First League Women

Marjan Split
Neretva Dinamo Maksimir
Agram Donat
Osijek Viktorija

Cyprus – 3. Division

Ormideia 12 : 30 Elia Lythrodonta
Iraklis Yerolakkou 12 : 30 Omonia 29is Maiou

Cyprus – First Division Women

Karmiótissa Chrysomiliá 09 : 00 Lefkothea
AEL Champions 09 : 00 Apollon Limassol
Geroskipou 09 : 00 Nea Salamis
Omonia Nicosia CANC Ethnikos Achna

Czech Republic – 3. liga

ČFL A

Příbram II PSTP Králův Dvůr
Sparta Praha II PSTP Rakovník
Slavia Karlovy Vary PSTP Benešov
Sokol Hostouň PSTP Loko Vltavín

ČFL B

Slovan Liberec II PSTP Hradec Králové II
Mladá Boleslav II PSTP Sokol Zápy
Bohemians 1905 II PSTP Sokol Brozany
Teplice II PSTP Sokol Živanice

MSFL

Sigma Olomouc II PSTP Viktoria Otrokovice
Velké Meziříčí PSTP Baník Ostrava II
Slovácko II PSTP Uničov

Czech Republic – 4. liga

Division A

Tatran Sedlčany PSTP Mariánské Lázně
Jindřichův Hradec PSTP Slavoj Mýto
Sokol Lom PSTP Klatovy

Division B

Louny PSTP Kladno
Meteor Praha PSTP Baník Souš

Division C

Polaban Nymburk PSTP Sokol Libiš
Benátky nad Jizerou PSTP Hlinsko
Vysoké Mýto PSTP Dvůr Králové
Poříčany PSTP Kosmonosy
Náchod PSTP Kolín

Czech Republic – 1. Liga Women

Pardubice PSTP Horní Heršpice
Dukla Praha PSTP Slavia Praha

Denmark – 2nd Division

Thisted PSTP Holstebro

Dominican Republic – Liga Mayor

Delfines Del Este Vega Real

Ecuador – Liga Pro

Macará 23 : 15 Orense
LDU Quito 01 : 30 Aucas
Olmedo 17 : 15 Universidad Católica
Independiente Valle 19 : 30 LDU Portoviejo
Emelec 21 : 45 Técnico Universitario

Ecuador – Liga Pro Serie B

Fuerza Amarilla América de Quito
Atlético Porteño Independiente Juniors
Santa Rita Atlético Santo Domingo
Gualaceo Chacaritas
Manta Nueve de Octubre

Ecuador – Segunda Categoria

Cumbayá Imbabura
Vargas Torres La Unión
CD Universitario Baldor Bermeo Cabrera
Alianza Águilas
Pastaza Aampetra
Atacames Deportivo Coca
La Paz Saquisilí
3 de Julio Guayaquil

El Salvador – Primera Division

Isidro Metapán 01 : 15 Sonsonate
Municipal Limeño 20 : 30 Jocoro
FAS 21 : 00 Once Deportivo
Atlético Marte 21 : 00 Alianza

England – Women’s Super League

West Ham United 12 : 30 Brighton & Hove Albion
Arsenal 14 : 30 Chelsea

England – Women’s Championship

Blackburn Rovers 14 : 00 Liverpool
Charlton Athletic 14 : 00 London City Lionesses
Coventry United 14 : 00 Leicester City WFC
London Bees 14 : 00 Lewes
Sheffield United 14 : 00 Durham

England – Women’s National League – Premier Division

North

Burnley PSTP Hull City

South

Cardiff City PSTP Watford
Keynsham Town PSTP Crawley Wasps
Oxford United PSTP Portsmouth
Plymouth Argyle PSTP Yeovil Town

England – Women’s National League – Division One

Midlands

Leafield Athletic PSTP Sporting Khalsa
Burton Albion PSTP Wem Town

South-West

Maidenhead United PSTP Brislington

England – Women’s FA Cup

Chester-le-Street Town PSTP Brighouse Town
Newcastle United PSTP Barnsley
Wolverhampton PSTP Stourbridge
Lincoln City PSTP Solihull Moors
Wem Town PSTP Boldmere St. Michaels
Harlow Town PSTP Ipswich Town
Billericay Town PSTP Maidenhead United
AFC Bournemouth Ladies PSTP Southampton
Exeter City PSTP Cheltenham Town
United of Manchester PSTP TBC
TBC PSTP TBC
TBC PSTP Actonians

Estonia – Esiliiga A

Vändra 11 : 00 FCI Levadia II

Estonia – II Liiga

East / North

Põhja-Tallinna JK Volta 13 : 00 TJK Legion II
Maardu II 13 : 00 Helios
Jõgeva Wolves 13 : 00 Tartu Welco II
FCI Tallinn 13 : 00 Tammeka III
Trans II 13 : 00 Noorus-96
Ajax Lasnamäe 13 : 00 K-Järve JK Järve II
FC Tallinn 13 : 00 Sillamäe Kalev

West / South

Viimsi II 11 : 00 Kose
Tulevik II 11 : 00 Joker
Põhja-Sakala 11 : 00 Raplamaa
Kuressaare II 11 : 00 Piraaja
Harju Jalgpallikool 11 : 00 Saue
Paide III 11 : 00 Poseidon
Vaprus II 11 : 00 Flora III

Europe – UEFA Nations League

League A

Netherlands 17 : 00 Bosnia-Herzegovina
Italy 19 : 45 Poland
Belgium 19 : 45 England
Denmark 19 : 45 Iceland

League B

Slovakia 14 : 00 Scotland
Turkey 17 : 00 Russia
Bulgaria 17 : 00 Finland
Wales 17 : 00 Republic of Ireland
Romania 19 : 45 Norway
Austria 19 : 45 Northern Ireland
Czech Republic 19 : 45 Israel
Hungary 19 : 45 Serbia

League C

North Macedonia 14 : 00 Estonia
Georgia 17 : 00 Armenia
Belarus 17 : 00 Lithuania
Albania 17 : 00 Kazakhstan
Moldova 19 : 45 Greece
Slovenia 19 : 45 Kosovo

Europe – UEFA U21 Championship

Republic of Ireland U21 12 : 30 Iceland U21
Netherlands U21 13 : 30 Belarus U21
Luxembourg U21 16 : 30 Italy U21
Portugal U21 19 : 30 Cyprus U21

Europe – UEFA U17 Championship Women Qualification

France U17 PSTP Estonia U17
Ukraine U17 PSTP Iceland U17

France – National 3

Bourgogne-Franche-Comté

Saint-Apollinaire PSTP Besançon
Valdahon Vercel PSTP Montceau
Paron PSTP Dijon II
Sochaux II PSTP Jura Dolois

Bretagne

Saint-Pierre Milizac PSTP Plouzané

Centre-Val de Loire

C’ Chartres II PSTP Saran Municipal
Saint-Jean-le-Blanc PSTP Châteauroux II

Corse-Méditerranée

Furiani-Agliani PSTP Nice II
Villefranche SJB PSTP Côte Bleue

Hauts-de-France

Le Touquet PSTP IC Croix
Chantilly PSTP Vimy

Nouvelle-Aquitaine

Niort II PSTP Lège-Cap-Ferret

Occitanie

Agde PSTP Fabrègues
Toulouse II PSTP Narbonne
Blagnac PSTP Castanet
Nîmes II PSTP Muret
Balma PSTP Rodez II
Olympique d’Alès PSTP Alberes Argelès
Montpellier II PSTP Stade Beaucairois

Paris Île-de-France

Brétigny Foot PSTP Paris FC II
Les Mureaux PSTP Drancy JA

Pays de la Loire

Le Poiré sur Vie PSTP Sautron
St-Philbert Gd Lieu PSTP Vendée Fontenay

France – Championnat National U19

Group A

Chambly U19 PSTP Lille U19
Feignies-Aulnoye U19 PSTP Orléans U19
Montfermeil U19 PSTP Amiens U19
Lens U19 PSTP Evreux U19
Caen U19 PSTP Drancy JA U19
St-Pryvé St-Hilaire U19 PSTP Le Havre U19
Valenciennes U19 PSTP PSG U19

Group B

Nancy U19 PSTP Paris FC U19
Auxerre AJ U19 PSTP Troyes U19
ASPTT Dijon U19 PSTP Pontarlier U19
Bourg-en-Bresse U19 PSTP Sochaux U19
Metz U19 PSTP Torcy U19
Olympique Lyonnais U19 PSTP Dijon U19
Strasbourg U19 PSTP Clermont U19

Group C

Guingamp U19 PSTP Angers U19
Bordeaux U19 PSTP Laval U19
Le Mans U19 PSTP Avranches U19
SA Mérignac U19 PSTP Brest U19
Tours U19 PSTP Stade Rennes U19
Concarneau U19 PSTP Nantes U19
USSA Vertou U19 PSTP Châteauroux U19

Group D

Istres U19 PSTP Ajaccio U19
Béziers U19 PSTP Nice U19
Toulon U19 PSTP Pieve di Lota U19
Saint-Etienne U19 PSTP Montpellier U19
Olympique Marseille U19 PSTP Monaco U19
Nîmes U19 PSTP Toulouse U19
Cannes U19 PSTP Colomiers U19

France – Feminine Division 2

Group A

Lens PSTP Strasbourg
Nantes PSTP La Roche-sur-Yon
Brest PSTP Nancy
Metz PSTP Lille
VGA Saint-Maur PSTP Saint Malo
Vendenheim PSTP US Orléans

Group B

Nîmes Metropole Gard PSTP Rodez
ASPTT Albi PSTP Yzeure Allier
Grenoble Foot 38 PSTP Le Puy
Saint-Étienne PSTP Mérignac
Thonon Évian PSTP Olympique Marseille
Montauban PSTP Nice

Georgia – Liga 3

Gori 10 : 00 Kolkheti Khobi
Spaeri 10 : 00 Meshakhte
Tbilisi City 10 : 00 Gareji

Germany – 3. Liga

Bayern München II PSTP Meppen
Dynamo Dresden 13 : 00 1860 München

Germany – Regionalliga

Hamburger SV II PSTP Altona 93
St. Pauli II PSTP Holstein Kiel II
Havelse PSTP Werder Bremen II
VfB Oldenburg PSTP Oberneuland
Drochtersen / Assel PSTP Eintracht Norderstedt

Germany – Oberliga

Baden-Württemberg

Rielasingen-Arlen PSTP Bruchsal

Bremen

Schwachhausen PSTP Brinkumer SV
Komet Arsten PSTP Habenhauser FV
Hemelingen PSTP Aumund-Vegesack
Borgfeld PSTP Geestemünde
Vatan Sport PSTP Werder Bremen III
Hastedt PSTP BTS Neustadt

Hamburg

Paloma PSTP HEBC
Rugenbergen PSTP Meiendorfer SV
Sasel PSTP Barmbek-Uhlenhorst

Hessen

Fernwald PSTP Viktoria Griesheim
Türk Gücü Friedberg PSTP Barockstadt Fulda-Lehn.
Rot-Weiß Walldorf PSTP Buchonia Flieden
Neuhof PSTP Hessen Dreieich

Mittelrhein

Blau-Weiß Friesdorf PSTP Deutz
Hürth PSTP Alfter
Borussia Freialdenhoven PSTP Düren Merzenich
Eilendorf PSTP BCV Glesch / Paffendorf
Siegburger SV PSTP Wesseling-Urfeld
SV Breinig PSTP Fortuna Köln II
Pesch PSTP Hennef 05
Frechen PSTP VfL Vichttal

Niederrhein

Kleve PSTP Cronenberger SC
Schwarz-Weiß Essen PSTP 1. FC M’gladbach
Kray PSTP Monheim
SF Baumberg PSTP Schonnebeck
Meerbusch PSTP TVD Velbert
Germania Ratingen PSTP Jahn Dinslaken-Hiesfeld
FSV Duisburg PSTP Union Nettetal
FC Bocholt PSTP SSVg Velbert
TuRU 1880 Düsseldorf PSTP Sterkrade-Nord
Teutonia St.Tönis PSTP Düsseldorf West
SC Velbert PSTP Hilden

Niedersachsen

Spelle-Venhaus PSTP VfL Oldenburg
Hagen / ​Uthlede PSTP Eintracht Celle
Wolfenbüttel PSTP FT Braunschweig
Lupo-Martini PSTP Germania Egestorf
Arminia Hannover PSTP SVG Göttingen
Eintracht Northeim PSTP Ramlingen / Ehlershausen
Gifhorn PSTP BW Schwalbe Tündern

Rheinland-Pfalz / Saar

Gonsenheim PSTP Emmelshausen
Speyer PSTP Elversberg II

Schleswig-Holstein

Todesfelde PSTP Lübeck II
Inter Türkspor Kiel PSTP Weiche Flensburg II

Westfalen

Kaan-Marienborn PSTP Meinerzhagen
Westfalia Rhynern PSTP Holzwickeder SC
Vreden PSTP Sprockhövel
Paderborn II PSTP Schermbeck
ASC Dortmund PSTP Hammer SpVg
Eintracht Rheine PSTP Sportfreunde Siegen
Wattenscheid 09 PSTP TuS Haltern
Preußen Münster II PSTP Victoria Clarholz
Gütersloh PSTP Erndtebrück
Westfalia Herne PSTP Ennepetal

Germany – Reg. Cup Bayern

Frohnlach PSTP Abtswind
Jahn Forchheim PSTP Würzburger FV
Ruhmannsfelden PSTP 1. SC Feucht
Ansbach PSTP Gebenbach
Sonthofen PSTP 1880 Wasserburg
DJK Bamberg PSTP Eintracht Bamberg

Germany – Reg. Cup Berlin

Wittenauer SC Concordia PSTP Nordberliner SC
Berliner SC PSTP Tennis Borussia
Lichtenrader BC PSTP Blau-Weiß 90 Berlin
Frohnauer PSTP Eintracht Mahlsdorf
Spandauer Veritas PSTP Hertha Zehlendorf
Anadoluspor Berlin PSTP Novi Pazar Neukölln
Blau-Weiss Spandau PSTP Wacker 1921 Lankwitz
SSC Teutonia 1899 PSTP BSV Heinersdorf
Staaken PSTP Altglienicke
Hermsdorf PSTP TSV Mariendorf
SpF Kladow PSTP BAK ’07
FSV Hansa PSTP Stern Britz
Sparta Lichtenberg PSTP BFC Dynamo
Reinickendorfer Füchse PSTP Viktoria Berlin

Germany – Reg. Cup Mecklenburg-Vorpommern

Schönberg PSTP Malchower SV
Neustrelitz PSTP Torgelower SV Greif

Germany – Reg. Cup Sachsen

Radefelder SV PSTP Bischofswerdaer FV

Germany – U19 Bundesliga

Köln U19 PSTP Rot-Weiss Essen U19
Alemannia Aachen U19 PSTP Fortuna Köln U19

Germany – U17 Bundesliga

Süd / Südwest

Stuttgart U17 PSTP Stuttgarter K’rs U17

West

Borussia M’bach U17 PSTP Bayer Leverkusen U17

Germany – Frauen Bundesliga

Bayern München 13 : 00 Wolfsburg
Meppen 13 : 00 Bayer Leverkusen
SC Sand 13 : 00 Hoffenheim
SGS Essen 15 : 00 Freiburg

Germany – 2. Bundesliga Women

Nord

Arminia Bielefeld PSTP Borussia Bocholt
Borussia M’gladbach PSTP Gütersloh
Turbine Potsdam II PSTP RB Leipzig

Süd

Köln PSTP Eintracht Frankfurt II
Andernach PSTP Hoffenheim II

Germany – Regionalliga Women

Nord

Büppel PSTP Meppen II
Walddörfer SV PSTP Wellingsbüttel
Buntentor PSTP Werder Bremen II
Burg Gretesch PSTP Osnabrücker SC
Holstein Kiel PSTP St. Pauli
Hamburger SV PSTP Jahn Delmenhorst
Henstedt-Ulzburg PSTP Jesteburg

Nordost

Hohen Neuendorf PSTP Union Berlin
Babelsberg PSTP Türkiyemspor
Phoenix Leipzig PSTP Eintracht Leipzig-Süd
RB Leipzig II PSTP Bischofswerdaer FV

Süd

Alberweiler PSTP Obertürkheim
Neu-Isenburg PSTP Freiburg II
Eintracht Frankfurt III PSTP Sand II
Hessen Wetzlar PSTP Jahn Calden
Kickers Offenbach PSTP Karlsruher SC
Weinberg PSTP Nürnberg
Wacker München PSTP Forstern

Südwest

Göttelborn PSTP Wörrstadt
Issel PSTP Siegelbach
Fortuna Göcklingen PSTP Bad Neuenahr
Dirmingen PSTP Saarbrücken II
Bitburg PSTP Riegelsberg
Montabaur PSTP Schott Mainz
Holzbach PSTP Fidei

West

Borussia M’gladbach II PSTP Budberg
Bökendorf PSTP Alemannia Aachen
Menden PSTP Moers
SGS Essen II PSTP Vorwärts Köln
Köln II PSTP Sportfreunde Siegen
Recklinghausen PSTP Bochum
Leverkusen II PSTP Warbeyen

Ghana – Premier League

WAFA 15 : 00 King Faisal
Ashanti Gold 15 : 00 Karela
Medeama 15 : 00 Great Olympics
Ebusua Dwarfs 15 : 00 Elmina Sharks
Liberty Professionals 15 : 00 Bechem United
Asante Kotoko 18 : 00 Eleven Wonders

Greece – Super League 2

Panachaiki PSTP Karaiskakis
Chania PSTP Ergotelis
OF Ierapetra PSTP Apollon Larissa
Levadiakos PSTP Xanthi
Diagoras PSTP Ionikos
Trikala PSTP Doxa Dramas

Greece – Football League

Egaleo PSTP Ialysos
Rodos PSTP Niki Volos
Aspropyrgos Enosis PSTP Kalamata
Kallithea PSTP Santorini 2020
Episkopi PSTP Asteras Vlachioti
Thesprotos PSTP Kavala
Veria PSTP Apollon Pontou
Triglia FC PSTP Almopos
Panserraikos PSTP Pierikos
AEP Kozani PSTP Olympiakos Volos

Greece – Gamma Ethniki

Group 1

Apollon Paralimniou PSTP Ampelokipon Drama
Iraklis Ampelokipon PSTP Anagennisi Thalassias
Orfeas Xanthi PSTP Aetos Orfani
Ethnikos Sochos PSTP Nestos Chrisoupolis
Elpida Sapes PSTP Doxa Neo Sidirochori
Evosmou PSTP Antheias-Aristinou
M. Alexandros Orfaniou PSTP Aris Avato
Pandramaikos PSTP Didymoteicho

Group 10

AE Neapolis PSTP Giouchtas
AEEK SYN.KA PSTP Poros
Almyros Gaziou PSTP Damastas
Agios Nikolaos PSTP Rethymniakos
Palaiochora PSTP Irodotos
Asteras Rethymnou PSTP Atsalenios
Aris Soudas PSTP Anagennisi Ierapetra
Platanias PSTP Aris Rethymnou

Group 2

PAO Koufalion PSTP Makedonikos Neapolis
M. Alexandros Trikala PSTP Agrotikos Asteras EM
Ethnikos Giannitsa PSTP Anagennisi Plagia
Thyella Sarakinoi PSTP Niki Agkathia
Aetos Varvaras PSTP Edessaikos
Poseidon Nea Michaniona PSTP PAOK Alexandreia
Nea Kallikrateia PSTP AS Giannitsa

Group 3

Atromitos Palamas PSTP Makedonikos Foufas
Ermis Amyntaio PSTP Meteora
Oikonomos PSTP Aetos Makrychoriou
Karitsa PSTP Kozani
Sellana PSTP Anagennisi Karditsas
Iraklis Larissa PSTP Dias Diou
Ethnikos Neou Keramidiou PSTP Elassona

Group 4

Almyros PSTP Fokikos
Thiseas Agria PSTP Amvrysseas
Iraklis Psachna PSTP Opountios
Ypatou PSTP Diagoras Stefanovikeiou
Atalanti PSTP Nea Artaki

Group 5

Thyella Katsikas PSTP Preveza
Acheron Kanalaki PSTP Asteras Kalirachis
Missolonghi PSTP Agios Matthaios
Amvrakikos Loutrou PSTP Panagriniakos
Lefkimmi PSTP Anagennisi Artas
Tilikratis PSTP M. Alexandros Kastorias
Thyella Monastirakiou PSTP Kerkyra

Group 6

Panionios PSTP Marko
Ethnikos Piraeus PSTP Aittitos Spata
Ilioupoli PSTP Charavgiakos
Moschato PSTP Proodeftiki
Fostiras PSTP Pannaxiakos

Group 7

Atromitos Chiliomodi PSTP Nafplio 2017
Ermionida PSTP PAO Rouf
Agios Ierotheos PSTP Panarkadikos
Aris Skalas PSTP Pangytheatikos
Molaikos PSTP Ermis Meligous
Foinikas N. Epidavrou PSTP Koronida Koiladas

Group 8

Pythagoras Karlovasi PSTP Aias Salamina
Thyella Diastavroseos PSTP Asteras Varis
Aetos Loutron PSTP Karavas
Panelefsiniakos PSTP Keratsini
Pyliou PSTP Aiolikos
Akratitos PSTP Mikrasiatiki

Group 9

Pallixouriakos PSTP Panegialios
Aias Gastounis PSTP Ethnikos Skoulikadou
Thyella Patras PSTP Pamisos Messini
Zakynthos PSTP Tsilivi
Nafpaktiakos PSTP Achaiki
Diavolitsi PSTP PAO Vardas

Greece – Panelinio Protathlima

Larissa PSTP Aris
Doxa Dramas PSTP PAOK
Kastoria PSTP Elpides Karditsa
Vasilissa Thrakis PSTP Giannina
Agrotikos Asteras EM PSTP Agrotikos Asteras AV
Agia Paraskevi PSTP Avantes Chalkida
Karyatides Spartis PSTP OFI
Odysseas Glyfadas PSTP Feidon
Neos Asteras Rethymnou PSTP Olimpiada Imittou
Atromitos PSTP Missolonghi 2008

Guatemala – Liga Nacional

Achuapa 19 : 05 Malacateco

Guatemala – Primera Division

Puerto San José 17 : 00 Sololá
Zacapa Tellioz 17 : 00 Sayaxché
Coatepecano IB /DR 18 : 00 Nueva Concepción
Plataneros 19 : 00 Quiché
Xinabajul 21 : 00 San Pedro

Guinea – Ligue 1

Santoba Ashanti GB
Horoya Loubha Télimélé

Haiti – Ligue Haïtienne

FICA América des Cayes
Racing Club Haitien Racing des Gônaïves
Tempête Cosmopolites
Triomphe Liancourt Mirebalais
Ouanaminthe Baltimore
Juventus Capoise
Arcahaie Don Bosco
Rivartibonitienne Cavaly

Honduras – Liga Nacional

Platense 21 : 00 Olimpia
Motagua 22 : 00 Vida

Hong Kong – Sapling Cup

Resources Capital 07 : 00 Happy Valley
Eastern 09 : 30 Southern District

Hungary – Nöi NB I

Astra Hungary 12 : 00 Ferencváros
Szent Mihály 12 : 30 MTK

Hungary – Nöi NB II

Nyiregyháza Spartacus 12 : 00 Nyírség
Vasas Kubala Akadémia 13 : 00 Nagymágocs

Iceland – Úrvalsdeild Women

Fylkir CANC FH
Stjarnan CANC Breidablik
Valur CANC Selfoss
ÍBV CANC KR
Thór / KA CANC Thróttur Reykjavík

Indonesia – Liga 1

Borneo PSTP PSIS Semarang
Persib PSTP Persebaya Surabaya

Italy – Serie C

Girone A

Alessandria 14 : 00 Piacenza
Giana Erminio 14 : 00 Pontedera
Grosseto 14 : 00 Lecco
Pistoiese 14 : 00 Olbia
Pro Patria 14 : 00 AlbinoLeffe
Pro Sesto 14 : 00 Lucchese
Como 16 : 30 Pro Vercelli
Novara 16 : 30 Renate

Girone B

Fano 14 : 00 Legnago Salus
Carpi 14 : 00 Perugia
Gubbio 14 : 00 Virtus Verona
Calcio Padova 14 : 00 Matelica Calcio
Cesena 16 : 30 Ravenna
FeralpiSalò 16 : 30 Triestina
Fermana 16 : 30 Arezzo
Imolese 16 : 30 Südtirol

Girone C

Viterbese Castrense CANC Trapani
Teramo 13 : 00 Catania
Palermo 14 : 00 Paganese
Vibonese 14 : 00 Potenza Calcio
Bari 16 : 30 Ternana
Turris 16 : 30 Juve Stabia
Virtus Francavilla 16 : 30 Catanzaro
Bisceglie 16 : 30 Casertana
Cavese 16 : 30 Foggia

Italy – Serie D

Group A

Imperia 13 : 30 Città di Varese
Castellanzese 13 : 30 Casale
Lavagnese 13 : 30 Legnano
Vado 13 : 30 Derthona
Saluzzo 13 : 30 Sanremese
Arconatese 13 : 30 Borgosesia
Chieri 13 : 30 Gozzano
Bra PSTP Arconatese
Borgosesia PSTP Lavagnese
Chieri PSTP Castellanzese
Caronnese PSTP Fossano
Città di Varese PSTP Sanremese
Derthona PSTP Legnano
Imperia PSTP Folgore Caratese
PDHAE PSTP Casale
Saluzzo PSTP Gozzano
Sestri Levante PSTP Vado

Group B

Caravaggio 13 : 30 Crema
Caravaggio PSTP Breno
Crema PSTP Seregno
Fanfulla PSTP Franciacorta
Nibionnoggiono PSTP Virtus Ciserano Bergamo
Ponte San Pietro PSTP Desenzano Calvina
Scanzorosciate PSTP Casatese
Sona PSTP Brusaporto
Tritium PSTP Real Calepina
Vis Nova Giussano PSTP Villa Valle

Group C

Union Feltre 13 : 30 Arzignano Valchiampo
Chions 13 : 30 Manzanese
Montebelluna 13 : 30 Belluno
Adriese PSTP Ambrosiana
Caldiero Terme PSTP Este
Montebelluna PSTP Union Feltre
Campodarsego PSTP Chions
Cartigliano PSTP Cjarlins Muzane
Luparense PSTP Trento
Manzanese PSTP Belluno
Mestre PSTP Union Clodiense
Union S. Giorgio-Sedico PSTP Arzignano Valchiampo
Virtus Bolzano PSTP Delta Porto Tolle

Group D

Aglianese 13 : 30 Bagnolese
Correggese 13 : 30 Mezzolara
Real Forte Querceta 13 : 30 Lentigione
Seravezza 13 : 30 Fiorenzuola
Correggese PSTP Marignanese
Fiorenzuola PSTP Aglianese
Ghivizzano Borgo Mozzano PSTP Bagnolese
Lentigione PSTP Pro Livorno
Progresso PSTP Forlì
Real Forte Querceta PSTP Prato
Rimini PSTP Corticella
Sammaurese PSTP Seravezza
Sasso Marconi Zola PSTP Mezzolara

Group E

San Donato Tavarnelle 13 : 30 Scandicci
Flaminia 13 : 30 Siena
Scandicci PSTP Tiferno Lerchi
Cannara PSTP Siena
Follonica Gavorrano PSTP Città di Foligno
Grassina PSTP Ostia Mare
Lornano Badesse PSTP Pianese
Montespaccato PSTP Sinalunghese
San Donato Tavarnelle PSTP Trastevere
Sangiovannese PSTP Flaminia
Sporting Trestina PSTP Montevarchi Calcio

Group F

Matese 13 : 30 Aprilia
FC Rieti 13 : 30 Porto Sant’Elpidio
Porto Sant’Elpidio PSTP Pineto
Castelnuovo Vomano PSTP Città di Campobasso
CynthiAlbalonga PSTP Matese
Real Giulianova PSTP FC Rieti
Recanatese PSTP Atletico Terme Fiuggi
San Nicolò PSTP Castelfidardo Calcio
Tolentino PSTP Olympia Agnonese
Vastese PSTP Montegiorgio
Vastogirardi PSTP Aprilia

Group G

Carbonia 13 : 30 Gladiator
Nuova Monterosi 13 : 30 Team Nuova Florida
Muravera 13 : 30 Giugliano
Nocerina 13 : 30 Nola 1925
Vis Artena 13 : 30 Latte Dolce
Lanusei 13 : 30 Latina
Cassino PSTP Carbonia
Nola 1925 PSTP Insieme Formia
Giugliano PSTP Arzachena
Gladiator PSTP Nuova Monterosi
Lanusei PSTP Vis Artena
Latte Dolce PSTP Latina
Team Nuova Florida PSTP Nocerina
Torres PSTP Afragolese
Savoia PSTP Muravera

Group H

Audace Cerignola 13 : 30 Portici
Casarano 13 : 30 Taranto
Gravina 13 : 30 Città di Fasano
Puteolana 13 : 30 Team Altamura
Real Agro Aversa 13 : 30 Nardò
Audace Cerignola PSTP Bitonto
Fidelis Andria PSTP Casarano
Francavilla PSTP Sorrento
Lavello PSTP Picerno
Molfetta Calcio PSTP Puteolana
Nardò PSTP Gravina
Portici PSTP Città di Fasano
Taranto PSTP Real Agro Aversa
Team Altamura PSTP Brindisi

Group I

Gelbison 13 : 30 Città Di Sant’Agata
Roccella 13 : 30 Troina
Biancavilla PSTP Rotonda
Cittanovese PSTP Acireale
Città Di Sant’Agata PSTP FC Messina
Licata PSTP San Luca
Marina di Ragusa PSTP Gelbison
Messina PSTP Castrovillari
Santa Maria Cilento PSTP Dattilo
Rende PSTP Roccella
Troina PSTP Paternò

Italy – Campionato Primavera 1

Sampdoria U19 PSTP Empoli U19
Torino U19 PSTP Milan U19

Italy – Serie A Women

San Marino 11 : 30 Napoli
Milan 13 : 30 Roma
Sassuolo 13 : 30 Hellas Verona

Italy – Serie B Women

Cesena 14 : 00 Riozzese
Chievo Verona 14 : 00 Lazio
Cittadella 14 : 00 Tavagnacco
Orobica 14 : 00 Città di Pontedera
Pomigliano 14 : 00 Vicenza
Ravenna 14 : 00 Perugia
Roma CF 14 : 00 Brescia

Italy – Primavera Women

Group 1

Chievo Verona U19 San Marino U19
Internazionale U19 Sassuolo U19
Juventus U19 Orobica U19
Riozzese U19 Cittadella U19
Tavagnacco U19 Hellas Verona U19
Vicenza U19 Brescia U19

Group 2

Empoli U19 Florentia U19
Fiorentina U19 Perugia U19
Napoli U19 Pomigliano U19
Pink Sport Bari U19 Roma CF U19
Ravenna U19 Cesena U19
Roma U19 Lazio U19

Japan – J1 League

Vissel Kobe 05 : 00 Shonan Bellmare
Nagoya Grampus 10 : 00 Tokyo

Japan – J2 League

Fagiano Okayama 04 : 00 Júbilo Iwata
Ehime 04 : 00 Ventforet Kofu
Montedio Yamagata 05 : 00 Tokushima Vortis
Mito Hollyhock 05 : 00 Kyoto Sanga
Omiya Ardija 05 : 00 Zweigen Kanazawa
Machida Zelvia 05 : 00 Matsumoto Yamaga
Albirex Niigata 05 : 00 JEF United
Renofa Yamaguchi 05 : 00 Avispa Fukuoka
V-Varen Nagasaki 05 : 00 Ryūkyū
Giravanz Kitakyushu 06 : 00 Tochigi
ThespaKusatsu Gunma 10 : 30 Tokyo Verdy

Japan – J3 League

Vanraure Hachinohe 04 : 00 Gamba Osaka II
Azul Claro Numazu 04 : 00 Kagoshima United
Kamatamare Sanuki 04 : 00 Parceiro Nagano

Japan – Japan Football League

Sony Sendai 04 : 00 Veertien Mie
Honda Lock 04 : 00 Tokyo Musashino City
Verspah Oita 04 : 00 Tegevajaro Miyazaki
Biwako Shiga 04 : 00 Iwaki
Matsue City 04 : 00 Maruyasu Okazaki

Japan – Nadeshiko League 1

Cerezo Osaka 03 : 00 INAC Kobe Leonessa

Japan – Nadeshiko League 2

Setagaya Sfida 04 : 00 Harima
Yokohama 04 : 00 Parceiro Nagano
Yamato Sylphid 04 : 00 Bunny’s Kyoto
Kamogawa 04 : 00 Nittaidai
Elfen Saitama 04 : 00 Jumonji Ventus

Korea Republic – K4 League

Yeoju Citizen 05 : 00 Seoul Jungnang
Jinju Citizen 05 : 00 Paju Citizen
Chungju Citizen 05 : 00 Ulsan Citizen
Icheon Citizen 05 : 00 Pocheon
Goyang Citizen 05 : 00 Yangpyeong
Siheung Citizen 05 : 00 Seoul United

Kosovo – Superliga

Drita 12 : 30 Llapi

Luxembourg – Promotion d’Honneur

Jeunesse Canach PSTP Marisca Mersch
Union Mertert PSTP Rumelange
Mondercange PSTP Yellow Boys Weiler
Blô-Weiss Medernach PSTP Esch
Alisontia Steinsel PSTP Jeunesse Junglinster
Mamer PSTP UN Käerjéng
Bettembourg PSTP Berdenia Berbourg
Schifflange PSTP Atert Bissen

Luxembourg – 1. Division

Serie 1

Hosingen PSTP Boevange / Attert
Bastendorf PSTP Erpeldange
Daring Echternach PSTP Norden
Kehlen PSTP Feulen
Minerva Lintgen PSTP Lorentzweiler
Sporting Mertzig PSTP Alliance Aischdall
Jeunesse Schieren PSTP Berdorf Consdorf
Jeunesse Useldange PSTP Young Boys

Serie 2

Blo-Wäiss Izeg PSTP Obercorn
Sporting Bertrange PSTP CeBra 01
Syra Mensdorf PSTP Sandweiler
Grevenmacher PSTP Avenir Beggen
Koeppchen PSTP Stengefort
Résidence Walferdange PSTP URB
Sanem PSTP Red Black Egalité
Luna Obercorn PSTP Union Kayl-Tétange

Macao – Primeira Divisão

Polícia 11 : 00 Sporting Macau
Monte Carlo 13 : 00 Lun Lok

Malta – Premier League

Lija Athletic 13 : 00 Sirens

Malta – Challenge League

Marsa 13 : 00 Qormi
Qrendi 17 : 15 Marsaxlokk

Malta – National Amateur League

Group A

Zurrieq 13 : 00 Ghaxaq
Gharghur 16 : 15 Marsaskala

Group B

Luqa St. Andrew’s 13 : 00 Msida St. Joseph

Group C

Xghajra Tornados 16 : 15 Kirkop United

Malta – Gozo First Division

Victoria Hotspurs 14 : 00 Victoria Wanderers

Martinique – Division d’Honneur

Samaritaine 23 : 00 Monnerot
Golden Star 23 : 00 Assaut

Mauritius – Mauritian League

Petite Rivière Noire 12 : 00 La Cure Sylvester
Entente Boulet Rouge 12 : 00 Grande Riviere Sud Est
ASPL 2000 12 : 00 Bolton City

Mexico – Liga de Expansión MX

Correcaminos UAT 03 : 00 Atlético Morelia

Mexico – Liga Premier Serie A

Cruz Azul Hidalgo 17 : 00 CAFESSA Jalisco
UA Zacatecas 18 : 00 Tecos
Cuautla 21 : 00 Pioneros de Cancún
Reboceros La Piedad 22 : 00 Mazorqueros

Mexico – U20 League

Querétaro U20 15 : 00 Mazatlán U20

Mexico – U17 League

Querétaro U17 17 : 30 Mazatlán U17

Mexico – Liga MX Femenil

Tigres UANL 01 : 00 Monterrey
Toluca 18 : 00 León

Moldova – Campionatul Moldovei

Maksimum 12 : 00 Nistru
Narta / Drăsliceni 12 : 00 Anenii Noi
Noroc 12 : 00 Belceanca
ȘS-4-PGU-Legia 12 : 00 ŞS11 / Real Succes

Montenegro – Second League

Jedinstvo 16 : 00 Mornar
Drezga 16 : 00 Bokelj
Ibar 16 : 00 Berane
Igalo 16 : 00 Grbalj
Arsenal Tivat 16 : 00 Kom

Netherlands – Eerste Divisie

Go Ahead Eagles 11 : 15 Den Bosch
Cambuur 19 : 00 Almere City

Netherlands – Derde Divisie

GVV Unitas PSTP ADO ’20
Hollandia PSTP Groene Ster
Westlandia PSTP OSS ’20
DEM PSTP Blauw Geel ’38
Dongen PSTP Hoogland
JOS Watergraafsmeer PSTP Gemert
OFC PSTP USV Hercules
UNA PSTP Quick
EVV PSTP HSC ’21

Netherlands – Hoofdklasse

Zondag A

De Zouaven PSTP Hoogeveen
VV Emmen PSTP Be Quick 1887
Alcides PSTP Velsen
Purmersteijn PSTP Silvolde
RKZVC PSTP SDO
HBS PSTP Alphense Boys
SJC Noordwijk PSTP TAC’90

Zondag B

Leonidas CANC Moerse Boys
UDI ’19 PSTP Halsteren
Juliana ’31 PSTP Orion
TOGB PSTP RKSV Nuenen
OJC Rosmalen PSTP VOC
AWC PSTP Minor
EHC Hoensbroek PSTP IFC
Meerssen PSTP Baronie

Netherlands – Eerste Klasse

Zondag C

Erp PSTP Alverna
HVCH PSTP Berghem Sport
Woezik PSTP Eindhoven AV

Zondag D

BSV Limburgia PSTP Deurne
Heeze PSTP SSS ’18
De Ster PSTP Venray
ZSV PSTP Chevremont
Wilhelmina 08 PSTP Venlosche Boys

Netherlands – Eredivisie Women

Twente 13 : 30 PSV

Netherlands – Hoofdklasse Women

Buitenveldert PSTP Someren / NWC

New Zealand – Premiership

Hawke’s Bay United 01 : 00 Hamilton Wanderers
Auckland City 03 : 00 Eastern Suburbs

New Zealand – National Women’s League

WaiBOP Utd 23 : 00 Canterbury United
Southern United 23 : 00 Northern Lights
Auckland Football 01 : 00 Capital Football

North Macedonia – Prva ŽFL

Borec 11 : 00 Plačkovica
Atletiko 11 : 00 Rečica
Kamenica Sasa 11 : 00 Junajted
Shkëndija 11 : 00 Ljuboten
Shkupi 2019 11 : 00 Kochani

Northern Ireland – Premiership Women

Crusaders Strikers 16 : 00 Linfield

Norway – 1. Division

Grorud 12 : 00 Raufoss
KFUM 12 : 00 Ranheim
Åsane 12 : 00 Kongsvinger
HamKam 14 : 30 Strømmen
Sandnes Ulf 14 : 30 Sogndal
Stjørdals-Blink 14 : 30 Øygarden
Tromsø 14 : 30 Jerv
Ullensaker / Kisa 17 : 00 Lillestrøm

Norway – 2. Division

Group 1 – 2nd Phase

Kvik Halden 12 : 00 Brattvåg

Group 2 – 2nd Phase

Flekkerøy 13 : 00 Asker

Norway – Toppserien

Sandviken 12 : 00 Avaldsnes
Klepp 12 : 00 Rosenborg
Lillestrøm 12 : 00 Lyn
Røa 12 : 00 Kolbotn
Vålerenga 12 : 00 Arna-Bjørnar

Norway – 1. Division Women

Hønefoss 12 : 00 KIL / Hemne
Stabæk 12 : 00 Amazon Grimstad
Medkila 12 : 00 Fart
Grei 12 : 00 Åsane
Fløya 12 : 00 Øvrevoll Hosle

Palestine – West Bank Premier League

Shabab Alsamu 13 : 00 Markez Balata
Ahli Al-Khalil 16 : 00 Shabab Al-Dhahiriya

Panama – LPF

Alianza 23 : 00 Sporting San Miguelito

Paraguay – Division Profesional

Sol de América 00 : 30 River Plate
Cerro Porteño PSTP Olimpia

Peru – Primera División

Deportivo Binacional 23 : 00 Sporting Cristal

Poland – I Liga

Puszcza Niepołomice 11 : 30 Odra Opole
Miedź Legnica 11 : 40 Nieciecza
Górnik Łęczna 15 : 00 Tychy 71

Poland – II Liga

Znicz Pruszków 11 : 00 Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków 12 : 00 Wigry Suwałki
Lech Poznań II 12 : 00 Śląsk Wrocław II

Poland – III Liga

Group 1

Huragan Morąg 10 : 00 Znicz Biała Piska
Lechia T. Mazowiecki 10 : 00 Swit
Pelikan Łowicz 10 : 15 Błonianka Błonie
Ruch Wysokie Mazowieckie 12 : 00 Ursus Warszawa
Radomsko 12 : 00 Legionovia Legionowo

Group 2

Elana Toruń PSTP Chemik Police

Group 4

Wisła Sandomierz 11 : 00 Korona Kielce II
Lewart 12 : 00 Chełmianka Chełm
Wiązownica 12 : 00 Jutrzenka Giebułtów
Łagów 12 : 00 KSZO 1929
Wisła Puławy 12 : 00 Podlasie Biała Podlaska
Sokół Sieniawa 12 : 00 Avia Świdnik

Poland – Central Youth League

Lechia Gdańsk U18 10 : 00 Arka Gdynia U18
Jagiellonia U18 10 : 00 Gwarek Zabrze U18
Śląsk Wrocław U18 10 : 15 Cracovia U18
Górnik Zabrze U18 11 : 00 Hutnik Kraków U18

Poland – Ekstraliga Women

Śląsk Wrocław 11 : 00 Medyk Konin
Bydgoszcz PSTP Akademia Piłkarska LG
Górnik Łęczna PSTP Rolnik Biedrzychowice

Poland – I Liga Women

Resovia Rzeszów 11 : 00 Piastovia Piastów

Poland – Women’s Cup

Akademia Piłkarska LG 10 : 00 Rolnik Biedrzychowice

Portugal – Campeonato de Portugal Prio

Group A

Cerveira 15 : 00 Bragança
Pedras Salgadas 15 : 00 Maria da Fonte
Mirandela 15 : 00 Vilaverdense
Vidago 15 : 00 Vianense

Group B

Mondinense 15 : 00 Fafe
Vitória Guimarães II 15 : 00 AR São Martinho
Felgueiras 1932 18 : 00 Camacha

Group C

Marítimo II 15 : 00 Salgueiros
Câmara de Lobos 18 : 00 Pedras Rubras

Group D

Lusitânia Lourosa 15 : 00 Valadares Gaia
Castro Daire 15 : 00 Vila Cortez
Lusitano FCV 15 : 00 Canelas 2010
São João Ver 15 : 00 Beira-Mar

Group E

União de Leiria 11 : 00 Carapinheirense
Benfica Castelo Branco 15 : 00 Vitória de Sernache
Marinhense 15 : 00 Alcains
Oliveira Hospital 15 : 00 GRAP

Group F

1º Dezembro 11 : 00 Sacavenense
Torreense 11 : 00 Loures
União Santarém 11 : 00 União Almeirim
Fátima 11 : 00 Alverca

Group G

Praiense 12 : 30 Olímpico do Montijo
Belenenses II 15 : 00 Fabril Barreiro
Ideal 16 : 00 Rabo Peixe

Group H

Lagos 15 : 00 Amora
Moncarapachense 15 : 00 Louletano
Moura 15 : 00 Vitória Setúbal
Pinhalnovense 15 : 00 Aljustrelense

Portugal – 1a Divisão Women

Norte

Fiães 11 : 00 Famalicão
Gil Vicente 11 : 00 Ovarense
Sporting Braga 11 : 00 Cadima
Albergaria 11 : 00 Boavista
Valadares Gaia 11 : 00 Clube Condeixa

Sul

Marítimo 10 : 30 Amora
Ouriense 11 : 00 CF Benfica
Damaiense 11 : 00 Torreense
SL Benfica 11 : 00 Sporting CP
A-dos-Francos 11 : 00 Estoril Praia

Qatar – QSL Cup

1st ranked Group A 4th ranked Group B
2nd ranked Group B 3rd ranked Group A

Réunion – Regionale 1

Saint-Pauloise 11 : 30 Capricorne
Trois Bassins 11 : 30 La Tamponnaise
Bretagne 11 : 30 Jeanne d’Arc
Marsouins 11 : 30 Saint-Denis

Romania – Liga II

Rapid 12 : 30 Farul Constanţa 1920
U Craiova 1948 17 : 00 SCM Gloria Buzău

Romania – Liga I Feminin

Heniu Prundu Bârgăului 09 : 00 Fortuna Becicherecu Mic
Vasas Femina 09 : 00 Universitatea Alexandria
Banat Girls 09 : 00 Universitatea Galaţi
FF Baia Mare 09 : 00 Arad
Selena Constanţa 09 : 00 Fairplay Bucureşti

Romania – Liga Elitelor U19

East

Botoşani U19 08 : 00 Voluntari U19
Concordia Chiajna U19 10 : 00 Dinamo Bucureşti U19
Iolanda Balaş Soter U19 10 : 00 Academica Clinceni U19
Sfântu Gheorghe U19 10 : 00 FCSB U19
Kids Tâmpa Braşov U19 10 : 00 Viitorul U19

West

Gaz Metan Mediaş U19 08 : 00 UTA Arad U19

Russia – FNL

SKA Khabarovsk 05 : 00 Tekstilshchik
Tom Tomsk 08 : 00 Chertanovo
Irtysh 11 : 00 Nizhny Novgorod
Krylya Sovetov 11 : 00 Veles
Shinnik 11 : 00 Akron
Neftekhimik 12 : 00 Orenburg
Alaniya Vladikavkaz 12 : 00 Chayka
Volgar Astrakhan 12 : 00 Baltika
Dinamo Bryansk 13 : 00 Yenisey
Fakel 14 : 00 Krasnodar II
Torpedo Moskva 14 : 00 Spartak Moskva II

Russia – Supreme Division Women

CSKA Moskva Zvezda Perm
Lokomotiv Moskva Ryazan
Chertanovo Krasnodar
Zenit Yenisey

Scotland – League Cup

Hibernian 16 : 30 Dundee

Scotland – SWPL 1

Hearts 14 : 00 Motherwell
Rangers 14 : 00 Celtic
Spartans 14 : 00 Forfar Farmington
Glasgow City 17 : 00 Hibernian

Scotland – SWPL 2

Glasgow Women 12 : 00 Boroughmuir Thistle
Hamilton Academical 14 : 00 Aberdeen
St. Johnstone 14 : 00 Dundee United
Queen’s Park 14 : 00 Kilmarnock
Stirling University 14 : 00 Partick Thistle

Scotland – Women’s Championship

North

Buchan 14 : 00 Dunfermline Athletic
Cove Rangers 14 : 00 East Fife
Inverness CT 14 : 00 Dryburgh Athletic
Montrose 14 : 00 Kelty Hearts
Stonehaven 14 : 00 Grampian
Westdyke 14 : 00 Dundee West

South

Airdrie United 14 : 00 Edinburgh Caledonia
BSC Glasgow 14 : 00 Falkirk FCF
Clyde 14 : 00 St. Mirren
Gartcairn 14 : 00 Livingston
Morton Girls 14 : 00 Ayr United
Stenhousemuir 14 : 00 Renfrew
United Glasgow 14 : 00 Edinburgh City

Serbia – Srpska Liga

Belgrade

Leštane 12 : 00 Jedinstvo Surčin
Stepojevac Vaga 12 : 00 Sinđelić Beograd
Sremčica 12 : 00 Lokomotiva Beograd
BSK Batajnica 12 : 00 Brodarac
Crvena Zvezda MML 12 : 00 Polet Dorćol
BASK 12 : 00 TEK Sloga

East

Kablovi Zaječar 12 : 00 Budućnost Popovac
Mladost Medoševac 12 : 00 Morava Vladičin Han
Timočanin 12 : 00 Car Konstantin
Radan 12 : 00 Moravac Mrštane
Rembas 12 : 00 Župa

Vojvodina

Tisa Adorjan 12 : 00 1. Maj Ruma
Jedinstvo Stara Pazova 12 : 00 Dunav Stari Banovci
Vojvodina 1928 12 : 00 OFK Vršac

West

Bane Raška 12 : 00 Trepča
Železničar Lajkovac 12 : 00 Jošanica
Budućnost Arilje 12 : 00 Mačva 1929

Singapore – Premier League

DPMM CANC Lion City Sailors

Slovakia – 3. liga

Center

Fiľakovo PSTP Rakytovce

East

Slávia TU Košice 09 : 30 Lipany
Družstevník Plavnica 12 : 30 Sobrance
Snina 12 : 30 Milénium
MSK Tesla Stropkov 12 : 30 Svidník

West

Nitra II PSTP Veľké Ludince
Malženice PSTP Marcelová
Zl. Moravce-Vrablé II PSTP Beluša
Imeľ PSTP Spartak Myjava

Slovakia – Women’s Cup

Nové Zámky PSTP Spartak Myjava
Trenčín PSTP Žilina
Ružomberok PSTP Slovan Bratislava
GFC Topoľčany PSTP Partizán Bardejov

Slovenia – 2. SNL

Krško PSTP Nafta
NŠ Drava PSTP Primorje
Brda Dobrovo PSTP Fužinar
Triglav PSTP Beltinci
Rudar PSTP Krka
Radomlje PSTP Bilje
Dekani PSTP Šmartno
Dob PSTP Brežice

Slovenia – 1. Zenska Liga

Pomurje 10 : 00 Krim
Ajdovščina 13 : 00 Olimpija Ljubljana
Radomlje 13 : 00 MB Tabor

Solomon Islands – S-League

Malaita Kingz 03 : 00 Southern United
KOSSA 05 : 00 Honiara City

Spain – Segunda División

Leganes 13 : 00 Alcorcón
Ponferradina 15 : 15 Málaga
Castellón 17 : 30 FC Cartagena
UD Logroñés 17 : 30 Sabadell
Las Palmas 21 : 00 Tenerife

Spain – Segunda B

Group 2

Portugalete 10 : 30 Leioa
Tarazona 11 : 00 Osasuna II
Amorebieta 15 : 30 Real Sociedad II
Arenas Getxo 16 : 00 Laredo
Real Unión 16 : 00 Barakaldo

Group 3

Olot 11 : 00 Prat
Gimnàstic Tarragona 11 : 00 FC Andorra
Espanyol II 11 : 00 Lleida Esportiu
Badalona 11 : 00 Llagostera
Cornellà 16 : 00 L’Hospitalet
Alcoyano 16 : 00 Hércules

Spain – Tercera Division

Group 1

As Pontes Bergantiños
Arzúa Agrupación Estudiantil
Polvorín Somozas
Barco Pontellas
UD Ourense Rápido Bouzas
Atios Ourense CF
Arosa Choco
Silva 11 : 00 Fisterra
Villalbés 15 : 15 Deportivo La Coruña II
Alondras 15 : 30 Ribadumia
Estradense 15 : 30 Arenteiro
Paiosaco 16 : 00 Viveiro

Group 10

La Palma Pozoblanco
Gerena Utrera
Sevilla III 12 : 00 Castilleja
San Roque Lepe 16 : 00 Córdoba II
Puente Genil 16 : 30 Coria CF

Group 11

PE Sant Jordi 11 : 00 Santa Catalina Atlético
Ibiza Islas Pitiusas 11 : 00 Collerense
Llosetense 11 : 30 Formentera
Cardassar 16 : 00 Ferriolense

Group 12

Vera 12 : 00 Atlético Paso
Atlético Tacoronte 12 : 00 Atlético Victoria

Group 13

La Unión Atlético CAP Ciudad de Murcia
Mar Menor Deportiva Minera
Muleño Racing Murcia
Bullense Olímpico Totana
EDMF Churra SFC Minerva
Los Garres El Palmar
Cartagena II 10 : 00 Huércal Overa
Águilas 10 : 00 UCAM Murcia II
Plus Ultra 10 : 00 Real Murcia II
Lorca 16 : 00 Mazarrón FC

Group 14

Extremadura UD II 10 : 30 Lobón
Montijo 11 : 00 Chinato
Fuente Cantos 11 : 00 Llerenense
Diocesano 11 : 00 Miajadas
Cacereño 11 : 00 Olivenza
RCP Valverdeño 11 : 00 Arroyo
Valdivia 15 : 30 Plasencia
CD Coria 16 : 00 Campanario
Aceuchal 16 : 00 Calamonte
Jerez 16 : 00 Trujillo

Group 16

Anguiano Agoncillo
Berceo Comillas
Arnedo Vianés
Oyonesa Alfaro
Villegas Varea
Casalarreina Calasancio
Yagüe Tedeón
River Ebro Alberite
UD Logroñés II Pradejón
Calahorra II Racing Rioja

Group 17

Real Zaragoza II 10 : 30 Fraga
CDJ Tamarite 10 : 30 San Juan Mozarrifar
Villanueva CF 11 : 00 Utebo
Cuarte 11 : 00 Calamocha
Valdefierro 11 : 00 Atlético Monzón
Huesca II 11 : 00 Binéfar
Sariñena 14 : 30 Sabiñánigo
Almudévar 15 : 00 Brea
Épila 15 : 00 Robres
Cariñena 15 : 00 Teruel
Barbastro 15 : 30 Borja
Illueca 15 : 30 Belchite 97

Group 18

Almansa Huracán Balazote
Tarancón 10 : 30 Torrijos
Almagro 11 : 00 Manzanares
Conquense 11 : 00 Azuqueca
Albacete II 15 : 00 Quintanar del Rey
Atlético Ibañés 15 : 00 Calvo Sotelo
Pedroñeras 15 : 00 Marchamalo
Madridejos 15 : 30 Guadalajara
La Roda 16 : 00 La Solana
Toledo 16 : 00 Villacañas

Group 2

Vallobín 11 : 00 Lenense
Llanera 11 : 00 Praviano
Mosconia 14 : 45 Avilés Stadium
Gijón Industrial 15 : 00 Real Avilés
Caudal 16 : 00 Ceares

Group 3

Siete Villas 10 : 45 Ribamontán al Mar
Cayón 14 : 30 Racing Santander II
Barquereño 16 : 00 Textil Escudo
Tropezón 16 : 00 Torina

Group 4

Real Sociedad III 10 : 30 JD Somorrostro
San Ignacio 11 : 00 Santurtzi
Tolosa 15 : 30 Santutxu
Anaitasuna 15 : 30 Urduliz

Group 5

Castelldefels 11 : 00 Igualada
Manresa 11 : 00 Europa
Montañesa 11 : 00 Vilafranca
Horta 11 : 00 Grama
Sants 11 : 15 Granollers
Valls 15 : 30 Santfeliuenc
Peralada 15 : 30 Sant Andreu
Banyoles 15 : 30 Girona II
Terrassa 16 : 00 San Cristóbal
Vilassar Mar 16 : 00 Cerdanyola del Vallès

Group 6

RC Catarroja 10 : 30 Torrent
Paterna 11 : 00 Roda
Benicarló 15 : 30 Villarreal III
Alzira 16 : 00 Silla
Vilamarxant 18 : 30 Acero

Group 7

Complutense 10 : 30 Villanueva Pardillo
Rayo Vallecano II 10 : 30 Santa Ana
San Fernando Henares 10 : 30 Flat Earth
Alcorcón II 10 : 30 Real Aranjuez
El Álamo 10 : 30 Atlético Pinto
Carabanchel 10 : 30 Trival Valderas
Pozuelo Alarcón 11 : 00 Torrejón
Unión Adarve 11 : 00 RSD Alcalá
Móstoles CF 11 : 00 Villaverde-Boetticher
Leganés II 14 : 45 AD Parla
Moratalaz 15 : 00 Paracuellos Antamira

Group 8

Cultural Cebrereña 15 : 00 Colegios Diocesanos
Bupolsa 15 : 00 Numancia II
Burgos Promesas 15 : 00 Gimnástica Segoviana
La Bañeza 15 : 30 Cristo Atlético
Bembibre 15 : 30 UD Santa Marta
Becerril Campos 15 : 30 La Virgen del Camino
Almazán 15 : 30 La Granja
Real Ávila 16 : 00 Arandina

Group 9

Real Jaén Huétor Vega
Atlético Porcuna Torreperogil
Ciudad de Torredonjimeno Mancha Real
Loja Maracena
Huétor Tájar Almería II

Spain – Autonómicas

Andalucía – Gr 1

Cartaya Ciudad Jardín
Aroche Viso
Isla Cristina Recreativo Huelva II
Montilla Bollullos
Écija Atlético Espeleño
Guadalcacín San José Rinconada
Tomares Torreblanca
Atlético Algabeño Puerto Real
San Roque Cádiz Chiclana
CD Alcalá 11 : 00 Rociera

Andalucía – Gr 2

Churriana Torre del Mar
Rincón CD Vera
UD San Pedro Berja
Cantoria 2017 Athletic Coín
Guadix Casabermeja
Villanueva del Arzobispo Celtic
Atarfe Industrial Arenas Armilla
Villacarrillo Cubillas
Baeza Begíjar
Vandalia de Peligros 11 : 00 Martos

Aragón – Gr 1

Biescas PSTP Tardienta
Almunia San Juan PSTP Peñas Oscenses
EH Siétamo PSTP San Lorenzo Flumen
Peña Fragatina PSTP Peña Ferranca
Gurrea PSTP Mequinenza

Aragón – Gr 2

Gallur PSTP Mallén
UD San José PSTP Delicias
Santa Isabel PSTP Magallón
Villa Alagón PSTP Alfindén
Montecarlo PSTP Zuera

Aragón – Gr 3

Atlético Calatayud PSTP Giner Torrero
Casetas PSTP Morata
Actur Pablo Iglesias PSTP Zaragoza 2014
Morés PSTP Calatorao
La Almunia PSTP Herrera

Aragón – Gr 4

Atlético Albalate PSTP Caspe
Maella PSTP Utrillas
Quinto PSTP Alcorisa
Alcañiz PSTP Andorra CF
Cella PSTP Fuentes

Asturias – Gr 1

Barcia Roces
Gozon 14 : 45 Berrón
Llaranes 14 : 45 Real Tapia
Podes 14 : 45 Tineo
Candás 14 : 45 Luarca
Atlético Lugones 14 : 45 Racing Guía Norte Astur

Asturias – Gr 2

Langreo II Unión Comercial
Astur 10 : 45 Turón
Universidad Oviedo 11 : 00 Ribadesella
Colloto 11 : 00 Asturias
Nalón 14 : 45 San Claudio

Baleares – Ibiza

Luchador Bahía de San Agustín
Sant Josep Peña Deportiva II
Formentera II 11 : 00 Inter Ibiza
Puig d’en Valls 16 : 00 PE Sant Jordi II
Atlético Jesús 16 : 00 Santa Gertrudis

Baleares – Mallorca

Porreres 15 : 00 Llubí
Alaró 15 : 00 Atlético Rafal
Serverense 15 : 30 Cala Millor
Algaida 16 : 00 Petra
UE Santa Maria 16 : 00 CE Sant Jordi

Baleares – Menorca

Ferreries 15 : 30 Penya Ciutadella

C Madrid – Gr 1

Concepción La Moraleja
Torrejón II 10 : 30 Galapagar
Dosa 10 : 30 Tres Cantos
Collado Villalba 10 : 45 Periso
Alcobendas 11 : 00 Colmenar Viejo
San Agustín 11 : 00 Atlético Villalba
SS Reyes II 11 : 15 San Roque Madrid
Aravaca 15 : 00 Rayo Ciudad Alcobendas
Avance 15 : 30 Canillas

C Madrid – Gr 2

Coslada Villaviciosa Odón
ED Moratalaz II Arganda
Colonia Moscardó 10 : 30 Getafe III
Ursaria 10 : 30 Lugo Fuenlabrada
Humanes 11 : 00 Vicálvaro
Fuenlabrada II 11 : 00 CD Ciempozuelos
Internacional Móstoles 11 : 00 Los Yébenes SB
Móstoles II 11 : 00 Villarejo
Fortuna 11 : 15 Ciudad de Getafe
Sitio Aranjuez 11 : 30 Ciudad de los Ángeles

C Valenciana – Gr 1

Almazora Soneja
Castellón II Almenara Atletic
Onda Alqueries
Cabanes Vall de Uxó
Burriana Vila d’Onda
La Pobla Tornesa CF San Pedro
Alcora Nules

C Valenciana – Gr 2

Alboraya Puzol
La Eliana Atlètico Vallbonense
Godella Paterna II
Tavernes Blanques Patacona
Rayo Lliria Albuixech
Huracán Moncada Burjassot
Ribarroja 11 : 00 Torre Levante

C Valenciana – Gr 3

Requena Monte Sion
Atlético Benimar Aldaia
San Marcelino Utiel
Buñol Alcàsser
Quart de Poblet Paiporta
Benetuser-Fabara Barrio del Cristo
Manises Discóbolo La Torre

C Valenciana – Gr 4

Rayo Ibense Muro
Alberic Promeses Sueca
Canals Carcaixent
Almusafes Castellonense
L’Alcúdia Sueca
Alginet L’Alcudia de Crespins
L’Olleria Llosa

C Valenciana – Gr 5

CF Gandía Atlético Benidorm
La Nucía II Universidad Alicante
CFI Alicante Tavernes
Pego Jávea
Portuarios Calpe
Racing CF Benidorm Dénia
Pedreguer Racing Rafelcofer

C Valenciana – Gr 6

Torrellano Murada
Ilicitana Redován
Callosa Deportiva Santa Pola
Almoradí Tháder
Petrelense Elda Unión
Benferri Orihuela II
Novelda UD Esportiva Il-Licitana

Canarias – Gran Canaria

Herbania 12 : 00 Maspalomas

Canarias – Tenerife

Guancha 12 : 00 Cruz Santa
Unión Tejina 12 : 00 Isora
Puerto Cruz 12 : 00 UD Tacoronte
Santos Reyes 12 : 00 San Isidro

Cantabria – Gr 1

Naval PSTP Meruelo
Atlético Mineros PSTP Arenas de Frajanas
Los Ríos PSTP Santillana
Miengo PSTP Atlético Deva

Cantabria – Gr 2

Valle Lebaniego PSTP Gama
Nueva Montaña PSTP Noja
Ramales PSTP Ampuero
Rayo Santa Cruz PSTP Colindres

Castilla LM – Gr 1

Sporting Alcázar 16 : 00 Herencia
Atlético Ossa 18 : 15 Sporting La Gineta

Castilla LM – Gr 2

Sonseca Urda
La Fuente Almodóvar

Castilla LM – Gr 3

CD Puebla Qum
Horche 10 : 30 Seseña
Patrocinio 11 : 00 Casarrubios

Cataluña – Gr 1A

L’Escala 15 : 00 Llagostera II
Palamós 16 : 00 Vic

Cataluña – Gr 1B

Mollet 11 : 00 Sant Cugat
Júpiter 11 : 00 Unificacion Llefià
Rubí 11 : 00 Parets
Guineueta 11 : 30 Mataró

Cataluña – Gr 2A

Santboià 11 : 00 Vilanova
Rapitenca 11 : 00 El Catllar
Vista Alegre 11 : 00 Viladecans
Gandesa 15 : 00 Gavà

Cataluña – Gr 2B

Martorell 11 : 00 Tàrrega
Borges 15 : 00 Can Vidalet
Solsona 15 : 00 Mollerussa

Extremadura – Gr 1

Piornal 11 : 00 CP Amanecer
Las Hurdes 15 : 00 Malpartida
Talayuela 15 : 00 Jaraíz
Montehermoso 15 : 30 Moraleja
Ciudad Plasencia 16 : 30 Cáceres

Extremadura – Gr 2

Villar del Rey 11 : 30 Cheles
Codosera 15 : 00 Sanvicenteño
Gévora 15 : 00 La Albuera
San Jorge de Alor 15 : 15 Badajoz II
Alburquerque 16 : 00 Talavera Real

Extremadura – Gr 3

Oliva CANC Berlanga
CD Santa Marta 11 : 00 Extremadura UD III
Villafranca 15 : 00 Gran Maestre

Extremadura – Gr 4

San Serván 11 : 00 Atlético Pueblonuevo
Calamonte UD 11 : 00 Torremejía
Nueva Ciudad 11 : 00 Don Álvaro
Valdefuentes 15 : 00 Zarceño

Extremadura – Gr 5

Hernán Cortés 15 : 15 Cabeza del Buey
Ilipense Zalamea 15 : 30 Guareña
Olympic Peleño 15 : 30 Castuera
Gimnástico Don Benito 15 : 30 Talarrubias
Santa Amalia 15 : 30 Monterrubio

La Rioja

Rapid de Murillo Aldeano
Pradejón II River Ebro II
Autol Arnedo II
Alfaro II Real Bethlehem
Peña Balsamaiso Cenicero
San Lorenzo Ezcaray Racing Rioja II
Bañuelos Haro Deportivo II
Salesianos DS San Marcial

Murcia

Abarán PSTP Bala Azul
Balsicas Atlético PSTP Independiente Ceutí
Molina PSTP El Raal
Cehegín PSTP UD Caravaca
Juvenia PSTP Cabezo de Torres
Alhama PSTP Mar Menor II
Águilas II PSTP Alcantarilla
Esparragal PSTP Archena Sport
Santomera PSTP Yeclano II
Cieza PSTP Atlético Pinatarense
Algar PSTP Algezares
Villa de Fortuna PSTP Beniel

Spain – División de Honor Juvenil

Group 1

Celta de Vigo U19 Choco U19
Val Miñor U19 Racing Ferrol U19
Conxo Santiago U19 Deportivo Coruña U19
Calasanz U19 Ural U19
Pabellón Ourense U19 Lugo U19
Roces U19 Atlético Perines U19
Tropezón U19 Bansander U19
Marina Sport U19 Sporting Gijón U19
Real Oviedo U19 Racing Santander U19
Real Avilés U19 Arenal U19

Group 2

Real Sociedad U19 Eibar U19
Antiguoko U19 Deportivo Alavés U19
Arenas Getxo U19 Santutxu U19
Aurrerá Vitoria U19 Leioa U19
Athletic Club U19 Danok Bat U19
Valvanera U19 Numancia U19
Mutilvera U19 PSTP Oyonesa U19
Tudelano U19 AD San Juan U19
Osasuna U19 Txantrea U19
Pamplona U19 UD Logroñés U19

Group 3

Espanyol U19 Mallorca U19
Atlético Villacarlos U19 Europa U19
Barcelona U19 Girona U19
San Francisco U19 Penya Arrabal U19
Cornellà U19 Damm U19
Ebro U19 El Olivar U19
Cerdanyola d. Vallès U19 Gimnàstic U19
Sabadell U19 Huesca U19
Jàbac i Terrassa U19 Real Zaragoza U19
Stadium Casablanca U19 Lleida U19

Group 4

Maracena U19 Rusadir U19
Vázquez Cultural U19 Tiro de Pichón U19
Almería U19 Málaga U19
Santa Fe U19 Granada U19
Dos Hermanas SA U19 26 de Febrero U19
Sanluqueno U19 Real Betis U19
Cádiz U19 Recreativo Huelva U19
Séneca U19 Nervión U19
Sevilla U19 Córdoba U19
Polillas U19 Calavera U19

Group 5

Aravaca U19 Unión Adarve U19
Atlético Madrid U19 Extremadura UD U19
La Cruz U19 Rayo Vallecano U19
Rayo Majadahonda U19 Badajoz U19
Los Yébenes SB U19 Real Madrid U19
Burgos U19 Cultural Leonesa U19
UD Santa Marta U19 Alcorcón U19
Real Valladolid U19 Leganés U19
Atlético Pinto U19 Getafe U19
Trival Valderas U19 Móstoles U19

Group 6

Tenerife U19 Laguna U19
Ofra U19 CD San José U19
Sobradillo U19 Los Llanos Aceró U19
Juventud Laguna U19 Llano del Moro U19
Mensajero U19 Marino U19
Maspalomas U19 Arucas U19
RC Victoria U19 UD San Fernando U19
Unión Viera U19 Acodetti U19
Las Palmas U19 Huracán U19
Marítima U19 Puertos Las Palmas U19

Group 7

Villarreal U19 Valencia U19
Roda U19 Patacona U19
Torre Levante U19 Hércules U19
Levante U19 Alzira U19
Alboraya U19 Castellón U19
Archena U19 Toledo U19
Lorca CFB U19 Real Murcia U19
UCAM Murcia U19 Kelme U19
Elche U19 Atl Madrileño U19
Talavera U19 Albacete U19

Spain – Liga Nacional Juvenil

Canarias – Tenerife

Águilas Atlético U19 Juventud Laguna U19 II
Orotava U19 Sobradillo U19 II
Cruz Santa U19 Valleseco U19
Taco San Luis U19 Puerto Cruz U19
Laguna Cardonal U19 Las Zocas U19
Tenerife U19 II Unión Tejina U19
Icodense U19 Tenisca U19
Real Unión Tenerife U19 CD San José U19 II

Group 1

Coruxo U19 UD Ourense U19
Valladares U19 Val Miñor U19 II
Porriño Industrial U19 Areosa U19
Ourense CF U19 Rápido Bouzas U19
Lugo U19 II O Val U19
Compostela U19 Arosa U19
Pontevedra U19 11 : 00 Coruña Montañeros U19

Group 10

Académico Murcia U19 Muleño U19
EDM Jumilla U19 Yecla U19
Ranero U19 Beniaján U19
Los Garres U19 Cabezo Torres U19
Águilas U19 Mar Menor U19
Guadalupe U19 Lorca Deportiva U19
Cartagena FC U19 Torre Pacheco U19
Mediterraneo U19 Pinatar U19
FC Cartagena U19 EF Santa Ana U19
Puente Tocinos U19 10 : 00 Lorquí U19
UCAM Murcia U19 II 10 : 00 Real Murcia U19 II
Lorca CFB U19 II 10 : 00 EF San Miguel U19

Group 11

Olivenza U19 Jerez U19
Santa Amalia U19 Badajoz U19 II
Chinato U19 11 : 00 Imperio Mérida U19

Group 12

Getafe U19 II 10 : 30 Boadilla U19
Real Madrid U19 II 17 : 30 Canillas U19

Group 13

La Cañada Atlético U19 Real Jaén U19
Linares Deportivo U19 La Mojonera U19
Arenas de Armilla U19 Conejito U19
UD San Pedro U19 Granada U19 II
Atarfe Industrial U19 Mortadelo U19
Alhendín U19 Marbella U19
Atlético Jaén U19 11 : 00 El Ejido U19
Los Molinos U19 17 : 00 Almería U19 II

Group 14

San Fernando CDI U19 San Roque Cádiz U19
Xerez Deportivo U19 Sporting Ceuta U19
Atlético Antoniano U19 Sevilla U19 II
Balón de Cádiz Rociera U19
Puente Genil U19 Coria U19
Recreativo U19 II Fundación Lucena U19
Córdoba U19 II Real Betis U19 II
Tomares U19 Los Rosales U19

Group 15