N/C America – WC Qualification Concacaf

Montserrat PSTP US Virgin Islands
Cayman Islands PSTP Aruba
Cuba PSTP British Virgin Islands
Dominica PSTP Anguilla
St. Lucia PSTP Turks and Caicos Islands
Puerto Rico PSTP Bahamas

Spain – Copa del Rey

Real Titánico Anaitasuna
Racing Rioja Colegios Diocesanos
Miengo Ribadumia
Montañesa Cantolagua
Cardassar Épila
Tomares Chinato
AUGC Deportiva Racing Murcia
CF Rusadir Rincón
Guía Buñol
Móstoles CF Marchamalo

World – Friendlies – Friendlies 1

Greece 14 : 45 Cyprus
Romania 17 : 00 Belarus
Norway 17 : 00 Israel
Bulgaria 17 : 30 Gibraltar
Turkey 17 : 45 Croatia
Denmark 18 : 30 Sweden
Luxembourg 19 : 30 Austria
Netherlands 19 : 45 Spain
Belgium 19 : 45 Switzerland
Italy 19 : 45 Estonia
Germany 19 : 45 Czech Republic
Portugal 19 : 45 Andorra
Slovenia 19 : 45 Azerbaijan
Poland 19 : 45 Ukraine
France 20 : 10 Finland

World – Friendlies – Friendlies 2

Albania 15 : 00 Kosovo
Armenia PSTP Kuwait
Malta 17 : 00 Liechtenstein
San Marino 17 : 00 Latvia
Montenegro 17 : 00 Kazakhstan
Lithuania 17 : 00 Faroe Islands
Albania CANC Gibraltar

Africa – Africa Cup of Nations Qualification

Guinea 16 : 00 Chad
Cape Verde Islands 16 : 00 Rwanda
Mauritania 16 : 00 Burundi
Kenya 16 : 00 Comoros
Senegal 16 : 00 Guinea-Bissau
Libya 19 : 00 Equatorial Guinea

Australia – Queensland NPL

Capalaba 09 : 15 Eastern Suburbs
Redlands United 09 : 30 Gold Coast United

Australia – Queensland NPL Women

Lions 09 : 30 Gold Coast United
Logan Lightning 09 : 45 SWQ Thunder

Australia – Tasmania Southern Championship

Olympia Warriors II 08 : 00 University of Tasmania

Australia – Brisbane Premier League

Championship Round

Toowong 09 : 30 Centenary Stormers

Lower Table Round

Acacia Ridge 10 : 30 Caboolture

Australia – Brisbane Reserves Premier League

Acacia Ridge Res. 08 : 30 Caboolture Res.

Austria – Landesliga

Fügen PSTP Silz / Mötz

Austria – Jugendliga U18

Rapid Wien U18 17 : 30 Ried U18

Austria – Frauenliga

St. Pölten 18 : 00 Austria Wien / Landhaus

Austria – Women’s Cup

Kirchberg PSTP Sturm Graz

Belarus – 1. Division

Volna 13 : 00 Sputnik

Belgium – First Amateur Division

Francs Borains PSTP Heist
Liège PSTP Sint-Eloois-Winkel
Thes Sport PSTP Knokke

Belgium – Second Amateur Division

ACFF

Waremme PSTP Solières Sport
Warnant PSTP Acren-Lessines

VFV A

RFC Wetteren PSTP Zelzate
Merelbeke PSTP Harelbeke
Voorwaarts Zwevezele PSTP Dikkelvenne
Lokeren-Temse PSTP Ninove
Toekomst Menen PSTP Ronse
Olsa Brakel PSTP Sparta Petegem
Westhoek PSTP Oudenaarde
Gullegem PSTP KRC Gent

VFV B

Pepingen-Halle PSTP Hoogstraten
Olympia Wijgmaal PSTP Lyra-Lierse Berlaar
Spouwen-Mopertingen PSTP Bocholt
Londerzeel PSTP Sporting Hasselt
Hades PSTP Eendracht Aalst
Heur Tongeren PSTP Diegem Sport
Houtvenne PSTP Cappellen
City Pirates Antwerpen PSTP Berchem Sport

Belgium – Third Amateur Division

ACFF A

PAC Buzet PSTP Entité Manageoise

ACFF B

Herstal PSTP Richelle United
Raeren-Eynatten PSTP Aywaille
Habay-la-Neuve PSTP Oppagne-Wéris
Sprimont PSTP Stade Disonais
Rochefort PSTP Huy
Wanze / Bas-Oha PSTP Marloie Sport
Onhaye PSTP Gouvy

VFV A

Wolvertem Merchtem PSTP Avanti
Bambrugge PSTP Oostkamp
Lochristi PSTP VW Hamme
Voorde Appelterre PSTP Jong Lede
Torhout PSTP Anzegem
Sint-Niklase PSTP Svelta Melsele
Tempo Overijse PSTP Eppegem
FC Lebbeke PSTP Rhodienne-De Hoek

VFV B

Berlaar-Heikant PSTP Esperanza Pelt
Witgoor Sport PSTP Lille
Sint-Lenaarts PSTP KFC Turnhout
Zwarte Leeuw PSTP Nijlen
De Kempen PSTP Weerstand Koersel
Beringen PSTP Betekom
Racing Mechelen PSTP Wellen
Eendracht Termien PSTP Diest

Belgium – Provincial

Antwerpen

Oppuurs PSTP Vosselaar
Vorselaar PSTP Ranst
Antonia PSTP Wezel
Geel PSTP Bevel
Ternesse PSTP Kalmthout
Bornem PSTP Berg en Dal
Eendracht Zoersel PSTP Retie
Rapid Leest PSTP K. Kontich

Brabant – ACFF

Saint-Josse PSTP Stade Everois
BX Brussels PSTP Genappe
Kosova Schaerbeek PSTP Grez-Doiceau
Etterbeek PSTP Sportive Brainoise
NSeth Berchem PSTP Léopold
Union Lasne-Ohain PSTP Sporting Bruxelles

Brabant – VFV

Grimbergen PSTP Bodegem Kapelle United
Sporting Kampenhout PSTP Huldenberg
Wambeek PSTP Borght-Humbeek
Houtem-Oplinter PSTP Aarschot
Stade Bierbeek PSTP Tervuren-Duisburg
Linden PSTP Veltem
Melsbroek PSTP Hoegaarden-Outgaarden
Bertem-Leefdaal PSTP Liedekerke

Hainaut

Excelsior Biévène PSTP Péruwelz
Antoing PSTP Houdeng
Belœil PSTP Snef-Tyber
Molenbaix PSTP Morlanwelz

Limburg

Bregel Sport PSTP Helson Helchteren
KFC Eksel PSTP Herk
Groen Star Beek PSTP Alken
Herkol PSTP Juve Hasselt
Zepperen-Brustem PSTP Schoonbeek-Beverst
Eendracht Maasmechelen PSTP Achel
Zonhoven United PSTP Herderen-Millen
Bilzerse Waltwilder PSTP Torpedo Hasselt

Namur

US Dinantaise PSTP Chevetogne
Malonne PSTP Spy
Andennais PSTP Beauraing

Oost-Vlaanderen

St-Joris Sleidinge PSTP Eendracht Zele
Latem PSTP Dendermonde
Eendracht Aalter PSTP HO Kalken
Grembergen PSTP Munkzwalm
Jong Zulte PSTP Drongen
Excelsior Mariakerke PSTP Berlare
Denderhoutem PSTP Elene-Grotenberge
Lokeren Doorslaar PSTP Ardennen

West-Vlaanderen

Wielsbeke PSTP RC Lauwe
Lauwe PSTP Diksmuide
Sassport Boezinge PSTP Dadizele
Racing Waregem PSTP SC Zonnebeke
Oostnieuwkerke PSTP Rumbeke
Excelsior Zedelgem PSTP Sparta Heestert
Blankenberge PSTP Eendracht Wervik
Oostduinkerke PSTP Meulebeke

Belgium – First Division Women

Famkes Merkem PSTP Standard Liège II
Ladies Genk II PSTP Moldavo
SG-Tertre-Hautrage PSTP Voorwaarts Zwevezele
Massenhoven PSTP OH Leuven II
RFC de Liege PSTP Kontich
Eva’s Tienen PSTP Chastre
Wuustwezel PSTP Anderlecht II
Gent II PSTP Mechelen

Belgium – Second Division Women

Group A

SG-Tertre-Hautrage II PSTP Egem Pittem
Bredene PSTP Havinnes
Svelta Melsele PSTP Gent III
Zulte-Waregem II PSTP Eendracht Aalst II
Bosdam Beveren PSTP Eendracht Mazenzele
Wolvertem Merchtem PSTP Olsa Brakel
Sottegem PSTP Club Brugge II

Group B

Heist PSTP Standard Liège III
Vosselaar PSTP Loyers
Sibret PSTP White Star Woluwe II
Aywaille PSTP Olympic Charleroi
Alken PSTP VVC Brasschaat
Mechelen II PSTP Westerlo
Irlande-Auderghem PSTP Chastre II

Bhutan – Premier League

Tensung 09 : 00 Paro United

Bolivia – Nacional B

Libertad Deportivo Kivón
Real Monteagudo Fancesa
Mariscal Sucre 00 : 00 Universitario Pando

Brazil – Serie A

Bahia 21 : 45 Fortaleza

Brazil – Serie B

AD Confiança 00 : 30 Botafogo SP

Brazil – Serie D

ABC 18 : 30 Vitória da Conquista

Brazil – State Leagues

Matogrossense

Dom Bosco CEOV Operário
Poconé União Rondonópolis
Nova Mutum EC Sinop

Piauiense

Piauí 19 : 00 Ríver

Carioca 2

Gonçalense 13 : 00 Artsul
Rio São Paulo 13 : 00 Nova Iguaçu
Olaria 18 : 00 Campos AA
Audax Rio 18 : 00 Sampaio Corrêa RJ
Serra Macaense 18 : 00 Goytacaz
Serrano RJ 18 : 00 São Gonçalo EC RJ
CFRJ / Maricá 18 : 00 Angra dos Reis
Duque de Caxias 18 : 00 Bonsucesso

Mineiro 2

Betim 18 : 00 Nacional AC MG
Pouso Alegre 18 : 30 Athletic Club

Brazil – Catarinense 2

Metropolitano 19 : 00 NEC
Hercílio Luz 21 : 00 Camboriú

Brazil – Cearense 2

Campo Grande 18 : 30 Maranguape
Pacatuba 18 : 30 Guarani de Juazeiro
União CE 18 : 30 Itapipoca

Brazil – Goiano 2

Jataiense 18 : 30 Inhumas

Brazil – Pernambucano 2

Cabense 18 : 00 Ferroviário do Cabo
Vera Cruz 18 : 00 Íbis

Brazil – Sergipano 2

Aracaju 18 : 15 Socorro SC
Barra SE 18 : 15 Maruinense
Sete de Junho 18 : 15 Olímpico SE
Estanciano 18 : 15 Independente Simão Dias

Brazil – Paulista Série B

Andradina 18 : 00 AEA
Tanabi 18 : 00 América SP
Assisense 18 : 00 Grêmio Prudente
Rio Branco SP 18 : 00 Elosport
União Barbarense 18 : 00 Itararé
Mauá 18 : 00 Osasco
Jabaquara 18 : 00 Mauaense
Osvaldo Cruz 19 : 00 VOCEM

Brazil – Copa Paulista

Botafogo SP B 18 : 00 Rio Preto
XV de Piracicaba 18 : 00 Osasco Audax
São Bernardo 18 : 00 Portuguesa Santista
Ponte Preta B 18 : 00 Juventus
Portuguesa 18 : 00 Nacional SP
Água Santa 18 : 00 Guarani B

Brazil – Copa do Brasil U20

São Paulo U20 18 : 00 Bahia U20
Avaí U20 18 : 00 Vasco da Gama U20
Palmeiras U20 18 : 30 Internacional U20

Brazil – Pernambucano U20

Ipojuca U20 Cabense U20
Santa Cruz U20 Barreiros U20
Retrô U20 Central U20

Brazil – Paulista Women

Palmeiras 14 : 00 Taboão da Serra
Ferroviária 14 : 00 São Paulo
RB Bragantino 14 : 00 AERP
Santos 18 : 00 São José
Nacional 18 : 00 Juventus
Corinthians 18 : 00 Taubaté

Chile – Primera División

Curicó Unido 19 : 00 Universidad Católica View events

Chile – Segunda División

Deportes Vallenar 15 : 00 Concepción
General Velásquez 15 : 00 Iberia

China PR – CSL

15th Place Final

Shijiazhuang Ever Bright 07 : 30 Wuhan Zall

3rd Place Final

Beijing Guoan 11 : 35 Shanghai SIPG

Colombia – Primera A

Deportivo Pereira 23 : 05 Millonarios
Independiente Santa Fe 01 : 10 Deportes Tolima
Deportivo Cali 19 : 00 Envigado
Jaguares de Córdoba 21 : 00 Junior

Colombia – Liga Femenina

Deportivo Pasto 17 : 00 Deportivo Cali

Costa Rica – Primera División

Cartaginés 17 : 00 Santos de Guápiles
Limón 21 : 00 Guadalupe
Sporting San José 21 : 00 Alajuelense

Costa Rica – Liga de Ascenso

Uruguay Turrialba
Puerto Golfito Consultants Moravia

Croatia – 3. HNL

Center

Kurilovec 13 : 30 Maksimir Zagreb

North

Varteks Varaždin 12 : 30 Polet
Graničar Đurđevac 12 : 30 Bjelovar

South

Kamen Ivanbegovina 13 : 00 Otok
Sloga Mravince 13 : 00 Vodice

Czech Republic – 3. liga

Sigma Olomouc II PSTP Vyškov

Czech Republic – Cup

Slavia Karlovy Vary 13 : 00 Opava

Denmark – DBU Pokalen

Skive 12 : 30 SønderjyskE
Hedensted 12 : 30 Fremad Amager
BSF 12 : 30 OB
Jammerbugt PSTP Holstebro
HB Køge 15 : 30 Midtjylland
AB 16 : 00 AaB
Brabrand 18 : 00 Vejle
Slagelse B&I 18 : 00 Lyngby
VSK Århus 18 : 00 Horsens
Nykøbing 18 : 00 Esbjerg

Denmark – U21 Ligaen

Frederikssund IK U21 18 : 00 Vanløse U21

Ecuador – Liga Pro

Barcelona 00 : 00 Independiente Valle
Aucas 17 : 15 Olmedo
Mushuc Runa 19 : 30 LDU Quito
Universidad Católica 21 : 45 Guayaquil City

Ecuador – Liga Pro Serie B

Fuerza Amarilla América de Quito
Atlético Porteño Independiente Juniors
Santa Rita Atlético Santo Domingo
Gualaceo Chacaritas
Manta Nueve de Octubre

England – National League

Altrincham 19 : 45 Solihull Moors
Notts County 19 : 45 Stockport County

England – National League N / S

Havant & Waterlooville 19 : 45 Dulwich Hamlet

England – Non League Premier

Cray Wanderers PSTP Wingate & Finchley

England – Non League Div One

Isthmian North

Basildon United PSTP Maldon & Tiptree
Cambridge City PSTP Grays Athletic

Southern South

Highworth Town PSTP Cinderford Town

England – Counties Leagues

Combined Counties League Premier

Guildford City PSTP Molesey

Eastern Counties League Premier

Walsham Le Willows PSTP Gorleston

Essex Senior League

Clapton PSTP Woodford Town

North West Counties League Premier

Litherland Remyca PSTP Warrington Rylands

Northern Counties East League Premier

Eccleshill United PSTP Garforth Town
Bottesford Town PSTP Hemsworth MW

Northern League One

Thornaby PSTP Consett
Northallerton Town PSTP Ashington AFC

Southern Counties East League Premier

Erith Town PSTP Punjab United

Spartan South Midlands League Premier

Baldock Town PSTP Harpenden Town

United Counties League Premier

Pinchbeck United PSTP Anstey Nomads
Northampton ON Chenecks PSTP Cogenhoe United
Quorn PSTP Harborough Town
Sleaford Town PSTP Holbeach United

Western League Premier

Exmouth PSTP Plymouth Parkway
Tavistock PSTP Odd Down
Cadbury Heath PSTP Roman Glass St George
Street PSTP Clevedon Town
Westbury United PSTP Wellington

England – EFL Trophy

Tranmere Rovers 18 : 30 Wigan Athletic
Blackpool 19 : 00 Leeds United U21
Milton Keynes Dons 19 : 00 Southampton U21

England – Lancashire Senior Cup

Blackburn Rovers CC PSTP Wigan Athletic CC

England – Professional Development League

Colchester United U23 14 : 00 Birmingham City U23
Bristol City U23 14 : 00 Sheffield Wednesday U23

England – Youth Alliance Cup

Plymouth Argyle U18 13 : 00 AFC Bournemouth U18

England – Women’s National League – Division One

Actonians PSTP Leyton Orient

Estonia – II Liiga

Trans II 17 : 00 Tammeka III

Europe – UEFA U17 Championship

England U17 PSTP San Marino U17
Azerbaijan U17 PSTP Greece U17
Hungary U17 PSTP Luxembourg U17
Belarus U17 PSTP Switzerland U17
Germany U17 PSTP Malta U17
North Macedonia U17 PSTP Poland U17

France – National 2

Group A

Rouen PSTP Versailles
Fleury 91 PSTP Stade Plabennec
Blois PSTP Lorient II
C’ Chartres PSTP Châteaubriant
Saint-Malo PSTP Vannes
St-Pryvé St-Hilaire PSTP Poissy
Guingamp II PSTP Granville
Caen II PSTP Sainte Geneviève

Group B

Paris 13 Atletico PSTP Entente SSG
Schiltigheim PSTP Metz II
Reims II PSTP Épinal
Beauvais PSTP Gazélec Ajaccio
Bobigny PSTP Lens II
Sedan PSTP Belfort
Olympique St Quentin PSTP St Maur Lusitanos
Auxerre II PSTP Haguenau

Group C

Rumilly Vallières PSTP Louhans-Cuiseaux
Fréjus St-Raphaël PSTP Monaco II
Hyères PSTP Monts d’Or Azergues
Jura Sud Foot PSTP Toulon
Marignane Gignac PSTP Aubagne
Saint-Priest PSTP Grasse
Olympique Lyonnais II PSTP Martigues
Olympique Marseille II PSTP Andrézieux

Group D

Bourges Foot PSTP Béziers
Angoulême PSTP Canet Roussillon
Colomiers PSTP Bourges 18
Nantes II PSTP Romorantin
Trélissac PSTP Le Puy Foot
Angers SCO II PSTP Bergerac
Moulins Yzeure Foot PSTP Les Herbiers
Stade Montois PSTP Chamalières

France – National 3

Bourgogne-Franche-Comté

Is-Selongey PSTP Saint-Apollinaire
Besançon PSTP Morteau Montlebon
Jura Dolois PSTP Racing Besançon
Montceau PSTP Gueugnon
Dijon II PSTP Sochaux II
Pontarlier PSTP Valdahon Vercel
Grandvillars PSTP Paron

Centre-Val de Loire

Tours PSTP Vierzon
Avoine OCC PSTP Montargis
Ouest Tourangeau PSTP J3 Amilly

Corse-Méditerranée

Corte PSTP Villefranche SJB
Côte Bleue PSTP Istres
Gallia Lucciana PSTP Rousset-Ste Victoire
Mandelieu LN PSTP Cannet Rocheville
Athlético Marseille PSTP Furiani-Agliani
Nice II PSTP Marseille Endoume
Cannes PSTP Ajaccio II

Grand-Est

Troyes II PSTP Mulhouse
Illkirch Graffenstaden PSTP Strasbourg II

Hauts-de-France

Wasquehal PSTP Le Touquet
Amiens SC II PSTP Olympique Marcquois
Vimy PSTP Boulogne II
Valenciennes II PSTP Amiens AC
IC Croix PSTP Feignies-Aulnoye
Maubeuge PSTP Chantilly
Saint-Omer PSTP Lille II

Normandie

Le Havre II PSTP Évreux
Saint-Lô Manche PSTP Cherbourg
Quevilly II PSTP Alençon
Dives-Cabourg PSTP Bayeux
Romilly-Pt St Pierre PSTP Dieppe
Avranches II PSTP Vire
Oissel PSTP AG Caennaise

Occitanie

Narbonne PSTP Olympique d’Alès
Alberes Argelès PSTP Balma
Rodez II PSTP Nîmes II
Fabrègues PSTP Blagnac
Stade Beaucairois PSTP Agde
Muret PSTP Montpellier II
Castanet PSTP Toulouse II

Paris Île-de-France

Les Ulis PSTP Meaux Academy
Racing Paris PSTP Linas-Montlhery
Paris FC II PSTP Aubervilliers
Mantes 78 PSTP PSG II
Blanc Mesnil PSTP Les Mureaux
Ivry PSTP Brétigny Foot
Drancy JA PSTP Créteil II

France – Championnat National U19

Group A

Evreux U19 PSTP Montfermeil U19

Group B

Pontarlier U19 PSTP Auxerre AJ U19

Group C

Concarneau U19 PSTP Tours U19

Group D

Nîmes U19 PSTP Pieve di Lota U19
Toulouse U19 PSTP Béziers U19

France – Feminine Division 2

Nancy PSTP Metz
Strasbourg PSTP Lille

Germany – Regionalliga

Nordost

BFC Dynamo PSTP Altglienicke
Bischofswerdaer FV PSTP Carl Zeiss Jena

Südwest

Schott Mainz PSTP Rot-Weiß Koblenz

Germany – Oberliga

Bremen

Schwachhausen PSTP Hemelingen

Hessen

Baunatal PSTP Eddersheim

Niederrhein

Sterkrade-Nord PSTP Hilden

Niedersachsen

VfL Oldenburg PSTP TB Uphusen

Schleswig-Holstein

Weiche Flensburg II 18 : 00 TSB Flensburg
Frisia 03 Risum-Lindholm 18 : 30 Husumer SV

Germany – Reg. Cup Hessen

Fernwald PSTP FSV Frankfurt
Pars Neu-Isenburg PSTP TSV Steinbach

Germany – Reg. Cup Niederrhein

Scherpenberg PSTP Wuppertaler SV

Germany – Reg. Cup Niedersachsen

Atlas Delmenhorst PSTP Meppen

Germany – Reg. Cup Saarland

Reiskirchen PSTP Weiskirchen
Freisen PSTP Reisbach
Blieskastel-Lautzkirchen PSTP Mettlach
Bardenbach PSTP Kleinblittersdorf
Ballweiler-Wecklingen PSTP Siersburg
Bliesransbach PSTP Auersmacher
Schwalbach PSTP Hertha Wiesbach
Neunkirchen / Nahe PSTP Losheim
SG Perl / ​Besch PSTP Jägersburg
Uchtelfangen PSTP Borussia Neunkirchen
Hirzweiler-Welschbach PSTP Rot-Weiß Hasborn
Saar Saarbrücken PSTP Primstal
Rohrbach PSTP Großrosseln
Habach PSTP Halberg Brebach
Reimsbach PSTP Röchling Völklingen
Bous PSTP Riegelsberg
Fechingen PSTP Thalexweiler-Aschbach
Rehlingen-Fremersdorf PSTP Schiffweiler
Hellas Bildstock PSTP Brotdorf
Differten PSTP Wadrill
Pachten PSTP Bebelsheim-Wittersheim
Herrensohr PSTP Eppelborn
Lautenbach PSTP Quierschied
Bliesmengen-Bolchen PSTP Diefflen

Germany – Reg. Cup Südwest

SV Hermersberg PSTP Kaiserslautern
Idar-Oberstein PSTP Hassia Bingen
Morlautern PSTP Gonsenheim
Weselberg PSTP Gau-Odernheim

Germany – Reg. Cup Westfalen

Preussen Espelkamp PSTP Rödinghausen

Germany – U19 Bundesliga

Alemannia Aachen U19 PSTP Fortuna Düsseldorf U19

Greece – Super League K19

Larissa U19 11 : 00 Aris U19

Hong Kong – Sapling Cup

Happy Valley 12 : 00 Southern District

Hungary – NB III

Mezőkövesd II 12 : 30 Sajóbábony Vegyész
Tiszafuredi VSE 12 : 30 BSE

Hungary – Magyar Kupa

Ménfőcsanak 15 : 00 Szombathelyi Haladás

Hungary – U19 League

Győri ETO U19 10 : 00 Honvéd U19
Ferencváros U19 13 : 00 Nyíregyháza Sp. U19

Hungary – Nöi NB II

Gyulai Amazonok 16 : 30 Nyiregyháza Spartacus

Iceland – Úrvalsdeild Women

KR CANC Breidablik

Indonesia – Liga 1

Persib PSTP Borneo
PSIS Semarang PSTP Persiraja Banda Aceh

Italy – Serie C

Girone A

Olbia 11 : 30 Pergolettese
AlbinoLeffe 14 : 00 Alessandria
Carrarese 14 : 00 Renate
Piacenza 14 : 00 Pro Patria
Pro Vercelli 14 : 00 Pistoiese
Lecco 15 : 00 Novara
Livorno 16 : 30 Giana Erminio
Pontedera 19 : 45 Lucchese
Pro Sesto 19 : 45 Como

Girone B

Legnago Salus 14 : 00 Matelica Calcio
Modena 14 : 00 Carpi
Triestina 14 : 00 Imolese
Perugia 16 : 30 Calcio Padova
Ravenna 16 : 30 Gubbio
Arezzo 17 : 30 Sambenedettese
Südtirol 17 : 30 Mantova
Vis Pesaro 17 : 30 Cesena
Fermana 19 : 45 Fano
Virtus Verona 19 : 45 FeralpiSalò

Girone C

Trapani CANC Cavese
Monopoli 14 : 00 Viterbese Castrense
Ternana 14 : 00 Virtus Francavilla
Foggia 14 : 00 Turris
Catanzaro 16 : 30 Teramo
Paganese 16 : 30 Avellino
Casertana 17 : 30 Vibonese
Potenza Calcio 19 : 45 Bari

Italy – Serie D

Montevarchi Calcio PSTP San Donato Tavarnelle
Pianese PSTP Montespaccato
Siena PSTP Grassina

Italy – Campionato Primavera 2

Group A

Vicenza U19 13 : 30 Reggiana U19

Group B

Lecce U19 13 : 30 Salernitana U19

Italy – Coppa Italia Primavera

Frosinone U19 09 : 30 SPAL U19

Japan – J1 League

Sanfrecce Hiroshima 10 : 00 Nagoya Grampus
Gamba Osaka 10 : 00 Vissel Kobe
Tokyo 10 : 00 Consadole Sapporo
Shonan Bellmare 10 : 30 Yokohama F. Marinos

Japan – J2 League

Montedio Yamagata 10 : 00 Omiya Ardija
Machida Zelvia 10 : 00 Renofa Yamaguchi
Ventforet Kofu 10 : 00 Mito Hollyhock
Matsumoto Yamaga 10 : 00 JEF United
Zweigen Kanazawa 10 : 00 ThespaKusatsu Gunma
Kyoto Sanga 10 : 00 Tokyo Verdy
Tokushima Vortis 10 : 00 Tochigi
Avispa Fukuoka 10 : 00 Ryūkyū
Giravanz Kitakyushu 10 : 00 Ehime
V-Varen Nagasaki 10 : 00 Fagiano Okayama
Júbilo Iwata 10 : 30 Albirex Niigata

Japan – Emperor Cup

Kochi United 10 : 00 FC Tokushima

Malta – First Division Women

Birkirkara 19 : 30 Mosta

Mexico – Liga de Expansión MX

Celaya 23 : 00 Atlético Morelia
Leones Negros UdeG 01 : 05 Correcaminos UAT
Pumas Tabasco 03 : 05 Tepatitlán

Netherlands – Eerste Divisie

De Graafschap 17 : 45 NAC Breda

Northern Ireland – Premiership Development League

Cliftonville U20 PSTP Dungannon Swifts U20
Coleraine U20 PSTP Crusaders U20
Glenavon U20 PSTP Ballymena United U20
Portadown U20 PSTP Carrick Rangers U20
Larne U20 PSTP Warrenpoint Town U20

Northern Ireland – Premiership Women

Crusaders Strikers 20 : 00 Derry City
Glentoran BU 20 : 00 Sion Swifts
Cliftonville 20 : 00 Linfield

Norway – NM Cupen Women

Sandviken 12 : 15 Røa
Stabæk 19 : 00 Vålerenga

Palestine – West Bank Premier League

Markez Balata 13 : 00 Hilal Al-Quds
Thaqafi Tulkarem 16 : 00 Ahli Al-Khalil

Paraguay – Division Profesional

River Plate 23 : 45 Guaireña
General Díaz 23 : 45 Libertad
Olimpia 22 : 15 12 de Octubre

Peru – Primera División

Sporting Cristal 23 : 00 Alianza Universidad
Atlético Grau 16 : 00 Universidad San Martín
Carlos Stein 20 : 30 Cienciano

Peru – Segunda División

Juan Aurich 15 : 30 Santa Rosa PNP
Union Huaral 15 : 30 Pirata
Comerciantes Unidos 20 : 30 Santos

Poland – I Liga

Puszcza Niepołomice 13 : 00 Nieciecza
Górnik Łęczna 16 : 00 Jastrzębie
ŁKS Łódź 17 : 00 Korona Kielce

Poland – II Liga

Hutnik Kraków 12 : 00 Śląsk Wrocław II

Poland – III Liga

Group 1

Swit 10 : 00 Jagiellonia II
Broń Radom 10 : 00 Kutno
Pogoń Grod. Mazowiecki 11 : 00 Lechia T. Mazowiecki
Ursus Warszawa 11 : 00 Olimpia Zambrów
Błonianka Błonie 12 : 00 Wikielec
Concordia Elbląg 12 : 00 Radomsko
Legionovia Legionowo 12 : 00 Ruch Wysokie Mazowieckie
Sokół Aleksandrów 12 : 00 Huragan Morąg
Znicz Biała Piska 12 : 00 Legia Warszawa II
Pelikan Łowicz 12 : 30 Polonia Warszawa
Wasilków 12 : 30 Unia Skierniewice

Group 2

Bałtyk Koszalin 10 : 00 Górnik Konin
Kotwica Kołobrzeg 10 : 00 Polonia Środa
Chemik Police 12 : 00 Jarota Jarocin
Przodkowo 12 : 00 Mieszko Gniezno
Unia Swarzędz 12 : 00 Pogoń Szczecin II
Gwardia Koszalin 12 : 00 Unia Janikowo
Gryf Wejherowo 12 : 00 Bałtyk Gdynia
Starogard Gdański PSTP Pomorzanin Toruń
Nielba Wągrowiec 12 : 00 Flota Świnoujście
Świt Skolwin 14 : 00 Sokół Kleczew

Group 3

Rekord Bielsko-Biała 12 : 00 Ślęza Wrocław

Group 4

Jutrzenka Giebułtów 10 : 00 Wisła Sandomierz
Korona Kielce II 11 : 00 Siarka Tarnobrzeg
Avia Świdnik 12 : 00 Wisła Puławy
Podlasie Biała Podlaska 12 : 00 Łagów
KSZO 1929 12 : 00 Stal Kraśnik
Wólczanka W. Pełkińska 12 : 00 Wiązownica
Hetman Zamosc 12 : 00 Lewart
Chełmianka Chełm 12 : 00 Wisłoka Dębica
Cracovia Kraków II 13 : 00 Podhale Nowy Targ
Stal Stalowa Wola 13 : 00 Orlęta Radzyń Podlaski

Poland – Central Youth League

Escola Varsovia U18 11 : 00 Lech Poznań U18

Poland – Ekstraliga Women

Śląsk Wrocław PSTP Rolnik Biedrzychowice
Czarni Sosnowiec 11 : 00 Katowice

Poland – Women’s Cup

Wodzisław Śląski 15 : 00 Górnik Łęczna

Portugal – Campeonato de Portugal Prio

Group F

Loures 11 : 00 Sacavenense
Torreense PSTP Sintrense
Alverca 20 : 00 1º Dezembro

Group G

Oriental Lisboa 15 : 00 Ideal
Praiense 17 : 30 Estrela

Group H

Lusitano GC Évora 11 : 30 Louletano

Portugal – Taça de Portugal

Pedras Rubras 15 : 00 Salgueiros

Portugal – Liga Revelação U23

Belenenses U23 14 : 00 Cova da Piedade U23

Portugal – 1a Divisão Women

Norte

Sporting Braga 15 : 00 Famalicão
Fiães 21 : 00 Ovarense
Albergaria 21 : 00 Clube Condeixa

Sul

SL Benfica 20 : 00 Amora

Réunion – Regionale 1

Piton Saint-Leu 11 : 30 Marsouins
Jeanne d’Arc 11 : 30 Trois Bassins
La Tamponnaise 11 : 30 Saint-Pierroise
Saint-Louis 11 : 30 Bretagne
Capricorne 11 : 30 Sainte-Marienne

Romania – Liga II

CSM Reşiţa 12 : 00 Concordia Chiajna
Csikszereda 12 : 00 Pandurii Târgu Jiu

Romania – Liga III

Serie 10

CSM Satu Mare 12 : 00 SCM Zalău

Serie 2

Viitorul Ianca 12 : 00 Focşani

Serie 3

Gloria Albeşti 12 : 00 Mostiştea Ulmu

Serie 5

Olimpic Cetate 12 : 00 Odorheiu Secuiesc

Serie 7

Jiul Petroşani 12 : 00 Gilortul

Serie 8

Progresul Pecica 12 : 00 Crişul Chişineu Criş

Romania – Liga I Feminin

Olimpia Cluj 09 : 00 Heniu Prundu Bârgăului
Carmen București 09 : 00 Selena Constanţa
Fairplay Bucureşti 09 : 00 FF Baia Mare
Arad 09 : 00 Banat Girls
Universitatea Galaţi 09 : 00 Vasas Femina
Universitatea Alexandria 09 : 00 Fortuna Becicherecu Mic

Romania – Liga Elitelor U19

East

Viitorul U19 10 : 00 Iolanda Balaş Soter U19
FCSB U19 10 : 00 Concordia Chiajna U19

West

Csikszereda U19 10 : 00 Ripensia Timişoara U19

Russia – FNL

SKA Khabarovsk 08 : 30 Neftekhimik
Krasnodar II 10 : 00 Krylya Sovetov
Veles 11 : 00 Alaniya Vladikavkaz
Akron 12 : 00 Volgar Astrakhan
Tekstilshchik 12 : 00 Baltika
Yenisey 12 : 00 Tom Tomsk
Orenburg 13 : 00 Irtysh
Nizhny Novgorod 13 : 00 Chertanovo
Chayka 14 : 00 Dinamo Bryansk
Shinnik 15 : 30 Spartak Moskva II
Torpedo Moskva 16 : 00 Fakel

Russia – III Division

Rostov Velikiy Cherepovets

Russia – Women’s Cup

Lokomotiv Moskva 14 : 00 Zvezda Perm

Scotland – Football League

Bo’ness United 19 : 45 BSC Glasgow
Dalbeattie Star 19 : 45 East Kilbride
East Stirlingshire 19 : 45 Cumbernauld Colts

Scotland – Feeder Leagues

Blackburn United 19 : 30 Crossgates Primrose
Linlithgow Rose 19 : 30 Lothian Hutchison
Sauchie Juniors 19 : 30 Inverkeithing Hillfield
Hill Of Beath Hawthorn 19 : 30 Jeanfield Swifts

Scotland – League Cup

Stranraer 19 : 30 Hamilton Academical
St. Mirren 19 : 45 Greenock Morton
Airdrieonians 19 : 45 Edinburgh City

Singapore – Premier League

DPMM CANC Tanjong Pagar

Slovenia – Cup

Beltinci PSTP Domžale
Triglav PSTP Celje

Slovenia – 1. Mladinska Liga

Ilirija Ljubljana U19 PSTP Brinje Grosuplje U19

Solomon Islands – S-League

Isabel United 05 : 00 Henderson Eels

Spain – Tercera Division

Navarro 18 : 00 Praviano

Spain – División de Honor Juvenil

Maracena U19 Dos Hermanas SA U19
Rusadir U19 Vázquez Cultural U19
San Félix U19 Almería U19
Málaga U19 Santa Fe U19
Granada U19 26 de Febrero U19
Sanluqueno U19 Polillas U19
Real Betis U19 Cádiz U19
Castilleja U19 Séneca U19
Nervión U19 Sevilla U19
Córdoba U19 Calavera U19

Spain – Liga Nacional Juvenil

Astur U19 17 : 30 Caudal U19
Avilés Stadium U19 18 : 00 Langreo U19
Quirinal U19 18 : 00 Real Oviedo U19 II
Vallobín U19 18 : 15 Navarro U19
Llanera U19 18 : 15 Covadonga U19

Spain – Primera División Femenina

Rayo Vallecano PSTP Deportivo de La Coruña
Sporting de Huelva 14 : 45 Madrid
Athletic Club 15 : 00 Levante
Barcelona 18 : 00 Atlético Madrid
Logroño 18 : 00 Real Sociedad
Granadilla Tenerife 18 : 30 Real Madrid
Santa Teresa 18 : 30 Espanyol
Real Betis 19 : 00 Valencia
Sevilla 19 : 00 Eibar

Sweden – Svenska Cupen

Brommapojkarna 18 : 00 Sirius

Switzerland – Challenge League

Winterthur 18 : 00 Chiasso

Switzerland – 1. Liga Promotion

Cham PSTP Basel II

Thailand – Thai League 1

Buriram United 11 : 00 Rayong

Turkey – 2. Lig

Beyaz

Niğde Anadolu 10 : 00 İnegölspor
Ankara Demirspor 10 : 00 Kocaelispor
24 Erzincanspor 10 : 00 Gümüşhanespor
Şanlıurfaspor 10 : 00 Hacettepe
Hekimoğlu Trabzon 10 : 00 Zonguldak Kömürspor
Amed 10 : 00 Manisa FK
Sancaktepe FK 10 : 00 Çorum FK
Ergene Velimeşespor 10 : 00 Afjet Afyonspor
Kahramanmaraşspor 10 : 00 Sarıyer

Kırmızı

Kastamonuspor 10 : 00 Kardemir Karabükspor
Tarsus İdman Yurdu 10 : 00 Elazığspor
Etimesgut Belediyespor 10 : 00 Turgutluspor
Eyüpspor 10 : 00 Bayburt ÖİS
Kırklarelispor 10 : 00 Pendikspor
1922 Konyaspor 10 : 00 Serik Belediyespor
Vanspor FK 10 : 00 Mamak
Pazarspor 10 : 00 Kırşehir Belediyespor
Sakaryaspor 10 : 00 Bodrumspor
Karacabey Belediyespor 10 : 00 Sivas Belediyespor

Turkey – 3. Lig

Adıyaman 1954 10 : 00 Bergama Belediyespor
Bursa Yıldırımspor 10 : 00 Düzcespor
Muğlaspor 10 : 00 Kırıkkale Büyük Anadolu
Siirt İl Özel İdaresi 10 : 00 1954 Kelkit Belediyespor
Bayrampaşaspor 10 : 00 Sultanbeyli Belediyespor
Silivrispor 10 : 00 68 Aksaray Belediyespor
Kozan Spor FK 10 : 00 Modafen

Turkmenistan – Ýokary Liga

Nebitçi 11 : 00 Köpetdag Aşgabat
Altyn Asyr 11 : 00 Şagadam

Ukraine – Premier League Women

Zhytlobud-2 Voshod

Uruguay – Primera División

Nacional PSTP Danubio
Defensor Sporting PSTP Fénix
Deportivo Maldonado PSTP River Plate
Peñarol PSTP Boston River
Rentistas PSTP Plaza Colonia
Cerro Largo PSTP Liverpool
Wanderers PSTP Progreso
Torque PSTP Cerro
Danubio 16 : 30 Boston River
Fénix 19 : 30 Peñarol
Deportivo Maldonado 21 : 45 Defensor Sporting

Venezuela – Primera División

Yaracuyanos 00 : 00 Deportivo Lara
Trujillanos 21 : 00 Mineros de Guayana