14 November 2020

0
25
<

N/C America – WC Qualification Concacaf

US Virgin Islands PSTP El Salvador
Aruba PSTP Canada
British Virgin Islands PSTP Curaçao
Anguilla PSTP Panama
Turks and Caicos Islands PSTP Haiti
Bahamas PSTP Trinidad and Tobago

South America – WC Qualification South America

Chile 23 : 00 Peru
Brazil 00 : 30 Venezuela

World – Friendlies

Saudi Arabia 17 : 00 Jamaica
Mexico 20 : 00 Korea Republic

Africa – Africa Cup of Nations Qualification

Benin 16 : 00 Lesotho
Egypt 19 : 00 Togo
Congo DR 19 : 00 Angola

Africa – COSAFA Women’s Cup

Semi-finalist 1 13 : 00 Semi-finalist 2

Albania – Kampionati Femrave

AAS Tirana AS
Kinostudio Skënderbeu
Vllaznia KF Tirana
Teuta Lushnja
Partizani Tirana Juban Danja
Bilisht Sporti Apolonia

Andorra – 2a Divisió

Engordany II PSTP UE Santa Coloma II

Argentina – Liga Profesional Argentina

Atlético Tucumán 00 : 15 Unión
Aldosivi 17 : 00 San Lorenzo
Lanús 19 : 15 Newell’s Old Boys
Racing Club 21 : 45 Arsenal

Australia – Queensland NPL

Eastern Suburbs 06 : 45 Brisbane Strikers
SC Wanderers 08 : 00 Gold Coast United
Peninsula Power 08 : 30 Lions
Gold Coast Knights 08 : 30 Capalaba

Australia – Queensland Premier League

Southside Eagles 08 : 00 Ipswich Knights
Souths United 08 : 30 Western Pride

Australia – Queensland NPL Women

Gold Coast United 07 : 00 FQ QAS
SWQ Thunder 07 : 00 Moreton Bay United
The Gap 08 : 00 Capalaba
Eastern Suburbs NPL 09 : 00 Logan Lightning

Australia – South Australia State League 1

Sturt Lions 04 : 30 South Adelaide Panthers

Australia – Brisbane Premier League

Championship Round

Albany Creek 08 : 00 St George Willawong
Centenary Stormers 09 : 00 Grange Thistle

Lower Table Round

Caboolture 09 : 00 Brisbane Knights

Australia – Brisbane Reserves Premier League

Albany Creek Res. 06 : 00 St. George Willawong Res
Centenary Stormers Res. 07 : 00 Grange Thistle Res.

Austria – Regionalliga

Mitte

Ried II PSTP Gleisdorf 09
Wolfsberger AC II PSTP Weiz
Hertha PSTP Bad Gleichenberg
Spittal PSTP Kalsdorf
Gurten PSTP Allerheiligen
St. Anna PSTP Wels

Ost

Leobendorf PSTP Wiener Neustadt
Team Wiener Linien PSTP Traiskirchen / Tribusw.

Salzburg

Bischofshofen PSTP Pinzgau Saalfelden

Tirol

SVG Reichenau PSTP Schwaz
Imst PSTP Kitzbühel
Wörgl PSTP Kufstein

Vorarlberg

Austria Lustenau II PSTP Rotenberg
Schwarz-Weiß Bregenz PSTP Hohenems

Austria – Landesliga

Burgenland

Güssing PSTP Klingenbach
Horitschon PSTP Ritzing
Leithaprodersdorf PSTP Markt Allhau
Pinkafeld PSTP Siegendorf
St. Margarethen / Bur PSTP Bad Sauerbrunn
Deutschkreutz PSTP Oberpetersdorf

Kärnten

Maria Saal PSTP Gmünd
Wolfsberg PSTP Bleiburg
Kraig PSTP Feldkirchen Kärnten
Bleiburg PSTP KAC

Niederösterreich

Retz PSTP USC Rohrbach
Kilb PSTP Ardagger

Oberösterreich

Oedt PSTP Friedburg / Pöndorf
Pöttinger Grieskirchen PSTP Donau Linz
Union Perg PSTP Zebau Bad Ischl
SV Wallern PSTP Bad Schallerbach

Salzburg

Eugendorf PSTP Thalgau
Siezenheim PSTP Altenmarkt

Steiermark

Gnas PSTP Mettersdorf
Rottenmann PSTP Voitsberg

Tirol

Volders PSTP Natters
Kematen PSTP Ebbs
St. Johann in Tirol PSTP Union Innsbruck
Völs PSTP Zirl
Zams PSTP Fügen

Vorarlberg

Lustenau PSTP Nenzing

Wien

Post PSTP ASV 13
Union Mauer PSTP Elektra
Stadlau PSTP Fach-Donaufeld
Austria XIII PSTP Schwechat
Donau PSTP Mannswörth

Austria – Jugendliga U18

Austria Wien U18 12 : 00 St. Pölten U18
Tirol U18 13 : 00 Vorarlberg U18
LASK Juniors OÖ U18 13 : 00 Rapid Wien U18
Red Bull Akademie U18 15 : 00 Admira U18
Sturm Graz U18 15 : 00 Wolfsberger AC U18
Ried U18 15 : 00 Burgenland U18

Austria – Jugendliga U16

Austria Wien U16 10 : 00 St. Pölten U16
Tirol U16 11 : 00 Vorarlberg U16
LASK Juniors OÖ U16 11 : 00 Rapid Wien U16
Ried U16 13 : 00 Burgenland U16
Sturm Graz U16 13 : 00 Wolfsberger AC U16
Red Bull Akademie U16 13 : 00 Admira U16

Austria – Jugendliga U15

Austria Wien U15 10 : 00 St. Pölten U15
Tirol U15 11 : 00 Vorarlberg U15
LASK Juniors OÖ U15 11 : 00 Rapid Wien U15
Sturm Graz U15 13 : 00 Wolfsberger AC U15
Ried U15 13 : 00 Burgenland U15
Red Bull Akademie U15 13 : 00 Admira U15

Austria – Frauenliga

Bergheim 13 : 00 St. Pölten
Horn 13 : 00 Altenmarkt

Austria – 2. Frauenliga

Neusiedl am See PSTP Altera Porta
Wildcats Krottendorf PSTP Union Geretsberg

Bahrain – Federation Cup

Manama 15 : 00 Al Hala
Al Ittifaq Maqaba 15 : 00 Isa Town
Al Ahli 15 : 00 Malkiya
Al Tadamun Buri 15 : 00 Sitra

Belarus – 2. Division

Stenles Pinsk Osipovichy
Baranovichi Dnepr Mogilev
Molodechno Shakhtyor Petrikov

Belgium – First Division B

Club Brugge II 19 : 00 Westerlo

Belgium – First Amateur Division

Thes Sport PSTP Dessel Sport
Olympic Charleroi PSTP Dender
La Louvière Centre PSTP Francs Borains
Liège PSTP Patro Eisden

Belgium – Second Amateur Division

ACFF

Excelsior Virton PSTP Acren-Lessines
Tubize PSTP US Givry
RES Durbuy PSTP Warnant

VFV A

Dikkelvenne PSTP Zelzate
Oudenaarde PSTP Harelbeke
Ninove PSTP Sparta Petegem
Ronse PSTP Olsa Brakel
KRC Gent PSTP Merelbeke

VFV B

Londerzeel PSTP Pepingen-Halle
Sporting Hasselt PSTP Heur Tongeren
Lyra-Lierse Berlaar PSTP Hades
Hoogstraten PSTP Diegem Sport

Belgium – Third Amateur Division

ACFF A

PAC Buzet PSTP Union Namur
Braine PSTP Stockel
Renaissance Mons 44 PSTP Binche
Aische PSTP Crossing Schaerbeek

ACFF B

Sprimont PSTP Jodoigne
Oppagne-Wéris PSTP Stade Disonais

VFV A

Oostkamp PSTP Eppegem
Sint-Niklase PSTP Lochristi

VFV B

Witgoor Sport PSTP Racing Mechelen
Weerstand Koersel PSTP Eendracht Termien
KFC Turnhout PSTP Diest
De Kempen PSTP Sint-Lenaarts
Lille PSTP Beringen
Wellen PSTP Betekom
Nijlen PSTP Esperanza Pelt

Belgium – Provincial

Antwerpen

Antonia PSTP Eendracht Zoersel
Oppuurs PSTP Ternesse
Kalmthout PSTP Vosselaar
Vorselaar PSTP Bornem
Wezel PSTP Geel

Limburg

KFC Eksel PSTP Eendracht Maasmechelen
Achel PSTP Herk
Alken PSTP Juve Hasselt

Luxembourg

Libramont PSTP Ethe Belmont
La Roche CANC Bastogne

Oost-Vlaanderen

Latem PSTP Denderhoutem
Berlare PSTP Grembergen
Eendracht Aalter PSTP Jong Zulte

West-Vlaanderen

Eendracht Wervik PSTP Racing Waregem
Rumbeke PSTP RC Lauwe
Dadizele PSTP SC Zonnebeke
Diksmuide PSTP Oostduinkerke

Belgium – Super League

Eendracht Aalst 13 : 00 Zulte-Waregem
Standard Liège 13 : 30 Club Brugge

Belgium – First Division Women

Voorwaarts Zwevezele PSTP Ladies Genk II
Massenhoven PSTP Eva’s Tienen
Kontich PSTP Famkes Merkem
Chastre PSTP Gent II
Mechelen PSTP Wuustwezel
Standard Liège II PSTP SG-Tertre-Hautrage
Anderlecht II PSTP RFC de Liege

Belgium – Second Division Women

Group A

Egem Pittem PSTP Eendracht Mazenzele
SG-Tertre-Hautrage II PSTP Zulte-Waregem II
Bredene PSTP Svelta Melsele
Havinnes PSTP Eendracht Aalst II
Club Brugge II PSTP Wolvertem Merchtem
Sottegem PSTP Bosdam Beveren
Olsa Brakel PSTP Gent III

Group B

Westerlo PSTP Chastre II
Heist PSTP Aywaille
VVC Brasschaat PSTP Vosselaar
Alken PSTP Irlande-Auderghem
Mechelen II PSTP Sibret
Standard Liège III PSTP White Star Woluwe II
Loyers PSTP Olympic Charleroi

Bhutan – Premier League

Tensung 09 : 00 Thimphu City

Bolivia – Nacional B

Oruro Royal EM Huanuni
Deportivo Sur-Car AMDECAR
Universitario Pando 00 : 00 Vaca Díez

Bosnia and Herzegovina – 1st League

FBiH

Igman Konjic 12 : 30 TOŠK Tešanj
Čapljina 12 : 30 Travnik
Orašje 12 : 30 Jedinstvo Bihać
Radnik Hadžići 12 : 30 Slaven Živinice
Goražde 12 : 30 Zvijezda Gradačac
Posušje 12 : 30 Budućnost Banovići
Rudar Kakanj 12 : 30 GOŠK Gabela
Vis Kosova 12 : 30 Bratstvo Gračanica

RS

Leotar 12 : 00 Slavija
Borac Kozarska Dubica 12 : 00 Tekstilac Derventa
Jedinstvo Brčko 12 : 00 Drina Zvornik
Ljubić Prnjavor 12 : 00 Modriča
Podrinje Janja 12 : 00 Zvijezda 09
Kozara Gradiška 12 : 00 Sutjeska Foča
Sloga Doboj 12 : 00 Željezničar Banja Luka
Rudar Prijedor 12 : 00 Sloboda Novi Grad

Bosnia and Herzegovina – Cup

Velež 17 : 00 Široki Brijeg

Brazil – Serie A

Sport Recife 19 : 30 Vasco da Gama
Santos 19 : 30 Internacional
Goiás 20 : 00 Athletico Paranaense
Fortaleza 22 : 00 São Paulo
Corinthians 22 : 00 Atlético Mineiro
Grêmio 22 : 00 Ceará

Brazil – Serie B

Juventude 22 : 00 Sampaio Corrêa

Brazil – Serie C

Remo 23 : 00 Santa Cruz
Ferroviário 18 : 00 Jacuipense
Ypiranga Erechim 18 : 30 Volta Redonda
São Bento 19 : 00 Tombense
Treze 20 : 00 Manaus
Criciúma 21 : 00 Ituano
Londrina 22 : 00 Brusque

Brazil – Serie D

Bangu 18 : 00 Portuguesa RJ
Real Noroeste 18 : 00 CEOV Operário
Brasiliense 18 : 00 Bahia de Feira
Juventude MA 18 : 30 Ríver
Toledo 18 : 30 Mirassol
Vilhenense 19 : 00 Galvez
Fast Clube 19 : 00 Bragantino PA
Salgueiro 19 : 00 América RN
Marcílio Dias 19 : 00 São Caetano
Santos AP 20 : 00 Sinop
São Luiz 20 : 00 Joinville
Águia Negra 22 : 00 Goianésia

Brazil – State Leagues

Rondoniense

União Cacoalense 20 : 00 Porto Velho

Carioca 2

Goytacaz 18 : 00 Audax Rio
Sampaio Corrêa RJ 18 : 00 Olaria
Campos AA 18 : 00 Duque de Caxias
Bonsucesso 18 : 00 Rio São Paulo
Angra dos Reis 18 : 00 Gonçalense
Artsul 18 : 00 Serrano RJ
São Gonçalo EC RJ 18 : 00 Nova Cidade
Nova Iguaçu 18 : 00 CFRJ / Maricá

Mineiro 2

Pouso Alegre 13 : 30 Betim
Athletic Club 18 : 00 Nacional AC MG

Brazil – Catarinense 2

Fluminense SC 19 : 00 Metropolitano

Brazil – Cearense 2

Crato 18 : 30 Pacatuba
Guarani de Juazeiro 18 : 30 União CE
Iguatu 18 : 30 Campo Grande
Itapipoca 18 : 30 Tiradentes CE
Maranguape 18 : 30 Icasa

Brazil – Paulista Série B

América SP 18 : 00 Andradina
AEA 18 : 00 Bandeirante SP
VOCEM 18 : 00 Assisense
Grêmio Prudente 18 : 00 Tupã
Itararé 18 : 00 Rio Branco SP
Elosport 18 : 00 Independente SP
Guarulhos 18 : 00 Flamengo SP
Brasilis 18 : 00 Itapirense
Mauaense 18 : 00 Mauá
Osasco 18 : 00 Barcelona EC
Francana 19 : 00 Matonense

Brazil – Copa Paulista

Botafogo SP B 18 : 00 Novorizontino
Atibaia 18 : 00 Ferroviária
Primavera SP 18 : 00 Osasco Audax
XV de Piracicaba 18 : 00 Inter de Limeira
Juventus 18 : 00 Portuguesa Santista
São Bernardo 18 : 00 Ponte Preta B
Guarani B 18 : 00 Nacional SP
Portuguesa 18 : 00 Água Santa
Marília 20 : 00 Rio Preto
Velo Clube 20 : 00 Comercial

Brazil – CBF Brasileiro U20

Athletico PR U20 18 : 00 Sport Recife U20
Bahia U20 18 : 00 Palmeiras U20
Ceará U20 18 : 00 Internacional U20
Chapecoense U20 18 : 00 Botafogo U20
Corinthians U20 18 : 00 Cruzeiro U20
Grêmio U20 18 : 00 América Mineiro U20
São Paulo U20 18 : 00 Vitória U20

Brazil – Pernambucano U20

Santa Cruz U20 18 : 00 Nautico U20
Central U20 18 : 00 Ipojuca U20
Barreiros U20 18 : 00 Retrô U20

Brazil – Brasileiro Women

Kindermann-Avaí 17 : 00 São Paulo

Brunei Darussalam – Super League

Panchor Murai CANC DPMM

Bulgaria – Third League

North-East

Botev Novi Pazar 12 : 00 Topoli
Chernomorets Balchik 12 : 00 Septemvri Tervel
Shumen 2007 12 : 00 Inter Dobrich

South-East

Maritsa Plovdiv 12 : 30 Levski Karlovo
Vereya 12 : 30 Nesebar
Borislav 2009 12 : 30 Rozova Dolina
Yambol 1915 12 : 30 Spartak Plovdiv
Haskovo 12 : 30 Zagorets
Atletik Kuklen 12 : 30 Dimitrovgrad
Gigant Saedinenie 12 : 30 Rodopa Smolyan
Sokol Markovo 12 : 30 Chernomorets Burgas
Izvor Gorski izvor 12 : 30 Karnobat

South-West

Balkan Botevgrad 12 : 00 Marek
Vihren 12 : 00 Slivnishki geroy
Nadezhda Dobroslavtsi 12 : 00 Pirin Razlog
Velbazhd PSTP Botev Ihtiman
Perun Kresna 12 : 00 Belasitsa
Rilski Sportist 12 : 00 Oborishte
Chavdar Etropole 12 : 00 Kyustendil
Pirin Gotse Delchev 12 : 00 Levski Chepintsi
Bansko 12 : 00 Granit Vladaya

Bulgaria – Cup

Botev Ihtiman 11 : 30 CSKA Sofia

Bulgaria – Women’s League

Super Sport 11 : 00 NSA Sofia
Rial Kovachevtsi 11 : 00 Barocco
Enko Plovdiv 11 : 00 Varna
Lokomotiv Stara Zagora 13 : 00 Yantra 2013 Gabrovo

Burkina Faso – 1ère Division

Douanes 15 : 30 SONABEL
Ouagadougou 15 : 30 Salitas
ASEC-K 15 : 30 ASFB
Majestic 15 : 30 USFA
Vitesse 15 : 30 ASFA-Yennenga
RCK 17 : 45 Royal

Burundi – Ligue A

Dynamik 11 : 30 Olympic Star
Aigle Noir 13 : 00 Les Eléphants
Vital’O 14 : 00 Bumamuru

Chile – Primera División

Palestino 14 : 00 Colo Colo
Deportes Iquique 19 : 00 Curicó Unido
Unión Española 21 : 30 Unión La Calera

Congo DR – Ligue 1

Lubumbashi Sport 14 : 30 JSK

Croatia – 2. HNL

Opatija 12 : 30 Dugopolje
Orijent 1919 12 : 30 Solin
Rudeš 12 : 30 Hajduk Split II

Croatia – 3. HNL

Center

Mladost Petrinja 13 : 00 Gaj
HAŠK 13 : 00 Jarun
Maksimir Zagreb 13 : 00 Vrapče Zagreb
Vrbovec 13 : 00 Trnje
Zagorec 13 : 00 Karlovac 1919
Ponikve 13 : 00 Lučko
Trešnjevka 13 : 00 Segesta Sisak

East

Zrinski Jurjevac 12 : 30 Vihor
Belišće 12 : 30 Slavonac Bukovlje
Slavija Pleternica 12 : 30 Slavonija Požega
Marsonia 12 : 30 Valpovka
Vuteks-Sloga 12 : 30 Oriolik Oriovac
NAŠK Našice 12 : 30 Đakovo-Croatia

North

Graničar Đurđevac 12 : 30 Podravac Virje
Varteks Varaždin 12 : 30 Virovitica
Podravina Ludbreg 12 : 30 Polet
Rudar Mursko Središće 12 : 30 Mladost Ždralovi
Papuk 12 : 30 Tehničar 1974
Bjelovar 12 : 30 Radnik Križevci

South

Jadran LP 13 : 00 Split
Zmaj Makarska 13 : 00 Otok
Neretva Metković 13 : 00 Hrvace
Zagora 13 : 00 Neretvanac Opuzen
Primorac Biograd 13 : 00 Urania Baška Voda
Hrvatski vitez 13 : 00 GOŠK Dubrovnik
Vodice 13 : 00 Zmaj Blato

West

Buje 13 : 00 Pazinka
Rudar Labin 13 : 00 Rovinj
Vinodol 13 : 00 Uljanik
Grobničan Čavle 13 : 00 Naprijed Hreljin
Cres 13 : 00 Crikvenica
Jadran Poreč 13 : 00 Nehaj
Novigrad 13 : 00 Krk

Croatia – Cup

Kurilovec 12 : 30 Osijek

Croatia – 1. HNL Juniori

Inter Zaprešić U19 09 : 00 Varaždin U19
Hajduk Split U19 10 : 00 Dinamo Zagreb U19

Cyprus – 3. Division

Halkanoras 12 : 30 Ethnikos Assias
Amathous 12 : 30 Olympiada Lympion
Peyia 12 : 30 MEAP Nisou
O Kormakitis 12 : 30 APEP
APONA Anagias 12 : 30 Oroklini / Troulloi
Elpida Astromeritis 12 : 30 ENAD

Czech Republic – 3. liga

ČFL A

Motorlet Praha PSTP Jiskra Domažlice
Baník Sokolov PSTP Viktoria Plzeň II
Povltava FA PSTP Admira Praha

ČFL B

Jablonec II PSTP Pardubice II
Přepeře PSTP Dukla Praha II
Slovan Velvary PSTP Chlumec nad Cidlinou
Ústí nad Orlicí PSTP Zbuzany

MSFL

Vyškov PSTP Slovan Rosice
Vysočina Jihlava II PSTP Frýdek-Místek
Vrchovina PSTP Zlín II
Hanácká PSTP Odra Petřkovice
Dolní Benešov PSTP Uherský Brod

Czech Republic – 4. liga

Division A

Petřín Plzeň PSTP Spartak Soběslav
Přeštice PSTP Otava Katovice
Hořovicko PSTP České Budějovice II
Doubravka PSTP Rokycany
Hvězda Cheb PSTP Český lev – Union Beroun

Division B

Štětí PSTP Arsenal Česká Lípa
Neratovice-Byškovice PSTP Aritma Praha
Slaný PSTP Dobříš
Ostrov PSTP Tatran Rakovník
Český Brod PSTP Chomutov
Olympie Březová PSTP Brandýs nad Labem

Division C

Trutnov PSTP Velké Hamry
Sparta Kutná Hora PSTP Horky nad Jizerou
Letohrad PSTP Čáslav

Czech Republic – Cup

Třinec 10 : 00 Baník Ostrava

Czech Republic – 1. Liga U19

Slovácko U19 PSTP Příbram U19
Karviná U19 PSTP Baník Ostrava U19
Zbrojovka Brno U19 PSTP Slavia Praha U19
Mladá Boleslav U19 PSTP Meteor Praha U19
Viktoria Plzeň U19 PSTP Pardubice U19
České Budějovice U19 PSTP Hradec Králové U19
Opava U19 PSTP Sparta Praha U19

Czech Republic – 1. Liga Women

Sparta Praha 12 : 00 Slovácko
Slovan Liberec 13 : 30 Viktoria Plzeň

Denmark – 2nd Division

Group 1

Sydvest 12 : 00 Middelfart
Brabrand 13 : 00 Jammerbugt
Aarhus Fremad 13 : 00 Dalum
Næsby 13 : 00 VSK Århus
Frem 13 : 00 Holbæk B&I
B 93 14 : 00 SfB-Oure

Group 2

Vanløse 12 : 00 HIK
KFUM Roskilde 12 : 30 Avarta
FA 2000 12 : 45 Næstved
Skovshoved 13 : 00 Hillerød
AB Tårnby 13 : 00 AB
Nykøbing 14 : 00 Roskilde
Brønshøj 14 : 00 Slagelse B&I

Denmark – U17 Ligaen

Horsens U17 12 : 00 Silkeborg U17

Denmark – Elitedivisionen

Nordsjælland PSTP Thy ThistedQ
Fortuna Hjørring PSTP Køge
AGF PSTP KoldingQ
AaB PSTP Brøndby

Denmark – 1st Division Women

Promotion Round

Sundby PSTP Næsby
Herlufsholm PSTP B 93
JAI PSTP Odense Q
Vildbjerg PSTP ASA

Relegation Round

Damsø PSTP Fredensborg
Solrød PSTP FB
BSF PSTP Østerbro
Aarhus 1900 PSTP Aalborg Freja
Fortuna Hjørring II PSTP Lyseng
Romalt PSTP Varde

Denmark – Women’s Cup

Odense Q 12 : 00 Aalborg Freja

Dominican Republic – Liga Mayor

Atlántico San Cristóbal

Ecuador – Liga Pro

Deportivo Cuenca 00 : 00 Delfin
Guayaquil City 18 : 00 Mushuc Runa
Olmedo 20 : 15 Universidad Católica

El Salvador – Primera Division

FAS Once Deportivo
Isidro Metapán Sonsonate
Atlético Marte Alianza
Chalatenango Santa Tecla
Municipal Limeño Jocoro
Águila Firpo

England – League One

AFC Wimbledon PSTP Wigan Athletic
Bristol Rovers 15 : 00 Fleetwood Town
Charlton Athletic PSTP Rochdale
Crewe Alexandra 15 : 00 Peterborough United
Hull City 15 : 00 Burton Albion
Lincoln City PSTP Gillingham
Northampton Town 15 : 00 Accrington Stanley
Oxford United 15 : 00 Doncaster Rovers
Shrewsbury Town 15 : 00 Swindon Town
Sunderland 15 : 00 Milton Keynes Dons

England – League Two

Bradford City 15 : 00 Exeter City
Cambridge United 15 : 00 Barrow
Carlisle United 15 : 00 Cheltenham Town
Colchester United 15 : 00 Leyton Orient
Forest Green Rovers 15 : 00 Mansfield Town
Grimsby Town PSTP Newport County
Harrogate Town 15 : 00 Crawley Town
Morecambe 15 : 00 Stevenage
Oldham Athletic 15 : 00 Scunthorpe United
Port Vale 15 : 00 Tranmere Rovers
Walsall 15 : 00 Southend United

England – National League

Altrincham 15 : 00 Aldershot Town
Barnet 15 : 00 Bromley
Chesterfield 15 : 00 Maidenhead United
Dagenham & Redbridge 15 : 00 Stockport County
Eastleigh 15 : 00 Hartlepool United
Solihull Moors 15 : 00 Halifax Town
Sutton United 15 : 00 King’s Lynn Town
Torquay United 15 : 00 Boreham Wood
Wealdstone 15 : 00 Dover Athletic
Woking 15 : 00 Yeovil Town
Weymouth 17 : 20 Wrexham

England – National League N / S

North

Fylde 15 : 00 Boston United
Alfreton Town 15 : 00 Farsley Celtic
Blyth Spartans 15 : 00 Hereford
Chester PSTP Guiseley
Chorley 15 : 00 Leamington
Darlington 15 : 00 AFC Telford United
Gateshead 15 : 00 Brackley Town
Gloucester City 15 : 00 Bradford (Park Avenue)
Kettering Town 15 : 00 Curzon Ashton
Kidderminster Harriers 15 : 00 York City
Southport 15 : 00 Spennymoor Town

South

Billericay Town 15 : 00 Slough Town
Chelmsford City 15 : 00 Hampton & Richmond
Chippenham Town 15 : 00 Ebbsfleet United
Concord Rangers 15 : 00 Bath City
Dorking Wanderers 15 : 00 Tonbridge Angels
Eastbourne Borough 15 : 00 Braintree Town
Havant & Waterlooville 15 : 00 Oxford City
Hemel Hempstead Town 15 : 00 Welling United
Hungerford Town 15 : 00 Dulwich Hamlet
Maidstone United 15 : 00 Dartford

England – Non League Premier

Isthmian

Bishop’s Stortford PSTP Margate
Bognor Regis Town PSTP Folkestone Invicta
Brightlingsea Regent PSTP Worthing
Carshalton Athletic PSTP Wingate & Finchley
Cheshunt PSTP Enfield Town
Corinthian-Casuals PSTP Bowers & Pitsea
Cray Wanderers PSTP Lewes
East Thurrock United PSTP Kingstonian
Haringey Borough PSTP Potters Bar Town
Hornchurch PSTP Leatherhead
Merstham PSTP Horsham

Northern

Atherton Collieries PSTP South Shields
Buxton PSTP Basford United
United of Manchester PSTP Stalybridge Celtic
Gainsborough Trinity PSTP Stafford Rangers
Grantham Town PSTP Warrington Town
Hyde United PSTP Radcliffe
Morpeth Town PSTP Matlock Town
Nantwich Town PSTP Ashton United
Scarborough Athletic PSTP Mickleover
Whitby Town PSTP Lancaster City

Southern Central

AFC Rushden & Diamonds PSTP Biggleswade Town
Banbury United PSTP Lowestoft Town
Bromsgrove Sporting PSTP Leiston
Coalville Town PSTP Alvechurch
Hednesford Town PSTP Barwell
Hitchin Town PSTP St Ives Town
Kings Langley PSTP Redditch United
Royston Town PSTP Nuneaton Borough
Rushall Olympic PSTP Tamworth
Stourbridge PSTP Needham Market
Stratford Town PSTP Peterborough Sports

Southern South

Chesham United PSTP Weston-super-Mare
Gosport Borough PSTP Swindon Supermarine
Harrow Borough PSTP Dorchester Town
Hartley Wintney PSTP Truro City
Hendon PSTP Taunton Town
Merthyr Town CANC Poole Town
Metropolitan Police PSTP Tiverton Town
Salisbury PSTP Farnborough
Walton Casuals PSTP Beaconsfield Town
Yate Town PSTP Wimborne Town

England – Non League Div One

Isthmian North

AFC Sudbury PSTP Grays Athletic
Aveley PSTP Canvey Island
Cambridge City PSTP Witham Town
Dereham Town PSTP Basildon United
Felixstowe & Walton Utd PSTP Histon
Great Wakering Rovers PSTP Soham Town Rangers
Hullbridge Sports PSTP Brentwood Town
Maldon & Tiptree PSTP Bury Town
Romford PSTP Heybridge Swifts
Tilbury PSTP Coggeshall Town

Isthmian South Central

Ashford Town (Middlesex) PSTP Marlow
Chertsey Town PSTP Chalfont St Peter
Chipstead PSTP Northwood
Harlow Town PSTP Bedfont Sports
South Park PSTP FC Romania
Staines Town PSTP Barking
Tooting & Mitcham United PSTP Westfield
Uxbridge PSTP Hertford Town
Ware PSTP Hanwell Town

Isthmian South East

Chichester City PSTP Sevenoaks Town
Cray Valley PM PSTP Ramsgate
Faversham Town PSTP East Grinstead Town
Guernsey PSTP Burgess Hill Town
Hastings United PSTP Whitstable Town
Haywards Heath Town PSTP Phoenix Sports
Herne Bay PSTP Sittingbourne
VCD Athletic PSTP Ashford United
Whitehawk PSTP Three Bridges
Whyteleafe PSTP Hythe Town

Northern North West

Brighouse Town PSTP Prescot Cables
Clitheroe PSTP Kendal Town
Dunston UTS PSTP Trafford
Marske United PSTP Marine
Mossley PSTP City of Liverpool
Ossett United PSTP Tadcaster Albion
Pontefract Collieries PSTP Widnes
Ramsbottom United PSTP Colne
Workington PSTP Runcorn Linnets

Northern South East

Belper Town PSTP Stamford
Cleethorpes Town PSTP Chasetown
Glossop North End PSTP Wisbech Town
Ilkeston Town PSTP Frickley Athletic
Kidsgrove Athletic PSTP Lincoln United
Leek Town PSTP Newcastle Town
Market Drayton Town PSTP Sheffield
Spalding United PSTP Stocksbridge Park Steels
Sutton Coldfield Town PSTP Loughborough Dynamo
Worksop Town PSTP Carlton Town

Southern Central

AFC Dunstable PSTP Kidlington
Barton Rovers PSTP Thame United
Bedworth United PSTP Aylesbury United
Biggleswade PSTP Didcot Town
Coleshill Town PSTP Yaxley
Corby Town PSTP Wantage Town
Daventry Town PSTP Bedford Town
Halesowen Town PSTP AFC Kempston Rovers
St Neots Town PSTP Berkhamsted
Welwyn Garden City PSTP North Leigh

Southern South

Barnstaple Town PSTP Sholing
Cinderford Town PSTP AFC Totton
Cirencester Town PSTP Larkhall Athletic
Evesham United PSTP Bristol Manor Farm
Mangotsfield United PSTP Thatcham Town
Melksham Town PSTP Bideford
Moneyfields PSTP Highworth Town
Paulton Rovers PSTP Frome Town
Slimbridge PSTP Winchester City

England – Counties Leagues

Combined Counties League Premier

Badshot Lea PSTP Southall
Banstead Athletic PSTP Colliers Wood United
CB Hounslow United PSTP Sheerwater
Cobham PSTP Frimley Green
Egham Town PSTP Abbey Rangers
Knaphill PSTP Hanworth Villa
Molesey PSTP Camberley Town
Raynes Park Vale PSTP Ascot United
Redhill PSTP Guildford City
Spelthorne Sports PSTP Sutton Common Rovers

Eastern Counties League Premier

Brantham Athletic PSTP Norwich United
Clacton PSTP Swaffham Town
Godmanchester Rovers PSTP Woodbridge Town
Gorleston PSTP Stowmarket Town
Kirkley & Pakefield PSTP Haverhill Rovers
Long Melford PSTP Ely City
Newmarket Town PSTP Whitton United
Stanway Rovers PSTP Walsham Le Willows
Thetford Town PSTP Hadleigh United
Wroxham PSTP Mildenhall Town

Essex Senior League

Hadley PSTP Saffron Walden Town
Hashtag United PSTP Redbridge
Hoddesdon Town PSTP St Margaretsbury
Sawbridgeworth Town PSTP Stansted
Southend Manor PSTP Cockfosters
Sporting Bengal United PSTP Clapton
Takeley PSTP Ilford
Walthamstow PSTP Enfield

Hellenic League Premier

Ardley United PSTP Easington Sports
Binfield PSTP Burnham
Longlevens PSTP Brimscombe & Thrupp
Lydney Town PSTP Flackwell Heath
Royal Wootton PSTP Windsor
Shrivenham PSTP Fairford Town
Tuffley Rovers PSTP Holmer Green
Virginia Water PSTP Bishop’s Cleeve
Westfields PSTP Reading City

Midland League Premier

Coventry United PSTP Romulus
Haughmond PSTP Tividale
Highgate United PSTP Walsall Wood
Long Eaton United PSTP Stourport Swifts
Selston PSTP Racing Club Warwick
Sporting Khalsa PSTP Coventry Sphinx

North West Counties League Premier

1874 Northwich PSTP Warrington Rylands
Bootle PSTP Hanley Town
Burscough PSTP Runcorn Town
Charnock Richard PSTP Barnoldswick Town
Congleton Town PSTP Litherland Remyca
Longridge Town PSTP Irlam
Padiham PSTP Northwich Victoria
Skelmersdale United PSTP Avro
Squires Gate PSTP Ashton Athletic
Whitchurch Alport PSTP Winsford United

Northern Counties East League Premier

Silsden PSTP Bridlington Town
Albion Sports PSTP Handsworth
Athersley Recreation PSTP Garforth Town
Goole PSTP Bottesford Town
Grimsby Borough PSTP Eccleshill United
Liversedge PSTP AFC Mansfield
Maltby Main PSTP Knaresborough Town
Penistone Church PSTP Thackley
Yorkshire Amateur PSTP Staveley MW

Northern League One

Billingham Town PSTP Northallerton Town
Bishop Auckland PSTP Stockton Town
Guisborough Town PSTP Hebburn Town
Newcastle Benfield PSTP Seaham Red Star
North Shields PSTP Thornaby
Sunderland Ryhope CW PSTP Newton Aycliffe
Shildon AFC PSTP Sunderland RCA
West Auckland Town PSTP Ashington AFC
Whickham PSTP Penrith AFC
Whitley Bay PSTP Consett

Southern Combination League Premier

Uckfield Town PSTP Alfold
Broadbridge Heath PSTP Pagham
East Preston PSTP Horsham YMCA
Eastbourne Town PSTP Crawley Down Gatwick
Hassocks PSTP Newhaven
Horley Town PSTP Eastbourne United
Lancing PSTP Langney Wanderers
Little Common PSTP Steyning Town
Loxwood PSTP Lingfield
Peacehaven & Telscombe PSTP Saltdean United

Southern Counties East League Premier

Deal Town PSTP Erith Town
Beckenham Town PSTP Corinthian
Chatham Town PSTP K Sports
Crowborough Athletic PSTP Canterbury City
Erith & Belvedere PSTP Bearsted
Glebe PSTP Sheppey United
Hollands & Blair PSTP Balham
Punjab United PSTP Lordswood
Tower Hamlets PSTP Tunbridge Wells
Welling Town PSTP Fisher

Spartan South Midlands League Premier

Arlesey Town PSTP Edgware Town
Broadfields United PSTP Leverstock Green
Crawley Green PSTP Biggleswade United
Harpenden Town PSTP Eynesbury Rovers
London Colney PSTP Aylesbury Vale Dynamos
North Greenford United PSTP Dunstable Town
Oxhey Jets PSTP Baldock Town
Potton United PSTP Harefield United
Tring Athletic PSTP Newport Pagnell Town
Wembley PSTP Colney Heath

United Counties League Premier

Anstey Nomads PSTP Deeping Rangers
Boston Town PSTP Northampton ON Chenecks
Oadby Town PSTP Desborough Town
Holbeach United PSTP Cogenhoe United
Loughborough University PSTP Pinchbeck United
Peterborough N Star PSTP Leicester Nirvana
Quorn PSTP Lutterworth Town
Rothwell Corinthians PSTP Shepshed Dynamo
Rugby Town PSTP Sleaford Town
Wellingborough Town PSTP Harborough Town

Wessex League Premier

AFC Stoneham PSTP Bournemouth FC
Alresford Town PSTP AFC Portchester
Baffins Milton Rovers PSTP Shaftesbury Town
Bashley PSTP Fareham Town
Brockenhurst PSTP Hamworthy United
Cowes Sports PSTP Lymington Town
Fleet Town PSTP Blackfield & Langley
Hamble Club PSTP Portland United
Horndean PSTP Christchurch
Tadley Calleva PSTP Amesbury Town

Western League Premier

Bitton PSTP Tavistock
Bradford Town PSTP Buckland Athletic
Bridgwater Town PSTP Cadbury Heath
Chipping Sodbury Town PSTP Brislington
Cribbs PSTP Exmouth
Keynsham Town PSTP Odd Down
Plymouth Parkway PSTP Bridport
Wellington PSTP Street
Westbury United PSTP Shepton Mallet

England – FA Trophy

Ashton United PSTP South Shields
Runcorn Linnets PSTP Morpeth Town
Witton Albion PSTP Bamber Bridge
Marske United PSTP Warrington Town
Nantwich Town PSTP Workington
Marine PSTP Hyde United
Buxton PSTP City of Liverpool
Royston Town PSTP Tamworth
Grantham Town PSTP St Ives Town
Coleshill Town PSTP Matlock Town
St Neots Town PSTP Kings Langley
Hitchin Town PSTP Mickleover
Marlow PSTP Nuneaton Borough
Biggleswade Town PSTP Bedford Town
AFC Rushden & Diamonds PSTP Peterborough Sports
Kidsgrove Athletic PSTP Stamford
Basford United PSTP Rushall Olympic
Welwyn Garden City PSTP Hednesford Town
Aveley PSTP Hastings United
Carshalton Athletic PSTP Barking
Lowestoft Town PSTP Cheshunt
Haringey Borough PSTP Bishop’s Stortford
Needham Market PSTP Leiston
Hornchurch PSTP Wingate & Finchley
Uxbridge PSTP Cray Wanderers
Leatherhead PSTP Felixstowe & Walton Utd
Enfield Town PSTP Maldon & Tiptree
Salisbury PSTP Bracknell Town
North Leigh PSTP Frome Town
Moneyfields PSTP Truro City
Evesham United PSTP Bideford
Swindon Supermarine PSTP Dorchester Town
Weston-super-Mare PSTP Chesham United
Margate PSTP Burgess Hill Town
Corinthian-Casuals PSTP Walton Casuals
Thame United PSTP Bognor Regis Town
Poole Town PSTP Willand Rovers

England – U18 Professional Development League

Barnsley U18 11 : 00 Sheffield United U18

England – Youth Alliance

Leyton Orient U18 10 : 30 Gillingham U18
Stevenage U18 10 : 30 Northampton Town U18
Exeter City U18 10 : 30 Forest Green Rovers U18
Mansfield Town U18 11 : 00 Lincoln City U18
AFC Bournemouth U18 11 : 00 Plymouth Argyle U18
Newport County U18 11 : 00 Cheltenham Town U18
Swindon Town U18 11 : 00 Portsmouth U18
Yeovil Town U18 11 : 00 Oxford United U18

England – Youth Alliance Cup

Huddersfield Town U18 11 : 00 Fleetwood Town U18
Bolton Wanderers U18 11 : 00 Doncaster Rovers U18
Notts County U18 11 : 00 Tranmere Rovers U18
Grimsby Town U18 11 : 00 Salford City U18
Rotherham U18 11 : 00 Rochdale U18
Oldham Athletic U18 11 : 30 Scunthorpe United U18
Carlisle United U18 12 : 00 Bradford City U18

England – Women’s Super League

Manchester United 12 : 30 Manchester City
Aston Villa 14 : 30 Birmingham City
Everton 16 : 30 Reading
Bristol City 18 : 30 Tottenham Hotspur

Estonia – Meistriliiga

Legion 11 : 00 FCI Levadia

Estonia – Esiliiga B

Rakvere Tarvas 11 : 00 Nõmme Kalju II

Estonia – Cup

Trans 11 : 00 K-Järve JK Järve

Estonia – Meistriliiga Women

Vaprus 12 : 00 Saku Sporting
Flora 12 : 00 Tallinna Kalev

Europe – UEFA Nations League

League A

Portugal 19 : 45 France
Sweden 19 : 45 Croatia
Germany 19 : 45 Ukraine
Switzerland 19 : 45 Spain

League C

Azerbaijan 17 : 00 Montenegro
Cyprus 17 : 00 Luxembourg

League D

Malta 14 : 00 Andorra
San Marino 14 : 00 Gibraltar
Latvia 17 : 00 Faroe Islands

Europe – UEFA U17 Championship

England U17 PSTP Azerbaijan U17
Greece U17 PSTP San Marino U17
Hungary U17 PSTP Belarus U17
Switzerland U17 PSTP Luxembourg U17
Germany U17 PSTP North Macedonia U17
Poland U17 PSTP Malta U17

Faroe Islands – Women’s Cup

B36 NSÍ
ÍF / Víkingur / B68

Finland – Ykkönen Women

VIFK 11 : 00 Sport-j
P-Iirot 11 : 00 TuWe
Hertta 11 : 00 PKKU
NJS 11 : 00 HPS
ONS 11 : 00 RoPS
HauPa 14 : 00 Myran

France – National 1

Annecy 16 : 00 Bastia-Borgo
Bourg-en-Bresse 16 : 00 Créteil

France – National 2

Group A

Châteaubriant PSTP Guingamp II
Granville PSTP Blois
Poissy PSTP Fleury 91
Sainte Geneviève PSTP Versailles
Caen II PSTP St-Pryvé St-Hilaire
Stade Plabennec PSTP Saint-Malo
Vannes PSTP C’ Chartres
Lorient II PSTP Rouen

Group B

Belfort PSTP Auxerre II
Bobigny PSTP Olympique St Quentin
Entente SSG PSTP Sedan
Épinal PSTP Beauvais
Haguenau PSTP Reims II
St Maur Lusitanos PSTP Schiltigheim
Lens II PSTP Gazélec Ajaccio
Metz II PSTP Paris 13 Atletico

Group C

Andrézieux PSTP Saint-Priest
Aubagne PSTP Rumilly Vallières
Martigues PSTP Fréjus St-Raphaël
Monts d’Or Azergues PSTP Olympique Lyonnais II
Jura Sud Foot PSTP Hyères
Grasse PSTP Marignane Gignac
Toulon PSTP Louhans-Cuiseaux
Monaco II PSTP Olympique Marseille II

Group D

Angoulême PSTP Angers SCO II
Béziers PSTP Moulins Yzeure Foot
Bergerac PSTP Nantes II
Les Herbiers PSTP Trélissac
Romorantin PSTP Colomiers
Bourges 18 PSTP Stade Montois
Canet Roussillon PSTP Le Puy Foot
Chamalières PSTP Bourges Foot

France – National 3

Auvergne-Rhône-Alpes

Hauts Lyonnais PSTP Moulins Football
Limonest PSTP Montluçon
Bourgoin-Jallieu PSTP Lyon Duchère II
Ain Sud PSTP Clermont II
Chambéry PSTP Velay
Thonon Évian PSTP Saint-Étienne II
Aurillac Arpajon PSTP Vaulx

Bourgogne-Franche-Comté

Gueugnon PSTP Is-Selongey
Morteau Montlebon PSTP Grandvillars
Racing Besançon PSTP Pontarlier

Bretagne

Lannion PSTP Stade Pontivy
Stade Briochin II PSTP Vitré
Rennes II PSTP Dinan Léhon
GSI Pontivy PSTP Drapeau Fougères
Brest II PSTP Saint-Colomban Locminé
TA Rennes PSTP Guipry-Messac

Centre-Val de Loire

Montargis PSTP Déols
Ouest Tourangeau PSTP Montlouis
Tours PSTP J3 Amilly
Vierzon PSTP Châteauneuf-sur-Loire
Avoine OCC PSTP Orléans II

Corse-Méditerranée

Cannet Rocheville PSTP Athlético Marseille
Ajaccio II PSTP Corte
Istres PSTP Mandelieu LN
Marseille Endoume PSTP Gallia Lucciana
Rousset-Ste Victoire PSTP Cannes

Grand-Est

Raon l’Etape PSTP Nancy II
Saint-Louis Neuweg PSTP Colmar
Sarre Union PSTP Prix-lès-Mézières
Illkirch Graffenstaden PSTP Biesheim
Amnéville PSTP Strasbourg II
Troyes II PSTP Épernay
Mulhouse PSTP Thaon

Hauts-de-France

Amiens AC PSTP Saint-Omer
Lille II PSTP Wasquehal
Feignies-Aulnoye PSTP Amiens SC II
Boulogne II PSTP Valenciennes II
Olympique Marcquois PSTP Maubeuge

Normandie

Cherbourg PSTP Le Havre II
Bayeux PSTP Romilly-Pt St Pierre
Dieppe PSTP Quevilly II
Alençon PSTP Avranches II
Vire PSTP Oissel
AG Caennaise PSTP Saint-Lô Manche
Évreux PSTP Dives-Cabourg

Nouvelle-Aquitaine

Aviron Bayonnais PSTP Cognac
Chauvigny PSTP Bordeaux II
CA Neuville PSTP Anglet Genets
Stade Poitevin PSTP Bressuire
Libourne PSTP Tartas-St Yaguen
Stade Bordelais PSTP Châtellerault

Paris Île-de-France

Aubervilliers PSTP Blanc Mesnil
PSG II PSTP Ivry
Linas-Montlhery PSTP Les Ulis
Créteil II PSTP Racing Paris
Meaux Academy PSTP Mantes 78

Pays de la Loire

USSA Vertou PSTP La Roche VF
Le Mans II PSTP La Châtaigneraie
Sablé PSTP Saumur
Changé PSTP Laval II
Pouzauges Réaumur PSTP Challans

France – Feminine Division 1

Le Havre 12 : 00 Bordeaux
Dijon 13 : 30 Montpellier
Guingamp 13 : 30 Paris FC
Stade de Reims 13 : 30 Fleury 91
Issy 15 : 30 PSG

Germany – 3. Liga

Wehen Wiesbaden 13 : 00 Zwickau
Kaiserslautern 13 : 00 Magdeburg
Uerdingen 13 : 00 Unterhaching
Hallescher FC 13 : 00 Hansa Rostock
Türkgücü München 13 : 00 MSV Duisburg
Waldhof Mannheim 13 : 00 Ingolstadt

Germany – Regionalliga

Bayern

Bayreuth PSTP Greuther Fürth II
1860 Rosenheim PSTP Eichstätt
Garching PSTP Viktoria Aschaffenburg
Memmingen PSTP Schalding-Heining
Buchbach PSTP Heimstetten
Augsburg II PSTP Schweinfurt
Illertissen PSTP Rain / Lech
Nürnberg II PSTP Wacker Burghausen

Nord

Phönix Lübeck PSTP Teutonia Ottensen
Wolfsburg II PSTP Borussia Hildesheim
Jeddeloh PSTP HSC Hannover

Südwest

Pirmasens PSTP Ulm
FC Gießen PSTP Bayern Alzenau
FSV Frankfurt PSTP Mainz 05 II
Rot-Weiß Koblenz PSTP Bahlinger SC
Elversberg PSTP Sonnenhof Großaspach
Homburg PSTP Kickers Offenbach
Hessen Kassel PSTP Hoffenheim II
Eintracht Stadtallendorf PSTP Balingen
Schott Mainz PSTP TSV Steinbach
Astoria Walldorf PSTP Aalen
Stuttgart II PSTP Freiburg II

West

Sportfreunde Lotte 13 : 00 Homberg
Köln II 13 : 00 Wuppertaler SV
Fortuna Düsseldorf II 13 : 00 Fortuna Köln
Lippstadt 08 13 : 00 Preußen Münster
Rot Weiss Ahlen 13 : 00 Borussia M’gladbach II
Borussia Dortmund II 13 : 00 Rot-Weiß Oberhausen
Bonner SC 13 : 00 Rödinghausen
Wiedenbrück 13 : 00 Bergisch Gladbach
Rot-Weiss Essen 13 : 00 Straelen

Germany – Oberliga

Baden-Württemberg

Stuttgarter Kickers PSTP SGV Freiberg
CfR Pforzheim PSTP Göppinger SV
Backnang PSTP Linx
Ravensburg PSTP Nöttingen
Spfr. Dorfmerkingen PSTP Reutlingen
Freiburger FC PSTP Ilshofen
Bissingen PSTP Astoria Walldorf II
Villingen PSTP Neckarsulmer SU
Oberachern PSTP Sandhausen II

Bayern Nord

ATSV Erlangen PSTP Ansbach

Bremen

Bremer SV PSTP Leher TS
Blumenthaler SV PSTP SFL Bremerhaven
OSC Bremerhaven PSTP Union Bremen

Hamburg

Curslack-Neuengamme PSTP Niendorfer TSV

Hessen

Hanau 93 PSTP Waldgirmes
Baunatal PSTP Ginsheim
Rot-Weiß Hadamar PSTP SV Zeilsheim
Hünfelder SV PSTP Eddersheim
Bad Vilbel PSTP SV Steinbach
FC 1906 Erlensee PSTP Dietkirchen

Niedersachsen

Kickers Emden PSTP TB Uphusen

Rheinland-Pfalz / Saar

Salmrohr PSTP Koblenz
Röchling Völklingen PSTP Dudenhofen
Hassia Bingen PSTP Karbach
Kaiserslautern II PSTP Alemannia Waldalgesheim
Eisbachtal PSTP Eintracht Trier
Diefflen PSTP Eppelborn
Mechtersheim PSTP Hertha Wiesbach
Jägersburg PSTP Wormatia Worms

Schleswig-Holstein

TSB Flensburg 13 : 00 Frisia 03 Risum-Lindholm
Kronshagen 13 : 00 Altenholz
Bordesholm 13 : 00 Husumer SV
Pansdorf 13 : 00 Union Neumünster
Dornbreite Lübeck 13 : 00 Eichede
Oldenburger SV 15 : 30 Eutiner SV

Germany – Reg. Cup Bayern

Lohr PSTP SV Mitterteich
SC Aufkirchen PSTP SC Ettmannsdorf
Pipinsried PSTP Ammerthal
Penzberg PSTP Pullach
SV Bruckmühl PSTP SV Egg an der Günz
Landsberg PSTP Ismaning

Germany – Reg. Cup Berlin

Empor Berlin PSTP Tasmania Berlin
Friedenauer PSTP Weißenseer

Germany – Reg. Cup Brandenburg

MSV 1919 Neuruppin 12 : 00 Ludwigsfelde
Frankonia Wernsdorf 12 : 00 Union Fürstenwalde
Babelsberg 12 : 00 Energie Cottbus
FC Frankfurt 12 : 00 Luckenwalde

Germany – Reg. Cup Mecklenburg-Vorpommern

Neubrandenburg 04 PSTP Hansa Rostock
Rene Schneider PSTP Pampow
Rostocker FC PSTP Greifswalder FC
Blau Weiß Polz PSTP FSV Kühlungsborn
Brüsewitzer SV PSTP Bentwisch

Germany – Reg. Cup Sachsen-Anhalt

MSV 90 Preussen PSTP Westerhausen
Ummendorfer PSTP Einheit Wernigerode
SV Dessau 05 PSTP Germania Halberstadt
Romonta Amsdorf PSTP 1. FC Merseburg
Halle-Ammendorf PSTP VfL Halle
Abtsdorf PSTP Blau-Weiß Brachstedt
Alemania Riestedt / Hallescher FC PSTP Union Sandersdorf

Germany – U19 Bundesliga

Borussia M’bach U19 PSTP Bochum U19

Germany – U17 Bundesliga

Nord / Nordost

Carl Zeiss Jena U17 PSTP Chemnitzer FC U17

West

Arminia Bielefeld U17 PSTP Wuppertaler SV U17

Germany – Frauen Bundesliga

Werder Bremen 12 : 00 MSV Duisburg

Germany – 2. Bundesliga Women

Nord

Cloppenburg CANC Carl Zeiss Jena
Wolfsburg II PSTP Berghofen

Süd

Saarbrücken PSTP Bayern München II
Ingolstadt PSTP Würzburger Kickers

Ghana – Premier League

Aduana Stars 15 : 00 Hearts of Oak
Legon Cities 18 : 00 Berekum Chelsea

Greece – Super League K19

PAS Giannina U19 12 : 00 Larissa U19

Guatemala – Liga Nacional

Cobán Imperial 17 : 00 Santa Lucía
Sacachispas 19 : 05 Iztapa
Municipal 21 : 10 Antigua GFC

Guatemala – Primera Division

Mictlán 15 : 00 Mixco
Aurora 19 : 00 Deportivo Petapa
Comunicaciones II 21 : 00 Naranjeros Escuintla

Haiti – Ligue Haïtienne

Real du Cap Violette AC

Hong Kong – Sapling Cup

Pegasus 07 : 00 BC Rangers
Kitchee 09 : 30 Warriors

Hungary – NB III

Keleti

Salgótarjáni BTC 12 : 30 Egri
Tiszafuredi VSE 12 : 30 Mezőkövesd II
BSE 12 : 30 BVSC
Tiszakécske 12 : 30 Sényő Carnifex
Ceglédi 12 : 30 Putnok VSE
Kisvárda II 12 : 30 Tállya
Sajóbábony Vegyész 12 : 30 FC Hatvan
Tiszaújváros 12 : 30 Füzesgyarmati
Debrecen II 12 : 30 Gyöngyös
Diósgyőr II 12 : 30 Jászberényi

Közép

Honvéd II 10 : 00 Szegedi VSE
Kozármisleny 12 : 30 Kecskeméti TE
Körösladány 12 : 30 Paksi SE II
Dabas-Gyón 12 : 30 Újpest II
ESMTK 12 : 30 Majosi
Szekszárd 12 : 30 Monor
Hódmezővásárhely 12 : 30 Dabas
Vác 12 : 30 Dunaújváros-Pálhalma
Iváncsa 12 : 30 Rákosmenti KSK

Nyugati

Puskás II 10 : 00 Komárom
BKV Előre 12 : 30 Gárdony
Balatonfüredi 12 : 30 Érdi VSE
Veszprém 12 : 30 Zalaegerszegi TE II
Nagyatádi 12 : 30 MTE 1904
Tatabánya 12 : 30 Fehérvár II
III. Kerületi TUE 12 : 30 Nagykanizsa
Lipót Pékség 12 : 30 Ménfőcsanak
Szabadkikötő 12 : 30 Pápai Perutz

Hungary – Magyar Kupa

Bicskei 13 : 45 Ferencvaros

Hungary – U19 League

Győri ETO U19 12 : 00 Diósgyőr U19
Illés Akadémia U19 14 : 00 Paksi U19

Hungary – Nöi NB I

Győri ETO 12 : 00 Viktória Szombathely
Kelen 12 : 30 Diósgyőri VTK

Hungary – Nöi NB II

Keleti

Hajdúszoboszló CANC Újpest
Cigánd 11 : 00 Hatvan
Kazincbarcika 12 : 00 Szolnoki MAV
Monori 12 : 00 BVSC
Soroksár 16 : 00 Gyulai Amazonok

Nyugati

Fehérvár 09 : 00 Balatonfüredi
MLE 10 : 00 Puskás
PELC-Nyárád 10 : 00 Szentlőrinc
SC Sopron 14 : 00 Levegő-Energia
Nimród SE 17 : 00 Champion
Csepel Utánpótlás 18 : 00 ZTE

Iceland – 1. Deild

Grindavík CANC Leiknir Fáskrúds
Keflavík CANC Magni
ÍBV CANC Fram
Thróttur Reykjavík CANC Víkingur Ólafsvík
Vestri CANC Afturelding
Thór CANC Leiknir Reykjavík

Iceland – 2. Deild

Kári CANC Völsungur
ÍR CANC Kórdrengir
Njardvík CANC Haukar
Vídir CANC Thróttur Vogar
Dalvík / Reynir CANC Selfoss
KF CANC Fjardabyggd

Iceland – 3. Deild

Álftanes CANC KFG
Ægir CANC Höttur / Huginn
Sindri CANC Vængir Júpiters
KV CANC Einherji
Ellidi CANC Augnablik
Tindastóll CANC Reynir

Indonesia – Liga 1

Persik Kediri PSTP PSM
Persela PSTP Barito Putera
Bhayangkara PSTP TIRA-Persikabo
Arema PSTP Persita

Italy – Serie B

Virtus Entella 14 : 00 Venezia

Italy – Serie C

Girone A

Livorno 19 : 45 Carrarese

Girone B

Sambenedettese 19 : 45 Vis Pesaro

Girone C

Avellino 19 : 45 Monopoli

Italy – Campionato Primavera 1

Ascoli U19 PSTP Juventus U19
Internazionale U19 PSTP Genoa U19

Italy – Campionato Primavera 2

Group A

Monza U19 PSTP Cittadella U19
Venezia U19 PSTP Cremonese U19
Brescia U19 PSTP Udinese U19
Reggiana U19 PSTP Pordenone U19

Group B

Frosinone U19 PSTP Reggina U19
Salernitana U19 PSTP Spezia U19
Virtus Entella U19 PSTP Pescara U19
Pisa U19 PSTP Napoli U19

Italy – Campionato Primavera 3

Girone A

Alessandria U19 PSTP Pro Sesto U19
Novara U19 PSTP Pro Patria U19
Pro Vercelli U19 PSTP Giana Erminio U19
Renate U19 PSTP Como U19

Girone B

AlbinoLeffe U19 PSTP Triestina U19
FeralpiSalò U19 PSTP Pergolettese U19
Südtirol U19 PSTP Legnago Salus U19
Virtus Verona U19 PSTP Padova U19

Girone C

Carpi U19 PSTP San Marino U19
Cesena U19 PSTP Modena U19
Mantova U19 PSTP Ravenna U19
Piacenza U19 PSTP Imolese U19

Girone D

Grosseto U19 PSTP Olbia U19
Lucchese U19 PSTP Livorno U19
Pontedera U19 PSTP Carrarese U19
Viterbese Castrense U19 PSTP Arezzo U19

Girone E

Perugia U19 PSTP Vis Pesaro U19
Sambenedettese U19 PSTP Gubbio U19
Teramo U19 PSTP Fano U19
Ternana U19 PSTP Fermana U19

Girone F

Cavese U19 PSTP Casertana U19
Juve Stabia U19 PSTP Foggia U19
Paganese U19 PSTP Avellino U19
Turris U19 PSTP Potenza Calcio U19

Girone G

Bari U19 PSTP Monopoli U19
Bisceglie U19 PSTP Catanzaro U19
Catania U19 PSTP Vibonese U19
Virtus Francavilla U19 PSTP Palermo U19

Italy – Serie A Women

Empoli 11 : 30 Internazionale
Florentia 13 : 30 Juventus
Pink Sport Bari 13 : 30 Fiorentina

Japan – J1 League

Consadole Sapporo 05 : 00 Sagan Tosu
Shimizu S-Pulse 05 : 00 Cerezo Osaka
Sanfrecce Hiroshima 05 : 00 Yokohama
Kashiwa Reysol 06 : 00 Oita Trinita
Gamba Osaka 06 : 00 Vegalta Sendai
Yokohama F. Marinos 07 : 00 Urawa Reds
Kashima Antlers 08 : 00 Kawasaki Frontale

Japan – J3 League

Blaublitz Akita 04 : 00 Gifu
Gainare Tottori 04 : 00 Grulla Morioka
Imabari 04 : 00 YSCC
Kataller Toyama 05 : 00 Fukushima United
Roasso Kumamoto 05 : 00 Fujieda MYFC

Japan – Japan Football League

Suzuka Point Getters 03 : 00 Reinmeer Aomori
Osaka 04 : 00 Kochi United
Nara Club 04 : 00 Honda

Japan – Nadeshiko League 1

Vegalta Sendai 04 : 00 Urawa Reds
Albirex Niigata 04 : 00 NTV Beleza
Ehime 04 : 00 JEF United
Nojima Stella 04 : 00 Iga Kunoichi

Lithuania – A Lyga

Žalgiris 13 : 00 Sūduva

Luxembourg – Ligue 1 Women

Progrès Niederkorn PSTP Swift Hesperingen
Racing PSTP Bettembourg
Ell PSTP Fola Esch
Sporting Bertrange PSTP Young Boys
Entente Itzig-Canach PSTP Jeunesse Junglinster
Rosport-Berd-Christnach PSTP Wincrange
Wormeldange-Munsbach-CSG PSTP Mamer

Macao – Primeira Divisão

Cheng Fung 11 : 00 Benfica
CPK 13 : 00 Casa de Portugal

Malta – National Amateur League

Group A

Birzebbuga 13 : 00 Ta’ Xbiex
Mellieha 16 : 15 Mgarr United

Group B

Mtarfa 13 : 00 Siggiewi
Mdina Knights 16 : 15 Rabat Ajax

Group C

St. Venera 13 : 00 Attard
Dingli Swallows 16 : 15 Melita

Malta – Gozo First Division

Nadur Youngsters 14 : 00 Xaghra United

Martinique – Division d’Honneur

Aiglon 00 : 00 New Star
Club Franciscain 00 : 00 Club Colonial
RC Saint Joseph 19 : 30 Golden Lion
US Robert 19 : 30 Trénelle
Essor-Préchotain 19 : 30 Rivière-Pilote
Olympique 19 : 30 RC Lorrain

Mauritius – Mauritian League

Savanne 12 : 00 Pamplemousses
ASVP 14 : 30 Cercle de Joachim

Mexico – Liga Premier Serie A

Durango 02 : 00 Leones Negros
Atlético San Luis II 18 : 00 Colima
Deportivo Dongu 21 : 00 Aguacateros CDU
Ciervos 21 : 30 Zitacuaro
Gavilanes FC Matamoros 22 : 00 Mineros de Fresnillo

Mexico – U20 League

Puebla U20 15 : 00 Cruz Azul U20
Atlas U20 15 : 00 Pumas UNAM U20
Mexiquense U20 15 : 00 Atlético San Luis U20
Juárez U20 16 : 00 Necaxa U20
Tigres UANL U20 16 : 30 Pachuca U20
América U20 17 : 00 Tijuana U20

Mexico – U17 League

América U17 15 : 00 Tijuana U17
Tigres UANL U17 15 : 00 Pachuca U17
Atlas U17 17 : 30 Pumas UNAM U17
Mexiquense U17 17 : 30 Atlético San Luis U17
Puebla U17 17 : 45 Cruz Azul U17
Juárez U17 18 : 30 Necaxa U17

Mexico – Liga MX Femenil

Querétaro 23 : 00 Puebla
Cruz Azul 15 : 00 Santos Laguna
Pumas UNAM 17 : 00 Mazatlán

Moldova – Divizia Națională

Sheriff PSTP Sfîntul Gheorghe

Moldova – Divizia A

Cahul 11 : 00 Olimp Comrat
Speranța Drochia 11 : 00 Spartanii Selemet
Sireți 11 : 00 Tighina

Moldova – Divizia B

North

Cruiz 11 : 00 Edineţ
Pepeni 11 : 00 Inter Soroca
Olimpia 11 : 00 FCM Ungheni
Mănoilești 11 : 00 Sîngerei
Visoca 11 : 00 Rîşcani
Bogzești 11 : 00 Codru Călărași II

South

Cimişlia 11 : 00 Sinteza Căuşeni
Academia Viitorul 11 : 00 CSF Cricova
Saksan 11 : 00 Slobozia Mare
Socol Copceac 11 : 00 Maiak Chirsova
Văsieni 11 : 00 Sporting Trestieni
Congaz 11 : 00 ARF Ialoveni

Netherlands – Eerste Divisie

Dordrecht 15 : 30 De Graafschap
NAC Breda 17 : 45 Telstar
Roda JC 20 : 00 MVV

Netherlands – Tweede Divisie

Scheveningen PSTP Quick Boys
Noordwijk PSTP De Treffers
AFC PSTP Volendam II
Kozakken Boys PSTP Excelsior Maassluis
ASWH PSTP TEC
Spakenburg PSTP Rijnsburgse Boys
Sparta Rotterdam II PSTP IJsselmeervogels
Koninklijke HFC PSTP GVVV
Katwijk PSTP HHC

Netherlands – Derde Divisie

VVOG PSTP SteDoCo
DOVO PSTP ODIN ’59
Harkemase Boys PSTP Ter Leede
Barendrecht PSTP Excelsior ’31
HSV Hoek PSTP DVS ’33
Ajax Amateurs PSTP Staphorst
Lisse PSTP GOES
Sportlust ’46 PSTP ACV
VVSB PSTP Sparta Nijkerk

Netherlands – Hoofdklasse

Zaterdag A

ARC PSTP Poortugaal
Scherpenzeel PSTP Zwaluwen
Achilles ’29 PSTP Rijnvogels
Spijkenisse PSTP Achilles Veen
Capelle PSTP SC Feyenoord
Rijsoord PSTP Jodan Boys
FC ‘s-Gravenzande PSTP Smitshoek
DHSC PSTP DUNO

Zaterdag B

Genemuiden PSTP Swift
Noordscheschut PSTP RKAV Volendam
NSC PSTP Eemdijk
Buitenpost PSTP Berkum
SDC Putten PSTP HZVV
De Dijk PSTP DETO Twenterand
ONS Sneek PSTP Urk
Flevo Boys PSTP AZSV

Zondag A

RKAVV PSTP LONGA ’30

Netherlands – Eerste Klasse

Zaterdag B

Heerjansdam PSTP Nieuwenhoorn
Terneuzense Boys PSTP SHO
Kloetinge PSTP Oranje Wit

Zaterdag C

De Bilt PSTP WNC
Woudenberg PSTP Roda ’46

Zaterdag E

Blauw Wit ’34 PSTP VV Groningen

Netherlands – U21 Divisie 2

Vitesse U21 PSTP Willem II U21

Netherlands – U21 Divisie 3

Den Bosch U21 PSTP Alexandria ’66 U21
VVV / Helmond Sport U21 PSTP Fortuna Sittard U21
Go Ahead Eagles U21 PSTP AFC U21
Zeeburgia U21 PSTP Spartaan’20 U21

Netherlands – U21 Divisie 4

De Dijk U21 PSTP Telstar U21
De Treffers U21 PSTP Westlandia U21
Be Quick 1887 U21 PSTP Quick Boys U21
MVV U21 PSTP Cambuur U21
Dordrecht U21 PSTP Excelsior Maassluis U21
Hercules U21 PSTP Koninklijke HFC U21

Netherlands – U18 Divisie 1

Heerenveen U18 PSTP PEC Zwolle U18
PSV U18 PSTP Feyenoord U18

Netherlands – U18 Divisie 2

ADO Den Haag U18 PSTP Volendam U18
AFC U18 PSTP Groningen U18

Netherlands – U18 Divisie 4

Roda JC U18 PSTP Den Bosch U18

Netherlands – Eerste Klasse Women

De Weide PSTP AZSV

New Zealand – Premiership

Canterbury United 01 : 00 Waitakere United
Wellington Phoenix Res. 01 : 00 Team Wellington

North Macedonia – Second League

East

Kozuv Gevgelija 12 : 00 Tikveš
Osogovo 12 : 00 Pehchevo
Plačkovica 12 : 00 Bregalnica Štip
Sasa 12 : 00 Sloga Vinica
Rosoman 12 : 00 Pobeda

West

Skopje 12 : 00 Vardar Forino
Velazerimi 77 12 : 00 Korab Debar
Drita 12 : 00 Kadino
Veleshta 12 : 00 Ohrid
KF Gostivari 12 : 00 Labunishta

Northern Ireland – Premiership

Cliftonville 15 : 00 Ballymena United
Coleraine 15 : 00 Linfield
Dungannon Swifts PSTP Portadown
Glenavon 15 : 00 Carrick Rangers
Glentoran PSTP Warrenpoint Town
Larne 17 : 30 Crusaders

Northern Ireland – Premiership Development League

Ballymena United U20 PSTP Cliftonville U20
Carrick Rangers U20 PSTP Glenavon U20
Crusaders U20 PSTP Larne U20
Linfield U20 PSTP Coleraine U20
Portadown U20 PSTP Dungannon Swifts U20
Warrenpoint Town U20 PSTP Glentoran U20

Norway – 2. Division

Group 1 – 2nd Phase

Skeid 12 : 00 Fredrikstad
Alta 15 : 00 Hødd

Group 2 – 2nd Phase

Egersund 13 : 00 Sotra
Arendal 15 : 00 Bryne

Palestine – West Bank Premier League

Al-Birah Institution 13 : 00 Thaqafi Tulkarem
Hilal Al-Quds 16 : 00 Tubas

Palestine – West Bank 1st Division

Markaz Askar 13 : 00 Al-Karmil
Al-Ahli Qalqilya 16 : 00 Markaz Jenin

Paraguay – Division Profesional

Guaireña 21 : 30 General Díaz

Peru – Primera División

Academia Cantolao 16 : 00 Cienciano
Universitario 18 : 15 Universidad San Martín
Deportivo Municipal 20 : 30 Ayacucho

Poland – I Liga

Jastrzębie 11 : 30 ŁKS Łódź
Widzew Łódź 11 : 40 Resovia Rzeszów
Radomiak Radom 12 : 00 Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce 17 : 00 Sandecja Nowy Sącz

Poland – II Liga

Stal Rzeszów 12 : 00 Bytovia Bytów
GKS Katowice 12 : 00 Kalisz
Pogoń Siedlce 12 : 00 SKRA Częstochowa
Górnik Polkowice 15 : 00 Garbarnia Kraków
Sokół Ostróda 17 : 00 Motor Lublin
Olimpia Grudziądz 17 : 00 Stargard Szczeciński

Poland – III Liga

Group 1

Unia Skierniewice 12 : 00 Sokół Aleksandrów
Kutno 12 : 00 Wasilków
Olimpia Zambrów 12 : 00 Broń Radom
Wikielec 12 : 00 Pogoń Grod. Mazowiecki
Jagiellonia II 14 : 00 Concordia Elbląg
Polonia Warszawa 16 : 00 Legia Warszawa II

Group 2

Sokół Kleczew 10 : 00 Gryf Wejherowo
Pogoń Szczecin II 10 : 00 Gwardia Koszalin
Flota Świnoujście 12 : 00 Bałtyk Koszalin
Polonia Środa 12 : 00 Nielba Wągrowiec
Mieszko Gniezno 12 : 00 Unia Swarzędz
Górnik Konin 12 : 00 Radunia Stężyca
Jarota Jarocin 13 : 00 Przodkowo
Pomorzanin Toruń 17 : 00 Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia PSTP Starogard Gdański

Group 3

Warta Gorzów 12 : 00 Miedź Legnica II
Kluczbork 12 : 00 Gwarek Tarnowskie Góry
Zagłębie Lubin II 12 : 00 ROW Rybnik
Polonia Bytom 12 : 00 Polonia Nysa
Lechia Zielona Góra 12 : 00 Rekord Bielsko-Biała
Górnik Zabrze II 12 : 30 Gać Oława
Polonia-Stal Świdnica 12 : 30 Goczałkowice Zdrój
Ślęza Wrocław 12 : 30 Stal Brzeg

Group 4

Podhale Nowy Targ 12 : 00 Wisłoka Dębica
Siarka Tarnobrzeg 12 : 00 Hetman Zamosc
Stal Kraśnik 12 : 00 Wólczanka W. Pełkińska
Cracovia Kraków II 14 : 00 Stal Stalowa Wola

Poland – Cup

Świt Skolwin 11 : 30 Cracovia Kraków

Poland – Central Youth League

Legia Warszawa U18 10 : 00 Wisła Kraków U18
Pogoń Szczecin U18 10 : 00 Korona Kielce U18
SMS Łódź U18 11 : 00 Lech Poznań U18
Escola Varsovia U18 17 : 00 Zagłębie Lubin U18

Poland – Ekstraliga Women

Śląsk Wrocław PSTP ROW Rybnik
UJ Kraków PSTP UKS Łódź
Olimpia Szczecin PSTP Czarni Sosnowiec
Katowice PSTP Medyk Konin

Portugal – Segunda Liga

Estoril 11 : 00 Cova Piedade

Portugal – Campeonato de Portugal Prio

Group A

Montalegre 15 : 00 Águia FC Vimioso

Group B

Pevidém 15 : 00 Tirsense

Group D

Espinho 15 : 00 Sanjoanense

Portugal – Liga Revelação U23

Rio Ave U23 11 : 00 Vitória Guimarães U23
Portimonense U23 11 : 00 Estoril U23

Republic of Ireland – Play-offs 1/2

TBC TBC

Republic of Ireland – Women’s National League

Championship Round

Galway WFC 16 : 00 Wexford Youths
Peamount United 18 : 00 Cork City

Lower Table Round

Treaty United 14 : 30 DLR Waves
Athlone Town WFC 19 : 00 Bohemians WFC

Romania – Liga I

Dinamo Bucureşti 19 : 00 Astra

Romania – Liga II

Ripensia Timişoara 09 : 00 Mioveni
Csikszereda 09 : 00 Concordia Chiajna
Viitorul P. Târgu Jiu 09 : 00 Pandurii Târgu Jiu
Slatina 09 : 00 Metaloglobus
Comuna Recea 09 : 00 Unirea Slobozia
CSM Reşiţa 12 : 30 Universitatea Cluj

Romania – Liga III

Serie 1

Dante Botoşani 12 : 00 Hușana Huși
Şomuz Fălticeni 12 : 00 Bradu Borca
Bucovina Rădăuţi 12 : 00 SJ Vaslui
Ceahlăul Piatra Neamţ 12 : 00 Paşcani
Ştiinţa Miroslava 12 : 00 Foresta Suceava

Serie 10

Sânmartin 12 : 00 Sportul Şimleu
ACS Gloria Bistriţa 12 : 00 CSM Satu Mare
Minaur Baia Mare 12 : 00 Progresul Şomcuţa Mare
SCM Zalău 12 : 00 1910 Oradea
Luceafărul Oradea 12 : 00 Someşul Dej

Serie 2

Sporting Lieşti 12 : 00 Sportul Chiscani
Oţelul 12 : 00 Râmnicu Sărat
CSM Bacău 12 : 00 Viitorul Ianca
Făurei 12 : 00 Focşani

Serie 3

Recolta Gheorghe Doja 12 : 00 Olteniţa
Afumaţi 12 : 00 Popești-Leordeni
Agricola Borcea 12 : 00 Gloria Albeşti
Axiopolis 12 : 00 Mostiştea Ulmu

Serie 4

Voluntari II 12 : 00 Progresul Spartac
Metalul Buzău 12 : 00 Concordia Chiajna II
Tunari 12 : 00 Rapid II

Serie 5

Târgu Secuiesc 12 : 00 Corona Braşov
Municipal Braşov 12 : 00 Olimpic Cetate
Plopeni 12 : 00 Odorheiu Secuiesc

Serie 6

CS U Craiova II 12 : 00 Academica Clinceni II
Filiaşi 12 : 00 Alexandria

Serie 7

Hermannstadt II 12 : 00 Măgura Cisnădie
Flacăra Horezu 12 : 00 Jiul Petroşani
Gilortul 12 : 00 Gaz Metan Mediaş II
Viitorul Dăești 12 : 00 Minerul Costeşti

Serie 8

Gloria Lunca Teuz Cermei 12 : 00 Șoimii Lipova
Progresul Ezeriș 12 : 00 Progresul Pecica
Crişul Chişineu Criş 12 : 00 Ghiroda şi Giarmata Vii

Serie 9

Metalurgistul Cugir 12 : 00 Unirea Alba Iulia
Hunedoara 12 : 00 Unirea Ungheni
Industria Galda de Jos 12 : 00 Avântul Reghin

Romania – Liga I Feminin

Olimpia Cluj 10 : 00 Carmen București

Romania – Liga Elitelor U19

East

Iolanda Balaş Soter U19 10 : 00 Academica Clinceni U19
Sport Team Bucureşti U19 10 : 00 Petrolul 52 U19

West

Banatul Timișoara U19 10 : 00 U Craiova U19
Academia G. Popescu U19 10 : 00 Ripensia Timişoara U19
Bihor Oradea U19 10 : 00 Csikszereda U19
Universitatea Cluj U19 10 : 00 CFR Cluj U19
Ştiinţa U Craiova U19 10 : 00 Poli. Timişoara U19

Russia – PFL

Spartak Nal’chik Mashuk-KMV
Biolog Druzhba
Kuban Pavlovskaya Legion Dynamo
Makhachkala Kuban Krasnodar
Dinamo Stavropol 12 : 00 Inter Cherkessk
Chernomorets 12 : 00 Forte Taganrog

Russia – III Division

Atom Novovoronezh Akademiya Tambov
Avangard Kursk II Yelets
Metallurg-Oskol Orel

Saudi Arabia – Division 2

Al Safa 11 : 55 Al Qaisoma
Al Sharq 12 : 10 Afief
Al Mojzel 12 : 15 Al Najma
Al Kholood 12 : 20 Al Orubah
Hottain 12 : 30 Al Selmiyah
Weg 12 : 45 Al-Washm

Saudi Arabia – Youth League

Al Shabab U19 12 : 10 Al Hilal U19
Al Faisaly U19 12 : 15 Al Nassr U19
Al-Feiha U19 12 : 15 Al Ittifaq U19
Al Taawon U19 12 : 20 Al Ahli U19
Al Ta’ee U19 12 : 30 Al Wahda U19
Al Ittihad U19 12 : 45 Hajer U19
Ohod U19 12 : 45 Abha U19
Al Quadisiya U19 14 : 35 Al Fateh U19

Scotland – Football League

Spartans 15 : 00 Bonnyrigg Rose Athletic
Berwick Rangers 15 : 00 East Stirlingshire
Caledonian Braves 15 : 00 Stirling University
Civil Service Strollers 15 : 00 Gretna 2008
Dalbeattie Star 15 : 00 Edinburgh University
East Kilbride 15 : 00 Bo’ness United
Gala Fairydean Rovers 15 : 00 BSC Glasgow
Vale of Leithen 15 : 00 Cumbernauld Colts

Scotland – Feeder Leagues

East of Scotland

Inverkeithing Hillfield 14 : 00 Newtongrange Star
Blackburn United 14 : 30 Linlithgow Rose
Dundonald Bluebell 14 : 30 Hill Of Beath Hawthorn
Jeanfield Swifts 14 : 30 Broxburn Athletic
Musselburgh Athletic 14 : 30 Dunbar United
Sauchie Juniors 14 : 30 Camelon Juniors
Tranent Juniors 14 : 30 Lothian Hutchison
Tynecastle 14 : 30 Crossgates Primrose
Whitehill Welfare 14 : 30 Penicuik Athletic

South of Scotland

Nithsdale Wanderers 14 : 00 Mid-Annandale
Upper Annandale 14 : 00 Lochmaben
Wigtown & Bladnoch 14 : 00 St. Cuthbert Wanderers
Creetown 15 : 00 Heston Rovers
Lochar Thistle 15 : 00 Stranraer II
Newton Stewart 15 : 00 Abbey Vale
Threave Rovers 15 : 00 Caledonian Braves II

Scotland – League Cup

Cowdenbeath 15 : 00 Raith Rovers
Inverness CT 15 : 00 East Fife
Cove Rangers 15 : 00 Forfar Athletic
Brechin City 15 : 00 Kelty Hearts
Peterhead 15 : 00 St. Johnstone
Arbroath 15 : 00 Elgin City
Ross County 15 : 00 Stirling Albion
Dunfermline Athletic 15 : 00 Clyde
Kilmarnock 15 : 00 Dumbarton
Ayr United 15 : 00 Stranraer
Hamilton Academical 15 : 00 Albion Rovers
Partick Thistle 15 : 00 Greenock Morton
Queen’s Park 15 : 00 St. Mirren
Alloa Athletic 15 : 00 Stenhousemuir
Livingston 15 : 00 Airdrieonians

Serbia – Prva Liga

Zemun Dinamo Vranje
Loznica Borac Čačak
Kolubara Žarkovo
Trayal Kruševac Radnički Kragujevac
Budućnost Dobanovci Kabel Novi Sad
Jagodina Radnički Pirot
Železničar Pančevo IMT Novi Beograd
Dubočica Grafičar
Sloga Kraljevo Radnički Sr. Mitrovica

Serbia – Srpska Liga

Belgrade

Teleoptik 10 : 00 BSK Borča
Radnički Novi Beograd 12 : 00 Mladenovac
OFK Beograd 12 : 00 Zvezdara

East

Dunav Prahovo 12 : 00 Vlasina
Timok Zaječar 12 : 00 Sinđelić Niš
Pčinja Trgovište 12 : 00 Radnički Svilajnac
Trstenik PPT 12 : 00 SFS Borac
Jedinstvo Paraćin 12 : 00 Toplicanin Prokuplje

Vojvodina

Mladost Novi Sad 12 : 00 Dinamo Pančevo
Feniks 12 : 00 Borac Sakule
Radnički Zrenjanin 12 : 00 Sloboda Novi Kozarci
Bečej 12 : 00 Sloga Čonoplja
Radnički Sombor 12 : 00 Hajduk 1912 Kula
Kozara 12 : 00 Bačka 1901
Stari Grad 12 : 00 Omladinac NB

West

Jedinstvo Ub 12 : 00 Sloga Petrovac
Budučnost Krušik 12 : 00 GFK Sloboda Užice
Tutin 12 : 00 Mladi Radnik
Takovo 12 : 00 Sušica
Smederevo 1924 12 : 00 Sloga Požega
Šumadija Aranđelovac 12 : 00 Gruža

Serbia – U19 League

Spartak Subotica U19 Grafičar U19
Mladost Lučani U19 Crvena Zvezda U19
IMT Novi Beograd U19 Čukarički U19
Rad U19 Radnički Niš U19
Trayal Kruševac U19 Vojvodina U19
Voždovac U19 Radnički Kragujevac U19
Internacional U19 Partizan U19
Novi Sad U19 OFK Beograd U19
Bačka Topola U19 Brodarac U19
Napredak U19 Radnički NB U19

Slovakia – 2. liga

Púchov PSTP FC Košice
Liptovský Mikuláš PSTP Partizán Bardejov
Poprad PSTP Šamorín
Dukla Banská Bystrica PSTP Dubnica
Žilina II PSTP Komárno
Podbrezová PSTP Petržalka
Skalica PSTP Slovan Bratislava II

Slovakia – 3. liga

East

Slovan Giraltovce 12 : 30 Tatran Prešov
Spišská Nová Ves 12 : 30 Pokrok Krompachy
Humenné 12 : 30 Spišské Podhradie
Vranov nad Topľou 12 : 30 Mladosť Kalša

West

Kalná nad Hronom PSTP Nové Mesto nad Váhom
Považská Bystrica PSTP Častkovce
Nové Zámky PSTP Galanta
Slovan Duslo Šaľa PSTP Lednické Rovne

Slovakia – U19 League

Žilina U19 PSTP Senica U19
Trenčín U19 PSTP Poprad U19

Slovenia – 1. SNL

Aluminij 16 : 00 Domžale

Slovenia – 3. SNL

Šencur PSTP Žiri
Zagorje PSTP Ilirija
Izola PSTP Adria
Škofja Loka PSTP Tolmin
Svoboda PSTP Brinje Grosuplje
Sava Kranj PSTP Vipava
Šobec Lesce PSTP Postojna

Solomon Islands – S-League

Real Kakamora 03 : 00 Central Coast
Henderson Eels 05 : 00 Laugu United

Spain – Segunda División

Fuenlabrada 13 : 00 Espanyol
Almería 15 : 15 Mirandés
Girona 17 : 30 Mallorca
Lugo 17 : 30 Albacete

Spain – Segunda B

Group 1

Burgos 16 : 00 Langreo

Group 5

Don Benito 19 : 00 Extremadura UD

Spain – Tercera Division

Santa Úrsula 16 : 30 Mensajero
Ibarra 17 : 00 Tenisca

Spain – Autonómicas

Baleares – Mallorca

Son Cladera 15 : 00 Son Veri
Xilvar 15 : 30 Murense
Sineu 16 : 00 Alquería
Rotlet Molinar 16 : 00 La Unión Palma
Inter Manacor 16 : 30 Campos

Baleares – Menorca

Atlético Villacarlos 15 : 00 Menorca
Mahón 15 : 30 Alaior
Sporting Mahón 15 : 45 Mercadal
Sant Lluís 17 : 00 Sami
Migjorn 17 : 00 Atlètic Ciutadella

C Madrid – Gr 1

Barrio del Pilar 16 : 00 Sporting Hortaleza

Canarias – Gran Canaria

Breñamén 12 : 00 El Cotillo
Tahíche 17 : 00 San Bartolomé
Unión Sur Yaiza 17 : 00 Estrella
San Antonio 21 : 00 Doramas

Canarias – Tenerife

Atlético Granadilla 17 : 00 I’Gara
San Lorenzo Constancia 17 : 30 Atlético San Juan
Sauzal 18 : 00 Laguna
Buenavista 19 : 00 Orotava

Cataluña – Gr 1A

Vic Riuprimer Refo 14 : 15 Tona
Lloret 15 : 00 La Jonquera
Bescanó 15 : 00 Manlleu

Cataluña – Gr 1B

Les Franqueses 16 : 00 Sabadell Nord

Cataluña – Gr 2A

Ascó 16 : 00 Sant Ildefons

Cataluña – Gr 2B

Atlètic Lleida 15 : 30 Atlètic Sant Just
Alcarràs 16 : 00 Martinenc

Spain – Liga Nacional Juvenil

Canarias – Gran Canaria

La Oliva U19 12 : 00 Doramas U19
Las Palmas U19 II 15 : 00 Teguise U19
RC Victoria U19 II 19 : 00 PC Vecindario U19

Group 11

Diocesano U19 11 : 00 Cacereño U19

Group 12

Rayo Vallecano U19 II 15 : 00 Torrejón U19
Móstoles U19 II 15 : 00 Fuenlabrada U19
Las Rozas U19 15 : 00 Rayo Majadahonda U19 II
San Fernando CD U19 15 : 30 Moratalaz U19
Alcalá U19 16 : 15 Atl Madrileño U19 II

Group 13

Medina U19 11 : 30 Quesada U19

Group 15